Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nočný klub

+4
Hideo Hatake
Goku
Takao Hanare
Sadao
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Nočný klub

Příspěvek pro Sadao Sat Jan 24, 2015 4:08 pm

First topic message reminder :

Nočný klub - Stránka 3 Cyberpiui
Nočný klub nachádzajúci sa vo voľnom svete, uprostred ničoho a len popri prašnej ceste. Možno práve preto i vznikol tu. Dokonalé útočisko pre cestovateľov a iných ľudí, ktorí by mali mať v nohách dlhú cestu a chceli by si tu oddýchnuť, zrelaxovať a omnoho viac. Klub však i tak prevažne navštevujú len Nukenini, opilci, vrahovia, zlodeji a iná podobná zberba. Človek sa tu tak môže dozvedieť mnoho vecí, ale zároveň sám riskuje, pretože tu skutočne nie je obvyklé, aby sa človek cítil príliš bezpečne. Klub ponúka výber alkoholu, provizórneho nocľahu a v neposlednom rade ponúka aj množstvo žien, ktoré tu celý čas "pracujú". Čo k tomu hold viac povedať.. ten, kto nie je na slušné veci, si tu určite príde na svoje.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 4:58 pm

Poslouchala jsem stejně pozorně jako on mě.Bylo tu furt několik otázek na které neznám odpovědí. Jaká to byla vesnice, podle všeho to mohly být 3? A kdo byla jeho studentka? Jsem hodně zvědavá osoba někdy až moc. Nejradši bych se ho zeptala,ale když mi to neřekl v příběhu tak proč by měl ted.
Z mého pohledu ještě smutnější než můj,ale on to tak nejspíš ani nebral ze svého pohledu ANBu ale ted? Vypadalo, že se změnil, že se snaží změnit,ale osud mu to nepřeje. "Kdybys byl magor,tak bys měl rád válku,což nemáš,takže nejsi" "takový mogor" poslední dvě slova jsem neřekl. Chtěla jsem mu nějak dodat optimismus, snad se mi to povedlo. Ale aj tolik hrůz na tak mladého člověk. Bohužel uděl ANBU je takový, kdyby.vybral jinak,kdo ví jak by to vůbec skončilo...
Koukala jsem na něho a prsten ho šťouchla do líce a přitom se mile usmála. "určitě se někdo najde na kom ti bude záležet. K Yingu patří k Yang a naopak, vždy je aspon jedná osoba či věc " řekla jsem a přitom se na něj usmívala.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 5:48 pm

Mohlo jej to prísť divné no, netváril som sa nijak depresívne. Práve naopak. 
"Vážim si tvoju.. hej.." Zasmial som sa, keď ma ďobla do líca. 
"Vážim si tvoje slová, naozaj vážim ale.. neviem si predstaviť že by zrovna ku mne niekto sadol. To že som magor, mám v papieroch.. vážne. Nie som proste schopný cítiť strach.. donedávna som nebol schopný cítiť hocičo, len uspokojenie z istých vecí. No to sa už našťastie zmenilo, aspoň trocha." Žmurkol som na ňu.
"Čo ty, našla si už nejaký svoj.. Yin alebo Yang?" Obrátil som otázku znova na ňu, dosť bolo odo mňa. takmer som sa prezradil. Vlastne keby že ma počúva taký Faito, hneď by vedel, že sa jednalo o mňa. Predsa len ten veliteľ pri bráne bol on, on bol tiež ten kto mi zadával misiu s Hinamori.. a on bol ten kto mi pridelil študentku, aj keď pri tom bola aj Hirin. Dal som jej pomerne dosť indikátorov. Asi bolo lepšie že nevedela, kto vlastne som.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 6:42 pm

Vypadal celkem v pohodě,aby taky ne. Je v mé společnosti. Dloubáni do něho se mi líbilo, i když jsem toho musel nechat. Bohužel." To jsem ráda,že to tak bereš. Ale víš co najdeš nějakou magorku a potom budete spolu magořit až do aleluja" poveděla jsem a zasmála se. "Nemám,ale nijak si nestěžuju,mám akort pseudo yang,samehadu,je to takový mazel no...jedno chakrové monstrum a druhý no je to samehada,to stačí" ušklibla jsem se. Byla jsem jen u u toho já Touji dostal studentku,ale to je tak vše. U zbytku jsem nebyla a studenty dostava pomálu každý. Je to jako ryba v rybníku.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 6:50 pm

"Samehada heh?" Uškrnul som sa a sám som sa musel usmiať.
"Tiež som mal jednu z jej bratov..." Priznal som sa a následne som sa pozrel na svoje ruky. Škoda že som o ňu prišiel no.. tak trocha som nemal na výber.
"So.. stále nič? Ani trocha ti nikoho nepripadám? Spýtaj sa svojho meča.. možno ti pomôže." Dodal som. Prečo? No.. kto vie, možno ma chytila taká ta chvíľka.. ako sa tomu hovorí. citlivá? Yep možno presne to.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 7:18 pm

Ten smích se mi moc nelíbil,kdyby tu byl samehada,tak by ho asi rukojeti umlati. Tu poznámku o bratrech jsem jak si přešla a nedivala jsem se na ruce ale na něho. "jak se ho mám sakra zeptat,když neumí mluvit...sakra" pomyslela jsem si. Ale za pokus nic nedám,že ano. Přivolala jsem si samehadu. Objevil se předemnou trochu víc se k němu naklonila. Samehada otočil rukojeti a potom mě udeřil do čela. "Vidíš co mi dělá" řekla jsem lehce nakruknutě "i když" v tenhle moment Gokuovi došlo,že jsem na to přišla. Mě to už davalo smysl a to úplně všechno.
Vyskočila jsem z lavičky předněho a ukázala na něj prstem "ty...ty...tos to nemohl říct dříve???" Mluvila jsem dost na hlas skoro jsem křičela na něho. Je pravda,že by to dopadlo asi jinak,kdyby mi to řekl dřive. Pochvili jsem se uklidnila "achjoo" povzdechla jsem si "Mizukage mě zabije až se to dozví" pověděla jsem to a přitom si sedla zpátky vedle Gokua.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 7:33 pm

Celý čas som sedel. Aj keď tento krát som sa pohodlnejšie usadil a ruky som si založil do lona.
Bolo celkom komické sledovať Samehadu. Boh vie, na čo jej rúčku používala v súkromí.. 
"Eh.. skôr? Ja neviem.. nechcel som ti to prezradiť ani teraz." Priznal som sa a len som sa usmial, keď si sadla späť vedľa mňa.
"Tak čo? Už ma chceš zabiť?" Spýtal som sa jej. Bol som celkom zvedavý, či sa tu medzi nami rozpúta boj. Už na prvý pohľad som nebol príliš v stave boja, keďže som mal obviazanú v podstate polku tela.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 8:03 pm

"Nechtěl,ale přesto si na to poukazoval" pověděl jsem mu. Samehadu jsem odvolala přeci jen tu překážela. To Gokua mohlo trochu ujistit,že tu nebude boj mezi nami. Koukala jsem na něho a potom jsem ho cvrkla do hlavy. "Prosím tě a kdo by mi tu dělal příjemnou společnost,sice nebezpečnou,ale příjemnou. A taky by to nebylo fér vůči tobě" řekla jsem mu a přitom sem měla úsměv na tváři. Měla jsem to teď ulehčene,kdybych ho dovedla do Kiri a odměna by mě neminulá. Ale nemohla jsem mu to udělat,ne v takovém stavu a taky tu byla jiná věc,která dělala problém
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 8:12 pm

"Tak klamať som ťa nemienil." Žmurkol som na ňu, na čo ma znova pichla .. alebo ďobla.. no do tváre. Musel som sa pousmiať. Moc som jej neveril, ale aspoň troška si týmto prilepšila. Vlastne mi to v tomto stave viac menej bolo jedno. Čo som robil zo svojim životom?
"Fér? .. hmm.. kto vie. Každopádne by si rozhodne mala výhodu, neviem zabíjať ženy a dievčatá jednoducho.. neviem." Zazubil som sa. 
"Ešte k tomu také rozkošné ako ty.. bože.. ako sa žena ako ty stane shinobi?" Nechápal som tomu. "Keby že mám niečo také doma, strážil by som to ako oko v hlave.. aj keď takto si vieš na seba dávať pozor aj sama.." Dodal som nakoniec a znova som si povzdychol. Na tvári som však mal úsmev, netváril som sa nijak tragicky.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 8:32 pm

" Dobře,nebudeme se o tom bavit" promluvala jsem a myslela jsem to vážně. Už jsem se nechtě bavit o lžích a boje ve svém povolání toho mám až dost. Věděla jsem ,že mi nevěří a procp by taky měl. Neznámé se a taky jsme na opačných stránkách. Nic špatného neudělal až na Nuibiri. Musela jsem přemýšlet do čeho jsem se to zase namočila.
Už jsem se nevyjadřovala k tomu bojí. Začervenala jsem se,když mi složil poklonů. Jeho otázka měla něco do sebe. "Každá to asi má jinak,někdo se chce vyrovnat mužům,kvůli rodině, a shinobi je něco,která většína obdivuje atd..." Zodpovědela jsem mu otázku a lehce se pousmála. "Ale já chtěla jít ve šlépějích sveůho otce,tak jak mi o něm povídala mamka.
"Děkuju " (pokud je to na mě a me všeobecně Very Happy ) "Myslím,že teď asi nemáš domov,nebo máš ale nemůžeš se vrátit" pověděla jsem trochu skleslé. Šlo vidět,že jsem své emoce více projevovala než on.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 8:38 pm

"To je pekný dôvod.. ale.. kašli me už na to. Shinobi sme vo svojej práci. Teraz máme voľno nie?" Zasmial som sa a následne som sa postavil. 
"Tak čo.. nechceš sa niekde prebehnúť? Trebárs.. do prírody.. predsa len stále počuť hudbu z toho blbého klubu." Navrhol som jej a už už som sa začal naťahovať. Nevyzeralo to moc bezpečne, no hýbať som sa vedel. Tá nukeninka ktorá ovládala liečiteľské techniky, bola fakt dobrá.. keď si vezmem, že pred pár dňami som bol skamenený.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 8:53 pm

"Dobře dobře" pověděla jde a ze široka jsem usmála. Nevěděla jsem,co mám čekat,když se postavil.Ale vážně nevypadal dobře ale jeho věc,levat mu do toho nebudu.
"Proč ne?" Položila jsem řečnickou otázku. "Ale jestli mi něco uděláš,tak si mě nepřej" dodala jsem a zazubila jsem se na něho. Postavila jsem se a čekala jsem kam po běžíme a co vlastně plánuje.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Goku Fri Jul 24, 2015 8:56 pm

Ponaťahoval som si opatrne všetky končatiny a trocha som poskackal na nohách. na jej slová som sa musel schuti zasmiať. 
"Haha.. samozrejme, aj by som ti niečo spravil ale.. nesťažovala by si sa." Vyzývavo som sa na ňu uškrnul, no to už som začal behať. Nešiel som nijak rýchlo, v podstate som sa pomerne dosť šetril ale.. tiež by nás normálny človek určite nedobehol. 
(presun - vyberiem postom kam xD)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hirin Fri Jul 24, 2015 9:05 pm

Taky jsem se protáhla,abych si něco nenatáhla."Ty si věříš" ušklibla jsem se na něho. Chvilku jsem se na něho nepoduvala a už mi začal utíkat. "No počkej" špitla jsem si pobaveně. A vyrazila jsem za ním. Ze začátku jsem musela běžet rychleji, abych ho doběhla. Jakmile jsem ho doběhla ,zpomalila jsem na jej tempo a běžela s ním kdo ví kam

//přesun- to je zrada Very Happy
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Hideo Hatake Thu Jul 30, 2015 5:31 am

Vstal som. No, nedalo sa povedať žeby som sa zobudil sám od seba, keďže ma prebudil dosť nechutný kopanec do brucha od samotného majiteľa baru. Len s ťažkosťami som sa vysúkal na nohy, vediac že každý pohyb pre mňa je nebezpečenstvo a mohol by byť smrteľný, vyškriabal som sa na nohy lapajúc po dychu a rozhliadol som sa v akom stave bol bar. Naozaj dezolátny. Zničené stoly a stoličky, rozbité okná a vylomené dvere, nehovoriac o fakte že ten človek ktorý nám slúžil ako stolička nepríjemne zapáchal a bol očividne mŕtvy.
„Čo sa to..“ Nestihol som ani dopovedať, keď sa na mňa vyrútil barman. Bolo okamžite jasné s akým účelom na mňa šiel a prečo v rukách zvieral páčidlo. Podľa všetkého ma ním chcel zabiť. V tom momente som pochopil aká kde a prečo bije, uhol som sa jeho rane a s rýchlosťou dostihového koňa som sa rozbehol k zničeným dverám, cez ktoré som preletel ako neriadená strela a aký som bol celý, vzal som nohy na ramená a utekal som z mesta čo najrýchlejšie a najďalej to šlo. Utekajúc, ani sám neviem kde.

~Presun~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Seito Senju Sun Aug 02, 2015 8:23 pm

Ušel jsem z Konohy dlouhou cestu, než jsem se dostal sem. Konečně jsem však dorazil. Můžu zde totiž sehnat užitečné informace.
Vešel jsem tedy dovnitř a rozhlédl se kolem. Hidea jsem neviděl. Takové štěstí zase nemám, abych ho našel hned na první zastávce. Zamířil jsem rovnou k baru. Je to sice klub uprostřed ničeho, ale i tak tu bylo docela hodně lidí.
Barman vypadal v pohodě, takže bych mohl uspět. Vytáhl jsem fotografii s podobiznou Hidea. ,,Hledám tohohle muže." Muž za barem však zakroutil hlavou a doprovodil to slovy, že ho nikdy neviděl.
Fotku jsem mu ukázal ještě jednou, ale teď jsem hodil na stůl i pytlík s penězi. Samozřejmě si je vzal a lehce se pousmál. Naznačil mi, ať s ním jdu ven, takže jsem ho následoval.
Když jsme vyšli před bar, ukázal mi směr, kudy Hideo mířil, když utíkal. Kývl jsem hlavou a bez dalších slov zamířil tím směrem.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Nara Shigure Tue Aug 18, 2015 10:39 am

Probudil jsem se na zemi. Co jsem tady sakra dělal? Rozhlídl jsem se kolem sebe a ani jsem nepoznával místo kde jsem byl. Ležel jsem před nějakým nočním klubem ani stopy po někom kdo by mi řekl co se stalo či jak jsem se sem sakra dostal.Mlhavé útržky z minulé noci se mi promítali v hlavě ale nebylo to nic víc než útržky. Pomatoval jsem si jen že jsem byl v konoze v baru... hrál karty? ... S kým že jsem to vlastně hrál ty karty? zeptal jsem se sám sebe. Tohle se mi vůbec nepodobalo. Zvedl jsem se na nohy a chvíli přemýšlel co bych měl sakra dělat. Rozhodl jsem se že zůstávat tady má 0 smysl. Domyslel jsem si že když jsem sem dokázal dojít v nažraném stavu z konohy tak nejspíš nejsem tak daleko od ní... nebo ne? Kdo mohl vědět s jistotou jak jsem se sem sakra dostal? Tak či onak jsem vyšel cestou která se zdála jako "nejvíce frekventovaná" a doufal že se dostanu někam odkud už budu cestu znát.

-Přesun-
Nara Shigure
Nara Shigure
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Ryutaro Shizeki Wed Aug 19, 2015 12:20 am

Netuším, koľko času ubehlo od mojej návštevy klubu. Netuším, koľko hodín, dní, možno i týždňov.. človeče, kľudne som tu mohol ležať aj rok! Teda, minimálne mi to tak pripadalo. Jop, to sa podobalo tej dobe, určite že jo. Dvihol som sa zo zeme, niekde na ulici z trávy a obzrel som sa vôkol seba. Nespoznával som to tu, ako by som aj mohol! Oprášil som si oblečenie, čo tomu vôbec nepomohlo a proste som len hľadal nejaký záchytný bod, vďaka ktorému som neskôr už našiel cestu späť do Konohy. Tento výlet sem sa nejak nechcene predĺžil..
~Presun~
Ryutaro Shizeki
Ryutaro Shizeki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 06. 06. 15

Návrat nahoru Goto down

Nočný klub - Stránka 3 Empty Re: Nočný klub

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru