Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 1

+26
Namashi Hozuki
Shirui
Kashike
Kaori
Touinler
Kenji Uesugi
Kangae Mizutsuchi
Akuma Saito
Hine Kureta
Yoko Terumi
Keigo Nakagami
Goku
Anbu
Kairi Utsushi
Ryo
Hoozuki Meizu
Naoki Utsushi
Gats Terumi
Kataro Terumi
Emilia Akatatsu
Kiseki Mirakuru
Hirin
Faito Dansaku
Akio
Ruko Terumī
Hitomi Yamada
30 posters

Strana 6 z 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:14 pm

First topic message reminder :

Civčiště, které se nachází venku.
Je to takové "hřiště", které je vybavené pro cvičení. Jsou zde terče, cviční panáci a další vybavení.
Uděljte si vždy sami svou představu, neumím to popsat ^^')
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Nov 14, 2013 9:17 pm

Dívala jsem se, jak Naoki vytváří bublinu pro Kairi. Ta z toho měla samozřejmě radost a trajdala si v bublině.
,,Dobře, jenomže.." už už jsem chtěla odpovědět Naokimu, když se mi ozval v hlavě jiný hlas.
,,Hitomi, Kairi!" otočila jsem se...no, moc času mi nezbývalo. neviděla jsem nikoho, zahlédla jsem jen lesk katany ve směru na Kairi. Moje nohy se pohnuly samy, úplně samy. Neměla jsem nic po ruce, prostě jsem si stoupla do rány. Katana mi zajela do ruky a aby rána nebyla ještě hlubší, snažila jsem se ji odrazit kunaiem. Usykla jsem bolestí, když ostří projelo kůží. Okamžitě mi rána začala krvácet.
,,Díky, Choumeii." hekla jsem a nepříjemně se podívala na Rya.
,,Co to sakra děláš?!" vyjela jsem po něm a stála před Kairi.
,,Naoki, vezmi Kairi okamžitě pryč!" křikla jsem po Naokim a útočníka nespouštěla z očí. Použila jsem vlastní krev na přivolání své zbraně, se kterou jsem se proti němu pro jistotu postavila. Sálal ze mě vztek, že se na Kairi pokusil zaptočit. A to jsem nechtěla! Nemohla jsem nechat Nanabiho, kdy se byť jen trochu dostal ven. Ne před mou malou princeznou..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Nov 14, 2013 9:31 pm

Když jsem viděl jak se hime z ničeho nic rozeběhla, otočil jsem se a viděl Kairi a jak jde po ní ten defo, co se sem přisral, když jsem trénoval s Meizem. Když Hitomi řekla, abych odnesl Kairi, tak jsem ji sebral takovou rychlosti za jezirko, že to nemohl postřehnout. Dal jsem ji ke stromu a udělal pečětě. Otočil se na ni a řekl "Neboj se Kairi, nic se ti nestane. Strejda se o tebe postará." pousmál jsem se a koukal na Hitomi, co s nim chce dělat, ale pořád mi běhal mráz po zádech a nenávist, jak jsem ho chtěl zabít. Zničeho nic tajemný hlas "Vím co chceš udělat, ale pomůže to tobě ? Přece nechceš bejt jako on.".. "ne nechci Rokubi." a zamračil jsem se. "Jen nedopustim, aby se jí něco stalo." a koukal co se děje.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Nov 14, 2013 9:36 pm

Najednou se přede mnou objevila maminka, byla to strašná rychlost a já jen viděla jak jí teče z ruky krev. Ani jsem nestihla zareagovat a už mě vzal strýček na druhou stranu jezera.
"P-proč se mě ten pán snažil ublížit." Zamračila jsem se smutně a koukala na mámu, bála jsem se o ní, že jí ten kluk něco udělá.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ryo Thu Nov 14, 2013 9:48 pm

Ryo

Sek katany se zdál být přesným, do doby co se před tu malou holku nedostala Mizukage. Ubránila se kunaiem, ten její zranění ubránil před většími "škodami". Odskočil jsem, metr, možná půl metru od ní a v ruce svíral svou katanu. Nebylo moc vidět, jestli dýhám, moje tělo bylo jak nehybné a při tom se můj původ od tohoto faktu tak moc odvracel. "To dítě musí umřít. Nemá budoucnost v tomto světě." Oči jsem nasměroval na černovlasou holčiču za jezerem. Ruka se mi zpevnila víc, jak silně jsem držel katanu "Jestliže si to neuvědomíte včas, vykonám tuto práci za Vás madam." Pohled ledový až neživý. Nebyla u mě jediná známka pocitu viny.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Nov 14, 2013 10:00 pm

Mračila jsem se jako mrak před bouřkou. Ruka mě bolela pořádně, stejně jsem pořádně stiskla svou sekyru.
,,O co ti jde?" zeptala jsem se znovu a popošla kousíček k němu.
,,Co ti udělala? Proč by měla být hrozbou?!" zvýšila jsem hlas. Jednalo se o to nejcenější, co jsem měla, není divu, že jsem byla naštvaná. Přišla jsem až k němu. Poskládala jsem pro jistotu pečetě. Kromě své zbraně jsem vytáhla i senbon, který jsem držela ve zraněné ruce.
,,Uklidni se, prosím. Nikomu se nic nestane, můžeme si o tom promluvit." zkoušela jsem na něj být vlídná, milá, ale musela jsem se hodně přemáhat.
,,Pokud se jí pokusíš ublížit, ublížíš sobě. Uvědomuješ si, kdo teď před tebou stojí?" znovu jsem pevněji stiskla sekyru a dívala se mu přímo do očí. Nechtěla jsem se vytahovat svou silou proti němu. Věděla jsem, proti komu stojím.
,,Máš před sebe autoritu této vesnice. A radím ti dobře, nechej toho. Mohl bys tvrdě narazit." varovala jsem ho. Cítila jsem, jak mi po ruce stéká teplá tekutina, vadilo mi to. Při každém stáhnutí svalu to zabolelo. Proto jsem tohle chtěla mít už z krku.

(My už mizíme spát. Konkrétně já ano. Objevím se tu ale až v sobotu ^^' Tak se omlouvám předem za čekání...a Dobrou noc ^^)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Thu Nov 14, 2013 10:08 pm

Otočil jsem se na Kairi, když se zeptala, proč jí chtěl ublížit. Řekl jsem: ,,To nevím proč, ale maminka to zjistí, proč ti chtěl ublížit." sedl jsem si ke Kairi. ,Neboj se všechno dobře dopadne." pousmál jsem se, ale přesto jsem pořádně sledoval, co se děje .
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Thu Nov 14, 2013 10:12 pm

Sedla jsem si ke strýčkovy a chytla ho za rukáv. Nelíbilo se mi, že si máma vytáhla svou sekyru a dokonce i senbony, bylo to pro mě znamení, že se jí ten kluk asi moc nazmlouval.
"O-om...Dobře, takže tu asi počkáme." Víc jsem stiskla strýčkův rukách a nepouštěla ho, měla jsem trošku strach.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ryo Thu Nov 14, 2013 10:25 pm

Ryo

Pohledem jsem sjel obličej Mizukage, nemohl jsem si nevšimnout její sekyry a senbonů. Ani krok vzdat, stál jsem jak strom na místě a díval se jí do očí. Měla jiný pohled na tento svět, který se řítil jen do zoufalství. "Stojí předemnou žena, která nevidí budoucnost svého dítěte, smutné to, že ano." Pohled v obličeji se změnil do umělého úsměvu, hned se ale vytratil. Katanu jsem si dal jen do jedné ruky a podíval se jí do očí, stejně jako ona do mých. "Oči té malé jsem viděl už kdysi na Akademii, kdy padala ze střechy a já jí chytil. Nebudu Vám tu říkat proč mě lidé z klanu nemají v lásce do podrobna. Ale pohled o jejich očí už tehdy vyzařoval nenávist a zlobu. I teď se to nezměnilo, jestli bude žít, je dosti možné procento, že se může vydat na scestí." Blázen jsem nebyl, lišil jsem se tímto od lidí. Kdo si o mě říká co chce, moje předtuchy se často vyplnily a život té malé byl hrozbou. Přivřel jsem, které jsem pak arogantně upřel na Mizukage, která mě zřejmě nechápala. "Jednou umře a já Vám slibuji, že její cesta životem nebude dlouhá."
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Nov 15, 2013 7:01 am

Byla jsem doslova v šoku, když mi oznámil, proč je Kairi hrozbou. Zprvu jsem opravdu nevěděla, co mám říct. Proběhly mi v hlavě chvíle, kdy se narodila, jak jsem ji přinesla domů..Prostě můj život s ní.
Prudce jsem zavrtěla hlavou. ,,Mýlíš se. Kairi na Akademii nikdy nebyla. Jsou jí pouhé 4 roky. Musel sis ji s někým splést, Ryo." pokoušela jsem se mu to vymluvit, ale. Prostě jsem pořádně nevěděla, co říct. Moje malá holčička, nemůže být přece hrozbou. To nejde.. Možná moje obranné reflexy byly proti bělovláskovi přehnaná, ale já se o ni bála. Neútočila jsem na něj, vyčkávala jsem.
,,Budoucnost mé dcery spočívá v tom, že se stane kunoichi a jednou hlavou dvou klanů." zkusila jsem ještě namítnout, ale, tušila jsem, že to nebude mít cenu.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ryo Fri Nov 15, 2013 9:39 am

Ryo

Můj pohled na malou dívku za jezerem se opět přesunul na Mizukage. "Neřekl jsem, že semnou chodila na Akademii, pouze že padala ze střechy, netušil jsem kdo to je a i přes to že je malá, jsem pocítil podivnou energii." Přivření oči a stisknutí pevněji katany naznačovala k mému dalšímu kroku. Po slovech co řekla jsem se zamračil. "Dát na své dítě takové břemeno dvou klanů. A to si říkáte matka." Arogantní oči jsem přesunul do těch jejich, značně v šoku. "Nemá, žádnou budoucnost." Zamračil jsem se, přeskočil shunshinem Mizukage a rozpadl se na vodu, splívající s jezerem. Své tělo jsem z vody sformoval částečně před malou Kairi. Nemohl jsem si nepovšimnout Naokiho. Přes to že jsem stále genin, prošel jsem výcvikem vyšších levlů aspoň na toto. Moje forma těla nebyla stále úplná, proto fyzické útoky byly zbytečné. Suirou no Jutsu Kolem Naokiho se i byť na okamžik utvořila vodní koule, stačilo to klidně i na pár vteřin, což se mi povedlo. Hmátl jsem rukou po Kairi a dostal jí do jezera aniž by někdo stihl mrknout, možnost utopení ji, pro mě byla mnohem výhodnější a snažší.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Nov 15, 2013 2:50 pm

Dívala jsem se na mámu, nic jsem neslyšela jen čekala se strýčkem, na kterého jsem se občas podívala abych si dodala odvahy.
Začínala jsem se nudit a tak jsem si trhala trávu ze země, ale než jsem se nadala tak se ten podivný pán objevil předemnou. Srdce se mi rychle rozbušilo a já pootevřela pusu. Bylo to moc rychlé a mě se za tak krátkou chvíli nahromadily slzy do očí a zapištěla jsem, byl to skoro lvl Sirény.
Před sebou jsem měla ruce na obranu a čekala už jen na to, jak mě vezme. Jenže když se nic nedělo, otevřela jsem oči. Předemnou se objevil jeho obličej, jeho tělo začalo tuhnout, tvořil se z něj jeden velký rampouch. Ten pán nebyl ve své podobě, vypadal jak voda která se pohybovala, teď už jen zmrzlá voda. Z očí mi začaly téct slzy a popadl mě hysterický záchvat pláče. Čím víc jsem plakala, tím víc začal led přimrzat a na nějakých místech i popraskávat. Když praskne, ten pán to nemusí přežít. Já svojí sílu neuměla ovládat, toto se stalo zničeho nic.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Nov 15, 2013 5:33 pm

//pachdón za "zaspanie"..//

Rozlepil som odrazu oči a prudko som sa posadil. Možno to bolo práve včas, pretože som si akurát všimol, ako niekto skočil do vody s dieťaťom.. teda, lepšie povedané, vtiahol dieťa pod vodu. Síce sa to ťažko rozpoznávalo v tej rýchlosti, ale predsa len, ja som si to dokázal všimnúť, aspoň tak letmo. No, buď to bol ale idiot, ktorý netušil, že môže decku ublížiť keď tam skáče, alebo to naopak bol idiot, ktorému to vôbec nevadilo a vlastne to bolo pre neho ešte vhodné. V každom prípade, dvihol som sa prudšie na nohy a v podstate som rovno aj skočil dopredu, čiže do vody, už v ruke zvierajúc Samehadu. Ihneď som sa ponoril a začal som sa blížiť rýchlo k dvojici, ktorá akurát pod tou vodou bola. Lenže, akosi som si všimol, že sa situácia vyvinula nejako inak. Namiesto toho chalana, v mojej mysli idiota, tam bola teraz len akási zľadovená podoba. A dievča tam bolo tiež, našťastie sa zdalo, že je ešte v poriadku. Už trochu opatrnejšie som priplával k nim, a Kairi som chytil okolo pásu, pričom som ju takto voľnou rukou posunul hore, aby ju to vyzdvihlo až nad hladinu. Čo sa týkalo toho kusu ľadu, a že mi aj začala byť pod vodou zima!, no... nejak som to neriešil. Jednoducho som pohol Samehadou k tomu kusu, či to nejak nepomôže, že to do seba vtiahne chakru a ľad zmizne, ale nakoniec som to nechal tak a vyplával som hore, za Kairi, ktorú som hodlal udržať už hore, aby sa ešte neutopila. Ryo zostal napospas pod vodou, aspoň zatiaľ. Ja som ho ale nehodlal riešiť, keď toto spravil... aktuálne som mal v paži, čo sa s ním stane. Vlastne, ani som veľmi nespozoroval, o koho ide, ale to bol zas len detail...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Fri Nov 15, 2013 7:26 pm

Přesunul se Shunshinem a běžel ke Kairi Upustila jsem zbraň a rozběhla se za ním. Doufala jsem, že Naoki ho zastaví, jenomže ten skončil ve vodním vězení. Kairi během dvou vteřin stáhl pod vodu. Do očí se mi nahrnuly slzy a vztek mnou cloumal ještě víc. Kolem mě se začala uvolňovat dost silná chakra Nanabiho.
,,Himi, uklidni se." pokoušel se mě Nanabi zastavit.
,,On jí ublížil..." odpověděla jsem pouze. Jenomže v tu chvíli místo, kde Kairi byla, začalo mrznout. Kolem mě proběhl Meizu, aby Kairi zachránil. Přesto jsem se neuklidnila. Dál jsem šla už jen krokem, aniž bych přestala sálat kolem sebe chakru Bijuu, naštěstí to byla jen chakra. Rya jsem z vody vytáhla a následně mu spoutala jak nohy, tak záda.
,,Říkala jsem ti, že tvrdě narazíš. Tohle se bez trestu neobejde." prskla jsem. Bylo mi jedno, jestli mě slyší nebo ne, či zda je v bezvědomí nebo při vědomí. Tím, že ho Kairi zmrazila, přerušilo se vodní vězení a Naoki byl taky volný. Oči jsem upírala na Kairi. Jednou rukou jsem se držela za krvácející zranění na ruce a silou vůle jsem se pokoušela uklidnit.
,,Měla jsem ho svázat hned, jak zaútočil poprvé. Nemuselo se nic z toho stát..Jsem její máma a vůbec jsem jí nepomohla."
,,Ty jsi za to nemohla.." chlácholil mě Choumei.
,,Je to MOJE vina.." zakřičela jsem na něj. Bylo mi z toho všeho zle, i ze sebe samé..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Fri Nov 15, 2013 8:30 pm

Když jsem skončil ve vodnim vězení, tak to byla poslední kapička mého vzteku. Začal jsem se klepat vztekem a když ji stáhl pod hladinu, tak jsem byl totálně vyřízený. Začal jsem ječet: ,,Kairiiiiiiiiii!" snažil jsem se uklidnit a dostat se z vězení. Přišla ale Hitomi a pomohla mi z něho. Hned na to jsem ho chtěl jít zabít, jak jsem ho viděl svázanýho. Řekl jsem ale, že bych to neměl dělat. Z ničeho nic jsem si sedl a držel jsem si hlavu. 'Uklidni se, nedělej to, uklidni se.' říkal jsem si pořád, přesto jsem ho pořád chtěl zabít, klepal jsem se pořád víc a víc. Koukl jsem se na Hitomi a jen malinkatym šeptem jsem řekl: ..Pomoc." a zkoušel jsem myslet na něco jiného. Ještě ze mě vypadlo: ,,Běžte ode mě, prosím." zašeptal jsem.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Fri Nov 15, 2013 8:49 pm

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Anime-anime-gif-anime-girl-gif-Favim.com-983514
Pod vodou byla zima, která mi ale nějakým způsobem vůbec nevadilo. Koukala jsem se do očí toho pána, který se mě snažil potopit, bohužel jsem se před potopením nenadechla a trocha vody mi natekla do plic, i tak jsem stále byla při vědomí.
Ucítila jsem kolem sebe ruku někoho, když jsem se dostala zpátky na pevninu, vodu z plic jsem začala vykašlávat a otočila jsem se na muže, kterého máma vytáhla.
"Já jsem...jak jsem ho..." Z očí mi začaly téct slzy, byla jsem tak moc vyvedená z míry, že to ani hezké nebylo. Byla jsem mokrá, ale tolik zimy jsem zase nepociťovala. Viděla jsem krev, která tekla z máminy ruky. Slzy mi stále tekly a já se podívala na strýčka, který nevypadal moc nejlépe. Bylo...bylo toho tolik, chytla jsem se za hlavu a začala plakat. Kolem mě začínala voda znovu přimrzat, i jezero. Co mám dělat, nevím co...co bych měla...co se vůbec stalo. Tolik věcí jsem nedokázala vstřebat jen ve čtyřech letech. Netušila jsem proč strýček chce aby jsme šli od něho dál, ale já se nemohla ani pohnout, jen jsem...hystericky, až panicky plakala s tím, že jsem svou schopnost nedokázala ovládnout a ani si to moc neuvědomovala.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Fri Nov 15, 2013 9:17 pm

Po tom, čo som už bol mimo vody, ku mne prešiel chlad. Bol som predsa mokrý a vonku nebolo najteplejšie, okrem toho som bol nejaký chorý už aj predtým, takže som očakával, že ma toto nejako dorazí. Ale čo ma po tom, aspoň sa ulejem a budem môcť doma leňošiť. Teraz som ale ostal stáť pri brehu a krátko som sa pozrel na Rya. Následne som si ale odfrkol a kukol som aj na to dievča, ktoré som vytiahol z vody. Stále plakala, čo by som vlastne čakal, veď sa mohla utopiť. Ale napokon som len hodil Samehadu na chrbát, ostal som stáť tak bokom od všetkých, stále pri brehu jazera, a mlčky som sa len díval ich smerom. Nemohol som si nevšimnúť, čo sa dialo s Naokim, či necítiť chakru z Hitomi.. hold, keby sa niečo stalo ďalej, najprv by som zas nakŕmil zrejme svoj meč, a následne by som niečo asi spravil Ryovi za to, čo tu vyviedol. Zatiaľ som ale iba čakal, čo sa udeje ďalej, no niečo mi hovorilo, že som mal radšej ostať spať...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Ryo Fri Nov 15, 2013 9:28 pm

Ryo

Moje plány byly velmi zřetelně přerušeny. Pokus jí utopit by se mi povedl kdyby to malé dítě neuvolnilo sílu o které pomalu ani nevěděla. Zmrazila mě a někdo jí vytáhl z vody. *Ten hajzl.* Procedil jsem si v mysli a přivřel oči. Led mě pouze znehybnil a já se jaksi dostal na hladinu, po pár vteřinách svázaný. Křik dítěte byl něčím uklidňující. Nasměroval jsem svou hlavu směrem k ní a pohled upřel na pláč a její následky. Začalo se tu ochlazovat, velice znatelně a na mé kůži především. "Následky si ponesu jaké chci. Právě jste ale přišli o příležitost spokojeného života." Usmál jsem se povrchně a stále na to malé koukat, stále vražedně a nepříjemně. Je-li ta dívka tou kterou jsem kdysi viděl, a já si byl jist touto myšlenkou: "Jednou tvrdě narazí i ona." Pochechtl jsem se a ciknul. Svázané tělo nebylo dvakrát nejlepším stejně jako mrznoucí prsty.
Ryo
Ryo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 30
Registrován : 11. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Nov 16, 2013 7:19 pm

Naokiho slova a Kairinin pláč mě donutil se alespoň trochu uklidnit. Totálně pschicky večerpaná jsem padl na kolena. S co nejvřelejším úsměvem jsem se podívala na Naokiho.
,,Naoki, klid. Už je v pořádku." položila jsem mu ruku na rameno, ačkoliv jsem ho zamazala od krve. Ano, i ze mě ještě stále sálala chakra Bijuu, ale uklidnění bylo znát. Vzala jsem si Kairi do náruče a zasypávala ji polibkami do vlasů. Utírala jsem jí slzya houpala se s ní dopředu a dozadu.
,,Ššš...Všchno bude v pořádku, princezno.." šeptala jsem jí a měla jsem co dělat, abych se nerozplakala s ní. Zvedla jsem na chvíli pohled k Meizovi. Pohled vděku,, že Kairi vytáhl. Věděla jsem, že Naoki by zakročil, že by udělal vše, co by bylo v jeho silách, ale bála jsem se i o něj kvůli Rokubimu. Je to Daisukeho bratranec, nemohlo se mu prostě nic stát a v tuto chvíli jsem za něj cítila zodpovědnost. Vždyť to já do něj zapečetila Šestiocasýho. Jednoduše jsem bla vděčná, že tu Meizu byl. Zase, v pravý čas, když jsem potřebovala podporu. Na Rya už jsem se ani nepodívala. Pomocí Kuchiyose jsem přivolala lišku, kterou jsem poslla za ANBU jednotkami, aby si pro Rya přišli. Já zůstala sedět na zemi s Kairi v náruči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Naoki Utsushi Sat Nov 16, 2013 8:08 pm

Kyž mě Hitomi uklidňovala a dala na mě navíc ještě ruku od krve, tak jsem začal brečet. Objal jsem jak Hitomi, tak i Kairi. ,,Promiňte mi to. Dělal jsem, co jsem mohl." podíval jsem se na Meiza a řekl: ,,Děkuji ti Meizu." pousmál jsem se. Když jsem zase koukl na Rya, chtěl jsem s ním pořádně vytřít zem.Místo toho jsem dal ruce v pěst. Šel jsem ke stromu a dal do něj pěstí a vrátil jsem se zpět. ,,Mno, už jsem se uklidnil." sedl jsem si do tureckeho sedu a udělal bublinky, které létaly kolem mě, Kairi a Hitomi. Na Hitomi působily obzvlášt dobře, když letěly na její zranění a vyčistily ho. Poté, co se to vyčistilo, tak jsem si utrh kousek rukávu a zavázal jí to. Sedl si na zem a čekal, až sem dorazí pro toho defa, který chtěl zabít Kairi. Pořád jsem měl vztek, chtěl jsem mu udělat to, co chtěl provést Kairi, ale nechtěl jsem být jako on.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sat Nov 16, 2013 8:28 pm

Šudlala jsem si oči od slz, ale to už mě maminka vzala do náruče a já jí omotala ruce kolem krku se zabořenou hlavou do jejího ramene. Její konejšení na mě zabíralo, můj hysterický pláč už nebyl tak moc znát, spíš jsem plakala tak normálně a snažila jsem se slzy zastavit.
"M-mami tobě teče krev." Řekla jsem během pláče a podívala se na její ruku. Už jsem jen lapala po dechu z pláče a pořád se jí držela s hlavou opřenou o rameno a přivřenýma očima. Strýček se nám omlouval a já ani nevěděla za co, nemohl za to. Jeho bublinky mě uklidňovaly stejně jako maminčina přítomnost, když jsem byla u ní, tak jsem se ničeho nebála.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Nov 16, 2013 11:53 pm

Mlčky som sa pozrel najprv na Hitomi, následne na Naokiho. Nejak som ale nereagoval, či na pohľad od Hitomi alebo na to slovné poďakovanie od Naokiho. Pootočil som hlavu a pozrel som sa smerom na Rya, ktorý sa mi tak trochu maril, že asi nebude v poriadku. A to som si myslel ja, osoba, ktorú každý považuje za kde-čo! No ale čo už, očividne boli na svete aj iné "mozgy" než ja. Len som nad tým napokon pokrútil hlavou a upravil som si, už i tak mokrú šatku na krku, ktorá ma akurát iba chladila, ale to mi mohlo byť tiež jedno. Mokrý som bol celý, prvýkrát mi to okrem toho asi aj vadilo, po dlhom čase. O chvíľu som sa už aj nejako pohol, smerom k Hitomi a spolu, ale bez nejakého zámeru. Síce som sa krátko pri nich zastavil i tak...
"Miznem domov, keby niečo. Musím sa dať dokopy." Oznámil som Hitomi, pričom som na ňu kratšie uprel zrak. Už podľa hlasu mohla pochopiť, že som trochu chorý, keby náhodou nepochopila moje slová. Ja som ju len chvíľu sledoval, ešte som sa pozrel aj na Kairi, ktorú som našťastie vytiahol z vody včas, načo som sa pozrel zas neurčitým smerom dopredu. Týmto smerom som aj vykročil, pričom Samehada zas začala vrčať, pretože som prešiel okolo dvoch Jinchuuriki, a to bolo až moc lákavé pre ňu. Ale hold, ochutnať ich nemohla xD.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sun Nov 17, 2013 9:06 pm

Odmítala jsem Kairi pustit, tak moc jsem se bála. Navíc mě štvalo, jak se to mohlo stát, jak jsem to mohla dopustit. Čím déle jsem Kairi hladila, tím více se uklidňovala. A to nejspíš uklidňovalo i mě. Teprve teď jsem pocítila bolest a pálení na ruce. Až teď jsem pořádně začala vnímat zranění. Na ruku mi dosedla teplá bublina a veškeré nečistoty, které bychom normálně neviděli, vytáhla z rány. Pak mi Naoki obvázal. Vděčně jsem se na něj usmála, i když teĎ už se skelnýma očima.
,,To nic, Kairi. Je to jen škrábnutí, zahojí se to během pár dnů." usmála jsem se na ni, abych jí dokázala, že mi nic není. Na Meiza jsem kývla, chraptil, nebylo mu dobře. Nechala jsem ho tedy jít. Pomalu jsem si taky začala uvědomovat, že Kairi objevila své Kekkei genkai. Těšilo mě to na jednu stranu, mohla na to ale přijít v jiné situaci.
Dál jsem seděla na zemi a Kairi objímala. Čekala jsem na jednotku ANBU. Jenomže, taky jsem tak trochu čekala ještě na někoho jiného. Ten však neměl vůbec ponětí, co se tu odehrálo..Jenomže v tuto chvíli jsem ho tu hrozně potřebovala..
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Nov 17, 2013 9:38 pm

Sepla jsem své ruce okolo maminčiného krku a opřela si o ní hlavu, ještě pořád s pár lapavými nádechy, ale už mi z očí slzy netekly.
"Proč to ten pán udělal mami." Zeptala jsem se jí když jsem si povšimla že se na mě ten pán dívá. Byla jsem ráda, že se mamince zranění zahojí rychle, vadilo mi když jí něco bolelo. Koukala jsem se na toho pána, ale hned otočila hlavu zase zpátky na maminčin obličej, který mě uklidňoval a zajistil pocit bezpečí, stejně jako její objetí.
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Anbu Mon Nov 18, 2013 9:37 am

Dorazili jsme na místo, kde byla i Mizukage s její dcerou a dalším jinchuurikim. Na zemi seděl poměrně promrzlý malý kluk. Byl svázaný, z čehož jsme usoudili, že on bude ten problém.
,,Jsme tu na Váš rozkaz, Mizukage-sama." ozvali jsme se dvojhlasně, abychom na sebe opoutali trochu pozornost.
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Hitomi Yamada Mon Nov 18, 2013 5:45 pm

Zakroutila jsem hlavou. ,,To nevím, princezno. Vůbec nevím, proč to udělal a proč to chtěl udělat." povzdychla jsem si. To už u nás byli ANBU. Konečně.. Postavila jsem se i s Kairi v náručí a šlehla pohledem po Ryovi.
,,Ano. Jeho prozatím odveďte do vězení. Zaútočil na mou dceru a pokusil se ji zabít. Výše a druh trestů se pro něj vymyslí." nakrčila jsem čelo, až se mi na něm utvořily vrásky. Nic víc jsem jim nevysvětlovala, nebyla potřeba.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 1 - Stránka 6 Empty Re: Cvičiště č. 1

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru