Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přístav Mizu no Kuni

+12
Nessai
Nefrit
Kenji Uesugi
Yuki Katsuragi
Faito Dansaku
Keigo Nakagami
Akuma Saito
Goku
Shinobi
Hokori Mai
Itachi Uchiha
Hitomi Yamada
16 posters

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:18 pm

First topic message reminder :

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Balande-gaston-1880-1971-franc-port-anime-1708260
Chete se dostat i do jiné země? Použijte loďku ^^
V přístavu také najdete rybáře a jejich čerstvé úlovky z moří ^^ Tyto úlovky jsou také dodávány do Kirigakure.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Fri Nov 21, 2014 1:27 pm

Už jsem byla zoufalá nevěděla jsem co dělat, no sklad byl veliký a napadlo mě, že když nemůžu nic najít v sudech ve skladu, co když budou pod skladem. Moje klony začali prohledávat, jestli zde není nějaký tajný vchod nebo lehce odsunutá prkna.... Potom jsem se naštvala na toho rybáře Dejte si bacha co povídáte mohl by jste toho litovat řekla jsem naštvaně a řekla si v hlavě, že je škoda toho druhého zabitého tohohle bych raději odstranila.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 1:52 pm

Kenji

Podle chakrových stop šlo postupovat. Zatraceně těžko, ale šlo. Došel jsi až ke kontejneru, na kterém svvítila chakra jako při použití jutsu. Pak se ale ztrácela. To už jsi ale byl dostatečně blízko skladu, ze kterého šla slyšet hádka.

Yuki

Klony ani na podlaze nic nenašly, navíc, jak by je tam rybáři tak rychle dostali. Strážníkovi už trochu docházela trpělivost.
"Poslyšte, slečno, jestli nemáte jasné důkazy, tak je mi líto, ale budete muset odejít..."
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Fri Nov 21, 2014 2:06 pm

Už jsem to vzdala a zrušila klony, cítila jsem se divně, byl to pro mě neúspěch Omlouvám se za veškeré nepříjemnosti potom jsem prošla kolem jednotek a pomalu odcházela pryč. Cítila jsem se tak nesvá, já a omlouvat se ? Ale notak nejraději bych je všechny zabila do jednoho, no svou misi nenechám jen tak a hodlám na ní ještě pracovat a budu pozorovat ten sklad, protože něco se mi na tom nezdá, no prozatím se raději stáhnu.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Fri Nov 21, 2014 2:09 pm

Bingo! Chytil jsem se chakrové stopy, rychle jsem poděkoval doktorovi za pomoc a ladně jsem procházel po přístavu až k místu, kde se stopa začala vytrácet. Stopa sice byla velmi nevýrazná, ale byla. Po tom jsem se dostal ke zmíněnému kontejneru, u kterého jsem cítil silnější stopu chakry. Když jsem uslyšel hádku, využil jsem své znalosti tichého zabíjení a naprosto neslyšně jsem se připlížil ke skladu tak, abych slyšel, co se tam děje. A možná že jsem po očku sledoval skrz škvíru mezi bednami, kdo tam je. Zároveň jsem si předem propátral okolí, jestli tu jsou nějaké hlídky apod. Cokoliv čeho bych mohl využít kdyby náhodou.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Faito Dansaku Fri Nov 21, 2014 2:23 pm

// Nelíbí se mi kombinace slov "Zároveň" a "předem", ale budiž.

Kenji se zrovna plížil ke skladu, když ven vyšla Yuki. Kenji si mohl všimnout, že z ní samou zlostí a potupou sálá chakra stejného nádechu jako ta u mrtvého.
Rybář jen něco zamručel a začal rovnat sudy do výchozího postavení.
Strážný ještě chvíli sledoval přítomné a nakonec odešel.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Fri Nov 21, 2014 2:50 pm

//nop, rychle jsem to přepisoval,.. mělo tam být - Předem jsem si propátral okolí. -,- promiň, budu to po sobě příště číst radši


Když ze skladu vyšla poměrně mladá dívka, hned jsem zaregistroval že jde o shinobiho. Ne že by vypadala nějak nebezpečně, ale to je dneska o důvod navíc si myslet že je nebezpečná. Ale nehodlal jsem tady hned dělat nějaký rozruch. Vykročil jsem zpoza krabic a stál asi tak metr a půl před Yuki. Pohledem jsem zavadil o lidi v pozadí a rukou jsem na ně lehce mávnul.
"Dobrý den, slečno,.." propíchnu prázdným pohledem Yuki, nevzbuzoval jsem ale nějaký akt nepřátelství nebo něčeho takového, když pominu že jsem jí stál v cestě.
"Měl bych na Vás pár otázek" řekl jsem klidným hlasem, ovšem já sám jsem byl stále v pozoru. Pravda je, že jestli je ona viníkem, musí být buď neuvěřitelně hloupá, že je stále tady. A vůbec, jak někdo může spáchat zločin uprostřed přístavu a nebýt chycen. To je zvláštní. Ale pro zatím byla hlavní podezřelou právě tahle slečna.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Fri Nov 21, 2014 3:10 pm

Když mě někdo oslovil lehce jsem se lekla, přeci jen je noc, a když na vás někdo vybafne, tak je to o to horší Bože vy jstě mě vyděsil ! Jste hlupák nebo co se že tady v noci vybafujete na ostatní ?! Řekla jsem naštvaným hlasem, prvně ty rybáři teď on co se stane potom?! Pár otázek ? Ohledně čeho? Ani nevím kdo jste. Na rande s vámi nepůjdu. Probodla jsem ho pohledem, protože co by muž takhle pozdě večer mohl chtít po ženě že?
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Fri Nov 21, 2014 3:24 pm

Stále stejným pohledem jsem sledoval jak Yuki zareaguje. Ne že by se mnou nějak její divadélko hnulo, prostě jsem jí přirozeně příliš nedůvěřoval. Což se stává když se dostanete k někomu z koho čiší aura, která byla na těle mrtvoly o pár metrů dál.
"V první řadě by mě zajímalo co tady vlastně děláte?" stále stejně monotonní hlas, nejspíš jí asi došlo že tady nejsem jen tak pro srandu králíkům a že o něco půjde. Snažil jsem se působit tak vážně jak to jen šlo. Ale volil jsem otázky tak, abych neprozradil o co tady jde. Ovšem dával jsem si pozor jestli se někde něco nehne, nebo mě někdo nesleduje.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Fri Nov 21, 2014 4:55 pm

Nemám povinnost vám odpovídat, přijdete si za mnou a začnete na mě mluvit a najednou mi kladete otázky? Co jste zač? Neměla bych problém mu odpovědět, ale ráda si hraji s lidmi, jejich reakce, tony hlasu, výrazy na tváři, vše je pro mě v tomhle smyslu určitá zábava, avšak na tomhle ninjovi bylo něco zvláštního, vůbec neměnil ton hlasu ani nedělal žádné žvláštní kreace či výrazy.
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Fri Nov 21, 2014 5:44 pm

Pro mě, jako pro člověka co je odjakživa vychováván k tomu aby sloužil, je tahle dívka více než neomalená na ninju. Zvlášť v jejím věku je to dost neslušné a nejspíš to ani není na místě, ale kdo jsem já abych někoho soudil. Pravda, nejspíš na mě bylo něco zvláštní, říkám si to už pár let. Nicméně ať už jsem měl podle ní reagovat jakkoliv, nereagoval jsem tak. Stále jsem zastával stejnou pózu. 
"Jsem zde v rámci mise" řekl jsem s klidem a stále jsem jí nechtěl říkat zbytečné detaily, třeba se sama prokecne. "byl bych tedy rád, kdyby jste spolupracovala a odpověděla mi na pár otázek." začínal jsem trochu ztrácet trpělivost, ale stále jsem byl v klidu a udržoval si stejnou pózu. Byla hlavním podezřelým, ale stejně jsem nějak nevěřil tomu, že někdo takový by dokázal obelstít zdejší ANBU. Což je i důvod proč se vlastně ptám.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Yuki Katsuragi Fri Nov 21, 2014 11:10 pm

Víte já tu mám taky misi a zdržujete mě udělala jsem jednoho klona a ten šel zkoumat po okolí Tak mluvte tímto vám dávám trochu času chci mít tu misi rychle za sebou tušila jsem o co pravděpodobně jde, už našli tu mrtvolu no očekávala jsem to a nijak to semnou nehnulo, spíš mě zajímalo co za otázky má pro mě připravené
Yuki Katsuragi
Yuki Katsuragi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 25
Registrován : 10. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sat Dec 06, 2014 1:22 pm

Pozorně jsem si prohlížel mladou pobledlou dívku a tak nějak jsem se snažil si uspořádat myšlenky. Přece jen byla ještě mladá a podle všeho patřila ke Kirigakure no Sato. Že by byla právě ona vrahem civilisty? Ne,.. nechal jsem svůj úsudek zastřít podobou, jsem ale hlupák. Podíval jsem se do jejích očí, které člověka v každém případě usvědčí. Každopádně důkazy mluví za vše, nemůžu jí nechat jen tak jít, tím jsem si byl v tu chvíli na sto procent jistý. Můžu to brát jako svojí první povinnost v tomhle novém já. Většina ANBU nejdřív zaútočí a pak až se ptá, teda za předpokladu že má koho. Její štěstí bylo že jsem na ní přišel jako první.
Celou dobu jsem byl ve střehu tak jsem zvládl jednoduše přečíst její úmysly už jen z prvních pohybu rukou kdy se pokusila složit pečeť na klony. Já jsem narozdíl od ní, nemusel skládat pečetě pro můj další krok a tak jsem se prostě shunshinem dostal do jejich zad asi na vzdálenost meče. Bylo to poprvé co jsem tasil Kiby, ale nezaváhal jsem a protivník očividně nebyl dostatečně rychlý aby mi mohl v tomhle ohledu oponovat. Zvlášť když se nesnažil se dostat dál do protivníka co se specializuje v boji na blízko. Možná se to nezdá, ale bylo to fakt v mrknutí oka, kdy jsem stál za ní špičku meče jsem jí držel vedle krku, ale kdyby se pokusila pohnout dopředu tak si zapomene hlavu na tom tesáku co vede z Kib (eh nevím jak to nazvat.) Každopádně jsem jí tu možnost dát nechtěl a okamžitě jsem vpustil vlnu chakry do mečů a okolo mečů se objevila raitonová aura, která jí v takové kontaktní vzdálenosti mohla dost slušně paralyzovat. Druhý z mečů jsem držel v druhé ruce na backhand a byl připravený vlastně na jakýkoliv útok.
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kenji Uesugi Sun Dec 07, 2014 1:22 pm

Když už jsem se teda nějak rozhoupal k chycení tady mladé kunoichi co nám vraždí civilisty v přístavu, tak ke mě přiběhl nějaký geninsky messenger se zprávou. 
"Pane, ve vesnici byl vyhlášen nejvyšší stupeň bojové pohotovosti, z rozkazu Lorda Mizukageho se máte za 20 minut hlásit u brány panu Kashikem připravený na bitvu." celý udýchaný vyhrkl skoro naráz, očividně to opravdu spěchá.
Rychle jsem k němu ucukl pohledem a překvapeně zamrkal. Pravda že tohle byla fakt docela blbá situace na vyhlášení nejvyššího stupně bojové pohotovosti. Ale je to rozkaz a tak jsem musel rychle vymyslet co s tímhle provedu a dostat se tam do 20ti minut. Rozhlédl jsem se po okolí a hledal jsem nějakého ANBU, nebo nějakého strážníka,.. přece jen tady se o to někdo musí postarat. Za námi přece celou dobu ve skladu stál nějaký strážník a tak si určitě musel všimnout že se tady tasí meče.
"Strážníku!" okřikl jsem muže a stále jsem byl ve střehu. "Mohl by jste se postarat o tuhle slečnu, její chakra byla nalezena na místě činu - jde o vraždu civilisty" pohlédl jsem na něj docela vážným pohledem a stáhl jsem meče. Tak nějak jsem věřil že bude věřit nositeli legendárních zbraní, ale nemohl jsem to dál řešit.
"Děkuji,.." kývl jsem na něj a vyběhl jsem rychle k bráně.


//přesun
Kenji Uesugi
Kenji Uesugi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 92
Registrován : 03. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Fri Feb 20, 2015 6:07 pm

Dorazili sme až k prístavu. Bolo to vlastne také menšie mestečko. Alebo skôr dedina. Bar, inn, a podobné veci tu boli celkom.. bežné.
"Čo teraz? Kam pôjdeme?" Spýtala som sa môjho .. dalo by sa povedať experimentu. Hodila som po Nassaiovi podivný pohľad. Kto vie, čo som mala na mysli.
"Chlast, drogy.. rock n roll? Párty ?.." nevedela som si vybrať. Rozhodne som ale nemienila ísť späť do Kiri.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Fri Feb 20, 2015 7:37 pm

Pokiaľ bola nerozhodná, mali sme tu menší problém. Bol som na tom rovnako a možno aj horšie, ale skutočne som si nevedel vybrať, kam ísť. Možno i preto som najprv akoby ani nereagoval na jej otázku a proste len kukal zamyslene pred seba, než som sa o nejakú chvíľu na ňu znova kukol už aj s úškrnom.
"Keďže ja sám neviem, kam skôr ísť.. výber nechám slušne na tebe." Poznamenal som, naklonil hlavu a ostal tak na ňu kukať. Bol som zvedavý, čo si teda vyberie. Ale bolo mi jasné, že nech vyberie hocičo, tak to nuda nebude. Teda.. určite to bude lepšie, ako na tej lodi. To bez pochýb!
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Sat Feb 21, 2015 1:41 pm

"Tsch.. tak teda díky za pomoc." Zasmiala som sa a začala prechádzať v podstate jedinou hlavou ulicou v prístavnom meste. Nebolo tu toho moc. Väčšinou to boli skôr nejaké nudné moteli, kde si to človek ani len nemôže poriadne užiť.
Nakoniec sa mi však podarilo nájsť istý klub, ktorý mal dokonca aj živé tanečníčky.. aj keď.. nečakala som žiadnu veľkú úroveň. Pravda bola taká, že to predčilo moje očakávania. Vyzeralo to tu dobre. červeno-čierna farba stien ako aj poťahov, kresiel a podobne, plus podsvietenie červenými neónmi. 
Bolo tu len pár ľudí no, to nevadilo. Sadla som si do jednej "jednotky", čo zahrňovalo kruhový stolík a okolo neho do polkruhu sedačky.  Vyloźila som si na stôl nohy a s rukami za hlavou som si nahlas zívla.
"Nie že by som mala chuť, nehorázne sa dnes ožrať. Človek vśak nemá na výber.." 
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nessai Sat Feb 21, 2015 10:01 pm

Mlčky a poslušne som ju iba nasledoval do klubu, ktorý vybrala. Hneď od vstupu som sa tu začal obzerať, hlavne teda tie tanečnice, ktoré sa premávali cez klub či vrteli po stranách. Či som chcel či ne, musel som sa pousmiať a pomaly som prešiel za Nefrit až ku stolu. Sadol som si oproti nej, ruky položil na stôl a pohľadom som znova zablúdil k tým pár tanečniciam.
"Jop.. človek nemá na výber pri.. mnohých veciach.." Zamumlal som s úškrnom, načo som sa otočil zase k Nefrit a nadvihol som obočie. Netušil som, čo si chce objednať, ale ešte tu nebola obsluha, takže som si na to hodlal proste počkať a zatiaľ, keď už som si teda obzrel tanečnice, som si už akoby inštinktívne obzrel zase aj ju. Nijak skryto a nenápadne, to pri nej hádam ani nebolo nutné.
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Kaori Tue Feb 24, 2015 5:12 pm

Seděla jsem na židli ve zdejší kovárně a brousila si katanu. Už to je půl roku, co jsem se ve vesnici neukázala. Ne že bych nechtěla. Nemohla jsem. Po tom všem, co se stalo s Katarem, a pak s našimi dětmi. Utekla jsem od něj a děti mu pak předhodila před dveře domova, jako nějaký odpad. Vlastní děti. Byla jsem tvrdohlavá, svéhlavá a zbrklá, navíc jsem bydlela tak na půl na ulici. Není divu, že když jsme se s Katarem tak sblížili, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Nemohla jsem to udělat. Nemohla jsem pro něj být tým, koho si zasloužil. Ta noc tenkrát byla chyba. Nejhorší na tom je, že za ní můžu zcela já. On to nechtěl. Nevím co jsem si od té noci tenkrát slibovala. Vzhledem k tomu, co se stalo poté na ní však nezapomenu. Děti, které jsem porodila, a pak mu je předala, čím sem se jich zřekla. Nemohla bych se o ně postarat, a tak jsem se nemohla vrátit. Ne po tom všem, co se stalo.
Dívaje se zpátky na svůj život jsem zjistila, že potřebuje změnu. Nemohla jsem tak dále žít. Co se stalo, stalo se. Bylo na čase jít dál! Proto jsem si zařídila bydlení tady v přístavišti daleko od vesnice. Svou absenci kunoichi ve vesnici jsem odůvodnila staráním se o potomky, což byla jedna z mnoha lží, které jsem od doby, co jsem opustila Katara, řekla. Proto jsem již ve vesnici nebyla brána jako Kaori Kasumi, ale Kaori Terumi. Ne že bych předtím nelhala, ale teď to bylo častější. No, do doby, kdy jsem zde v přístavišti nenarazila na jednoho milého pána, který se mě ujal. Potřebovala jsem od toho všeho pauzu. Musela jsem si to v hlavě dát do pořádku, a to kompletně vše, nejen naše děti s Katarem. Ten pán byl kovář, a tak jsem shodou okolností skončila v kovárně. Žel, po pár dnech zemřel. Měl dva syny, kteří mi povolili zde v kovárně zůstat. Žila jsem tu poklidným životem půl roku.
Posledně jsem začala pociťovat, že tohle vše mi nestačí. Neuklidní mě to, ačkoli od té aféry s Katarem uběhlo několik měsíců. Proto jsem nyní sedě a brouše si svou katanu, přemýšlela nad tím, jak zaplním tu díru v mém srdci. Nenacházela jsem jiné odpovědi než-li té, že se musím vrátit do Kiri. Ne kvůli Katarovi, popravdě jsem neměla ani v plánu se s ním setkat, ale kvůli mému závazku vůči vesnici. Zadívala jsem se na katanu, která se jevila ostřejší než kterákoli jiná. Ale pevná nebyla. Totéž se dá říci o mě. Abych to změnila, sbalila jsem si své věci a bez rozloučení opustila kovárnu a zamířila k vesnici.

Přesun
Kaori
Kaori
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 138
Registrován : 02. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Nefrit Tue Feb 24, 2015 10:50 pm

 - po dlhých a "ťažkých" dňoch -
Som sa znova prebrala v nejakom moteli s hroznou opicou. V momente som nahmatala po vrecúšku s gulôčkami, ktoré boli takou tou prírodnou zmesou liečiv a podobných somarín. Zistila som aj to, že to malo krásny vedľajší účinok.. zbavovaniu sa stavu po alkoholickom opojení.
Začala som ich prežúvať a chodiť po celej miestnosti, po čom na seba znova hádzať zdrapy oblečenia. 
"Čo je to dnes za storočie?" Zamumlala som si pre seba a pohľad hodila na Nessaia, ktorý bol na tom pravdepodobne rovnako zle, ako ja. Ten mi však ešte nemal ako odpovedať. Otvorila som pre to okno úplne dokorán a nechala do vnútra pustiť čerstvý vzduch.
Nefrit
Nefrit
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 116
Registrován : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Feb 28, 2015 2:09 pm

Do prístavu Mizu no Kuni zakotvila nákladna loď, na ktorej som bola ja aj Tatsuya. Bola som v kajute, keďže som sa rozhodla prespať väčšinu cesty, prírodzene som spala. Rozhodne to bol dobrý nápad, keďže som potrebovala doplniť energiu. Minulú noc som moc toho nenaspala. Chvíľu mi však trvalo zaspať. Zobudila som sa na menší hluk na palube, ktorý bol počuť. Po prebudenňi som mala väčšinu vecí na sebe, spala som oblečená... Len som si znova musela upraviť vlasy, čo mi vždy zabralo nejaký ten čas. Netušila som, kde je Tatsuya, ale bolo by dobré, ak by som ho našla. Vyšla som z tej kajuty, ak sa to tak dalo nazvať, keďže postel bola tvrdá. Vyšla som na palubu a hľadala Tatsuyu.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Feb 28, 2015 2:39 pm

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Tumblr_n7fkvtNGW11tocma2o4_500

Celá tato cesta byl jeden blbej nápad. Nikdy jsem na lodi nejel a bylo to poprvé a naposledy. Mezi tím, co si šla zrzka dát dvacet, jsem se jen tak procházel po lodi, než jsem začala mít zvláštní pocit v žalůdku.
Za malou chvíli jsem začal zvracet a tento pocit nepřestával. Trpěl jsem takto až do příjezdu. Tu zrzku za stavil chlapík, který pracoval na lodi a navedl jí přímo ke mě. Já se na ní podíval jen hodně vyšťavěným pohledem.
"Zachraň mě, prosím. Že už tam bud-...." Dřív než jsem to stačil doříct, jsem sklonil hlavu opět z lodi. Myslel jsem si, že umřu! Toto byla moje poslední chvilka před smrtí, byl jsem si tím jistý, že smrt vypadá asi nějak takto!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Feb 28, 2015 3:14 pm

Zastavil ma chlapík, ktorý ma priviedol až k Tatsuyovi. Musela som sa škodoradostne usmiať, čo si určite musel všimnúť aj Tatsuya. Mal síce iný problém, ale škodoradostný úsmev mi tam ostal dosť dlho. "Takže modrovlások nemá rád cestovanie loďou... " Skonštantovala som a pokračovala. "Už sme tu, môžeme ísť." Nikdy by ma nenapadlo, že on bude mať takýto problém, ale na druhú stranu mi to spravilo radosť... Loď už zakotvila a ja som teda šla na pevninu. Premýšľala som nad postupom, ako nájsť ľudí z Oto, ktorý sa práve nachádzajú v Kirigakure no Sato.
Čakala som na Tatsuyu, ktorý, keď sa ku mne dostal, tak som mu niečo navrhla. "Nechceš sa ísť zregenerovať do nejakého motela? Takýto si nepoužiteľný." Vypadal naozaj zničene, to však neznamenalo, že môj škodoradostný úšklb zmizol z tváre. Dnes som plánovala zistiť niečo o shinobi z Oto, ktorý mali cestovať do Kiri.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 10:00 am

Podíval jsem se na zrzku stylem, jestli ten její škodoradostný úsměv myslí vážně, měl jsem chuť jí podříznout svou kostí, protože mi bylo vážně blbě. Ale i z tohoto důvodu jsem nemohl, sotva jsem se hýbal!
Došel jsem na pevninu a opřel se o kolena.
"Božeee! Co toto sakra je! No to bylo hrozný, všechno se semnou kejve." Zakřičel jsem, když už jsem stál na pevné zemi a podíval se na zrzku. Pak jsem se jen urazil a ruce si dal do sebe.
"To si sakra piš, musím do sebe něco dostat, jinak fakt gebnu." Povzdechl jsem si a hledal nejbližší motel, ale nikde jsem ho v blízkosti neviděl a proto jsem se znovu otočil na ní.
"Hledej šmudlo, ať to lítá."
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Mar 01, 2015 10:52 am

"Ako malé dieťa..." Poznamenala som skôr pre seba, ale dostatočne nahlas, aby to aj Tatsuya počul. Sama som však nevedela, kde hľadať, preto som sa vydala hneď niekam, kam ma nohy viedli, pokiaľ nejaký ten motel nezbadám a pozerala som sa naokolo.
"Dostatočne si si užil cestu loďou?" Opýtala som sa provokačne a stále som sa tak škodoradostne usmievala. Musela som si aj ja doňho rypnúť, tak ako to robil on už celú cestu.
"Vieš o tom, že naspäť pôjdeme znova loďou?" Uškrnula som sa naňho, spravilo mi to náladu... Vlastne dlho som nebola tak škodoradostná, ale teraz som sa v tom naozaj vyžívala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Mar 01, 2015 1:38 pm

Z očí mi při jejich komentářích vyletěla jiskřička. Šlo vidět, že jí chci fakt zabít, fakt strašně moc bych si to teď užil. Šlo vidět, že se v tom uplně vyžívá a užívá si moje utrpení. Proto jsem ukazováčkem ukázal na její zadek a z prstu mi vyletěla kůstka, která jí střelila do zadku. Mohlo to bolet asi tak, když otvíráte šampus a špunt vám střelí prostě do zadku.
"Ještě chvilku si to užívej a dopadneš jak ty...lacné zmalované děvčata, jak jsi řekla před tím, než jsme vyjeli." Vyplázl jsem na ní jazyk a zastavil se před motelem. Vešel jsem dovnitř a zeptal jsem se, jestli mají dva volné pokoje. Pro mou smůlu byl volnej pouze jeden.
Otočil jsem se pomalu na zrzku.
"Spíš na zemi." Tentokrát jsem se výsersky zase usmál já a zatočil klíčema kolem prstu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Přístav Mizu no Kuni - Stránka 4 Empty Re: Přístav Mizu no Kuni

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru