Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrad Kikyo

+10
Hana Ichiro
Seito Senju
Zvery
Shaky
Hikaru Hyuuga
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Goku
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
14 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Hrad Kikyo Empty Hrad Kikyo

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:51 pm

Hrad Kikyo Kikyo_Castle
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Jul 15, 2013 3:53 pm

Hrad Kikyo nebyl tak daleko, aby nám cesta svižným krokem trvala dlouho. Za pár stromy, potůčkem, ale stále na dohled. Minimálně Byakuganem. Zastavila jsem se až před místem, kde jsem ji čekala. Jenže ani tady jsem svou starší sestru nenašla a nedokázala jsem si představit jiné místo.
Vylekal mě dotek na ramenu. Prudké trhnutí ale našeho ochočeného havrana neodradilo. Jen zatřepotal křídly a zatěžoval mé tělo dál. Jako kdyby mi ji najednou nepřipomínalo vše okolo.
"Není tady," poznamenala jsem nepřítomně, zatímco jsem Edgara hladila po peří. "Nemáš sušenku? Má je rád. Díky nim si ho nee-san ochočila."
Ještě jsem se to tu snažila lépe prohlédnout. 
Nikdo nikde...
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Goku Mon Jul 15, 2013 4:03 pm

 Moc sa mi to nepáčilo. Čím viac miest sme prešli, tým sa snižovala šanca že ju nájdeme. Už zo skúsenosti som vedela že to nikdy nie je to posledné miesto.. to býva len hlúpa povera. Znova ma skúsenosti nezradili a mi sme tam stáli s tým, že tu Mikomi nebola.. teda.. jedine že by sa zrazu premenila na Havrana ktorý teraz bol na Shijininom ramene.

"Niečo as nájde." Zamumlala som tiež trocha neprítomne a z jedného náprsného vrecka som vytiahla tubu, v ktorej boli minisušienky. V podstate vojenské jedlo no jemu to aj tak asi bolo jedno. Zopár som ich Shijin podala a následne som to schovala späť.

 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Mon Jul 15, 2013 4:13 pm

Edgar zvládl vzít obě sušenky od Lizzy do zobáku a rychle s nimi uletěl. Jeho přítomnost mi zhoršila náladu.
"Teď tedy brána," zkusila jsem. "Třeba se tam dozvíme, že je na nějaké delší misi."
Nikdo nemohl pochopit, jak moc jsem v to doufala! I když Lizzy mohla. Teď jsem si uvědomila, jak mluvila o konci jejích vztahů vůči Akihirovi, ať už byly přátelské, či jiné. Pousmála jsem se. 
"Teď se to rozhodne."
S tím jsem zamířila zase pryč. Tentokrát jsem tak nespěchala. Tohle bylo poslední místo. A já si netroufala jít rychle.
Vypařily jsme se odtamtud.

// Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 6:36 pm

Došla jsem až k hradu. Vždy tu byl nějaký ten relax. Proto jsme se posadila na ocas jedné z ryb na krajích střechy a koukala se na měsíc. Netuším ani proč, ale vždy to byl pro mě hezký výhled a taky relaxace. Tady bych mohla být věčnost... Pomyslela jsem si s úsměvem na tváři a opřela se.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Mon Jul 29, 2013 6:53 pm

Sen Sarutobi

Lucy ale nebol jediný návštevník tohto prekrásneho miesta, miesta ktorý ml ukľudňujúci účinok na väčšinu návštevníkov. Práve na tomto mieste bola cítiť prítomnosť aj niekoho iného. Oddychoval som po tom čo ma sestra nechala samého doma, nejako som nemal rád samotu keďže som bol zvyknutý na jej prítomnosť. Posadil som sa do trávy ale tentoraz ma niečo vyrušilo. Pohľad mi padol na dievča, na práve tú Jouninku ktorá stála pred mojim kolapsom v kancelárii. Spomenul som si na ňu, ale až teraz som ukrytý dokázal si všimnúť ako vyzerá a kto to je. Bola o mnoho staršia, väčšia šanca ju naštvať! Preto Lucy keď zahľadela sa na druhú stranu strechy, mohla zahliadnuť postavu. Postavu Anbu v opičej maske, maske z kancelárie, tá stála mĺkvo v pozadí a sledovala ju. Nič nerobila a keď Lucy odvrátila pohľad od nepríjemnej situácie a zahľadela sa znovu na miesto kde som doteraz mĺkvo stál, nenašla ma, akoby som sa vyparil.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 6:59 pm

Z relaxace mě rozptýlil nával chakry který jsem někde opodál cítila a proto jsem se podívala na druhou stranu střechy. Hodila jsem na toho ANBU takovej poker face že kdyby se pořádně díval, upokerkovala by jsem ho! Najendou ale zmizel, proto jsem jen prokoulila očima a stoupla si. Je to ANBU, ten na mě asi těžko bafne, ale i tak cokoliv...COKOLIV udělá ponese si následky...Jo! Dneska budu tvrdá! Rozhodla jsem se v duchu a zatím dál spokojeně sledovala měsíc.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Mon Jul 29, 2013 7:04 pm

Sen Sarutobi

Okamžite ako vzhliadla na druhú stranu som samozrejme odišiel, preto ma nezahliadla znova keď tam zazrela. Noc sa prehĺbila a v pozadí bolo počuť divné vytie ktoré sa nieslo tichým umením vetra až k nám obom. Desivý úplnok rozžiaril ako oblohu tak aj zem, avšak to len pridalo k už tak dosť strašidelnej atmosfére. Netrvalo dlho a vytie noci sa priblížilo na pár krokov k hradu ozývalo sa tesne pod Lucy, chvíľkami utíchlo a noc prestala biť desivá. To dlho netrvalo keď sa podivné vytie ozvalo tesne za ňou, avšak namiesto aby ovalila vlka, ovalila smejúceho sa, ešte nedospelého, chlapca v Anbu brnení!
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jul 29, 2013 7:10 pm

To vití mi udělalo pořádnou husí kůžu. Nebojím se...nebojím se...nikdy se bát nebu! I když se se celá tak nějak klepala, snažila jsme se zachovat klid. Vití se ale přibližovala stále víc a víc ke mě a když jsem ho uslyšela přímo za mnou, rozpřáhla jsem se a nečekaně tomu bláznovi dala facku! "Ty blbečku jeden goriláckej, zabiju tě!" Dala jsem mu herdu do ramena a pak jsem si jen oddechla. Myslela jsem si že ho v tu chvíli zabiju.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Mon Jul 29, 2013 7:17 pm

Sen Sarutobi

Možnosť sa uhnúť v tej rýchlosti nebolo ani len trochu reálne. Padol som hneď tak k zemi, teda presnejšie som sa ocitol ležiaci na streche, šúchal si trafenú tvár a rozmýšľal či ju mám ďalej štvať alebo mám už jej dať pokoj so strašením, keďže rana ktorú mi uštedrila nemala ďaleko od brány bolesti ktorú som tiež poznal pridobre! „Čo to do teba vošlo.. héééj..“ Pretrel som si znova už od šúchnia červené miesto na líci a pomaly sa dostal až k nej, pričom som si pozorne udržoval od jej pästi odstup, nastávajúc napätej situácie v ktorej som sa práve ocitli. Herda do ramena prišla, to ma ešte viac utvrdilo v odstupe, pre istotu aby som mal šancu ujsť. „Nevedel som že sa bojíš vytia, ale tentoraz nestraším, to posledné som bol možno ja ale pred tým nie!“ Bránil som sa, presne ako dieťa má zvýšený hlas keď sa háda, to po chvíli prestalo a ja som smutne zvesil hlavu dole k zemi. „Gomene, nechcel som..“ Vyzeral som na prášky, moje výčitky sebavedomia boli extrémne. Zdalo sa že aj k plaču nemám ďaleko.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Jul 30, 2013 3:28 pm

Maj got! Celou dobu jsem se držela za čelo a ani se na to malý pako nepodívala až do doby co svěsil hlavu a řekl mi že to před tím on nebyl. "Tak za prvé, já se nebojím. Za druhé, už mě nenapálíš a za třetí...Dělej ze sebe chudáka ještě chvilku a skončíš na pitevně! Můžeš si za to sám." Trošku jsem zvýšila hlas, na konec jsem si přeci jen hlasitě vydechla a založila ruce na prsou. ANBU fakt měli dutou hlavu, jednou jim někdo dá přes papulu a oni hned nahromadí slzy! "Maj got...no tak nebůůůůl, to bude dobrý." Plácla jsem ho přes záda a pak se zazubila. Jak já teď měla chuť ho z tý střechy shodit!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Wed Jul 31, 2013 7:52 am

Sen Sarutobi

Okamžite po jej slovách nastala urazenosť, ale pri placáku do chrbta sa celá povaha pozmenila. Doteraz uplakaný Anbu, nahodil na tvári dosť nepekný úsmev, úsmev predpovedajúc pohromu a nečakane som jej dal frňák do nosa, čím som vlastne riskoval smrť. Dlho som na spásu nečakal, okamžite ako to šlo som odskočil o pár krokov ďalej, umrieť tak skoro som nepotreboval a podľa toho čo som o nej vedel, v rýchlosti sme si boli podobný, v možnosti že je ešte rýchlejšia! Napriek tomu som ju rád provokoval!
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 01, 2013 3:30 pm

V momentě co jsem u něho spatřila ten výraz, jsem se na něj zatvářila stejně. Při jeho pokusu mě nějak uhodit, jsem mu chytla pěst a proto mu ani nedala šanci někam uskočit, jen jsem jí silněji sevřela udělala otočku. "Konoha Senpuu!" Jak střela jsem mu kopla přímo pod bradu že mohl letět docela dost vysoko. V případě že by se z toho nějak dostal, by skončil ještě hůř. "Tys mě fakt chtěl dát po rypáku ty zmetku hnusnej?!" Dokonce zapříčinil i to, že se mi na čele objevila žílka a černá aura kolem mě proudila jak splašená. Takto mě naštvat dokáže jen málo lidí.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Thu Aug 01, 2013 5:36 pm

Sen Sarutobi

Stalo sa niečo, čo nečakala ani ona. Pravdepodobne šlo možno len o sen, ale do Anbu jednotiek som sa nedostal len preto, že dobre vyzerám. Namiesto toho aby po stlačení ruky ma kopla do hrude, kopla len do prázdneho miesta než ma našla. Stál som na jednej ruke, stál som proste dolu hlavou na ruke, ktorú mi ona sama držala. Až teraz si mohla všimnúť aký som ľahký, môj balanc a vyrovnanosť. Wuju style! Provokačne som na ňu žmurkol, vyprostil sa z jej ruky akoby som mal na nej nejký olej, a padol na kachličky neďaleko nej. "No, áno chcel.. Ale len malý, priateľský frňák! Nič viac!" Bránil som sa okamžite, nemalo to byť silné, niečo ako keď sa dáva bro fist len trochu do iného miesta.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 01, 2013 6:52 pm

// "do Anbu jednotiek som sa nedostal len preto, že dobre vyzerám." xDDDD Jako fakt? xD No nepovídej! :DD

Až po chvilce jsem se koukla nad sebe a na to jak balancoval. Ani chvilku jsem neváhala ho ještě držet a tak jsem ho pustila a prokoulila očima. "No to potěš koště, nejen že jak opice vypadáš, ale aji se tak chováš." Plácla jsem se do čela. Ta dnešní mládež je fakt jak zvěřinec, tento by jim mohl jít taky příkladem k dokonalému konožskému Zoo parku. "Bože, ty by jsi potřeboval tokovou do frňáku až by se ti rozsvítilo. Puboši..." Povzdechla jsem si a skošila znovu na ocas ryby (socha) co byla na střeše. "A co? Nemáš nic lepšího na práci než vytáčet nevinné lidi?" Zamračila jsem se na něj vážně.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Thu Aug 01, 2013 7:16 pm

Sen Sarutobi

Mala v mojom chovaní a spôsobe nie len boja, ale aj vyjadrovania, chôdze a správania úplnú pravdu. Bol som považovaný za zdivočenú opicu, ktorej jediným cieľom bolo zabávať. Obvykle ale pri tom dotyčný schytal najväčšiu dávku! A presne v momente kedy prestala útočiť, nakrčil som sa a presne na spôsob opice, za použitia rúk ako opierok som dokráčal až k nej, kde som si prisadol do tureckého sedu. Bolo tu pekne, tak pokojne, kým sa neotočila a nezazrela ako na ňu doslova čumím so širokým úsmevom a odpovedám na poslednú otázku kývaním hlavy do podoby. Nie.

//Šak si pozri tie avatary v Anbu xD
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Thu Aug 01, 2013 7:30 pm

Stále jsem se koukala na oblohu až do doby co jsem si nevšimla jak si to ke mě odkráčel. Měla jsme trošku pootevřenou pusu a vykulený oči. Co to bylo za člověka? A byl to vůbec člověk? No chlapi jsou zvířata tak jako tak, on měl ale snad i jejich instinkty, jednu chvilku jsem uvažovala o tom, že zavolám do Zoo aby si ho odvedli, ale neudělala jsem to, už z mnoha důvodů. Nevadilo mi když si přisedl, dala jsem si nohu přes nohu a koukala se pořád na nebe, ale stále měla takový špatný pocit, proto jsme se na něj znovu podívala skoro se až lekla jak moc divně na mě čuměl. "Bože...Co ode mě chceš. Nic sladkýho nemám, jdi si vočumovat někoho jinýho." Prokoulila jsem očima a dala mu takový letmý pohlavek, co se ani k pohlavku rovnat nedal, jen takové menší pošťouchnutí, aby sletěl dolů. Ještě to mi scházelo, aby se na mě díval někdo jak úchyl a k tomu měl schopnosti opice...No fakt, v dnešní době se asi může už stát cokoliv.

//xDDDD Samozřejmě, jsi doslova jejich maskotem! Very Happy Proč zrovna opice Very Happy Už to lolko nehraj! Blbneš z toho ˘^˘
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 02, 2013 10:37 am

Sen Sarutobi

Ako bolo spomenuté, moje reflexy, inštinkty, pohyby a nezávislé myslenie bolo totožné s opičou rasou, z ktorej sme aj tak pochádzali všetci. Nie vždy, teraz som svoju náklonnosť k tomuto druhu primátov len nechal pretekať aby som ju svojim správaním proste naštval. Namiesto toho aby som spadol na zem ako sa predpokládalo, po pohlavku som sa zachytil rukou rýmsy a odrazil sa rukou späť na moje právoplatné miesto po jej boku, pričom naďalej som na ňu čumel, nie úchylácky keďže môj vek mi to ani nedovoľoval, ale provokačne a hlavne som ju začal pošťuchovať prstom do ramena, boku a stehna, aby som ju čo najskôr vyprovokoval!

//To není pravda! LoLko ni je môj pán ale ja jeho! xD
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 02, 2013 10:43 am

Prisel jsem k hradu s aktivnim Byakuganem. Spise jsem se snazil trenovat a udrzet jej co nejdele. NAkonec jsem videl Lucu a jeste nekoho. Nakonec jsem dosel nahoru a videl jsem jak nekdo stoucha do Lucy. "To bych byt tebou nedelal, Pokud si nechces polezet par tydnu na Aru." Rekl jsem a cekal co se bude dit mohlo to byt zajimave.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 02, 2013 2:07 pm

//To taky říkají všichni závisláci ˘^˘ Ale věřím, že se z toho brzy dostaneš T_T xD

Tak nějak jsem i tušila že nespadne jen tak a proto jsem se pořád dívala na měsíc až do doby co do mě začal rýpat, doslova. Ztěžka jsem polkla. Jen klid...Je to jen puberťák, přeci nemůžu zabít někoho z vesnice, nemůžu! NEMŮŽU! Stále jsem se přemlouvala v hlavě a když do mě znovu rýpnul, ten prst jsem mu chytila a otočila na něj svůj pohled. Vypadal asi tak...jak jsem vždy děsila děti, dokonale vražednej a nelítostnej.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 02, 2013 2:15 pm

Sen Sarutobi

Môj pohľad sa po prichytení prsta jej rukou totálne zmenil. Bolo to tak rýchle až neuveriteľné, moja tvár nabrala novú podobu a myseľ sa my totálne zablokovala. Podľa čakry ktorú som vypúšťal, veku, vzhľadu a správania šlo poznať len jedné, a to moju hodnosť Genína, najviac Chunína, keďže to že som Anbu som nesmel prezradiť nikomu. Napriek tomu som mal pocit že to ona vie. No čo mal som len 16 dúfajúc, že mi ten prst nezlomí. Alebo niečo horšie. "A teraz budeme obaja zhlboka dýchať, všetci sa upokojíme, nemusíme predsa volať do cvokhousu že?" Podľa tónu bolo možné spoznať jediné. Jej pohľad ma dokázal vystrašiť!

Hrad Kikyo Vlcsnap-2637325
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 02, 2013 2:24 pm

Hrad Kikyo Tumblr_mc2ayev46S1qk8y9c

S menším škubáním jsem hlavu otočila k němu. Fakt mě neměl provokovat, ale snažila jsem se uklidnit, nahla jsem se blíž k němu a koukla se mu svýma scary očima přímo do těch jeho. Měla jsem takovou chuť mu ten prst zlomit, že jsem mu ho jen pořádně a silně sevřela, bez lítosti. "Ještě jednou ty gorilo do mě píchneš a pak já píchnu do tebe tak že už si nikdy nepíchneš jasný?!" Když jsem to tak nějak podala, znělo to trošku úchylně, ale nemyslela jsem tu úchylnou stránku toho co jsem řekla ˘^˘!
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 02, 2013 2:31 pm

Sen Sarutobi

"Okéy, okéy, okééééééééééééy!" Ozvalo sa miestom kde sme doteraz sa všetci nachádzali, dúfajúc že ma už teraz pustí. Tomu som ale veľmi neveril, pretože pr položení jej dosť úchylnej otázky som sa namiesto jej očí, otočil k miestu kde mám svoju mužnosť a ešte viac som zbelel! O to prísť nemôžem! "Néééé, prosím, všetko len toto niééééééééé! To mi nemôžete urobiť! Prosím, prosííííím, senpaííííííí!" Ozval sa tentoraz ale krik, kedy som zvolil aj metódu podrobenia sa jej, len aby ma o "to" xD neobrala!
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 02, 2013 2:40 pm

Na konec jsem sevření jeho prstu slevila, jen když se podíval přímo k jeho...nádobíčku, vykulila jsem na něj oči. Rychle jsem mu prst pustila a stoupla si. "Ty pako! Nemyslela jsem to takto!" Trošku jsem se začervenala, ale vlastně mi to přišlo jako dobrý nápad! Proto jsem se jen sama pro sebe usmála a čupla si k němu. "Ale víš ty co...Když mě dál budeš prudit, klidně tě vykastruju." Mrkla jsem na něj andělsky a pak si stoupla. I s povzdechem jsem si prohrábla vlasy a uvědomila si jak mi to řekl a trošku mi tiklo v oku. Měla jsem takový blbý a docela dost úzkostlivý pocit, že ten mi z dohledu asi jen tak nezmizí a tu chvilku klidu nedopřeje.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Fri Aug 02, 2013 2:47 pm

Poslouchal jsem jejich rozhovor no snazil jsem se zadrzet smich ale to proste neslo a nakonec se zacal rechtat jako kun. Proste mi to nedalo.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru