Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnosti

+13
Sarada
Hodnostári
Shinobi
Hana Ichiro
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Sasuke Sarutobi
Orochimaru
Rokuro
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Seito Senju
Assasin Senju
17 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 12:16 pm

First topic message reminder :

Zasedací místnosti se nacházejí ve velké budově hlídané ANBU v centru Konohy. Nacházejí se zde dvě místnosti, které jsou určené pro schůze rady a schůze jouninů. V přízemí je velká místnost pro schůzi jouninů a v patře se nachází menší místnost určená k schůzi rady.Zasedací místnosti - Stránka 3 Hokage_residence 

Schůze jouninů
Zasedací místnosti - Stránka 3 Meeting
Schůze rady
 Zasedací místnosti - Stránka 3 800px-Council
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Wed Dec 03, 2014 10:32 am

"Hodně štěstí Kyuudame Hokage," Otočil jsem se ještě na novou Kyuudaime Hokage.
"Děkuji. Ještě něco," zašmátral jsem do kapsy pláště a vyhodil doprostřed stolu svůj speciální kunai. "Kdyby se dělo něco, kdy by byla nutná má přítomnost, nebo bych mohl cokoliv udělat, ozvěte se. Přesto všechno, Z Konohy odejdu teprve až tehdy, až tu nikdo nebude stát na mé straně. A také se můžete přesvědčit, že se v Konoze dostane pomoci každému, kdo o ní požádá." s těmito tajemnými slovy jsem odešel z této místnosti a vydal se na cestu tajemnou, trnitou a nebezpečnou.
Přesun brána
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed Dec 03, 2014 5:28 pm

Súhlasne som prikývla, vzala si pero a podpísala sa všade, kde bolo treba. Následne som sa narovnala a žiarivo sa usmiala, mala som viditeľne dobrú náladu, aj keď mi isté pochybnosti nedali pokoj, aj napriek mojej snahe odohnať ich preč z mojej mysle.
Akonáhle sa však pozornosť opäť presunula na Assasina, aspoň na chvíľu som na ne zabudla a na mojich perách sa opäť rozhostil milý úsmev. Nevravela som nič. Nikdy som nebola príliš zhovorčivý človek, avšak teraz som skôr nechávala na Radu. Tí mu patrične poďakovali. Ďakujem, Nanadaime Hokage. Prevzala som si od neho kunai, podobný mi dával aj Seito. Uschovala som ho do taštičky. Budem na to pamätať. O to sa ani nemusíte obávať, pretože nikto vašu stranu neopustí. Prehovorila som a mierne si povzdychla. Nad jeho poslednou vetou som sa len jemne usmiala. Dovidenia. Pozdravila som sa mu naposledy a už len sledovala, ako opúšťa túto miestnosť. Potom som sa otočila na zvyšných členov Rady. Tak teda, je to všetko? Opýtala som sa ich s úsmevom ešte pre istotu, kto vie, možno tu majú ešte nejaké zvyklosti a tradície.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Shinobi Wed Dec 03, 2014 7:34 pm

"Ne Hokage-sama. Nyní to je již oficiální." Rada nyní změnila postoj, jakým doposud oslovovala Hanu. Předtím se jednalo o oslovení Amekage-sama, a však nyní, po podepsání patřičných formulářů, Hana Ichiro byla již oficiálně zvolena Kyuudaimem Hokagem. Nechť ji provází síla. "Přejeme vám ještě jednou mnoho úspěchu, a také trpělivosti." Nejzajímavější nyní bude to, jak se Hana zbaví Kentarova klona v kanceláři. Posel ještě se zprávou o zvolením Kyuudaimeho ke Kentarovi nedorazil, a ačkoli se jednalo v kanceláři o pouhý jeho klon, ne radno jej podceňovat. Toto nepochybně přinutí Kentara změnit plány. Jak se k tomuto faktu postaví, již brzy zjistíme.

"Kdyby jste cokoli potřebovala, co se týče politického dění v Konohgakure no sato, kontaktujte nás. Do té doby na shledanou Kyuudaime Hokage-sama." Promluvil radní, který Hanu zavedl zde do místnosti, a pak oba radní odešli neznámo kam. Hana zde zůstala samotná... určitě ji trápila řada otázek. možná si ani nedokázala představit, o nyní vše jako Hokage bude. Rozhodně to nebude snadné, což je jen dobře, když snadné věci nedoceníme, a tak alespoň takto si Hana udrží neměnný postoj k postu Hokageho. (PŘESUN- oba radní)
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat Dec 06, 2014 1:37 pm

Ďakujem vám za všetko, dovidenia. Poďakovala som sa ešte na záver. Teraz bolo na čase presunúť sa do svojej novej kancelárie. Obliekla som si svoj dlhý tmavý plášť, vonku bola zima. Síce som bola na pomerne vysokej hodnosti, predsa len som bola človek, náchyôný na choroby, rovnako ako ostatní.
Opustila som miestnosť, a následne i budovu. Zamierila som rovno tam, kam som chcela, do budovy Hokage. Mnohí o mne ešte nevedeli, ale stretla som sa i s takými, ktorí ma poblahoželali k mojej novej hodnosti. Zaujímavé, ako rýchlo sa tu dokážu správy rozširovať. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri May 01, 2015 9:36 pm

Moje nohy ma viedli sem. Vedela som, že tu budú. Alebo skôr, dúfala som v to. Zastavila som sa pred veľkou budovou. Pred pol rokom som sem prišla preto, aby som mohla byť menovaná Hokagem. Dnes tu stojím preto, aby som odstránila tú hnusnú rakovinu Shinobi. Na perách sa mi objavil úsmev. Normálny? Nie. Bol to úsmev niekoho, kto to nemal v hlave v poriadku. Že by som bola psychicky narušená? Za normálnych okolností nie, ale pri týchto tak povediac áno. Organizácia Hakuei mi ukázala nový a hlavne správny smer. Vďaka nej som pochopila mnoho vecí, na ktoré som mala do toho času úplne iný názor.
Vkročila som do budovy a vybehla po schodoch nahor. Cítila som sa zvláštne. Krvou mi prúdilo vzrušenie, ako keby som sa snáď na tú dvojnásobnú vraždu tešila. Je tu niekto? Ozval sa prázdnou chodbou môj hlas. Snažila som sa pôsobiť rovnako ako pred pol rokom, keď som sa tu prvý krát objavila. Vedela som sa veľmi dobre ovládať, a teda by nemalo byť nič poznať.
Vykročila som pomaly po chodbe, hľadajúc akúkoľvek známku života. Musia tu byť!
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Sat May 02, 2015 8:03 am

Hana prohledávala pomalu každičký kout budovy. Jestli tady radní jsou, určitě na ně brzy narazí. Po chvíli ji už zbývala poslední místnost, a to určená pro schůze rady. Jakmile Hana vešla dovnitř zahlédla za stolem sedících dvou radních. Jednalo se o ty, kteří ji před necelým půlrokem jmenovali do funkce, a tak oslabili Kentarovu moc v Konoze.
Četli si nějaké papíry, týkající se ekonomiky vesnice. Konoha naštěstí ve válce nebyla napadena tak devastujícími útoky jako Tsuki a Suna. Ani po válce nemusela čelit drtivému útoku podobnému tomu, který proběhl v Kiri. Na Konohu se očividně usmálo štěstí. Nebo ne? Že by se blížili i její těžké časy?
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 02, 2015 12:13 pm

Našla som ich. V poslednej miestnosti. Sedeli a študovali papiere. Mám ich odstrániť takto? Nie, zas taká až nie som. Dám im možnosť brániť sa. Potichu som a prikradla ku jednej zo stoličiek a sadla si. Uprela som chladný pohľad na tých dvoch. Začalo to síce len pred polrokom, ale cítim sa, ako keby som bola Kagem už roky. Prehovorila sa, pričom som sa rozložila na tej stoličke ako nejaká kráľovná. Vtedy ste ku mne boli nesmierne milí a verili ste, že povediem Konohu dobre. Čo ak ste sa vo mne mýlili? Zaškerila som sa na nich, pričom som prstom prechádzala po stole.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Sat May 02, 2015 4:30 pm

"Hokage-sama." Řekl jeden z radních překvapeně, když Hana vstoupila do místnosti. Dřív než se stihl zeptat, copak by si ráčila přát, promluvila. Její slova ani jeden z radních nechápal. "Kage je nucen dělat dobré i špatné rozhodnutí. Neexistuje ideální vůdce. Proč pak o sobě začínáte pochybovat, Hokage-sama?" Když radní s Assasinem volili Hanu do funkce, působila jinak. Jednala opatrně. Pečlivě si vybírala slova. S respektem a bázní jednala s kýmkoli výše postaveným v Konoze. Teď se zdá být všechno převrácené. Těžko uvěřit, že půlrok v funkci Hokageho člověka dokáže takto změnit.
Druhý radní si mezitím podepřel rukama bradu a pozoroval Hanu. Její chování mu vrtalo hlavou. Za svůj život se naučil vidět perfektně do nitra lidí. Je nemožné, že by se při zvolení Kyuudaime Hokageho spletl. Zcela určitě vybral osobu, která Konohu povede ke světlejším zítřkům.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Sat May 02, 2015 7:28 pm

Usmiala som sa. Pre seba, nie pre nich. Alebo skôr to bol len taký úškrn, z ktorého priam vyžarovalo to pohŕdanie. Možno ste na prvý pohľad nevideli, aká v skutočnosti som. Alebo ste len prehliadli dôležitý fakt o mojej osobnosti. Boli ste zaslepení, vy i Assasin. Mali ste ma nechať tam, kde som si dovtedy nažívala v mieri, v tieni samotnej Konohy a robila všetko preto, aby sme spolu vychádzali. Môj tón hlasu bol zvláštny, tichý, ale predsa v ňom bola cítiť tá jedovatosť. Často som premýšľala nad tým, prečo neexistuje dlhodobý mier, prečo ho stále narúšajú konflikty, ktoré vyústia v krvavé vojny, kde tisíce ľudí príde o život. Postavila som sa a upierala na tých dvoch chladný pohľad. Všetko je vina ľudí, ako ste vy. Mier nebude existovať, kým sa svet od vás neočistí, pretože vy ste príčinou všetkého zlého. A preto...Natiahla som pred seba dlaň a moje telo sa začalo rozpadať v papier. ...je potrebné vás odstrániť. Je mi to ľúto. Neurobili ste mi nič zlé a zachovali ste sa ku mne pekne, ale pochopte, že bez vás bude svetu lepšie. Prijmite to a ja vám zabezpečím rýchly prechod na druhý svet. Môj výraz bol zrazu starostlivý a pomerne milý. Mali na výber. Buď sa podradia mojej vôli a zomrú rýchlo, alebo sa budú brániť a...no, to by pre nich nebolo práve najlepším rozhodnutím.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Sun May 03, 2015 12:05 pm

Radnímu, který doposud hovořil, došly slova. Hanu nepoznával. Chovala se úplně jinak. Že by se s ní rozešel přítel? Radního napadala spousta věcí, které by takovéto chování zapříčinily, ale ani jedna nebyla správná. Seděl na místě nehybně a s nechápavým výrazem pozoroval Hanu. Druhý radní byl také chvíli překvapený, ale hned po tom, co si uvědomil, že Hana usiluje o jejich život, se vzpamatoval.
"Máte pravdu Hokage-sama. Za války většinou můžou lidé jako jsme my, ale zbytek bývá vyvolán chorými lidmi, jako se zdáte být nyní i vy, a to jsou mnohém hrůzostrašnější války. Copak se nás opravdu pokusíte zabít v této budově plné anbu?" Zasedací místnost přímo anbu střežena nebyla, ale v budově a před budovou jich několik rozmístěno bylo.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun May 03, 2015 1:16 pm

Nech už akokoľvek premýšľali nad tým, čo sa mi stalo, bolo nemožné, aby na to prišli. Jednak preto, že zrejme ani nevedeli o tom, že som sa na krátky čas vyparila z Konohy, aby som mohla pomôcť Kirigakurčanom v boji proti Hakuei. To by mohol zistiť jedine Yamanaka, ktorý by sa mi nejaký ten čas vŕtal v mysli, ale ani jeden z nich ním nebol. Teda aspoň čo viem.
Papiere sa rozleteli po celej miestnosti, ale zatiaľ som neútočila. Hrala som sa. Tvorila som rôzne živé tvory - malé vtáky, motýle, draky. Musím vás opraviť. Zaškerila som sa, pričom som upierala pohľad na môj najnovší výtvor. Ja budem jednou z tých, ktorá prispeje k utvoreniu dokonalého sveta, kde pre vojny nebude miesto. Nikto tam už viac trpieť nebude. Mávla som rukou a všetko, čo som doteraz vytvorilo, sa vrátilo do svojej pôvodnej podoby, teda do obyčajného papierového hárku. Upriamila som svoju pozornosť na nich. A čo chcete urobiť? Budete snáď kričať o pomoc? Hm? Ako nejakí zbabelci? Zamračila som sa na nich. Môj pohľad bol tak plný nenávisti voči nim, že to snáď ani viac nešlo. Toto vôbec nebola tá Hana, ktorú kedysi poznali, ale ako som už spomínali, nemohli vedieť, čo sa mi vlastne stalo.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Sun May 03, 2015 5:34 pm

"Milá Hokage-chan, je mi líto, že to dopadlo zrovna takto. Nedáváte nám na vybranou." Řekl radní, který doposud nevěděl, co by měl říct. Teď si to vše v hlavě dal do pořádku. Jestli Hokage myslí svá slova vážně, je nucen zakročit, a to pro dobro Konohagakure no sato! "Říkali nám tyrani, nenažranci, stařešinové, chamtivci ale zbabělci nikdy." Jakmile Hana uslyšela tyto slova, najednou se nemohla pohnout.
Copak si opravdu myslela, že radní po tom, co Hana řekla, se nechají snadno oddělat? Do teď by to měla snadné, kdyby se je Hana pokusila zabít. Chvíli trvalo než se radní vzpamatovali. Teď už jsou ale při smyslech a připraveni napravit tento jeden velký omyl svého života, a to zvolením Hany Kyuudaime Hokage! Hana se nemohla pohnout kvůli jedné zákeřné technice, kterou chytře aktivoval jeden z radních, a to genjutsu shibari. Druhý radní se mezitím trochu uklidnil a začal přemýšlet nad tím, co se s Hanou vlastně udělá.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun May 03, 2015 6:25 pm

Potešilo ma, že sa sami presunuli do ofenzívy. Predsa len, nie je tak zábavné zabiť niekoho, kto sa vôbec nebráni a len tak sa poddá. Keď tak nad tým ale premýšľam, mala by som viac času na dnešný večer. Nevadí.
Chcela som sa pohnúť. Ale nemohla som. Čo to...? Zaskočilo ma to. Nečakala som, že na mňa použijú hneď niečo takéto. Doplo mi, o čo asi šlo, a ak sa mám priznať, bohvieako ma to teda netešilo. Tí starí spratkovia. Neuvedomovali si však, že technika, ktorú považujem za základ, som aktivovala už dávno a teda som bola schopná papier ovládať len s pomocou mysle. Nepotrebovala som na to pečate ani žiadne pohyby, stačila mi moja vôľa. Tá bola v mojom prípade najúčinnejšou zbraňou.

Zasedací místnosti - Stránka 3 Tumblr_n4rx6gd9os1ri2fopo1_500

Papiere sa teda zdvihli do vzduchu a okamžite zaútočili, zhlúkli sa okolo tých dvoch, za účelom ich svojimi ostrými hranami dorezať, či zabrániť im v skladaní pečati či inom pohybe. Musela som sa z toho dostať, takto som bola príliš zraniteľná. Nechala som pár papierov, aby ma porezali, čím som vyvinula fyzickú bolesť a teda som dúfala, že tá ma z tohto dostane.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Tue May 05, 2015 7:42 am

Hana radní překvapila. Nemysleli si, že v tomto stavu bude ještě boje schopná, což se jim nyní vymstilo. Hana svým papírem zasáhla úspěšně oba radní. Přeci jen ti dva pánové měli už svá nejlepší léta za sebou. Nejednalo se však o smrtelná zranění. No, už na první pohled bylo jasné, že Haně nikam neutečou a nebo nepřejdou do drtivé ofenzivy.
Hokage pomalu začala pociťovat, že neschopnost pohybu pomíjí. Mohlo to být kvůli tomu, že se nemile zranila, a nebo kvůli tomu, že radní, který genjutsu shibari použil, jej nebyl schopen dál udržovat. "Je jen otázka času, kdy se tu dostaví nějací anbu." Hana nedělala hluk, ale v blízké době určitě začne nějakého senzibila zajímat, co u radních pohledává někdo s tak mocnou chakrou. Hokage se určitě neohlásila u anbu v této budově, jinak by smrt radních padla automaticky na její hlavu. Rychle by si tu tedy měla pospíšit a vypadnout odsuď dřív než ji tu někdo uvidí. Opravdu ale už bude snadné radní oddělat, a nebo se přeci o něco ještě pokusí? Jsou z Konohy, která je pověstná svou ohnivou vůli. Ta se může u těchto dvou projevit brzy pro Hanu nemilým způsobem.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Wed May 06, 2015 2:17 pm

Zbytočne ma zastrašujete. Upozornila som ich s posmešným úškrnom, ktorým som im jasne naznačovala, že mi to je úplne u prdele, kto sa tu objaví. Dovtedy budete totižto mŕtvi. Cítila som, že sa to blbé Genjutsu uvoľnuje a teda sa mohla konečne hýbať. Nevyužila som to ale. Teda, aspoň zatiaľ nie. Papier naďalej reagoval na moju vôľu. Polovica z nich pokračovala v priamych útokoch na tých dvoch členov rady, kým druhá polovica sa im začala lepiť po tele, predovšetkým v oblasti tváre a krku.
Toto mohlo znamenať len jediné. Chcela som sa pokúsiť ich oboch uškrtiť. Vzdorovali. Zaslúžia si to. Budú trpieť, kým konečne tento svet opustia. Nerada som zabíjala. Nebolo to mojou záľubou. Ale tentoraz to inak nešlo. Zlo je potrebné odstrániť. Či nie?
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Fri May 08, 2015 1:45 pm

Hana úspěšně zasáhla jednoho radního, kterého hned začaly obalovat lístky. Druhý stihl včas uskočit. Haniny útoky však dál pokračovaly, zahánějíc radního do kouta. V této místnosti byl v nevýhodě. Musel se dostat pryč a ostatní upozornit na zradu Kyuudaime Hokage. Jenže jak? Když byl nucen neustále uhýbat, nemohl se dostatečně soustředit, aby provedl nějakou techniku. Hrubou silou prorazit zeď nemohl, protože mu to jeho věk nedovoloval.
Situace byla zlá. Lístky dusily prvního radního, který z posledních sil vzdoroval. Neúspěšně. Dřív než skonal ale udělal něco nečekaného. Věděl, že tím vystaví nebezpečí i svého kolegu, ale byla to jediná možnost, jak Hanu zastavit, či nějak dát ostatním vědět, co se tu děje. Na jeho těle se objevily podivné pečetící značky. "Ura Shishō Fūin." Řekl z posledních sil, a pak jeho hlavu kompletně obalily lístky. Jeho smrt techniku už nedokázala zastavit. Byla aktivována.


Zasedací místnosti - Stránka 3 Danzo-death-o
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Fri May 08, 2015 8:17 pm

Jeden z nich odkvecol. Avšak pred svojou smrťou mi stihol narobiť problémy. Čakala som, že technika tým, že začne pomaly umierať, sa zastaví. Bola som na omyle. Naďalej pokračovala a ja som musela rýchlo zdrhnúť. Ak sa mi to vôbec podarí.
Rozbehla som sa ku chodbe, kde som pred seba natiahla ruku. Výbušné lístky sa nalepili na jednu zo stien a vybuchli, čím mi zabezpečili bezpečný prechod von. Na chrbte sa mi sformovali krídla a ja som tou dierou okamžite preletela, snažiac sa dostať odtiaľ čo najďalej. Bolo mi už jedno to, či tým zbytočne privolám pozornosť na seba, šlo tu skôr o to, že aj keby som to neurobila, kvôli tej technike by sa o tom niekto dozvedel tak či tak.
Šlo to ľahko. Preletelo mi mysľou, keď som sa tal z výšky dívala na túto budovu. Bolo mi ich tak trochu ľúto. Trápilo ma, že som ich musela odstrániť, ale bohužiaľ to tak nešlo. Odpočívaj v pokoji. Vyslala som myšlienku priamo k zosnulému č.1, nevedela som, či to ten druhý prežil.
Predpokladám, že mám teraz prúser. Zmiznúť odtiaľ...? Toť otázka. Pre istotu som tu ale ešte zostala, musela som sa uistiť, že ten druhý je mŕtvy. Ak nie, dorazím ho.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sarada Sat May 09, 2015 11:26 am

Rychlým tempem jsem se dostala až sem, když jsem z budovy Hokage viděla velký výbuch. Bylo ale pozdě. Přede mnou byla mrtvá těla členů rady a všude okolo zříceniny domu. C-co se to tu stalo... Mé tělo se začalo mírně třást. Nesnášela jsem pohled na mrtvé lidi, i přes to, že jsem shinobi. Avšak, i přes to jsem se uklidnila a snažila se vypátrat nepřítele. Žádnou cizí chakru jsem však v okolí nezaznamenala, pouze se nademnou mihl stín. Proto jsem zvedla hlavu k obloze a viděla Hokage s křídly. Trošku mi to nedávalo smysl, protože seděla v klidu v kanclu a teď najednou měla křídla nad touto budovou. Nejspíš klon? Bojovala tu? "Hokage-sama! Víte kdo je nepřítel? Um, jste v pořádku? Neměli by jsme co nejrychleji svolat ANBU?" Vážně jsem nevěděla, co mám dělat...vidět mrtvou radu vesnice mě dostalo z míry a Hokage si létala nad nimi. Že by nepřítel porazil i Hokage?
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Sun May 10, 2015 2:37 pm

Principem Ura Shishō Fūin je zapečetění nepřítele v uživatelově umírajícím těle. S výbuchem to příliš nemá nic společného. Tentokrát však, když radní pohltil skoro celou budovu a zapečetil ji do svého těla, ostatky budovy se rozpadly a zničily některé části vedlejších budov, což pak zvukem mohlo připomínat výbuch, a to vysvětluje Saradinu přítomnost na tomto místě. Ve skutečnosti to však nebyl výbuch, co ji sem přitáhl. Nepochybně Sarada není jediná, která se tu objeví. Smrt radního přinesla žádané ovoce, čím Haně ztížil zabití dalšího radního.
Zbýval už jen jeden radní. Tomu se překvapivě podařilo vyváznout použitím hrubé síly. Kdysi jej vážně proslavila. Teď ho jeho věk značně omezoval. Ohnivá vůle se u něj projevila právě tím, že byl schopen se do své pěsti opřít jako kdysi. Tou vyrazil nejbližší krajní stěnu budovy a vyskočil. Hned na to následovalo křupnutí a křik radního. Zlomené kosti se v jeho věku budou vážně špatně hojit. Najednou ale vše utichl a upadl do hlubokého bezvědomí. Radní utrpěl vážná zranění mozku. Jeho stáří léčbě příliš nepomůže, takže jeho budoucnost je nejistá. Může se z toho dostat, a nebo nemusí. Každopádně se to nedozvíme hned.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun May 10, 2015 3:45 pm

Dorazili jsme s Hikarem na místo. O výbuch se očividně nejednalo. Nebyla tu totiž hromada trosek. Nebylo tu nic. Podivné. Jakoby někdo část budovy vygumoval a nechal tu jen její zlomek. Nacházela se tu Hokage a jedna kunoichi. Trochu dál bezvládně ležel pravděpodobně jeden z radních. Jednalo se o toho, který použil Ura Shishō Fūin. "Hikaru, zkontroluj oblast, jestli tu není někdo další." Pokud to byl útok na Konohu, útočník bude nedaleko. Možná se Hikarovi podaří lokalizovat i nějaké přeživší.

Hokage možná něco zahlédla, takže jistě pak pomůže objasnit příčinu tohoto incidentu. Znepokojovalo mě, že se týkal zrovna zasedacích místnosti radních. Jako by nebylo dost to, že Kentaro přišel o život. To aby si člověk pomalu začal myslet, že chce někdo všechny radní zabít.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun May 10, 2015 4:17 pm

Muj Byakugan byl stale aktivni takze hledat prezivsi nebyl problem. Krom hokage a Te divky jsem nasel par civilu a jednoho z zivych radnich dali se to tak nazvat. Byl v dost krityckem stavu. Ale nikoho dalsiho jsem nenasel. Rekneme ze jsem se rozhodl pouzit jinou verzi. zavrel jsem oci a zase je nasledne otevrel ale to co jsem vnimal nebyla cakra ale teplo videl jsem vsechno co vydavalo zdroj tepla ale to mi pouze potvrdilo co jsem videl s normalnim Byakuganem. byly sinoby co dakazaly potlacit cakru a schovat telo ale pochyboval jsem ze by dokazaly zakryt sve teplo. "Za budovou lezi jeden vazne zraneny. Podle veku a a obleceni bych soudil ze se jedna o radniho. Krom faktu ze budova jako by byla prenesena jinam. Nekolik civilu ale ti jsou poraneni jen lehce. Jinak zde neni nikdo dalsi. Mam z toho spatny picit." Momentalne to bylo vse co jsem videl. Uz kvuli toho ze to byl starik jsem snim nechtel moc hybat a uz vubec ne v jeho stavu. Ale mel jsem spatny pocit z toho ze nikdo jiny zde nebyl. nemohl se dostat mimo muj dosah to bylo nemozne jelikoz jsme zde byly velice rychle.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Sun May 10, 2015 4:56 pm

Zahliadla som toho druhého. Ale nemohla som robiť nič. Kým tu teda bola Sarada. Štvalo ma, že sa tu objavila, pretože mi zabránila v dorezaní toho druhého. Ako sa však ukázalo neskôr, dorazil sa úplne sám.
Zľahka som pristála na zemi. Nepleť sa do toho, Sarada. Nemala by si tu byť, je to tu nebezpečné. V mojej tvári sa nezračili absolútne žiadne emócie, len som ju pozorovala chladným pohľadom, ktorý jasne naznačoval, že tu nemá čo robiť. Možno som bola nepríjemná. Ale to som v poslednom čase bola, bez rozdielu, stále.
Trochu vo mne hrklo, keď tu dorazili tí dvaja ANBU. Vedela som, že na to prídu. Nie hneď. Ale v najbližšej dobe určite. Bolo to len otázkou času. Keby ten radný neupútal takto pozornosť, narafičila by som to tak, aby na to neprišli vôbec. Takto som tu ale bola jediná možná útočníčka, pretože v okolí sa nenachádzal nikto podozrivý. Sú to moje posledné chvíle ako Hokage a Amekage? Odpoveď bola jasná. Čo so mnou bude potom? Upierala som prázdny pohľad na tých dvoch. Bude lepšie priznať sa? Mám mlčať? Zatĺkať, že som to ja neurobila? K čomu by mi to ale bolo? Akýkoľvek člen klanu Yamanaka by raz dva mohol zistiť pravdu. Budem ich musieť zabiť a následne zdrhnúť? Nie, nechcela som už ďalšiu krv. Zároveň som však nechcela zhniť vo väzení. Najlepšou možnosťou by bol útek tam, kde by ma už nikto neotravoval. Do sveta drakov za Fírnenom a Kirinom. Ako to však urobiť bez toho, aby si to ktokoľvek všimol? Bola som nahraná.
Opäť som vyletela niekoľko metrov nad zem, sledujúc počíňanie tých dvoch. Neprehovorila som jedno jediné slovo. Npriek tomu, čo sa zo mňa stalo, bolelo ma, že budem musieť opustiť všetko, čoho som bola súčasťou. Svoju rodinu i kamarátov. Stane sa zo mňa niekto, kým som nikdy nechcela byť. Prekliata Hakuei. Zamračila som sa.
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sarada Sun May 10, 2015 5:38 pm

Hokage reagovala naštvaně, nebo poněkud podrážděně. Co jiného jsem mohla dělat? Vesnice byla v nebezpečí a každý shinobi, obzvlášť z mého klanu by rychle přišel, i kdyby byl sebeslabší, bojoval by pro vesnici a náš lid. "Gomenesai, Hokage-sama." Pohlédla jsem na ní, když přistála. V tom se tu objevili i další dva shinobi, nejspíš ANBU. Poslouchala jsem odpovědi toho muže z klanu Hyuuga. Byla jsem senzibil, ne sice kdo ví jaký, ale také jsem necítila nikoho v okolí. Nějakou dobu jsem však nic neříkala jenom přemýšlela. Hmm, mohlo by se jednat o někoho jako byl kdysi Zetsu? Nechtěla jsem ze sebe dělat kdo ví jakého shinobiho, ale hloupá jsem nikdy nebyla. Doběhla jsem k tomu radnímu, který byl v bezvědomí a zkontrolovala jsem mu tep. Mrtvý nebyl, ale tep byl slabý. Kdyby se nám ho podařilo zachránit, byla by možnost zjistit, kdo zaútočil. "Benjiro-sama, je nutná akutní pomoc medika. Pokud by se nám podařilo ho uzdravit a přimět zpět k vědomí, zjistili by jsme, kdo je napadl." Nebyla jsem však medik a makat na starého radního v takovém stavu by pro něj nejspíš bylo smrtelné, musel dostat akutní pomoc mediků. Pouze jsem mu dala hlavu do polohy, aby se mu otevřely dýchací cesty a on popadl dech. Případné krvácení bych zastavila fáškem ze ZVN, snažila jsem se ho udržet naživu, než sem dorazí medikové. Takto zkušený shinobi by snad nemohl rychle uniknout bez povšimnutí. Jediné co mě teď dráždilo bylo, že nepřítel mohl být stále uvnitř vesnice a pokud byl tak dobrý v maskování, mohl by napadnout i ostatní shinobi. Ledaže by to vůbec nebyl nepřítel, ale někdo z Konožských shinobi. Popravdě jsem byla celkem v šoku, protože kdyby se opravdu jednalo o nějakého shinobiho, co zradil Konohu, nejspíš na to jen tak rychle nepříjdem. Tuto myšlenku jsem však nahlas neříkala, nemusela být pravdivá a já bych jenom rozpoutala paniku. V tom jsem si ale uvědomila jednu věc. To v té pracovně musel být klon, tudíž Hokage musela bojovat s útočníkem, nebo ne? Co mi nedávalo smysl bylo, proč by nám to neřekla. Byla jsem v rozpacích...nic jsem neříkala, jen jsem nad tím v myšlenkách polemizovala. Nedávalo mi to totiž smysl.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun May 10, 2015 7:53 pm

Situace je nepochybně vážná. V okolí nikdo nebyl. Existují lidé, kteří umí dokonale skrýt svou přítomnost, takže je nenajdou ani zkušení senzibilové, ale byakugan má několik krát vyšší účinnost. Kdyby tu někdo byl, Hikaru by to zjistil. Že by nepřítel ovládal teleportační techniku, která ho rychle dostala pryč z místa činu? Napadal mě jedině Assasin, který by toho byl schopný. Pravděpodobně zabil Kentara a hned pak zmizel. Že by se vrátil vyřídit i ostatní radní? Co by tím získal? Musel jsem při řešení této situace zachovat chladnou hlavu. Jestli vyhlásíme nejvyšší stav pohotovosti, vznikne zbytečný chaos, a nepříteli se stejně podaří uniknout. Když  ho teď nemůžeme ani pomocí byakuganu lokalizovat, nenajdeme ho ani pak, když pokryjeme větší plochu. Jestli se ukáže, že to je někdo z Konohy... bude to ještě horší, a proto to musíme uchovat v tajnosti.

"Je důležité, aby o tomto incidentu každý z nás pomlčel. Útok na radní budovu nemůžeme popřít. Nesdílejme o něm ale bližší informace." Je zbytečné šířit paniku. Jedině ve stabilním systému vesnice, kdy vše bude pracovat, jak má, budeme moci viníka najít. Kunoichi, která se ujala radního, pro kterého byla ještě naděje, měla pravdu. Ten radní a Hana jsou naše jediné prostředky k tomu, aby jsme zjistili, co se tu přesně stalo. "Vydej se pro Airis, ať nám přijde v utajení pomoci." Radního jsem do nemocnice tahat nechtěl. Nejsem zdravotník. Mohli by jsme situaci ještě zhoršit. Airis jsem osobně neznal. Viděl jsem ji párkrát, například u toho, kdy se řešili Kisukeho potomci. Říká se ale, že její schopnosti medika jsou legendární. Určitě nám bude schopna pomoci. Prozatím bude stačit, aby radní nezemřel. Časem určitě nabude vědomí. "Hokage-sama, myslím, že bude lepší vaše informace, které víte, říct jen Itachimu-sama." Nerad dělám unáhlené závěry jako například, že podle faktů vyplývá, že radní musela zabít Kyuudaime Hokage. Jistě měla své důvody, proč se tu nacházela. Bude lepší, když o nich nebudeme vědět. Musíme věřit Itachimu a Hokage. Když ne Hokage, jelikož je na listě podezřelých, tak alespoň Itachimu. "Hikaru, myslím, že neustálá kontrola okolí byakuganem je na místě. Pokud tu útočník je, najdeme ho."
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun May 10, 2015 8:13 pm

Pokud budova radnich nebyla jenom nahodny cil pak to bylo vazne. Benjiro mel v jednom pravdu. Netreba spoustet paniku. Mozna momentalne smerovalo vse na Hokage ale tak nechtel jsem tomu verit. Znal jsem ji a nechtelo se mi tomu verit. Kdyz vsak zminil Itachiho bylo mi jasne ze je ANBU. A co se tykalo Sarady ta nemohla ani tusit ze jsem ANBu. Kdo kdy slysel o Hyuugovi v Anbu. PAk jsem se natocil na benjira a rekl mu: "To je samozdrejme Benjiro. Taktez zdrejmne bude muset ANBU radniho strazit. Preci jenom toto se tyka vsech a nejen ANBU."
Muj vyrok byl i takovou sifrou. Pro Benjira kdo by jen tak pouzil v par vetach dvakrat ANBU. Tim jsem se snazil Benjira navest na to ze samozdrejmne nic neprozradim.a pak cekal az se zde obevi Aris. Preci jen zatim jsem byl vpohode ale ta zalezela jak dlouho to bude trvat nez jej odvezou taky jsem nebyl schopen udrzet aktivni byakugan vecne.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 3 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru