Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucyin dům

+2
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
6 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 1:21 pm

First topic message reminder :

Lucyin dům - Stránka 7 184E8D4D4FE436381D8B4F


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Fri Nov 15, 2013 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Mon Jun 09, 2014 6:53 pm

Pousmála jsem se když jsem se najednou objevila nad tím s tím, že mě začínal čím dál tím víc vášnivěji líbat. Koutky se mi protáhly do širokého úsměvu a já ho zastavila.
"Počkej..." Shunshinem jsem se přenesla ke dveřím dvou andílku a zkontrolovala, jestli opravdu spí. Dveře jsem potom potichu zaklapla a šla po schodech dolů, kde jsem viděla Kisukeho ležícího na sedačce. Usmála jsem se, sedla si mu na klín a začala ho líbat na krku. Moje prsty zajely do jeho vlasů a já si ho ještě pevněji přitiskla k sobě.
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jun 10, 2014 6:34 am

Když už jsem se k něčemu chystal, zafoukal vítr a průvan zavřel okno. Doslova s ním práskl. To samozrejme zbudilo deti. "Máme to ale smůlu co ?" Nahlas sem vydechl a dodal. "Běž za něma, ja zatím uvařím tu pizzu." A čekal jsem až ze mě sleze.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Jun 11, 2014 7:12 pm

Když se zvedla a šla uspat děti, já se podíval na zbroj mého otce ležící na zemi. Je tohle to co sem chtěl ? Vstal jsem z gauče a nasadil si ji. Ne mé poslání bylo jiné. Položil jsem na stůl šek od Assasina a pod něj dal papír s krátkým vzkazem. "Pro děti" a pak už s nasazenou kápí jsem odešel (presun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Jun 20, 2014 12:04 pm

Když odešel, kývla jsem na něj a políbila ho na tvář. Pak jsem se zvedla a šla se podívat na děti. Oba dva spali jak andílci. Usmála jsem se, zavřela jsem dveře od pojíčku a šla si sednout na balkón s hrnkem kafé. Byl klid, moc velký klid. Trošku mě to až znervóžnovalo. Když jsem však uslyšela za domem výbuch jedné z nastražených min pro nepřátele, upadl mi hrnek a seskočila jsem z balkónu. Vytvořila jsem několik svých klonů, které obklíčili celý dům pro ochranu dětí. Nějakou dobu se nic nedělo, napadlo mě, že by to mohl být planý poplach. V tu chvíli, kdy jsem se rozmýšlela to zabalit, na dům mířilo několik shurikenů s výbušnými lísky. Díky svým klonům a své rychlosti jsem je všechny stačila odkopnout dál od domu. Co to sakra-... Zamračila jsem se a pár z mých klonů se rozplynulo. Dům se ponořil do hustého dýmu z výbuchu. Děti v tu chvíli začali plakat, což mě dost znervózňovalo a moje pozornost nebyla dokonalá. Nepřítel toho očividně využil a seběhlo se okolo domu několik shinobi. Nic jsem neviděla, cítila jsem pouze jejich přítomnost někde blízko. Mlha začala pomalu ustupovat a já zpozorovala muže s velkými tesáky, jeho tělo mělo zvláštní tvar. "Až se potkáš tam nahoře s otcem, poděkuj mu za toto. Zabijte je." Zvedl ruku nahoru a pak jí volným pádem pustil dolů. Byl to povel pro shinobi, nukeniny kteří oblíčili náš dům. Nejdřív se sem valili po skupinkách, které jsem s úsilým zneškodnila, bylo to 9 měsíců, co jsem netrénovala a mělo to očividné následky. Boj trval dlouho a věci narážely do domu. Když jsem viděla jak někdo vyšel z našeho domu a v rukou držel děti, vyděla jsem rudě. Kolem mě se začala zvedat zem z tlaku, který jsem naráz vypustila. Oči mi zrudly a vlasy vlály. "Hachimon, sedmá sebrána, otevřít!" Děti jsem si vzala velmi rychle zpět. A stejně tak rychle jsme i dopadla na zem. Předemnou se opět objevilo to monstrum. Položila jsem děti za sebe a koukala na toho muže. Vlasy se mu prodloužily a chakra kolem něho doslova poletovala. Stačilo během pěti minut pozabíjet jeho skrvadru, která ležela mrtví kolem domu. Když však přišla řada na něj, moje šance na výhru začínaly pomalu ale jistě mizet. Několikrát mě udeřil do břicha, které jsem měla stále hodně citlivé, několikrát se snažil zabít děti, což jsem nemohla dopustit. "Nenechám tě." Vydechla jsem, když jsem dopadla na zem skoro v bezvědomí. Nával energie, modrého potu kolem mě, co vypadal jakch chakra jsem otevřela osmou bránu Hachimonu. Pohlédla jsem do jeho očí, které se také změnily, jeho kosti začínali měnit tvar. Celá jeho kostra se změnila v jedno velké monstrum. Pohled na něj a věděla jsem, že už se neovládá. Boj trval strašně dlouho. Během něho jsme stihli zničit půlku domů a přírodu kolem. Jediný strom který stál byl ten, kde ležely děti. I přes to že jsem měla ale osmou bránu a moje svaly to přestávaly zládat i přes to, že se moje tělo pohybovalo, stále se snažil zabít dva nové životy. Moje tělo bylo propíchané jeho kunaii, stejně tak jako moje záda, kde ještě trčelo několik kunaiu. Nejen on mě, ale i já mu nyní uplně zdeformovala celé tělo. Oba dva jsme se kolísali sa hleděly na sebe abnormálně vyčerpaní. Já začala vidět rozmlženě kvůli velké ztrátě krve a jeho tělo bylo zdeformováno už tím, jak se proměnil. Když jsem ho však dodělala i já, padl na obličej jako první a jeho dech ustal. Osmou bránu jsem zrušila a stejně jako on, jsem padla i já. Moje tělo bylo extrémě popálené, ale i tak jsem se doplazila k tomu jedinému stojícímu stromu s dvoumi malými andílky pod ním. I přes veškerý hluk, rány a výbuchy spaly a uklidňovali se pohledy na sebe navzájem. Usmála jsem se a stejně jako můj nepřítel, i já naposledy vydechla...
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 20, 2014 6:20 pm

Nebyl to ani týden, co jsem se zpomatoval z mého vyčerpání, a už jsem byl opět ve službě. Tohle však má práce obnášela. Tento případ byl opravdu podivuhodný. S tři členným týmem anbu jsme prohlédávali okolí, a vše co jsme našli byla hromada mrtvých těl a dvě malé děti, nemluvňata. "Informuji o tom Hokageho-sama." Promluvil jsem ke třem anbu, kteří následně přikývli hlavou a vydali se na anbu velitelství. Nebylo ještě známo, co se počne s těmito dětmi, ale podařilo se nám alespoň identifikovat pár z mrtvých shinobi. Mezi kterými byla i Lucy Shiro, Konohagakure no Jounin. Po kontrole jejich životních funkci, jsem došel k závěru, že její cesta zde již skončila. Znepokojoval mě fakt, že se zde do vesnice dostali nukeníni. Někde se musela stát chyba. Při kontrole a nebo je někde v bariéře, která hlídá vesnici místo, které nechrání. Obě možnosti byly závažné, a Já je nehodlal nechát důkladně neprověřené. Před tím než se ale vydám k Hokagemu, něco budu muset udělat s těmito dětmi. Co však jsem netušil. Lucy zemřela, obímajíc je, čím je trochu uklidnila, ale potom, co si uvědomily, že něco není v pořádku, začaly plakat.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Jun 20, 2014 6:46 pm

Dorazila som sem. Lucyinu chakru som už skoro vôbec necítila. Mala som pocit, že jej už nepomôžem. Dom bol v hroznom stave, určite sa tu udial nejaký boj, čo sa mi potvrdilo, keď som za domom našla dve mŕtve telá. Jednu z nich som nepoznala, ale to druhé...Patrilo určite Lucy. Bola schúlená pri dvoch malých detičkách, ktoré našťastie žili. Takže on s ňou mal dokonca deti... Rozišiel sa s ňou, a nezaujímal sa pritom o deti? Stál tu i nejaký ANBUovia, traja z nich sa potom vytratili.
Prepáčte, ale...Toto je otec tých deti. Vyslovila som to s trochu ostrejším tónom, pričom som ukázala na Kisukeho. Hnevala som sa naňho. Čo mohol vidieť na mojom výraze v tvári, ktorý sa miešal s ľútosťou. Keby ju nebol opustil, nič by sa z toho nebolo stalo. Bolo mi jej ľúto, rovnako ako detí, ktoré budú musieť vyrastať bez svojej biologickej matky. A vážne som pochybovala o tom, že by sa o ne Kisuke mohol postarať sám. Poznala som ho. Nie len že bol prelietavý, často len tak z ničoho nič zmizol a mal veľa práce. Stali by sa z nich neovládateľní vagabundi, pretože by im chýbalo to, čo súrne potrebujú k svojej výchove - lásku.
Môžem? Opýtala som sa ANBUa, pričom som si vyzliekla sveter a zamotala doň tie dve detičky, vezmúc si ich na ruky, aby im bolo teplo a aby prestali plakať. Podarilo sa mi to, keď som im k tomu ešte potichučky začala spievať uspávanku. Dlho to ale trvať nebude. Určite budú hladné. Kisuke, myslíš, že by si zvládol výchovu o ne? Opýtala som sa ho, pričom som ho prepichovala vražedným pohľadom.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 20, 2014 7:00 pm

Když jsme dorazili na místo a ona uviděla deti, nemohl jsem si nevšimnout jejího chování, došlo mi to. "Opusila ona mě..." Smutně jsem přišel k jejímu tělu a klekl jsem si k ní Sbohem má lásko Nahlas jsem to ale neřekl, v mém srdci již nebylo místo pro jakoukoli slabost. Zavřel jsem ji stále otevřené oči a chvilku na to vztal. "Ty děti potřebují matku, stejně tak jako otce.. Yuno ? Já to nedokážu, nedokážu být otcem jak má být.... chci aby ses o ně postarala. Budu nápomocen jak jen to pude... ale stále jsou zde věci které byly odstartovány a nejdou už zastavit..." Došel jsem až k Yuně a vzal si jedno do náruče já.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 20, 2014 7:13 pm

"Omlouvám se. Samozřejmě, nebudu Vám v tom bránit." Promluvil jsem k Yune, která se hodlala o tyto děti, alespoň dočasně postarat. Nemohl jsem si nevšimnout Kisukeho, kterého jsem již měl tu čest zahlédnout před dveřmi od kanceláře. Tedy to ale bylo za ne příliš příznivých podmínek. Vedl hádku o klanu Uchíha. Přidal jsem se na stranu kunoichi, s kterou se hádal, ale Kisuke ve svých slovech měl pravdu. Náš klan však nemůže dále kráčet cestou temnoty. Do oné tragédie klan Uchíha byl nedílnou součástí Konohagakure no Sato a proslavil je v mnoha bojích. Nesváry, které vypukly po uvolnění Kyuubiho, a podezření vše změnily. Uchíhové byli separování. Nenávist, která v tomto období vznikla, přežila mnoho generací, a Já jsem si byl vědom, že jen tak nezmizí. Lidé někdy zapomínají a odpouští strašně dlouhou dobu. Někteří však právem zapomenout nechtějí. Když zde budou pořád Uchíhové a vesnice, bude platit to též, co kdysi: Pokud se nezmění venice, nezmění se ani Uchíhové. Třebaže byli v malém počtu, ale jejich jména se za každou generací zapsala do dějin. "Říka se, že se v poslední době objevil někdo, kdo má v plánu obnovit klan Uchíha." Yuně mé slova právem mohly přijít nesmyslné, ale Kisuke mohl přesně vědět, na co se narážím. Tyhle zvěsti o oném Uchíhovi už kolujou příliš dlouhou dobu. Já za tohoto Uchíhu považoval Kisukeho. Nemohl jsem to však s jistotou říct, že to je on, a tak jsem si chtěl pouze touhle větou ověřit jistá fakta. V komunikaci s dětmi jsem jim nebránil. Pokud jim pomáhali více, než bych toho byl schopen Já, což ano, pouze bych překážel.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Fri Jun 20, 2014 7:25 pm

Podival jsem se směrem k mluvícímu ANBU "Každý Uchiha by měl obnovovat klan.. tím že bude mít děti, je však jeden který se zapřísahal vyzabíjet všechny zloděje Sharinganu... o něm jsem slyšel i já. Proč se ptáš ?" Můj pohled se změnil, byl opět tak chladný jako když ke mě dorazila zpráva o smrti Pilliky.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Fri Jun 20, 2014 7:42 pm

Jakmile Kisuke domluvil, dorazili opět totožní tři anbu, kteří zde byli před chvíli. Tentokrát aby vyklidili oblast. Tělo mrtvé Lucy však odnášeli jako poslední. "Pak tedy dělej co musíš." Tímto jsem Kisukeho nepodporoval, ale chápal jsem ho. Podle mých informací se v Konohagakure no Sato nenecházal nikdo z implantovaným sharinganem, takže jeho chování nikoho zdejšího neohrožovalo. Nebyl jsem však ovšem informován, a to z důvodu mého postavení-> služebníka. Byl jsem ten který vykonává, nikoli ten, který rozhoduje a plánuje. Když jsem dořekl svou větu, podíval jsem se na Kisukeho s aktivovaným Mangekyou sharinganem.

Lucyin dům - Stránka 7 Tumblr_n5ac89V3ER1rr8y8mo1_500
Nedokazoval jsem mu tím nic, ale pouze poukázal na to, že být ve službách Konohagakure no Sato můžou být stále i Uchíhové, a to v početném množství. Nenávist z tragedie, která se v minulosti stala, pomalu uhasínala. Netušil jsem jak se k tomuto staví Kisuke, ale nerad bych v budoucnu bojoval proti rodině. Pořád jsem ale Uchiha Benjiro z Konohagakure no Sato, a tak bych tohle dokázal unést. V minulosti jsem sloužil vesnici v mnoha případech proti vlastní vůli, a právě proto se tomu říká SLUŽBA. Služebník si nevybírá. V mém MS Kisuke mohl zahlédnout něco jiného, něco výjmečného. Už z prvního pohledu mohl rozeznat, že nevlastním Enternal mangekyou sharingan, takže se očními technikami s nim měřit nemůžu, ale v mých očích bylo něco jiného. Pouze dva Uchíhové za existenci jejich klanu byli schopni plně rozvinout genjutsu podstatu sharinganu, a tím probudit Kotoamatsukami, dokonalé genjutsu před kterým nebylo obrany. Toto vše jsem Kisukemu ukázal z jediného důvodu, za ještě lešpích podmínek s nim v budoucnu budu muset dát řeč. Pochopit ho víc, ačkoli se už nyní zdál být dost předvídatelný. "Omlouváme se, ale musíme ji vzít sebou. Můžete ji navštívit v márnici." Po těchto slovech jsem se s anbu a Lucy vypařil. Děti byly přenechány svému rodiči, který z pravidla ví, co je pro nich nejlepší.
Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Jun 20, 2014 7:52 pm

Vyvalila som naňho oči. To snáď nemyslel vážne! Ja sa mám postarať o ich deti?! Pohľad mi padol na bledú tvár nebohej Lucy, ktorá pre ne obetovala svoj život. Len to ma prinútila k tomu, aby som tú ponuku prijala. Nemohla som jej obeť nechať nazmar, hoc som ju veľmi nepoznala a v minulosti ju priam neznášala preto, lebo si Kisuke vybral ju a na mňa sa tak povediac vysral. Dnes na to zabúdam, a moje nenávistné pocity voči nej sa pomaly vytrácajú. Hm. No, neviem, nemám s tým skúsenosti, ale...Pokúsim sa o ne postarať. Zabrblala som. Nerobím to však kvôli tebe Kisuke, ale kvôli nej. Naše pohľady sa stretli, na čo som odvrátila tvár a pevnejšie k sebe pritisla to dieťa, druhé si vzal Kisuke. Debatu medzi nimi a hentým shinobim som si nevšímala, pozorovala som to decko. Nemala som tých malých prdov v láske, ale kto vie, možno si týchto dvoch obľúbim.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jun 20, 2014 9:03 pm

Keď som si všimol členov jednotky Anbu len som skočil ku stene a sledoval čo sa deje. V rýchlosti som však vyskočil akonáhle sa Yuny opýtal či by sa nepostarala o jeho deti. Dopadol som presne pred Yunu a otočil sa na ňu. Môj pohľad naznačoval len jednu vec. Premýšľaj dobre ako sa rozhodneš. Ty si shinobi Kumogakure no sato.. nie nejaká pestúnka! Povedal som rázne a s hnevom sa k nej poriadne otočil. Nemôžeš sa starať o deti nejakého Uchihu! Vspomeň si čo robí s ľudmi pomsta.. tieto deti sú z klanu Uchiha a sú ňou preliate. Dojde čas a stanú sa z nich lovci ktorý budú žiadať spravedlnosť.. a ty to dobre vieš! Zriekol som nahnevane. Štvalo ma že ju chcel tento človek takto využiť, nemôže tu predsa ostať, nedovolím jej to! Sama sa pozri, sami Uchihovci si medzi sebou neveria..! Povedal som rázne a kukol sa na oných shinobi z klanu Uchiha.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Fri Jun 20, 2014 9:15 pm

Natao...Sklopila som pohľad a uprela ho na to nevinné dieťa, ktoré som držala v rukách. Možno mal pravdu, možno z nich vyrastú pomstychtiví ľudia, ale...Nemohla som ich nechať napospas osudu. Nemohla som dovoliť, aby ich dali niekam do detského domova, Kisuke by sa o nich nevedel poriadne postarať, pretože mal sám dosť práce a venoval by sa im len veľmi málo. Nehnevaj sa, ale ja ich nemôžem len tak nechať. Pozri sa, veď sú to len nevinné bábätká, navyše nemôžeš vedieť, čo z nich vyrastie, pretože to nie sú čistokrvní Uchihovia. V ich srdciach bude horieť legendárna ohnivá vôľa, tak ako horela v srdci ich matky, viem to. Povzdychla som si. Sama som ale nevedela, čo budem robiť. Budem sa musieť vzdať svojej ANBU práce? Budem musieť žiť ako obyčajný Jounin? Neviem. Natiahla som k Nataovi ruku a položila mu ju na ramená. Dôveruj mi trochu, prosím...O nič iné som ho nežiadala. Nechcela som si ho znepriateliť, síce sme sa poznali krátko, ale stihla som si ho obľúbiť. Ja sama nikdy nebudem môcť deti mať. Dodala som ešte na záver. Nie že by som nebola bezdetná, to nie, len...Môžem zomrieť kedykoľvek. A bolo jasné, že vyššieho veku ako 25 sa na 90% nedožijem.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Fri Jun 20, 2014 10:05 pm

Ohnivá vôľa? Táto ohnivá vôľa bola aj v mužovi menom Uchiha Madara, nemusím ti hovoriť čo spravil, to isté snáď nemusím hovoriť ani o Uchihovskej coup d'etat. Klan Uchiha je klan posadnutý diablom a ty to vieš! Je jedno či sú čistokrvní alebo nie, krv budú mať stále tu istú a až raz vyrastú budú problém. Je dokonca aj možné že ti ich Kumogakure no sato odoberie a využije na vojenské účely, myslela si nato? Povedal som naštvane a pozrel sa na zem. Nechcem aby sa ti niečo stalo kvôli jeho nezodpovednosti voči svojim potomkom ktorých by si mal on strážiť..! Vedel som čo to je pomsta, dokonca aj teraz, v tomto momente ma zžierala. Nikdy sa jej nezbavím a tak isto ani nie oni. Raz budú problémom pre tento svet pokiaľ nebudú žiť zo svojim pravým otcom.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jun 21, 2014 10:08 am

Natao, prosím, prestaň. Šepla som. Zarážalo ma, že sa tak stará do mojich rozhodnutí. Ako si nevedel pochopiť, že ak ich nechám Kisukemu a ten pre nich nebude mať dostatok času, stane sa z nich ešte niečo horšie, pretože nebudú mať to, čo tak veľmi potrebuje každé jedno dieťa. Lásku. Vždy to malo na deti zlý vplyv. Počúvaj ma, drahý. Psychika detí je veľmi krehká. Čo myslíš, čo z dieťaťa vyrastie, keď s ním rodič nebude tráviť toľko času, koľko potrebuje, a nebude dostávať dostatok lásky? Hm? Myslím si, že ak by som ich nechala Kisukemu, vyrástlo by z nich niečo strašné, prešli by na zlé cesty a jeho by znenávideli. To nesmiem dopustiť. Toto by mal vedieť aj on sám. Nie, to sa teda nestane. Nikto tieto deti využívať nebude, pretože budú vyrastať v našom klanovom sídle a to sa nachádza mimo Kumo. Nikto sa do nás nikdy nestaral, a ani nebude. Spojenectvo medzi nami a Kumo nie je podpísané na papieri, bolo vytvorené na základe istej dohody. Nikto nemá právo starať sa do nás. Nikto. Informovala som Nataa. Pokiaľ sa ti to nepáči a si zásadne proti tomu, aby som tieto deti vychovala, môžeš sa  mi obrátiť chrbtom a tváriť sa, že sme sa nikdy nespoznali. Bolo by mi ľúto, keby sa niečo také stalo. Rozhodnutie bolo na ňom. Medzitým som sa otočila ku Kisukemu. Ako sa volajú? Opýtala som sa ho ešte, musela som to vedieť.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 21, 2014 10:23 am

Pomalu ale jistě jsem začínal vidět rudě. "Nevybral sis správný čas takhle urážet můj klan" Zatnul jsem pěsti a udělal krok k němu. "Vol svá slova moudře, mohla by byt tvá poslední" Dost přímo sem mu naznačil že jestli nepřestane, zabiju ho. Pak už se mě ale Yuna zeptala na jejich jména. "Pillika a Daichi z rodiny Shiro, pod jménem Uchiha je budu znát jen ty a já" Odpověděl jsem jí a stále vražedným pohledem probodával Nataa
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Jun 21, 2014 12:23 pm

Nesnažil som sa Yunu ovládať ani jej rozkazovať, proste som nechcel aby sa jej nestalo. Potom som si však uvedomil že sa rozhodla a ja ju ďalej presviedčať nebudem. Nikdy som nepovedal že sa ti otočím chrbtom. Usmial som sa a pozrel sa na Kisukeho. Budem ťa ochraňovať pred takýmito ako je on.
Opätoval som mu krok keď sa ku mne priblížil. Skús to Uchiha, príliš predceňuješ svoje schopnosti. Len do toho, napadni ma a vyvolaj vojnu medzi dvoma spojeneckými krajinami a až ti budú zotínať tvoju hlavu, prídem sa pozrieť. Nebál som sa ho, jeho výhražky mi ešte viacej dokazovali čo som si o ňom myslel. Bol dospelý ale choval sa ako malé dieťa. Jeho "vražedný" pohľad ignoroval, pozeral som sa mu priamo do očí bez strachu a rešpektu.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jun 21, 2014 12:33 pm

Dosť! Zavrčala som a postavila sa medzi nich, pričom sa mi na chrbte začali tvoriť obrovské ružové chvosty, ktorými som ich do seba odstrčila čo najďalej. Chakra na to bola dostatočne hustá, takže mi to nerobilo absolútne žiadny problém.
Ak okamžite neprestanete, prisam veru, nebudete to vy, ktorí sa navzájom zmlátia, ale ja! Precedila som pomedzi zuby, pričom mi v očiach plápolali ohníčky. Myslela som to smrteľne vážne! Najradšej by som ich oboch zmlátila, nech už konečne zavrú klapačku a prestanú sa navzájom urážať a vyhrážať.
Alebo si vás narvem do mlynčeka na mäso a budem mať svätý pokoj! Veď ste už dospelí, a myslím že aj rozumní shinobi, tak sa podľa toho aj správajte! Neprišla som sem vyvolať vojnu medzi dedinami, pre satana! Striedavo som presúvala vražedný pohľad z jedného na druhého. Už mi fakt žrali nervy!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 21, 2014 12:42 pm

Pousmál jsem se. "Plná huba keců, když si na území spojenců ?" Sáhl jsem si na rameno pro vrhací nůž kterým jsem si přez čelenku udělal rýhu. "Nejsem shinobi konohy, a nikdy jsem ani nebyl." Yuně jsem pozornost nevěnoval, jen jí do ruky dal Daichiho se slovy "Odveď je prosím pryč" V tu chvíli se mi v očích oběvil můj mangekyou sharingan "Zabiju tě" Přecedil jsem skrze zuby a čekal až Yuna se stáhne.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Jun 21, 2014 1:09 pm

Nemalo dôvod sa s ním hádať, aj tak bol zaťatý a namyslený svojou mocou. Otočil som sa že pôjdem preč keď v tom som započul jeho slová. To by som sa mal spýtať práve teba, na svoju hodnosť sa chováš na úrovni genína, mal by si sa vrátiť do akadémie. Zasmial som sa a pravou rukou si vyhrnul rukáv plášťu. Nechcel som práve tu ukazovať svoju schopnosť ale čo už. Tak čo tu potom robíš keď niesi člen Konohagakure no sato? Čo by na to povedali ostatní ninjovia? Pravou rukou som si vytiahol výbušný lístok ktorý som si pripevnil ku kunaiu. Stále som mu bol otočený chrbtom tak aby sa mi nemohol pozrieť do očí.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jun 21, 2014 1:19 pm

Tie dve bábätká som položila na zem a narovnala sa. V očiach mi horel hne v a zlosť. Natao, odíď! Nebola to otázka, ale príkaz. Bude najlepšie, ak to urobí a odíde odtiaľ. Veľkosť mojich chvostov sa zdvojnásobila, čím som im obom zakryla výhľad na toho druhého a akékoľvek útoky by skončili fiaskom, pretože by som ich zastavila ja a bolo mi jedno ako. Dnes nikto nikoho zabíjať nebude.
Zabodla som pohľad do Kisukeho očí. Zabiješ ho jedine cez moju mŕtvolu, Kisuke. Nedovolím ti, aby si útočil na niekoho, na kom mi záleží. Postavila som sa do bojového postoja, keby sa náhodou pokúsil zaútočiť aj na mňa. Nenúť ma vybrať si Kisuke. Záleží mi na vás oboch. Môj výraz sa zmenil. Prosím, prestaň. Po líci mi stiekla slza. Nechcela som zase niekoho stratiť. Neprežila by som to.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat Jun 21, 2014 1:30 pm

Když jsem se ji podíval do obličeje všiml jsem si slz stékajících po jejích tvářích. "Modli se abychom se už nepotkali" Promluvil jsem k Nataovi "Jak ve svém i jejím zájmu." Sharingan se mi vytratil "Já se vrátím" Tohle sem nasměroval zase k Yuně a pak se otočil a odešel. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Jun 21, 2014 1:41 pm

Yunina technika ma odrezala od toho Uchihu. Nechcel som aby ho musela prosiť, chcel som mu zavrieť klapačku vlastými silami. Ty by si sa mal modliť, i keď to je zbytočné, prečože si ťa raz nájdem a vlastnoručne ti vytrhnem tvoje oči z jamiek. Myslel som to vážne, takýto odpad po svete behať nebude. Vydýchol som si keď odišiel, nemusel som využívať svoj piesok čo ma potešilo. Opäť som si zhrnul rukáv od plášťa a pozrel sa na Yunu. Chcel som niečo povedať, no radšej som mlčal.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Jun 21, 2014 1:48 pm

Privrela som oči a nahlas si povzdychla. Chvosty začali pomaly, ale isto miznúť, až nakoniec po nich nezostala ani stopa. Pomaly som klesla na zem, pričom mi po líciach stekali prúdy sĺz. Schúlila som sa do klbka, čelo oprela o kolená a potichučky fňukala.
Bolo toho na mňa až príliš. Nemala som sem ísť, nevedela som, že sa stane niečo také. Spôsobila som len ďalšie problémy. Onedlho sa ho pokúsi Kisuke zabiť, vedela som, že proti nemu nemá Natao šancu. Ja sama som naňho nestačila, pred niekoľkými rokmi, keď som si s ním po dlhej dobe dala priateľský zápas. Skôr či neskôr, si zrejme budem musieť vybrať.
Bola som na pokraji psychického zrútenia. Darmo som bola ANBU, ich výcvik na mňa nikdy nemal také účinky, aké by správne mal mať. Mala som byť bezcitný shinobi, ktorý nepoznal zľutovanie. Miesto toho som bola len obyčajný človiečik, ktorý bol nesmierne citlivý.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Sat Jun 21, 2014 2:19 pm

Keď som sa pozrel na Yunu opäť na mňa doľahla myšlienka.
Zanevrel som na pocity a emócie a teraz som tu opäť stál a čelil som problému. Vedel som však čo mám robiť.
Hneď ako sa vrátim do Kumo, začnem trénovať a zistím spojitosť medzi mojim otcom a Kumogakure no sato. Pomalými krokmi som pršiel k Yune a podal jej ruku. Snáď si nemyslíš že ten povrchný Uchiha ma porazí. Nevidela si ma ešte bojovať, pokiaľ ma dokáže zastaviť muž takéhoto kalibru tak potom nemám právo na pomstu ktorú držím voči severu. Až príjde čas, tak sa pustím sám proti sto násobnej prevahe, toto je len malý test voči mojej ceste. Usmial som sa a počkal až mi podá ruku, potom som ju vytiahol na nohy. Buď tvrdá, buď Yuna akú som poznal.
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 7 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru