Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Námestie a ulice

+2
Natsuki Uzumaki
Hideo Hatake
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Námestie a ulice Empty Námestie a ulice

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 10:12 am

Námestie a ulice Background___konoha_by_nassel_nkrauser-d855dvl

Konožské ulice. Jedná sa o spleť rôznych uličiek, popri ktorých sa tu nachádza množstvo barov, obchodov, reštaurácií, námestie, park a samozrejme hlavná cesta vedúca priamo ku kancelárii Hokágeho, za ktorou sa jasne vynímajú tváre Hokágov vytesané do kameňa.

Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sun Mar 20, 2016 10:21 am

Soshiho som mala v pláne zobrať na nejaké miesto, na jedenie. Bola to taká tradícia. Sensei spočiatku zoberie svojho študenta na pokľudné miesto, kde sa najedia a v následných hodinách sa postará o to, aby sa dogrcal od námahy. Aspoň tak to bolo v mojom prípade s Hideom.. ah ..
"Máš rád mäso? Poznám jednu reštauráciu kde robia vynikajúce dusené hovädzie." Spýtala som sa Soshiho a zvedavo som sa na neho pozrela.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Soshi Sun Mar 20, 2016 10:53 am

Soshi

Je pravda, že od té doby, co jsem se stal chuuninem, už moc neživořím. Takže maso jím často.
"Mám." řeknu stroze a následuju Natsuki. Myslím, že jí brzy dojde, že se mnou nebude moc dobrá rozmluva.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sun Mar 20, 2016 11:24 am

Prikývla som hlavou a viedla som nás až k danému podniku. Toto bude ešte.. ťažké. Ak s ním nehodím spoločnú reč tak .. meh.. prebehlo mi hlavou. Ja som bola zhovorčivá. Dokázala som sa zakecať v podstate s hocikým no musela byť aspoň nejaká snaha aj na druhej strane. Sadli sme si za jeden zo stolov a ja som svoju pozornosť znova zamerala na Soshiho.
"Taak začneme asi pomerne klasicky nie? Povedz mi niečo o sebe." Vyzvala som ho a zatiaľ som čašníkovi na jedálnom lístku ukázala, čo si dám.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Soshi Sun Mar 20, 2016 11:41 am

Soshi

Posadil jsem se naproti Natsuki a objednal si maso v těstíčku.
"Jsem Soshi Dansaku, specializuju se na genjutsu a teď jsem přijal břímě v podobě Matatabi." řeknu. Prakticky víc toho o mně vědět nepotřebuje. Navíc, jestli dostaneme ještě někoho dalšího, budu to muset opakovat, takže je fajn, že je toho málo. Navíc, nikdy se mi nic zajímavého nestalo, nikdy jsem ničeho nedosáhl. A ani jsem nechtěl. Společenská pozornost není pro mě.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Sun Mar 20, 2016 2:01 pm

Len som na neho pozerala. Bez slova, až pokiaľ mi nepriniesli pitie a nezačali k nám nosiť jedlo. Na toto som sa naozaj musela napiť. Zobrala som zo stola pohár zo slakou a usrkla som si z nej. Následne som ho položila späť na stôl.. bolo na čase začať.
"Myslela som skôr niečo, o tebe.. ako takom.. čo máš rád, čo nemáš rád.. aký máš cieľ, tvoje nindo, ak nejaké máš.. a tak.." Zatiaľ som sa dočkala skôr odpovede od nejakého stroju. Nie vážne ako mohol tak mladý chalan tak mechanicky odpovedať? Bol to celkom.. no bolo to celkom divné.

"Trebárs takto.. Moje meno je Natsuki Uzumaki! Som Tokubetsu Jouninom a tvojim novým senseiom. Mám rada ryžové víno, horké pramene a rada si len tak bez použitia chakry zacvičím. Zatiaľ som nerozmýšľala nad nejakým cieľom, no rada by som ukecala tohto tu starca, aby nebol tak prischnutý a podobne heh. Taak to skús znova." Žmurkla som naňho 
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Soshi Tue Mar 22, 2016 6:32 pm

Soshi

Povzdechl jsem si. Nesnášel jsem, když ze mě lidi něco páčili. Ale byl to sensei, nemohl jsem jí říct ne.
"Jsem Soshi Dansaku. Rád jsem chodil pomáhat do nemocnice a využíval genjutsu k tomu,m abych lidem odlehčil. Věřím, že cesta ninji se dá šířit i po dobrém, stejně jako že se lidé mohou dohodnout. Ale také vím, jak ublížit. A myslím, že někteří vysoce postavení zde ve vesnici by se měli vrátit na akademii, kde by je naučili disciplíně a respektu..."
Vzpomněl jsem si na dva mocné shinobi, co se hádali o děti a snažili se do nich vštěpit jejich vlastní sny.
"Mám rád smích a holky s krásnýma očima a dlouhými vlasy..." na chvíli jsem se zarazil a omluvně se na Natsuki podíval. Snad si to nevezme jako urážku své osoby.
"Mám rád západ slunce stejně jako východ, mám rád déšť...vlastně, na všem se dá najít něco pozitivního. Bez pozitivních myšlenek už bych byl buď mrtvý nebo za mřížemi..." usrkl jsem z kalíšku.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Mar 22, 2016 6:59 pm

Ja som sa pri jeho rozprávaní pustila do jedla. No počúvala som ho, nie že nie. Rozmýšľala som len, prečo som to z neho vôbec musela páčiť. Bolo tak jednoduché niekomu sa zveriť, alebo niekomu o sebe niečo povedať. Keď sa však rozkecal, bol celkom zlatý. Vlastne toho o sebe povedal viac, než ja pred chvíľou jemu o mne. Jeho poznámka o vyššie postavených magorov ktorý by mali ísť do akadémie, mi na ústach vyčarovala úsmev. Bola to pravda, možno by som si ju sama mohla zopakovať. Vlastne.. som v nej nikdy nebola, takže by som tam určite mala ísť ale nah fck it.
"Oh, dlhé vlasy a krásne oči hm?" Znova som sa usmiala. No ktorej by sa nepáčilo, keby že jej niekto lichotí? Na druhú stranu som mala svoj vek. Nechcela som, aby sa nebodaj stalo rovnaké fiasko ako u jedného z mojich kolegov.
"Máš toho rád pomerne dosť, to je pekné, dobrá vlastnosť. Hľadať v negatívnych veciach to pozitívne a tak aaale.. teraz jedz! Inak to vychladne a na tom nič pozitívne nie je." Zachechtala som sa a rozmýšľala som, ako by som si Soshiho do budúcna spracovala. čo by som s ním vlastne mohla preberať. Sama som na Genjutsu nebola, aj keď som sa proti nemu vedela pomerne dobre brániť. Možno by sme hneď mohli prejsť na Bijuu? Keď ten môj vlastný nechcel, aby som pečať uvoľnila úplne. Nie že by som toho nebola schopná.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Soshi Tue Mar 29, 2016 6:25 pm

Soshi

"Jo, jsem takovej velkkej optimista..." řeknu potichu a sarkasticky, a zakousnul jsem se do masa.
"A co se mnou teď bude?" změnil jsem téma.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Anbu Tue Mar 29, 2016 7:24 pm

Aj keď sa to nezdalo, už len vďaka Kyuubimu si mohla mladá Nasuki všimnúť že sa v Konohe niečo deje. Množstvo nových čakier ktoré sa začali pohybovať po Konohe, nehovoriac o fakte že sa zrazu začali všade pohybovať Anbu jednotky a samotná brána bola uzatvorená, jej mohlo napovedať že sa niečo deje. Aj keď nevedela čo presne, neprítomnosť Hokágeho v dedine si už na základe toho že pozná aj Kyuubi aj ona jeho čakru, si všimnúť musela. Ale najväčší úder ktorí títo dvaja mladí Shinobi mohli dostať bola prítomnosť dvoch Anbu jednotiek v čiernych plášťoch, ktorí sa dostali takmer pred nich. Uklonili sa, nezdalo sa že chcú problémy, alebo boli arogantní, len robili to čo sa muselo urobiť v prípade poplachu. A keďže obaja boli Jinchuurikmi, museli sa postarať o ich bezpečie. 




"Natsuki Uzumaki a Soshi Dansaku.." Prehovoril jeden z nich, pričom druhý zaujal pokojný štýl státia. Len tak zvesil ruky popri tele a zapozeral sa smerom k bráne, pri ktorej sa teraz toho stalo asi najviac. Dokonca boli odoslané jednotky mimo dediny, kvôli prehľadávaniu okolia. Nie len že sa snažili zatknúť Seita, samozrejme sa snažili aj o nájdenie nejakých stôp kvôli únosu dvoch vysokopostavených Shinobi. 
"Radi by sme, keby ste sa bez väčších problémov, dostavili do kancelárie Hokágeho v našom doprovode.." Jednoduchý rozkaz a áno, bol to rozkaz. Aj keď to ale hovorili rozkazovacím spôsobom, skôr prosili o to aby sa nestali problémy. Predsa len, aj keď mali istý problém s Bijju, vďaka Hokágemu sa báli nejako agresívne zasiahnuť, dokonca, nemali teoreticky šancu zastaviť besniaceho Kyuubiho. Preto sa snažili znieť neisto a milo, len aby si to nevzala práve Natsuki moc k srdcu, keďže no, bola známa ako dosť .. premenlivá v nálade. To isté sa týkalo Soshiho, ktorý ešte nedokázal svojho Bijju tak dobre ovládať. 
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Soshi Tue Mar 29, 2016 7:51 pm

Soshi

Zadíval jsem se na ANBu. Jestli na světě existovala jedna věc, pro kterou jsem chtěl být ANBu, byla to anonymita. Mohl bych být Dansaku, Hyuuga nebo já nevim, Madara, a stejně tam bych byl jedním z nich, nikdo.
Vstal jsem, ale zadíval jsem se na Natsuki. Přeci jen, teď velela ona.
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Mar 29, 2016 8:15 pm

Bol celkom milý. Optimista. Aj keď spôsob akým to povedal... uspokojila som sa však s tým. Chcela som na neho nejakým spôsobom reagovať. Teda okrem úsmevu, ktorým som ho už stihla obdariť. Prišli však Anbu jednotky až k nášmu stolu a počas toho, ako povedali svoju prosbu, len som dopila svoje pitie a pozorne ich počúvala. Natsuki... 
Ja viem.. Prehodila som s Kuramom tieto dve, nie úplne plnohodnotné vety a taktiež som sa postavila. Pravdepodobne mali svoje rozkazy, no od koho? Seito, rovnako ako Hideo-san zmizol. To isté platilo aj o Benjirovi. "Kto je momentálne vo vedení?" Spýtala som sa. Môj typ patril k Narovi Shigure, no nemohla som si byť istá. Bol skôr .. radca, než vodca. Nevyzeralo to však tak, že by som ešte bola pripravená ísť. Najprv som si potrebovala zopár vecí zistiť. Napríklad, koho by som mala poslúchať. Ak by sa nejakým zázrakom k slovu dostala tá Hyuuga, asi by ma treplo.
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Anbu Tue Mar 29, 2016 8:39 pm

Samozrejme mala Natsuki právo spýtať sa, kto to tu vlastne vedie. Pravdou bolo že sa poriadne ani nevedelo. Na jednu stranu tu bola Satsuki, ktorú možno Natsuki a vlastne takmer nikto v Konohe nemusel. Úprimne ale, ona bola práve tá ktorá ako jedna z mála ešte vysoko postavených ktorý tu ostali, snažila Hidea brániť. I napriek ich nepeknej minulosti bola to práve ona ktorá sa snažila obmedziť moc dosť podozrivého Anbu, ktorý si privlastnil všetku Benjirovu moc po jeho unesení. Ten sa práve snažil získať vďaka Anbu jednotkám moc nad Konohagakure, ale práve Satsuki a jej posledné kvapky moci sa ho snažila uzemniť. 

"Všetko vám bude vysvetlené v kancelárii, tak nás prosím nasledujte. Nestojíme o problémy, tak isto akoby si to neprial ani Hideo-san.." Prehovoril o Hideovi akoby tu nebol, čo mohlo len potvrdiť Natsuki jej domnienku, že Hideo zmizol. Predsa len, Kyuubiho moc bola naozaj obrovská a spojením Natsuki, Hidea a Kyuubiho vzniklo dostatočné puto aby ho vedela kdekoľvek vystopovať. Avšak, ak by sa o to teraz pokúsila, zistila by že to nedokáže, akoby niečo rušilo jej schopnosť. Bolo to vskutku zaujímavé, ale všetky odpovede ju čakali práve v kancelárii. 
Anbu
Anbu
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 54
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Natsuki Uzumaki Tue Mar 29, 2016 9:00 pm

"Bude? hmm.." Nemala som s tým dobré skúsenosti. Úprimne som do kancelárie nechodievala od vtedy, odkedy tam bola Kurumi s tým jej prekliatym Genjutsu a schopnosťou, ktorá sa jednoducho nedala žiadnym spôsobom .. znegovať či poraziť či čokoľvek. Dosť to... suckovalo a ja som takmer dostala klaustrofóbiu, no len takmer. V skratke som tam nerada chodila. Už vôbec nie na vyzvanie. No mala som vôbec na výber? asi ani nie. Prikývla som a naznačila som Soshimu, aby išiel za nami.

(presun)
Natsuki Uzumaki
Natsuki Uzumaki
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)
Tokubetsu Jounin (Kyuubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 29. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Soshi Wed Mar 30, 2016 6:37 pm

Soshi

Vstal jsem a vyrazil za nimi.

//přřesun
Soshi
Soshi
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)
Chuunin (Matatabi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 225
Registrován : 05. 08. 14

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Apr 03, 2016 9:15 pm

Nebyla jsem tu roky a zas tolik se toho tady nezměnilo. Sice je ve vesnici chaos, ale pořád to tady pevně stojí. Měla bych se zajít nejdřív ostříhat ke kadeřnici a pak umýt. Jak jsem tak přemýšlela kam zajít tak jsem si opravdu zašla ke kadeřnici kde jsem strávila nějaký ten čas a pak zamířila na jedno místo si dát alespoň sprchu. Konečně jsem pak vypadala k světu a mohla jít i bez pláště. Chtěla jsem původně být trochu tajemná a příjemně všechny překvapit, ale Konoha už nemá ten humor co měla kdysi, asi to bude vedením. I Anbu jsou jako by jim někdo do mozku dál mikročip a naprogramoval je. Nejspíš je to ale situací co se tu děje i když nevím přesně co. Až se to vyřeší tak uvidíme jestli je to situací nebo skutečně vedením, třeba se mýlím. Procházela jsem tak ulicemi jestli nenarazím na někoho známého. Hlavně ne stalkera Eddieho, který mě pronásledoval až z vesnice, ale ten bude mít teď asi problém se dostat v tom zmatku do vesnice. Má blbé. Jen tak jsem se pousmála nad tím a provokativně do prázdna vyplazila jazyk. Nikdo kolem mě zrovna nebyl, takže ani náhodný Anbu mi nemohl dát za tohle gesto vynadáno.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Apr 03, 2016 10:55 pm

Obevil jsem se kousek pred Shiranui. Jeji gesto zrovna padlo na me. V Masce a bilem plasti jsem stal naproti ni a jakoby se ji dival do oci coz nebylo zrovna zrejme jedine co jsem dodal bylo."NCNCNCNC... To nebylo moc hezke nemyslis devce?" Muj hlas nemohla poznat diky masce se dost odrazel tudis byl zle rozeznatelny.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Apr 03, 2016 11:03 pm

Někdo se mě dneska opravdu snaží naštvat. Nejdřív tamti a teď tenhle. Tu si člověk opravdu nemůže ani kýchnout aby se před ním neobjevil někdo s Anbu který si rejpne. Asi bych si měla taky rejpnout. " Co rejpeš? Rejpale " Anbu mě neměli proč už zastavovat. Jediné co jsem od prohlídky udělala bylo, že jsem se upravila do společnosti, aby mě neměli za vandráka, takže moje rejpnutí bylo na místě, navíc jsem žena, takže s tím musí každý počítat. Komu se to nelíbí tak ať si zvyká na svět.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Apr 03, 2016 11:14 pm

Shiranui odpovedela takovym zpusobem jak jsem ocekaval. "No rekneme ze za posledni 3 roky ses moc nezmenila. Ani chovanim ani vzhledem." Ze by dalsi rypanec A nebo jsem se ji snazil dat brouka do hlavy? Kdo vi o co slo? Asi jsem se snazil ji trosku napovedet. Kdo to pred ni stal pozna to. No bylo nas trosku vic kdo by sedel v techto mistech.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Apr 03, 2016 11:21 pm

Tak trochu mi někoho připomínal, ale nebyla jsem si jistá, ale nebyla bych to já kdybych do toho nešla na férovku. Proto jsem odpověděla na Hikarovu poznámku. " Dík Hikaru, alespoň vím, že se mi stáří vyhýbá. " Pousmála jsem se nad tím trochu a dodala. " Nechceš si náhodou sundat tu srandovní masku? Stačí, že ji nosí jiní, k tobě se nehodí, neskrývej svůj obličej, takhle si nevěstu nikdy nenajdeš. " Možná nebylo třeba to vytahovat, když já sama nikoho nemám, ale zas nemám co skrývat. Jen nikdo neví co jsem skutečně dělala po dobu tří let.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Apr 03, 2016 11:36 pm

Ano poznala me. No asi jsem moc napovedel no to nebyl problem. Masku jsem si sundal a  zavesil ji na opasek. Mohla si myslet ze to byl prevlek ale byla to ma skutecna identita alespon nini. "Vis dost se toho zmenilo. Ta maska je to co jsem ja nyni. Asi to byl jediny zpusob jak si ziskat jmeno. Mozna ti i neco rekne kdyz povim Kaminari no Ryu." Tohle jmeno bylo slyset i mezi nekterymi zememi. Ale zas tak zname nebylo jelikoz tohle stretnuti prezilo pouze par stastlivcu. "No a co se tyce nevesty nebo pritelkine tak  jedina osoba ktera o me stala jiz davno zemrela." Shiranuj mi neco pripomela ale uz to nebylo  bolestive ale smutne. Nakonec jsem zesebe vysoukal. "A co noveho u tebe." No chaba otazka ale na co jsem se ji mel ptat  snad ji zvat na rande? no jasne dala najevo ze nama zajem uz kdysi. Tudis jsem na to ani nepomyslel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Sun Apr 03, 2016 11:58 pm

" Doba se opravdu mění, ale nejsem si jista zda k lepšímu. Zatím to co vidím vede k horšímu, temné časy, které jednou budou vystřiženy ze samotné historie a ukryty přede všemi, kteří by ji chtěli odhalit. Ale to je zatím jen můj názor, uvidíme zda mám pravdu nebo to bude jinak. " Často jsem vykládala vlastní předurčení budoucnosti někomu jinému, občas se to i vyplnilo. Chtěl znát i moji minulost ohledně posledních tří let, co bych mu asi tak měla povědět. Asi by nebylo moudré hned vykřikovat do světa, že Orochimaru je po smrti, to by způsobilo jen zbytečné otázky a problémy. Radši mu povím jen to potřebné. " Ale tak trénovala jsem mimo vesnici celkem dlouho, snažila jsem se vypracovat a když jsem se rozhodla vrátit s výsledky tak mě nečekalo moc pěkné přivítání. Chovali se ke mě jako k nějakému cizinci, po tom všem co jsem pro vesnici udělala. Nedostatek úcty mě docela štve. "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Apr 04, 2016 10:47 am

"No vis nejak se to vsechno komplikuje. Litame z pruseru do pruseru." Rekl jsem aniz bych odhalil neco duleziteho. Shiranui si musela uvedomit ze taky vim vic nez rikam ale zase musela vedet ze to je asi tim ze nemuzu vypustit vse. "Uplne ti rozumim. Vim jake to je at delas co delas nikdy se nezavdecis vsem. A co si myslis ze jsem delal tri roky. Lital z mise na misi a ve vesnici se sotva ohral par hodin nanejvis. No hold zivot. Taky spousta lidi nema tuseni co jsem udelal. A zdrejme me zavrou za muj posledni cin." Rekl jsem klidne jelikoz jsem jednal podle toho v co jsem veril.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Mon Apr 04, 2016 11:06 am

Něco se zde opravdu dělo a vůbec se mi to nelíbilo podle toho jak mluvil Hikaru. Bude to zřejmě vážnější než jsem předpokládala. " A co si provedl? " Zeptala jsem se. Lepší vědět než přijdou chlápci v černých pláštích než nevědět a rozbíjet jim hlavu o stěnu. Možná jak scénka z nějakého filmu, ale skutečná. Každopádně jsem chtěl nejdřív vědět co provedl abych z toho mohla vyvodit možné důsledky.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Apr 04, 2016 11:13 am

"Rekneme ze jsem umoznil utek nekomu koho jsem mel zadrzet. A pritom omracil jednoho z ANBU." Rekl jsem celkem v klidu. Az asi moc klidne. No nejak jsem mu neublizil tudis jsem zas tak strasne nasledky nepredpokladal. Moc se tu toho delo az vic nez bych si pral no temer cele tri roky jsem byl mimo. A nejaky vztah by ted byl asi komplikaci nemluve uz o me praci a to co delam je pro nektere lidi az moc neprijatelne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Námestie a ulice Empty Re: Námestie a ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru