Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucyin dům

+2
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
6 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 1:21 pm

First topic message reminder :

Lucyin dům - Stránka 6 184E8D4D4FE436381D8B4F


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Fri Nov 15, 2013 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 20, 2013 5:29 pm

"Ublížilo?" Zamračila jsem se a pozorovala jeho směr chodu. Na chvilku jsem se zamyslela a šla hned za ním.
"Tak teď už mi to říct každopádně musíš. Nesnáším tajnosti." Založila jsem si ruce na prsou a čekala, co z něj teda vypadne.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Sep 20, 2013 5:32 pm

"Dobrá.." Zamračil jsem se "Jsem nukenin hledaný snad všude..kromě Konohy, a jsem tady z jiných důvodů než hledat životní lásku..z důvodů které ti nemůžu říct ať tě mám sebe více rád..promin" Otočil jsem se zase zády k ní a odešel pryč , směrem k Uchiha čtvrti (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Sep 20, 2013 5:37 pm

Po tom co mi řekl, jsem měla jen pootevřenou pusu a myslela si, že si ze mě dělá jen srandu. Jemu normálně hráblo. Než jsem mu k tomu stačila ale něco říct, odešel. Prostě byl pryč. Toto snad nemyslí vážně! Nadávala jsem si v duchu, byla jsem tak moc naštvaná, že jsem na sebe hodila jen vestu a běžela za ním...toto mi musel nějak vysvětlit, jen od toho utíkal.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Sep 29, 2013 8:52 pm

Došla jsem domů, zabouchla za sebou dveře a napustila si teplou vodu do vany. Mezi tím co se napouštěla jsem se vyslékla a pak si do ní lehla. Zadívala jsem se na strop a pak se ponořila i s hlavou pod vodu. Byla to pro něj snad jen jednorázovka? Pobavení na cestách... Přemýšlela jsem a pak se vynořila. Ne, já to prostě nemohla udělat, opustit Konohu a stát se nukeninem, nemohla jsem to udělat, i přes to že jsem se do něj zamilovala. Rukami jsem si protřela obličej. Umyla jsem se, vyčistila si zuby a šla spát. V posteli jsem se zachumlali do duchny. Milostné vztahy...věděla jsem, že bude nejlepší se nikdy nezamilovat, přináší to pak jen bolest, která pro mě byla horší než fyzická. Po chvilce přemýšlení jsem usnula.

----------------------------

Po pár hodinách jem se probrala, šla jsem do koupelny, kde jsem vykonala kosmetické úpravy, oblékla se a zamířila do kuchyně. Opřela jsem se o linku, vypila kakao s koblížkem, vzala si své shinobi vybavení a odešla. Na nicjsem vlastně ani nemyslela, nechtěla jsem na nic myslet, bylo načase jít dál a neohlížet se, nevzpomínat.

//Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Nov 10, 2013 9:56 pm

"Ták jsme doma" otevřel jsem dveře a zanesl ji do pokoje kde jsem ji hodil do postele... Ano hodil, ae dost opatrně aby si neublížila "Je libo čajík nebo kafe ?" Postavil jsem se do futer a čekal odpověď
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Nov 10, 2013 10:00 pm

Jeho pohoz semno do postele byl nečekaný, do široka jsem se usmála a skopla dolů boty, opřela se o lokty a dívala se na Kisukeho. "Om...Jahodovo-melounovo-skořicovo-pomerančovo-mandarinkovo-vanilkový čaj, jestli to zvládneš." Usmála jsem se ďábelsky a zároveň pobaveně na něj.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Nov 10, 2013 10:04 pm

"Hm... Tak ten nezvládnu... Co jahodový ?" Uculil jsem se
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Nov 10, 2013 10:08 pm

"Jahodovo-melounovo-skořicovo-pomerančovo-mandarinkovo-vanilkový." Pokrčila jsem nekompromisně s pobaveným ušklebkem rameny a otočila se na záda se založenýma rukama na prsou a menším povzdechem.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Nov 10, 2013 10:11 pm

"Tak na to ti prdím" Skočil jsem za ní do postele a lehl si na záda hned vedle ní
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Nov 10, 2013 10:14 pm

Hlasitě jsem se začala smát, otočila jen hlavu k té jeho a pinkla ho do ucha. "Vžyť já si dělám jen srandu." Vyplázla jsem na něj jazyk a povzdechla si. "Kolik vůbec je?" Podívala jsem se na hodiny a prokoulila očima.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Nov 10, 2013 10:18 pm

"Už moc jdem spát" Vyplázl jsem na ní jazyk a přivřel oči
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Sun Nov 10, 2013 10:20 pm

Nadzvedla jsem obočí a jen se uculila. Dala mu pusu na tvář a stejně jako on jsem i já zavřela oči, zakrylá nás, přitulila se blíž k němu a usnula.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Nov 12, 2013 11:45 am

Pomalu jsem otevřel jedno oko ,potom druhé. Slunce mi probodlo obě oči svými paprsky, jen jsem se zašklebil a potichu jsem vylezl z postele tak abych ji nevzbudil. Podíval jsem se do kalendáře a hrůzou mi vstaly všechny vlasy, jak jsem jen mohl zapomenout ? Ani jsem si neoblékl bundu a vypadl baráčku. Po pár desítkách minut jsem se vrátil s kyticí v ruce, koukl jsem na Lucy a ta ještě spala. Oddechl jsem si tedy a vydal se do kuchyně kde jsem ji udělal snídani a uvařil kafe, kytku jsem dal do vázy a vše jsem dal na tácek se kterým jsem došel k posteli kde jsem ho polžil , naklonil se k ní a políbil ji "Ohayo .. Vše nejlepší k výročí zlato" Mile jsem se pousmál a tác vzal zase do ruky aby ho nepřevrhla
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Nov 12, 2013 4:26 pm

Spala jsem klidně, až moc klidně, u něj se spalo tak hezky, že se mi ani nechtělo vstávat. Ucítila jsem trošku nějaké pohyby, ale byla jsem rozespalá a tak jsem nijak nereagovala.
Do doby, co jsem nepocítila na nohou tácek a polibek. Otevřela jsem letmo oči, párkrát zamrkala a sedla si s protažením. Čučela jsem na snídani a pak na něj. Výročí... Hrábla jsem si rukou do vlasů, spíš do ofiny kterou jsem přehodila na bok a vlasy si dala do gumičky. Chytla jsem ho za límec a přitáhla opatrně k sobě, abych ho políbila.
"Děkuju....strašně moc. Tobě taky, nádherné výročí" Upřímně jsem se usmála a vzala si tácek s jídlem. Tak úžasně to kafe vonělo, že jsem si hned vzala šálek a napila se. Udělala jsem na něj očko, aby si přisedl ke mě a pomohl mi to sníst.
Nohy jsem si u kotníků překřížila a opřela se.
"Tak co zlato? Dneska máme nějaký plán?" Uculila jsem se andělsky a kousla si do dalšího toustu.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Nov 12, 2013 4:39 pm

"Nevím nejspíš budem celej den ležet a zewlit co ty na to ?" Pousmál jsem a sedl si vedle ní
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Nov 12, 2013 4:41 pm

Nastavila jsem toust před něj, aby si taky dal.
"No, to si nechám líbit." Usmála jsem se na něj a dopila kafe, pár toustů jsem mu nechala, protože jsem už nemohla. Doběhla jsem do koupelny, kde jsem si vyčistila zuby, učesala vlasy, abych je neměla do všech stran a došla zase za ním.
Sedla jsem si na něj obkročmo, vzala ho za límec a dlouze ho políbila.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Nov 12, 2013 5:04 pm

Ušklíbl jsem se "A já si nechám líbit tohle" obejmul jsem ji a přisunul jsem si ji blíž k sobě a polibky ji nežně vracel
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Nov 12, 2013 5:10 pm

Při polibku jsem se pousmála a něžně mu skousla spodní ret. Podívala jsem se mu do očí, zajela mu rukou do vlasy a s úsměvem pokračovala v polibku. Druhou rukou jsem ho pořád držela u sebe, ale na konec jsem mu ruku dala okolo krku a zapojila se do polibku spíš víc...vášnivě.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Nov 12, 2013 5:27 pm

Rukou ktrou sem jsem měl na jejích zádech jsem sjel trochu níž, na zadek a v polibcích pokračoval
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Tue Nov 12, 2013 5:40 pm

Rukami jsem sjela na jeho hrudník, do kterého jsem se zapřela tak, aby si lehl na záda. S polibky jsem sjela níž na jeho krk a rukou mu pomalu rozepínala košili.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Nov 12, 2013 6:19 pm

Jen jsem nadzvedl levej koutek rtů a nechal jsem ji pokračovat.. Já se nikam nehnal, jen jsem si užíval krásného tvaru jejího pozadí
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Wed Nov 27, 2013 3:06 pm

Probudila jsem, protáhla se a šla se obléct. Dívala jsem se na Kisukeho, jak spí, byl opravdu roztomilý. Sesbírala jsem oblečení co leželo na zemi a to vzorně poskládala na křeslo. Udělala jsem si všechny kosmetické úpravy a pak se sehla k jeho hlavě. Políbila jsem ho na čelo a usmála se.
"Budu muset jít, mám tu misi." Šeptla jsem a vytvořila klon, který ho pak zavede k těm Yamanakům, když i on musel projít opatřením. Já jsem se mezitím vydala hledat svůj tým na tuto misi, byl čas.

Přesun
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Jun 09, 2014 5:01 pm

Dorazili jsme s Lucy k ní domů. Chůva už pomalu odcházela, čekala než přijdeme. Deti uložila ke spánku, takže my už meli aspoň na chvilku volno. Když odešla počkal jsem než Lucy přijde blíž a já ji obejmul kolem pasu a něžně ji políbil. "Máme teď volno, co budeme dělat ?" Můj úsměv se vice protáhnul a já ji opět polibil. Bylo jasné co bych teď po desíti měsících nejraději dělal.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jun 09, 2014 6:27 pm

Pomalu jsme došli až domů, kde už stála chůva a ubezpečnila mě, že děti spí. S úsměvem jsem jí poděkovala a dala jí peníze. Při vytahování klíče mě ale Kisuke vzal kolem pasu a něžně políbil. Polibek jsem mu oplatila s lehkým úsměvem a přimhouřenými oči. Jednou rukou jsem mu vjela lehce do vlasů a stejně jako on, jsem mu polibky oplácela.
"Um...kdo ví." Pokřila jsem provokativně rameny a otevřela dveře do domu. Když jsem je však zavřela a položila klíče na stůl, zastavila jsem se a obrátila se směrem k němu.
"Co takto se nejdřív najíst? Můžem i objednat pizzu, nebo tak." Ruce jsem mu dala okolo krku a lehce mu zkousla ouško, na které jsem ho následně políbila.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon Jun 09, 2014 6:45 pm

Přimhouřil jsem oci a pousmál se "Pizza zní dobře" Pomalu jsem se s ni došoupal ke gauči na který jsem si volným padem lehnul, ona samozřejmě na mě jelikož sem ji držel. Pak jsem ji začal čím dál tim vášnivěji líbat.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 6 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru