Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stript bar v Tsukigakure

+5
Milli Kamizuru
Shiro
Civil
Tora Iku
Kangae Mizutsuchi
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Fri Jul 24, 2015 6:51 pm

First topic message reminder :

Na první pohled nevypadá tato budova nějak "lehce". Spíš vypadá jako slušný podnik, kde se usadíte. Zábava teprve přijde až se usadíte, tento bar nabízí spoustu striptérek, ale i občerstvení. No především sem chodí shinobi a na věk už se vás tu ani neptají, pokud máte peníze najdete si tu brunetku, blondýnku či redheadku úplně v pohodě. Uprostřed baru jsou tyče a u nich často polonahé či nahé dívky. 
Je však pravda, že jsou tu i muži, aby uspokojili ženy, takže striptéři. Nalévá se tu také alkohol.
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down


Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kangae Mizutsuchi Sat Aug 08, 2015 7:55 pm

Kangae Mizutsuchi

Tahle situace se začala pěkně kazit. Pilikka i Shiro odešli a vypadalo to, že budu muset platit. Shiro sice prohlásil, že je to všechno na něj, takže jsem popadl láhev Jacka a rychle začal pít. "Něco si schovám na horší časy!" Zasmál jsem se a skoro plného Jacka jsem uschoval do brašničky. Následně jsem se koukl na všechny své společníky, co tu zůstali, takže Yume a hodlal jsem se s ní rozloučit.
"Yosh! Měj se Yume!" Vykřikl jsem a odrazil se od svých noh. Pokud zde byly nedoplatky, musela je Yume pořešit ze svých vlastních peněz, byl jsem docela na mizině. 
"Zatím!" Mávl jsem a opustil bar. Nyní jsem musel zamířit na více míst na jednou. Složil jsem pečeť a vytvořil klon, který jsem poslal do kanceláře, sám jsem vyrazil domů sbalit své věci a vyrazit na místo, kde jsem se narodil. //přesun
Kangae Mizutsuchi
Kangae Mizutsuchi
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 407
Registrován : 09. 07. 14
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Tora Iku Sun Aug 09, 2015 1:29 pm

Ťažko povedať, čo sa stalo po tom.. ako všetci "zrazu odišli". Pri tom jednom jedinom stole plnom pitia a peňazí som už ostala len ja, Apollon, Thor a tanečníčka pravdepodobne išla obsluhovať niekoho iného. To čo sa dialo ďalej nom, radšej som na to ani nechcela spomínať. Nie že by to nebolo svojim spôsobom fajn.
Nakoniec som však z klubu vyšla aj ja. Vlasy som mala rozstrapatené, bola som spotená, oblečenie pokrčené a pery zľahka namodralé. Môj pohľad bol celkom divý.. potrebovala som sa.. upokojiť, dať si poriadne studenú sprchu... následne teplú kúpeľ.. čaj.. pre všetky istoty tabletku po a kto vie čo všetko ešte.

(presun)
Tora Iku
Tora Iku
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 53
Registrován : 01. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Aug 13, 2015 9:50 pm

Došla jsem před bar a ještě chvíli se mazlila s kočkou. Nakonec jsem si povzdechla a pustila jí ať si zase jde. Otočila jsme se čelem ke dveřím a pak si uvědomila, že jsem se asi nezmínila o tom...že je to převážně stript bar. No co..chtěla zábavu ne? Vešla jsem dovnitř a zamířila do části, kde byl "klid". Nikdo se tu nevykrucoval. Sedla jsem si a opravdu dlouho přemýšlela nad tím co si dám. Něco lehkého? Tvrdého? Pivo..vodka..rum..voda. Nakonec jsem si objednala pivo. Nechtěla jsme se opít.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 13, 2015 9:56 pm

Mohlo ubehnúť maximálne 15-20 minút, než som sa na tomto mieste objavila aj ja. Nevedela som, že je to bar, trocha iného zamerania, preto som tam bez nejakých okolkov vošla. Šla som pomaly, lebo som to tu nepoznala. Našťastie bar bol vidno veľmi dobre, preto som u pultu mohla zazrieť Milli. Podišla som k nej "Prepáč, nevedela som čo na seba." Nie žeby to čo som mala na sebe vyzeralo, ako keby som to hľadala dlho. Legíny a tričko s menším výstrihom, ktoré odkrývalo moje brucho.  Cítila som sa zvláštne a nesvoja. Možno som bola pod vplyvom niečoho iného ale necítila som sa tak bezpečne, keď som bola bez svojho brnenia a asi to bolo na mne vidieť. Videla som, že si dala pivo, preto som sa obrátila k ponuke a rozmýšľala som, čo by som si dala ja. "Čo doporučuješ?" Opýtala som sa jej aj keď mala som na mysli niečo nealkoholické. Bola som totiž abstinentka.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Aug 13, 2015 10:20 pm

"V pořádku." Když přišla bez brnění vynikla krásně její postava. Vsadila bych se, že po ní chlapi musí šílet. "No mají tu dobrý rum...a jestli nepiješ alkohol tak nealkoholické Mojito?" Navrhla jsem jí...v podstatě jsem to dělala celou dobu. Kaya to tak nějak vždy nechala na mě. Upila jsem pivo a rozhlídla se po baru. "Takže máš tu teď nějakou práci?" Zeptala jsem se vzhledem k tomu, že byla žoldák.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 13, 2015 10:36 pm

V tom brnení som si vždy musela sťahovať hrudník. Preto som v ňom príliš ženské rysy nemala. Možno som sa mohla chváliť maximálne svojím zadkom ale nebola som ten typ človeka. "Mojito teda." Objednala som si rovno a po tom, čo mi ho dali som zaplatila a usrkla si z neho. "Už nie, trocha to nevyšlo. Mala som ísť ešte niečo nahlásiť ale už je neskoro, tak to urobím zajtra." Veľa som jej o tom nepovedala, lebo som ani nemohla. Aj keď som bola žoldákom bola som loajálna a svojho zamestnávateľa som nijak neohrozovala. Očami som si prezrela postavu Milli. "Tancuješ aj s babami?" Takúto otázku nedokáže len tak niekto povedať ale ja som nebola príliš stydlivá na to, aby som sa opýtala. Predpokladala som, že ju tým prekvapím a asi aj odradím ale bolo to zároveň aj niečo nové, čo mohla skúsiť a zapísať do svojho denníčka.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Aug 13, 2015 10:59 pm

"Dobrý?" Nadzvedla jsem obočí jestli jí to chutná. Ohledně její práce jsem to dál nekomentovala a radši se znova napila. Po její otázce jsem překvapeně položila skleničku a zamyslel se. "Mm nevím, al já v podstatě netancuji vůbec." Odpověděla jsme jí popravdě. Na zlepšování mých tanečních kroků jsem prostě neměla čas no. Za tou její otázkou jsem nehledala nic jiného než jen random zvědavost aby řeč nestála.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 13, 2015 11:10 pm

Po jej otázke som sa pre istotu ešte raz napila. Musela som ju trocha preskúmať, aby som mohla normálne odpovedať. "Dá sa to." Odpovedala som celkom neutrálnym spôsobom. "Naozaj netancuješ? To je škoda, máš na to dobrú postavu, chlapi by po tebe šaleli." Smutné na tom bolo, že ani ja som príliš netancovala. Pri mojom putovaní svetom som sa to ale na nejakom záhadnom mieste naučila. V niektorých prípadoch som bola tak mimo, že som si niektoré veci vôbec nepamätala. "Ako si na tom s nimi?" Pred chvíľou som spomínala mužskú populáciu, preto jej muselo dosť na čo som narážala. Nezdala sa mi byť nejaká blbá, preto som si dovolila rozprávať takto. Ani by si človek nepomyslel, koľko to za život ušetrí času.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Aug 13, 2015 11:16 pm

Pokrčila jsem rameny. Vážně jsem nebyla dobrý tanečník...bohužel. Na její další otázku jsem se napila. "No..asi pro ně nejsem dost dobrá. A hlavně na ně nemám ani čas." Odpověděla jsem jí. "Pokud nechci zůstat chuuninem musím se snažit pořádně." Dodala jsem abych to vysvětlila. Ano tohle byla lež ale ta první část rozhodně ne. Chlapi se ke mě nijak neměli..vlastně k tomu neměli ani příležitost díky mé časové vytíženosti a práci. Ale nestěžovala jsem si. "Jak jsi na tom ty?" Oplatila jsem jí otázku a objednala si další pivo.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Thu Aug 13, 2015 11:34 pm

V tomto som ju čiastočne chápala. Aby sa v tomto svete stala žena silnou musela tieto ostatné veci nechať stranou. Pri celkovom sledovaní som ale musela uznať, že bola veľmi dobrou herečkou. Za celú dobu som si nič nevšimla, v ničom sa zatiaľ nepreriekla a všetko jej do toho zapadalo. "Som na tom značne podobne, ako ty. Popravde som nemala možnosť zažiť žiaden vzťah. Bola som zasvätená tréningu a iba nedávno som dostala slobodu. Lenže, ako jedinec bez domova som sa najprv musela postarať o prežitie. Našťastie počas tých vojen, to nebolo príliš ťažké." Ako aj teraz ja som hovorila čistú pravdu. Nedodala som len fakt, že som menila strany, ako sa mi zachcelo a hlavne podľa toho, kto vyhrával a platil viac. Inak by som v takomto svete plnom lží, intríg a podvodov neprežila. Ja sama som bola podvodom a hračkou prírody. Ona sa asi, ako chuuninka vojny nezúčastnila, takže som si myslela, že nemôže vedieť, aké to tam bolo. "Tuším, aj táto dedina mala veľké problémy a takmer zanikla?" Povedala som to celkom neisto, lebo som si tým nebola istá. Až tak som históriu prejedenú nemala ale ona by o tom mohla vedieť viac. Dopila som si svoj nápoj a objednala si ďalší. Prichádzala som mu na chuť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Thu Aug 13, 2015 11:46 pm

Pozorně jsem jí poslouchala a když došla k vojnám poposedla jsem si aby to pro mě bylo příjemnější. "Takže jsi bojovala za nějakou vesnici?" Zeptala jsem se ačkoliv jsem pochybovala o tom, že bojovala pouze za jednu. Byla žoldák, a žoldák jde většinou po penězích. Každopádně to byla zatím jenom domněnka, která asi domněnkou zůstane. "Tuším, že nám dělala problémy Iwa. Vyzní to blbě ale válka se v podstatě týkala vyšších hodností. Nás nikam pustit nechtěli i když byla vesnice v ohrožení." Zamračila jsem se. Ano Iwa dělala Tsuki problémy. Však já sama jsem pocházela z Iwy a byla jsem jednou z těch, která plnila rozkazy proti této vesnici. Ironické..pomáhala jsem tuto vesnici zničit a ona mě pak přijala po pádu Iwy. Avšak Tsukikage se rozhodně nemusel bát když šlo o mou loajalitu. Tohle nyní byla má vesnice a byla jsem ochotná plnit poslušně každý rozkaz.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 12:01 am

Na chvíľu som sa zamyslela. "Snažila som sa bojovať vždy pod niekým, kto ma netlačil pod dedinu. Nemohla som si dovoliť byť priamo pod nejakou dedinou ale nakoniec sa život nevyvíja vždy podľa našich predstáv." Čiahla som si do podprsenky a po-upravila som si ju, lebo nesedela, ako mala. Zasa som sa zamyslela, pri čom som prešla po svojom pohári prstami. Potom som po ňom začala krúžiť prstom. "Ak si zoberieš, teraz som členkou tejto dediny. Keďže som priamo pod vaším Tsukikagem." A taktiež som nedostala tie najružovejšie misie. Hneď moja prvá bola pomoc jednému členovi z Shuuketsu. Nebyť ubytovania zadarmo, tá strava a časom aj tie peniaze nebrala by som to. Myslela som si, že to je dedina, ktorá má slabšiu ekonomiku ale asi som sa mýlila. "Chápem. Iwa si toho ale natropila veľa." Proti tejto dedine som bola najímaná snáď asi najviac. Priložila som k perám svoje Mojito a zatvárila som sa pomerne čudne, ako keby nebolo niečo v poriadku ale potom to bol skôr taký prekvapený výraz. "Toto spravil o dosť lepšie, ako predtým. Nechceš skúsiť?" Opýtala som sa jej a ponúkla som jej. Alkohol v tom nebol a aj tak si popíjala pivko, takže by jej to vadiť nemalo, ak si teda nemyslela, že som nejaká bacilonosička.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Aug 14, 2015 12:15 am

"V tom případě vítej u nás." Zareagovala jsem na to, že je v podstatě členkou této vesnice. Popravdě jsem netušila, že si Tsukikage najal žoldáka. Možná by mě to i urazilo, protože jsme tady přece byli my...ale Tsukikage k tomu měl asi jisté důvody. Co se týkalo Iwy, nic jsme na to neřekla. Nic kromě práce mě k ní nevázalo, byla to povinnost kterou jsem plnila. Ovšem tady to bylo jiné. Tsuki jsem byla vděčná za to, že mám kde žít. Za to že mě přijali mezi sebe a dokonce se nebáli mě přijmout do řad Anbu. Zde jsem necítila jenom povinnost v rámci zaměstnání ale i něco víc. "Hm?" Nadzvedla jsem obočí a naklonila se abych se mohla napít. Polkla jsem a zase se opřela. "Chmm celkově od minula se očividně zlepšil. Asi si konečně dodělal zkoušky na barmana." Zazubila jsem se a zabloudila pohledem k barmanovi. "Kde tedy vůbec žiješ? V hotelu nebo ti kage přidělil byt?" Vrátila jsem se pohledem k ní a napila se svého pivíčka.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 12:29 am

"Vďaka." Prehovorila som naoko vďačne. Rozmýšľala som, či je dobré len tak rotrubovať to, že som najatá a že tu nie som zo svojej vlastnej vôle. Veľa ľudí mi kvôli tomu nemusí veriť ale neriešila som to, nejak som si zarábať musela, preto som to onedlho vypustila z hlavy. Ona napokon ochutnala z môjho pohára. Nakoniec aj ona uznala, že to je dobré, preto som sa pousmiala. Snáď asi po prvý krát, čo som tu bola. "To ho sem nemali ani pustiť, ak to nevedel." Pre istotu som na toho barmana mrkla, aby sa nejako neurazil a videl, že som to nemyslela príliš vážne. Svoj pohľad som vrátila k Milli. "Bola som ubytovaná  takmer na okraji dediny na druhej strane od vstupnej brány. Veľa ľudí tam nechodí ale ak by si sa niekedy chcela staviť je tam domček s číslom 65." Prezradila som jej a usmiala som sa na ňu pomerne zvláštnym lišiackym úsmevom. Doteraz som sa tak neusmievala ani nehádzala nejaké pohľady. Len obyčajný výraz bez prílišných emócií. "Kde by som tak našla teba?" Vstala som zo stoličky a oprela som sa o barový pult, pri čom som pozorovala očkom Milli, či sa jej náhodou nechce spať. Ja som na tom bola dobre, takže som neplánovala ísť spať tak skoro.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Aug 14, 2015 5:24 am

"To neměli." Přitakala jsem s lehkým úsměvem a dopila svoje pivo. "Dobře..takže domek číslo 65." Ťukla jsem si ukazováčkem na spánek.  Když se Kaya usmívala působila úplně jinak. Jako by dokázal úsměv změnit celého člověka...ale to asi bylo u každého. "Já bydlím ve středu vesnice..takže je to složité na popisování. Každopádně mě najdeš na cvičišti. Tam chodím celkem často." Odpověděla jsem jí a vytáhla z kapsy penízky. Neřekla jsem jí kde bydlím, protože to byla vážně složité na popisování ale i trochu čistě z opatrnosti. Neměla jsem nejmenší důvod jí nevěřit ale zvyk byl železná košile. Trochu opatrnosti nikdy neuškodí. Kdyby mě snad opravdu někdy hledala na cvičišti došla bych tam.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 8:47 am

Asi si to po celú dobu neuvedomila, čo som urobila. V ten moment, čo som si čiahla do podprsenky a hrala sa prstami nad pohárom som doňho vysypala bieli prášok, ktorý by uspal aj medveďa. Vyzeralo to, že som si v tedy upila aj ja sama, keď som mala na sebe ten prekvapený výraz ale ja som si pohár len priložila k ústam. Ju som v tedy sledovala a ona si do úst tekutinu vložila a dokonca ju prehltla, preto som bola teraz inak naladená, čakal som, kým sa o chvíľu nezloží. Domov už určite nedôjde a jej by malo onedlho príjsť mdlo, preto som u nej bola blízko, aby som ju mohla chytiť. "Na cvičisko? Ak je to tak niekedy by sme si mohli ísť zabojovať, nechcela by si?" Opýtala som a hrala sa s tým pohári-kom. Nemohla som sa z neho už napiť, tak som sa s ním mohla aspoň hrať. Pôsobiť verohodne, pri tom nepovedať takmer ani jedno klamstvo je najlepšia zbraň, ktorá sa nedá odhaliť. Priblížila som sa k nej, ak by náhodou teraz padla, tak by to bolo mne do náručia, každú chvíľu by ju to malo udrieť do hlavy. Však som to nechala zapôsobiť.
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Milli Kamizuru Fri Aug 14, 2015 10:34 am

Přikývla jsem a začínala mi těžknout hlava. Nedávala jsem to ale znát. Kur*a..to snad ne. Rukama jsem sjela na stehna a podepřela se, zatímco jsem mžourala před sebe. "Nějak mě ty piva..zmohli." Levou ruku jsem jí položila na rameno. "Doufám, že ti to nevadí. Jen potřebuji podporu při vstávání." Zamumlala jsem unaveně. Dokonale mě v tomhle směru oblbla. Zvedla jsem se a akorát se mi podlomila kolena. Ve snaze se chytit jsem po ní hmátla i druhou rukou a zaryla jí nehty až do krve. Aspoň bude mít památku na to jak mě tu zdrogovala mrcha.
Milli Kamizuru
Milli Kamizuru
ANBU
ANBU

Počet příspěvků : 108
Registrován : 12. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Kaya Fri Aug 14, 2015 10:41 am

Videla som, ako sa tomu bráni, ako sa tomu zmáha. "Vidím, zoberiem ťa radšej niekam inam." Povedala som a zakývala som hlavou, že mi to nevadí. Už keď mala padnúť zachytila ma a poškriabala. Bolelo to ale nebol to nič prevratné, takže som ju len chytila do rúk a zobrala do náručia. "Je unavená, to je všetko." Usmiala som sa na barmana a spolu s Milli som sa niekam pobrala preč.
(presun)
Kaya
Kaya
Žoldák (A-rank)
Žoldák (A-rank)

Počet příspěvků : 230
Registrován : 29. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Aug 30, 2015 9:38 pm

Opravdu jsem jí sem nechtěl vzít, ale ať jsem se snažil jak chtěl, žádný jiný bar jsem po cestě nenašel. Trochu nesměle jsem se poškrábal na hlavě, když jsem se zastavil před touto ne příliš velkou budovou. Pootočil jsem hlavu na Pili a omluvně jsem se pousmál. "Co se dá dělat ? " Zabručel jsem a cítil jak se mi rozlévá krev po tváři a začínám rudnout. "Vzpomínek se nezbavíš ", jako kdyby to tato budova našeptávala a i přes to mě to táhlo dovnitř. "Dámy první ", pootevřel jsem dveře nenápadné budovy a pokynul rukou směrem dovnitř. Tímhle gestem, jak jsem doufal, jsem jí nedal jinou možnost než vejít.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Sun Aug 30, 2015 9:47 pm

Celou cestu jsem byla zamyšlená a moc jsem nevnímala, kam vlastně jdeme. Teprve ve chvíli, kdy se zastavil a promluvil, jsem vzhlédla pořádně a to prozření mi vyčarovalo na tváři podivný výraz. Přesunula jsem na něj pohled a v mé tváři mohl číst zděšení. Já.. já už mám jít zase sem?! Co jsem komu udělala, že jediné místo, kam mě všichni berou, je bordel? Představila jsem si Thora, jehož vizitku jsem měla stále v kapse a kdyby to bylo možné, zčervenala bych až po kořínky vlasů. Přemýšlela jsem, co bych tak mohla dělat, ale nic mě nenapadalo. Sklesle jsem sklopila pohled a naprosto oddaně vešla dovnitř. Nesměle jsem se rozhlédla, prostě jsem si přišla jako malá holka, která vidí něco nemístného.
Rozešla jsem se k tomu nejzapadlejšímu stolu, který jsem našla a doufala, že playboy zajíčci si dneska dají dovolenou..
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Aug 30, 2015 10:08 pm

Když Pilikka vešla, tak jsem se trochu zklidnil a zbavil se rudé ve tváři. Pomalu jsem zavřel dveře a rozhlédl se po tmavé místnosti, když jsem spatřil pár známých tváří , rudá se mi ihned vrátila do obličeje. Díky bohu za to šero. Následoval jsem Pili k zapadlému stolku, prakticky na konci místnosti, který byl pravděpodobně nejdál od všeho dění. Procházel jsem s hlavou sklopenou, aby si mně poud možno všimlo jen opravdu málo dam, které jsem již znal. Připloužil jsem se ke stolu a rychle si sedl. Tak, teď se rychle opít. Čekal jsem na Pili až si sedne a prohlížel si při tom nápojový lístek, i když jsem ho důvěrně znal. "Teď asi budeme muset počkat na obsluhu ", plácl jsem okamžitě to první, co mě napadlo, jen abych zakryl svou rozpačitost. Vytáhl jsem cigaretu z krabičky a zapálil si jí, což mě trochu uklidnilo. "Dobrá.. Tak kde bych měl začít.. " Zabručel jsem polohlasně a zcvakl kolena k sobě , aby si nevšimla mého , jak to říct ... Stanu. Přece jen jsem odsud měl výborný výhled na dámy, které se takřka plazili po tyči u baru. Sakra, sakra , sakra. Uklidni se Takeru , vzchop se ! Hlavně žádné prudké pohyby!Okamžitě jsem odtrhl zrak od baru a zadíval se na Pili, přičemž jsem potáhl z cigarety. "Takže, kde že jsme to skončili? "
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Mon Aug 31, 2015 7:33 pm

Posadila jsem se ke stolku a podobně jako on skryla svůj obličej za lístek. Bohužel ani já jsem nehledala nějaké exotické pití, jen jsem se prostě a jednoduše styděla. Vážně, já jsem nebyla fanda podobných podniků a nechápala jsem, proč jsem sem zase šla. To jsem ho radši měla pozvat domů.. Na jeho poznámku o čekání na obsluhu jsem jen nejistě kývla, trochu mě děsilo, co za stvoření přijde tentokrát a maličko se obávala, že ti zajíčci byli ještě ok. Tam, kam se on díval, jsem se radši neodvážila ani otočit. Vážně bych se svým studem měla něco dělat, schovávat se za papír asi není úplně vhodné. Nemohla jsem si ale pomoct.
"Cože?" reagovala jsem na jeho poslední větu, protože zbytek jsem tak nějak nevnímala. "Etto.." podepřela jsem si rukou hlavu a rozhodla se, že se budu soustředit výhradně na něj. "Co tu děláš..?"
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Aug 31, 2015 8:13 pm

Usadil jsem se trochu pohodlně a můj obličej znovu nabyl přirozené barvy. Típl jsem nedopalek do popelníku přede mnou a zhluboka se nadechl. "Po tom, co jsem opustil Sunu jsem se toulal po světě , chtěl jsem se dozvědět víc o mém klanu a pátrat více v historii, chtěl jsem a stále ještě chci dosáhnout jedné určité věci, která je s naším klanem svázaná. V této době jsem se dozvěděl že Reina vyvraždila celý můj klan a stala se Otokagem. Udělala to, co bych udělal dříve, či později já sám, našel jsem ji a připojil jsem se k ní, stal jsem se Joninem Otogakure. Po Reinině smrti jsem myslel poze na pomstu a znovu jsem se ztratil ve světě. Po několika měsících jsem se seznámil s ninjou z Konohy a přidal se k nim, i když mi tam z počátku nikdo nedůvěřoval, stal jsem se členem silné organizace nazývané Sabisu, kde jsem pracoval s jedním Uchihou, který je už pravděpodobně mrtvý. Dostal jsem obtížnou misi nedaleko Tsukigakure a málem jsem při ní přišel o život, zachránil mě Tsukimaru s malou skupinkou jeho lidí. Ležel jsem nějakou dobu v komatu a přibližně před týdnem jsem se probudil, Tsukimaru mě přijal za Tokubetsu Jonnina a nechal mě zde ve vesnici. Dlužím mu svůj život a proto jsem se rozhodl tu zůstat." Domluvil jsem a otočil se doprava, jelikož zrovna přišla servírka, se skromným oděvem. Mírně jsem se pousmál, nenechával se už rozhodit a objednal dvakrát kvalitní whisky. "Doufám že toˇtaké piješ", pousmál jsem se a ještě se naposledy otočil za odcupitávající servírkou, jestli se jí tak dalo říkat. "A co ty? Slyšel jsem že máš být mrtvá. Podle mně takhle mrtví nevypadají", ušklíbl jsem se a zapálil si další cigaretu.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Mon Aug 31, 2015 9:00 pm

Přestala jsem řešit, kde se vlastně nacházím a pozorně ho poslouchala. Bylo bolestivé slyšet jeho slova, že přede mnou dal přednost ženě, která mi později zničila život, ale nemohla jsem mu to mít za zlé. Byla jeho rodinou. I další jméno, které vyslovil, ve mě zanechalo osten nepěkných vzpomínek. Uchiha.. Musela jsem se tomu usmát, můj život s nimi byl vážně spjat, ať už se jednalo o Neura, děti nebo Kisukeho.
"Měla bych Tsukikagemu poděkovat." pousmála jsem se nakonec vděčně. Byla jsem ráda, že je tu, ráda jsem ho znovu viděla, ráda jsem ho poslouchala. Když nic jiného, stále byl můj přítel. "Mimochodem, co za věc spojenou s vaším klanem chceš udělat?" zvědavě jsem naklonila hlavu na stranu a chvíli pozorovala jeho obličej. Tiše jsem sledovala, jak objednává pití a když ho slečna spoře oděná donesla, kývla jsem na souhlas.
"Nevypadají jak?" naklonila jsem hravě hlavu na stranu a usmála se, i když do smíchu mi zrovna nebylo. Vzala jsem sklenku a maličko do té jeho ťukla, než jsem se trochu napila. "Reina zabila Neura, mého manžela. Poslala mi výsměšný dopis a já to nějak přestala zvládat. Můj syn mě začal vinit ze smrti otce, až jsme se jednou strašně pohádali a já mu dala facku. Ten den přišla Reina a pokusila se mé děti unést, ale povedlo se jí to jen s Rukim. Od té doby jsem ho hledala, ale Reina mu navykládala spoustu lží, takže mě nenáviděl. Nechtěl se mnou být. Tak.. jsem se vzdala. Při poslední velké válce mi zemřela i dcera. Můj nejlepší přítel mě nenáviděl kvůli sharinganu, o který jsem stejně přišla. Nechtěla jsem žít a nedokázala jsem se zabít. Tak jsem odešla do hor a předstírala, že jsem skutečně zemřela. Bylo to tak jednodušší. Nenáviděla jsem Reinu a chtěla se pomstít. Jenže jsem věděla, že by to nemělo smysl." položila jsem skleničku a smutně se usmála. "Nenávist plodí jen další nenávist a pomsta další pomstu. Společně tvoří koloběh a bolest nikdy nezmizí.." na chvilku jsem se odmlčela. Už to nebylo jako dřív, čas hojil rány. Člověk nezapomíná, ale může se naučit s tím žít. "No a pak jsem si řekla, že se vrátím k tomu, co jediné mi zbylo.. mé milované vesnici. Cestou jsem se ale chtěla zastavit tady, protože tu žije Ruki a já se chtěla přesvědčit, že je v pořádku. Zašla jsem za Tsukimarem, který řekl, že je Ruki na misi, ale také mi řekl o zničené Suně. Bavili jsme se o tom a shodli se na společném záměru, takže ze mě udělal svého zástupce." usmála jsem se. Byla zvláštní souhra osudu, že jsme se sešli zrovna tady.
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Takeru Kana Tue Sep 01, 2015 6:26 pm

"To bys opravdu měla", řekl jsem vážným tonem a napil se z plna whisky, počemž tam zbyla jenom necelá třetinka sklenice. Z hořkosti jsem zkřivil horní ret a zašklebil se, tahle whysky měla opravdu sílu. Dožumral jsem zbyteček sklenice a položil jí na stůl, očekávajíc další kolo , servírka to pravděpodobně ihned pochopila a prázdnou sklenici odnesla. Díval jsem se Pili do očí a zakřenil se, aby pochopila, že to byl jenom žert. "Řeknu to takhle, kdyby vypadali všechny mrtvoly jako ty, byl bych na hřbitově o moc častěji ", zasmál jsem se svému hloupému vtípku, vyhýbajíc se odpovědi na otázku spojenou s mým klanem a cílem. "To je mé malé sestřičce podobné", zamyšleně jsem promnul v ruce plnou sklenici whisky, kterou právě servírka donesla a znovu se napil. "Jsme opravdu oba ztroskotanci, kteří neví, kam vlastně patří, co?"Řekl jsem poněkud klidně a dopil druhou sklenici. Trochu malátně jsem jí postavil na stůl a pousmál se. "Jen pij , dokud můžeš. Dneska je všechno na mě", vytahl jsem cigaretu z krabičky a slastně potáhl. Účinky alkoholu se začaly pomalu, ale jistě dostavovat.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Stript bar v Tsukigakure - Stránka 2 Empty Re: Stript bar v Tsukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru