Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lucyin dům

+2
Kisuke Uchiha
Lucy Shiro
6 posters

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Goto down

Lucyin dům - Stránka 8 Empty Lucyin dům

Příspěvek pro Lucy Shiro Fri Aug 16, 2013 1:21 pm

First topic message reminder :

Lucyin dům - Stránka 8 184E8D4D4FE436381D8B4F


Naposledy upravil Lucy Shiro dne Fri Nov 15, 2013 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Lucy Shiro
Lucy Shiro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 372
Registrován : 15. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Lucyin dům - Stránka 8 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Jun 22, 2014 10:22 am

Zdvihla som k nemu pohľad. Najhoršie na tom je, že sa nikto nestará do toho, ako sa cítim ja. Myslíš, že keď jeden z vás zavraždí toho druhého, že budem skákať od radosti po plafón? S Kisukem som teoreticky vyrastala. A ty si mi stihol za taký krátky čas prirásť k srdcu. Nikdy nedovolím, aby ste si navzájom čo i len skrivili jeden jediný vlas na hlave. Kedykoľvek sa do seba pustíte, vždy vbehnem medzi vás. Aj keby ma to malo stáť život, zabránim tomu. Utrela som si slzy do rukáva, chytila sa jeho ruky a vyšvihla sa na nohy. Potom som ho prudko objala. Mám ťa rada. Šepla som mu do ucha a po chvíli ho pustila. Rozhliadla som sa. Kisuke tu zjavne nebol, jeho chakru som cítila niekde v diaľke. Kľakla som si k tým dvom bábätkám, ktoré som zabalila do svojho svetra, aby im nebola zima, a jemne si ich vzala do náručia. Boli zlaté. Nemala som síce veľmi deti v láske, ale čo už. Budem musieť vstávať každú noc, páč mi tí trdkovia budú vrieskať na celý dom. Paráda.
Poďme domov...Pozrela som sa na Nataa, venovala som mu jemný úsmev a zamierila k bráne. V Konohe som už nechcela ostať ani minútu, nie že by som ju nemala rada, skôr som sa obávala toho, že by sa tí dvaja stretli a dopadlo by to katastrofálne. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 8 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jun 23, 2014 4:22 pm

Začala hrát hudba a směrem ke Yuně s Nataem zavál chladný večerní vítr Konohagakure no sato. Blížila se noc a slunce již téměř zcela zapadlo za horizont. Na nebi bylo možné spatřit první slabě zářicí hvězdy. V Konohagakure no sato pomalu nastávalá noc. Najednou Yuna mohla pocítit s Nataem takový ten divný pocit, když je někdo sleduje. Jakmile ji napadlo se ohlédnout kolem, v oddáli zahlédla mou postavu. Neblížil jsem se k ní, ale pouze o podál postával. Yuna byla chytrá shinobi, a tak si mohla rychle domyslet, proč jsem se zde vrátil.
Lucyin dům - Stránka 8 Tumblr_n3xd04A6gO1r5wdvfo1_500
Skutečnost, že jsem viděl pouze děti se shinobmi z Kumogakure no sato naplnila Hokageho obavy, o kterých marně doufal, že budou zbytečná. Kisuke v nejbližším okolí ke spatření nebyl, a dokonce se pomalu z okolí vytrácela jeho chakrová stopa, což nasvědčovalo tomu, že odešel již před nějakou tou dobou. Pak ale co tedy ještě pohledávala Yuna s Nataem?
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 8 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Natao Hyuurai Mon Jun 23, 2014 11:06 pm

Držíš v svojich rukách mocnú zbraň, vráťme sa kým ti ju zoberú. Usmial som sa a otočil sa smerom ku bráne. Vtedy som ale ucítil ten jemný vánok studeného vetra ktorý mi vletel popod tričko.
Otočil som sa a všimol si jeho, toho Uchihu ktorý tu bol predtým. Mali sme vypadnúť ešte skorej kým sem nedošiel.
Sledoval nás tými jeho očami ktoré som nemal rád. Ať už to bolo čokoľvek, bol čas ísť domov. Skočil som za Yunu a usmial sa na Anbuho. Pravá ruka schmatla dýmovnicu a šmarila ju pod neho. Veľkou rýchlosťou sme sa premiestnili preč, neutekali sme, proste sme chceli trošku rýchlejšie odísť. (presun)
Natao Hyuurai
Natao Hyuurai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 207
Registrován : 15. 04. 14
Age : 27
Location : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 8 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon Jun 23, 2014 11:25 pm

Rychlejší odchod Yuny a Nataa nezůstal, někým jako jsem já, bez povšimnutí. Možná se Natao svým počínáním spoléhal na to, že kouřovou bombou se trochu zamaskovali, ale já jsem svým shariganem byl schopen vnímat pohybující se chakru. Kouřová bomba navíc žádnou chakru nepoužívala, takže mě nedokázala zmást, tak jak Natao doufal. Říkalo se mi navíc i Shunshiin no Benjiro, takže nebyl pochyb o tom, že kdybych chtěl tyto dva zastavit, udělal bych to. Cesta z vesnice však vedla pouze jedna, a ta byla patřičně hlídaná. Proč pak tedy tuhle záležitost řešit v obytné zoně, ohrožujíc další nevinné životy? Prostředí u brány k tomuto bylo v mnoha ohledech přijatelnější. Navíc anbu byly upozorněny na to, aby znemožnily průchod branou každému shinobi, který se zdál být alespoň trochu podezřelý, ať už z důvodu jeho totožného počtu dětí s hledanými, a nebo nějakému jinému důvodu. Možnost svobodně projít však měli zněmožněnou. Nijak jim taky nepomáhalo, že jsem je zahlédl s dětmi, a tak jsem je dokázal identifikovat. Tohle byl první krok vedoucí k jejich bezproblémovému zadržení. Čím dřív s tímto budu hotový, tím rychleji se mi naskytne možnost opět si promluvit s Gobim. Od posledního rozhovoru s ním uběhlo něco přes týden, což mě do jisté míry znepokojovalo. Nechtěl jsem, aby ve své temnotě setrvával sám. Tímto se pouze díra vzniklá ideologii Tsuchikageho v jeho srdci pouze zvětšovala.

Přesun
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro
Velitel ANBU
Velitel ANBU

Počet příspěvků : 171
Registrován : 05. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 8 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun Apr 19, 2015 3:14 pm

Tady to vše začalo, tady to vše končí. Můj pobyt v konoze byl dlouhý a měl plno nemilých zvratů.. jenže vše co se událo ze mě vytvořilo člověka jako jsem teď. Nikdy jsem netušil že se znova dokážu zamilovat po tom co se stalo s PiliKKou. Bohudík se to ale stalo. S hlavou plnou myšlenek jsem přišel ke dveřím domu do kterého osud chtěl abych vstoupil. V domě byli děti s jejich opatrovnicí která mi je dlouhou dobu hlídala. Byla diskrétná což se mi líbilo. Nikdo tedy kromě mě a jí netušil že právě zde se vychovává budoucnost této vesnice. Možná jsem měl přehnané mínění o svých dětech ale cítil sem že tomu bude tak. Byli na světě tak krátkou dobu a zažili takovou nenávist jakou si mnoho dětí nedokáže ani představit. Chůva o mém plánu nevěděla proto než jsem mohl začít musel jsem jí poslat pryč. Věděl jsem že nemám příliš mnoho času, že mě nejspíš sledují a proto jsem rovnou přistoupil ke konání. Složil jsem jednoduchou kombinaci pár pečetí a vyvolal dostatečně velkého orla aby unesl obě děti. "Uvidíme se na lepším místě" Šeptnul jsem směrem k dětem. Orel pak vzal jejich postýlku do zobáku a rozplynul se. Přenesl je na místo kde budou v bezpečí, do země orlů. Věděl jsem že tam nemůžou být dlouho. Spustil se další závod s časem, neplýtval jsem tedy a svou plnou rychlostí jsem se rozeběhl k bráně. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Lucyin dům - Stránka 8 Empty Re: Lucyin dům

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru