Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnosti

+13
Sarada
Hodnostári
Shinobi
Hana Ichiro
Hyuuga Naoto
Hyuuga Mikomi
Sasuke Sarutobi
Orochimaru
Rokuro
Sarutobi Sen
Lucy Shiro
Seito Senju
Assasin Senju
17 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Zasedací místnosti

Příspěvek pro Assasin Senju Fri Aug 02, 2013 12:16 pm

First topic message reminder :

Zasedací místnosti se nacházejí ve velké budově hlídané ANBU v centru Konohy. Nacházejí se zde dvě místnosti, které jsou určené pro schůze rady a schůze jouninů. V přízemí je velká místnost pro schůzi jouninů a v patře se nachází menší místnost určená k schůzi rady.Zasedací místnosti - Stránka 4 Hokage_residence 

Schůze jouninů
Zasedací místnosti - Stránka 4 Meeting
Schůze rady
 Zasedací místnosti - Stránka 4 800px-Council
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hana Ichiro Mon May 11, 2015 8:46 pm

Povzdychla som si. Z kaše do hnoja. Výborne. To, že som mala ísť za Itachim, ma dva krát nepotešilo. Bol tou poslednou osobou, ktorú by som chcela v najbližšej dobe vidieť. Bola som v poriadnej kaši. Čo by som mu povedala? Ah. Aj keby som klamala, nič by som z toho nemala. Bola som jediným podozrivým, a pokiaľ ten dedo prežije, tak som nahratá úplne.
Rozumiem. Predtým si chcem ale niečo neodkladné vyriešiť. Zamračila som sa na Benjira, cítila som, že mi niekto zničil môj klon v kancli. Aspoň nejaká výhovorka k tomu, aby som to oddialila. Akonáhle by som totiž rozhovor s Itachim odmietla, rovno by ma mohli obviniť z tohto činu. Budem v kancli. Dodala som trochu tišším tónom, vyletela prudko do vzduchu a zamierila priamo ku kancelárii. Aspoň na chvíľu som oddialila to, čo sa tak či tak stane. Posledné chvíle strávené v tejto dedine, rovnako ako v Ame, do ktorej sa vlastne už aj tak nebudem môcť vrátiť? Určite. (presun)
Hana Ichiro
Hana Ichiro
Kyuudaime Hokage
Kyuudaime Hokage

Počet příspěvků : 475
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Mon May 11, 2015 10:06 pm


Situácia, ktorú Hanina unáhlená akcia vyvolala, rozhodne nepatrila medzi tie najprívetivejšie, ktorým mala Konohagakure v poslednom období možnosť čeliť. Navzdory tomu, že to tak totiž miestami mohlo pôsobiť, radní v dedine nejestvovali len na to, aby celé dni vysedávali na svojich stoličkách a kritizovali rozhodnutia kage. Okrem riešenia o čosi menej dôležitých, no predsa nezanedbateľných záležitostí, pri ktorých nemusela byť prítomná hokage osobne, totiž plnili významnú diplomatickú rolu a mnohokrát sa i podieľali na ekonomickom rozvoji. Závažnosť ich úmyselného napadnutia bola i preto bezpochyby porovnateľná s vraždou samotnej hlavy dediny. To však nie je všetko. Marise bol už pomerne dlhú dobu preč, Kentaro pred nedávnom prišiel o svoj život a teraz ešte toto? Okrem samotnej Hany sa v Konohe nachádzala už len posledná osoba s autoritou prináležiacou vedeniu, ktorá bola v stave na vykonávanie funkcie.

Vzhľadom na to, že mal Hikaru aktivovaný byakugan, istotne spozoroval, že sa do zasedacej miestnosti blíži niekto, koho už dlhú dobu nevidel - Hyuuga Satsuki, zástupkyňa vedľajšej rodiny v starešine klanu, ktorá sa opakovane účastnila všetkých významnejších porád, a matka nezvestnej Hikari. Je známe, že vzhľadom na svoje postavenie majú Hyuugovia vo vedení dediny isté slovo, a to i navzdory tomu, že nepatria priamo medzi radných. Vo svetle uplynutých udalostí ale so smrťou Kentara Satsuki ochotne vyplnila prázdne miesto v rade a onej pozície sa predsa len oficiálne zhostila. V sprievode dvoch elitných ANBU sa s vedomím, že sa niečo stalo, pri prvej príležitosti dostavila na miesto činu.

"Čo sa to tu pre boha živého stalo?" zhrozila sa hneď pri prvom pohľade, nekladúc dôraz na vyjadrovanie. Bolo očividné, že je naozaj úprimne prekvapená, aj keď to možno nedávala tak úplne najavo. Niet divu, že s prihliadnutím na okolnosti požadovala okamžité vysvetlenie. Ešte než sa ho ale dočkala, spozorovala osobu, ktorá jej bola v istom zmysle minimálne pokrvne blízka - svojho dlho zanedbávaného vnuka. Aký bol vlastne ich vzájomný vzťah? Nanešťastie nemožno hovoriť o ničom konkrétnom. Od zmiznutia jej drahej dcéry sa mu totiž úspešne vyhýbala, skoro ako keby sa pokúšala utopiť svoj žiaľ v ignorancii. Dokonca ani teraz, keď po dlhom čase stála tvárou v tvár svojej najbližšej rodine, neprejavila žiadne náležité emócie a bez sebamenšieho zaváhania pohľadom prešla k Benjirovi, požadujúc čo najpodrobnejšie informácie o tom, čo sa tu v jej neprítomnosti odohralo. Jej ochranka sa od nej po celú dobu ani trochu nepohla.
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon May 11, 2015 10:31 pm

Pri prohledavani okoli se zde zjevila osoba kterou bych zde necekal. MA Vlastni babicka. No ale najak buh vi jaky vztah jsme nemely. Vlastne jsem si nepamatoval ze bychom spolu za poslednich 14-15 let vubec mluvily pokud se nejednalo o pouhy pozdrav. Kdyz jsem chtel odpovedet jeji pohled smeroval na Benjira tudis to pro me skoncilo. Nemel jsem v planu se ji vnucovat nebo si zadat jeji pozornost. Preci jenom jsem si na jeji ignoraci uz zvykl.
At jsem se snazil sebevice potla cit emoce. Slo na me poznat ze bych nejradeji odtud okamzite zmizel. Bohuzel situace byla prilis vazna na to abych se vytratil. Mlcky jsem stal vedle Benjira a vyckaval na jiji dalsi reakci. Ona zdrejmne nemela ani tuseni ze jeji vnuk se stal ANBu a Pokud ano tak i kdyby mela stim problem momentalne bylo jeji pravomoci me taktez meho ranku zbavit. Ale mozna jse m se milil a nemela ani tuseni. no tedy nikdy mi ani nepogratulovala k poviseni nebo neco. nekdy jsem si pripadal jako bych ani pro ni neexistoval. Stojici na miste stale sledujici okoli.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sarada Tue May 12, 2015 10:30 am

Dostala jsem rozkaz od Benjira, tudiz jsem jen polyvla hlavou, opatrne polozila zranenemu radnimu hlavu a pohledla na nove prichoziciho. Neznala jsem ji, pouze jsem kyvla hlavou na pozdrav a nasledne pohledla k nebo. Holage uz odesla, proto jsem se co nejrychleji chtela dostat k Airis, museli jsme toho radniho zachranit, at to stoji co chce. (presun)
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue May 12, 2015 3:56 pm

Přikývl jsem Hikarovi. Jelikož jsme nedopadli útočníka, bude lepší radního nechat zotavovat se hlídaného. Hana souhlasila s tím, že navštíví Itachiho. Nic jiného ji nezbývalo, jestli na sebe nechtěla ještě více upozornit. Předtím se ale prý staví do kanceláře. Copak tam asi potřebuje? Odložení návštěvy Itachiho za těchto podmínek bylo podezřelé. Mohla se pokusit jen získat čas, aby mohla utéct. "Hikaru, dohlédneš na Hokage, aby skutečně za Itachim pak zašla." Neříkalo se mi to snadno. Hokage společně s radními je představeným systému v Konoze. V ten systém vkládám velké naděje a věřím mu. Kdyby se potvrdilo to, že za toto může Kyuudaime Hokage, byl bych zmaten. To je jeden z mnoha důvodů, proč jsem ji tu nechtěl zpovídat, ale poslal jsem ji za někým výše postaveným. Začínám o vesnici pochybovat. Doufám, že mé obavy jsou zbytečné. Smrt dvou radních za nejasných podmínek mě nepochybně bude pomaličku sžírat zevnitř. Když se ukáže, že za oba útoky může Hokage (za první Hachidaime a za druhý Kyuudaime), nevím, co budu dělat.

Chvíli po Haninem odchodu se tu ukázala Hyuuga Satsuki. Tehdy, když jsem viděl s jakým doprovodem tu přišla a slyšel, jak, nedbajíc formálnosti, promluvila, uvědomil jsem si, že byla nejspíš zvolena novým radním. Už je to nějaký pátek, co zemřel Kentaro. Dalo se čekat, že vesnice počet radních brzy doplní. "Satsuki-sama, někdo zaútočil na zasedací budovu, při čemž se mu podařilo zabít jednoho z nich." Poslušně jsem ji informoval, a pak čekal. Všiml jsem si, jak se na ní Hikaru podíval. Určitě ji znal, jelikož byl taky Hyuuga. Vypadalo to ale jakoby byli blízci příbuzní. Sarada se vydala pro Airis. Bez její pomoci ten radní určitě nepřežije.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hodnostári Tue May 12, 2015 9:11 pm


HYUUGA SATSUKI - radná

Navzdory tomu, že som sa vlastne nedočkala nijak zvlášť rozsiahleho vysvetlenia, vzhľadom na okolnosti mi to v túto chvíľu stačilo. So zamysleným a vskutku utrápeným výrazom v tvári som po nejakej tej dobe rezignovane prehovorila.
"To je strašné. Obávam sa, že ak to takto pôjde ďalej..." vydala zo seba, ale úmyselne to nedokončila. Vyvolávať paniku a ešte väčšie nepokoje v srdciach podriadených shinobi nebol práve najvhodnejší postup.

"Vyhlasujem stav najvyššej núdze. Páchateľ musí byť za každú cenu polapený. Neželám si však, aby sa o tom dozvedelo priveľa ľudí, aspoň do doby, než budeme mať jasný prehľad o tom, čo sa vlastne stalo. Zostavte vyšetrovací tím a v spolupráci s najdôveryhodnejšími členmi polície zistite, kto za tým stál. Hádam ani nemusím dodávať, že to má v aktuálnej situácii jednoznačne najvyššiu prioritu," vydala som rozkazy a oprávnila prítomných ANBU vykonať prakticky čokoľvek, čo bude nutné, ak to bude v záujme nájdenia vinníka. Následne som sa aj so svojou ochrankou odhodlane zobrala preč, zanechajúc po sebe iba akúsi nevysvetliteľnú sladkú vôňu, ktorá sa však s našim odchodom rýchlo rozplynula.

= ) PRESUN ( =
Hodnostári
Hodnostári
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 60
Registrován : 22. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Wed May 13, 2015 8:39 pm

Jednoduse jsem poslouchal co se delo no momentalne jsem udelal pouze pecet a vytvoril jeden Kagebushin ktery se vydal sledovat kancelar. V pripade ze by se neco stalo okamzite me upozorni. Klon se tedy rychle premistil pred budovu preci jen to nebylo treba.
Mozna jsem to udelal proto ze zde byl jeden z radnich a mozna i pro to ze jsem tusil ze Benjiro muze myt nejake otazky. Nikdy me to uz netrapilo pouze to byla realita kterou jsem prijmul.
(Klon-Presun)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sarada Wed May 13, 2015 9:31 pm

Rychle jsem doběhla zpět. Zamnou by hned měla být už Airis-sama, kterou jsem zavedla k jednomu z radních, který byl v kritickém stavu. "Prosím, je nutné aby žil, má informace, které by nám byly užitečné. Neví se totiž, kdo je napadl a proto to prozatím musí zůstat v utajení. Rozkaz Elitních ANBU." Pohlédla jsem Airis do očí a pak se mírně-i přes závažnost situace-pousmála, abych odlehčila to napětí, které tu vznikalo. Avšak, byla jsem fakt zvědavá. Mít více zkušeností, hned bych šla zjistit, kdo to udělal. Můj problém však byl, že jsem se svými schopnostmi vůbec nevěděla jak, proto jsem jen stála a přemýšlela o všech možných faktech.
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu May 14, 2015 6:21 pm

"Rozumím." Přikývl sem na Satsukiny rozkazy, a pak pohlédl na Hikara. Ten pohled, jak se díval na nově zvolenou radní... určitě ji znal. Proč ji pak ale nepozdravil? Netuším. Pravděpodobně se necítil hoden něčeho říci, což je pochopitelné u tak významné osoby. Když Satsuki odešla, ucítil sem zvláštní vůni. Nevěnoval jsem ji však velkou pozornost, o nic vážného se přeci nejednalo. To jsem si alespoň myslel.

Chvíli po odchodu Satsuki dorazila Sarada s Airis. "Hikaru, dohlédneš na ně. Radního v nemocnici budeš hlídat do příchodu anbu jednotek." Hikaru se na tento úkol náramně hodí. Díky svému byakuganu pokryje větší oblast než několik anbu. Radní prozatím nemůže být v lepších rukou. "Já vše ohlásím Itachimu-sama. Ještě se uvidíme, Hikaru-san." Po těchto slovech jsem se odebral pryč. Saradě ani Airis jsem nic neříkal. Obě věděli, co je potřeba udělat. Další rozkazy by byly zbytečné a pro Airis i neuctivé vzhledem k jejími postavení sannina.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu May 14, 2015 8:00 pm

Tohle cele byl jako zly sen. Nevedel jsem co si myslet. Benjiro mel svou teorii proc jsem nic nerekl no pravda byla takova ze jsem vlastne nemel co rict. Nevedel jsme co se bude dit. ALe byl jsem pripraven i na variantu ze si bude chtit promluvit. Ikdyz na to jsem nespolehal nebo urcite ne na to ze by to byl mily rozhovor. Preci jsen jsem byl clen klanu ktery sve tajemstvi bedlive strezil. Ale zaroven pro me tato svobody byla vysvobozenim.
"Hi Rozumim Benjiro-sama." Dale jsem sledoval jen okoli a Ty dve.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Airis Shiroyaki Sat May 16, 2015 12:42 pm

Dorazili sme na miesto. V prvom rade ma prekvapilo, ako to tu vyzeralo. Zdemolované budovy a predovšetkým pár bezvládnych tiel. Kým jedno sa už zachrániť nedalo, to druhé ešte áno. Kľakla som si k nemu, zmerala som mu tep i dýchanie, po tejto stránke však bol relatívne v poriadku. Horší prípad nastal, keď som mu urýchlene prezrela telo. Nemalé množstvo zlomenín, možné vnútorné krvácanie a predpokladané poranenie mozgu. Vytiahla som svetielko, nadvihla mu viečka a zasvietila mu do nich. Nerovnomerná reakcia zreničiek na svetlo. Komentovala som nahlas. Predpokladám, že ide o traumatické poranenie mozgu spôsobené pádom, prípadne silného nárazu do tvrdého predmetu. Zamračila som sa. Zlomeniny, ľahšie i ťažšie, možné vnútorné krvácanie. Toto som určila podľa pomliaždenín a opuchov. Časť zákroku teda som musela uskutočniť hneď tu.
Radného som rýchlo prehodila do vhodnej polohy a presunula mu ruky na hlavu. Mala som v pláne zmierniť poranenie mozgu, nie však úplne odstrániť, na to si musel prejsť iným typom liečby, ktorý si vyžadoval i nejaký čas. Ostávalo nám len dúfať, že následky, ktoré sa tu určite objavia, nebudú nijako veľmi závažné.
Dlane obalené zelenastou chakrou som presunula na miesto, pod ktorými sa schovávali ťažšie vnútorné krvácania. Poprosím vás, aby ste ustúpili. Upozornila som ostatných. Zahryzla som sa do prsta, zložila pečate a dlaň priložila k zemi. Kuchyiose no Jutsu! V oblaku dymu sa tu objavil obrý slimák, samotná, legendárna Katsuyu. Zdravím, Katsuyu, nie je teraz čas na reči, potrebujem Radného previesť bezpečne do nemocnice. Keby som ho tam odniesla sama, prípadne niekto iný, mohlo by dôjsť k nežiadúcim komplikáciám. Poprosila som ju. Rozumiem, Airis-sama. Po tomto sa Katsuyu rozpadla na niekoľko menších slimákov, jeden z nich sa priblížil k Radnému. Pomohla som trochu Radného premiestniť na jej chrbát, kde ho pohltila, chrániac ho pred akýmkoľvek typom poranenia, ako aj mu poskytujúc vhodnú polohu. Následne rýchlejším tempom zamierila do nemocnice, pričom som ju ja sama následovala. (presun)
Airis Shiroyaki
Airis Shiroyaki
Sannin
Sannin

Počet příspěvků : 246
Registrován : 22. 06. 14
Age : 25
Location : Brno

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sarada Sun May 17, 2015 12:37 pm

Sledovala jsem Airis celou tu dobu. Rozuměla jsem všemu co řekla, takže jsem byla ráda, že je o radního postaráno. Teď jsem konečně měla možnost zahájit svůj tréning Suitonových technik, které mi dala Hokage-sama. Upravila jsem si čelenku na levém stehnu, porozhlédla se okolo a s povzdechem jsem odběhla na cvičiště. Musela jsem zesílit, protože jen tak koukat a nemoc nic udělat mě úplně ubíjelo. Musela jsem s tím tedy začít něco dělat a dřív než bych vyrazila na nějakou misi, jsem musela zvládnout víc technik.

Přesun
Sarada
Sarada
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 82
Registrován : 01. 05. 15

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Sun May 31, 2015 2:43 pm

Dorazil jsem s Hikarem na místo, kde se nedávno stala ta tragédie. Jelikož, jestli chceme identifikovat viníka zodpovědného za útok na zasedací budovu, musíme najít nějaké svědky, kteří něco viděli před nebo po tom útoku, bude lepší, když se s Hikarem tady rozloučím. Rozděleně nám to půjde rychleji. Díky byakuganu mě pak Hikaru lehce najde. "Tady se rozdělíme." Snad budeme mít štěstí a někoho najdeme. Je to sice nepravděpodobné, ale nic lepšího nemáme. Jedině radního, který je v kómatu a neví se, za jak dlouho se probere. 

Takto bych vyřešil svou neaktivitu, abych tě nezdržoval. Nějaké NPC ti do zítřka seženu, snad. Kdyby ne, tak se ještě ozvu. Omlouvám se, že mi ta odpověď tak dlouho trvala.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun May 31, 2015 3:14 pm

Kdyz Jsme s Benjirem dosli k budove ktera byla znicena tak jsem se rozhledl kolem. byla to katastrofa ale nic co by se dalo ovlivnit. Najednou se Benjiro chtel rozdelit a no spatny napad to nebyl. "Hai." Po teto odpovedi jsem se vydal jinym smerem a vydal se hledat pripadne svedky.


(Jasne v pohode stava se to a dalo se stim pocitat.)
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Civil Mon Jun 01, 2015 4:21 pm

Hikaru sa vydal hľadať prípadných svedkov no moc ľudí sa v okolí budovy, alebo toho, čo z nej ostalo, nenachádzalo. Bolo to len zopár Shinobi ktorý uzatvárali okolie, aby zabránili vstupu nepovolaným osobám. Kúsok bokom však niekoľko medikov ošetrovalo dvoch ľudí. Nemali príliš ťažké zranenia, alebo aspoň ako sa to vezme. Mali polámaných zopár kostí a očividne boli aj trocha otrasený. Možno však bol lepší nápad, spýtať sa niektorého z ošetrovateľov? Či niekoho iného.. kto vie, ak Hikaru hľadal nejakých svedkov, rozhodnutie ostávalo len na ňom.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Jun 01, 2015 6:13 pm

Kdyz jsem se prochazel nebo tak jsem zde vystupoval vsiml jsem si nekolika mediku a dvou lidi. Kteri byly zraneni. Nakonec jsem se vydal jejich smerem preci jen se mohlo stat ze neco videli.Pri mensim kratkodobem premysleni jsem presel k pritomnym. "Dobryden. Byl jsme poveren vysetrovanim teto udalosti tak bych se vas rad zeptal na par otazek. Reknete mi prosim vse co se zde stalo za nekolik hodin. cokoliv by mohlo byt napomocno k setreni a dopadeni vinika."
Jakoz to Anbu jsem se neprokazoval jelikoz to stale bylo tajne tedy dokud na sebe nenavleknu uniformu. Preci jen by to mohlo pusobit potize tudis jsem se rozhodl ten to fakt vypustit. nikde neni psane ze toto vysetrovani musi delat ANBU ale staci pouze poverena osoba.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Civil Tue Jun 02, 2015 4:49 pm

Obaja medici sa na Hikariho pozreli, následne sa pozreli na dvoch zranených ľudí. Jeden sa im ostal venovať a druhý si Hikariho odtiahol kúsok bokom."Vy ste poverená osoba vyšetrovaním?" Spýtal sa skôr rečnícku otázku. Nečakal však na odpoveď a len sa zatváril zamyslene. "Popravde toho nevieme moc. Prišli sme sem až po tom výbuchu. Vieme len to že sa nejednalo o normálny výbuch. Pravdepodobne to bol následok techniky, akej, to nemáme ani tušenie. Tí dvaja sú momentálne otrasený no taktiež nevedeli povedať.. v podstate nič. Ževraj to bol deň ako každý iný. Ľudia prichádzali.. ľudia odchádzali. Skúste vyhľadať Anbu poverených ochranou tohto miesta. Pochybujem o tom, že ľudia od polície budú taktiež niečo vedieť.. prišli zároveň s nami do už.. zrúcanín." Viac ti prezradiť pravdepodobne nevedel a tak sa vrátil za svojimi pacientmi. Predsa len sa o nich trebalo postarať.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jun 04, 2015 8:00 pm

Presel jsem tedy primo ke zranenymi k tem medikum. "No tak za prve byl jsem poveren Velitelem ANBU jednotek, za druhe kdyby pritomni Anbu neco videli tak bychom zde nebyli. Nakonec preci jsem ...... Sem byl poslan. kdokoliv opustil budovu nebo prisel je jedno jestli dite nebo pan zeme ohne proste cokoliv pomuze." Tohle byly kecy a ja se malem prokecl. Kazda malickost mohla pomoci. A Oni si to musely uvedomovat.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Civil Sun Jun 07, 2015 1:22 pm

Obaja zranený boli viditeľne mimo a ešte stále otrasený. Aj cez Hikarove naliehanie, sa na neho chvíľku jeden z nich len nechápavo pozeral. "Prepáčte ale momentálne nie sú v stave, kedy by vám boli schopný niečo povedať. Musím vás poprosiť aby ste si tento výsluch preniesol na neskôr." Na Hikariho rameno medik položil ruku a po stiahnutí sa znova len vrátil k pacientom. Tu to neviedlo nikam. Dvaja pravdepodobný svedkovia boli psychicky mimo a medici nevedeli nič. Čo teraz?
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 07, 2015 1:50 pm

Bohuzel me vysetrovani nevedlo nikam. A proto jsem se rozhodl udelat neco jineho jak pokryt co nejvetsi plochu. prekrizil jsem ruce a vytvoril 3 Kagebushin abych prohledal co nejvetsi plochu zaroven. Byakugan jsem setril jelikoz uz takhle to bylo na hrane. Cim dele me oci odpocivaly tim lepe. a neco mi rikalo ze mozna to bude jeste potreba. nechtel jsem si pripoustet moznost ktera se naskytovala a to ze by za to byla zodpovedna hokage. Ja a me klony jsme se rozesly do ruznych stran kde jsme se vydaly patrat do prilehlych budov.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Civil Sun Jun 07, 2015 2:16 pm

Po nejakom čase a hľadaní Hikaru nenašiel v podstate žiadny hmatateľný dôkaz.. alebo niečo, čo by stálo za pozornosť. Každopádne pravdepodobne oslovil niekoľkých ľudí, ktorý sa po okolí potulovali, či už shinobi, alebo neshinobi. Malo to aspoň malý úspech. Podarilo sa mu spísať zoznam osôb, ktoré v ten deň navštívili túto budovu. Bolo ich pomerne dosť, keďže tu tiež niektorý ľudia pracovali. Od upratovačov až po sekretárov a sekretárky. Napočítal minimálne 40 mien no žiadne, ktoré by mu niečo viac hovorilo. Hokage v tomto jeho zozname nebola a nikto si ani nepamätal, že by posledné dni toto miesto navštívila.
Civil
Civil
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 28
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Sun Jun 07, 2015 3:00 pm

Nakonec jsem si sepisoval seznam ze ktereho me male trefilo kdo by si myslel ze se behem dne vystrida tolik lidi. To byl masakr. proste me to malem polozilo. Jelikoz bych to necekal. Vypadalo to tak ze Hokage nikdo nevidel a to mohlo znamenat nekolik veci. Bud jsi neprala kdo aby ji nikdo videl a nebo se tu ocitla drive nez my a snazila se zjistit co se stalo. Klony zmizely a ja se rozhodl najit Benjira stim co zdrejme zjistil on. Nejak jsem tusil ze zde toho uz vice nezjistim. Na chvili jsme aktivoval Byakugan a lokalizoval Benjira. byl dost daleko ale nakonec jsme se rozhodl se za nim vydat. Byakugan jsem opet deaktivoval a sel do mista kde jsem jej videl. A doufal ze on zjistil podstatnejsi informace nez ja. Kdyz jsem jej dostihl zeptaljsem se ho. "Benjiro-Senpai zjistil jste neco?" Opravdu jsem doufal ze vice nezli ja.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu Jun 11, 2015 3:21 pm

Tato mise se nejspíš ukáže býti zbytečná. Lidí, kteří zde byli v době tragédie, nebylo mnoho, no a všimli si jedině velké černé koule, která zničila zasedací budovu. Nikoho neviděli vcházet dovnitř, natož pak aby si všimli někoho podezřelého, kdo by místo činu opustil. Když jsem zvažoval všechny možnosti ohledně toho, co se zde mohlo dít, napadlo mě, že útočníka jsme nenašli, protože byl pohlcen technikou toho mrtvého radního. Bylo by to logické. Nerad bych tuto situaci ale podcenil a viníka, kdyby jej radního technika nezasáhla, nechal uprchnout. Objevil se u mě Hikaru. Byl zvědav, jestli jsem něco zjistil. Nejspíš na tom také je jako já. "Ne, žel. Je možné, že útočníka pohltila radního technika, Ura Shishō Fūin."
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Thu Jun 11, 2015 3:57 pm

"No rekneme ze krom asi 40-ceti lidi co se tu vystridalo jsem nezjistil moc. Nekde jsem slysel ze co neni videt neznamena ze tu neni. A Take pod svicnem je nejvetsi tma. " Benjiro toho opravdu moc nezjistil ale dalo se to cakat proc by posilaly dva ANBu na jednoduchy ukol. Vyckaval jsem na dalsi navrhy na postup popripade navrat na zakladnu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 12, 2015 2:25 pm

Hikaru měl pravdu. Možnost, že jsme něco přehlídli, nebo se nezeptali té správné osoby, tu pořád je. Vzhledem k té spoustě možností, co se tu mohlo odehrát, a jak to lze zjistit, se však nemusíme věnovat pouze jedné, a to výslechu svědků. Když se nám v tomto nyní nedaří, můžeme to zkusit potom. Možná budeme mít štěstí. Pro teď vyptávání je ale dost. Čas jít dál. "Vskutku, pro teď bych toho nechal. Čím víc se budeme vyptávat, tím větší pozornost na sebe upoutáme. Nezapomeň Hikaru-san, že to, co se tu stalo, máme udržet v tajnosti." Když budeme příliš vlezlí, můžeme tuto situaci jen zhoršit. "Vydám se zjistit, jak na tom je ten radní. Jdeš se mnou?" Hikaru možná měl nějaký dobrý nápad, jak by pátrání po útočníkovi urychlil, takže jsem mu dal patřičný prostor.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnosti - Stránka 4 Empty Re: Zasedací místnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru