Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kobky

4 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Fri Jul 24, 2015 9:07 am

First topic message reminder :

Nachází se zde velké katakomby, krom jiného je z toho udělané nově i vězení. Tento úkryt je velmi dobře střežen, už jen proto, že o něm vědí jen strážní, kteří tam odvádějí a hlídají vězně
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sasuke Tobirama Mon Aug 10, 2015 8:51 am

Dostal som oblečenie, čo viac si priať. Len som prikývol a nakoniec som sledoval, ako odchádzal. Nastala ďalšia situácia, pri ktorej by sa mi pomerne ľahko utekalo. Predsa len som mal na nejaký čas voľné ruky a popravde som si myslel, že som omnoho silnejší a schopnejší než shinobi, ktorý sa tu o mňa starali. Neplánoval som to však spraviť. nechal som, nech mi dajú oblečenie no.. bolo o toľko ľahšie bez tých zbraní. Následne ma preniesli na miesto, odkiaľ sa presunieme do kiri (? presun ? )
Sasuke Tobirama
Sasuke Tobirama
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 165
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Tue Aug 11, 2015 3:55 pm

Po celou tu dobu jsem četla knihu. Slyšela jsem zvuky a chakru, která se buď ztratila, nebo se zase objevila. Nejspíš přecházeli stále tam a zpět. S otráveným pohledem jsem se podívala ke dveřím. Venku muselo být hezky a já jsem zalezlá tady. Doufala jsem, že sem brzo někdo příjde, že už můžu odejít z této místnosti. Taková otrava. Povzdechla jsem si, přehodila si nohu přes nohu a opět se začetla.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 18, 2015 7:17 pm

Vrátila jsem se zpět pro Seinu, když Kashike odešel. 
"Musíme si promluvit teď zcela vážně, už by nás neměl nikdo rušit." přisedla jsem si opět naproti ní a poslala jsem shinobi ven. Ani já nevěděla o čem přesně chci mluvit, ale pár otázek jsem měla. Nejdřív mě ale zajímalo, jestli nepřijde s něčím ona sama.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Wed Aug 19, 2015 7:48 pm

Knížku jsem odložila ve chvíli, kdy jsem ucítila v přítomnosti chakru Reiny. Založila jsem si jí do pláště a pohled jsem přesunula na ní. Její otázka zněla docela vážně, dokonce i shinobi co tu byli odešli. Dala jsem si nohu přes nohu a ruce si položila na koleno.
"Dobře...co se týče toho DNA, přemýšlela jsem o tom a nejspíš to trklo i tebe. Jako Edo Tensei to je zkrátka nemožné. Proto do začátku požaduji DNA Kaguyu. S darem navíc a to tím, že najdu tvé tělo. Co ty na to?" Bylo na mě vidět, že to myslím zcela vážně. Samozřejmě, sama toho nebudu schopná, ale jako díky za to, že jsem tu mohla být spíš jako host to byla poměrně velká cena.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 20, 2015 8:48 am

Nečekala jsem co mi nabídne, vzalo to nečekaný spád.
"Asi tušíš co ti odpovím. Nenechám tě najít mé tělo, když s ním budeš experimentovat." dodám a myslela jsem to vážně. Sice je mé tělo v Konoze, ale stále tam bylo v bezpečí a měla jsem záruku, že s ním nebudou nic nekalého dělat.
"Měla bych pro tebe jinou nabídku." navrhla jsem.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Thu Aug 20, 2015 9:14 am

Nadzvedla jsem oboci na jeji odpovedi a musela se pousmat. Copak jsem nejakej magor co by pitval telo? Opravdu jsem jim nebyla, slo mi pouze o jednoduchy vzorek DNA, vlastne bych ho mojla ziskat z vlasu, ale co uz. Jen jsem ji na to kyvla hlavou. Hmmm...zmena planu jo? Rekla jsem si vduchu a povzdechla si. "Jsem jedno ucho." odpovedela jdem ji na jeji vetu, ze pro me ma jinou nabidku.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 20, 2015 1:03 pm

"Jak by se ti líbilo být zástupce Otokage?"založila jsem si ruce na prsou a sledovala ji. Vypadala zvláštně. Mohla být oddaná komukoli. Varovala ale mě. Proč toho nevyužít. Brala jsem na sebe riziko, že může zradit i mě, když už to jednou udělala.
"Pokud mi najdeš tělo, můžeš si ponechat mé DNA, ale tělo mi vrátíš, v pořádku." dodala jsem a čekala na její reakci.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Thu Aug 20, 2015 1:31 pm

Hned po jeji prvni vete jsem vykulila oci a musela jsem se zasmat. Myslela to vazne, nebo si ze me jen nekdo utahoval? Najednou muj vyraz v obliceji se zmenil, zvaznel. "Chces abych se stala zastupce Otokage, i pres to ze vis, ze jsem zradila vesnici?" Nadzvedla jsem oboci a na chvilku se zamyslela. Jen jsem cukla koutkě ust nahoru. "Troufale, ale libi se mi to, takze proc ne, prijimam." Mohl to byt pro me odrazovy mustek pro muj cil. Jedine co mi vsak vrtáo hlavou bylo DNA. "Telo ti najdu, ale az dostanu KG Kaguyu. Nechci tvoje telo pro tve DNA, nejsem zadnej sarlatan. Pripravu na hledani tveho telo budu moct provest a za par let, potrebuju zesilit. Navic, spatne jsi me pochopila. Tve telo nechci pro sve ucely, ale rikala jsi neco o diteti. Za to ze mi das to DNA a novy domov, ti umoznim mit zase tu moznost byt matkou." Ano, myslela jsem to vazne. Ted jsem nemohla jit do Konohy a vzit jeji telo ktere urcite bylo prisne strezene. Potrebovala jsem silu a cas. Zajimala me navic jeji odpoved, jestli to prijme, nebo ne.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 20, 2015 6:01 pm

Mírně jsem pootevřela ústa zděšením a překvapením. Cože to řekla? Nevěděla jsem co na to říct, chvíli jsem na ní jen koukala a všechno si promítala znovu v hlavě a vstřebávala to. Vážně mi právě řekla, že mi splní můj sen? I když to ještě pár let potrvá?  Postavila jsem se a přešla po místnosti a pak se znovu zastavila před ní a zamračila jsem se.
"Víš co to ale znamená, když mi něco takového slíbíš a pak nedodržíš?" zeptám se jí vážně. O tomhle jsem nehodlala žertovat. Pro mě to byla naděje, naděje na nový život, splnění životního cíle. Pořád jsem tomu totiž nevěřila. Už něco takového mi slibovala Nefrit a nic z toho nebylo. 
"Co mi zaručí, že mluvíš pravdu? Už jednou jsem na takovou nabídku naletěla." 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Thu Aug 20, 2015 6:26 pm

Bylo vidět, že jsem jí poněkud vyrovnala z její jisté rovnováhy. Dokonce vstala prošla se po místnosti. Dívala jsem na ní mírně jako na blázna a potom jsem si jen povzdechla a pokrčila rameny. "Jsem z klanu Akane, my svoje sliby dodržíme, i kdyby nás to stálo život." Řekla jsem docela unuděně, protože toto jsem na sobě právě ze všeho nejvíc nesnášela. Jen mě docela překvapovalo, že mi nevěří. To ona mi nabídla DNA a chce abych byla zástupce Otokage, zdálo se mi to docela fér. Stoupla jsem si a protáhla se, na té židli jsem seděla už dobrou chvíli. Podívala jsem se jí stejně vážně do očí, jako ona mě. Nebyla jsem moc typ, co by jen tak žertoval. "Dáš mi DNA Kaguyu a na tvou žádost se stanu tvým zástupcem. I přes to že pocházím z jedné z rodin nejhledanějších nukeninu a sama jim jsem neznamená, že nemám vychování. Nebudu tvé vesnici sloužit jako nějaký žoldák, jsem ochotna jí chránit. Ty jsi mi poskytla odrazový můstek k mému snu. Tím, že zesílím, tak to je zároveň i tvůj odrazový můstek, k tvému snu. Pokud se tak stane, budou mi stačit dva až tři roky. Do té doby jsem ochotna to tu s tebou nějak přežít a navíc máš můj slib, mé slovo. Co víc by si člověk mohl přát, no ne?" Musela jsem se nad tím pousmát, což se moc často nestávalo. Ta ženská opravdu neměla moc důvěry a asi nepočítala s tím, že někdo jako já má aspoň nějaké vychování. Vždy jsem své sliby plnila, i kdybych k nim měla postupem času sebevětší nechuť. Toto prostě byl můj klan. Byli jsme nukenini, kteří vždy dodržovali své sliby a chovali se urozeně a více méně jako skutečný shinobi, který má aspoň nějakou hrdost a čest.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Thu Aug 20, 2015 6:39 pm

"Musím říct, že si mě vážně zaskočila." prohodila jsem jen tak mimochodem. 
"Dobrá nastoupit můžeš hned a já se postarám o to, aby si dostala DNA Kaguyi, některé vzorky jsou v laboratoři a k nim se teď nebudu dostávat. Potřebuji si vyřešit jisté záležitosti, takže ve své nové funkci můžeš nastoupit ihned." pronesu a podám ji čelenku.
"Nemusíš ji nutně nosit, ale aby jsi si připomínala, že tady máš dveře dokořán. Vesnice je plná nukeninů." řekla jsem jí a ukázala jsem na dveře. 
"Kde mám kancelář víš." 
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Seina Akane Thu Aug 20, 2015 6:53 pm

Reina se s tím vším očividně moc neštvala, ale vypadalo to, že má nabídka byla dostačující k tomu, aby mi vyhověla. Pro mě to vlastně nebyl žádný problém, že jo. Jen jsem kývla hlavou a vzala si čelenku, kterou jsem prozatím dala do pláště.
"Skvělé, takže se nejspíš uvidíme v kanceláři, až si dořešíš věci, nebo až budeš mít čas." Vlastně mi to nedělalo problém, co na tom může být těžkého, ne? Skoro nic. Prostě budu sedět a vyřizovat otravným shinobi jejich mise, u kterým jsem doufala, že je vezmou s klidem. Otočila jsem se na patě a vypařila jsem se, než by někdo stačil mrknout okem.

Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Reina Kana Tue Aug 25, 2015 6:09 am

usmála jsem se, netušila jsemjak jí udělám radost, ale aspoň něco. Potřebovala jsem si pár věcí vyřídit, ale ještě pokyny. A vyšla jsem za ní.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kobky - Stránka 3 Empty Re: Kobky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru