Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 1 z 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Jul 18, 2013 11:56 am

Objavila som sa u vodného cvičiska a v tichosti som aktivovala suitongun.
Stála som na vodnej hladine a povolala som do rúk vodu ktorú som potom formovala do rôznych tvarou. Tie sa potom jednoducho rozpŕskli všade naokolo. Z povzdychom som si sadla na vodnú plochu a meditovala som... v strede jazera.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Thu Jul 18, 2013 5:48 pm

Po chvíľke dlhého meditovania som sa zdvihla z vodnej hladiny. Hitomi by pre mňa mohla mať už tú misiu, a povedala že som hocikedy vítaná... hmm, asi sa pozývam na návštevu. Zasmiala som sa a shunshinom som sa odhmlila na breh z ktorého som sa rozbehla smerom k sídlu kde žila Hitomi, Daisuke a Kairi. Potom som si ale uvedomila že je dosť neskoro a preto som sa rozhodla že sa radšej budem motať okolo dediny.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 12:13 pm

Došli sme k veľkej vodnej ploche a ja som sa celú cestu uškŕňala. Je načase vyskúšať Suitongun, už dávno som ho nemala aktivovaný... pomyslela som si a položila som plášť na jediné suché miesto, na to som samozrejme položila aj vestu a znova som stála len vo svojom čiernom tričku. 
Nuž, tak poď Tralala-san.. ak sa nebojíš... zopakovala som znova a skočila som do stredu jazera. Vytasila som naňho katanu a čakala som na jeho prvý krok.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 12:28 pm

Šiel som za ňou a to po vode. Samozrejme ovládala Suiton, s tým som počítal. Bola to dosť nevýhoda pre mňa a Yoton. No i tak som si musel veriť trošku.
"Tááákže."
Otočil som sa trochu na kraj, pri kenjutsu sa menší cieľ trafí ťažšie. Začal som sa trochu rozhybávať. Pohybujúci cieľ sa ťažšie trafí, v pravej ruke som mal katanu. Urobil som pár krokov smerom k nej a zaujal som postoj.
Potom som katanou zaútočil na jej pravú ruku v ktorej držala katanu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 12:44 pm

Uškrnula som sa a jednoduchým pohybom som zablokovala jeho výpad, a ohnala som sa katanou aby som ho od seba odohnala. 
Nuž, čakala som niečo.. viac... nato ako o sebe tvrdíš že si mladý a krásny tak... si dosť slabučký... Povedala som a odskočila som trošičku ďalej.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 1:01 pm

Samozrejme zablokovala môj útok, to som aj čakal a začala sa oháňať katanou ako dieťa. Ja som jej oháňanie blokol mojou katanou. Hneď ako odskočila som k nej priskočil a jej katanu tou mojou zablokoval. Bol som rýchly a samozrejme ona mala ešte ten wakizashi. Bol som nebezpečne blízko nej , asi jeden meter. Keď že tú svoju katanu ona držala v ľavej ruke a ja tú svoju v pravej, tak som ju veľmi dobre zablokoval, tak aby ona na mňa nemohla zaútočiť s katanou, problém však bol ten wakizashi.
Na jej slová som nereagoval, počas boja som toho moc nenarozprával.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 1:06 pm

Kso... takže predsa-len niečo vie? Zamračila som sa a pritlačila som svojou katanou na tú jeho, ľavú nohu som posulnula viac dozadu a vytiahla som si z puzdra na stehne wakizashi a ohnala som sa po ňom s ním. Pokiaľ by sa mi ten výpad nepodaril, mala som v pláne vykopnúť nohu nahor a zasiahnuť ho buď do brucha alebo do ruky držiacej katanu.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 1:14 pm

Tej jej wakizashi som sa bál právom,videl som ju, ako vyberala tú druhú zbraň. Keď ju mala v ruke a máchla ňou po mne,tak som urobil rýchly krok dozadu, katanu som si uvoľnil potiahnutím. Vyhol som sa Wakizashi, ale pri tom ako som sa posunul dozadu o krok, tak mi stihla porezať tričko. Ešte ma išla kopnúť, nahol som sa dozadu , jej noha bola asi pár centimetrov od brucha, vtedy som už však zasiahol tak, že katanu som jej priložil zospodu nohy , takže ju musela mať podrženú vo vzduchu, inak by ju to pekne bolelo.
"A mám ťa"
Poznamenal som s úškrnom, ale teraz som nebol kritý ničím , samozrejme som to vedel, a preto čakal útok s jej zbraňami.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 1:24 pm

Myslíš? Uškrnula som sa a urobila som to čo by nikto normálny asi nikdy neurobil. Nohu ktorú mi blokoval som predsa-len pritlačila na čepel katany ktorá cez moje brnenie na nohách prešla ceľkom lahko ale neublížila mi. Len škrabanec.
Preto som skúsila ten istý ťah z druhou nohou ale tentokrát som využila už aj wakizashi ktoré mu mierilo na bok, katana mu mierila na krk a noha na hruď.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 1:33 pm

Ja som katanu pri jej nohe potiahol, aby to bola trošku hlbšia rana, samozrejme to bol tréning, ale aj ten musel byť tvrdý. A vytiahol som katanu , rýchlo zablokoval jej katanu, keď že bola najdlhšia, odskočil som dozadu. Zas som sa hneď odrazil ku nej. Musel som hlavne útočiť na ňu, nemohol som si dovoliť jej vydýchnuť. Keď som bol pri nej, tak som jej tento krát mieril na stehno nohy. Šiel som na krátku čepeľ, to znamená, že som utočil z diaľky takk aby som jej tam zabodol len špic katany.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 1:40 pm

KSO! Zasyčala som no ohnala som sa ešte raz. Potom sa zrazu objavil pri mne a mieril mi na stehno. KSOOOO! Otočila som wakizashi v ruke, nohu som stiahla tak aby ma nezranil, chytila som ho za rameno a narazila som mojim čelom do toho jeho.
Začínam sa hnevať, to nie je dobré. Dýchaj, nevnímaj. Odskočila som potom asi tri metre ďalej a katanu som mala pripravenú na prípadnú obranu. Sledovala som každý jeho pohyb.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 1:51 pm

Nohu dala dozadu, takže som ju nezasiahol, chytila ma za rameno a chcela mi dať čelo. Ľavú ruku som mal však voľnú, a tak som tou rukou uvoľnil sa z jej zovretia a urobil som krok dozadu, podarilo sa mi to rýchlo urobiť tak, aby mi nedala čelo.
Hneď ako odskočila som ja zas priskočil. Nemohol som jej nechať voľný priestor. Preto som hneď zaútočil a to sekom z pravej strany do ľavej. Ak by sa to podarilo, porezal by som jej brucho, ale vedel som, že to sa najskôr nestane.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 2:06 pm

Kya! Zajakala som a v ten moment moje emócie vystúpili na povrch, kekkei genkai sa aktivovalo a môj pohyb ruky niečo vyvolal.
Akoby... barieru... takže ma nezasiahol, no hneď po chvíľke sa mi samotné kekkei genkai vyplo a bariera sa rozpadla na vločky snehu.
Pozerala som nato ako vyoraná myš, popravde, netušila som čo sa vlastne stalo ale bolo to... divné... stŕpla mi ruka.
To si bol ty? Spýtala som sa Reia aj keď som o tom pochybovala. Nevedomky sa mi zalialo ľavé oko krvou a tá pomaly ztiekla dolu po mojom líci.
He?! Nebolelo to ale bolo to maximálne divné! Krv bola síce riedka ale bolo to divné tak či tak! Stále som však stála v obrannej pozícii.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 2:13 pm

Nevedel som, čo to bolo, potom som odpovedal.
"Nie nebol."
Nechápavo som sa pozrel čo urobila. Proste vytvorila nepreraziteľnú barieru. Teda katanou sa nedala preraziť.
Začala jej tiecť krv z oka, to som jej ja predsa neurobil.
"Si v pohode?"
Poľavil som na ostražitosti, asi sme už nebojovali. Preto som pozeral, ako jej tečie krv z oka. Ale nikto boj predsa neprerušil. No na tom mi nezáležalo a pozeral som sa na ňu nechápavo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Fri Aug 02, 2013 2:28 pm

Toto sa mi nestáva... ja som to nemohla byť... nič také urobiť neviem... Cúvla som viac dozadu a snažila som sa zotrieť si krv z líca no ona stále tiekla.
Heh, zdá sa že boj asi dokončíme niekedy... inokedy... asi najbližšie u vás v Tsuki... Zatackala som sa. Čo sa to deje?! Kľakla som si na jedno koleno a oko ktoré mi krvácalo som zavrela no ona tá sprostá krv stále tiekla. Horko som sa pousmiala, žeby ďalšia výhoda Manzouovho testovania na mne? Ale to by nemalo zapríčiniť toto! Toto bude nejaká vedľajšia porucha suitongunu... alebo som nevedomky vytvorila niečo nové... Toto sa mi stáva pokiaľ mám kekkei genkai aktivovanú týžden  v jednom kuse a nie 3 minúty!Oprela som sa o katanu a ťažko som vydychovala. Budeš ma musieť dostať do... nemocnice... alebo domov, ale skôr do nemocnice... niečo sa vo mne asi muselo pokaziť... Oznám Mizukage... že s ňou potom potrebujem niečo prebrať... pretože je možné že som niečo objavila...  Povedala som mu a keď som oko otvorila, znova sa mi z neho liala krv. Potom som spadla na vodnú hladinu v bezvedomí a začala som sa pomaličky ponárať.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Anonymní Fri Aug 02, 2013 2:37 pm

Pozorne som ju počúval, niečo jej bolo a niečo sa s ňou stalo. Sakra prečo každá žena, s ktorou som radšej padne do bezvedomia než by so mnou mala byť?
"Hai!"
Odpovedal som jej na jej príkaz.
"K sakru, snáď ma Mizukage-sama za toto nebude obviňovať."
Povedal som si sám pre seba pribehol som k nej zdvihol som ju do náručia a bežal som smerom do centra Kiri. To som vedel kde je a samozrejme som tam kdesi našiel nemocnicu a smeroval som do nej.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Sun Aug 18, 2013 7:00 pm

Objavila som sa v obláčiku snehu na vode, uprostred jazera. To že som bola nahnevaná sama na seba sa dalo vidieť. VYBUCHLA SOM!? DO JASHINA!? Chcela som aby sa všetko okolo mňa zmenilo na popol, bola som úplne nahnevaná, bez seba a neviem čo všetko ešte. A ja že nie som zbabelá?! To čo som teraz predviedla bola úplná zbabelosť!? Čo takto sa jej ešte hodiť okolo krku a povedať že ma veľmi mrzí všetko čo sa stalo aj keď to nie je moja vina!? KSO!? Kopla som do vody a triasla som sa.
Sadla som si na vodu a sústredila som sa, potrebujem sa naučiť tú techniku. Musím sa naučiť tú techniku.  Nippou: Ōku no shōheki!! Zvolala som, okolo mňa sa zvírila voda ktorá sa miešala aj z mojou chakrou. Nebol to príjemný pocit. Bolo to akoby som si z tela ťahala svoju podstatu, dušu. Zahmlilo sa mi pred očami a sklonila som hlavu. Buchla som päsťou do vody, ešte raz!
Zasa som spojila ruky a snažila som sa sústrediť. Robím to pre dedinu, pre Hitomi, pre seba... musím to vedieť!? Musím dokázať že som sa zmenila!? Že už ma emócie len tak nezložia... že už neujdem!? Zatla som zuby.
A kam by som aj šla... ? Nemám kam ísť... Povzdychla som si a v tom som to pocítila. Vytvorila som pred seba akoby plášť ktorý sa ale vytratil behom pár sekúnd. Usmiala som sa pre seba, sláva. 
Pohyb z rukami som opakovala a opakovala a chvíľkami sa plášť zväčšoval, rozťahoval. Keď bol odo mňa tak dva metre, pustila sa mi krv z nosa. To mi nevadilo, musím sa ho naučiť čím skôr.
Trénovala som ďalej ale tentokrát som sa presunula na pevninu, pokiaľ by som omdlela tak by bolo milé keby som sa neutopila kvôli svojej vlastnej blbosti.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 12:41 pm

V poklidu jsem si došla na cvičiště číslo 3.Měla jsem v planu potrénovat své vodní aj ohnivé techniky.Z dálky jsem viděla nějakou osobu ,která trénovala nevím co.Když jsem přiblížila spatřila jsem Yuuki z nosu jí tekl krev."Zdravím Yuuki-sama,pamatujete si na mě?"Usmála jsem se.Podrbala jsem se na hlavě.Vite že vám teče krev z nosu?A můžu vědět co trénujete?
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 12:45 pm

Z rozmazaným pohľadom som sa pozrela pred seba. Eh? Hirin-san? Spýtala som sa samej seba a posadila som sa. Jutsu som zrušila keďže už nebolo potrebné a vydýchla som si.
Nuž, vďaka že ste mi to povedali Hirin-san, ani by som si to neuvedomila. Zasmiala som sa a vytiahla som si z taštičky šatku, tú som namočila do vody a priložila som si ju na nos. Všetko ma akosi podivne bolelo.
Nuž, čo trénujem? Jedná sa o... barierovú techniku. Pokiaľ sa ju naučím tak budem schopná natiahnuť barieru na úplne celú dedinu. Povedala som nadšene a potom som si Hirin prezrela.
Vraciate sa z tréningu? Vyzeráte trošičku unavene... povedala som a utierala som si nos.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 12:55 pm

"Já se zeptala,protože vypadáte zabraně do vašeho tréninku"Usmála jsem se.
"barierovou techniku?"Podrbala sem se na hlavě."Přes celou dědinu?Sáma?Není nebezpečné pro vás?"Ve tváří už jsem neměla úsměv."No jo no víte běhat od jezírka k Mizukage-sama a zpátky.Ale ne Mizukage-sama mi předělila studenta"usmála jsem se."Ale ví ho už znáte Shina.Ale nevím jak dále ho trénovat"Zesmutněla jsem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 1:06 pm

Zasmiala som sa ešte viac. Zabrane? No ešte predtým než som sa tu dostala som zo seba v Mizukaginej kancelárií spravila riadneho blázna. Nabudúce už budem vedieť čo povedať. Usmiala som sa a prešla som si rukou vo vlasoch.
Má to svoje ehm... ako to povedať... nevýhody. Ale bezpečie dediny je pre mňa dôležitejšie než to čo sa stane so mnou. Touto technikou by som mohla zachrániť veľa životov. Usmiala som sa pre seba a utrela som si nos, už z neho krv nešla.
Shin je váš študent? Ha! Takže predsa-len má senseia! Zaradovala som sa. Nemajte strach, Shin je tak trošičku viac naklonený k tomu aby nič nerobil ale vo vnútri je to veľmi šikovný chlapec. Usmiala som sa, povšimla som si ale Hirinin výraz.
Viete aký element má? Možno by ste ho mohli naučiť nejaké elementárne jutsu... alebo základy ako rýchlejšie pohyby alebo taijutsu... alebo genjutsu! Povedala som. Shin je viac orientovaný na genjutsu, ale potrebuje sa naučiť aj niečo iné! Takže by bolo dobré doučiť ho základné veci. V čom ste ho trénovala? Spýtala som sa milo.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 1:21 pm

Pousmála jsem se."Ale nemusíte to dělat samá stačí když se najde někdo kdo je stejně schopný jako vy a tu techniku udělat společně riziko se by se zmenšilo aspon myslím. Její radost jsem trochu nepochopila,trochu? skoro vůbec.Šla jsem k vodě kde jsem si sedla.Já vím jaký je cítím to s něho,když mi řekl že se za 2 a půl hodiny naučil chodit po vodě i po stromech byla jsem překvapená ale o to tu nejde."natáhla jsem si nohy rychle jsem vytvořila dlouho řadu znaku a v duchu jsem řekla"Suiton: Suiryuudan no Jutsu"z vody vytrskl vodní drak ,který mířil do nebe.Momentálně se učí shunshin no jutsu.Ale jde o jeho podstatu je to raiton,ale já neumím a nikoho neznam." jak jsem dořekla tuhle větu vodní drak se rozthl a začaly padat kapky deště."Pardon,za ty kapky." usmála jsem se."A s tím genjutsu já žádné neumím a do taijutsu ho nechci nijak moc zatahovat bojím se že mu ublížim" jak jsem to dořekla dívala jsem se na nebe jak "prší" kapky s měho vodního draka.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Yuuki Botan Tue Aug 20, 2013 2:56 pm

Ja viem z Raitonom až jedno jutsu... volá sa ranshinsho. Je vhodné na rýchly únik, ale to by musel vedieť dobre Taijutsu. Zasa som sa pozrela na Hirin. Nebojte sa že mu ublížite. Musí sa predsa niečo naučiť nie? Usmiala som sa.
Heh, mne sa to ľahko hovorí... vyrastala som u ANBU. Sklonila som hlavu a uprela som pohľad do zeme. Potom som ju rýchlo zdvihla a vyhlásila som.
Tak začnite tým najľahším! Skúste ho trénovať v rýchlosti! Popri tom sa určite vytrénuje aj Akemi, tá jeho vlčica, a on bude mať zas výhodu v boji! A kto vie? Možno sa popri trénovaní naučíte niečo nové aj vy! Povzbudivo som sa usmiala.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Tue Aug 20, 2013 3:13 pm

Usmála jsem se "Asi mate pravdu"postavila jsem se."Ale tet máme pár dni na odpočinek.Děkují zvedla sté mi náladu"."Co budu dělat tet" řekla jsem si v hlavě
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru