Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrad Kikyo

+10
Hana Ichiro
Seito Senju
Zvery
Shaky
Hikaru Hyuuga
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Goku
Yorimi Sonoe
Assasin Senju
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Hrad Kikyo

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:51 pm

First topic message reminder :

Hrad Kikyo - Stránka 3 Kikyo_Castle
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 27, 2013 1:29 pm

,,Určitě se tam jednou podíváš." pousmál jsem se a otočil se na ni. Teď mě taky žádné místo nenapadalo. ,,No, ubytoven tu máme dost, i nějaký hotel. Jestli chceš, můžeš zůstat i u nás v pokoji pro hosty. Stejně ho skoro nepoužíváme."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Sep 27, 2013 1:47 pm

Vyvalila som naňho oči, tak on navrhne mne, cudzinke, čo je v Konohe len chvílu, dočasný pobyt v jeho dome. Ako by si bol istý, že sa ho nepokúsim v noci uškrtiť s papierom alebo sa ho pokúsiť zabiť iným spôsobom. To sú všetci Konožania takí dôverčiví? Samozrejme som nemala žiadne zlé úmysly, len mi to prišlo trochu divné..."Nie, to nemôžem prijať, po prvé, je to príliš štedré, po druhé, nerada sa priživujem, čo som už asi spomínala." Letmo som sa usmiala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 27, 2013 1:53 pm

Její reakce mě ani moc nepřekvapila, ale i tak jsem se pousmál. ,,V pohodě, byla to jen nabídka. Každopádně až budeš hledat něco na ubytování, tak to určitě nepřehlédneš. Jsou tu všude značky, takže to je lehké najít." teď už mě nic momentálně nenapadalo, tak jsem čekal, jestli bude ještě něco potřebovat.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri Sep 27, 2013 2:02 pm

Problém je akurát ten, že prehliadnem i to čo mám rovno pod nosom. Nahlas som to pre istotu nepovedala, kto vie, čo by si o mne Seito pomyslel. "Okey, ja si už niečo potom nájdem. Snáď." Uchechtla som sa a prehrabla si svoje krátke modré vlasy.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Seito Senju Fri Sep 27, 2013 2:09 pm

,,Určitě najdeš." pousmál jsem se a otočil se na ni. ,,No, jestli to bude všechno, tak já už asi půjdu. Trénovat, nebo na misi. Tedy pokud ještě něco nepotřebuješ?" měl jsem času dost, takže jsem byl rád, že jsem ho mohl strávit nějak užitečně.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 27, 2013 5:27 pm

Atmosféra tu bola pekná, ale ja som bol skôr taký tichý a hrozne depresívny. Pocit viny zo smrti Shijin nezmizol, skôr ma pohlcoval a ja som sa cítil stále horšie. Všimol som si Seita s nejakou ženou. Nechcel som im kaziť atmosféru, skôr som pomaly pokračoval v ceste po hrade. Zahliadol som Lucy, ktorá tu bola sama bola v pozorovacej polohe. Zamyslel som sa nad tým, čo ak ju vyruším.
"Ahoj."
Pozdravil som ju skôr tak beználady, ale i napriek tomu som si k nej prisadol a hneď položil otázku.
"Čo ty tu tak sama?"
Tón bol skôr taký neutrálny a bez nálady.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 27, 2013 5:32 pm

Přišel Seito a nějaká dívka, jen jsem se na ně podívala, a pak zase oči zvedla k obloze, nic mi do nich nebylo.
Po chvilce jsem ucítila další chakru v okolí, známou, byl to Rokuro. Upřela jsem na něj pohled, nevypadal, že mu je nejlíp. O smrti Shijin jsem věděla, moc jsem jí neznala, proto mě to nějak moc nezasáhlo.
"Ahoj." Oplatila jsem mu pozdrav s neutrálním pohledem a tišším tónem.
"To je tak když se po několika letech znovu zamiluješ, a stejně z lásky vychází i bolest. Proto je lepší nemilovat." Řekla jsem tak oklikou, jeho taky něco trápilo....jenže já tušila, že to je kvůlu Shijin, proto jsem mu to nechtěla nijak připomínat.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 27, 2013 5:42 pm

Začalo to hneď zaujímavo, ten náš rozhovor. Vlastne sa to týkalo trošku aj mňa.
"Máš pravdu čím viac niekoho máš rád, tým viac bolesti strpíš."
Trošku som doplnil. Shijin som mal rád veľmi, takže najskôr asi preto som vedel, aké to je.
"No a čo plánuješ na dnes večer?"
Ja som nemal nič v pláne, rozmýšľal som skôr o baru, ale nebol najlepší nápad skončiť v bare. I keď v tejto situácií mi nič lepšie neostávalo.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 27, 2013 5:47 pm

Pousmála jsem se jen tak, aby tu nebyla tak černá atmosféra.
"Dnes mám v plánu se pořádně opít a pak si jít zabít do lesa nějaký zvíře na pořádné uklidnění jak se sluší a patří." Řekla jsem rázně, myslela jsme to opravdu doslova. Přesně toto jsem měla v plánu, bylo jen na něm, jestli je rozhodnutý se ke mě připojit.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 27, 2013 5:56 pm

"Prvá časť sa mi náramne páči. Tá druhá no neviem. Zvieratká nemôžu za to, čo sa deje v tomto svete. Nuž, ale to si nebudem asi pamätať."
Uškrnul som sa, atmosféra bola naozaj k ničomu.
"Ideme hneď nie?"
Opýtal som sa skôr spôsobom ako by som to oznamoval.
"Všimol som si novú farbu na tvojich vlasov. Znova originálne ako minule."
Pousmial som sa. Nezvyklá, ale veľmi dobrá kombinácia farieb na vlasov. Postavil som jej a prípadne som jej podal ruku, aby sa ľahšie zdvihla.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 27, 2013 6:01 pm

"Přesně tak, pamatovat si to nebudeš, tak o nic nejde." Řekla jsme bez jediné lítosti v hlase, fakt jsem měla chuť se pak vyzuřit. Chytla jsem jeho ruku a zlehka si stoupla. Jeho kompliment mě potěšil.
"Heh...děkuji moc." Pousmála jsem se a kývla hlavou na znamení, že jdem.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 27, 2013 6:08 pm

Lucy, to plánovala dnes naozaj riadne využiť. Nuž mne nič lepšieho na pláne neostávalo.
"Nie je za čo."
Dodal som a na kývnutie hlavou som sa vydal vedľa nej smerom do ulíc.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Sep 28, 2013 8:46 pm

Okey, vážne ďakujem. Uškrnula som sa. Vďaka nemu konečne viem, kde chodiť, keď trebárs nebudem mať náladu. Paráda. Nie, nie, už nič nepotrebujem. Pokojne si choď. Pozrela som sa najprv doľava, potom doprava, premýšľajúc, kadiaľ pôjdem. Tak sa teda maj, určite sa ešte uvidíme! Kývla som mu jemne rukou a sama sa kamsi vybrala...Vlastne už ani neviem kde. Ale čo! Niečo už nájdem, určite!
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Seito Senju Sun Sep 29, 2013 8:23 am

,,Dobrá." otočil jsem se k ní zády a udělal pár kroků. ,,Jop, určitě se ještě někdy setkáme." pousmál jsem se pro sebe a udělal jednoduchou pečeť a díky Hirashinu jsem zmizel.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Oct 03, 2013 6:43 pm

Přiběhl jsem na hrad. Byl celkem hezký. Rozhodně byl hezčí než z dálky. Popravdě jsem na něm ještě nikdy nebyl, tak by neuškodilo kdybych se porozhlédl a chvíli si to tu prohlížel. Ale ne, kámarádi čekají.
Běhal jsem po schodech nahoru a dolu a všude možně hledal to kotě. Po delší době jsem ho našel pod schodami a to už jsem byl celkem vyčerpaný. I přes všechny ty drápance jsem ho prostě popadl a běžel s ním zpátky. Neměl jsem náladu se tu déle zdržovat.
/Přesun
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 25, 2015 7:07 pm

Červenovláska si vybrala hrad, taktiež som tam nebol dlhší čas. Šiel som vedľa nej smerom k hrade. Ani som moc nerozprával, len čim sme boli bližšie k hradu som bol nervóznejší, nevedel som čo presne mi povie.
Keď sme prišli k hrade nahodil som znova svoj klasický úsmev. "Teraz už len hore." Neváhal som a po stene som pomaly vybehol na strechu. Sadol som si a kukol som sa na oblohu. Pomaly sa začalo stmievať a na oblohe sa začali objavovať prvé hviezdy. "Už som tu nebol nejaký ten čas, ale pohľad tu je vždy minimálne pútavý." Povedal som len tak. Popravde som sa troška bal tej témy Ja a Airis, tak som sa tomu ako by vyhýbal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Jul 25, 2015 8:24 pm

Bez problémov som vybehla po stene až ku streche. Keď som na nej stála, bola som očarená. Výhľad odtiaľ bol nádherný, rovnako ako večerná obloha a prvé hviezdy. Miesto ako stvorené na takú tému, ktorú sme tu prišli prebrať. Taká priam magická atmosféra. Pousmiala som sa viac menej pre seba a usadila sa vedľa Rokura. Nádherná noc. Vydýchla som.
Všimla som si, že Rokuro sa akosi k téme nemal, ale nejak sme ju započať museli. Takže...ako je to vlastne medzi nami? Alebo skôr, dám ti konkrétnejšiu otázku. Na chvíľu som sa odmĺčala. Cítiš ku mne niečo? Opýtala som sa ho na rovinu tichším hlasom. Na čo chodiť okolo horúcej kaše?
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 25, 2015 9:05 pm

Bol som rád, že sa tu Airis páči, naviac tu bolo ticho a pokoj. Airis sa dlho nemotala okolo kaše a započala, ako je to medzi nami a čo k nej cítim. Cítil som ako mi mierne prešla červeň do líc, tep sa mi zrýchlil a zreničky na očiach sa mi jemne rozšírili. Možno to bolo s prichádzajúcou tmou alebo jednoducho tou otázkou. Rozhodne by som však mal odpovedať. "Uhm, je tomu tak, že asi to nebude obyčajné priateľstvo... Cítim sa šťastný, keď ťa vidím sa usmievať a to nie je tak často... Vždy sa mi na tvári vyčarí úsmev, keď ťa uvidím aj keď práve nemám najlepšiu náladu... Už len toto mi napovedá, že síce nechcem tvoriť s nikým silné putá, u teba sa tomu nedá zabrániť." Neviem odkiaľ sa to vo mne vzalo, ale povedal som jej asi časť toho ako to cítim. *Asi mi bude zle z toľkej romantiky.* Preblesklo mi hlavou potom, čo som povedal Airis. Sám pre seba som sa usmial a čakal na jej reakciu, aká vlastne bude. Možno som ju vyplašil, možno dostanem na nos. Chcela to počuť a ja som to konečne zo seba dostal, a tak som len dúfal, aby som nespravil zle.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Jul 25, 2015 9:28 pm

Na jeho odpoveď som nereagovala, len som čučala niekde do blba. Možno sa zdalo, že som ho ani nevnímala, ale ja som ho vnímala. A veľmi dobre. Premýšľala som. Hoc moja tvár nevyjadrovala žiadne pocity, myšlienky na to, čo sa stalo v minulosti, vo mne vyvolával smútok a obnovoval starú bolesť. Bála som sa vzťahov. Nie preto, že by som s nimi mala zlé skúsenosti, skôr preto, že by som mohla zase niekoho stratiť. S kýmkoľvek som sa zaplietla, stalo sa mu niečo zlé.
Ja...Povzdychla som si nahlas. Prstami som mu prebehla po chrbte ruky. Neviem, či môžem, či to dokážem...viazať sa na niekoho inak než kamarátstvom. Pozri, je mi s tebou dobre, ale...Možno som bola príliš paranoidná. Napokon som ruku odtiahla, objala som si kolená a oprela o ne hlavu. Vyzerala som ako nejaké ľudské kĺbko.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Sat Jul 25, 2015 10:38 pm

Z jej odpovede som moc nevyčítal, neodmietla ma, ale ani mi nepovedala ako to bude ďalej. "...ale bojíš sa, že stratíš človeka, s ktorým máš silné puto." Doplnil som za jej ale. Pochopil som, že asi tak nejak to bude, rozumel som tomu. Jednoducho som sa postavil a zjavil sa predňou, čupol som si tak, aby som aby som bol v rovnakej výške ako ona. " Teraz vieš, čo k tebe cítim. Je len na tebe ako s tým chceš naložiť a ako to cítiš ty. " Povedal som a znova som sa usmial. Nechcel som jej dávať už nejaké preslovy alebo tu tlačiť na ňu. Jednoducho mala na výber, mi dať kopačky alebo pokračovať ďalej spoločne so mnou. V podstate som nemal na výber, len čakať, čo mi povie.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sun Jul 26, 2015 12:06 pm

Kývnutím hlavy som s jeho doplnením mojej vety súhlasila. Presne tak som sa cítila. Bála som sa, že ho stratím a to by ma najskôr zlomilo. Stratila som sestru, lásku, rodičia ma nemali veľmi v láske, preto som od nich odišla. Pozrela som sa spriama do jeho očí, keď si kľakol predo mňa. Natiahla som k nemu svoju ruku a palcom ho pohladila po tvári. Záleží mi na tebe, Rokuro, ani nevieš ako. Dlhé roky som si myslela, že dokážem zatvrdiť svoje srdce pred láskou, že sa už takto nikdy na nikoho nenaviažem, ale očividne to nejde. Nie pri tebe. Sklopila som pohľad, presunula som sa do normálneho sedu a prudko ho objala. Musíš mi ale niečo sľúbiť...Na chvíľu som sa odmlčala. ...že ma nikdy neopustíš.
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Sun Jul 26, 2015 12:48 pm

Zozačiatku som bol prekvapený, že sa mi podarilo v nej prebudiť nejaké city, takmer vždy bola chladná a svoje city ku mne dosť dobre ukrývala. "Budem sa snažiť" Odpovedal som jej potom čo ma tak prudko objala, skoro som sa neudržal na nohách. Sľúbiť som jej to však nemohol, nebol som predsa všemocný, mohlo sa mi niečo stať neskôr alebo aj v blízkej dobe. Mal som však o ďalší dôvod viac bojovať za to, aby som ju neopustil. Po chvíli som už povolil toto naše objatie a kukol som jej do očí. "..nooo a teraz?" Pokrčil som ramenami a len čakal. Nad nami svietili už takmer všetky hviezdy.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat Aug 01, 2015 4:30 pm

Možno by niekto čakal, že mu dám teraz pusu, ako to zväčša býva. Aj to tak vyzeralo. Pomaly som k nemu priblížila svoju tvár a čakala, až privrie oči. Miesto pier som ho však pobozkala na líce a letmo sa pousmiala. Hold, budeš si ešte musieť ešte počkať, mám prácu. Pohladila som ho palcom po líci a po zložení jednoduchej pečate zmizla v obláčiku dymu. Možno bude sklamaný, alebo čokoľvek, ale mal by si uvedomiť, že na dobré sa čakať oplatí. Navyše, rada som nechávala ľudí v napätí.

-PRESUN-
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Rokuro Sat Aug 01, 2015 6:58 pm

Myslel som si, že bude aspoň nejaký bozk, nakoniec som ho dostal na líce, potom čo som privrel oči. "Samozrejme, práca.. práca .. práca." Prekrútil som očami a potom zmizla v obláčiku dymu. Nebol som ani sklamaný, práveže som bol celkom rád, že to dopadlo, ako to dopadlo. Len som sa sám pre seba usmial a pomaly som zošiel zo strechy. Plánoval som si nájsť nejakú zaujímavú misiu alebo nejakú aktivitu v Konohe.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Hodnostári Fri Sep 11, 2015 11:57 am


Naproti monumentálnemu Kikyō-jō v neviere postávala osoba aktuálne zodpovedná za vedenie Konohagakure, zdanlivo posledná radná, Hyuuga Satsuki. Nebolo to ani tak dávno, čo sa sem z neznámych príčin dostavila, údajne v snahe vyvetrať si hlavu. Nemožno povedať, že by to bolo ďaleko od pravdy. Zo všetkého najviac ale dúfala v to, že sa jej už podarí nadviazať kontakt s jednou dôležitou osobou, no to by musela byť v dostatočnej blízkosti. Našťastie pre ňu sa jej to ale predsa podarilo, následkom čoho sa v jej mysli začal i ozývať tajuplný chlapčenský hlas.
Ospravedlňujem sa, že som to pred vami držal v tajnosti. Nemôžem vás ale kontaktovať kedykoľvek a navyše som si myslel, že budete presvedčivejšia, ak vás to naozaj prekvapí.
Takže tak je to... na chvíľu som si sama fakt myslela, že Itachi povstal z hrobu... jak?

Zrejme vám už došlo, že je to opäť Sora no Sen-sama osobne. Používa zasa rovnaký trik ako predtým, Kao Utsushi no Jutsu, no tentokrát je ešte viac prepracovaný. Vyrobil si z tela skutočného Itachiho bábku, vďaka čomu vie dosť presvedčivo replikovať jeho chakru a i schopnosti, vysvetlil tajomný chlapec v Satsukinej hlave.
Príliš riskantné... odkiaľ berie tú istotu, že ho zahraje správne?
To nemusí. Extrahoval som mu časť jeho spomienok, na teraz to rozhodne bude stačiť. Dôležité je, aby ho nemali z čoho obviniť.
Hmmmm... aj tak neoceňujem, že ste do toho Kirigakure zaplietli týmto spôsobom. Keby ste mi dali dopredu vedieť, určite by sme to vymysleli a podložili lepšie, posťažovala sa mu postaršia radná.

Obávam sa, že by to nebolo možné. Je len otázkou času, kedy tá technika uplynie. Potrebujeme jednať rýchlo. Existujú iba dve možnosti, jak to môže dopadnúť - ak to obaja najvyššie postavení predstavitelia dediny rozkážete, zahájiť vojnu Konohy s Kiri rozhodne nie je nereálne, no aj keby sa proti vám postavili, bude z toho zas občianska vojna. Tak či tak je listová vo vašich rukách. Nesklamte našu dôveru, dohovoril neznámy telepatik a po zopár ďalších slovách konečne prerušil rozhovor. Stopy jeho chakry by nebolo nemožné vypátrať, preto sa s ňou nemohol vykecávať večne. Po aborbovaní nových informácií naplno odhodlaná Satsuki naposledy uctila krásy majestátneho hradu a pomalými krôčikmi sa vybrala na miesto, kde je zo všetkých najviac potrebná - do kancelárie. Čaká ju veľa práce...

=> PRESUN <=
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Hrad Kikyo - Stránka 3 Empty Re: Hrad Kikyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru