Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičisko 2

2 posters

Goto down

Cvičisko 2 Empty Cvičisko 2

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon Feb 22, 2016 4:39 pm

Cvičisko 2 781px-Third_Training_Ground
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Juudaime Hokage *MOD
Juudaime Hokage *MOD

Počet příspěvků : 345
Registrován : 24. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičisko 2 Empty Re: Cvičisko 2

Příspěvek pro Sarada Mon Mar 28, 2016 9:11 pm

Suiton: Teleport Mori (B-rank)-V.T


Se Sanagy jsem dorazila až sem. Potřebovala jsem trénovat, opravdu trénovat. Slezla jsem ze Sanagy a dívala se na zapadající slunce. Trošku jsem se zamračila. "Musíme trénovat, Sanagy. Jinak nás Seito nikdy nevezme. Tse...snažím se o to už roky a pořád nic, no chápeš to?" Zasmála jsem se směrem k ní a poškrabala jí za uchem. "Souhlasím. Trénovat se musí, však jednou mu ukážeš, že jsi schopnější než kdy před tím." Nevěděla jsem proč, ale Sanagy měla vždy uspokojivá slova, která mě vždy dokázala nadmíru uklidnit. Sedla jsem si do tureckého sedu přímo před říčku a roztáhla před sebou svitek. Sanagy jsem si tu nechala, kdyby náhodou se někdo objevil.
Technika, kterou jsem se hodlala naučit, se jmenovala právě Suiton: Teleport Mori . Byla to moje vlastní technika. Nedokázala jsem se se svými zkušenostmi ještě naučit Fuuin Jutsu, konkrétně Hiraishin na teleportaci a proto jsem si vytvořila vlastní způsob. Nemohla jsem se sice přemisťovat z území na území, ale z místa na místo ano.
"Yosh, začátky mojí teleportace začínají." Usmála jsem se odhodlaně, zatímco se na mě Sanagy celou dobu dívala a střežila okolí. Stoupla jsem si na vodu a složila pečetě. "Suiton: Hanshibi Mori." Ve vzduchu se rozmístili kolem mě do kruhu tři vodní schůdky.Vyskočila jsem na jeden z nich, položila si na něj svitek a pečlivě jsem si ho pročetla. Hmm, toto ještě bude zajímavé. Teď otázka...Máte tři vodní tenké schůdky, že když se podíváte pod sebe, vidíte zem, která se hýbe, kvůli tomu, že se díváte přes vodu. Jak se asi člověk dokáže teleportovat na ten další? To byl háček.
Jako první věc, kterou jsem musela udělat, abych si to víc osvojila, byla teorie. Četla jsem vše o teleportaci, o Fuuin Jutsu, díky nimž to bylo možné. Já to však hodlala udělat přes vodu. To znamenalo, že jsem jí musela nechat mě pozřít. Nechat vodu, aby mě ovládla. Přivřela jsem oči, svou chakru jsem stále kontrolovala v chodidlech. Sepla jsem ruce do pečetě, které jsem tvořila stále dokola a svou chakru rozmístila po celém svém těle. Teď už jsem musela jenom nechat vodu, aby dělala své.
Jak proběhl začátek? No, řekneme že schůdek, na kterém jsem byla, mě zradil! Kvůli tomu, že svou chakru jsem rozmístila po těle, aniž by jí dávala do noh, propadla jsem na zem, až jsem zahučela do říčky. Celá mokrá jsem to zkoušela dál a dál, ale stále tu byl problém.
Můj druhý pokus? Pokud to nešlo takto, schůdek, na kterým jsem stála, jsem nechala kroužil kolem mého těla tak, aby mě pozřel. Výsledek? Opět jsem skončila v říčce, ale mokrát jsem byla dvojitě, vlastně, teď už trojitě. "Kso!!!" Křikla jsem a posadila se na pevninu, vedle Sanagy. No, spíš jsem se rozplácla a lehla si. "Nepřemýšlej nad tím, jako kdyby tě ta voda měla pozřít. Je to tvoje technika, ty ovládáš všechny tři schůdky, stejně jako svoje tělo. Představ si, že se přemisťuješ mezi jednou technikou technikou. Co tím chci říct-všechny tyto tři schůdky, i přes to že jsou od sebe, tvoří jednu a tutéž techniku. Představ si je jako jeden.
"
Řekla Sanagy, když už mě fakt viděla víc než zoufalou. Ze začátku jsem jí vůbec nevnímala, ale pak jsem si to v hlavě zrekapitulovala a vykulila oči. Ona mě naprostou pravdu! Nesmím se zaměřovat na vodu, ale na tu techniku, kterou si vylepším díky svýmu tělu. Tyto tři schůdky byly vlastně jeden, jen rozmístěné tak, abych byla schopna se plachtit ve vzduchu. Teď už to bylo ale o tom, že bych se teleportovala. Což znamenalo-že přítel neuvidí žádný pohyb přes vzdušnou času na další schůdek. Jenom uvidí jak zmizím a u dalšího se zase objevím.
Vyskočila jsem na nohu s pootevřenou pusou a nadšeně jsem vyhodila rukou do vzduchu s výskokem. "Yoshaaaa! Ty jsi geniální!"Zazubila jsme se na Sanagy. Tentokrát jsem se nehodlala vzdát.


Cvičisko 2 Seals_rat%5B1%5DCvičisko 2 Seals_ox%5B1%5DCvičisko 2 V%C5%AFlCvičisko 2 4


Opět jsem vytvořila lehce techniku Suiton: Hanshibi Mori. Vyskočila jsem znovu na jeden ze schůdků a začala se soustředit. Smýšlet nad touto technikou jinak. Mohla jsem si schůdky rozmístit jak jsem chtěla, ale právě jsem je dala do kruhu, aby to pro mě bylo snažší. Soustředila jsem se na Sanagyny slova a složila rychlé pečetě pro tvorbu: "Suiton: Teleport Mori!" Křikla jsem hned, co jsem složila poslední pečeť. Hodně málo lidí by si to mohlo jen tak představit, jaké to asi musí být, nebo jak by tento teleport mohl vypadat? Představte si Hiraishin. Vidíte a najednou nevidíte. To stejné se stalo i u mě. Objevila jsem se na schůdky po mé pracivi. Udělalo se mi ale tak nevolno, že jsem si dřepla a začala jsem zvracet. "Eeeh, Sarado...Sito říkal, že teleportace...na to si musíš zvyknout." Sanagy se začala smát, zatímco já se tam utápěla v břišních křečí. Už hodněkrát mě Seito vzal Hiraishinem, ale takto to nikdy nebylo! Cítila jsme se, jako kdybych se přemístila skrze vodní tornádo. Nebo spíš, jako kdyby se moje vnitřnosti přemístili přes vodní tornádo.
Zhluboka jsem vydechla a sedla si na onen schůdek. "Bože...fuj. Na toto si fakt musím zvyknout." Promnula jsme si spánky a pak jenom zakroutila hlavou. Opět jsem si stoupla a toto samé jsem zkusila několikrát po sobě, až jsem si začala pomalu zvykat. Yosh, to by bylo! Pousmála jsem se sama pro sebe a pak schůdky rozmístila dál od sebe a na různá místa, která netvořila žádný geometrický útvar. Začala jsem se mezi nimi přemisťovat tam a zpátky, směrem dolů, i směrem nahoru a stále rychleji, až jsem tuto techniku konečně ovládla.
Na konec jsem padla na zem a pohlédla jsem na Sanagy. "Zvracela jsi dohromady 5x, to docela ujde." Řekla poměrně vážně, za což já, opřená o ní, ležíc na zemi a vypadala jsem jak suchá mrtvola. Ne, už jsem vážně v žalůdku nic neměla. Přemýšlela jsem i o tom, jestli ten žalůdek ještě pořád mám! Co když ho nenám, co když se mi teleportoval zvlášť do nějakýho schůdku?! Moje dilema bylo na svém místě, začala jsem kvůli takovéto blbosti hodně přemýšlet. Jestli se asi dá při teleportaci ztratit nějaký orgán? Ale počkat, to bylo hodně diskutabilní! Mohlo by se nad tím taky dlouho polemizovat!
Každopádně, Sanagy mě svým ocasem zvedla přímo na svůj hřbet, na který jsem si lehla. "Kam to bude?" Optala se mě mile. "Kamkoliv..." Odpověděla jsem jí a přímo na ní usnula.

Přesun

OD 28.3.2016....DO 12.4.2016

Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru