Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údoli před Iwou

+10
Kenji Uesugi
Faito Dansaku
Gats Terumi
Ken Uchiha
Rokuro
Takeshi Kenpachi
Yogi
Sarutobi Sen
Hebi
Hokori Mai
14 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Údoli před Iwou

Příspěvek pro Hokori Mai Sat Jul 20, 2013 12:22 pm

First topic message reminder :

Údoli před Iwou - Stránka 2 2Q==

 Údolí nacházejíci se před Iwou je zarostlé. Strom, keř, tráva a zase tráva. Nic jiného tu téměř nenajdete. Jedná se však o jediné místo kde si jde všimnout, že v Iwě není něco v pořádku. Z dálky jdou vidět velké hradby, které jsou ale až třetí a poslední části opevnění Iwy.
Kdyby se někdo pokoušel přiblížit víc, mohl by zahlédnout příkopy a dřevěnné palisády.
Přes údoli vede cesta, která slouži spíše jako obchodní. Každý se přece do Iwy nějak dostat musí a kvůli novým Jurovým předpisům se má Iwu reprezentovat hlavně v dobrým světle, a tak je i cesta výborně udržována.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Sep 11, 2013 10:48 pm

Ako povedal moje meno ja som s úsmevom zamával a počúval tých dvoch čo sa bude diať. Predsa len som mal najnižšiu hodnosť tak som musel plniť rozkazy a robiť to čo som mal alebo to čo mi teda povedali.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Thu Sep 12, 2013 5:48 pm

"Nemyslím si práve, že by som bol ja veliteľom."
Dodal som a rozmýšľal som čo a ako.
"Napadajú vás nejaké nápady. Ja neovládam žiadne maskovacie techniky. Po brehu je to nebezpečné, mohli by sme ísť kus ďalej od rieky."
Dodal som a čakal, ako zatragujú.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Thu Sep 12, 2013 8:38 pm

"Možná bychom se mohli nějak dostat přs řeku a více se rozprostřít. Pokud jednoho chytí, ostatní mohou pokračovat v misi, zatímco jeden bude bojovat. Způsobí rozruch a druzí dva mají lepší podmínky." řekl jsem. Já byl připraven padnout za vyšší cíle. Oni...nemám ponětí, jestli vůbec viděli správný souboj.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Thu Sep 12, 2013 8:57 pm

"Plán to nie je zlý. Lenže svojho študenta moc nechcem vystavovať nebezpečenstvu. Ale môže sa k tomu vyjadriť sám."
Povedal som a môj pohľad smeroval na Kena či bude súhlasiť, že pôjde sám a že sa rozdelíme po okolí a začneme hľadať. Plán to bol dobrý.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Sep 13, 2013 9:28 am

Ja som si povzdychol predsa len som tu bol asi z nich najslabší ale nesmel som ich spomaľovať to bolo proti mojej hrdosti a optizmizmu preto po mojom povzdychu som sa na nich usmial.
"Ja s tým súhlasím aj keď chytiť sa nechcem nechať určite." Ja som padnúť pripravený nebol predsa len po smrti je koniec všetky vaše sny sa rozplynú ostane len temnota preto môj cieľ bol to zvládnúť tak že im keď tak nakopem riť.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 13, 2013 6:10 pm

"Tak teda, je to tvoje rozhodnutie. Rozdelíme sa po okolí a budeme hľadať ten prameň. Každý sám za seba."
Dodal som s maličkým úsmevom. Rozmýšľal som nad signálom, ak niekto nájde prameň.
"Mali by sme si nájsť signál, ak niekto nájde prameň, aby ho vyslal nám ostatným."
Dodal som a čakal na reakciu oboch.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Sep 13, 2013 6:33 pm

"Ujdeme 100m a zkontrolujeme vizuální kontakt. Jděte kousek od řeky, jednou za čas projdeme k řece, kde stejně muíme být.  Tak se najdeme na druhém břehu. Zamáváme a můžeme jít dál hledat. Pokud někdo zamává oběma rukama, našel pramen."
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Sep 13, 2013 6:38 pm

Ja som všekému chápal tak som len prikyvoval a rozmýšľal si kadiaľ sa to vydám ja. Ale nakoniec ma napadlo to že počkám kým obaja nevyrazia na svoje strany ktoré budú chcieť a ja sa potom vydám práve na tú ktorá ostane. Dúfal som že ten prameň nájdem ja !
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Fri Sep 13, 2013 6:38 pm

"Fajn, tak teda poďme hľadať, dávajte si pozor."
Povedal som a v sekunde som už išiel preč. Šiel som po okolí brehu a sledoval okolie. V podstate som musel ísť v smere rieky a nájsť prameň. Tak som to aj robil. Samozrejme som dodržoval tie Takeshiho intervaly. Žiaden prameň som nenašiel, ale bolo jasné, že sme sa k nemu blížili, pretože tá rieka začala byť menšia. Mala viac malých prameňov a my sme hľadali hlavný.
//Vidím, že nikto nepostuje nepriateľov, takže to rýchlo sfúkneme Smile Keď tak niekto napíšte, že ste našli prameň.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Fri Sep 13, 2013 8:14 pm

Nakonec jsem to byl já, kdo přebrodil řeku a šel po druhém břehu. Zezačátku to šlo dobře, ale blíže k prameni řeky se údolí stávalo neprůchodnější a jednou jsem zjistili, že jsem několik desítek metrů za úrovní, na které jsme se měli setkat, musel jsem tedy zrychlit. Snažil jsem se o tichý pohyb, i když mezi větvemi a keři to moc nešlo.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Fri Sep 13, 2013 8:46 pm

Ja som podľa plánu spravil teda čo bolo treba aj keď bolo ťažké sa niektorými časťami brodiť preto som tam skôr pohopkával než kráčal. Sakra že ja som si tu našiel tú najhoršiu cestu? Prebehlo mi hlavou keď som mal na pláne ísť zamávať prví krát a potom som pokračoval v hľadaní. Chcel som ho nájsť prvý a čo najskôr preto som sa hýbal čo najrýchlejšie a tak trochu som zabudol byť potichu.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Sat Sep 14, 2013 3:00 pm

Všetci boli zatiaľ v poriadku, ale nikto nenašiel zatiaľ prameň. Hľadal som ho a po sto metroch som sa objavil na viditeľnom mieste a zdvihol som len jednu ruku, na znak toho, že som hlavný prameň nenašiel, ale už sme určite boli blízko. Očami som hľadal ostatných a čakal, kým sa ukážu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Mon Sep 16, 2013 4:02 pm

Ako som videl Rokura a on mňa ja som vlastne šiel pokračovať v hľadaní keďže v diali bolo vidieť aj toho ďalšieho čo tu bol s nami. Celý nabudený že to musím nájsť prvý som sa aj poriadne hnal a tak trocha som nedbal na tú tichosť čo mi mohlo byť možno aj osudným ale popravde sa to oplatilo lebo som to miesto našiel! Hneď ako som ho našiel poobzeral som sa pozorne aby som si toto miesto zasa našiel a mohol ich doviesť k tomu zdroju teda prameňu. Preto som šiel čo najrýchlejšie na miesto kde som sa im mal ukázať a mával som obomi rukami ako o život. xD.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Mon Sep 16, 2013 9:42 pm

Konečně jsem trošku popoběhl a mohl odpovědět gestem těm dvěma přes řeku. Ta se ztenčovala a už z ní byla jen taková bystřina. Nakonec jsme došli ke skalám, ve kterých by mohl být začátek a tudíž místo naší mise. Přikrčil jsem se a podíval se okolo, jestli jsou zde nějaké stopy. Vysoká tráva toho dost zakrývala, ale za poslední dva dny tu nikdo nešel, soudě podle toho, že nepršelo a tráva nebyla polehaná. Naznačil jsem gestem a značně pomaleji jsem pokračoval dál.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 17, 2013 1:33 pm

Hneď ako som vyšiel na viditeľné miesto, zazrel som, ako kýva Ken.
*Hurááá máme to.
Pomyslel som si a prebehol som k nemu. Samozrejme som kývol aj na Takeshiho, aby šiel. Hneď potom ako zas vyšiel z tej väčšej trávy a toho lesíka a podobného porastu, ktorý tu rástol.
"Dobrá práca Ken."
Povedal som a čakal, kým ma zavedie k tomu prameňu.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Sep 17, 2013 3:51 pm

Na nic jsem nečekal a obezřetně jsem došel k nim. "Tak nebudeme na nic čekat, ne?" řekl jsem a vyndal váček s práškem. Ještě jednou jsem se rozhlédl a vysypal ho do řeky.
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Tue Sep 17, 2013 4:05 pm

V tichosti som sledoval ako sypal akýsi prazvláštny prášok do rieky. Určite to nebolo asi nič dobré a tá voda sa už asi piť nebude ale bola to naša misia. A my sme ju splnili predsa len bol čas vojny.
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Rokuro Tue Sep 17, 2013 5:52 pm

Ja som pridal do rieky malú fľaštičku chemikálie z Konohy. Celkom to stačilo na otrávenie pôdy, ale moc sa mi nepáčilo, že sme mali otráviť vodu, hocikto sa z nej mohol napiť a bol by otrávený. Mnoho nevinných by mohlo zbytočne trpieť, ale to som neriešil. Bol som pri ANBU jednotkách, tam sa robili takéto misie denno denne.
"Fajn, sme tu hotový. Teraz môžeme odísť. Vďaka za spoluprácu Takeshi. Možno sa ešte uvidíme."
Povedal som a otočil som sa na smer do Konohy. Moja orientácia bola celkom dobrá. Vybral som sa na cestu.
Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Takeshi Kenpachi Tue Sep 17, 2013 7:07 pm

Když Konožští přidali ještě svou látku, věděl jsem, že je hotovo. "Rád jsem vás poznal. Vyřiďte vašemu kagemu pozdravy ze Suny a těším se na další spolupráci." odpověděl jsem a vydal se už svou cestou zpět do Suny.

//přesun
Takeshi Kenpachi
Takeshi Kenpachi
Samurai (B-rank)

Počet příspěvků : 241
Registrován : 08. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Ken Uchiha Wed Sep 18, 2013 11:44 am

Ja som sa tiež rozlúčil s tým čo bol tam s nami a vydal som sa za senseiom.
(presun)
Ken Uchiha
Ken Uchiha
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 429
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Gats Terumi Sun Jun 22, 2014 5:20 pm

Odchádzal som od brány Iwy, a išiel som tak dlho, až kým nepadla na údolie tma. Išiel som mimo cesty tak, aby som mal čo najväčšie súkromie. Nachádzal som sa ďaleko od územia Iwy a preto som dúfal, že ma tu snáď nikto nezastihne. Zložil som si z chrbta batoh, položil ho na zem a v duchu ďakoval, že boli posledné dni suché, a na zemi nieje blato. Vybral som si pár instantných jedál, no neodvažoval som sa zakladať oheň, aby ma niekto nezbadal. Takto som sa až dosýta najedol sardiniek, a podobných hlúpostí, ak sa z toho teda dosýta najesť vôbec dá, a pomaly som si v mysli rozobral svoj plán. Kedže som bol blízko Iwy a mal som čas poriadne si prezrieť hradby, vedel som presne čo spravím...Prázdnu plechovku od jedla som položil na zem vedľa seba a s pomocou oceľového drôtu som si spravil provizorný bezpečnostný systém. Ak by niekto narazil do lanka, ktorého tu bolo veľa, plechovka by spadla a zobudila ma. Samozrejme som do nej nezabudol dať malé kamienky, aby vytvorila nejaký hluk. Následne som si na zem rozprestrel malú deku a pokúsil sa čo najrýchlejšie zaspať.
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Gats Terumi Mon Jun 23, 2014 1:55 pm

Zobudil som sa skoro ráno a aj keď som toho veľa nenaspal, necítil som sa unavený. Možno to bolo z nervozity, ktorú som pociťoval odkedy sme vyrazili smerom k Iwe. Ale na tú som si už dávno zvykol. Vybalil som si ďalšiu kozervu a s dobrým pocitom, že som si nezabudol zobrať aspoň tento pokrm, som zbalil všetky veci, čo po mne zostali a zahladil stopy. Teraz som potreboval už len čakať..Čakal som, oddychoval som, nudil som sa, premýšľal som o misii, až nakoniec prišiel ten správny čas. Včera som si pri bráne všimol, že sa stráže striedajú o tretej hodine. Vtedy ich pozornosť poľaví najviac a ja tak mám šancu dostať sa do Iwagakure. Ďalšia vec, ktorú som si všimol bola, že Iwa bola obohnaná len hrubými hradbami. Nezbadal som nič, čo by aspoň vzdialene pripomínalo bariéru a to som mal v oblasti ninjutsu veľa znalostí. Keď sa pomaly blížila tretia hodina postavil som sa a vyrazil smerom k Iwe. Išiel som približne hodinu, až som došiel na miesto, odkiaľ už bol dohľad na obrovské hradby Iwy. V mysli som si predstavil rozlohu Iwy a modlil sa, aby som sa trafil. Zašiel som za najväčší krík, aký som v oblasti videl a pomaly, aby som nezlomil nejaké vetvičky som sa k nemu pritlačil. Spravil som pár pečatí,"Doton: Moguragakure no jutsu..." Potichu som zašepkal techniku a pomaly som sa prepadol do zeme ako do tekutého piesku. Moja zásoba čakry bola pomerne veľká a preto som sa odvážil cestovať aj na takú veľkú vzdialenosť. Zahĺbil som sa hlbšie pod zem, aby ma neprekvapili nejaké základy obrovských hradieb. Takto ukrytý pod zemou som sa preryl ako krtko až do Iwy. Ako som správne odhadol, nezabránila mi v tom žiadna bariéra. Pod zemou sa veľmi ťažko odhadovala vzdialenosť, ktorú som už urazil, ale vedel som, že čoskoro by som sa mal nachádzať niekde v strede Iwagakure. V tomto domnení som  pomaly začal stúpať k "hladine". Táto technika bola veľmi šikovná. Žiadna špina sa na mňa nenalepila a pohyboval som sa úplne nehlučne. No nechcel som tu stráviť veľa času, aby ma náhodou niekto nezahliadol. Keď som sa blížil k povrchu a naozaj, že bol už blízko, začul som hlasy, pravdepodobne vesničanov. Odišiel som od nich na pár metrov, na miesto kde bolo ticho a dokonale prezlečený za žoldáka som nepotreboval ani používať Henge. Podobne ako na začiatku cesty som vynoril zo zeme hlavu a uistil sa, že som za nejakou budovou. Potom som už len vyšiel celý, zrušil techinku a otrepal sa od kúskov zeminy...
//presun
Gats Terumi
Gats Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 96
Registrován : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon Nov 03, 2014 9:11 pm

https://www.youtube.com/watch?v=Q2aM5btBLVU

Faito Dansaku

Pomalu jsem se probouzel a mé oči si zvykaly na temnotu.
"Faito!" zněl mi v uších hlas a tělo mělo pocit, jako by se mělo rozervat.
"Faito probuď se!"
Znovu a znovu se ozýval ženský hlas v mé hlavě. Místnost se rozzářila a já jsem zjistil, že jsem připoután mocnými pečetěmi do kleku a před sebou mám... sebe samého?
Hleděl jsem na svůj protějšek a přemýšlel jsem, co to má znamenat.
"Tolik lidí jsi poslal na smrt, Faito. Vůbec ses nezměnil..." Promluvil ženský hlas a já si pomalu začal vzpomínat, komu patří. Chtěl jsem promluvit, ale náhubek z tmavé kůže mi to nedovolil.
"Jsi slaboch, Faito! Tvrdíš, jak chceš pomáhat a přitom ti jde jen o vlastní slávu!"
Kývl jsem. Bylo to tak. Dnes jsem nechal zemřít spoustu nevinných, protože jsem cítil zradu jednoho člověka, který ani nebyl z té vesnice, která už nade mnou nejspíš tiše hoří.
Můj protějšek otevřel oči. Ty jeho byly podlité krví. Ty jeho měly v sobě zášť, nenávist, zlobu, pohrdání. Pohled, kterým jsem se vždy chtěl dívat na své nepřátele, ale nikdy jsem nemohl. Vždy jsem se musel schovávat za maskou nečitelnosti a přetvářky. Přede mnou sedělo mé vnitřní já. Dokonalý obraz mého srdce.
Jeho oči začaly zářit a mé srdce pojala neskutečná agonie. Taková, které se nemůže rovnat nic pozemského. Navenek jsem se nehýbal, uvnitř jsem sse ale svíjel v bolestech.
Před očima se mi míhaly obrazy z mého života. Cítil jsem, že i přes techniku zmrtvýchvstání jsem na pokraji života. Že balancuji nad temnou řekou a stačí jediný chybný krok, jediné popostrčení, abych navždy zmizel v hlubinách...
"Faito! Ty nejsi zlý. Všichni to vědí. Mír už je na dosah a ty to víš! Víš, co musíš udělat, aby byl alespoň chvíli klid! Musíš  porazit toho, koho se všichni bojí..."
Cítil jsem její dech na svém krku a při každém slově mě spaloval neutuchající žár.
Nemohu ho porazit! Neznám ho! Neviděl jsem ho, záznamů je málo! snažil jsem se myslet na tato slova.
"Tak ho neporážej. Zab ho! Zab ho, jako jsi to udělal s tou d*vkou Kanou! Podřízni ho jako podsvinče, ale tentokrát neudělej žádnou chybu. Řeknu ti, jak na to. Pomůžu ti zesílit na tento jediný okamžik. Na okamžik, který změní život tobě i ostatním. A ty mě pak budeš milovat do konce života. Usedneš k mému hrobu a zůstaneš se mnou na věky věků..."
Zarazil jsem se. Byla to velká daň.
Skutečně to dokážeš?
Hltal jsem svůj protějšek pohledem a v mých očích bylo vidět odhodlání.
...Dobrá. Život za život. Odčiním tak vše, co jsem odčinit měl. Ukážu světu, že legendy nejsou jen v historických svitcích. Pomoz mi, Nanami... Pomoz mi...

Od té doby jsem prožíval neuvěřitelná muka. Mé vnitřní já mě spalovalo za každou myšlenku, za každý vjem. Společně jsme plánovali cestu k němu. Společně jsme skládali krok za krokem jeho likvidaci a to, co bude pak. Přišlo mi to jako deset tisíc let. Mé tělo bylo rozpraskané a staré, každá má kost byla rozdrcena alespoň stotisíckrát, mé vnitřnosti se pálily a mé oči krvácely. A budou krvácet dál, dokud...
Dokud někdo nepřijde a nevzbudí mě z noční múry, ve které jsem se ocitl...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue Nov 04, 2014 7:10 pm

https://www.youtube.com/watch?v=X8j9H7h89is

Faito

Znovu jsem se probral. Přede mnou stál Madara. Ve jeho očích zářil Rinnegan, ale hlas Nanami mě ujišťoval, že jsem stále vězněn.
"Pamatuj, cos četl o sférách Rinneganu, Faito. Věc první: Madara nesmí zjistit, že mu jdeš po krku. Nesmí tě prozradit jediná myšlenka, jediný pohyb, jediná grimasa či jen jiskra v oku. NIC na tobě nesmí být poznat... Teď se mu podívej zblízka do očí a řekni, že ho nejdeš zabít..."
Díval jsem se na Madaru. Hlavou mi probleskla myšlenka, ale vykřiknout jsem ji nemohl.
Zato jsem pocítil ohromnou bolest na hrudi.
"Špatně! Madara nesmí vědět, co je v tvé hlavě. Když k němu přijdeš, musíš být úplně bez emocí a bez myšlenek. Tvá myšlenka na zabití musí přijít vteřinu potom, co mu setneš hlavu, ne dřív! Pamatuj si to, má lásko..."
Chtěl jsem kývnout, ale nešlo to. Chtěl jsem se na ni otočit a alespoň jednou ji spatřit... Nešlo to.
Ponořil jsem se tedy do prázdnoty a zadíval se Madarovi přímo do očí.
Kolem mě se začaly promítat obrazy mého života. Krásné i strašné.
Slyšel jsem radostný smích matky, když jsem složil chuuninské zkoušky. Slyšel jsem brekot malých dětí, které byly masakrovány při útoku na Kiri. Slyšel jsem poslední slova Mizukageho, kterému jsem vrážel katanu do srdce a cítil jsem na rtech polibek Reiny, než mne nadobro zavrhla, slyšel jsem laškování Mikomi Hyuugy v mé kanceláři.
Já si toho ale nevšímal. Nesměl jsem pomyslet na jedinou věc. Byla to ta nejtěžší zkouška, kterou jsem v životě podstoupil, a já ji musel zvládnout, abych ve světě nastolil mír...
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sun Nov 09, 2014 1:02 am

Cesta ze Země Čaje byla dlouhá a ve spěchu člověk ztratí pojem o okolí a soustředí se na svůj cíl. Společně s devítkou jsme se vydaly na cestu, směrem k zemi Země. Po cestě se nám podařilo se přidat k podpůrným jednotkám, které nás blíže obeznámily se situací a společně jsme vyrazily pod vlajkou Kirigakure no Sato. Záchrana Mizukageho? Může být větší cti? Hrdě jsem vztyčil hlavu a sledoval jsem co se objeví za obzorem. Sledoval jsem lidi okolo sebe a na jejich tvářích šli vidět obavy, báli se o svého Mizukageho, opravdu se báli. Jaké to asi může být? Položil jsem si ruku na srdce a necítil jsem že by bilo o něco rychleji. Další Mizukage je možná mrtvý a se mnou to ani nehlo. Sklonil jsem hlavu k zemi, když v tom začal muž v čele naší výpravy pokřikovat že jsme tu. 
Stály jsme na kopci a před námi bylo zalesněné údolí a za ním byla samotná Iwagakure no Sato. Někde tady musí být ta jeskyně. Přidal jsem trochu do kroku a po chvíli jsme se objevily pod kopcem na takovém malém rozcestí. Hlavní cesta vedla dál směrem do Iwy, ale kam vedly zbylé cesty, to je otázka. "Rozdělíme se a budeme hledat tu jeskyni" kývl jsem na ostatní a každému ukázal kam má jít. Nikdy jsem nedával rozkazy, ale je to mise a my jsme tu ti, kdo se musí postarat o to aby se k nám vrátil náš Mizukage. Sám jsem přešel po úzké stezce skrz les a začal jsem prohledávat. Všude to byl vlastně jen strom, keř a tráva. Ani zvířata tu nepobíhala a ani vítr se nedostal skrz hustý les. Probíhal jsem to rychle a rozhrnoval jsem vše, co vypadalo podezřele. Přece jen vstup do jeskyně nemůže být schovaný moc nenápadně. Když v tom jsem uslyšel křik, jednoho z našich mužů. Ano, v tu chvíli jsem zrychlil a doskákal jsem k němu jak rychle to jen šlo. To bylo ono! Vstup do jeskyně nebyl nijak krytý a když jsem došel, stálo tu už několik z našich lidí. Včetně dvou povolaných ANBU společně se mnou.
Beze slov jsem ostatním ukázal, že to budeme my tři, kdo půjde dovnitř jako první, aby jsme zjistily zda je to bezpečné a kdyby jsme se ztratily tak potřebujeme podporu. 
"Jestli se do hodiny neohlásíme, tak je něco špatně." s těmi slovy jsem vešel do jeskyně a po první celkem úzké chodbičce, jsme se objevily na velkém rozcestí, odkud vedly desítky cest a otázka je, zda je bezpečné tudy jen tak procházet. Ale beze slov se každý z nás vydal naprosto odlišnou cestou. Já jsem zvolil cestu po mojí pravici. Všude bylo poměrně vlhko a ticho a každý krok, který jsem udělal se rozléhal. Netrvalo dlouho a i poslední známky chakry mých společníků vyprchaly. Cesty zde, už nebyly tak úzké, ale čím hlouběji jsem se dostával do jeskyně, tím se cesty rozšiřovali a rozvětvovali. Ale pak přestaly. Chvílemi jsem měl pocit jako kdybych už touhle uličkou několikrát prošel, ale zanechával jsem po sobě chakrové stopy jako Jeníček a Mařenka po sobě zanechávali drobky. Takže bych věděl že jsem tam byl. Nebo mi je snad někdo maže? To není možné, nikoho necítím. Začínal jsem pochybovat sám o sobě a z labyrintu, kterým jsem procházel jsem začínal šílet. Co když ty stěny absorbují chakru? Co když stále chodím v nekonečné smyčce. Po každé když jsem procházel stejně vypadající chodbou, vždycky jsem udělal krok jiným směrem. Čas utíkal a připadalo mi to jako kdybych chodil hodiny pořád dokola, brzy jsem si všiml i toho že pokaždé padají kapky ve stejnou chvíli. Je to genjutsu??! "Kai!" křikl jsem a po čele mi stékali kapičky potu. Nic se nestalo. Mělo to efekt, nebo jsem blázen? Nejspíš nás už nějakou dobu hledají naši muži. Ale co když už jsou pomalu na cestě domů. Co když už ho dávno našli? Hlavou mi létalo tolik otázek. Něco mě ale stále drželo při tom to nevzdávat, je to mise a i kdybych tu měl chodit v kruhu třeba tisíc let. Dál jsem probíhal chodbami, které se zrcadlily. Rozhodně se nezastavím a nevzdám to. Když už mi pomalu téměř docházeli síly, tak se v další uličce přede mnou objevil jiný stín než obvykle. Ucítil jsem závan chakry. Přidal jsem nedočkavě do kroku, jako kdybych měl běžet k cíli maratonu. Popadl mě druhý dech. 
Na konci chodby se rozprostírala obrovská jeskyně, opravdu obrovská a byla celá protkaná,..co to je? nějakými vlákny? nějakými bílými vlákny a uprostřed stály tři pilíře, které drželi jeho,.. ano byl to samotný Mizukage. Naproti němu bylo něco, co vypadalo přesně jako on. Klečeli naproti sobě, měli zalepená ústa a dívali se sobě do očí. Ale který z nich je vlastně on? Jejich chakra byla naprosto totožná, nebyl mezi nimi rozdíl. Cítil jsem zde i jiné chakry, že by tu byly moji společníci na jiné straně téhle jeskyně? Bylo to povědomé, ale na takovou dálku jsem stále nedokázal rozeznat zda jsou to oni nebo ne. Třeba je to nepřítel.
Cesta k Mizukagemu a pilířům nevedla jinudy než skrz bílá vlákna a tak nebyla jiná možnost než se skrz vlákna nějak dostat. Ale projít se to nedalo. Prosekat se? Přešel jsem blíž a zkusil jsem se jednoho z vláken dotknout, zda to nelepí. Přesně jsem netušil o co vlastně jde.
Ve chvíli kdy jsem se vlákna dotknul, jako kdyby se začala okolo mě otřásat a z vrchu mi na hlavu začínal padat prach a malé odštěpky kamínků. Vypadalo to tu nebezpečně a všiml jsem si jak jeden z Kagů upřel zrak na mě. Udělal jsem něco špatně? Jeho pohled mě propíchl a měl jsem pocit, jako kdyby mě chtěl zabít. Sloupy se začali hroutit a náhle se začali zhmotňovat do něčeho co se ztratilo v chumlu bílých vláken. Bílá vlákna přede mnou se rozestoupily a na konci stál,... Stál jsem tam já. I chakra byla totožná. Je to možné? Není to další genjutsu? Není možné abych to byl já, prostě není. Bude to nějaký trik jak se změnit, není to možné.




Muž na druhé straně dlouhými kroky přistupoval blíž a já jsem ho bral jako každého jiného protivníka. Pro dobro vesnice, pro Mizukageho, pro ně musím zvítězit i sám nad sebou. Tvář plná odhodlání a v rukou jsem svíral katanu. Připraven bojovat. Moje mysl byla čistá a tep se pomalu zpomaloval, srdce bylo o něco pomaleji a moje zorničky se začaly zužovat. Musím podat Áčkovej výkon. Na jeho tváři byl jenom ďábelský úsměv, byl si sebejistý, jako kdyby si myslel že nemůže prohrát. Byl už blízko na deset metru a v rukou svíral katanu stejně jako já. "Hotaru,.." řekl nahlas a ve velké jeskyni se jeho hlas rozléhal jako zvon. V tu chvíli zaútočil na správné místo. Na mojí slabinu. Jak to ví?! Její jméno mě jednoduše nenechalo klidným a na malou chvíli jsem se nechal rozhodit a přesně v tu chvíli se objevil přímo přede mnou. Podíval se mi do očí a následovala rána do obličeje. Jeho pohled byl tak vyčítavý. Jako kdybych udělal něco špatně. V tu krátkou chvíli, jakoby se mi díval do duše. Stejně vražedný a zároveň prázdný pohled jako mám já. Padl jsem na zem a z nosu mi začala téct krev a cítil jsem na hlavě krvavý šrám. Ležel jsem se zavřenýma očima a měl jsem pocit jako kdybych snil. Hodně špatný sen.

Údoli před Iwou - Stránka 2 Qmxttf

"Ty jsi ale slaboch, takhle jednoduše se nechat vyvést z míry. Proč se vlastně pořád snažíš zapadnout mezi ostatní? Nepatříš mezi ně, nikdy nebudeš schopný cítit. Proč tohle všechno vlastně děláš? Proč bojuješ za vesnici a za Mizukageho? Jaký to všechno má smysl? Jaký má smysl tvůj život?" jeho tichý hlas, zaséval do mé hlavy pochyby, otázky, které mám, ale nikdy jsem se neodvážil se zeptat. Bojím se snad? Opravdu tohle všechno dělám pro vesnici a nebo jen hledám něco čím zaplnit tu prázdnotu v mém srdci. Hledám snad výmluvy pro svojí vlastní samotu? Hledám smysl? To není možné, tenhle úděl mi byl dán už při narození. Proč ten hlas neutichne. Proč to musím poslouchat. Já to nechci slyšet. Otevřel jsem oči. Měl jsem pocit jako kdyby mi našeptával přímo do hlavy, ale nebylo tomu tak. Stál zase o tři metry ode mě. Pomalu jsem se vyškrábal na nohy a prohlédl si můj vyšinutý obraz.
"Proč žiješ!?" zařval nepříčetně. Jeho oči byly zarudlé a lesklé, jako kdyby uslzené. Vypadalo to jako kdyby se moje osobnost rozdělila na dvě části a on byl ten kdo trpí, on je moje já, ukryté hluboko vevnitř, schované za lží a přetvářkou. A já jsem jen lhář. Všechno o vesnici a její ochraně jsou jen kecy, je to jen klam, kterým se snažím obelhat sám sebe a sám si tak odpovídám na otázky, na které se zeptat bojím. Je to tak? Ne! Nemůže to tak být! Nenech se ovlivnit! Pravidlo číslo 1! Nikdy nikomu nevěř!
"Proč se ho nezeptáš? hmm? To díky němu je ona mrtvá a dřív nebo později zemřeš i ty! To on za to může! On a celá tahle proklatá vesnice! Co tady stojíš! Jdi a zabij ho, dokud můžeš! Já nejsem tvůj nepřítel, já jsem tvoje pravé já! Vidím tvoje pochyby, vidím všechno co si myslíš!" pokračoval v monologu a jeho slova ničily veškeré moje zábrany a pochybnosti a černé myšlenky mi začali zaplavovat hlavu. Celý život jsem byl vychováván jako ANBU, bez citů a práva na svůj názor či myšlenky. Jak je možné že teď jsem tak slabý a váhám. Vždycky je na prvním místě vesnice, nesmím se nechat obelhávat. V ruce jsem znovu pevně držel katanu a sledoval jsem Mizukageho. Katana směřovala jeho směrem, jako kdybych ho snad chtěl zabít? Jak jen můžu pochybovat sám o sobě a hlavně o svojí vesnici. Co to dělám? Skoro jako kdybych nedokázal ovládat své tělo. V očích se mi poprvé v životě objevil strach a bezmoc, pochybnosti, jako kdybych nedokázal odporovat sám sobě.


Údoli před Iwou - Stránka 2 Tumblr_m7pye97t0P1ra8x1ao3_400


Lidi by si v téhle chvíli představili někoho, kdo by je přesvědčil, že dělají správně. Ale já jsem nikdy neměl nikoho kdo by o mě věděl úplně všechno. Kdo by znal i moje nejtajnější myšlenky. Ani já sám si je nepřipouštím. Hotaru byla mým nejbližším přítelem, ale ani ona mi v téhle chvíli nemohla pomoci.Vnitřní konflikt se změnil v paniku a já jsem prostě vybouchl.V tu chvíli jsem se odrazil a rychlým shunshinem jsem se přesunul přímo vedle mého druhého já. Čepel katany jsem mu přiložil ke krku. A na mém obličeji se objevil vražedný výraz, jako kdybych byl šílený. Musel jsem ho rychle zabít abych to už nemusel poslouchat, ale v tu chvíli se to zdálo složitější než před chvílí. Držel jsem mu čepel u krku a on sám moc dobře věděl že je v šachu. Znal jsem ho stejně jako on znal mě a tak věděl že by se mi už nevyhnul. Ale on se jenom usmíval.
"Ale, ale, ale,..copak to děláš? Ty mi nevěříš? To on a celá vesnice můžou za to že jsi Hotaru nemohl dát svoje srdce, to oni zabili tvoje city. Tvoje srdce je impotentní, není schopné cítit. Copak jsi nad tím tuhle nepřemýšlel? Oni za to můžou! Oni!" sám Kenji se pozastavil a volnou rukou si sáhl na místo, kde má srdce. Bilo rychleji než obvykle. V jeho očích se objevila opět jiskra překvapení. Cítím snad něco? Je tohle co prožívám cit? Srdce přece buší, když člověk něco zažívá? Ať už je to láska, nebo úzkost. Pořád je to cit. Ten druhý si ale všiml, jeho jiskry. Všiml si že se sám Kenji upevnil ve svém rozhodnutí a tak využil momentu kdy je mimo aby uskočil.
Zemři!" vykřikl můj odraz a rozběhl se naproti mě s katanou v ruce. Nejspíš mu už došlo, že jsem si našel něco, čeho se můžu držet. Že jsem znovu našel důvod a odvahu bojovat za vesnici. Celou dobu jsem bojoval vlastně jen ve svojí hlavě. Jediné co jsem potřeboval, byla jedna jediná věc, co mi dává naději pokračovat. Mnoho otázek, jež jsem zakopal pod hromadu lží, se mi vracela zpět naráz a já neměl nic čeho bych se držel. Nic a nikoho komu bych mohl věřit. Byla to vlastně Hotaru, kdo ke mě vždycky přišel a pokládal mi ruku na srdce. Ona mi vždycky říkala že jednoho dne budu jako ostatní, že se budu schopný smát jejím vtipům a že si budu moct povídat a upřímně se zasmát. Ale já jsem jí nikdy nevěřil. Nikdy jsem ve skutečnosti nevěřil že jsem opravdu schopný něco cítit. Ale teď,.. teď už věřím. Vyběhl jsem naproti svému vlastnímu já a v momentě, kdy jsem se dostal na dosah katany jsem udělal rychlý výpad zespodu, kterým jsem mu rozsekl bok. Vyvinul jsem větší rychlost než jsem kdy byl schopný a tak to rozhodně nemohl čekat. Nakonec vlastně originál vždycky vyhraje, protože se během boje učí a může se zlepšovat. Na rozdíl od klona. Dobře jsem to věděl a asi i proto se mě snažil zničit psychicky. Moc dobře věděl, kde je moje slabina. Věděl vlastně úplně všechno.

Údoli před Iwou - Stránka 2 Giphy

Moje druhé já se jen bezvládně skácelo k zemi a já sám jsem na konci klopýtl a padl na kolena. Byl jsem vyčerpaný, opravdu jsem byl vyčerpaný k smrti. Ale konec cesty byl už na dohled, doslova. Když zbytek dobojoval, Mizukage spadl na zem a já jsem beze slov pozoroval co se bude dít. Tahle jeskyně si pohrává s mojí myslí už od samého začátku, co když tohle není Mizukage. Neměl jsem příliš velkou důvěru v to, co vidím.


Naposledy upravil Kenji Uesugi dne Sun Nov 09, 2014 2:17 am, celkově upraveno 2 krát
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Údoli před Iwou - Stránka 2 Empty Re: Údoli před Iwou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru