Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

2 posters

Goto down

Nemocnice Empty Nemocnice

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Mon Nov 09, 2015 7:32 pm

Nemocnice E332999ee4_102041720_o2
Nemocnice je poměrně rozlehlou a velmi modernizovanou budovou, jejíž vedení dbá na neustálé zlepšování poskytovaných služeb. Kromě vždy přítomného školeného personálu zde naleznete i množství laboratoří a ordinací, kde se budoucí medici mohou zdokonalovat ve své profesi.
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Shiro Mon Apr 25, 2016 6:20 pm

Přes nejkratší cestu-napříč vesnicí, přes střechy budov. Jsem se i s naší Tsukikage-sama v náručí dostal přímo před budovu nemocnice. Když jsem se do ní vešel, musel jsem se dívat jenom před sebe, ty pohledy nebyly zrovna nejlepší. Nebyly až tak vřelé, jak jsem čekal. Nebo vlastně, nečekal!
S povzdechem jsem se dostal na recepci a ani jsem nic neřekl.
"Potřebuje ošetřit, nejspíš hned. Hned se zvedněte prosím a běžte pro někoho pověřeného a ošetřete jí. Nebo vám tu vykrvácí a její smrt bude mít na svědomí tato nemocnice." Na to, jak jsem byl vždy milý. Můj pohled byl zcela chladný, stejně jako můj hlas byl v tuto chvíli strohý, moje tvář bez úsměvu, což taky nebylo zvykem. Byl jsem naštvanej? Asi jo?! Ne na Mai, na celkovou situaci v mým životě. Věřil jsem, že mi to karma oplácí, tu mou dobrotu, ale že až tak tvrdě? To jsem fakt netušil. Stále jsem Mai držel a snažil se jí hlavu dát do polohy, aby ji neměla zakloněnou. S povzdechem jsem se opět podíval před sebe. Za co...Proč? Copak fakt nemůžu žít normální život? Musel jsem si to říkat! I přes můj flegmatizmus, toto bylo na mě příliš, nedával jsem to na venek ale nijak znát, vřelo to tak trošku ve mě. Já to říkám pořád. Vždy tě zabije žena. I Kaguya byla tou nejsilnější. Chlapče, je jedno jestli žena ovládá chakru, nebo ne. I přes to to jsou největší bestie, nejdřív ti vysají tvůj optimizmus, potom tvůj úsměv, veškerou energii, veškerý sebevědomí, až tě donutí zestárnout s předstírání, že seš milován. A potom tě zabijou. Trošku zoufale jsem se v podvědomí zatvářil, fakt. U mě to šlo ale docela rychle, docela dost rychle. Toto všechno se Lizzy a Mai povedlo během dvou dní semnou?! Ztratil jsem sám sebe...naprosto. Byl jsem zoufalej, ale i přes to jsem se naposledy nadechl a podíval se na Mai vražedným pohledem. "Toto si vypiješ, až se probudíš."
Shiro
Shiro
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)
Tokebetsu jounin (Yonbi no jinchuuriki)

Počet příspěvků : 89
Registrován : 02. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru