Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dom č. 16

5 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Dom č. 16 - Stránka 4 Empty Dom č. 16

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Sun Aug 16, 2015 4:38 pm

First topic message reminder :

Dom č. 16 - Stránka 4 Tumblr_ninwp14rV91r21lhoo1_500
Domek není nijak veliký ale zajišťující dokonalé soukromí. Je postaven v japonském stylu, včetně krásné zahrady vzadu za domem, ukryté před zraky nezvaných kolemjdoucích. Domek má také rozlehlou dřevěnou verandu, skvěle se hodící k odpočinku. Je dvoupatrový v klidné čtvrti bez otravného hluku.
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down


Dom č. 16 - Stránka 4 Empty Re: Dom č. 16

Příspěvek pro Sabaku no Hideo Mon Sep 28, 2015 5:57 pm

Uvedomil som si až po chvíli že zaspala naozaj tvrdo. Nechcel som ju budiť, aj keď som vedel že podľa všetkého to dopadne zle keď bude spať takto cez deň a len si prehodí spánkový režim, v momente ako som sa snažil ju zobudiť na okno zaklopal vták, svojím zobákom. V ten moment som sa postavil z postele a pomalým krokom som sa vydal priamo k tomu operencovi, následne čoho som ho jemne vzal a roztiahol zvitok ktorý mi niesol. Bola to krátka správa od mojej ségry. Na tvári sa mi usadila temnota.
"Si robíš srandu ségro, viac "priamočiarejšie" to nešlo?" Spýtal som sa sám seba v duchu a začal po Pilikke nadávať všetkými možnými spôsobmi ktoré ma len v tento moment napadali. Síce tam to dala, to s láskou, ja by som ju práve teraz doslova láskou zadusil! V ten moment som vstal, vzal tekvicu zo sebou na chrbát a pomalým krokom som sa vydal preč. Ešte posledný krát som sa pozrel na spiacu Akane, ktorej som nechal rýchly odkaz že som musel odísť kvôli povinnostiam, následne čoho som sa urýchlene dostal z domu a vybehol smerom k nemocnici.

~Presun~
Sabaku no Hideo
Sabaku no Hideo
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 68
Registrován : 28. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru