Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo vedení Getsuji Teikoku

4 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sídlo vedení Getsuji Teikoku - Stránka 2 Empty Sídlo vedení Getsuji Teikoku

Příspěvek pro Hokori Mai Sun Nov 08, 2015 1:50 pm

First topic message reminder :

Sídlo vedení Getsuji Teikoku - Stránka 2 500px-Scepter_4_HQ

Jedná se o větší budovu, která je ze všech stran ohraničena plotem. Přes ten je možno se dostat pouze vstupní branou, kterou hlídá vždy minimálně jeden shinobi. Další dva chodí podél plotu, který hlídají. Jsou to poněkud skromná čísla na to, že se jedná o budovu, ve které zasedá Tsukikage, Kazekage a někdy i Daimyo Yama no kuni. Víc lidí ale není k dispozici, a nejspíš jich není ani třeba. Přeci jen, kdo by se odvážil zaútočit na toto místo, když tu jsou všichni vůdcové pohromadě? Pro toho, kdo by se pokusil něco ukrást: Tsukikage, Kazekage a i Daimyo tu mají své vlastní kanceláře, které nejsou nějak extra zabezpečeny, takže se dostat do nich je poměrně lehké, ale dva senzibilové s dalšími dvěma shinobi, hlídkující v budově, Vás můžou nemile překvapit. Dále se v budově nachází větší zasedací místnost, ve sklepení je pár cel, je tu i kuchyňka, toaleta a další nezbytné místnosti pro lidi, jenž někdy tráví i celé dny v práci, a přesto si nikdy nestěžují. Ano! Nemyslím nikoho jiného než Tsukikage s Kazekage!
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Sídlo vedení Getsuji Teikoku - Stránka 2 Empty Re: Sídlo vedení Getsuji Teikoku

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Apr 25, 2016 6:01 pm

Jak jsem očekával, Shiro mi pomohl. Zvedl mě. Ovázal mi mašličku kolem hlavy. Polil, respektive pocákal mě vodou. Milé, ale nedostačující. Neprobouzel jsem se. Ne že bych nechtěl, ale po dvou nepříjemných pádech na hlavu se jen tak neproberete, obzvláště, když se jedná o tak silné pády, že si při nich rozbijete hlavu. Fášek se trochu začervenal v místě poranění, a pak se zdálo, že krvácení ustalo. Raději bych to ale neodvazoval, abych zjistil, jak na tom jsem.

Je mi to líto. Nedá se nic dělat. Nejspíš Shiro bude muset čelit té trapné situaci, kdy vše bude muset jaksi vysvětit v nemocnici... jinak... jinak tady můžu dokonce zemřít Razz .  Nejsem jako George R. R. Martin, abych dokázal své postavy zabít v zákeřný, nečekaný způsob, jak sám několik krát předvedl. Dokonce nesdílím ani tu tajuplnou atmosféru jeho postav, ale v oblasti geniální banality vedení příběhu postav a trolování čtenářů si můžeme konkurovat. Stručně. Přeji Shirovi příjemnou hru.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo vedení Getsuji Teikoku - Stránka 2 Empty Re: Sídlo vedení Getsuji Teikoku

Příspěvek pro Shiro Mon Apr 25, 2016 6:11 pm

Voda na ní očividně neměla žádný účinek. Ze začátku jsem se zamračil, hned na to jsem mírně nadzvedl obočí a potom jsem celej zbledl. Měl jsem pootevřenou pusu a plácl jsem se do čela. To mě p*ser. V tom se začal Son nekontrolovatelně smát. Nedivím se mu, zaprvé...bylo to snad poprvé, co jsem řekl takto sprostý slovo. Navíc, v této situaci jsem se ocitl zcela poprvé!
No nic, vzdal jsem to. Vzal jsem plášť, kterým jsem jí zakryl a potom jsem si jí vzal do náručí.
"Proč...co si pomyslí, bože. Toto si ještě vypiješ, Mai-sama...Budu to mít u tebe." Povzdechl jsem si. Neměl bych spíš být já ten, kterej zkolabuje po tom, co viděl?! Ano, měl, měl jsem...kdyby jsme lehli oba dva, možná by to pro oba bylo snažší...nebo spíš pro mě.
Pevně jsem jí držel a z okna vyskočil na další budovu a snažil jsem se co nejrychleji dostat do nemocnice. Tato situace byla jak ze snu. Ze špatnýho snu a doufal jsem, že až se probudím, budu doma. Vůbec jsem nepotkal Lizzy, nebyl jsem ve vězení a neviděl Mai si mnout poprsí a u toho si takto brutálně rozbít hlavu. Proč si tady sakra připadám jak chůva?! Ano, ta moje dobrota...začali jí využívat! Není divu, když většina ženských ve světě převzalo vedení! Stal se z toho bordel! Nebezpečná a nekontrolovatelná džungle.

Přesun+Mai (nemocnice)
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Sídlo vedení Getsuji Teikoku - Stránka 2 Empty Re: Sídlo vedení Getsuji Teikoku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru