Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

+5
Seishin Yuna
Yorimi Sonoe
Kohaku Michiyo
Taiki Nobu
Kagayaki Rin
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Kagayaki Rin Sun Jul 14, 2013 8:08 pm

First topic message reminder :

Dům Rin je laděn do černé a zelené. Díky tradičnímu Kuchiyose a nutnosti vlhka pro hady je pod domem spousta podzemí a i po horních chodbách se stále plazí nějaký ten plaz.I díky tomu jsou to již desetiletí, co se sídlo nikdo nepokusil vykrást. Kdokoli vejde, aniž by byl zván, skončí s uštknutím. Děti se tomuto místu za vesnicí vyhýbají, protože se vypráví, že tam straší a že každý, kdo vejde, zemře. I to, že vyrůstala v domě klanu Kagayaki Rin pomohlo získat autoritu hned po nástupu do funkce. Když se k ní navíc nastěhovala Atsuka, které přezdívají Kumogakure no Akuma, nepřiblížil se už k nikdo ani k zahradě.

Dům má přízemí, patro a dvě úrovně sklepů. Úplně vespod se skladuje ovoce a zelenina, těsně pod domem jsou pak laboratoře. V prvním patře jsou místnosti jako kuchyně, obývák nebo jídelna. Ve druhém patře jsou vcelku komfortní ložnice. V současnosti dům udržují tři venkovani a Rin v něm s Atsukou žije sama. Zbytek klanu pobývá ve vedlejších domech, které obklopují zahradu domu čehosi, čemu by se dalo říkat "hlavní rodina."
Kagayaki Rin
Kagayaki Rin
Nanadaime Raikage
Nanadaime Raikage

Počet příspěvků : 122
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Sep 13, 2013 7:17 pm

"Venku na vás někdo čeká," zavrčel stařec, když odcházeli.
Žena už se s nimi rozloučila rychle a šla umýt čajové šálky.

Mezitím jsem se ovšem u domu objevila já, respektive můj klon, který běžel po misi vše zkontrolovat, a zůstala jsem překvapeně stát.
"Konbanwa."
Nestávalo se mi příliš často, abych měla někoho v domě, natož aby z něj vycházely dvě děti a před ním stála žena, kterou jsem snad v životě neviděla.
Na vesničanku nevypadá, takže jistě kunoichi. Buď génius, který rychle povýšil za dobu, co jsem byla v komatu nebo ANBU.
"Je tu nějaká sešlost, o které bych měla vědět?" pozvedla jsem obočí a těkala pohledem z jednoho na druhého.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Fri Sep 13, 2013 7:38 pm

Vyšli jsme před dům. A čekala tam nějaká ženská... Co nám chtěla to nevím. A pak se objevila Rin... Uklonila jsem se tak padesát na padesát. Dobrý večer, Rin-sama, pozdravím slušně. Nechala jsem mluvit někoho jiného. Mluvila jsem víc než dost...
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Taiki Nobu Fri Sep 13, 2013 7:43 pm

Vyšel jsem za Michiyo a zahlédl jsem Yunu. Konbanwa, Yuna-san. Dlouho jsme se neviděli. Kývl jsem jejím směrem hlavou, když jsem zahlédl Rin. Tentokrát jsem se uklonil i tělem. Konbanwa, Rin-sama. Vlastně jsme měli pár otázek. Ta nejdůležitější byla, jestli byste nás náhodou nevzala do týmu.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Fri Sep 13, 2013 10:21 pm

Mise mi náladu zrovna nezlepšila. Skoro jsem měla chuť puberťácky vyhrknout něco v tom smyslu, že já tu nerozhoduji, že jsem jen klon, ale raději jsem si to nechala pro sebe.
"Vidím, že z tohohle místa strach nemáte. Ani z Kumogakure no Akumy?" pousmála jsem se.
Líbili se mi. Měli odvahu.
I když příliš odvahy škodí...
"Pokud se budete líbit Atsuce a pokud Hachidaime Raikage svolí, pak myslím, že nebudu proti a snad bych vás i měla co naučit."
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sat Sep 14, 2013 6:20 am

Strach? Z tohohle sídla? Nikdy. Zbožňuju hady! řekla jsem spokojeně. A co se týče Kumogakure no akuma... na tu si vytvořím názor sama. Dělat zbytečné předsudky je otrava. zamručela jsem. Když začala mluvit o tom, že by to možná šlo tak jsem roztáhla rty do úsměvu.
To zní skvěle, děkujeme. řeknu a ukloním se. Pak se otočím na tu ženu, kterou Taiki dle všeho znal a uvažovala, co tu potřebuje ona... A co chce zrovna po nás...
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Taiki Nobu Sat Sep 14, 2013 6:28 am

Sám pro sebe jsem se pousmál. Ono, když máte v těle draka, tak jen tak z něčeho strach nemáte. Eleuni se zasmál a během Michiyini řeči jsem jen přikyvoval. A stejně jako Michiyo jsem se obrátil k Yuně.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Sep 16, 2013 4:21 pm

Cítila som sa divne, keď sa mi ten zelený hadík snažil obmotať okolo nohy. Nie že by som nemala hadov rada, to nie, len tak trošičku som sa ich bála. Preto som sa ho snažila jemne striasť a keď som si všimla ďalšie hady vyhrievajúce sa na slniečku, myslela som si, že ma trafí šľak. Ešte aj ten hundrajúci deduško sa tu dotrepal.
Uškrnula som sa na Rin, samozrejme že som ju poznala! Ona mňa zjavne nie, nečudujem sa, páč som ANBU a bez masky sa pohybujem len málokedy, ale to je jedno! Aby sa nepovedalo, že som nevychovaná, jemne som sa uklonila a až tak k nej prehovorila. Mám ísť s týmito dvoma na misiu, teda len máme doručiť list Hokagemu. Skôr je to niečo také ako malý výlet! Pokrčila som ramenami a usmiala sa na tých dvoch, teda som sa o ten úsmev aspoň pokúsila. Či sa mi to podarilo...No neviem neviem.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Sep 29, 2013 5:14 pm

Vyslechl jsem Yunu a jemně se usmál. Mise? Když o tom tak přemýšlím, vy jste Jounin, že? To budete vést náš tým? V očích mi zaplál menší oheň. A cesta do Konohy se nezdála jako až tak náročná mise. Na druhou stranu....uvidíme. Podíval jsem se na Rin, jestli nás propustí.
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun Sep 29, 2013 5:32 pm

Pozvedla jsem obočí.
"ANBU obyčejně nemívají týmy," odpověděla jsem za Yunu. "Na druhou stranu nevíme, čím nás Raikage může překvapit, takže to necháme na něm. Navrhnu mu to, hned jak se vrátím do Kumogakure."
Zvedla jsem dlaň k rychlému mávnutí a nadhodila úsměv.
"Džana!"
A pak můj klon vybuchl. Samozřejmě by to někoho ovlivnilo, jen kdyby stál hned vedle mě a na to jsem si dala pozor. Když jsem ho v boji vytvářela, bála jsem se, že tento efekt Bunshin Daibakuha bude potřeba. Nebyl. Spíš to byla taková příjemná tečka za koncem dne. Jakmile se rozplynul dým, nebylo po mě ani stopy.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sun Sep 29, 2013 5:47 pm

Výlet do Konohy... ale to je moc daleko... a mě se chodit nechce... frfňala jsem v duchu a místo toho se jen uklonila, když se bunshin rozplynul. Trochu to bouchlo... trochu moc. Podrbala jsem se v uchu a předvedla otrávený výraz. Hlučný... potom jsem se otočila na tu kočenu, která s námi měla jít na misi.
Vyrážíme rovnou, nebo jak? zeptala jsem se.
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Sep 29, 2013 5:54 pm

Vyvalila som na Rin oči, to, že som patrím k ANBU, sa nikto nemal dozvedieť! Ako si to vôbec dovoľovala, tým dvom prezradiť, že ním vôbec som?! Bože môj, toľké roky som sa snažila o to, aby nikto okrem Raikageho nevedel, kto v skutočnosti som... Zamračila som sa, keď jej klon vybuchol a povzdychla si. Nikto sa o tom nemal nikdy dozvedieť. Práve bolo porušené jedno z najdôležitejších pravidiel ANBU. Prečo to ale Rin urobila? Prepáč, že som ti klamala. Ale nemohla som ti to povedať. Bolo mi z toho totálne naprd. Sľúbte mi, že to nikdy nikomu nepoviete. Privrela som oči. Ako už vravela Rin, je dosť nezvyčajné, že by ANBU mal tím. Jemne som sa pousmiala. Jop, ideme teraz, chcem to už mať za sebou. Mala som takú divnú predtuchu, že sa niečo stane...Ale zatiaľ som to neriešila. Otočila som sa a vybrala sa k bráne. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Taiki Nobu Sun Sep 29, 2013 6:15 pm

Zmateně jsem se podíval na Yunu. Vy jste ANBU? Přeběhl jsem ji pohledem. A, začíná dávat smysl, jak to, že má přístup ke složkám všech ve vesnici. Nemáš se za co stydět Taiki. I já jsem si nebyl jistý, co je vlastně zač. A nezlob se na ni, že ti lhala. Je to přeci jen úděl ANBU. Promluvil ke mně Eleuni. Jen jsem strnule přikývl a poté vyrazil i já za Yunou, směr brána.
//Přesun
Taiki Nobu
Taiki Nobu
Genin
Genin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 22. 08. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Kohaku Michiyo Sun Sep 29, 2013 6:25 pm

Po chvíli jsem si uvědomila co se to vlastně řeklo. A pak že já bych vyzradila i datum kdy šlověk umře... řekla jsem nevzrušeně a poslouchala ANBU. Meh. Kdybychom to někomu řekli tak jsou z toho jenom problémy... nemám problémy ráda... zamručela jsem a pak se kousek za nimi vydala k bráně.
//PŘESUN
Kohaku Michiyo
Kohaku Michiyo
Genin
Genin

Počet příspěvků : 46
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Wed Apr 16, 2014 9:53 pm

Prostor, ke kterému Taiki cizince dovedl, se skládal z jednoho domu obklopenému hrstkou menších. Některé měly dvě patra, jiné pouze přízemí, ale nebylo jich mnoho. Navíc tu byl klid, vše bylo skryto v malé skulině mezi horami, což poskytovalo místu neustálé přítmí. Bylo tu ale i teplo a trochu dusno, snad díky horké podzemí vodě pod domy i kolem nich, zkrátka ve skalách. Daly by se tu postavit lázně, kdyby někdo chtěl.
Taiki zamířil k hlavnímu domu. Raikage zřejmě chtěla mít cizince zcela pod kontrolou, dokud se nerozhodne, co dál a zvolila dům hlavní rodiny, ve kterém žila se svou schovankou sama. Podal papír mladší dívce, snad sloužící, která o chvíli později s cizincem osaměla.
"Dobrý den, pane," pousmála se. "Jídlo vám donesu ihned, jen mi řekněte, jaké chcete oblečení a jakou velikost. Sehnala bych starší uniformy Kumogakure, ale o ty asi nebudete stát. Pro cokoli jiného dojdu do vesnice, ale budu zpátky během půl hodiny.
Zatím ho dovedla do patra.
"Tady je pokoj pro hosty," ukázala. "A hned vedle si můžete dát sprchu. Vrátím se dřív, než skončíte, oblečení vám pak nechám přede dveřmi."
Na to, že jí mohlo být nanejvýš čtrnáct let, se zdála samostatná a chytrá. A teď nejspíš čekala, jestli dostane nějaké další pokyny.
"Budete si přát ještě něco?"
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Wed Apr 16, 2014 10:46 pm

Dovedli mě do pokoje a zacházeli se mnou jako s králem. Usmál jsem se na tu ochotnou dívku.
"Stačí mi kimono, pokud nemáte, stačí jakákoli košile a kalhoty. K jídlu stačí voda a rýže, prosím. Opravdu nerad bych vás zatěžoval. Měl bych ale jednu velkou prosbu. Potřebuji hadr, kartáč a tuk- sádlo nejlépe, nebo lampový olej. Děkuji, tohle máte za své trable..." řekl jsem a podal jí měšec s ryo. Mělo by to stačit na nákup a něco málo pro ni. Moc jsem toho nepobral.

Došel jsem do sprchy, byl to osvěžující pocit. Smyl jsem ze sebe paniku a strach stejně dobře jako písek.
Najedl jsem se, napil a pak jsem během půlminuty usnul. Několik dní na cestách, neřekl bych, že mě během několika následujícíh hodin něco vzbudí.
--------------------------------------------------
Edit:

Když jsem se probral, bylo vše na místě. Podíval sjem se na hodiny a vida, že mám ještě trochu času (vlastně nemám žádný pevný čas), vzal jsem hadr a tuk a začal pěkně kus po kusu čistit zbroj.
Nakonec jsem se umyl a oblékl jsem si kimono. Vše ostatní jsem nechal doma, jediné, co jsem si vzal, bylo wakizashi, které jsem skoro nikdy nesundaval, a utáhl jsem ho vzadu za opaskem.
Upravený, s tradičním účesem, se symbolem svatým pro každého samuraje a s vyrovnaným úsměvem jsem se vydal zpět k Raikage.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Thu Apr 17, 2014 12:24 pm

Pro dívku nebylo těžké vše sehnat, jen jeho další požadavky si raději zapsala, aby na nic nezapomněla. Peníze si ale nevzala, měla rozkaz se o něj postarat a tohle pro Raikage nebyly prakticky žádné výdaje. Byla zpátky až když usnul. Po špičkách se proplížila do jeho pokoje. Zdálo se, že ho nevzbudí ani rána z děla, přesto si však dávala pozor. Přehodila kimono přes židli a další věci jsem položila na stůl. Stejně tiše jako jsem přišla jsem se pak vytratila.

---
Ráno přišla do práce v době, kdy už byl pokoj prázdný. Raikage si nepřála, aby zde byla ráno, měla ráda svůj klid. Možná ale měla přijít dřív, když tu byla návštěva. Nebyla si jistá. Teď otevřela v samurajově pokoji okna, aby vyvětrala a dovolila si vzít jeho staré oblečení. Nevěděla, co s ním a tak ho zatím jen poskládala. Někteří měli k oblečení vztah, byť bylo třeba zakrvácené od hlavy a v patě. A tak nevěděla, jestli ho může vyprat. Místo toho tedy ustlala postel. Jelikož bylo teplo, nechala jedno okno otevřené a šla se pustit do svých dalších povinností ve zbytku domu.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sun May 25, 2014 9:31 am

Dorazila jsem do svého sídla, připravila jsem si ještě něco malého k jídlu a s knihou jsem se usadila v pohodlném křesle. Chtělo se mi spát, ale věděla jsem, že můj klon je ještě aktivní. Ještě jsem ho musela chvíli udržet a potom se konečně vyspím. Zatím jsem si alespoň mohla číst a přitom mlsat čerstvé, právě nakrájené ovoce. Spokojenost nade vše, luxusní chvíle, kterou jsem si asi neměla dovolovat, v neklidné době.
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Yorimi Sonoe Sat May 31, 2014 8:07 am

Konečně se můj klon rozplynul a já měla možnost usnout. Můj odpočinek čítal několik hodin, můj spánek ještě necelých šest dalších. To mi vcelku stačilo. A ani jsem nemohla chtít víc, protože mě vzbudil zvonek u dveří. Objevil se tu strážný, který zřejmě požadoval, abych šla do nemocnice.
Takže Reie našli...
Souhlasila jsem. Jen si budu muset ještě něco vzít z kanceláře. Zkontroluji, jestli Kaiji neposlal první zprávu, už mohl dorazit do Amegakure, na cestu měl času dost.
Oblékla jsem se do obvyklého, milovaného kimona a zamířila jsem ke svému druhému "domovu."

//Přesun
Yorimi Sonoe
Yorimi Sonoe
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 808
Registrován : 14. 07. 13
Age : 27
Location : Brno

http://poetia.blog.cz

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Thu Sep 18, 2014 3:56 pm

Pomalými kroky jsme směřovali právě k sídlu, ve kterém jsem-dalo by se říci-vyrůstala. Radši jsem si nevšímala lidí okolo, kdybych někoho poznala, nechtěla jsem se s nimi bavit. Došli jsme k hlavním dveřím, kde jsem se zastavila a počkala až Ken odemkne. "Šup, ať už jsme uvnitř." Hmm...teď jsem se cítila jak nějaký zloděj.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Ken Hiashi Thu Sep 18, 2014 4:14 pm

Akemi predsa poznala cestu do sídla Kagayaki Ichizoku. ja som tadiaľto niekoľkokrát taktiež prešiel. Nuž tváril som sa prírodzene, vytiahol som kľúčiky a odomkol si. Pustil som Akemi, nech ide prvá dnu. Keď vošla, šiel som za ňou a zatvoril som dvere. V tomto dome som v živote nebol, preto som sa tu cítil dosť nesvoj. "Nuž, je to nezvyklé ísť do niekoho domu napriek tomu aby som tu predtým niekedy bol." Prekrútil som očami a zhlboka vydýchol vzduch ústami. "Tak, čo teraz?" Nasledovala dosť podivná otázka, ale nemal som tušenia či máme čakať na Rin alebo čo vlastne ďalej.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Thu Sep 18, 2014 9:08 pm

Vešla jsem dovnitř a rozhlédla se okolo. Chvilku jsem nic nedělala, ani po tom, co Ken promluvil. Odtrhl mě až z mého záseku závan vzduchu přes chodbu. Pohlédla jsem na Kena a pousmála se. "To věřím... ale nemusíš se ničeho bát...i když..." Ani jsem to ani nedořekla, tento dům byl plnej zabíjáckých věcí a divných lidí. Co jsem teď chtěla vidět byla kuchyně! Pomalu jsem prošla chodbou až jsem našla kuchyň. Sedla jsem si na linku a koukla na Kena. "Umíš něco uvařit? Já osobně vůbec, vlastně jsem děsnej kuchař, ale umírám hlady." Mohl to poznat už z toho, že mi poměrně nahlas kručelo v břiše. Pak mi ale trklo, že Rin šla vlastně nakoupit, takže tu nic nebylo! S povzdechem jsem koukla na ledničku i mražák. V prostředním šupleti mám zmrzlinu Akemi. Opět jsem tento hlas mohla slyšet pouze já, ale neuvědomovala jsem si nikdy, že to neslyší i ostatní a proto jsem reagovala normálně-tedy aspoň podle sebe. Slezla jsem z klinky a otevřela prostřední šuple mražáku. "Hmm...a nemáš jahodovou? Čokoládová je fakt tučnááá." Zasteskla jsem, než se samo vysunulo poslední šuple s jahodovou zmrzlinou v kornoutku, kterou jsem si hned přivlastnila a Kenovi nabídla tu čokoládovou. "Díky Tommy." Zavřela jsem ho s tím, že z prstů mi vyklouzlo pár výbojů. Elektřina bylo naopak jeho krmivo.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Ken Hiashi Fri Sep 19, 2014 6:55 pm

Nuž dom bol trošku ako by strašidelný, skôr plný podivných vecí a asi sa mi to zdalo? Videl som liezť hada na konci chodby. Radšej som prešiel do kuchyne.. "Variť moc dobre neviem. Rin hovorila, že príde aj s jedlom, takže musíme vydržať." Odpovedal som, naozaj mi doplo, že má hlad, keď som počul to škvŕkanie brucha. Zrazu sa Akemi vydala k mraziaku. To by bolo celkom fajn, ale tak nejak sa s ním rozprávala. Mal som pocit, že to nehovorila na mňa. Vlastne tak to aj bolo. Rozprávala sa s mraziakom? Vážne? Potom ho nazvala Tommy, to som si bol istý, že sa nerozpráva so mnou. Neviem či to bolo normálne u nej alebo je trošku na hlavu. Podala mi čokoládovú zmrzlinu, len som sa na ňu pozeral či je v poriadku. Potom som si zobral tú zmrzlinu. "Diky." Naďalej som sa na ňu však pozeral naozaj čudne. Ako by som zamrzol.
SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Simon_wtf_gif
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Sat Sep 20, 2014 6:29 pm

Jeho pohled mě trošku zarazil a já si až po chvilce uvědomila, že toto nejspíš není normální. Kso, aby si o mě nemyslel, že jsem psychicky narušenej jedinec. Začala jsem mávat rukama do strany s menším nervozním úsměvem. "N-nejsem blázen, jasný. Rin a já máme pouze stejnou matku, můj otec pocházel z klanu, který dokázal komunikovat s elektřinou a jejími prostředky. Stručně řečeno dokážu se dorozumívat s neživými věcmi." Poškrabala jsem se na zátylku a dala zmrzlinu zase rychle do pusy. To byl asi trapas, měla jsem mu to říct dřív, tyto pohledy lidí mě deprimovali.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Sep 21, 2014 1:01 pm

Najprv som si všetko musel urovnať v hlave. Akemi teda mala iného otca ako Rin. To bola dosť zaujímavá správa, o ktorej som netušil. Tá jej schopnosť bola však viac čudnejšial... Ako sa niekto môže dorozumievať s neživými vecmi ? Prišlo mi to i tak neuveriteľné. Teda vypadalo to, že je Akemi naozaj trošku psychicky narušený jedinec. "Ááááno dorozumievať sa s neživými vecmi." Zopakoval som po nej, pri čom som dôverne kýval hlavou. Kto vie, možno sa s nimi naozaj vedela rozprávať, ale zatiaľ som tomu nejak neveril a myslel si, že je možno len trošku narušená.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Akemi Kagayaki Mon Sep 22, 2014 1:13 pm

Trošku mi tiklo oko, když mi nevěřil, ale rozhodně to nebyla novinka. Spokojeně jsem si sedla, dala nohu přes nohu a znovu si nabrala lžičku zmrzliny a usmála se na něj. "Víš, elektřina je větší drbna než sousedky. To tvé ňuňání se se sestřičkou bylo velkým HALÓ. No já jen že...ségra má ráda, když se k ní muž tulí, zkus to příště líp, trdlo." Usmála jsem se na něj do široka a to jak si to v hlavě přebere už byla jeho věc. Já si šla sednout na gauč a pustila telku.
Akemi Kagayaki
Akemi Kagayaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 275
Registrován : 31. 05. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU - Stránka 2 Empty Re: SÍDLO KAGAYAKI ICHIZOKU

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru