Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Restaurace - U Ocelového Muže

+6
Rei Casius
Hoozuki Meizu
Yun Harada
Yuuki Botan
Junka
Ayame Takahashi
10 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Restaurace - U Ocelového Muže - Stránka 3 Empty Restaurace - U Ocelového Muže

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat Jul 13, 2013 9:31 pm

First topic message reminder :

Menší restaurace v dolním patře nevelkého domu.
V přední části jsou stolečky a v zadní pult, nebo dalo by se říct bar, za kterým povětšinou stojí její majitel pan Hoshi. Chlap jak hora, ale velmi milý a vstřícný.
V zadní části budovy je velká kuchyň, mrazák, kovárna a sklad. V kovárně pracuje syn pana Hoshiho, Gin, který taky občas pomáhá v restauraci jako číšník, nebo kuchař.
A co si tu můžete koupit, vám bude jasné hned po vstupu. Nejen, že nad pultem je vypsaný téměř celý jídelní lístek, ale i na pultě stojí nádoba, v níž jsou zapíchaní na dlouhých hůlkách smažení škorpióni. Samozřejmě, neprodávají se tam jen čínské speciality. Jednou začas udělá pan Hoshi i -Den zahraniční Kuchyně-, kdy vaří převážně italská jídla...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi

Počet příspěvků : 203
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Restaurace - U Ocelového Muže - Stránka 3 Empty Re: Restaurace - U Ocelového Muže

Příspěvek pro Akasuna no Pilikka Wed Oct 28, 2015 9:25 pm

Pokrčila jsem rameny a omluvně se usmála. Neměla bych se vymlouvat, sice jsem moc času neměla, ale byla pravda, že jsem o prozkoumávání vesnice do teď nějak nejevila zájem. Nejdříve jsem se nějak snažila srovnat s informacemi o zničení Suny, pak jsem neměla čas kvůli Hideovi a vůbec.. teď jsem se na to začínala vážně těšit, když mi po tom delším zamyšlení nakonec kývl. Zářivě jsem se usmála.
"To je skvělé." zazubila jsem se, protože chvíli to vážně vypadalo, že mi řekne, ať si koupím mapu a jdu si to projít sama. Takže mě to přirozeně potěšilo. Když pak přišla obsluha, ještě stále jsem se na něj culila, takže jsem překvapeně zvedla oči.
"Em.. dango?" pohledem jsem vystřídala obě osoby. Neměla jsem ráda změny a tenhle výběr.. jo, byl pro mě naprosto typický!
Akasuna no Pilikka
Akasuna no Pilikka
Kanrisha (Kazekage)
Kanrisha (Kazekage)

Počet příspěvků : 154
Registrován : 08. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - U Ocelového Muže - Stránka 3 Empty Re: Restaurace - U Ocelového Muže

Příspěvek pro Rōen Gekkou Wed Nov 04, 2015 6:25 pm

Nechal som hlavu naklonenú sledujúc, ako na mňa hľadela s tým zazubením aj po tom, čo k nám prišla obsluha, ktorej až ozvanie ju z toho zazubenia vytrhlo. Musel som sa pobavene usmiať, a že ja som tu trdlo! Teda.. niežeby som nebol, ale.. ona je tiež! Keď si objednala dango a pozrela sa po mne i po obsluhe, zasmial som sa druhýkrát. Vyzerala trošku dezorientovane.. o to viac sa mi tvoril na tvári úsmev pri sledovaní jej mimiky a ostatného. Len so zakrútením hlavy som pozrel na obsluhu a gestom ruky som naznačil, nech to donesú dvakrát, načo som sa s úsmevom pozrel zase na Pili. Tentoraz bez slova, schválne, či nejako zareaguje alebo zmení tému radšej na niečo úplne iné. Popravde som priam veril, že to bude druhá možnosť. Vsadil by som aj pravú ruku za to, že to tak bude! Aj keď.. ne, bol som si istý! Jo! .. Asi jo..
Rōen Gekkou
Rōen Gekkou
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 29
Registrován : 22. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Restaurace - U Ocelového Muže - Stránka 3 Empty Re: Restaurace - U Ocelového Muže

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru