Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kobky

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 24, 2015 9:07 am

First topic message reminder :

Nachází se zde velké katakomby, krom jiného je z toho udělané nově i vězení. Tento úkryt je velmi dobře střežen, už jen proto, že o něm vědí jen strážní, kteří tam odvádějí a hlídají vězně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Jul 26, 2015 8:27 pm

"Šťastena mi praje." Usmial som sa rovnako veselým úsmevom, aký tak neskutočne štval Seinu počas celého nášho boja, Vypočul som si teda jej požiadavok. Znova som sa pohodlnejšie .. poklačil?, trocha som sa pohmíril a skepticky som si prezrel jej ruku.
"Aký má zmysel niekoho biť pre informácie? Viete mohol.. by som vám dať lekcie získavania informácií. Napríklad nejaké slušné jedlo a slečna, ktorá by ma ním nakŕmila.. ah.. čo by mi len rozviazalo jazyk viac." Povzdychol som si. No zbytočných slov som mal rozhodne veľa.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Sun Jul 26, 2015 9:01 pm

"Uhm." Kývla jsem hlavou k Mizukagemu. Když odešel, na chvilku jsem se začala opět soustředit. Nebylo pochyb. Reina Kana v plné velikosti? Že tuto čest nemohla prokázat mě, tshe. Pousmála jsem se do široka. Dala si nohu přes nohu a čekala, co se bude dít dál. Celkem mě zajímalo, jak dopadl Sasuke, ale vlastně...bylo mi to jedno. Vytáhla jsem si svou oblíbenou knížku a začala jsem si číst a zároveň něco zapisovat. No co už, byla nuda.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 27, 2015 9:32 am

"Špatná odpověď." okomentovala jsem jeho monolog a vrazila mu pěstí.
"Máš možnost odpovědět na otázku znovu." vyzvala jsem ho. Jeho to bude bolet mě ne. A nebyla to zas tak těžká odpověď. Někdo ho měl varovat, že mám velmi špatnou náladu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Jul 27, 2015 4:24 pm

Jej rozhodnutie bolo rozhodne unáhlené a ako to tak povedať, nie príliš chytré. Keď vám niekto vrazí pevným predmetom, do tváre.. hlavy a podobne.. a vy sa nemáte ako brániť a ani nemáte ako .. trebárs aspoň čiastočne odviesť momentum mimo, môžete byť radi že ostanete pri vedomí (čo vo väčšine prípadoch neostanete).. a ja som neostal. Padol som na zem v bezvedomí a Reinin pokus o vymámenie nejakej odpovede z môjho tela týmto skončil.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 27, 2015 5:41 pm

"Aspoň, že tak." otočila jsem se na stráže a nechala si zase krystal zmizet. Zasloužil si to, zabil mi celou jednotku ANBU. 
"Hlídat a jen co se probudí, zeptat se ho na to samé a pokud neodpoví opět ho udeřte. A vše opakovat, než promluví, pokud bude už hodně raněn, ošetřit a znovu." řekla jsem vážně a vyšla z cely. Na svou obhajobu u Kashikeho jsem jen řekla: "Jsem naštvaná." a šla jsem za Seinou, otevřela jsem dveře a zůstala v nich.
"Tak ty jsi mě chtěla vidět osobně?" 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Mon Jul 27, 2015 7:47 pm

Kobky - Stránka 2 Photo

Celou dobu jsem seděla zády ke dveřím a četla si knížku. Když někdo vstoupil, položila jsem pero a knížku zavřela. Otočila jsem se na Reinu se stejným výrazem, jako na gifu. "Yosh." Vstala jsem ze židle a knížku si dala zpět do pláště a otočila se k ní čelem. Prohlédla jsem si jí od hlavy až po paty. "Hm, hmmm..." Nadzvedla jsem obočí a pak se v podvědomí do široka usmála. Neměla jsem upřímný úsměv ve zvyku, nikdo to nesměl viděl. "Tak co? Zjistili jste něco od toho blba?"
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 27, 2015 7:55 pm

Nijak jsem nezměnila grimasu, stále byla stejně ledově klidná, pořád jsem byla naštvaná.  Jen jsem své tělo přesunula ode dveří před ní, kde byla připravená další židle. Sedla jsem si tedy naproti ní.
"Nedostala jsem žádnou odpověď, kterou bych chtěla a pokud ji nedostanu, tak se na tu otázku zeptám tebe. Proč si mě chtěla vidět osobně, že ti můj klon nestačil?" začala jsem se opět ptát.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Mon Jul 27, 2015 8:07 pm

Celkem jsem se divila její otázce, ale tak proč ne. Byla to čistě moje osobní záležitost. Sedla jsem si znovu do židle, ale tentokrát směrem k ní. Vypadala, no, celkem dost naštvaně.
"Proč? Když chci vidět jednu z nejsilnějších kunoichi na tomto světě, která překonala i smrt, opravdu si myslíte, že chci vidět pouhého klona? Tse...Znám celou historii tohoto světa. Vím toho dost o shinobi. Navíc..." Znovu jsem se postavila a otevřela svou knihu. Nahlédla jsem do ní, mírně se pousmála a znovu jí zaklapla a dala si jí do pláště. "...Být Edo Tensei...Až dosáhnu svých cílů, které chci jako člověk, moje cesta potom bude pokračovat právě jako Edo Tensei." Mrkla jsem na ní. Museli si nejspíš myslet, že jsem blázen, ale já věděla, co chci. Za tu dobu, co žiju, jsem měla spoustu času přemýšlet nad svou budoucností, která byla měla vliv na tento svět. Toto byl ale jen začátek, krůček k tomu, udělat to tu mnohem, mnohem lepší.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Mon Jul 27, 2015 8:41 pm

Chvíli jsem si nad jejími slovy říkala, že se nějak podezřele rozrůstá můj fanclub. Nejdřív ta dívka z Kiri, teď ona. Ještě by se mohla přidat Konoha. Ale ta dívka ještě nevěděla co říká.
"Kolik ti je let?" zeptala jsem se místo toho. Bylo hezké, že má své cíle, ale tohle se mi zdálo trochu přehnané.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Mon Jul 27, 2015 8:58 pm

"Hmm?" Při otázce na můj věk, jsem se celkem divila. Ale neměla jsem problém jí odpovědět. Jen jsem se pousmála. "Jednadvacet." Bylo mi jasné, že teď bude chtít mít plnou pusu chytrých slov o tom, jaká je to blbost, já si to však nemyslela. "Každopádně, nemám v nejbliží době v plánu toto udělat. Já budu žít ještě dlouho, dokud.." Zastavila jsem se a přestala mluvit. Na chvíli jsem se zasnila, až tak, že mi to způsobilo menší zvrásnění čela. Ale, hned jsem se dostala znovu do reality. "Jaký je tvůj cíl, hm?"
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 28, 2015 5:29 am

Jednadvacet. Tolik mi bylo, když jsem se vydala poprvé do války. A teď, díky Edo tensei stále vypadám na jednadvacet, ale ve skutečnosti mi je už 26. Musela jsem se pousmát, ta dívka mi připomínala mě. Založila jsem se ruce na prsou.
"Cíl? A myslíš reálný nebo nereálný?" Nezdálo se, že by stála o mé rady či poznámky, tak jsem se o to ani nesnažila. možná bude první¨, které řeknu svůj cíl.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 28, 2015 7:59 am

Jeji odpoved me docela prekvapila. Na par sekund jsem jen sedela s mirne pootevrenou pusou, hledic na ni. Cukla jsem hlavou do strany, abych ty vzpominky zahnala. "A zalezi na tom? Je cil jako cil. Neexistuje realny a nerealny. Je mozne dosahnout obou cilu, kdyz si clovek veri a neprestane. Takze chci slyset oba." Mirne mi stoupl koutek ust k tvari a cekala jsem na jeji odpoved.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 28, 2015 8:43 am

Usmála jsem se nad její odvahou.
"Pro Edo tensei existuje i nereálný sen. Proto jsem tě předtím chtěla varovat, protože já si honevybrala" postavila jsem se a přešla za židli.
"Můj reálný cíl je, dokud mi to čas a osud umožní, tak mít svou vlastní prosperující zemi a pokud možno napravit chyby z minulosti, což není v mém postavení tak jednoduché." Pak jsem se chvíli odmlčela.
"Nereálný cíl pro mě jako Edo tensei ..... rodina." Mít svou rodinu, svého potomka milujícího manžela, vždycky to byl můj cíl
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 28, 2015 9:08 am

Zpozorněla jsem, když začala mluvit. Její reálný cíl a její nereálný cíl. Zdálo se mi to mírně prohozené, ale neřekla jsem to, zatím. Jen jsem chvíli nemluvila, protože když zmínila slovo "rodina" celkem mě to zaskočila. Netušila jsem, že zrovna ona by toužila po něčem takovém, jako je rodina. Já jí sice nejspíš mám, ale vlastně nemám. Otočila jsem si židličku směrem k ní tak, abych se mohla opřít hrudníkem o opěradlo a ruce si na něj taky položila.
"Hmm, hloupost." Pokývala jsem si hlavou. "Je to totální kravina." Povzdechla jsem si a tvářila se unuděně. "Spíš než nereálný sen, je pro mě ten reálný, no, víc nereálný, než ten nereálný, jestli se chápem." Pak jsem si jen povzdechla a vzpomněla si na Naa. Byla to dlouho zapomenutá vzpomínka, nebo spíš, jedna z těch, na které jsem chtěla zapomenout. "Víš, shinobi ne moc často odpouštějí zlé skutky. Proto tu jsou ti zlí a ti hodní, je to mnohem těžší, než mít rodinu." Mírně jsem se na ní pousmála. Měla svoje kouzlo, trošku mi připomínala mou mámu, když takto mluvila, ale to jsem neříkala. "Rodina, rodina. Není to jen o stejném DNA, víš? Tvou rodinou můžou být přátele, nebo dokonce nepřátelé a někdy i celá vesnice. Záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na to podíváš. Všechno ale záleží na tobě, jak se k těm lidem chováš. Jestli jim projevuješ nějakou lásku, oni ti jí budou oplácet, ať už je jakýmkoliv způsobem vyjádřená. Pokud ti na někom opravdu záleží, že by jsi za něj obětovala i svůj život, je to kolikrát lepší, než rodina, která má tvoje DNA v krvi." Bylo zajímavé, že jsem to říkala zrovna já. Ta, která vyrůstala v sídle nukeninů a čas, který strávila s rodiči byl ještě kratší, než pobyt v této vesnici. Já jednou taky měla člověka, který pro mě byl rodinou. Pro jeho smůlu, ho mí rodiče zabili. Ale i přes to, jaká svině jsem byla, jsem věděla, co to znamená mít rodinu. "Tak co myslíš? Je to pořád nereálné? I přes to, že jsi Reina Kana, Edo Tensei a lidé tě berou za nejhrůzostrašnější kunoichi, jsem si jistá, že máš někoho, na kom ti záleží, no ne?" Byla bych hodně překvapená, kdyby řekla ne. Protože i ten největší padouch v této zemi, musel mít city.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Tue Jul 28, 2015 10:51 am

"Hodně lidem záleží na mé smrti, ¨nikoli na mém štěstí, to zatím byl jen jeden člověk a o tom teď nemám žádné informace." Opřela jsem se rukama o opěradlo.
Byla lehkomyslná, myslela si jaké to není skvělé být mocná, ale ono by ji to časem přešlo jako teď mě. Rodina byla vždycky mým snem. Chtěla jsem dokázat, že budu mít lepší rodinu, než byla ta má. Bohužel, na to už je pozdě. Ale to ona nedokáže v tuhle chvíli pochopit, když má své plány a cíle. To přijde později. Až to všechno ztratí, tak to pochopí.
"Jestli přijde někdy čas a ty okusíš jaké to je mít v sobě dítě, své vlastní dítě, tak pochopíš mou touhu po rodině."

(pro Sasukeho, napiš post až se probudíš)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Tue Jul 28, 2015 6:03 pm

Jen jsem se pousmála. Ona nejspíš opravdu moc chtěla mít rodinu a dítě, což jsem zase já nepochopila. Pro mě toto nejspíš bylo to poslední, co jsem vůbec plánovala. Její názor na život jsem jí však nebrala. "Uhm, mám pocit, že to ani nehrozí." Nemohla jsem mít dítě z jednoho konkrétního důvodu, to však bylo vedlejší. "Jinak, k těm lidem co ti přejí smrt, by ses měla chovat naopak hezky. Pokud chceš něco napravit, neměla bys dělat stejný chyby, jako ostatní." Mělo to svou logiku. Kdyby jí chtěl například někdo zabít a ona ho nezabila, jistá část nenávisti v lidech by se tím přerušila. Proto jsem nikdy nikoho nezabila, tedy, alespoň ne sama od sebe. Tehdy jsem byla opravdu opilá a celá vesnička, ve které jsem žila, skončila s proříznutým hrdlem, nebo rozbitou lebkou-samozřejmě, že jsem si to nepamatovala. Hm, celkem jsem se divila, proč se chovám takto. Nebylo moc zvykem, že s někým komunikuju.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Wed Jul 29, 2015 7:04 am

"Jak vidíš, i když se snažím chovat tak jak říkáš najde se někdo, kdo na mě vyhlásí útok." okomentuju. A dojdu ke dveřím na dnešek jsem se rozmluvila už dost.
"Počkej tady." řeknu jen a vyjdu ven, kde je Kashike.
"Tak?"
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 31, 2015 11:38 am

Čekám kousek stranou od cel a na tváři mám pobavený výraz. Maska už se opět houpe na opasku, takže ten výraz může Reina bez problémů vidět. Tím že ho budeš mlátit z něj nic nevyrazíš. Tyhle týpky znám... nejlepší řeč s nimi je, když si myslí že jednáš jako rovný s rovným nebo když si hned na první dojem upevníš svou autoritu... tak jak tak je to fuk. Nic užitečného nevědí, jsou to jen obyčejní žoldáci. Nebudou zbytečně riskovat své zdraví nebo krk kvůli cizí hře. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 31, 2015 2:45 pm

"Nevyrazím, ale mě je líp. Vyvraždil mi celou hlídací jednotku u brány. Tak jsem je musela aspoň trochu pomstít." založila jsem si ruce na prsou. 
"Lidem se nezavděčíš." pronesu a podívám se na něj.
"Jestli chceš odveď si ho. Tu ženu si tu nechám. Bude se mi ještě hodit. Půjdeme spolu dolů? Připravím ti vše pro cestu zpět." navrhnu mu a jdu zase zpět do ANBU centrály. 

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Fri Jul 31, 2015 2:49 pm

O tom, že si Sasukeho odvedu do Kiri, jsem se nemusel dlouho rozhodovat. Bude se ještě hodit... možná. A když ne, prostě se ho zbavím. Dobrá, vezmu si ho. Pak následuji Reinu zpátky.

/přesun
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 02, 2015 7:11 pm

Po chvilce se vrátím zpátky k celám a nechám si otevřít tu se Sasukem. Na tváři mám opět nasazenou masku, což jen přidá na děsivosti tomu, co Sasukeho čeká. 
Skoro jsem měl na jazyku něco na styl aby ses zvednul... ale to asi nepůjde tak snadno co? Půjdeš se mnou do Kiri. Jsi rád?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Aug 02, 2015 7:27 pm

Pootvoril som oči. Takže tu bol tento krát ten dobrý polda? 
"No.. čisto teoreticky, by som sa z tých pút vedel dostať aj sám.. viete.. ninjutsu a tak.. ale. Nemyslím si že by to bol dobrý nápad pri tak temperamentnej kunoichi, ktorá to tu má pod palcom." Povedal som a tak som len ostal ležať na boku, ako som dopadol po tom Reininom údere. Na tvári som mal pomerne väčší fialový fľak no nič som si z toho nerobil.
"Kirigakure hmm?" Zamyslel som sa. No rozhodne to bolo lepšie než tu. Neodpovedal som mu však na určito.
"Ako sa to vezme.. pôjdem tam ako väzeň, alebo ako slobodný shinobi?" Dodal som otázku. Keby že tam mám ísť ako väzeň, pochopiteľne by sa mi to nepáčilo. Pretože by som sa dostal do rúk schopnejších shinobi.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sun Aug 02, 2015 7:43 pm

Založím si ruce na prsou. Tak teď mě opravdu pobavil. Jsi chytrej kluk, jistě pochopíš, že tě tam nemůžu vzít jako svobodného člověka. Ale možná se můžeme domluvit na tom, že ti pro začátek jako ukázku dobré vůle vrátím oblečení... a časem to dotáhneš třeba až tak daleko, že se nějak dohodneme. Když budeš užitečný. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Sun Aug 02, 2015 8:06 pm

"Chápem." Odvetil som jednoducho a po jeho slovách o dobrej vôle som sa zasmial.
"Ani neviete ako by som bol rád. Nie že by táto zem tu bola práve.. čistá. O ostatných veciach sa pokojne môžme porozprávať po.. ceste, a u vás v Kirigakure." Samozrejme som pred tým v Kirigakure bol. Bol som všade, ale nie ako shinobi, skôr ako turista. Kto vie, ako sa to tam zmenilo. Bol to už nejaký ten rok.
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Kashike Sat Aug 08, 2015 6:34 pm

Jsem rád, že pravidla chápeš rychle a nemáš s tím velké problémy. 
Tím náš rozhovor ukončím, otočím se a nařídím strážím aby Sasukemu dali zpátky oděv a posléze ho připravili k transportu do Kirigakure. 
Tak se zatím měj, až bude vše hotovo, znovu se uvidíme... na ta slova vykráčím z cely ven.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 2 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru