Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nočný klub

+4
Hideo Hatake
Goku
Takao Hanare
Sadao
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sat Jan 24, 2015 4:08 pm

First topic message reminder :

Nočný klub - Stránka 2 Cyberpiui
Nočný klub nachádzajúci sa vo voľnom svete, uprostred ničoho a len popri prašnej ceste. Možno práve preto i vznikol tu. Dokonalé útočisko pre cestovateľov a iných ľudí, ktorí by mali mať v nohách dlhú cestu a chceli by si tu oddýchnuť, zrelaxovať a omnoho viac. Klub však i tak prevažne navštevujú len Nukenini, opilci, vrahovia, zlodeji a iná podobná zberba. Človek sa tu tak môže dozvedieť mnoho vecí, ale zároveň sám riskuje, pretože tu skutočne nie je obvyklé, aby sa človek cítil príliš bezpečne. Klub ponúka výber alkoholu, provizórneho nocľahu a v neposlednom rade ponúka aj množstvo žien, ktoré tu celý čas "pracujú". Čo k tomu hold viac povedať.. ten, kto nie je na slušné veci, si tu určite príde na svoje.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Tue Jul 21, 2015 8:13 pm

Bolo ťažké povedať, prečo som bol zrazu tak ticho. Keď mi však hlava odkvicla na bok a z mojich úst tiekla menšia slina.
"Ty vole.. zadky.. To dievča malo tak pekný zadok.. a ten kretén.. meh.. wtf.. prečo som ju nezbalil?.. tak blízko. .stačilo tak málo.." Na chvíľku som sa prebral z môjho tranzu a z rozprávania zo spánku. S pohľadom typu WTF som sledoval Hidea, ktorý sa snažil postaviť zo svojej živej .. (alebo mŕtvej?) stoličky.
"Kámo... bratmm.. eh.. ah.." Na chvíĽku som sa zmáhal na ďalšie slová, ktoré mi však z úst znova nedošli. Len som kývol ramenom a hlavou som znova odkvicol na stranu.
"Zadkyyy.... ja si chcem za♫ukať more..." Pozrel som sa znova na Hidea, pozrel som sa na tých zvyšných dvoch. Vôbec som nerozumel čo hovoria, ale zároveň som im slovám úplne chápal a súhlasne som prikyvoval.
"Zadky.. zadky sú odpoveď na všetky naše otázky.. Goku, 21. júla, nepomenovaný nočný klub." Zacitoval som a začal som sa smiať, sám od seba.. pre seba, na sebe..
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hideo Hatake Tue Jul 21, 2015 9:35 pm

Samozrejme som získal nové telepatické schopnosti, vďaka dovezenej vodke, a tak som okamžite vedel načo všetci myslia, keď som pochválil zadok Kazekáge. Veď aby nie, naposledy som ju pred rokom videl, jedinú vec na ktoré moje oko Sharinganu hľadelo, bolo jej pozadie. No čo, chlap sa okamžite pozná no nie? V tú chvíľu sa však o mňa oprel Shigure, čo malo za následok reakciu, pri ktorej sme sa obaja zjebali z chlapíka na ktorom sme sedeli. Pristál som držkou na zemi, pričom spomínaný Nara ostal ležať na mne.
„Krista.. hik.. krivá podlaha.. Vrchníííí!“ Zareval som, vôbec si neuvedomujúc aký bodrel tu robíme, a že nás čoskoro vyhodia. No to nevadilo, ja som mal teraz pred očami namiesto podlahy len ten spomínaný zadok.
„Hej kámo.. hik.. už mesiac som na suchu.. hik.. musíme tam zájsť..“ Vysvetlil som keď som sa horko-ťažko vytrepal späť na nohy, pričom som stihol pri tej strastiplnej ceste ako cez Danteho peklo, rozbiť fľašu vodky. V tej chvíli všetko stíchlo, bar stmavol a všetky pohľady sa zastavili na nás. Rozbili sme fľašku alkoholu, a v tú chvíľu sa chcelo plakať aj mne, ale pohľady iných ma donútili povedať niečo iné.
„Radšej.. aby sme.. šli. Smer.. Suna..“ Znelo to až moc triezvo, čo znamenalo že som úplne ožratý ako doga a namiesto toho aby som vyšiel dverami, som sa snažil dostať von cez zatvorené okno, čo vyzeralo naozaj smiešne, pretože som to nepochopil ani po piaty krát čo som sa snažil prejsť cez sklo, 5 krát som zavrávoral a 5 krát som spadol na už určite mŕtveho Shinobiho, ktorý doteraz slúžil ako stolička.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Jul 21, 2015 10:14 pm

Očividně moje opěrka nebyla tak stabilní jak jsem čekal. Ruky mi sjeli po jeho zádech a já se tam rozplácl, převalil se na stranu a nakonec dopadl tak že jsem ležel na zádech hlavou se dívajíc přímo na strop oči zavřené a celý rudý z toho všeho kolem. Zhluboka jsem se nadechl a potom zakřičel.
"GRAVITACE! Ty nevděčná d*vko!" řeknu ležíc na zádech a jako želva co spadla na krunýř jsem se trhavými pohyby snažil dostal zpátky na nohy.
Najednou jsem si všiml Hidea jak se snaží dostat na nohy. V očích se mi objevil plamen a byl jsem plně rozhodnut podat mému příteli pomocnou ruku.
"Vydrž! Pomoc už je na cestě." řekl jsem a složil jednoduchou pečeť.
"Kagemane no jutsu!" řekl jsem potichu. Naše těla byla jako propojená. Chudák Hideo byl nucen ze začátku kopírovat moje pohyby. Proto se tam na tom polomrtvém shinobi válel jako koritnačka. Trvalo několik chvil když jsme se konečně dostali na nohy. Už jsem chtěl vítězně zvolat že se to povedlo když v tom jsem udělal krok dopředu a padl obličejem na zem. Naneštěstí pro Hidea byla technika stále aktivní čili stejně jako já plachtil směrem k podlaze.
"GRAVITACE! Ty nevděčná d*vko!"
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Ryutaro Shizeki Tue Jul 21, 2015 10:27 pm

Keď som sa konečne dostal k fľaške, čo mi trvalo asi tretinu času celého tohto aktuálneho divadla, sadol som si s ťažkosťami na stoličku, mierne sa naklonil od vlastného krútenia v hlave a nebyť držania sa baru, asi by som letel za tými dvoma, ktorí si to nejak moc rozdávali s gravitáciou. Len tak-tak som teda zostal sedieť a na moment som sa začal znova rozhliadať, tentoraz práve po nás. Goku si tam mrmlal veci sám pre seba, pochybujem, že ho okrem mňa teraz niekto počul a tí dvaja? To som už vravel, tí sa pokúšali poprieť fyzikálne zákony a ktovie ešte aké zákony.. Odrazu som sa proste začal rehotať na plné hrdlo. Len som sa jednoducho nahol dozadu a nepríčetne som sa začal rehotať. Už nepomohol ani bar, zjespadol som sa tam dole zo stoličky a ostal som vykotený ležať na chrbte a stále som sa po celý čas rehotal, to už samozrejme stihli padnúť znova alebo sa týpek stihol dostávať von z baru zatvoreným oknom, čo mi k zastaveniu smiechu teda nepomáhalo, ale nakoniec sa predsa len stalo. Ostal som sa vydýchavať a len som tak kukal na svetlo nad sebou.
"Huuuh.. svetlo je super," oh, aká závratná vec mi len svitla! Vydriapal som sa aspoň na kolená, natiahol som ruku po fľašku a napil som sa, načo som sa doplazil za Goku-om, ktorému som fľašku podal, nie som si istý či práve do ruky, no bolo to asi niečo také, načo som sa len oprel pri bare vedľa neho.
"Napi sa.. veď skooro nič nepiéš!" ani ja sám som si týmto obvinením nebol istý, ale hec treba! A aj keď nie, tak aspoň zo slušnosti!
Ryutaro Shizeki
Ryutaro Shizeki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Wed Jul 22, 2015 11:36 am

V podstate som ich už znova moc nevnímal, pretože som zasa zaspal.. alebo som to len hral? Behom pár minút som bol znova hore. Všetci boli rozhodnutý niekam ísť no.. vo mne prevládla známka duchaplnosti.
"Nope! NOPE! nope nope nopewill!" Vyskočil som na nohy (teda na niekoho iného nohy) a začal som na nich balancovať.
"Ja tu ostávam ľudia. Bratm.. kámo.. druhý kámo.. kámo číslo tri." Kámo číslo tri mi podával flašku, ktorú síce moc netrafil, no nejak sa tak či tak ocitla v mojich rukách. Znova som do seba začal piť. WuaU! Čo to bolo? Úplna explózia v mojej hube a cítil som sa ako taký plamenný drak, ktorý práve začal chŕliť oheň na celý klub.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 10:02 am

konečně jsem měla volno a chtěl jsem si ho nějak užít. A jak si nejlépe něco užijete? NO,když se se přece pořádně opijete. Vydala jsem se do nějakého klubu a narazila na tenhle. Po cestě jsem si radši všechno schovala,aby mi to nemohl nikdo ukrást. Hrala tu parádní hudba.kdy by se tu hrala Dlouhá noc,tak by tu moc lidi asi nebylo. Naštěstí se to tu nehrálo,kdyby jo, tak by se otočila a šla jinam.
Od vchodu jsem se protancovala až k baru. Objednala si panáka, za chvilku mi barma jeden nalil a já ho do sebe kopla. Sedla jsem si na štokrdu a kývla jsem hlavou do rytmu. Přitom se rozhlížela po klubu. Popravdě mě nejvíc za ujal kvartet,ale takových lidi tu bylo víc. Ale co už. Objednala jsem si dalšího panáka,abych se dostala do nálady. Potom jsem měla v plánu jít na parket,ale kdo ví.  
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 10:09 am

Čo sa nestane.. do baru príde.. a pritancuje si to tu jeden z legendárnych šermiarov. Vyprskol som na Hidea (omylom) tú borovičku čo mi furt núkal ďalší týpan a rýchlo som sa postavil. Teda rýchlo sa postaviť, to je diskutabilné.. no.. vedel som, že tu nemám čo robiť, keď je tu ona. Mohla mi predsa len pomerne dosť zavariť, aj keď som si nemyslel, že vedela kto som v reale vlastne zač. 
"Páni.. mizím.." zamrmlal som a takmer som sa potkol o maníka, ktorého som knokoutoval. Dokonca som vo vrecku nahmatal jednu podivnú guličku, ktorá mi ostala eštez Anbu čias.. dal som si ju do úst a rýchlo som ju prehltol. Nie že by zaberala hneď. Naozaj to pri tom množstve alkoholu nešlo.. no nechcel som nič riskovať.. hrozne "nenápadne" som sa začal .. štverať z baru von. 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 10:26 am

Rozhodla jsem vydat na parket. Ani nevím jak, dostala jsem se nějak k blíž východu. Možná tím,jak se všichni tlačili na parketu. Měla jsem ruce nahoře a zadkem jsem jsem pohybovala z boku do boku, přičemž se vždy dotkla nějakého cizího zadku. Jeden se mi natolik líbil,že jsem si musela plácnout. Když se osoba otočila, nahodila jsem poker face, pomálu se otočila a od té osoby pryč.
Narazila jsem do jedné osoby,která se snažila dostat pryč, Ale to jsem nijak nevnímala. Ta osoba byl Touji,ted Goku. Vůbec jsem ho nepoznala,vypadal jinak než jsem ho "znala" v Kiri. Ovšem on znál mě,což jsem nevěděla. Nahodila jsem balicí úsměv. "Ahoj, krasavče,co takhle pozvát slečnu na drik" usmála jsem se na něho a přitom se k němu přiblížila a prstem přejela přes hrud.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 10:34 am

Musím dať za pravdu, že sa mi na tanečnom parkete vôbec nepáčilo.. to postrkovanie a môj.. stav, kedy mal celú pravú ruku a pravú nohu v obväzoch, spolu s časťou tela, čo ma nútilo nosiť len pomerne ľahšiu košelu. Tu sa Hirin dostala do mojej nepríjemnej... blízkosti a .. začala ma baliť? Trocha neisto som sa na ňu pozeral, aj keď stále s pomerne opitým úsmevom.
"Ah.. slečna by chcela drink." Začal som v hlave prepočítavať moje dnešné výdaje a to čo mi ešte ostávalo. No bolo toho hodne, aj keď som nemal všetky moje peniaze u seba..predsa len jeden mega sa rozbíjal ťažko.
Prešla prstom po mojej hrudi a mňa na chvíľku napadla pomerne zrvátená myšlienka. 
"No.. tak prečo nie.. ženská.." Možno som nevyberal práve najvhodnejšie slová. Hideo sa pri tom pohľade na mňa musel neskutočne smiať, keďže asi ako jediný poznal moju pravú identitu a pochyboval so o tom, že by niekoho ako Hirin nepoznal ani z počutia. Začal som sa predierať tanečným parketom, až kým som nenarazil na horu svalov ktorú no.. ako to povedať. Ktorej niečo vadilo. Bol tak dva krát väčší než ja.. a ani nie o sekundu sedel s vydeseným výrazom na zadku a snažil sa odplaziť preč..pri tom som sa ho ani nedotkol. Stále s trocha priblblým úsmevom som došiel až k baru a pohľadom som zazrel na Hirin.
"Čo by si chcela?" 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 11:05 am

Chlapec, byl trochu nejistý ale moc dobře šlo vidět, že už tu je delší dobu. A já? Do němoty jsem měla ještě dlouhou cestu."Ano chtěla a ne jeden" pověděla jsem. Doufala jsem,že mi jich koupí víc. "Možná ho zrujnuji" pomyslela jsem si,ale nevěděla kolik tu má u sebe.
"Ženská?...Rly? udivila jsem sem se. "Když tak slečna" pověděla jsem a vyplázla jsem na něj jazyk. Potom jsem ho nasledovala k baru. Ovšem cestou jsme potkali "jeho kamarada." Vypadalo to, že si hora udělal do gatí,ale kdo ví proč? CHtěla jsem se smát,ale to by bylo nezdvořilé a proto jsem se jenom potichu chichotala. Jak sem se koukla dolu na zem,tak jsem ztratila Gokua. KDE JE?! pomyslela jsem a začala panikařit. Rozhlížela jsem se po okolí. Uviděla jsem ho. Spíš jeho zadeček. Byl takový pěkný. "Na takový bych si sáhla" rozplývala jsem se nad jeho pozadím.
Konečně jsme se dostali k baru. Věděla jsem co si dám, ale jestli to tu mají. "Dám si Jacka Danielse  Tennessee Honey"
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 11:16 am

Pokrčil som ramenom.
"Slečny sa po baroch netúlajú." Podpichol som ju no dodatok, že to robievajú zväčša len k*rvy, som si nechal pre seba. Odtiaľ potiaľ ne? Naznačil som barmanovi, aby jej vyhovel a sám som sa uspokojil s niečím, čo mohlo pripomínať nejaký.. strik? No bolo to farebné, malo to slamku a barman pochopil, že do toho nemá dávať žiaden alkohol. Kto by mi aj nalial?
Keď som pomaly začal triezveť z istej vojenskej pomôcky, začal som aj pozornejšie vnímať moje okolie. Prečo som sem preboha prišiel? Však som podobné podniky neznášal.. bolo mi z nich na vracanie a hlavne tu zväčša bola nuda.. nie, tancovanie v napitom stave som za zábavu nepovažoval. No stále som sa tváril opito až.. priblbo.. a ona až moc povoľne.
"So... kto že si? Ako som už povedal, nezdá sa mi, že si miesta.. " Tento krát som si odpustil aj to s ženskou.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 11:37 am

Ne?? udivila jsem se. "To chceš říct, že jsem nějaká...ehm?"dodala jsem a pozvedla jedno obočí. Je pravda že jsem si vybrala obět,která bude za mě platit,ale jeho chyba ne? Mohl mě odmítnout. Podívala jsem se na jeho drink. Vypadalo to jako ženské pitíčko. Bůh ví,co to vůbec je ale určitě nic dobrého. Barman mi podal můoje piti a a já to do sebe kopla. To Gokua mohlo říct, že nepíju poprvé a nejspíš i to, že mám nějakou větší vydrž. Přeci moje "alkoholická" dráha je dlouhá několik let.
Tvářil se tak přilbě,ale to jsem ignorovala. Byla to moje kasička! Přišlo na osobní věci, jako jméno,věk atd. Měla jsem dilema lhát či nelhat "Já jsem Hikari a ty?" představila jsem se pod jménem své nevlastní sestřičky snad mi to nebude za zlé. Byla jsem sinobi uměla jsem lhát a ještě jsem byla v stavu,který mi to dovoloval. "Nene, přišla jsem z Oto, co ty, kde žiješ? pověděla jsem s úsměvem a objednala dva panáky. "Tak ty si pozval mě, ted pozvu já tebe".
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 11:56 am

"Čo myslíš?" Uškrnul som sa a musel som sa zasmiať. Pocuckával som si môj nápoj pre ženské a dúfal som, že ju svojim správaním nejakým spôsobom odoženiem... No príliš sa mi to nedarilo, kto vie prečo. Možno bola.. ako to povedať .. takým magnetom na problémy. Bol som problém? Svojim spôsobom áno.
"HIkari hm?" Úškrn ss mi na tvári ešte viac roztiahol. Bolo vidieť, že si z nej s týmito otázkami len robím srandu. Samozrejme som vedel o koho sa jedná, no prečo som to vedel, som jej nemienil povedať.
"Goku a.. prišiel som z tamtej zadnej časti baru." Odpovedal som. To už však začínala pozívať. Pristál predo mnou panák a ja som sa s podvihnutým pohľadom pozrel priamo na Hirin.. a to už začínala zaberať tá hovadina..
"Prečo mi niečo hovorí, že to aj tak budem všetko platiť ja?" Však čo.. možno keď do seba hodím ešte pár panákov, tak to nejak zvládnem.. no.. a tak som ho do seba hodil.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 12:16 pm

"'No to je jedno" odpověla na otázku a vyplazla jsem jazyk na něho. "Jestli si myslí, že ze sebe udělá buzeranta, tak se plete!!!"pomyslela jsem a přitom se ušklíbla na něho. Bylo vtipné pozorovat, jak chlap pije něco takového. Ale nechtěl sem se mu smát,protože nejsem škodolibá.
"Něco se ti nezdá?" zeptala se na jeho reakci,když jsem mu pověděla své "jméno." Že by mě znal? Jak to? Tyhle otázky jsem si kladla v hlavě ale na venek jsem nic nedavalo najevo. Že by se nějak proslavila nebo tak nějak?
"Tak to mě těší Gokuu" pověděla jsem a koukla tam odkud přišel. Na klonila jsem se k němu. "Tak..tak tam jsem ale ještě nebyla" pošeptala jsem mu do ucha a potom mrkla na něj.
"Jen to do sebe kopni,Chlapaku. Přece to neodmítneš." Vzala jsem panák a kopla jsem ho do sebe a přitom se dívala na Gokua.
"Ne to se mýlíš!" ušklíbla jsem se na něho. "Sakra, přišel na to. Ted to budu muset zahrát nějak do out" pomyslela jsem si a pořad se na něho mile usmívala.  
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 12:28 pm

Nebol to moc dobrý nápad a to už kvôli jednej jednoduchej veci. Tá vec sa využívala po chlaste, nie počas neho.. takže stratila svoj účinok a ja som znova cítil, Že sa môj stav opilosti mierne zhoršoval V hlave som si nadával, no čo už s tým človek narobí..
"well.. Hirin, tiež ma teší.." Zazubil som sa. Až vtedy som si uvedomil, Že som sa trocha splietol v jej mene. No čo koho po tom? Však sa tka volala, jej problém že ma chcela oklamať. Predsa len som. Pozeral som sa na prázdny pohárik, no nakoniec som si povedal, že sa pozriem aj na Hirin, však bola krajšia než prázdny pohárik.
"Haha hej.. jasné.. sherlock. O nič iné ti nejde, len sa niekde ožrať zadara ale pohoda.. je mi to u riti.. Len sa tak pekne usmievaj aj na ďalej a všetko je v poriadku... asi." Nechcel som si dávať ďalší panák, preboha len to nie.. aspoň kým som znova vládal rozumne uvažovať, aspoň trocha rozumne uvažovať.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 12:44 pm

Když mi řekl mým pravým. Měla jsem pusu dokořán. "Chjoo" povzdechla jsem si."Ani tady nemůžu být neshinobi,kdo by neznal či o mě neslyšel." promluvla jsem sklesla. Neměla jsem už úsměv, všechno se podělalo.a Když řekl s tím placením, by toho to horší,jak vystřízlivění. Chovala jsem se jako nějaká b*tch. "Gomen'nasai za vše" řekla jsem smutnějším tonem, zaplatila za své piti a vydala se pryč. Udělala jsem pár kroku a zastavila. Povzdechla si. Vrátila se ke Gokuovi, dala mu pusu na tvář. "Arigato" šeptem jsem mu poděkovala za drink a vydala se k východu.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 12:52 pm

Ostal som sedieť za barom a s miernym úsmevom na tvári som si znova začal usrkávať z môjho ženského nápoja. Vnímal som jej slová, no pomerne zľahka som ich ignoroval... nah takto sa to robí, bol som v tom proste dobrý. Aj keď.. jak sa vrátila a dala mi pusu na tvár, len som sa pozrel na barmana, ktorý sa na mňa pozeral až.. vyčítavo..
"No čo?" Sykol som na neho s pokrčením ramien. Nechoď za ňou Tanaki, neotáčaj sa.. nechaj ju ísť, ak zistí kto si tak ťa vykastruje .. nerob si zbytočné problémy.. ale nie, samozrejme že som bol taký debil, že som sa musel postaviť a musel som ju následovať, samozrejme po zaplatení, až von. 
Keď sme sa nachádzali na čerstvom vzduchu, len som podišiel k nej a zapozeral som sa niekde na oblohu.

"Čo robí tak pekná slečna ako vy, sama.. o takejto hodine.. vonku?" Spýtal som sa. Čerstvý vzduch mi robil dobre, aspoň ma až tak hrozne nebolela hlava.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 1:06 pm

Venku bylo skvěle. Byl čerstvý vzduch,který byl tak přijemný. Byl krasný večer a hvězdy šly vidět. Když jsem uslyšela jeho hlas musela jsem se za ním otočit. Pokorně jsem se na něho usmála.Odpověd na jeho otázku jsem si musela promyslet. Nevěděla co říct. "Čekam na někoho,kdo se se mnou projde" pověděla jsem a usmála jsem na něho. Snad půjde na tu procházku,protože jsem se mu chtěla nějak zavděčit. Už to,že přišel,ale proč přišel? Vrtalo mi to v hlavě ,ale bala jsem se ho zeptat.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 1:13 pm

Dal som sa chápať ako psychopatický vrah ktorý už od svojich trinšatich rokoch nemal problém niekoho chladnokrvne vykuchať. Bol so mbezcitný hajzel ktorého nikto nemal rád no predsa len som mal svoje slabiny, aj čo sa povahy týkalo. Preto som jednoducho, no voči Hirin som bol teraz bezbranný. Povzdychol som si a len som naznačil, že môžme začať. 
"Myslím že sme nezačali práve najšťastnejšie." Prehovoril som po chvíľke chôdze.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 1:28 pm

Foukal lehký vítr a vlasy mi padali do oči. Dala jsem si za ucho,abych ho mohla vidět lepé. Naznačil mi,že se mnou půjde,ale nevypadal nejštastnější. Nevěděla co si o tom. Dělá to jen kvůli svědomí nebo co? Měla jsem spoustu otázek,ale málo odpovědí.
"Pravda,ale jestli to děláš jen kvůli svědomí, nemusíš se už trápit a můžeš jít." pověděla se mu.Pokud se chtěl cítit stačilo by omluva, i když neměl za co. mohl to sice říct mírněji,ale dopadlo by to nejspíš stejně.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 1:42 pm

"Well.. nie tak úplne. Aj keď, kto nemá svedomie hm?" Zasmial som sa a rukou som sa poškrabal vo vlasoch.
"Dlhujem ti ospravedlnenie a.. vysvetlenie. No nie som si istý či by si ma po tom vysvetlení najradšej nezabila." Zamrmlal som a ako sme pokračovali v ceste, začal som uvažovať. Uvažovať nad rôznymi vecami.
"Takže sa ospravedlňujem že som bol tak trocha.. debil. Ale ty si ma chcela nalievať chlastom takže je vina na oboch stranách." Stále som bol tak trocha idiot, ale taký som už proste bol.. zas po hlave si skákať nenechám.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 2:23 pm

Nechápala jsem,co vůbec říkal. Jen jsem pozvedla obočí a nic neříkala. Dost mě zajímalo to vysvětlení."Proč bych tě chtěla zabít?" zeptala jsem se zvědavě, po ukončení věty jsem měl mírně otevřenou pusou. Přemýšlela jsem,co je vůbec zač. Já se ti omlouvám,že jsem byla taková...no ehm,, Tak co bychom začali od začátku?" zeptala jsem se a usmála se na něho.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 2:36 pm

zasmial som sa a len som prikývol.
"Yep, tak to radšej nechám na potom." Povedal som a na jej ďalšie slová som len mikol rameno.
"V pohode, nič sa nedeje.. a yep.. mohli by sme. Napríklad jeden druhému povedať niečo o sebe." Navrhol som a následne som naznačil, aby sme si sadli niekam na lavičku. Bola tma, nikto sa vonku neprechádzal takže, bolo aj celkom príjemné. Ak k tomu pristúpila, sadol som si k nej a len som sa pohodlnejšie o lavičku oprel.
"Tak preháňaj Hirin-san. Poznám len meno, ale čo sa skrýva za ním? aký príbeh?" Na tvári sa mi objavil zvedavý úškrn. Toto ma zaujímalo .. no úprimne. Naozaj som ju moc nepoznal. Vlastne som si o nej myslel, že sa fakt nehodí na pozíciu šermiara. Možno mi môj názor vyvráti.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 3:08 pm

"Dobře" pověděla,doufala jsem,že mi to potom řekne. Šli jsme dál chtěla jsem si sednou."Dobře, to zní jako dobrý nápad" souhlasila jsem s jeho návrhem, posadila jsem se na lavičku a chvilku jsem se vrtěla než se mi sedělo pohodlně. Dala jsem si nohu přes nohu a koukala na něho. "Chceš vedět můj příběh? Kdo jsem?" otázala jsem se řečnickou. "Není to moc veselý příběh." dodala jsem. Povzdechla jsem si, podívala jsem na nebe a spustila "Jsem Hirin,shinobi no Kirigakure. Jedná ze šermířských pánů z mlžné. Majitelka samotné samehady. Vyrůstala jsem bez otce, jediné,co jsem po něm měla byla katana,kterou mám do dnes. Ironii osudu bylo, že pravě ta katana ukončila jeho život. Větší ironie byla,že pravě já musela zabit." utřela jsem si slzy. "Aby to nebylo málo po navátu do vesnice, jsem se dozvěděla , že moje matka je taky mrtvá. Ten den jsem přišla o oba rodiče a moje nevlastní sestra o otce. Že mám sestru jsem se dozvěděla před rokem, naštěstí o tom incidentu nevím,jestli by se na mě ještě podívala. Pak tu byly války v jedné jsem byla přeživší ze skupiny od té doby jsou dvě Hirin jedná vesela a ta druha v bojí bezcitná. Pak přišel Sora no sen a zabil naší Mizukage, tam jsem oslepla několik měsíců nic jiného než tma,chakra a zvuky. Válka proti Iwagakure, od té doby jsem dostala Samehadu. Když si to tak vezmu tak samehada je jediná "osoba",která je mi velmi blízka. Sestru jsem dlouho neviděla asi se vrátila pomáhat mamce,kdo ví. " dokončila jsem svůj příběh plný smutku. Utřela jsem si slzy a koukla na Gokua s úsměvem. "Si na řádě a nelží vím, že máš chakru,která je originalní.," pověděla jsem.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 4:05 pm

Chvíľu som ju počúval. Teda samozrejme som si vypočul každé jej slovo. Mala zaujímavý život. Pravdepodobne nie moc veselý, ale zaujímavý.
Na jej slová som sa zľahka pousmial. Nebol to moc veselý úsmev. Prikývol som a poriadne som sa nadýchol.
"Yep,je.. ale neviem či by som to nazýval práve..vieš.. pozitívnou vecou." Uškrnul som sa.
"Tak som na rade, ale môj príbeh nie je.. nijak výnimočný... vieš." Na chvíľku som sa znova odmlčal. Ako jej to vyložiť?
"Pred nejakým časom, podobne ako ty.. patril som k väčšej skupine shinobi, ku skrytej dedine. Žil som tam celý svoj život, už od.. v podstate mala. Mal som oboch rodičov, Žiadneho súrodenca.. celé detstvo v podstate normálne. Jediná vec ktorá v mojom príbehu nie je normálna, som ja sám. Kto vie prečo no vždy som bol iný," Ukázal som prstom k môjmu čelu. " Prepnutý by sa dalo povedať. Nikdy som sa nesmial, nikdy som neplakal. Bol som ako duch, tieň bez emócií. Čo s takýmto tieňom? Myslím že odpoveď poznáš. Shinobi .. tý by to vedeli oceniť nie? Možno by som mal aj nejaký cieľ, nejaký dôvod na to existovať." Poklepal som nohou o zem a začal som pomerne dobre vyberať svoje slová.
"Moje roky ako shinobi nezačali práve prívetivo. Nastala istá tragická udalosť pri ktorej som sa stal geninom.. teda po ktorej lepšie povedané. Moja dedina v troskách a moja prvá misia zahrňovala vyťahovanie ľudí spod trosiek, pozeranie sa na mŕtvych.. zranených.. pekný začiatok kariéry heh? V jednom sa musím priznať Hirin-san.. neznášam vojnu. Možno za to môžu práve tieto spomienky. Naozaj ju nenávidím no.. ako som povedal, som prepnutý.. milujem ju. V podstate neviem nič iné robiť. Len zabíjať. V zabíjaní som bol natoľko dobrý, že si ma už ako genina vyhliadli do Anbu jednotiek.. pod ich výcvik. že zo mňa spravia niečo .. viac.. niečo čo z tieňa kontroluje a čo robí tú špinavú prácu, namiesto ostatných shinobi. Mladý chalan, trinásť rokov.. a dostal prácu v Anbu jednotkách. Chápeš to? Mal som to odmietnuť. Už vtedy som bol magor. Zabijácky úmysel. Dokázal som s nim klona jedného z anbu dostať na lopatky." Znova som si povzdychol. Nevyzeralo to tak, že by som bol na to hrdý.
"Množstvo konfliktov.. vojen.. pri jednej z nich som ostal v dedine ako záložná jednotka. Chcel som ísť bojovať. Hovoril som si, Goku.. lepšie ty, ako niekto iný. Niekto kto v tomto svete vidí zmysel. No nie.. ostal som v dedine.. a znova som sa pozeral. Pozeral som sa na tých čo sa vrátili. Víťazstvo? Žiadna vojna nemá víťaznú stranu. Len straty.. len mŕtvych. Kto je víťazom? Ten kto stratí menej shinobi? Kde je logika v tom?" Nastala chvíľka ticha. Predsa len som rozprával pomerne rýchlo.
"Bol to len chlapec.. nejaký magor ktorý si potreboval niečo dokazovať vo vlastnej dedine. Ten chlapík ma napadol.. prečo? Kvôli nejakej česti..hodnosti ? Neviem ako som to prežil, no porazil som ho.. žiadna mŕtvola. Našťastie to prežil aj keď asi ešte teraz trčí v base. Bám .. misia.. stratené dievča. Malo sa jednať o klasickú D rankovú misiu. Pravdepodobne sa stratila niekde v lesoch alebo.. kto vie. Vieš kde som ju našiel? V jaskyni. Vystresované malé dievča, ktoré sa muselo pozerať ako nejaký dvaja psychicky chorý magori upálili dvoch jej kamarátov. Všetko len malé deti, nie viac než desať rokov. Obaja z nich mŕtvy. Mojou rukou. Jeden pri úteku skočil do míny, ďalšieho som zabil pri pokuse o jeho omráčenie. " Pokývol so mhlavou.
"Nikdy som ich neľutoval." Uškrnul som sa.
"No prečo som nukeninom? Myslím že už tušíš že jedným som. Čo iné by tu shinobi ako ja robil." Zasmial som sa.
"Prečo však? .. to je ťažké povedať. Bol som vzorný shinobi. Misie plnené do bodky, jeden z najlepších vrahov, typický Anbu. Ak niekoho potrebovali odstrániť, stačí povedať meno a.. je po ňom. Neznášal som vojny." Zopakoval som znova.. možno to už znelo divne.
"Posledný stret. Bojoval som.. bok po boku s mojim veliteľom. Prelomili sme zábrany nepriateľov. V istom zmysle to bolo umenie. Tancovať medzi nepriateľmi.. a zosekávať ich.., jedného .. po .. druhom. Niečo sa vo mne zlomilo. V hlave. Užíval som si to rovnako, ako som sa za to nenávidel. Koľko som ich vtedy zabil? Desiatky? Stovky? Raz ma musela postihnúť karma.. Hneď po boji si ma odchytili nukenini. Dva mesiace ma držali lovci ľudí, mučili ma a snažili sa nájsť nejakého kupca, ktorý by ma chcel živého. Ďalších päť mŕtvol. Prečo mi to ale trvalo tak dlho? Vrátil som sa do dediny ktorá bola pod útokom.. obránili sme sa.. no môj dom v troskách.. moja rodina mŕtva. Prečo mi to sakra trvalo tak dlho?" Zavrčal som. Na to aký som bol mladý, som vojenských konfliktov zažil viac než dosť. "Odišiel som od Anbu jednotiek chcel som sa zaradiť do normálneho života ale.. nešlo to. Našiel som si študentku ale.. Ktorý sensei zlomí svojej študentke rebrá? Sakra.. Eh.. Rozhodol som sa odísť. nie som normálny. Ľudia okolo mňa len trpia a ja im neviem pomôcť. Nemohol som ostať s tými málo ľuďmi, ktorým na mne záležalo. Skôr či neskôr by som ich zabil, zabil by som ich ja, alebo by umreli kvôli mne.." Trocha podivne som sa zasmial, no smiech ma prešiel a ja som sa zamyslel.
"Vlastne nie.. nikdy som žiadnych takých ľudí nemal.. a to je asi tak všetko." Následne nastalo ticho. Nevedel som, čo viac dodať. Skôr to bolo také moje zamyslenie sa nad životom.. shit, naozaj sa toho stalo tak veľa? za posledných koľko.. dva ? tri roky?
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 2 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru