Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

+5
Kairi Utsushi
Reina Kana
Faito Dansaku
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Hřbitov

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:16 pm

First topic message reminder :

Hřbitov - Stránka 2 466469-screenshot835
V Kirigakure jsou pohřbené pouze památky zesnulých a jejich popel. Těla Kirigakure no shinobi i obyčejných vesničanů jsou pálena. I po smrti je možné získat informace o vesnici a toho se snaží Kiri vyvarovat. Stejně tak můžeme ochránit údaje o zesnulých (DNA,...).
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 03, 2015 7:46 pm

Udivila jsem se nad její reakci. "Gome,Gome" pověděla jsem. Šťouchla jsem jí do líce a ušklíbla jsem se. Na chvilku jsem se zamyslela. "Jsem Hirin" představila jsem sem se,protože jsem čekala něco ve smyslu,že se nesmí bavit s cizími lidmi atd.
"To jsem netušila a jako omluvu ti koupím něco k jídlu. Shinobi musí mít energii a nesmí mít hlad" řekl jsem s úsměvem. Dango,ramen nebo něco jiného? zeptala jsem se milým hlasem a postavila se.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Aug 03, 2015 7:54 pm

Sledovala som mamin hrob a jedným uchom som pri tom počúvala kunoichi, ktorá sa predstavila ako Hirin. nakoniec som však zrak obrátila k nej, aj keď som sa stále tvárila trocha trucovito. Keď mi štuchla do líca, len som na ňu vyplazila jazyk a tak detsky som sa uškrnula.
"Moje meno je Kairi. Teší ma Hirin." Predstavila som sa tiež. Bola som slušne vychovaná kunoichi!
"Hmm.. tak fajn, len chvíľku počkaj prosím." Postavila som sa, na čo som zložila jednoduchú jednoručnú pečať.
"Hyouton..." šepla som v tichosti, po čom som nechala po maminom hrobe rozplaziť ľad. Z tohto ľadu sa začali vytvárať kvety v podstate po celom pomníku. Aj na túto vzdialenosť mohla Hirin pocítiť, že sú kvety neprimerane studené.. tak rýchlo sa neroztopia. Odvrátila som sa od hrobu a trocha skúmavo som si Hirin prezrela
"Hmm.. ja.. ja neviem.. mám radšej domácu kuchyňu." Priznala som sa, no nakoniec som sa pokúsila aspoň trocha pousmiať. Čo sa mi pochopiteľne podarilo. Pôvodne som bola veľmi usmievavá osoba.
"Nechám to na teba Hirin-san." 
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Hirin Mon Aug 03, 2015 8:48 pm

Usmívala jsem se. Byla roztomilá. "Mě taky, Kairi" odvětila jsem a pohladila jí.
"Máš času kolik jen budeš chtít" pověděla jsem a podívala jsem se na hrob. Nic nečekaného, že je u tohohle hrobu. Dívala jsem se,jak led pomalu pokrývá hrob. Led pomalu "rostl", bylo to úžasné. Led nabyl tvaru květin,které byly pěkné a přitom studené. Cítila jsem to,kdybych neměla oblečení měla bych i husí kůži. "Wauu, to je...překrásné" řekla jsem,když jsem to všechno viděla.
"Tak jo, pojď uvidíš jak hoří můj dům" pověděla jsem a zasmála se. Doufala jsem, že jí moje jídlo bude chutnat.
"A nemusíš, mě tak formálně oslovovat, tak půjdeme?" dodala jsem a podala jí ruku.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kairi Utsushi Mon Aug 03, 2015 8:55 pm

Musela som sa usmievať. Každého poteší, keď ho niekto pochváli. Nezmohla som sa však na iné, než na také zubaté a tento krát už široké usmievanie. 
"Neboj.. nejak by sme ho uhasili.." Bolo síce trocha zvláštne to jej popoháňanie, ako keby ma chcela uniesť. No na druhú stranu to bolo celkom kawai takže cajk!.
"Tak dobre Hirin.. už idem idem.. neboj." Chytila som ju za ruku, ktorú mi podávala a následne sme obe z cintorína odišli. Teda ona viedla.. pochopiteľne.

(presun)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Tue Oct 13, 2015 9:40 pm

Procházela jsem se mezi náhrobky a usrkávala brčkem vodu z kelímku. Zastavila jsem se u nového náhrobku a strčila rovnou ruku do kapsy. Nezaujatě jsem přejížděla pohledem po náhrobku a začala se usmívat. Nakonec jsem si sedla na zem a opřela se o druhý náhrobek. "Takhle tě mám radši." Prohodila jsem a začala si hrát s brčkem. "Sice jsem doufala, že zemřeš pod mým dohledem ale co se dá dělat." Pokrčila jsem rameny a znova se pousmála. "Představ si co bude teď s nimi. Nechal jsi je tu samotné stejně jako mě kdysi...už je nikdo přede mnou neochrání." Dál jsem mluvila k novému náhrobku jako by mě zesnulý mohl slyšet. "Doufám, že máš v pekle telku aby jsi to mohl vidět. Ale neboj, udělám jim vlastně laskavost. Kdo by chtěl žít s tvojí krví v žilách?!" Zamračila jsem se a sjela pohledem na ruku, kde pod bledou kůži vystupovaly žíly. Odložila jsem kelímek a přejela si palcem po kůži na zápěstí. Proč? Hořce jsem se pousmála. Proč tati? Zavřela jsem oči a povzdechla si. Byl to člověk, kterého jsem nenáviděla ale zároveň milovala i když mi ublížil...a teď byl pryč. Navždycky.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 16, 2015 8:34 pm

Akuma Saito


Rozhodl jsem se navštívit své starého přítele, Meizu Hoozukiho. Vlastně jen díky němu jsem stále chodil po této půdě svýma nohama. Pohyboval jsem se neslyšně, navíc byla již noc. Nikdo nemohl tušit, že tu jsem také, díky svému výcviku jsem dokázal chodit tak potichu, že kdybych šel seberychleji, slyšeli by jste spíše dopad šroubku na zem. Na rameni jsem měl malého netopýra. Chtěl jsem ještě zaslat Mizukagemu zprávu ohledně jedné záležitosti. Nemohl jsem však neslyšet známý hlas mladé dívčiny, která se mi smála. Bral jsem si to pořád dost k srdci a měl jsem chuť jí něco provést. Skrytý za náhrobkem ve tmě jsem přemýšlel, co bych jí udělal. Jen těžko o mě mohla vědět, tak proč ji trochu nepoškádlit?
Ušklíbl jsem se a složil jsem pečetě pro moji nejoblíbenější techniku. Balgash, můj netopýr, již věděl co má dělat. "Genjutsu: Otogibashi no Sekai" Řekl jsem si v hlavě a současně s tím vypustil Balgash ze svých úst ultrazvukovou vlnu. Měla dvě výhody, byla sakra rychlá a ta druhá, člověk nebyl schopen ji slyšet. Yumi si proto ani nemohla stihnout uvědomit, že byla lapena do Genjutsu. Pokud se jí to však i přes to nějak uvedlo, zasloužila by si můj potlesk. Pokud ji Genjutsu chytilo, upadla do stavu bezvědomí a její mysl jsem nyní nahlodával já.


Inside Genjutsu


Yumi byla na stejném místě, jaké si pamatovala i ve skutečnosti, dokonce pokračovala v tom, co dělala v realitě. Byl jsem dost dobrý, nebylo poznat rozdílu mezi realitou a iluzí. Co jí však mohlo vylekat byl muž, který stál za ní. V ruce držel svazek růží. Byl vysoký s krátkým sestřihem, světle hnědé vlasy, jasně modré oči a oděv svědčil o tom, že je to Jounin, navíc měl čelenku Kirigakurčana.
Taky jste přišla uctít památku svého blízkého? Řekl muž za ní. Bylo mu špatně vidět do tváře, protože byla tma, jako ve skutečnosti. Měl příjemný hlas, ale zněl jaksi ztrápeně. Očividně budil dojem, že mu tu leží někdo velmi blízký. Ze svazku růží vytáhl jednu bílou, kterou jí podal. Nevypadal nepříjemně, naopak. Mohlo se jí to zdát divné, že se tady ocitl zrovna teď,ale co měla říkat ona, taky by jí tu nikdo v těchto hodinách nečekal. Něco v hlavě jí říkalo, že s tímto mužem je v bezpečí, a měla pravdu.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Fri Oct 16, 2015 10:26 pm

Ničeho jsem si nevšimla, nebyla jsem zrovna v rozpoložení kdy bych si uvědomila, že se vůbec na hřbitově objevil natož, že jsem byla v genjutsu. Takže jsem dál měla zavřené oči jako před tím. Jakmile se za mnou ozval nějaký muž trhla jsem sebou a polekaně se otočila. Mě obvykle nebylo snadné nějak rozhodit nebo vylekat, ale když má člověk slabou chvilku může se stát cokoliv. Přimhouřila jsem oči do tmy a zamračila se. "Uctít?" Uchechtla jsem se a zavrtěla hlavou. "Ani ne." Odpověděla jsem mu a když mi podal růži nedůvěřivě jsem nadzvedla obočí. Po chvíli jsem k ní natáhla ruku a vzala si jí. "Mm děkuju." Zamumlala jsem a odvrátila od něj hlavu. Pomalu jsem přejela prstem po stonku a narazila na trn. Lehce jsem se pousmála a olízla si krev. Jestli bych se měla někdy přirovnat ke květině, byla by to právě růže. Krása obehnána trny co přináší bolest. "Kvůli komu tady jste?" Prohodila jsem a nechala další kapku spadnout na bílí květ.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Oct 17, 2015 2:37 am

Akuma Saito


ANO! Podařilo se mi to a teď už jsem mohl něco vyvést jejímu bezvládnému tělu. Ale co? Když můžete udělat jen jednu věc, je těžké si vybrat. Mohl bych jí načůrat do pití, nakreslit kníra, ostříhat vlasy, bylo toho dost a já nevěděl, čím bych měl začít. V jedné ruce jsem měl složené pečetě, abych ji mohl v Genjutsu udržet, ale levačkou jsem stále mohl dělat vylomeniny. Ušklíbl jsem se. Asi mě potom nebude mít zrovna v lásce, když jí něco udělám. No musela pochopit, že pro chlapce v rozpuku jako jsem já, který objevuje taje svého těla je trapná situace, když se ocitne mezi dvěma dívkami, z čehož je jedna nahá a druhá se směje své smůle na chlapi v momentě, kdy prozradím věk. Ještě jsem se s nikým ani nepolíbil, samozřejmě, že mě situace, do které mě přivedla Yumi v kombinaci s Shirui trochu vyvedla z míry, spíše mě jejich smrtelná ženská kombinace svůdnosti dovedla na pokraj studu. Rozhodl jsem se pro knír. Vytáhl jsem si propisku a blížil se k Yumiinu tělu, abych jí nakreslil knírek. Snad mi to vyjde. Což mi připomínalo, že už bych měl ty své 4 chlupy oholit.


Inside Genjutsu
Muž nevěřícně zakroutil hlavou a druhou rukou se prohrábl ve vlasech. Vlastně se teď tak trochu bál... ale co to kecám, byla to iluze, přikázal jsem mu, aby se tak choval. No, přišel jsem položit čerstvé květiny na hrob své zesnulé ženy. Zemřela při nedávném útoku na vesnici. Řekl vřeleji, kleknouc si k Yumi a usmál se na ní. Bolest, kterou Yumi cítila byla věrohodná, tak stejně jako chuť krve a dokonce její teplota. Nenávist na hřbitov nepatří slečno. Tady lidé chodí jenom ze dvou důvodů, aby nikdy nezapomněli na lidi pro ně důležité... a pro to, aby jsme odpustili těm, kteří už nás o odpuštění prosit nemohou. Tak hlavu vzhůru slečno a běžte žít! Odpověděl muž příjemným hlasem. Palcem a ukazováčkem se pokusí stisknout ránu, kterou si Yumi způsobila.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Oct 17, 2015 11:53 am

Nemohla jsem mu v jeho plánu nijak zabránit. Možná by mě mohla zachránit nevinná tvářička, kterou jsem měla když jsem spala ale vzhledem k tomu, že se chtěl asi opravdu pomstít bych na to nespoléhala.
Potichu jsem ho poslouchala ale nic z toho co řekl mě moc nebralo. "Jistě." Prohodila jsem a ucukla rukou pryč když se mi pokusil stisknout ránu. V druhé ruce jsem držela růži a mlčky pozorovala náhrobní kámen přede mnou. Po chvíli jsem před něj růži upustila a zůstala dál opřená. Nechtělo se mi jít pryč a vůbec! Byla jsem tu první, doufala jsem, že se ten člověk brzo vypaří domů.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Oct 17, 2015 12:33 pm

Akuma Saito




Když dojdu až k Yumi, přikrčím se k jejím spícímu tělu a nakloním jí tvář směrem ke mě. Nějak nasucho se mi podařilo polknout před mým zločinem. Měla skutečně nádhernou tvářičku, právě proto to byl takový zločin, s knírkem už jí to tak slušet nebude a já si vyléčím svoje pubertální mindráky! Letmými tahy začnu kreslit obrysy knírku, později ještě zvýrazním, vybarvím a zkrátka jí udělal ten nehustější mustááž jaký kdo kdy viděl!


Inside Genjutsu
Všechno se začalo v Genjutsu vyostřovat, to bylo nepříjemné, protože se mi to teď zrovna nehodilo. Ještě jsem toho knírka pořád kreslil. Muž se tedy zvedl, zasalutoval velice líným způsobem a vydal se do tmy pryč. Vypadalo to, že k jinému hrobu. Yumi zůstala opět sama. Mohla slyšet jakési nesmyslné šuškání, šepot ve větru. Co ten muž skutečně dělal? Měla dvě možnosti. Sledovat ho a nebo to prostě ignorovat a dělat si svoje věci. To už záleželo na ní.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Oct 17, 2015 2:28 pm

Muž konečně odešel jinam a já zůstala sama. Povzdechla jsem si a líně natočila hlavu směrem, kterým odešel. Nezvedla jsme se, bylo mi jedno co tam dělá. Kdyby tam vyvolával třeba samotného satana nehnula bych se...prostě se mi nechtělo. "Tak." Vrátila jsem se k náhrobku svého otce. "Zase jen my dva hm?" Prohrábla jsem si vlasy a koukla se na hodinky. Vlastně jsem se na ně koukala většinou jen ze zvyku. Nikam jsem nepospíchala a ani na mě nikdo nečekal.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Fri Oct 23, 2015 8:47 am

Akuma Saito


Muhahaha, moje dílo bylo dokonáno a já jsem se s mohl s ďábelským úsměvem dívat, jak tak krásné tvářičce jakou měla Yumi mohl přirůst tak obrovský neslušný knír. Uchechtl jsem se a dětinsky jsem začal utíkat pryč, schovajíc se za náhrobek v dostatečné vzdálenosti. Byl čas probrat spící Růženku opět k životu. Pustil jsem pečeť, kterou jsem držel po celou tu dobu, co jsem ji měl v Genjutsu chycenou a čekal, než se probudí. Asi nepozná, že má knírka, no každý jiný to pozná a bude smát minimálně tak stejně, jako se teď v duchu chechtám já. ( Twisted Evil Twisted Evil )
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Fri Oct 23, 2015 10:46 am

Hodinky na které jsem koukala zmizely a stejně tak vše okolo mě. Cuknutím jsem se probrala ze tmy, která pak nastala a otevřela oči. Zmateně jsme se rozhlídla a zamračeně se snažila přijít co se stalo. Usnula jsem? Koukla jsem se na ruku a hledala ránu na prstu. Nebyla tam ačkoliv bolest, kterou jsem cítila před tím byla až moc skutečná. Vše z toho "snu" jsem si pamatovala až moc dobře, což se u snů nestává. Jakmile se probudíte už většinou nevíte co se vám zdálo. Povzdechla jsem si a zůstala sedět opřená a náhrobek. Tak jo...logicky. buď jsem magor a nebo to bylo genjutsu. Kdo a proč by si dovolil to na mě zkusit? Mohla to být ta mrcha Shirui...nedivila bych se ani kdyby to byl ten její zajíček Kiseki. Jestli to byl někdo z nich nestačilo by jim jen to, že jsem byla v genjutsu. Zkontrolovala jsem si jestli mám všechno, nic nechybělo. Pak jsem si vzpomněla na mé vtípky a z hrůzou zatajila dech. "Ne...to-snad-NE!" Vytáhla jsem si s kapsičky malinkaté zrcátko a hledala na čele nějakou sprostou malůvku. Nebyla tam...ale níž bylo něco horšího, možná bych byla radši za tu sprostotu než za tohle. Zrudla jsem a nevěděla co mám dělat. "Ok...tohle je dětinský!" Křikla jsem protože jsem si byla jistá, že každý vtipálek vždy čeká na reakci své oběti. Vyhoupla jsem se na nohy a letmo se rozhlédla. "Vylez ať se můžeš na své dílo podívat pořádně.." Založila jsem si ruce na prsou a nemohla se zbavit červených tváří. Co kdybych to nezjistila?! Šla bych takhle přes půlku vesnice...to bych se už asi fakt studem zabila a nebo zabila všechny co by to viděli.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Oct 24, 2015 1:23 pm

Akuma Saito


Dobře, tak tohle se mi skutečně povedlo a byla by škoda, kdyby si moji práci připsal na seznam vtípků někdo jiný. Za náhrobkem jsem měl ruku před ústy a nosem, zatímco jsem byl rudý z toho, jak sem moc ten smích v sobě dusil. Slzy mi tekly z očí. Sebral jsem odvahu pustil ruku z úst a vyskočil na náhrobní kámen, smějíc se na celé kolo. Ano, opravdu mi to přišlo až tak vtipné. Zamával jsem jí. Tady mistře knírači. Řekl jsem, načež jsem se zasmál vlastnímu vtipu, ano, to jsem skutečně udělal, čekajíc na její reakci. Očividně jsem nebyl jediný, komu zčervenal obličej. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Oct 24, 2015 1:57 pm

Po tom co se objevil a pronesl svůj "vtípek" jsem zrudla ještě víc a probodla ho pohledem. Takže to byl on. Otočila jsem se k němu zády aby už dál nemohl obdivovat své dílo a očima hledala něco co bych po něm mohla mrsknout. "Vtipné." Prohodila jsem a přemýšlela co bych mu za to měla provést já. Ano bylo to dětinské se takhle mstít ale on si začal! Přiložila jsem si studené dlaně na tvář a snažila se tak shladit. Doufala jsem, že ta červená zmizí co nejdříve. Po chvíli jsem se k němu otočila a s rukama v kapsách šla k němu. "Takže jsme si kvit?" Nadzvedla jsem obočí a sledovala jak je rudý od smíchu.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Oct 24, 2015 4:23 pm

Akuma Saito


Nějak jsem se už pomalu ze smíchu nemohl hýbat, natož se soustředit na to, že si dala ruce do kapes a nedokázal jsem si odvodit následky, které to mohlo a pravděpodobně bude mít. Když se mě zeptala na to, jestli jsme si kvit, zavrtěl jsem hlavou na nesouhlas. Kdepak, vedu 2:1. Odpovím načež by si měla uvědomit, jak těžké bylo se přestat smát a nadechnout se,  abych mohl mluvit. 
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Oct 24, 2015 5:28 pm

"Hmh.." Zastavila jsem se u něj a pokrčila rameny. Vytáhla jsem ruku a chytla tu jeho. Trhnutím jsem ho dostala z náhrobního kamene, na kterém stál. Předpokládala jsem, že to ustojí a nezřítí se na zem jako hruška. Bylo mu kolik vlastně? Skoro 15? Plus byl Anbu takže jsem si z toho vyvodila, že neměl moc času na to se "socializovat". Jakmile byl na zemi dál jsem ho držela za zápěstí a druhou rukou mu zajela na zátylek. Pomocí toho jsem si ho přitáhla blíž a ukradla mu...snad...jeho první polibek. "Teď jsme si kvit." Pronesla jsem. Udělala jsem to co se prostě nedělá...ale taková jsem byla.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Akuma Saito Sat Oct 24, 2015 6:41 pm

Akuma Saito


Chytila mě za zápěstí, no mojí reakcí bylo cuknutí vzad, abych nespadl z toho náhrobního kamene, následovala však druhá, kterou mě chytila za zátylek a probudila ve mě něco, co jsem dosud nikdy necítil. Nikdy jsem nečekal, že dostanu první polibek od ženy na hřbitově... vlastně jsem ani nikdy nečekal, že dostanu polibek. O to spíš to ve mě rozproutilo  testosteron a přidalo mi to na sebevědomí, svým způsobem. S červenými tvářemi jsem byl nyní já, ale to stejně nešlo vidět přes ten pomalu ustupující, rudý odstín mého obličeje. Hleděl jsem na ni a mlčky jako kotě sledoval její oči a knír. Panebože, až teď mi to došlo, první pusu jsem dostal od holky s knírkem. Asi to bylo troufalé, no já v této chvíli byl ochoten risknout facku a polibek jsem jí vrátil. Už zase nejsme. Jo, cítil jsem se jako frajer.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Sat Oct 24, 2015 7:06 pm

Spokojená s tím, že jsem to vyrovnala jsem se pousmála. Ovšem pak mi to oplatil. "Čhe." Uniklo mi po tom co mi oznámil, že si teda kvit zase nejsme. Nepouštěla jsem ho a přejela mu rty po tváři až k uchu. "Aspoň to nebyla moje první." Zašeptala jsem. "A už na mě nikdy...nezkoušej genjutsu." Kousla jsem ho jemně do lalůčku a pustila ho. Ustoupila jsem s lehce zlomyslným úsměvem a sledovala ho. Bože jak já jsem měla ráda provokování lidí!
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Daisuke Hoozuki Fri Apr 15, 2016 8:16 am

Cestou jsem přemýšlel, jak to jen dokázat. Napadlo mě využít Hisu, spíše než využít poradit. Znala ho nejlépe,takže mi mohla něco říct. No budu to muset ještě lepé promyslet. Konečně jsem došel k jednomu náhrobku. Vytáhl jsem flašku svou flašku s vodou, kterou měl každý správný Hoozuki. Sehnul jsem se k váze s kytici a dolil jsem vodu. Sedl jsem si před hrob a povzdechl jsem si. Koukal jsem na náhrobek."Snad sis konečně splnil ten svůj praštěny sen, Meizu-san" pověděl jsem se. "Nechtěl by ses vrátit?" dodal jsem řečnickou otázku.To by bylo fajn, ale Meizu by určitě nechtěl se vrátit na tenhle svět. Nahlédl jsem do flašky, naštěstí tam ještě nějaká voda zbyla. Napil jsem se a přemýšlet.
Daisuke Hoozuki
Daisuke Hoozuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 12
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru