Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uchiha čtvrť

+7
Lucy Shiro
Kisuke Uchiha
Saya Uchiha
Kokoru Uchiha
Rokuro
Kyuchi Uchiha
Assasin Senju
11 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:48 pm

First topic message reminder :

Ulice, dnes již velmi ohroženého na členy, klanu v Listové.
Uchiha čtvrť - Stránka 2 800px-Stadt
Itachiho pokoj
Uchiha čtvrť - Stránka 2 Fire-sasukeapt
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 7:16 pm

Objavil som sa oproti Kokoru-ovi.
"Hiro? Si to ty?"
Opýtal som sa, bol som presvedčený, že je to on. Tá postava a všetko mi ho pripomínalo. Určite to bol on.
Nevedel som si vysvetliť jedno, čo sme tu robili? O čo mu šlo? Chcel by som sa ho opýtať na veľa vecí, ale to nebol ten dôvod, prečo sme tu boli. Dôvod bol určite iný.
Katanu som už mal v ruke pripravenú a sledoval som ho, nehýbal sa, ale pozoroval som ho naďalej.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 7:22 pm

Naozaj netrvalo dlhý čas kým ma môj vlastný brat našiel. Niekde v kútiku duše som skôr očakával že ma nespozná a svoju smrť nepripíše na účet mne. Sklamalo ma to možno, predsa len to bol môj brat a napriek nenávisti ktorá sa mi zrodila v očiach som niečo milé k nemu pociťoval. Teraz to šlo ale stranou, už to neboli detské hrátky a bratské tréningy. Už nešlo len o získanie pozornosti našich rodičov alebo dievčat ktoré sme ako mladý ohurovali. Išlo o niečo úplne iné a ja aby som nespadol do temnoty do ktorej som sa bez prestávky ubiehal, obetujem aj život môjho brata aby som znova zahliadol biely svet. Bez ľútosti, bez citu, očividne som už nebol ten istý brat ktorého vídaval každý deň keď sme sa hrávali...

... „Áno braček, prekvapený že ma po toľkom čase ešte vidíš živého? Alebo si očakával a niekde v hĺbke srdca dúfal v moju smrť aby si nakoniec prišiel ku svetlu nášho klanu? Tak ako to stále býva medzi súrodencami čo?“ Neznelo to veselo, skôr som po toľkom čase strávenom v temnote očí Mangekyou Sharinganu prišiel o vlastný rozum. Nepochybne som ale zosilnel od našej poslednej návštevy, ale to nemal ako zistiť. Od posledného stretnutia som úplne zmenil svoj štýl boja. Kedysi Génius v Genjutsu už dávno zomrel s menom Hiro. Volal som sa Kokoru a v sebe som niesol úplne nové poňatie názvu Sharingan! Jeho najdokonalejšiu schopnosť.
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 7:44 pm

Hiro, teda Kokoru sa zmenil. Určite to nebol ten brat, ktorého som poznal. Nebol to ten brat, ktorý sa o mňa staral. S ktorým som bojoval bok po boku a už to nebol ten, ktorý mi hovorieval o ochrane Konohy. Ale predsa len napriek tomu, že sme tu stáli oproti sebe, som mu za to ďakoval. Nestal som sa nukeninom a nešiel som na cestu pomsty. Len vďaka nemu som sa udržal na ceste svetla a stal som sa obrancom Konohy. Niekde v kúte srdca som myslel, že sa vráti a bude všetko ako predtým, ale to čo povedal to rozvrátilo. Táto naivná predstava sa rozpadla. Vedel som ako to bolo v histórií medzi súrodencami. Jeden zabil druhého, aby sa ten jeden oslobodil od večnej temnoty.
"Prečo sme museli dopadnúť práve takto? Ako súrodenci z klanu Uchihov? "
Tiež to neznelo najveselšie. Sklonil som hlavu a pohľad zaboril na zem. Potom som ten pohľad zdvihol na Kokoruho.

Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 7:58 pm

Ale to už keď vzhliadol do jeho očí, pohliadol do výtvoru ktorý zmenil tok ich puta, nalomil ho ak nie úplne prelomil. Pred pohľadom do zeme si mohol všimnúť istej podivnosti v jeho očiach kedy aj samotné bielka sa začali vytrácať. Tu už však nešlo poznať či je to stále jeho brat keď zdvihol pohľad od špinavej zeme kde doteraz svietil znak klanu Uchíha a vzhliadol v ňom temnotu. Temnotu jeho srdca, oslepenie Mangekyou Sharinganu. Konečne mohol zahliadnuť tej vzor, vzor oka ktorého sa bál každý Uchíha. Ultimátna verzia Sharinganu, ktorá oberá ľudí ako o zrak, tak aj o jeho lásku uloženú hlboko v srdci. Nie nadarmo sa Sharinganu hovorí aj, „Cit prejavený v očiach..“...

... „Pretože sme z prekliatej rodiny, bráško.. Nemusíš sa ale báť, po dnešnej noci, takéto utrpenie nezažiješ..“ Pousmial sa, znova znel psychopatickým smiechom, pretože šlo poznamenať, prišiel o rozum vďaka strácajúcemu sa svetlu. Pravdepoodbne ani nemal veľa času čo šlo posúdiť podľa už dávno čiernych rohoviek a následne rovnako, aj keď pomaly, tmavnúcich častí bielka ktoré odrátavali čas kým neoslepne úplne. Mocné techniky si vždy žiadali svoju daň a u Uchíhov to platilo dvojnásobne.
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 8:08 pm

"Chápem."
Povedal som len jedno jediné slovo. Už to nebol ten brat, ktorého som poznal, ale stále moje pocity k nemu boli silné. Nechcel som proti nemu bojovať, ale stal sa niekým, kým ja opovrhujem. Uchihom, ktorý ide cestou pomsty. Preto som nemal na výber, buď budem bojovať alebo sa nechám zabiť. Nevedel som, čo je v tejto rovine horšie. Bojovať s bratom, s ktorým som prežil dectvo. Umrieť som však nehodlal.
Poskladal som jednu pečať a prebleskol som sa shunshinom k nemu. Katanou v ruke som mieril priamo na jeho srdce.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 8:26 pm

Možno sa mu zdalo že dokázal prejsť katanou, srdcom svojho brata, na počudovanie samotného Kokora a tak isto aj jeho podľa všetkého, budúceho vraha Rokura, jeho katana našla pevne svoj cieľ a zasiahla do miesta kam bola namierená, teda prešla presne cez miesto kde sa podľa očakávaní malo nachádzať jeho tlčúce srdce. Jediné čo stihol vyludiť zo seba Kokoru za zvuk, bol jediný povzdych ktorý okamžite nasledoval dlhý pramienok krvi, ktorý sa zmenil na menší prúd tvoriaci podivne vyzerajúcu kaluž krvi na zemi. Bol to ale príliš rýchly súboj, ak sa zobrali do úvahy jeho niekdajšie schopnosti, ktoré sa nepochybne postupom času len zväčšovali a zväčšovali...

... „Hlúpy malý braček, mysliaci si že svet je len obyčajná hra, kde netreba premýšľať nad krokmi ktorými kráčame po ceste..“ Ozvalo sa ale nie priamo pred Rokurom kde sa nachádzal doteraz na katanu pripichnutý jeho brat. Ozvalo sa to na neďalekom schodisku, aj tam stál nepochybne jeho brat ktorý pravdepobone použil nejaké mocné Genjutsu ktorým chytil Rokura do pasce presne v okamihu keď aktivoval svoje Mangekyou Sharingan. Ten teraz plápolal ohňom obyčajného Sharinganu, ktorý postupne ale istotne tmavol. Nedal mu ale veľa šancí na bránenie keď sa pred ním rozvíril brat na obrovské hejno vrán, a pravá podoba na schodisku vyslala obrovskú masu ohňa priamo na brata, ktorý mal vďaka vranám dosť skreslené zorné pole.
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 8:40 pm

*Genjutsu a ja som ho nedokázal prehliadnuť svojim sharinganom.
Pomyslel som si. Potom čo so údajne prepichol brata. Bolo to len mocné genjutsu. Na to aby som ho mohol zrušiť pomocou sharinganu som potreboval veľa času. Otočil som sa na pravého Kokorua a vtedy sa tá ilúzia premenila na vrany. Rýchlo som poskladal pečate a proti jeho Katonu som poslal ten vlastný.
*Katon: Gōryūka no Jutsu
Prebehlo mi hlavou, pri čom už letela veľká hlava draka priamo na tú jeho masu ohňa.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 8:57 pm

Ovládanie Genjutsu na vysokej úrovni si vyžadovalo od Shinobiho obrovskú dávku inteligencie z ktorou sa vážne nerodí každý. A práve tento Uchíha, ktorého Genjutsu v túto chvíľu mohlo konkurovať Itachimu, ním bol až príliš obdarený. V momente keď sa ocitol oheň proti ohňu a ich Katonové techniky sa stretli v ničivej mase ktorou podľa všetkého spôsobia ešte ohromné škody na majetku Uchíha klanu, neostalo to len na ohni. Práve tento oheň nebol Kokorov primárny útok, týmto útokom sa len snažil zmiasť Rokurovu pozornosť, aby sa stihol sústrediť pečaťami práve na Katonového draka, a tým dosiahnuť svoj ďalší krok...

... „Používaš ty niekedy hlavu?“ Ozvalo sa keď sa ocitol Kokoru priamo pred svojim bratom tak ohromnou rýchlosťou ktorú vďaka už spomínanému hejnu vrán a ohňu, nedokázal predvídať so svojim Sharinganom, ktorý podľa jeho úsudku nebol takej úrovne ako Mangekyou Sharingan! Obyčajný Sharingan? Nie tomu sa nedá odporovať, pretože v tú chvíľu ako vypálil dopredu oheň a jeho obrana siahla na dno, pocítil tvrdý úder od svojho brata na hrudi, ktorý ho preposlal o niekoľko metrov dozadu. šlo poznať že po toľkých rokoch strávených za hradbami bezpečnej Konohy jeho Sharingan nie len že dosiahol najlepšej úrovne aká sa dá u bežných Uchíhov dosiahnuť, dokonca aj jeho mozog začal spracuvávať nové pochody v hlave.
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 9:08 pm

Naozaj moja obrana bola v tej chvíli na dne a on sa dostal ku mne. Skôr než som stihol zareagovať som už letel niekoľko metrov dozadu. Navyše ma zasiahol do miesta tej spáleniny, ktorá už bola našťastie vyliečená, ale aj tak to dosť bolelo.
"Ty si bol vždy ten kto ma viedol."
Poznamenal som. Áno ja som nebol ten najlepší taktik. Za to Kokoru, tak ten v tom vynikal. Vždy ma v tejto oblasti porazil. Potreboval som čas na prelomenie tohto otravného genjutsu, pokiaľ by som sa ho konečne zbavil bolo by to pre mňa lepšie... šanca na víťazstvo by bola väčšia. Zatiaľ som sa držal na nohách a tentokrát som neútočil. Potreboval som čas.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Thu Aug 08, 2013 9:21 pm

Možno si to Rokuro nedokázal vysvetliť, ale Genjutsu skončilo už pri použití ohnivej techniky. To že sa dostal tak extrémne blízko k nemu, zato nemohla ani len jedná jeho schopnosť tvoriť Ilúzie. Bola to jeho rýchlosť Shunshinu vyvinutá na  extrémne hodnoty ktorými sa mohol chváliť len už ako legenda zabudnutý Shisui Uchíha. A práve táto rýchlosť mu znova dovolila sa dostatočne priblížiť ešte oveľa bližšie ako donedávna, presnejšie sa Rokurovi objavil priamo po jeho pravom boku, pričom spojený boli chrbtami, takže každý jeden z nich hľadel na iný smer...
Uchiha čtvrť - Stránka 2 Sasuke_vs_itachi_gif_by_nof4ith-d5e3xli
... „A to má byť akože všetko braček? Bol si oveľa lepší ako Genín, to si ním stále?“ Prišiel na radu nový hec ktorý ho mal popohnať dopredu, pretože nie len že sa ako len tak tak stíhal otočiť, dobre vedel ak Kokoru. Jeho brat je rovnako rýchli, napriek tomu zvolil Taijutsu ako stránku v ktorej nevynikal práve v túto chvíľu za prioritnú a nastal boj na blízko. Vedený svojou túžbou znova získať svetlo, z útrob plášťa vyletel kunai mu do ruky, následne sa v rýchlej otočke snažil zaútočiť Rokurovi na jeho krk. V prípade že zlyhal nastal dlhý súboj telo na telo, kým sa mu nepodarilo prehodiť Rokura rukou do vzduchu a následne ho hodiť do zeme. Možno bol extrémny v ilúziách no jednu chybu mal. Mal len rýchlosť ale jeho Taijutsu sa veľa nestálo a dalo sa pridobre predvídať.
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Thu Aug 08, 2013 9:37 pm

Stále som si myslel, že som v genjutsu. Nevedel som si vysvetliť, odkedy bol Kokoru taký rýchly v shunshine.
Zrazu sa objavil pri mne a ja som ten jeho kunai zablokoval. Prebehol medzi nami taijutsu súboj a dokázal ma prehodiť. Ja som sa odrazil dozadu a poskladal som rýchlo pečate. Chidori:Senbon.... V ruke sa mi objavilo chidori a ja som nim prešiel predo mňa. Z neho vyletelo neuveriteľné množstvo rýchloletiacich raitonových senbonov. Sharinganom som nemohol ani len zaznamenať ilúzie.. a to znamenalo jedno, že som v genjutsu už nebol. Bolo to pre mňa menšie prekvapenie, ktoré pominulo. Musel som sa sústrediť na môjho staršieho brata.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Fri Aug 09, 2013 10:42 am

Naozaj sa Rokurovi podarilo zaútočiť aj v takej chvíli bolo impozantné. Okamžite po Kokorovom uskočení do strany, len čo sa mu podarilo mladšieho brata pribrzdiť k zemi, dokázal Rokuro skombinovať rýchlosť obrany s útokom a zaútočiť na brata vo chvíli kedy mal dosť oslabenú obranu, ktorou len tak ľahko nedokázal vykryť útoky Senbonov. Tie sa teraz pomaly pozapichovali do Kokora a hodili ho o zem kde ostal ležať, v krvi ktorú spôsobil svojou mláčkou už na začiatku súboja...
... „Si slabý.. Prečo si slabý? Na moje oči nemáš..“ Ticho zaševelil keď dopadol k zemi. Raiton ktorý mal v tele ho nedokázal postaviť na nohy. Možno už bol v pasci a Rokuro ho skutočne dostal. Aj to bolo možné, že nasledujúci útok bude Rokurov možno posledný.

Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 09, 2013 11:00 am

"Tvoje oči. Stále počujem, že sila nášho klanu pochádza len z našich očí. Nehovorím, že to nieje pravda, ale ja čerpám aj z pocitov. Z priateľov, ktorých mám v Konohe."
Povedal som a pomaly som sa približoval ku Kokoru-ovi. Nemohol som tomu veriť. Ako bolo možné, že som ho zasiahol plnou silou? Možno to bolo nečakané, ale Kokoru, by sa mohol obrániť. Aspoň z časti. I napriek tomu som šiel k nemu, aby som ho mohol doraziť svojou katanou. Nechcel som to urobiť, preto som sa doslova k nemu vliekol.
Zastal som nad ním a katanu som mu namieril na srdce. Z oka mi vytiekla slza.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Fri Aug 09, 2013 11:15 am

A možno snáď sa mu aj podarilo po jeho presladených slovách Kokora pretiahnuť na tú správnu stranu. Nie v zmysle erotickom, ale v zmysle vôle jeho srdca. Na malý okamih sa možno aj zdalo že mu vyčistil oči od slepoty ku ktorej mieril a nepotreboval mu o nej povedať, len čo natiahol ruku s vystretým palcom, akoby sa ho snažil znova ťuknúť do čela, ako to robil keď bol malý. Na tvári sa Kokorovi objavil úsmev a nepochybne šlo poznať, že sa snaží dosiahnuť jeho čela ku ktorému mu chýbal ešte najmenej meter. Keď bolo ale očividné že to nezvládne, prst nasmeroval do inej strany a pre túto chvíľu poukazoval na úplne iný akt ako doteraz...
Uchiha čtvrť - Stránka 2 Itachi-says-fuck-you-sasuke1
... „Máš moje oči.. VEZMEM SI ICH!“ Zaznel totálne Itachiovský, psychopatický smiech ako keď sa v minulosti chystal brat brata obrať o jeho oko, tentoraz vystrel svoj prostredník na Rokura a nafúkol sa. Doslova sa jeho klon ktorý zasiahol svojou technikou nafúkol. Práve to bola pauza medzi jeho strieľaním Shurikenu a bojovaním s Taijutsu na blízko. Aj v tej malej pauze bol schopný poskladať pečate na vybuchujúci klon, ktorým sa teraz snažil vziať brata spolu do pekla. Po výbuchu ale originál nečakal, vletel do dymy, chytil brata pod krkom a okamžite ho, aj keď sa vyhol, vďaka výbuchu nedokázal lokalizovať kde sa kto nachádza, pritisol k stene ich rodinného múru. Čo sa chystal urobiť bolo jasné, spacifikoval mu ruku a nohou mu zabránil ďalej sa hýbať, pričom druhá ruka mierila k jeho oku. Rokurovmu oku.  
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 09, 2013 11:37 am

V tú chvíľu som si uvedomil, že to bola pasca. Toto nebol pravý Kokoru. Bol to jeho výbušný klon. Stihol som sa vzdialiť len meter od klona a to už vybuchol. Zas som pocítil dosť veľkú bolesť. Bol som ešte otrasený výbuchom a zranený. Vtedy ma Kokoru chytil pod krkom a pritisol k múru. Totálne ma zablokoval.
"Máš na výber."
Povedal som dosť ťažko, keďže ma držal pod krkom.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Fri Aug 09, 2013 11:43 am

Ani Kokoru sám neočakával že bude Rokuro taký. Myslel si že už dávno si zvolil cestu moci a stal sa naozaj silným. Že to bude súper ktorý mu dokáže odporovať, ale nedokázal. A možno práve ich puto nedokázalo Rokura prinútiť k tvrdým krokom. Na jeho zastavenie do tmy ale bolo už neskoro, Kokoru ani na okamih neváhal a vložil ruku k jeho oku...

... „Nemám, bráško, a aj keby, zvolil som si..“ Nie hneď nato preťal oblohu nepochybne Rokurov výkrik, keď jeho vlastný brat mu vytrhol oko z očnej buľvy. Okamžite nato ako sa to stalo odskočil do strany aby oko schoval do jeho nádoby a znova sa mienil priblížiť k druhému oku. Aj to bude jeho! A znova uvidí svetlo.
Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 09, 2013 12:04 pm

Bolo to dosť zlé. Kokoru bol silný na mňa a ja som nezmohol nič. Priložil ruku k môjmu oku a potom som zažil bolesť, akú som nezažil nikdy predtým. Môj výkrik naozaj preťal až oblohu. Bolestivo som sa chytil na miesto, kde som mal oko. Kokoru ma našťastie pustil. Stále som videl na to druhé oko. Katanu som pustil na zem a spustil som sa na kolená. Tá bolesť bola naozaj neznesiteľná. Začal som rozmýšľať nad krokmi Kokoru-a. Čo všetko urobil, kde mal slabé miesto. Potom mi došlo, že pri tom taijutsu som sa mu zapozeral do jeho Mankekyou sharinganu. Možno, že na mňa použil Genjutsu. Bola to jedna z možností. Preto som bol tak oslabený. Možno použil legendárne Tsukuyomi. Mal som ešte jedno oko, v ktorom bol sharingan. Sústredil som sa na okolie a na všetko čo tu bolo. Nakoniec som Tsukuyomi prelomil svojim obyčajným sharinganom a moje druhé oko sa objavilo na svojom mieste. Vlastne mi to oko vytrhol len v Tsukuyomi.
I tak tú bolesť som ako by zažil a nebolo to vtedy nič príjemné.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Fri Aug 09, 2013 12:17 pm

Na Kokorove obrovské prekvapenie sa mu naozaj podarilo prelomiť aj tak mocnú techniku na ktorú sa ako Genjutsu uchíha zameriaval. Až neskoro si uvedomil aké puto je medzi jeho očami a očami jeho brata, že jediná možnosť ako prelomiť ultimátne Genjutsu sú dvojčatá jeho očí, teda oči jeho brata. A práve v túto chvíľu jeho brat z neznesiteľnej agónii bolesti ležal Kokurovi priamo ako na tácke, nemohol ani on sám nijako zakročiť. Nebol Itachi ani nijaká iná legenda, technika ktorú použil a urobil chybu, technika ktorou si bol tak istý že ho porazí ho zradila a sám ako Rokuro padol k zemi na kolená, oslabený ako ešte nikdy pred tým...

... „Zosilnel si..“ Bolo jediné čo prehovoril skôr ako vypľul nadmerné množstvo krvi zo svojich úst. Okamžite nato padol k zemi, neschopný pohybu, napriek tomu sa mu podarilo ako tak zadržať pád rukami o ktoré sa zaprel. Ak bola Rokurova jediná šanca poraziť ho, tak práve v túto chvíľu. Nesmel ale zabúdať na jedno, čo sa dokázalo stať v minulosti. A to práve schopnosti druhého oka ktoré mu mohli byť neznáme. Ak v jednom oku má ultimátne Genjutsu, čo môže asi tak mať vo svojom druhom oku ktoré bolo podivne zatvorené a krvácalo?

Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 09, 2013 12:31 pm

Zobral som si katanu do ruky. Jedná jeho schopnosť bola odhalená. Mal som šancu to ukončiť, ale nevedel som, čo mam očakávať od jeho druhého oka. Mal ho zatvorené a krvácalo, čo sa teda stalo?
No nemohol som si nechať svoju príležitosť odísť.
Použil som shunshin a objavil som sa pri Kokoru-ovi. Špic katany som mu priložil zas k srdcu. Stále mi však niečo bránilo ho zabiť. Nemohol som to urobiť, bol to môj brat. Preto som tam naňho len tak pozeral a nič nerobil.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kokoru Uchiha Fri Aug 09, 2013 12:44 pm

Nikdy nedokázal prebudiť tretiu schopnosť svojho Mangekyou Sharinganu. Podľa toho aké mal schopnosti v oku po vypustený čierneho ohňa Amaterasa na svojho brata, bola jeho tretia schopnosť obrovské Susanoo, dokonalá obrana ktorú nešlo prelomiť. Tú nikdy neovládol a dobre aj vedel že nikdy svojho brata neporazí. Nech už bol svet zlý aký chcel, nech aj sám ostával v temnote, nikdy nemienil svojmu bratovi priniesť Mangekyou Sharingan. Nemienil vidieť ako sa sám utápa v tme a Enternal mu nemienil dovoliť. Už len z dôvodu ako tieto oči menia ľudí, rád umrie v spomienke na svojho dobrého a malého brášku...

... „Odpusť, Rokuro..“ Konečne po dlhom čase nasledoval nádherný úsmev. Úsmev jeho staršieho brata, ktorý nemienil vidieť v jeho očiach Mangekyou Sharingan. Nikdy sme do Konohy neprišiel si po svetlo. Prišiel sa uistiť že sa z jeho brata stal naozaj poctivý človek ktorého srdce nie je v temnote. Práve preto v momente kedy otvoril oko, sám podpálil čiernym ohňom nie len seba ale aj svoje oči, čím sa mu pred jeho očami prizabil. Jeho jediná túžba bola spáliť samého seba, pod presvedčením že príde o Mangekyou Sharingan a tak isto ho ani Rokuro nikdy nezíska. Temné oči prinášajú len zlo. Takýto bol koniec Kokura Uchíhy, ktorý obetoval svoj život pre svojho brata. Aby nikdy nezišiel zo svojej cesty, aby pochopil čo robia oči postihnuté Uchíhovskou kliatbou. Možno Rokura sám prizabil, vďaka výbuchu, boju a samotnému Tsukyiomi ktoré ho muselo položiť k zemi, tak ako Kakashiho. Prelomil ho príliš neskoro. Snáď za ten malý čas v nemocnici príde na myšlienky, čo robia tie oči a aké sú nebezpečné pre jeho život.

Kokoru Uchiha
Kokoru Uchiha

Počet příspěvků : 13
Registrován : 08. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 09, 2013 1:13 pm

Počul som len posledné dve slová, ktoré povedal. Potom sa mi rozbúšilo srdce a on sa sám podpálil Amaterasu.
"P-Prečo? si... odišiel?!"
Len toto som zo seba dostal. Stále som ho mal rád, ako pred rokmi. Bol to predsa len môj starší bráško, ktorý ma v podstate vychoval. Všetko ma naučil a časom bojoval po mojom boku. Preto sa teraz z mojich očí vypustili slzy, veľa sĺz.
Katanu som dal naspäť do puzdra a spadol som vedľa neho, od únavy. V Tsukuyomi som bol príliš dlho, preto ma to teraz tak zmohlo. Pomaly som sa však postavil a pokračoval som smerom niekde, kde by ma niekto ošetril. Kokoru-ové telo bolo celé spálené. Venoval som mu len jeden jediný pohľad. Potom som už odišiel. Stále mi tiekli slzy a to dosť veľa. Stratil som blízku osobu aj keď sme sa dlho nevideli, nikto by nebol bližšie srdca než on(Nemyslím nič erotické jasné ?! xD). Vtedy sa prebudil Mankekyou sharingan. Na chvíľu sa zjavil na mojich očiach, ale o niečo neskôr sa stratil a moje oči už boli normálne.


Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Sun Aug 11, 2013 9:59 pm

Prešiel som po mieste, kde sa to stalo. Všimol som si, že telo už zobrali ANBU. Zas som sa dostal do tej hnusne pochmúrnej nálady až mi začali tiecť slzy z toho. Prežíval som to dosť zle, no šiel som ďalej do svojho bytu, ktorý som tu vlastnil, ako každý Uchiha som tu mal svoj nocľah. So šťastím som doň trafil. Hodil som sa priamo na posteľ. Potreboval som byť sám a hlavne prekonať toto hnusné obdobie môjho života. Nejakým zázrakom sa mi podarilo aj vyzuť si boty. V takomto opitom stave to bol naozaj zázrak. Potom som sa nejako vyzliekol svoj plášť. Následne aj vestu. Voľne som sa hodil na posteľ a nejako sa mi podarilo aj zaspať. Tento deň bol pre mňa strašne zničujúci.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Rokuro Mon Aug 12, 2013 9:34 am

Ráno som sa zobudil zničený. Potom čo som včera vypil nebolo ani divu. Bol skoro obed, čo som sa zobudil. Otvoril som oči a do nich mi vrazilo slnečné svetlo. Nebolo mi dvakrát do spevu, preto som rovno šiel do sprchy, vypadal som celkom špinavo. V šatníku som si vybral pár vecí na oblečenie. Vošiel som do sprchy, fajn sa osprchoval. Po chvíľke som prešiel do izby, obliekol som sa. Plášť aj s maskou som si nechal už tu. Predsa som nebol už ANBU a nemal som povinnosť to nosiť. Zobral som si všetko potrebné. Zobral som si aspirín a vodu. Hneď som to do seba hodil, proti bolesti hlavy a nasmeroval som to do Konohy.

Presun
_____________________________
O niekoľko hodín neskôr, som došiel naspäť do svojho útulného malého bytu. Zobral som si výbavu a šiel som odtiaľto preč. Moc som sa nezdržiaval a pred odchodom som zamkol. V plášti, ktorý som si zobral bol aj ten jed. Ten som musel doručiť do Sunagakure no Sato.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Saya Uchiha Sun Sep 08, 2013 8:23 pm

Celý tento den mi připadal jako zvláštní opar.Jenom další snůška lží a nepravdy kterou jsem byla nucena poslouchat.Opět jsem nedostala žádnou přímou odpověď. Až se opět sama sebe ptám kolikrát se budu muset ještě zeptat.Kdo mi konečně řekne co se stalo s Hanurem? Napadlo mojí hlavu když se moje oči stočili na ulici která tu byla jako na dlani. I přes to všechno jsem se pro sebe musla pousmát. Byl za mnou téměř další den a já mohla být jen ráda za to že tu ještě jsem. Dovedla jsem si cenit toho času který se mi tu dostával. I když mě stále všechno bolelo od toho tréninku který jsem den po dni podstupovala. A proč vlastně? Kvůli síle? Abych nebyla pozadu za ostatními? Kdo ví. Moje hlava si se mnou čas od času jenom tak pohrávala a vytvářela zvláštní obrazce. Jak jsem se v nich jenom mohla vyznat?
Stále jsem se snažila držet dále od všech z klanu. Vlastně jsem drtivou většinu z nich ani neznala.Na druhou stranu po tom jedna moje část ani netoužila. Snad to bylo z té ztráty kterou jsem musela podstoupit. Snad to bylo proto že mi nikdo nechtěl dát žádnou  uspokojivou odpověď. Pomalu jsem se rozešla mezi domy které mi byli tolik známé. Občas jsem mívala pocit jako kdyby mě někdo sledoval avšak kdykoliv jsem se otočila,moje oči spatřili jen prázdný prostor. Až jsem si občas myslela že začínám být paranoidní. Z ničeho nic, v tom velkém tichu, jsem byla nucena si hlasitě povzdychnout. Katany na mích zádech jen tiše zachrastily. Kde se jen touláš? Kde je tvůj konec? Nejspíš nyní žiješ naprosto jiný příběh. Projelo mi znovu hlavou tak jako každý večer. Dávej na sebe prosím pozor! S těmito vnitřními slovy se znovu objevil onen nesmělý a trochu váhavý úsměv který byl pouhým znamení toho že jsem nepřestala doufat v jeho návrat.

Bylo tu ještě jedno místo které jsem chtěla navštívit před spánkem. A tak se moje nohy opět rozešly oním směrem který jsem znala také dosti dobře. Už jsem ani nad ničím nepřemýšlela. Prostě jsem se jen snažila najít něco pozitivního na tomto dni a noci která jasně převzala svoje místo na nebi.
(- Přesun - )


Jakmile jsem se vrátila do klanové čtvrti moc jsem nelenila a zavítala ihned domů,přesněji přímo do svého pokoje. Neměla jsem se po cestě ani s kým vybavovat protože hromada Uchuhů měla jiné věci na práci než se se mnou vykecávat. A ak jsem jen provedla svojí osobní hygienu a zalezla do postele. Snad to bylo tím tréninkem ale téměř okamžitě jsem dovedla usnout.
Ráno mě probraly jemné paprsky slunce.Moje nálada byla jakš takš dobrá a tak jsem nelenila a rychle se převlékla. Nahodila jsem na sebe i svojí výbavu a raději opustila dům. Chtěla jsem mít celé sídlo klanu co nejdál za sebou.Moc ráda jsem se tu nezdržovala. Měla jsem stále ten klamný pocit že mě někdo sleduje.
(- Přesun -)
Saya Uchiha
Saya Uchiha
Genin
Genin

Počet příspěvků : 35
Registrován : 08. 09. 13
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Sep 20, 2013 5:39 pm

Dorazil jsem do Uchiha čtvrti, přímo na náměstí kde jsem si sedl na lavičku a přemýšlel, budu muset nejspíš opustit konohu, což mi zrovna nevyhovovalo.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Uchiha čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Uchiha čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru