Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Yuuki Botan

2 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Jul 17, 2013 7:07 pm

First topic message reminder :

Sídlo bolo schované hlboko v lesoch okolo Kirigakure ale stále dostatočne blízko obytných oblastí.
Ukážky sídla:
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 1:13 pm

"Ale tak či onak, môžeš byť dôležitá pre niekoho iného. Pre iných ľudí. Možno tvoje postavenie nemusí byť dôležité, ale nájde sa človek, pre ktorého si dôležitá, tak nehovor také bludy."
Opravil som jej vetu. To snáď nemala nikoho, pre koho by bola dôležitá naozaj?
"Takže do baru nejdeme, ukazovať dedinu.. nie celkom sa mi nechce. Dobre sa mi tu leží."
Poznamenal som a stále som si tam ležal obrátený k nej. O chvíľku som sa však obrátil na chrbát a sledoval som strop.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 1:36 pm

Vošiel do mňa akoby hnev, zlosť. Obracia moje slová? Prečo? Zamračila som sa.
Dôležitá? No... Hitomi hovorí že by bola škoda keby som zomrela... a keď som sa vrátila tak po mne síce hodila senbon ale objala ma. Nebála sa ukázať mi jej dcéru... a Daisuke, jej muž, so mnou nemá problém... tak sa zdá... možno som dôležitá pre nich... som dôležitá pre teba? Rýpla som si a usmiala som sa.
No keby som sa objavila v bare tak by si sa pekne otočil a hodil ma do nemocnice na otravu alkoholom, ukazovať dedinu... nuž keďže sa ti nechce tak budeme tu no... keď ťa tak baví vyvaľovať svoj tuk u mňa na posteli. Zasmiala som sa hlasno.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 1:44 pm

"Dôležitá, dôležitá .. hmm."
Povedal som zo začiatku. Jej otázka ma trošku zmrazila.
"Pomohla si mi, keď som sa opil v baru, to bolo od teba pekné. Aj si ma dokonca pustila do tvojho domu. Takže z toho usudzujem, že si tá dôležitá osoba. Navyše sa s tebou dá porozprávať. Si síce ukecaná, ale aspoň nehovoríš čo si si dnes nového na seba kúpila."
Dodal som a rypol som si do nej ja.
"Nie len tuk, ale rád sa tu celý vyvaľujem."
Poznamenal som a naďalej som sa pozeral na strop

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 1:51 pm

Ja viem, som proste úžasná... divím sa že ma ľudia neprosia o autogramy a nepusinkujem malinké deti... Zasmiala som sa. Ukecaná? JA ŤA- ! šťuchla som mu do brucha no smiala som sa aj tak.
Môj strop je tak krásny všakže? Povedala som potom keď som si povšimla že sa pozerá nahor akoby tam videl niečo úžasné.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 2:06 pm

"Ani nie, ale stále nechápem ako sa tá mucha môže držať na strope dole hlavou?! "
Povedal som, samozrejme som si z nej robil srandu. Na tom strope mucha už asi ani nebola. Otočil som sa na Yuu a pozeral som sa teda na ňu. Štuchol som ju do brucha, ale to len tak za to, že ona ma štuchá stále. Už som bol celý oštuchaný!
"Ty si ale naozaj úžasná. Stále do mňa len štucháš. Už si ma chcela zaškrtiť a neviem čo mi urobiť minimálne tri-štyrikrát. "
Keď som dopovedal, zas som rukou ju štuchol do brucha, ale nechal som ruku na nej ležať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 2:14 pm

Mucha!? Pozrela som sa na strop aj ja a keď som si povšimla že tam nič nie je tak som sa nafúkla. Si baka vieš to?
Potom som sa ale zo smiechom chytila za brucho a smiala som sa. A naraz som sčervenala. Uvedomuješ si že pokiaľ žene povieš že je úžasná tak môžeš očakávať že sčervená? Nafúkla som sa a dala som si vlasy za ucho. Potom som si vydýchla a privrela som oči keď tou rukou nepohol. Na ľudský kontakt som ešte stále nebola príliš zvyknutá.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 2:35 pm

"Som baka a už dávno to viem."
Povedal som pokojne. Potom ako zareagovala, tak som sa musel zasmiať, bola celá červená.
"Áno uvedomujem, ale baví ma to takto ťa trápiť."
Uškrnul som sa na ňu a potom som mojou rukou len tak prechádzal po jej bruchu zo strany na stranu. Bolo to len tak z nudy, že nemám čo robiť s rukami. Celkom ma to bavilo ju takto trápiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 2:47 pm

Tvoje vlasy na mňa budú žiarliť, som určite červenejšia než ony. Povedala som a vydýchla som.
Potom som si povedala, veď prečo nie? Rýpnem si aj ja. Priložila som mu ruku na hruď a prisunula som sa trošičku bližšie. Pomalinky som mu ruku z hrude dala preč a začala som sa len tak hrať z jeho vlasmi.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 2:55 pm

"Pozor na slová... Žiarlivosť mojich vlasov je nebezpečná!"
Uškrnul som sa na ňu. Zrazu sa ku mne prisunula, samozrejme si chcela do mňa rypnúť a dať ma zas do rozpakov, to sa aj trošku stalo, keď sa ma dotkla a začala sa hrať s mojimi vlasmi.
Tiež som sa začal červenať. Červeň som mal hlavne v líciach.
"Pff... ty vieš teda ako ma dať do menších rozpakoch..."
Povedal som trochu potichšie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 3:03 pm

A čo mi spravia? Nebodaj... sčervenajú ešte viac...? Pošepkala som a pozrela som sa mu do očí. Potom som si povšimla jeho červené líca a usmiala som sa.
Asi som maximálne úžasná čo sa týka toho uvádzať ťa do rozpakov... hmm... Dodala som potom a dala som mu pramienok vlasov, ktorý mu akosi spadol cez oči, za ucho.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 3:19 pm

"Fakt si v tom jednotka!"
Pochválil som ju, mala pravdu. Ani moja bývalá priateľka ma takto nevedela dostať do rozpakov.
V tejto hre som teda pokračoval. Z jej brucha som rukou prešiel k jej stehnu. Vlastne neurobil som to podmienene. Proste sa mi páčilo sa jej dotýkať, preto som vlastne prešiel niekde inde s rukou.
"Aký je tento svet pomätený... "
Povedal som svoju myšlienku. Hlavne mala smerovať na to. Že takmer celý doterajší život som žil bez citov, samozrejme boli aj výnimky. A teraz sa do mňa zas dostávali city, ale len kvôli Yuu a predtým ešte niekomu inému.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 3:28 pm

Potom prešiel rukou na moje stehno a mne to akosi veľmi nevadilo. Divné, sčervenala som. Ja som zatiaľ ruku nikde inde nepresúvala, zostala jednoducho na líci kde som ho jemne hladila.
Pomätený...? Prečo? Spýtala som sa a privrela som oči. Popravde, možno som mu tak trochu rozumela. Z ťažkou biedou sme sa poznali dva či tri dni a teraz už sa dotýkame akoby sme sa poznali celý život. A nevadí nám to. Je to divné...
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 3:36 pm

"Narodili sme sa len preto, aby sme tu bojovali vo vojnách. Moc to nie je dobré. Taktiež celý život som aký som .. a teraz sa začínam meniť. Prečo? Asi som sa vydal zlou cestou."
Povedal som, fakt to bola myšlienka, ktorá ma trápila. A trápila ma aj Yuu.. prečo som sa tak zmenil.
"Čo ma vlastne prinútilo zostať v Kiri? Možno ak by som hneď odišiel ... nespoznal by som ťa. Bola by to chyba?"
Začal som sa zamýšľať nad tým.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 3:46 pm

Neverím že sme sa narodili len preto aby sme bojovali... meníš sa preto lebo chceš... pokiaľ by si nechcel tak tu so mnou nie si... odišiel by si hneď ako by si mal šancu... Povedala som mu no hladkať po líci som ho neprestala.
Čo ťa prinútilo? Zvedavosť... možno to bola zvedavosť, nechuť vrátiť sa po dlhej ceste hneď domou... Pošepkala som a potom som ho zrazu prestala po líci hladkať ale ruku som preč nedala.
Myslíš že to bola chyba...? Záleží len na tebe... Pousmiala som sa a druhú ruku som mu priložila na miesto kde má srdce. Pokiaľ si myslíš že to bola chyba tak mi to povedz teraz... a ja prestanem... Pošepkala som.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 3:57 pm

"Myslím, že nie. Chyba to nebola. Som rád, že som ťa vôbec spoznal."
Pošepkal som. Chyba to naozaj nebola. Spoznal som niekoho zaujímavého. A samozrejme som ešte nemohol zabudnúť, že to bola sesternica Mizukage-sama. A to bola moja prvá zamienka sa s ňou rozprávať, ale počas dvoch dňoch som zistil, že to je aj veľmi skvelá osoba.
Mierne som sa pousmial a rukou som jej prešiel naspäť k bruchu a začal som si tam len tak prstami krúžiť.
"Pff to je ale náhoda, že som ťa stretol. Blúdil som po Kiri a narazil som na bar, kde si bola. Šanca, že sa stane niečo takého je malá. Ale stalo sa a ja to neľutujem."
Dodal som pokojne, mrkol som na ňu a čakal na jej reakciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 4:09 pm

Usmiala som sa a palcom som mu prešla po jazve na nose a ústach. Ja som rada tiež... len som prekvapená... je fakt možné že sa už nikdy neuvidíme... Poznamenala som smutne a zavrela som oči.
Znamená to že pokiaľ budem chodiť do barou tak spoznám viac zaujímavých ľudí? Dúfam ale že nie všetci budú so mnou chcieť leňošiť v posteli... Potichu som sa zasmiala a ruku z jeho srdca som dala preč.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 4:17 pm

"Tss... mám to ja jaziev čo?"
Prehodil som medzi rozhovorom. Ruku som si položil na vlastnú hruď.
"Ale je možné, že sa uvidíme... Preto musíš prežívať.. mať niečo čomu veríš, že sa stane. Alebo mi tým chceš niečo povedať? "
Opýtal som sa, lebo aj to bolo možné.
"Samozrejme muži z baru sa budú snažiť do tvojej postele a nie pre leňošenie."
Usmial som sa a ďalej som si pokojne ležal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 4:27 pm

Vytiahla som si rukáv nižšie a ukázala som mu podlhovasté jazvy na ruke ktoré boli mojou výrobou. Keď... keď som po prvý krát dala dolu rukavicu tak to bolo pred Hitomi, zľakla som sa lebo som nevedela ako bude reagovať... predtým si nikto nedovolil zraniť ma... no ale nič nato nepovedala... a neviem či by bolo správne povedať jej že som si tú ruku dokaličila sama.... tak som radšej bola ticho... Znova som ju stiahla dolu a dala som si ruky pred seba.
Možno len to že to čo si videl... je možné že v blízkej dobe umriem Tralala-chan... Povedala som a zavrela som oči úplne. Buď to alebo sa niečo stane, niečo sa plánuje už teraz, cítim to v kostiach... Dodala som, potom som oči otvorila.
Alebo sa so mnou nebudú rozprávať už len kvôli tomu ako vyzerám... Zasmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 4:47 pm

"Si hrozne pesimistická."
Povedal som a znudene som sa zatváril pri počúvaní.
"Je mi jedno, čo sa stane, ale ešte sa uvidíme. Proste musíme!"
Povedal som rázne s úsmevom na perách.
"Samozrejme .. vyzeráš zle..."
Odmlčal som a nahodil som zdesený pohľad.
"Však tvoja postava je super, nádherné vlasy a všetko to doplňujú tie tvoje očká! Tak mi tu nebedákaj, že si škaredá!"
Povedal som povzbudivo a štuchol som si do jej boku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 5:00 pm

A keď nie? Čo potom?! Čo ak sa dostaneš do svojej dediny a zrazu zabudneš že nejaká Yuuki existovala hm!? Povedala som potom a podoprela som si hlavu rukou. Vlastne som tu teraz odhalila príčinu svojich problémov, bála som sa toho že upadnem do zabudnutia.
Vzhľad nie je všetko... nie som ani nejako extra schopná kunoichi... povedala som potom a nafúkla som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 5:07 pm

"Nie, na teba len tak ľahko nezabudnem... možno. Tak sa stále netráp, že sa neuvidíme. Ja si ťa vyhľadám. Toho sa obávať nemusíš. "
Povedal som a potom som ešte dodal "Sľubujem."
Mierne som sa usmial.
"Schopná ani nemusíš byť.. hlavne že máš také dobré srdce. To ťa bude nútiť žiť. Mnoho takých ako ty bolo v minulosti a boli to veľmi dobrý shinobi. "
Povedal som pokojne, prečo začala byť taká pesimistická?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 5:19 pm

Zavrela som oči a kusla som si do pery. Okay... Povzdychla som si a zaborila som tvár do vankúšov.
To povedz ľuďom z Kiri, pokiaľ by som mala aspoň dobrú hlavu dajme tomu ale srdce nestačí... aaaaagh, mám hlad!
Zamumlala som do vankúšov no nehla som sa z miesta.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 5:53 pm


Sledoval som Yuu-chan, čo robí. Mala hlad...
*Keď sme tu šli videl som stánok s Dango, čo tak po to Dango skočiť?
Prešlo mi hlavou a zodvihol som sa z postele.
"Hneď som tu."
Vyšiel som von, preliezol bránku . Tak začal som hľadať ten blbý Dango stánok. Chvíľku mi to trvalo, ale zobral som si odtiaľ pár kusov Dango. Potom som sa rozbehol naspäť za Yuu-chan.
Zas som preliezol bránku, zatvoril som dvere a dango začalo rozvoniavať vo vnútri.
"Yuu-chan, dango do postele!"
Povedal som s dangom v rukách. Potom som to všetko položil na nočný stolík. Bolo tu dosť porcií, vlastne tak akurát aby sa ona najedla a možno aj ja.
"Tseh .. také výhody nemá ani Mizukage."
Pochválil som sám seba a pustil som sa samozrejme do danga. Taktiež som mal hlad.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Yuuki Botan Wed Aug 07, 2013 5:58 pm

Eh? Zdvihla som sa. Kam to beží...? Povedala som len tak do ticha a posadila som sa na posteli. Potom priniesol dango a mne sa rozžiarili oči.
Aaah~ Môj hrdina... asi si ťa tu nechám... Vzala som si dango a začalo som hneď jesť. To je tak... dokonalé! Zamumlala som z plnými ústami ale jedla som ďalej. Ďakujem ti, óóó, Tralala-chan!
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Anonymní Wed Aug 07, 2013 6:58 pm

Ja som tiež jedol dango a čoskoro som mal dosť, tak som už teda prestal.
"Tss a nejaká odmena bude?"
Opýtal som sa trošku povokatívne.
Stále som mal na tvári svoj úsmev, ktorý som vyťahoval len raz za obdobie.
Prehrábol som si rukou vlasy a pokojne som si sedel pri Yuu-chan, čakal na nejakú odmenu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sídlo Yuuki Botan - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Yuuki Botan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru