Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přísně střežené vězení

+13
Seishin Yuna
Nao Okumura
Marui
Raiki Senju
Shinobi
Inuzuka Shisen
Rokuro
Jishaku
Anbu
Tobiru Senju
Itama Senju
Hyuuga Mikomi
Assasin Senju
17 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:00 pm

First topic message reminder :

Zde jsou uvěznění nejhorší zločinci a zrádci Konohy.
Přísně střežené vězení - Stránka 4 632px-Konoha%27s_Strict_Correctional_Facility
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Aug 17, 2015 2:45 pm

Pozrel som sa na neho, v tomto prúsere v akom sme boli, bolo fajn aspoň na chvíľku pozabudnúť že nás onedlho čaká možno finálne stretnutie s osobou, ktorá toto všetko spôsobila v Konohe.
„To asi nikto, kým to neskúsi.. dôležité je dať tomu šancu..“ Pousmial som sa. Chápal som ho, byť Hokágem je drina, pretože na vašich pleciach neleží len váš život ale život celej dediny. Ale v čom sa to líšilo od toho čo sme teraz šli urobiť. Chrániť Konohu na úkor našich životov. Znova som sa zasmial a rozklepane som sa postavil.
„Život ma naučil, že pri jednom pive to neostane..“ Uškrnul som sa pod maskou a pozrel na neho. Stál som tam len tak tak na nohách, no napriek tomu som stál. Bojaschopný som určite úplne nebol, bolo nadmieru jasné že nebudem držať krok aký by som držal pri svojej plnej sile. Schytal som dosť ranu a do toho prišlo ešte mučenie od mojich vlastných bratov z Konohy. No čo už, aj taký je život.
„Nie je potreba čakať, lepšie na tom nebudem.. nato by som potreboval týždne..“ Prehovoril som ho a ostal stáť, čakať kým sa postaví a presunie nás. Bol čas. Bol čas sa postaviť mojej vlastnej chybe. Zradca dokáže, že není až taký zradca. A ak v tom súboji umriem. No, aspoň odčiním to čo som teraz spôsobil Konohe s Uchíha deťmi a tomu, že som tak neskoro zasiahol do diania v Konohe. No bol som si istý že to výjde. Nešiel som tam sám. Šiel som so Seitom, takú dvojicu tam isto čakať nebude.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 17, 2015 4:15 pm

,,Máš asi pravdu." Byla to sice dřina, ale člověk nikdy neví. Možná ho to časem začne i bavit. To teď ale nemělo cenu ještě řešit.
,,Tak to mě život naučil stejně." Taky jsem se pousmál a přešel k němu. Šlo vidět, že se sotva udrží na nohách, ale i tak byl schopný riskovat život pro Konohu. Přes to všechno co zažil, je pořád připraven ze sebe ještě něco dostat. Tak jako správný velitel.
Přikývl jsem a ruku mu opět položil na rameno. Už se mnou jednou cestoval, takže přesně věděl, co ho čeká. ,,Umřít tě tam nenechám. S kým bych pak šel na to jedno?" Znovu jsem se ještě jednou pousmál a pak se začal soustředit. Následující momenty ukážou, co s námi bude. Složil jsem jednoduchou pečeť a oba nás přesunul.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Tue Aug 25, 2015 7:46 pm

S Hideem jsme se opět objevili ve vězení. Tentokrát však ne v cele, ale před vězením. Myslím, že nějaký strážce byl určitě informovaný o tom, že tu má být Hideo opět umístěn. Počkal jsem tedy, než k nám dojde a Hidea si odvede. Já však zatím neodcházel, ale následoval jsem je k cele, do které byl Hideo znovu dán. Přeci jen, nějaké návštěvy tu snad byly povolené. Problém byl jenom v tom, že mezi námi byla mříž, ale mluvit se dalo i tak.
,,Dohlédnu na ni. Slibuju." Samozřejmě jsem myslel Natsuki, protože jak jsem poznal, byli si opravdu moc blízcí, takže to mohla být alespoň částečná útěcha pro Hidea, než se to s ním celé vyřeší. ,,A jak už jsem se zmínil, zkusím se za tebe i přimluvit." Netušil jsem, jak dlouho tu bude muset zůstat, ale pokusím se udělat všechno pro to, aby tu nemusel zůstat příliš dlouho.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Aug 25, 2015 8:28 pm

Samozrejme, okamžite sme sa dostali pred väzenie, čo iné som od Hiraishinu čakal. Chcel som si ešte chvíľku užiť na slobode, možno skočiť na pivko, ale vedel som že len odkladám neodkladné. Tak sme sa objavili pred budovou, kde si ma už vzal informovaný žalárnik a spoločne sme sa všetci traja vydali k cele, kde ma zatvorili. Síce medzi nami bola mreža, Seito ostal tam a aj napriek tomuto faktu sa na mňa nevykašľal a zložil mi sľub. Bol to dobrý kamarát.
„Ďakujem.. a nerob si starosti. Mám pocit že koniec ešte nie je..“ Nato som si povzdychol a od mreží som odišiel smerom k posteli kde som si ľahol a zatvoril oči. Teraz som mal nad čím rozmýšľať a priestor ktorý mi bol daný bol nato perfektný. Hlavne som chcel vyriešiť to oko ktoré ma tak nehorázne pálilo, čo to znamenalo. Žeby sa to teraz zobudilo?

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Wed Aug 26, 2015 6:07 pm

Na jeho slova jsem jen přikývl a sledoval ho, jak míří k posteli na kterou si následně i lehl. Nebyl to pro mě příjemný pohled. Takto ho vidět ve vězení. Vypadal však na to, že má o čem přemýšlet, takže teď nějaký čas bude mít. Když už nic, tak si to alespoň všechno urovná v hlavě.
Rozhodl jsem se, že ho teď nechám o samotě, ale určitě ho sem tam navštívím. Není to totiž příjemné strávit celé dny sám.
Poodstoupil jsem kousek od mříže a ještě jednou se na něj podíval. Nyní mé kroky povedou zpátky do archivu. Doufal jsem, že tam ještě narazím na Saradu. Dlouho jsem s ní nebyl, takže jsem to chtěl napravit.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 04, 2015 9:09 pm

Objevil jsem se společně s Nefrit u Hidea. Uplynulo jen pár dní a já už tu byl zase. Co by taky Hideo beze mě dělal? Těžká otázka.
Otočil jsem se na Nefrit a trochu se pousmál. ,,Tak jsme tady." Možná jsem se v nemocnici mohl zmínit o tom, že se objevíme ve vězení, ale to je jen malý detail. Teď už to bylo jen na ni, jak ošetří Hidea, tedy jestli to vůbec půjde. Já se jen opřel o stěnu a sledoval, co se bude dít.
Jedna věc mě však trápila. Když jsem byl totiž v nemocnici, donesly se ke mně informace o tom, co dělo v ulicích Konohy. To byly docela znepokojivé zprávy. Měl jsem obavy z toho, aby to nepřerostlo v něco mnohem většího. Každopádně Hidea budeme potřebovat. Stále je to totiž velitel Jouninů, takže by k tomu měl co říct.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Sep 04, 2015 9:56 pm

Ako som trávil teda ten čas vo väzení zatiaľ čo Seito bol preč? Bol preč len pár dní, samozrejme som vedel čo sa dialo v Konohe vďaka strážcom, ktorí možno mali rozkazy ma tu držať, ale stále som bol vysokého postavenia takže občas so mnou nejakú tu reč prehodili. Avšak môj stav bol stále vážny, napriek faktu aký dlhý čas ubehol. Bolo to tak týždeň a niečo dozadu čo som schytal plný zásah jej Genjutsu a predsa som nebol schopný poriadne nič robiť. Moje myšlienky takto patrili skôr mojej depresii. Zomrel mi priateľ, sklamal som Konohu, nedokázal som sa ani hýbať a nie som tu pre Konohu keď ma najviac potrebuje. Satsuki mala pravdu že práve v ten najhorší čas som sa rozhodol odísť. Cítil som tu váhu na svojich pleciach, cítil som taktiež ako ma páli oko nie len pod nátlakom Mangekyou Sharinganu, ale vlastných sĺz ktoré pomaly stekali po tvári, vždy keď som si spomenul čo sa to všetko stalo. Ale niečo sa zmenilo, keď sa zrazu obaja objavili v mojej cele.
„Seito?“ Spýtal som sa potichu a strhaným hlasom, ktorý sa ku mne naozaj hodil. Keď pohliadli na posteľ, zahliadli len trosku, ako ledva pri živote držanú osobu, kedysi tak mocnú a významnú a práve v tento moment vyzerala na umretie. Keďže ma nezožierala len fyzická bolesť, hlavnou časťou prečo som vyzeral tak hrozne bola práve psychická bolesť. Avšak keď prišli, snažil som sa postaviť. Vyletel som z postele ale to ako som bol slabý mi nedovoľovalo robiť takéto kúsky a tak som sa proste rozbil a s hukotom padol k zemi kde som hodil držku. Proste sa mi pri postavení okamžite podlomili kolená a ja som skončil bruchom nadol na zemi, neschopný sa ďalej pohnúť, akoby som bol paralyzovaný. Sťažka som dýchal a môj pohľad bol dosť nesúvislý, takže som nedokázal poriadne ani zahliadnuť druhú osobu ktorá stála za Seitom. Vôbec som nechápal prečo sem prišli, čo ich sem priviedlo, ani Seita, ani Nefrit, o ktorej som počul veľa ale teraz som ani nevedel že je to ona. Vyzeral som tam na zemi naozaj úboho. Ak ma Konoha potrebovala, toto isto nechcela.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Nefrit Sat Sep 05, 2015 1:30 pm

Objavili sme sa vo vezení.. a ako to povedať, prvý dojem nebol práve príjemný. Nerada som bývala vo vezení pretože určite existoval nejeden dôvod, prečo ma sem zavrieť. Na druhú stranu som si aj všimla niečo, čo mohlo pripomínať pomerne známeho shinobiho, v naozaj zúfalom stave. Na tvári sa mi objavil pomerne.. úsmevný, výraz. Predsa len som sa cítila ako nejaká prenosná lekárnička, hlavne poslednú dobu. Furt niekto potreboval pomôcť... odo mňa. Čo sa to s týmto svetom deje? Pozrela som sa na Seita a len som mu rukou naznaćila, aby odtiaľto odišiel.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Sep 06, 2015 7:35 am

Bolo zaujímavé sledovať ako vôbec nikoho ani v najmenšom netrápilo to ako som hodil držku o zem, len sa na mňa usmievali a dokonca začali aj odchádzať. Seito teda vyšiel vonku a Nefrit ostala v miestnosti s úsmevom na tvári sledujúc ako sa polomŕtvo váľam ďalej na zemi. Vtedy by som sa najradšej od hanby prepadol, ešte nedávno som bol schopný konkurovať S rankovým Shinobim a teraz mi musia dozorcovia a cudzí ľudia pomáhať na záchod.
"Vy ste Nefrit?" Spýtal som sa jej, keď sa mi po chvíľke podarilo prevaliť na chrbát a následne sa odtiahnuť ku posteli kde som si sadol, opierajúc sa o stenu. Trvalo to dlho a už z pohľadu na mňa bolo jasné že mám problémy sa akokoľvek hýbať. No, normálne som to dokázal ale tak prudko ako som pred chvíľou vstal ma poslalo k zemi. Ak by som mal v taktomto stave prípadne bojovať, podľa všetkého by som bol strašne na príťaž.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Nefrit Sun Sep 06, 2015 5:39 pm

Sledovala som Seita, až pokým neodišiel z cely. Sama som sa priblížila ku Hideovi, ktorý sedel na posteli opretý o stenu a pohľadom som sa snažila odhadnúť jeho stav. Prečo ma vždy doviezli k nejakým mŕtvolám? Bolo to trocha sad. Samozrejme som sa o nich vždy musela starať.. prečo nie, a všetku smotanu furt zlízol niekto iný. Tento krát však nie, mala som v pláne si ju pekne zlíznuť ja nahaha..
"Som." Odpovedala som jednoducho a následne som len naznačila, aby si ľahol na postel. 
"Ty si ten týpek ktorého sundalo tsukiyomi?" Bola to skôr rečnícka otázka. Nech už ho zasiahlo čokoľvek, bol z toho úplne mimo. Rozložila som si tu tú svoju príručnú lekárničku a čakala som, či bude dobrým pacientom, alebo mŕtvym pacientom.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun Sep 06, 2015 5:54 pm

Samozrejme som o niekom takom ako je Nefrit počul. Nie všetko a nie veľa, ale bola tiež známa vo svete a tak bolo zvláštne sledovať že sem do väzenia Seito priviedol práve ju. Nechápal som, to po ňu snáď šiel až do Otogakure? No jedno bolo jasné, ak sa mi Nefrit naozaj rozhodne pomôcť, budem Seitovým dlžníkom. Bolo jasné už len z môjho výrazu že som z toho nadšený nebol, bolo jasné že si bude žiadať toho dosť.
"Niečo na ten spôsob.." Prehovoril som následne čoho som naozaj poslušne ľahol. Síce som nemal dôvod jej veriť, vyslala Seita preč z miestnosti a ja som bol teraz oslabený, takže ľahký cieľ, ale to mi bolo jedno, dôveroval som jej. Neviem ani sám prečo, len som pohľadom naznačil čo chce urobiť. Opatrnosti nikdy nebolo dostatok.
"Je tu ešte niečo.." Prehovoril som následne čoho po odhrnutí môjho trička si mohla všimnúť že mi hruď zdobý fakt divný sivastý fľak ktorý sa rozkladal od spodnej časti krku až takmer po brucho. A tak som len v skratke vysvetlil o čo sa jednalo, DNA Senninky. Bolo asi lepšie aby to vedela, možno by jej to pomohlo.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Nefrit Tue Sep 08, 2015 3:02 pm

(trocha to urýchlim, snáď to moc nikomu nebude vadiť xD //nechce sa mi postovať xD načo sa vyhovárať)


Operácia trvala pomerne.. dlho. Niekoľko hodín až takmer pol dňa. S výsledkom som však bola spokojná a čo mohol pocítiť Hideo? To bolo ťažké povedať. Predsa len bol naozaj zaujímavým subjektom, ktorý vlastnil hneď niekoľko vecí, ako napríklad Senniku, mangekyou sharingan .. prečo by som tieto dve veci popri tom nejakým spôsobom na seba nenapojila? Hideo mal istým spôsobom šťastie, že po tomto mojom pokuse žil a že bol schopný omnoho lepšie senjutsu chakru využívať. Malo to aj sovje nevýhody.. aké? Celý proces totiž nezahrňoval jeho telo ako také,  len jeho oko. Ak by sa to aj pokúsil nejakým spôsobom zvrátiť, tak by mu pravdepodobne prišlo hrozne zle a odpadol by. Shit happens, nikdy som nebola úplný anjelik, čo sa mojich testov a pokusov týkalo. To ako vyliečiť účinky tak silného genjutsu, ako bolo Tsukiyomi som si radšej nechala ako také firemné tajomstvo. Nemala som ale v pláne sa tu príliš dlho zdržiavať. Bola som rada že.. no źe som sa vždy vedela odniekadiaľ vypari´t pomerne rýchlo a ešte pred tým, než sa moji pacienti prebudili.. a že sa mnohokrát ani neprebudili.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Sep 08, 2015 9:45 pm

Operácia trvala dlho. Naozaj dlho a celú som ju prespal, takže som vôbec netušil čo urobila aby mi pomohla, takže naozaj jej tajomstvo ostane skryté. A aj keby som ho vedel, isto by som ho nikomu nepovedal alebo by som si ho ani nezapamätal. To bolo ale v túto chvíľu jedno, dopomohla mi k niečomu úplne inému. Keď som sa po hodinách prebral, cítil som sa ako nový človek. Dokonca aj moja čakra bola trochu iná ako doteraz, tušil som čo asi urobila. Senninku ktorú som mal od istej osoby, som teraz cítil v sebe a taktiež som cítil ako sa mi sústreďuje v oku, v oku kde mi nežiaril obyčajný Sharingan. Tri Tomoe nahradil úplne iný vzor a ja som cítil niečo neobyčajné, ako mi to nežerie čakru a ako je to oko mocné, mocnejšie ako doteraz. Vôbec som si ani na okamih nevedel predstaviť aké to je, keď mi Sharingan nežerie všetku čakru, teraz mi nežral žiaden, rovnako ako mi vôbec nevypaľoval zrak. Cítil som sa ako nový človek, bez bolesti a bez depresií, ktoré som teraz dokázal v sebe hlboko udolať.
"Ďakujem.." Prehovoril som potichu, keď som sa posadil a pozrel sa na Nefrit. Čakal som že niečo povie, niečo čím jej to vrátim a určite by som urobil všetko preto aby som to splnil. Rovnako nato som aj zavolal do vnútra Rokura, teraz keď som mohol používať plnú svoju silu, som len čakal kedy sa vráti Seito. Možno stihol za tú chvíľu zistiť čo všetko sa to vlastne v Konohe za tú dobu stalo.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 09, 2015 7:43 am

Stál jsem opřený o zeď a pozoroval Nefrit. Ta mi pak rukou naznačila, abych místnost opustil. Neměl jsem s tím žádný problém, takže jsem jen přikývl a z vězení zmizel.
Bylo mi jasné, že tahle operace potrvá dlouho, takže mám dostatek času na to, abych zjistil, co se to dělo v ulicích. Z toho jsem moc dobrý pocit neměl.
Hned jak to zjistím, tak se vrátím tady a doufám, že už bude mít Nefrit hotovo. Hideo si totiž určitě rád vyslechne novinky, které se zrovna dějí.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Sep 11, 2015 7:57 am

Nefrit sa nakoniec ešte chvíľu zdržala a dopomohla mi trochu nabrať späť nové sily. Samozrejme, teraz som potreboval hlavne oddych a samozrejme tiež dosť premýšľať nad tým všetkým, čo do mňa pomontovala. Samozrejme mi to vysvetlila a hneď nato som to dokázal pochopiť. Moje uvažovanie bolo naozaj rýchle, a tak som nepotreboval veľa času nato aby som to pochopil, tak rovnako ako to čo sa mi stalo s okom, legendárne Mangekyou Sharingan, o ňom sa len spievalo a samotný dedo mi o ňom hovoril. Do toho Senninka, no úprimne, až teraz som si uvedomoval ako som bol rád zato, že sme nakoniec bojovali a ja som takmer umrel. To však nemenilo nič na fakte že Seito zmizol. Podľa všetkého šiel riešiť niečo do ulíc, pretože aj mne sa to donieslo. Dosť ma to znepokojovalo, síce som bol obvinený, ale stále som sa považoval za veliteľa Jouninov, takže správy od bacharov o tom že uprostred ulice sa niečo deje, nenechalo ma to chladným. A keďže som bol dosť silný senzibil, cítil som aj Gobiho. Dúfal som že Benjiro nič nevyviedol alebo sa niečo nestalo, ale jediný prísun informácií ktoré som mohol mať, boli tie od Seita.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 11, 2015 8:25 am

Objevil jsem se opět u Hidea ve vězení. Byl to teď jediný člověk ve vesnici, kterému jsem naprosto důvěřoval, takže jsem s ním chtěl probrat dění, které se zrovna stalo v ulicích Konohy.
Už můj pohled napovídal, že je to opravdu špatné. To samozřejmě bylo. Rozhlédl jsem se kolem a zjistil, že už tu Nefrit není. Můžeme tak mluvit otevřeně a navíc to znamenalo, že Hideo už je asi naprosto v pořádku. ,,Jak se cítíš?" Nechtěl jsem ho hned zahrnout informacemi, takže jsem mu zatím položil jednoduchou otázku. Chvíli jsem počkal, až mi odpoví, a pak pokračoval.
,,Určitě se ti doneslo to, co se dělo v ulicích. No, byl jsem si to ověřit a je to asi ještě horší. Ze začátku útočil Benjiro na Satsuki, kterou však někteří ochránili. Došlo to tak daleko, že Benjiro dokonce využil i Gobiho. Naštěstí ho nestihl využít, protože by asi srovnal celou vesnici. Každopádně v tu chvíli se tam objevil Itachi. Říkal, že použil Izanagi..." Na chvíli jsem se odmlčel a nechal Hidea to všechno vstřebat. Další část bude totiž horší. ,,Itachi pak řekl, že radní spolupracovali s Kirigakure, takže byli obviněni ze zrady a Hana je měla potrestat. Dokonce říkal, že Kirigakure tu má špehy... Takže podle jeho verze za to můžou oni a ne Hakuei." Zakroutil jsem hlavou a podíval se na Hidea. ,,To mi připadá docela ujeté. My dva toho víme dost na to, abychom věděli, že v tom mají prsty Hakuei. Nevím, co se s Itachim stalo, ale tohle mi připadalo docela divné. Mám obavy z toho, abychom za chvíli nebyli ve válce s Kiri. Říkal to totiž docela jistě a odhodlaně. Pokud by k něčemu takovému mělo dojít, tak to musíme zastavit."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Sep 11, 2015 8:59 am

No nie že by ma Seitov príchod prekvapoval, bol som na druhú stranu rád že je tu niekto, komu môžem ešte dôverovať. Poslednú dobu som mal skôr pocit že sa nedá nikomu. Práve z toho dôvodu som len ostal aj po Nefritinom odchode sedieť na posteli a rozmýšľal nad rôznymi vecami.
"Áno som, je mi ešte lepšie ako kedykoľvek predtým.." Usúdil som z toho ako som sa cítil, ešte mocnejší ako naposledy, keď sme sa stretli na bojovom poli a ja som ho donútil označiť ma. Až teraz som si uvedomil že som urobil správne, keď som mu uveril a portol sa s ním naspäť do Konohy, zdalo sa že to s ňou ide dole kopcom. Následne som si vypočul všetko čo vlastne Seito povedal, čo ma prekvapilo naozaj. To že Itachi žil a obvinil zato Kirigakure, to že práve Benjiro vyletel na Satsuki.
"To mi nedáva zmysel.. síce áno, Faito nejako divne odstúpil hneď z úradu ale pri boji v Kiri sme boli a Hakuei sme vyhnali, tí by boli posledný kto by spolupracoval s totu skupinkou. Benjiro asi niečo vedel, inak by ju takto otvorene nenapadol.." Teraz som ale prístup k nemu nemal, to mal len Seito, len on mohol ísť za ním. Ja som sa odtiaľ nemal ako dostať, teraz keď mala stále moc v rukách Satsuki, nechá ma tu trčať navždy, aj keď som bol technicky nevinný. Vypočul som si toho ale viac.
"To vôbec nedáva zmysel, Hana bola predsa pod vplyvom Hakuei, sama sa priznala a viem že s tým bojovala. Sám som videl ako funguje ich "očista" a som si stopercentne istý že práve Kurumi je vodca Hakuei, nie Kiri. Hlavne, Itachi by nikdy takto otvorene nešiel do vojny s dedinou, proti ktorej nemáme veľké šance. V tomto stave by to napadlo len šialenca, alebo človeka ktorému je jedno, čo sa s nami stane. Ak by začala vojna, bol by to koniec Konohy.." Už som nesedel, ale stál na nohách a pozeral sa cez okno smerom von, smerom ku Konohe, niekde do ulíc, akoby som dúfal že tam niečo zahliadnem. V hlave mi toho veľa hralo, ale dôkazy nato aby sme mohli nejako napadnúť Itachiho verziu nešlo. Taktiež mi nešlo ani do hlavy žeby použil Izanagi a nato sa vrátil späť do Konohy aby vyvolal ešte väčší bordel. Niečo tu smrdelo.
"Nejako neverím že je to pravý Itachi. Možno je sám pod vplyvom Hakuei, vďaka Satsuki. To už je viac uveriteľná verzia že ona sama je pod vplyvom ako to, že všetko bolo tak detailne naplánované už dopredu. Najlepšie by bolo nejako Itachiho nachytať.." Prehovoril som, síce dôkazy hrali pre neho, ja so Seitom sme vedeli svoje a to že to nedáva zmysel. Sakra čo teraz, len my dvaja sme nemohli bojovať, nie to ešte keď ja sám som bol obvinený ateraz bolo jasné že budú prešetrovať aj Seita. Teraz mi to dávalo zmysel.
"Odstránili mňa, Hanu, Mikomi, Benjira a určite pôjdu aj po tebe. Všetci vplyvný z Konohy sú mimo hru a pri ultimátnej moci sú oni, môžu si robiť čo chcú. A prvé čo chcú je vyvolať vojnu aj po tejto kríze? Mám obavy že kríza pre Konohu práve teraz len začala.." Povzdychol som si. Potrebujeme spojencov a ja som ale vedel akých. A hlavne som tiež vedel ako by sme mohli zistiť pravé úmysly všetkých. Ale prv bolo potrebné podporiť nejako našu pochybnosť.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 11, 2015 9:22 am

Poslouchal jsem jeho slova a přikyvoval hlavou. ,,To je pravda. Kirigakure by po boji s Hakuei určitě nechtěli infiltrovat nás. Byli rádi, že se z toho nějak dostali. Navíc jsme jim v boji pomáhali. Ale kdo nám bude věřit?" Podíval jsem se na něj a trochu roztáhl ruky. ,,Podívej se na nás. Jeden je zavřený ve vězení a druhý teď zřejmě trnem v oku pro některé." Tím jsem narážel na jeho poslední slova o mně. Měl pravdu. Většina silných lidí byla nějakým způsobem mimo, ale pořád je v Konoze dost silných lidí se kterými by se dalo spolupracovat. Já si budu ale muset dát pozor.
,,Chtělo by to Benjira sehnat. Pokud ho už taky někam neposlali." Zakroutil jsem hlavou a podíval se na Hidea. Situace začala být lehce komplikovaná. ,,Pořád ale můžeme přesvědčit Rokura, Airis a další. S jejich podporou by to bylo jednodušší." To byla pravda. Jen jsem měl z obavy z toho, aby už je Satsuki neměla nějak omotané kolem prstu.
Byl jsem chvíli ticho a vymýšlel, co podnikneme dále. ,,Venku budu muset asi pracovat sám. Kdybych tě totiž vytáhl, tak by to měli hned snadné mě obvinit. Zkusím si nějak ověřit Itachiho, i když to bude těžké. Taky se budu snažit přesvědčit další lidi na naší stranu. To je to jediné, co zatím můžeme asi udělat. Každopádně k válce dojít nemůže. To by byl opravdu náš konec."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri Sep 11, 2015 9:47 am

"Práveže nikto. Bez dôkazov určite nie. Potrebujeme dôkazy a verných.." Prehovoril som po chvíli sledovania slnka cez okno a následne sa k nemu otočil. Prebodol som ho pohľadom, Sharinganom, snažiac sa v eho očiach nájsť nejakú nádej pre nás. Bola to pravda, práve on bol posledný kto mohol niečo ešte urobiť s neobmedzeným prístupom, ale to bolo aj na neho príliš aby to všetko zvládol sám a nechcel som ho zaťažovať všetkým. Tým ale že sa stýkal so mnou by mu len pridalo viac a viac problémov, takže bolo jasné že tak skoro sa už neuvidíme.
"Niečo ma napadlo.." Prehovoril som po chvíľke ticha a vysvetlil mu celý môj plán. Nie že by bol bezchybný, to nebol. Ale bolo to najlepšie čo sme mohli urobiť. Dopomohol mi k nemu práve Seito, keď som na neho hľadel, uvedomil som si že práve on je kľúčom. Jeho vážnosť a Hiraishin, bol jediný kto by mohol pripraviť pôdu. Ale zase ja jediný kto mohol zohnať dôkazy. Nikdy ma nenapadlo že budem pre blaho Konohy toľko riskovať a verejne sa ponížim. Ale, niekedy sa človek pred ochranu iných musel obetovať.
"Rozumieš? Všetko teraz stojí na tebe, síce ma trápi že to muselo zájsť tak ďaleko a všetko hádzať na teba ale nemáme inú možnosť.. Ale čo, možno raz si ľudia spomenú na tento okamih, kedy dvaja idioti vo väzení kuli plány aby zabránili vojne. Chcelo by to prípitok. Cítim sa akoby sme viedli revolúciu.." Uškrnul som sa. Trochu vtipu nikdy nezaškodí. Stále som bol veliteľ a členom Konohy a pn bol môj priateľ. Musel som urobiť všetko čo bolo v našich silách. A že naše sily boli úctyhodné.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 11, 2015 10:49 am

,,Přesně to potřebujeme. Důkazy a věrné lidi." Přikývl jsem hlavou a sledoval Hidea. Teď to bude záležet i na mně. Nesmím zklamat. Nikoho!
Pak Hidea něco napadlo a já si poslechl jeho plán. Mohl by vyjít, pokud všechno půjde tak, jak by mělo. Bude to sice náročné, protože každá chyba by mohla znamenat konec. Náš konec a dost možná i Konohy, protože by nic nebránilo tomu, aby zaútočili na Kirigakure. Ale vykonat to musíme, abychom zachovali odkaz Konohy. Tak jako každá generace podstoupí něco náročného, tak i nás to pravděpodobně čeká.
,,Rozumím všemu. Jestli se nám to podaří, tak si beru alespoň měsíční volno." Pousmál jsem se a na chvíli si představil sebe, jak ležím někde na pláži u moře, popíjím nějaký letní drink a dívám se na moc pěkné tanečnice, které předvádí své umění přímo přede mnou. Hezká představa, ale zatím hodně vzdálená.
,,Vypadá to, že přípitek nás asi čeká až po práci. A cítím to tak stejně." Podíval jsem se na něj a byl odhodlaný uspět.
,,Vydám se tedy dát náš plán do pohybu. Až se znovu potkáme, tak se začnou dít věci." Natáhl jsem k němu ruku a chvíli počkal. Hned po tom jsem zmizel.(přesun)
Přísně střežené vězení - Stránka 4 Tumblr_mefl91x6zI1rhx4y4o1_500
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Sep 15, 2015 5:53 pm

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Tumblr_m6r0lwhQPh1r5zfj8o2_500

V momente ako dal ruku predo mňa som len prekvapene pozeral. Mal som zato že po tom všetkom čo sa stalo som stratil svoju pozíciu a rešpekt, a do toho aj priateľov. Ani som su neuvedomoval že som takmer nič nestratil. Keď som prijal prvý krát Assasinovu ponuku, vedel som že sa môže niečo takéto stať, ani v najmenšom som nečakal že sa to nestane. A nestalo sa. Nestratil som nič. Chvíľku som na jeho ruku pozeral, následne čoho som si s ním ťukol päsťou.
"Yosh! Spolieham sa na teba.." Povedal som a následne pozeral ako zmizol. Presne, mal pravdu, musíme držať spolu, v túto hodinu určite. Aby Konoha prežila a my sme mohli spravovať dedinu, kým sa nedožijeme dní, kedy ju predáme ďalej generácii, museli sme ju ochrániť nech sa stane čokoľvek. Iba s úsmevom na tvári som si ľahol späť na posteľ a očami pozeral na strop. V hlave mi hralo snáď všetko, ale teraz bolo dôležité len jediné, ochrániť Konohu.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Tue Sep 15, 2015 6:24 pm

Tentokrát jsem došel do vězení pěšky. Ochranka mě poznala už z dálky a já jim jen řekl, že jdu pracovat na případu Hideo. Sám Itachi mi totiž řekl, že bych na to mohl dohlédnout. To se mi právě teď hodilo. Nikdo nebude mít žádné podezření.
Dostal jsem se tedy k jeho cele a podíval se na něj. ,,Zdravím." Trochu jsem se pousmál a podíval se na mříže, které nás dělily. Nechtěl jsem mluvit přes ně, takže jsem použil Hiraishin a objevil se vedle něho.
Ještě jednou jsem zkontroloval, že nás nikdo neposlouchá a tichým hlasem spustil. ,,Tak jsem šel podle plánu zkontrolovat Itachiho, jestli je opravdu nějaký jiný. Řekl jsem mu, že se chceš přiznat. A podle jeho slov vůbec neměl ponětí o tom, že už zde byl a že jsi se mu dávno vyzpovídal. Dokonce naznačil, že by tu šel rád a zároveň dohlédl na spravedlivý rozsudek, ale má teď mnoho starostí s odhalováním špehů." Zakroutil jsem hlavou a stále se díval na Hidea. ,,Existuje mnoho teorií, co se s ním asi tak mohlo stát, ale něco se děje." Čekal jsem, až se k tomu vyjádří i Hideo. Teď byl nejvyšší čas na to, abychom se zase posunuli o kus dále a pokračovali v našem plánu.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Sep 15, 2015 6:50 pm

Netrvalo to až tak dlho ako som čakal a pred dverami sa objavila známa tvár. Zdvihol som sa z postele, ale než som stihol vstať, objavil sa už pri mne. Preto som radšej ostal sedieť na posteli a počúval všetko čo mi povedal. Len čo svoju reč dokončil, okamžite som vyštartoval na nohy a svoj pohľad som uprel preč od neho, smerom vonku. Vyzeral som dosť netrpezlivo a vážne, pričom som sa začal prechádzať po miestnosti.
„To dáva zmysel, chce to so mnou čo najdlhšie natiahnuť, pretože len čo by sa zistilo aká je pravda, bol by som vypustený a s mojou funkciou by som im urobil problém. Avšak nemáme žiaden dôkaz len naše domienky..“ Prehovoril som nahlas, pričom som neprestal kráčať v kruhu po miestnosti, pričom som si ruku držal pri brade a premýšľal som. Tak zamyslený som už nebol dlho. Bol to fakt, čo teraz ak vieme len že je to niekto iný ale keďže čakru aj takmer všetky spomienky má rovnaké ako pravý Itachi, ako mu to dokážeme. A čo bolo jeho cieľom, dosiahnuť vojnu? Kto by bol tak hrozný.
„Zlo..!“ Prehovoril som po chvíli nahlas. Vo všeobecnosti by to nedávalo zmysel, ale až teraz som si uvedomil čo som sa učil na hodine dejepisu o Narutovi a o tom, čo má spoločné s Natsuki. Až teraz som si uvedomil že by tu bolo niečo čo by nám mohlo pomôcť.
„Mám nápad.. Kyuubi..“ Následne som mu to vysvetlil, to ako Kurama vlastne cíti zlo, čo by nám mohlo pomôcť s odhalením pravej tváre Itachiho, pretože podľa toho ako Itachi reagoval, nešlo o naozajstného Itachiho. Ten by si pamätal čo sa tu stalo, sám hovoril ako ma sem príde navštíviť a vybaví mi priepustku a zrazu ma chce nechať čo najdlhšie pykať, pričom si ani nepamätá akú pravdu som mu povedal.
„Musíš vyhľadať pomoc a získať dôkazy.. A ja. Musím sa nejako dostať von za ňou. Ale ako..“ Začal som premýšľať, rýchla voľba by bola Hiraishin ale ten som nebral v úvahu, nemienil som za žiadnych okolností vystaviť Seita nebezpečenstvu. Bol posledný, kto z nás ešte nebol obvinený.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Seito Senju Wed Sep 16, 2015 8:24 am

Pozoroval jsem ho, jak se začal netrpělivě procházet po místnosti. Bylo to tak, jak jsme řekli. Zatím nemáme žádný pořádný důkaz, ale jen naše domněnky. Přemýšlel jsem o tom, jak sehnat nějaký pořádný důkaz. Najednou však Hideo skoro vykřikl "zlo".
To mě probralo z mého přemýšlení. Pak mi to celé Hideo vysvětlil, jak by to mohlo proběhnout. Mohlo by to vyjít, ale to by nejdříve musela Natsuki začít spolupracovat s Kyuubim, protože všichni víme o tom, co se stalo v ulicích. Avšak za pomocí Hidea by to mohla dokázat. Myslím, že takhle to vyjít může. Je to taky teď náš jediný nápad, takže na něm budeme pracovat.
,,To bude těžké." Reagoval jsem na to, že mám sehnat pomoc a důkazy a on musí ven za Natsuki. Kdo nic neriskuje, nic nezíská. Takže i tak jsem se rozhodl použít Hiraishin. ,,Je dobře, že se s tebou Itachi nechce teď zahazovat, takže by tu klidně mohla zůstat jen tvoje náhrada, jestli mě chápeš?" Navíc, Hideo už byl skoro uznán za nevinného, takže ani nijak velká ostraha se kolem cely nemotala. Takhle by si možná dlouho nevšimli, že tu přebývá klon. Já sám jsem měl v úmyslu vytvořit klon a poslat ho do ulic, abych byl lidem na očích, zatímco originál by přesunoval Hidea.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed Sep 16, 2015 9:44 am

No, zdalo sa že Seito bol neoblomný a aj napriek tomu že ja som nechcel aby toľko kvôli mne riskoval, zdalo sa že to urobí či už s mojím súhlasom alebo bez neho. Len som si sťažka povzdychol a pripravil pečať.
"Arigato.. Musí to byť presné.." Prehovoril som, mienil som vytvoriť klon presne v okamihu, kedy nás teleportne a za pomoci mojich senzibilických schopností regulovať tok čakry. Síce som bol v sekcii ktorá nebola tak prísne stražená, predsa len som bol obvinený a nie usvedčený a hlavne, z priestupku ktorý nebol až tak veľmi vážny, sme mali tú výhodu. Postavený s pečaťou na klon som ostal stáť na mieste a čakal, kým nás Seito odportí niekam preč, aby som presne v ten okamih mohol vytvoriť klon a tak odkúriť stráže.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přísně střežené vězení - Stránka 4 Empty Re: Přísně střežené vězení

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru