Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnosti

+13
Sarada
Hodnostári
Shinobi
Hana Ichiro
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Sasuke Sarutobi
Orochimaru
Rokuro
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Seito Senju
Assasin Senju
17 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 12:16 pm

First topic message reminder :

Zasedací místnosti se nacházejí ve velké budově hlídané ANBU v centru Konohy. Nacházejí se zde dvě místnosti, které jsou určené pro schůze rady a schůze jouninů. V přízemí je velká místnost pro schůzi jouninů a v patře se nachází menší místnost určená k schůzi rady.Zasedací místnosti - Stránka 2 Hokage_residence 

Schůze jouninů
Zasedací místnosti - Stránka 2 Meeting
Schůze rady
 Zasedací místnosti - Stránka 2 800px-Council
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 8:25 pm

Keď si stiahol svoju kožu, blee to bol bordel. Bol to Orochimaru. Nedával som najavo ani známku emocií a pekne som si počkal, čo sa tu bude diať.
Orochimaru, mal celkom zaujímavý humor, keď poznamenal kuk, celkom som sa pousmial, ale len trošku, tak aby to na mne nebolo vidno.
Zaujímavé, že bol Orochimaru pod kontrolou Hokageho Mankekyou sharingan. Vlastne to bola "len" technika, ale dosť silná. Vlastne jedna z najsilnejších, ktoré som kedy poznal.
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Orochimaru Fri Aug 02, 2013 8:40 pm

Odkašlal jsem si. "Dovolte mi, abych promluvil," řekl jsem svým obvyklým křaplavým hlasem. "Dlouho jsem toužil být v roli hybné síly, které tlačí ozubená kolečka, ale v poslední válce, dky jsem byl v těle Mizukage jsem našel novou zálibu nečekaných sil, které samy hýbou osudem. Opravdu bych nerad přišel o ten vzruch okolo, chci si to užít. Lidé se mění, jde jen o to, jestli se to stane předtím, než umřou. Tak jako s námi sanniny se věci nevyvíjejí tak jak chceme, i my musíme jít dál a časem narazíme na něco, co změní nás." a možná proto jsem tolik zvědavý na Iwagakure, Otogakure a to vše okolo. Co se stane až přidají ruku k dílu nové generace? "
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri Aug 02, 2013 8:52 pm

Zatím jsem poslouchal se založenýma rukama na hrudi, ale pak se objevilo menší překvápko, které na nás vyjuklo.
To si ze mě dělá prdel? Michael Jackson?!
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 02, 2013 9:04 pm

Poslouchala jsem pozorně, jen v moment kdy si ten chlápek opravdu stáhl kůži, nebo spíš masku, vykulila jsme oči. Přišlo mi to extrémě nechutný, ale ještě nechutnější bylo to co se skrývalo za ní, nedivím se mu...Já být Orochimarem, o plastice bych si byla 100% jistá, ale asi by byla až moc drahá, ne změnu toho všeho...kdo ví. Nic jsem proti němu takto osobně neměla, jen jsem věděla co v minulosti udělal a musela jsme se tak nějak...ďábelsky pousmát. Výborně, je v genjutsu. Někoho tak silného ovládnout... Podívala jsem se na Hokageho. Assasine, předčil jsi už skoro bývale Kage, možná že už jsi dávno před nimi. Usmála jsem se a pod očima se mi objevila lehká červeň. Pak jsem ale zase trošku nasadila ten svůj neutrální výraz a povzdechla si. Opřela jsme si hlavu o ruce a podívala se na Orochimara. "Nevěřila jsem že to řeknu ale...Ráda vás potkávám osobně...Orochimaru-sama." Znovu ten můj více méně psycho úsměv. Ne nebyl psycho, jen se totálně lišil od toho andílka kterým jsem samozřejmě byla.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 9:13 pm

"Orochimaru-sama, jsem si jist, že si to užijete, ale zatím nebudete vyslán do žádného boje. Pokud nikdo nic nemá, tuto schůzi považuji za ukončenou. Děkuji Vám za účast a ať Vás všechny provází síla." pousmál jsem se a prohlédl si každého.
"Naoto - sama, Mikomi, vy tu prosím ještě zůstaňte.."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 9:17 pm

Nič som nehovoril, celkom to tu začínalo byť zaujímavé, ale Orochimarovi som nič nehovoril. Ešte by spoznal, že som Uchiha a začal by mať záujem. To by mi nebolo treba ani zďaleka!
Pokojne som si tam stál v tmavom rohu a čakal, kým táto celá porada už skončí. I keď bola dosť zaujímavá. Čakal som tu väčšiu nudu.
O chvíľku sa tak aj stalo. Ešte som prišiel k Hokagemu a povedal som mu potichu.
"Hokage-sama, nechcem spochybňovať vaše rozhodnutie, ale tým som zrovna nečakal. A prečo ste mi ho vlastne dal? Som predsa Anbu."
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 9:20 pm

"Omlouvám se Rokuro, ale tyto dva nemohu dát nikomu jinému. Jsi tady jediný, kdo je dokáže zvládnout a perfektně vycvičit. Hlavně je dokáže něco naučit od Ohnivé vůle. Pořád budou následovat cestu někoho, kdo se dostal vysoko a je z klanu, než někoho kdo je z rivalového klanu a navíc se přiživuje na jeho síle." tím jsem samozřejmě myslel sebe. šeptal jsem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sarutobi Sen Fri Aug 02, 2013 9:24 pm

Sen Sarutobi

Ako Hokágeho osobná ochranka, ktorá dokonca neslúžila ani pod Itachim, ako to veliteľom temnej strany Konohy, som po celý čas v rade mlčal. Nie len že som bol o všetkom informovaný už vopred, nemal som ani ten najmenší dôvod zapájať sa do ich rozhovoru. Ako Anbu nemám názory, neprejavujem city ani záujem. Mojou jedinou a doživotnou úlohou bude naveky poslúchať priame rozkazy od Hokágeho. Za mnoho informácií ktoré tu boli predané som takmer zaplatili životom, napriek tomu som očakával nulové spojenie so mnou. Nemám meno, ani identitu. Po celý čas som stál vedľa Hokágeho a tak som mienil aj svoju službu ukončiť.
Sarutobi Sen
Sarutobi Sen
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 17. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Rokuro Fri Aug 02, 2013 9:25 pm

"Ako len uznáte za vhodné. Takže teraz môžem chodievať už aj bez masky... nie je to zlé."
Povedal som a potom som už len dodal.
"Budem sa vás snažiť nesklamať Hokage-sama a hlavne z nich sa pokúsim vytrénovať obráncov Konohy a nie pomstiteľov, ako to je u väčšiny z môjho klanu."
Dopovedal som a otočil som sa, potom som šiel už preč. Nemusel som sa tu zdržovať.

Presun
Rokuro
Rokuro
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 885
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Orochimaru Fri Aug 02, 2013 9:29 pm

Takže bylo rozhodnuto. Rád bych získal nějakého studenta, něco dělal, než jen čekal, až na mě přijde řada. Ale i to, mělo něco do sebe. Poslední dobou jsem jen četl a vzpomínal. Nasadil jsem si masku a pak další masku. Odešel jsem a přitom zapózoval, byl jsem hvězda.
Zasedací místnosti - Stránka 2 Tumblr_mmvhc7iuTL1s6dntmo1_500
Orochimaru
Orochimaru
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 67
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 9:30 pm

"Hai, přesně to jsem myslel. Nesmí podlehnout nikushimi no noroi.." kývl jsem a pak mu jen zamával.
Měl jsem chuť se plácnout do čela, ale když se to tu začalo vyprazdňovat pohlédl jsem na Naota a čekal.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Fri Aug 02, 2013 9:36 pm

Zdalo sa, že bolo po porade. Dozvedeli sme sa, že Iwagakure začína zbrojiť, o nepokojoch v Hi no Kuni a o tom, že naša dedina má nového, veľmi špecifického člena, s ktorým som na jednu stranu nebol spokojný, no na druhú som pevne veril a dúfal, že ho Assasin skutočne udrží pod kontrolou. Keď už to vyzeralo, že sa rozlúčime, hokage mi aj s Mikomi rozkázal, aby sme tu ešte počkali.
Čo asi tak môže chcieť od dvoch Hyuugov?

Na Assasinove slová som teda len prikývol a skutočne aj s Mikomi počkal na to, kým sa táto miestnosť vyprázdni, aby sme si mohli vypočuť, čo od nás hokage bude potrebovať. Deje sa nebodaj ešte niečo, o čom sa na porade nezmienil? Pevne som veril tomu, že keď na to potrebuje jednu zo svojich najlepších kunoichi a vodcu klanu Hyuuga, určite pôjde o niečo vážne.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sasuke Sarutobi Fri Aug 02, 2013 9:36 pm

Tse, všechnu slávu sebral Orochimaru. Já se jednou dostanu na vrchol, to uvidíte. mrkl jsem na Rokura, který měl sladkou čakru a podíval se na ANBU, který stál za Assasinem. Měl také velmi přijatelnou čakru. Orochimara jsem ignoval, jen jsem vstal a odešel.
Sasuke Sarutobi
Sasuke Sarutobi
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 72
Registrován : 14. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 9:49 pm

"Naoto-sama, je tu někdo, kdo by nám mohl pomoci. Na hranicích země ohně se nachází sídlo jednoho velmi váženého a starého člena klanu s Jitonem, v minulosti se zapojoval do spousty konfliktů a pokaždé v jiných podobách, před válkou s ním Aliance uzavřela neutralitu. Naši špioni odhalili stopu jeho čakry na místě, kde sídlí Seikyo Tachiban. Obávám se, že je to porušení neutrality. Ten muž ovládá techniku, díky které je prakticky neviditelný. Jedině vy jej dokážete najít a prověřit to. Pokud se u něj prokáže, že porušil neutralitu a nedej bůh, že by se připojil k povstání, musíte ho zlikvidovat."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 02, 2013 9:55 pm

Po tu dobu jsem si jen hlasitě povzdechla. Nějak jsem se při odchodu letmo zaposlouchala do toho co by měli Hyuugové udělat a popravdě jsem byla dost ráda že je tu máme. Přeci jen...byli to jak moji rivalové, tak i ti kterých jsem si v jednom směru vážila. Ne pro své Kekkei Genkai ale sty ltaijutsu. No, přeci jen jsem vstala. Uklonila jsem se Hokagemu. "Arigato...Za informace a...sbohem." Letmo jsem se podívala na Seba. Usmála jsem se na něj a spol, dala ruce do pečetě a rozpadla se v obláčku.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hyuuga Naoto Fri Aug 02, 2013 10:12 pm

Pozorne som si vypočul Assasinove zadanie misie.
Takže ideme na lov nejakého donedávna neutrálneho shinobiho, ktorý nás s najvyššou pravdepodobnosťou zradil. Predsa mi to však prišlo tak trochu zvláštne. Už je to nejaká doba, čo ma Assasin naposledy poslal na misiu. Vonkoncom som mal vlastné povinnosti ako hlava klanu a podobne ako ani hokage som si nemohol dovoliť len tak opúšťať dedinu. Myslí si snáď, že práve ja a Mikomi budeme tým najlepším možným duom na zvládnutie tejto misie?

Bez ohľadu na to, ako to celé je a čo presne si Assasin myslí,
som sa neplánoval voči našej úlohe ohradzovať a samozrejme som aj za Mikomi odsúhlasil.
"V poriadku, postaráme sa o to. Ak je to všetko, tak nás prosím ospravedlňte. Dovidenia, hokage-dono," prehovoril som naposledy a zodvihol sa od stola. Následne som sa aj so svojou dcérou vydal preč. Tie najväčšie bolesti ma už našťastie prešli, bol som pripravený vyraziť.
Spoločný presun.
Hyuuga Naoto
Hyuuga Naoto
Vůdce klanu Hyuuga

Počet příspěvků : 64
Registrován : 20. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Seito Senju Fri Aug 02, 2013 10:54 pm

Celou dobu jsem pozorně poslouchal a přikyvoval. Orochimaru mě nepřekvapil, protože jsem o něm už věděl, ale když Assasin rozpustil zasedání, podíval jsem se na Lucy. ,,Lucy." Ta už ale odešla pryč. Ach jo. Ji někde odchytnout, to bude těžké. Pomalu jsem se tedy postavil a šel ji hledat.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 01, 2014 8:12 pm

Robilo mi problém dostať sa do tej...Zasadacej miestnosti, pretože som v nej nikdy v živote nebola a logicky som teda nevedela, kde sa vlastne nachádza. Avšak vďaka pomoci ochotných občanov som sem nejako dorazila a uprela zrak na trochu menšiu budovu, než som očakávala. Predsa len, bola som zvyknutá na vysoké Amegakureské mrakodrapy, preto sa mi tu všetko zdalo také trochu...Miniaturné.
Napravila som si vlasy a upravila svoj plášť, nech vyzerám aspoň trochu ako človek, a vstúpila do budovy. Problém však bol aj ten, že som presne nevedela, do ktorej miestnosti vojsť, preto som len tak postávala na chodbe a rozhliadala sa, či sa tu náhodou nenájde niekto tak láskykotný, že ma zavedie tam, kam treba.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Shinobi Mon Dec 01, 2014 8:21 pm

Amekage-sama si možná myslela, že zde dorazila první, ale tato domněnka se ukázala býti mylnou okamžitě, když se za Amekage otevřely dveře a do místnosti vešly dvě postavy, kterým na pohled mohlo být tak něco přes šedesát. Složení rady v Konoze se neustále mění, takže nelze očekávat, že tito dva radní, když podpoří návrh Nanadaime Hokageho na jmenování Hany Ichiro Kyuudaime Hokage, zůstanou ve své funkci dlouho. Kentaro bude běsnit... rada si toho vědoma byla, ale chtěla zvolit pro Konohu to nejlepší, a tak s čistým svědomím zde Amekage uvítala.

"Vítáme vás zde Amkeage-sama. Račte nás následovat." Promluvil jeden ze starců ke Haně a zavedl ji do místnosti, kde se to vše již brzy má odehrát. V místnosti se nacházel i posel, s kterým se měla Amekage-sama tu čest již poznat. Nejednalo se o pouhého řadového shinobiho, jak jshinobi v Ame Haně zmínil. byl radou a všemi ve vesnici oblíbený a takřka všichni v něj vkládali důvěru, když potřebovali něco provést v utajení, někoho kontaktovat nebo něco doručit. Zkrátka chlapík na kterého s lze spolehnout. "Zdravím vás Amekage-sama." Promluvil posel mírně se ukloníc, a pak nastala chvíle ticha. Bylo zřejmé na koho se čeká... na poslední osobu, která zde chyběla.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Dec 01, 2014 8:32 pm

Nebylo v mém zvyku chodit pozdě na důležitá setkání, avšak v poslední době nedělám nic podle starých zvyků. Židle určená Hokagemu byla dosud prázdná. No...
Zvedl se vzduch v uzavřené místnosti a objevil jsem se na židli.
Nezměnil jsem se jen povahově, ale i fyzicky. Vypadal jsem strhaně víc než kdy jindy. Oblečení jsem měl potrhané, na tváři několik čerstvě zahojených šrámů a pod očima se mi rýsovaly hluboké kruhy. I přesto všechno jsem se zářivě usmál, když jsem viděl Amekage a budoucí Hokage a současné členy rady.
"Vítám Vás, děkuji, že jste vyslyšela mou prosbu a přišla jste." hluboce jsem se uklonil a postavil se.
"Omlouvám se, za neurvalost, ale budeme muset naše setkání dost urychlit. Čeká mě ještě spoustu práce. Tak teda, rozhodl jsem se Vás, Amekage-sama, nominovat na další Hokage z několika strategických a osobních důvodů. Určitě jste se jich sama dovtípila. V současném stavu nemohu vykonávat sám práci Hokage." ujal jsem se jako první slova a probodával Hanu pohledem.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 01, 2014 8:48 pm

Ďakujem. Usmiala som sa na dvoch postarších ľudí, ktorí ma ochotne zaviedli do miestnosti, v ktorej sa malo všetko potrebné udiať. Bola som rada, keď som tu zbadala aj toho posla, ktorý ma so všetkým oboznámil. Milým tónom hlasu som sa mu odzdravila a usadila sa na jednej zo stoličiek, nech tu nestojím uprostred miestnosti ako nejaký retard.
Nečakali sme dlho, než sa tu osoba, ktorú som pekne dlho nevidela, objavila. Nemáte za čo ďakovať, Hokage-sama, robím to pre dobro oboch našich dedín. Inak, rada vás opäť vidím. Samozrejme, že mi ten jeho stav nevadil, aj keď mi trochu robili obavy tie jeho čerstvo zahojené ranky. Čo, preboha, stváral?
Samozrejme, chápem to, Hokage-sama. Vzhľadom k tomu, že som nemienila nechať Kentara pri moci, už len preto, že mi nepríde ako človek, ktorý by mal nejaké dobré plány, s radosťou tento post prijímam. Žiarivo som sa usmiala. Som rada, že mi natoľko dôverujete, Hokage-sama, i vy ostatní. Je to česť nie len pre mňa, ale i pre Konan. Všetkých prítomných v miestnosti som obdarovala milým pohľadom. Mala som viditeľne dobrú náladu, a to bolo fajn. Verím, že vás nesklamem. Dodala som.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Shinobi Mon Dec 01, 2014 9:02 pm

"Rádi vás opět vidíme Hokage-sama." Promluvil starší, který předtím vřele uvítal Hanu, ke Hokagemu. Současnou atmosféru lze popsat pouze jediným slovem... úchvatná, pokud bych měl nalézt slovo druhé... bylo by to dech beroucí, ale to by již nemělo ten patřičný efekt. Pokud jste nikdy ještě nezažili jmenování Kageho na vlastní kůži, doporučuji vám to, navíc za přítomnosti tak důležitých osob. Žel, ne všichni z rady podporovali dosazení Hany na post Hokageho. Rada měla čtyři členy... dva z nich byli zde, a další dva byli proti, kde jedním byl samotný Kentaro, který o tomto sice nevěděl, ale určitě by proti byl... totéž platilo teoreticky u druhého člena rady, který zde chyběl. Ten však byl na pracovní cestě v iwagakure no sato, více se o tom nevědělo, jednalo se o radního, který na rozdíl od Kentara neprahl tolik po moci, kdyby jste jej ale viděli na vlastní kůži... působí o dost hůře než kentaro, byl to Marise, radní o jehož původu nikdo nic neví, ba ani Kentaro. Kentaro s Marisem ale táhli za jeden provaz. 

Prozatím by se zdálo, že jelikož hlasy rady byly vyvážené, tito dva radní neměli právo odsouhlasit zvolení Hany Hokagem, ale nacházel se zde i Nanadaime Hokage, kterého slovo, ačkoli byl z funkce násilím vytlačen, pořád mělo váhu. "Přejeme vám Hano Ichiro mnoho štěstí ve vaší následující činnost v pozici Kyuudaime Hokageho. Jistě to nebudete míti snadné, ale pevně věřím, že jak vy budete pro ostatní oporou, i ostatní budou oporou pro vás." Radní nechtěl příliš mluvit, jelikož toto mělo být hlavně mezi Hokagem a příštím Hokagem, ale bylo by neadekvátní se k tomu nevyjádřit jakožto účastník toho všeho. Druhý radní, který zde byl, vytáhl jisté dokumenty, což byla předzvěst jedné části práce, kterou zde Hana bude muset vykonávat, ale nic co by už nepodstoupila v Ame. Bylo potřeba formálně Hanu uvést do úřadu Hokagovského, což se bez pár podpisů všech, kteří to odsouhlasili a samotné Hany, neobejde.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Dec 01, 2014 9:22 pm

"To je dobře, to je dobře," kývl jsem hlavou, když jsem si vyslechl Hanu a Radní.
"Budete velká sjednotitelka, poprvé v celé historii sjednotíte dvě vesnice, jedná se o něco, co se nepodařilo zatím nikomu. Velká premiéra a oslava míru v Konoze a v Ame. Nyní jste něco jako Královna držící dvě koruny, držíte korunu Konohy a korunu Ame," dovolil jsem si trochu zažertovat.
"A teď k vážným věcem," na chvíli jsem se odmlčel a zhluboka vydechl. Přemýšlel jsem, jak mám začít.
"Pátral jsem po Madarovi, chtěl jsem ho sundat, někdo to však udělal za mne" začal jsem s trochu trpkým tónem.
"Svět se změnil, budete mít velmi těžkou roli, omlouvám se, že Vám to nechávám v tak hrozném stavu. Snažím se však ochránit vesnici z venku. Chci založit tajnou radu, bližší informace o mých cestách a o lidech, které potkám, Vám budu posílat.." vstal jsem a vytáhl z kapsy umolousaný balíček; dopis ve kterém byly podrobnosti o mích cestách. Položil ho na stůl.
"Hano Ichiro," podíval jsem se vážně do jejích očích. "Uchovávejte Ohnivou vůli a dědictví našich předků svědomitě a se zápalem. Ochraňujte občany Konohy jako členy Vaší rodiny Vaším životem. Já odcházím, ale Ohnivá vůle plápolá dál. Předávám Vám svou vůli, ochraňujte Listovou a její obyvatele, postarejte se dobře o budoucí generaci, přineste do Listové novou éru míru a prosperity, zachraňte diplomatické vztahy s ostatními vesnicemi, s našimi přáteli a nepřátelé si držte daleko před branami našich vesnic. Věřím Vám a vím, že si povedete dobře.." řekl jsem a pomalu se vydal ke dveřím. Bylo to vše, co jsem měl na srdci.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon Dec 01, 2014 9:35 pm

Akonáhle ku mne prehovoril Assasin, postavila som sa a pohľad mu opätovala. Tvárila som sa vážne, všetko čo mi povedal, som si brala k srdcu a mienila som to zachovávať. Aj keby som preto mala položiť svoj vlastný život. Hokage-sama, urobím všetko, čo bude v mojich silách, preto, aby som ochránila Konohu i Ame, zlepšila situáciu v nich a zlepšila tieto krušné časy. Ochránim dedinu, nenechám vyhasnúť Ohnivú vôľu obyvateľov, budem kráčať v šľapajách predošlých Vodcov, ktorí mi sú vzormi. Nesklamem nikoho z vás, sľubujem. Jemne som sa mu uklonila a už len sledovala, ako pomaly odchádza. Prajem vám veľa šťastia na vašich cestách. Dodala som tichším tónom a letmo sa usmiala.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Shinobi Tue Dec 02, 2014 5:27 pm

Bylo to krátké, ale mělo to něco do sebe. Teď již zbývalo jediné, podepsat štos papírů, co radní předložili před Amekage, a pak již to bude oficiální. Žel, to papírování bylo a bude potřeba. Bez řádné dokumentace se dopředu neposuneme. "Amekage-sama stačí už jen podepsat a máme to za sebou." Promluvil radní, který doposud ještě nic neřekl, a pak už jen vykulil svá kukadla a čekal na ten slavný okamžik, který se zapíše do historie Konohagakure no sato jako slavný den, kdy Konoha opět pokročila o něco dál. Mezitím druhý radní si byl vědom toho, že se jedná již prakticky o drobnost, a tak posla, který zde byl přítomen, vyslal již ze správami do patřičných míst s touto zvěstí... například i ke Kentarovi. "Nanadaime Hokage-sama, udělal jste pro tuto vesnici hodně a pevně věřím, že si to její občané budou dlouho pamatovat. Ať už na svých cestách podstoupíte cokoli, nezapomeneme." Promluvil tentýž radní, který před chvíli vybídl Hanu ke podepsání papírů, když si všiml že Assasin-sama je již na odchodu. Všechny nás zde určitě zajímalo, co za všechna dobrodružství zažije na svých cestách, a tak když se vrátí zpátky do Konohy, snad se pochlubí. Co radního ale zajímalo, zda se Hokage vybírá sám a inkognito na cesty, nebo zda jeho plány jsou jiné.

Posel na nic nečekal a okamžitě, kdy mu byl zadán úkol, vyrazil na cestu. Samozřejmě že se nezapomněl rozloučit. "Na shledanou radní, Nanadaime a Kyuudaime Hokage-sama." Bla to pro něj čest být přítomen na této události a vidět sedmého z devátým pohromadě společně i s hrstkou radních, kteří alespoň pro tentokrát ve prospěch vesnice přidali na naší stranu, zrazujíc Kentara. Zcela určitě za to mohla Kentarova nepřítomnost ve vesnici, když byl na srazu Kagů. Za jeho zády se vzchopili. (PŘESUN- posel)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 2 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru