Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Údolí Kukuřice

+9
Sania Senju
Kenji Kurama
Azurashi Shiniko
Nukenin
Raiki Senju
Hyūga Fū
Katashi Souta
Shinobi
Assasin Senju
13 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 12:26 pm

First topic message reminder :

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Field_of_fog_by_ollisiponkoski-d5r4tcs
Ohromné údolí, které skrývá spoustu tajemství.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 29, 2013 7:00 pm

Iwa Kunoichi

Hokage byl rychlý, přesně tak jak jeho přezdívka říkala.
Málem by mě překvapil, což se nestalo. Vyblokovala jsem jeho úder svou katanou a opětovala mu pohled. Byl docela pohledný. Odskočila jsem a usmála se. "Nevěděla jsem, že Hokage je tak pohledný. Alespoň ti dám polibek pod kterým roztaješ." Všichni si mohli myslet, že Iwa Kunoichi ovládá jen doton, ale to nebyla tak úplná pravda. Co skrývala ještě v rukávu? Nejen že dokázala vyblokovat Hokageho útok, ale ještě mu dokázala vyhrožovat.

Genin 1 a genin 2
Byli to prozatím genini, ale dokázaly bojovat slušně. Neměli takovou zásobu čakry, aby dokázaly tuto techniku vytvořit sami, proto se spojily, vytvořili pečetě a obklíčily trio z Konohy.
"Doton: Retsudo tensho!"
Údolí Kukuřice - Stránka 2 RetsudoTenshou

Genin 3
"Hyuugo, jestli si myslíš, že je to všechno co dokážu, tak si na omylu," spojil ruce a pokryla ho vrstva kamenů se kterou na sobě vytvořil brnění. Bylo to dost náročné, ale tento chlapec byl výjimečný svým původem. Pravda byla taková, že proti sobě nyní stojí dva nejmocnější klany, z Iwy a z Konohy. Otázka ale pořád zněla, jak tohle dokázal? Bez pečetí?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 7:14 pm

Ta žena mě překvapila, odskočil jsem a přeměřoval si ji pohledem.
"Polibek?" ušklíbl jsem se. "Tak to zkus," och, další ženská, to je snad prokletí.. Poskládal jsem pečetě.
"Mokuton: Daijuurin no jutsu!" namířil jsem na ni rukou a mé prsty se změnily v kusy dřeva, které se prodloužily a mířili na ni s cílem ji svázat.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 29, 2013 7:31 pm

Jejich technika mě donutila vyjít na povrch. Vlastně mě spíš dostala, protože se země pode mnou zvedla. Já jsem trochu vyletěl a spadl na tvrdé kameny. Rychle jsem se zvedl a vyběhl zpátky na normální zem. Tím jsem ale byl zachráněn. Doufal jsem že i ostatní z mého týmu se z toho nějak vylízali. Ohlédl jsem se za nimi, abych se ujistil, že jsou v pohodě.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 29, 2013 7:38 pm

Jejich technika sice zničila klony, které se rozpadly na vrány, ale já tak snadný terč nebyl. Vyhnul jsem se a vrány, které byly dříve klony se na ty dva geniny vrhly. Škrábaly je, klovaly...na zabití to nebylo, ale pokud nejsou neuvěřitelně odolní, tak žádnou ruční pečeť jen tak nesloží. Využil jsem toho, že jejich výhled je zakryt vránami a hodil po každém z nich výbušný kunai.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 29, 2013 7:47 pm

Ušklíbl jsem se. Katashi byl v poho a Fuu se snad o sebe taky postará. Pořádně jsem vydechl a zavřel oči. Musel jsem také nějak přiložit ruku k dílu. Chvíli jsem přemýšlel a pak mě něco napadlo. Otevřel jsem oči a poskládal ruční pečetě. Soustředil jsem chakru jak nejlépe jsem dokázal a pak se dotkl země. "Kuchiyose no Jutsu!" zařval jsem a přede mnou se objevil nějaký divný pes se samurajským mečem.
Údolí Kukuřice - Stránka 2 Ninja-dog
Chvíli jsem se na něj díval a pak mu řekl: "Kdo sakra jsi?!" Pes se na mě otočil a nadechl se, aby mi nejspíš odpověděl, ale já jsem byl rychlejší. "Ale, to je teď jedno. Zaútoč s tima vránama na toho genina tam naproti vpravo!" zavelel jsem a čekal co bude dělat. Pes si mě chvíli prohlížel a pak se podíval na ně. "Hai, ale pak mi to nějak splatíš." řekl a rozeběhl se proti nim. Cestou si vytáhl svůj meč a začal s ním trochu nemotorně šermovat.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Shinobi Thu Aug 29, 2013 7:47 pm

Iwa Kunoichi

Čekala jsem, že budu muset vzdorovat jeho rychlosti, ale opak byl pravdou. Katanou jsem posekala ty jeho divné prsty a odskakovala jsem dál.
"Doton: Dosekiryuu!" ohromný drak mířil na Hokageho a doufala jsem, že ho sejme. Všimla jsem si taky toho, že mí studenti mají problém.
Néé!Hokageho jsem ignorovala. Goremu no jutsu! oba geniny zachránila ruka Golema. "Vy smradi," zamračila jsem se a pomocí Shunshinu probleskla až před své studenty. "Zabiju Vás jindy, Vás všechny!" Golem se zformoval a my na něj skočily. Golem se napřáhl a zmizel.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Katashi Souta Thu Aug 29, 2013 7:50 pm

Zamračil jsem se, když zdrhli. Veškeré vrány kromě Chiyo zmizely v obláčku dýmu. Klesl jsem na koleno a chvíli vydýchával, na čele se mi perlil pot. Ten boj byl namáhavý. Zvládli jsme to. Postavil jsem se a usmál.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Raiki Senju Thu Aug 29, 2013 7:55 pm

Nevěřil jsem vlastním očím. Zrovna se nám tak dařilo a oni si klidně zmizí? To mě celkem naštvalo. "Kam si myslíte že jdete?! Vraťte se!" křičel jsem za nima, ale oni už byli dávno pryč. "Ach jo." řekl jsem zklamaně a otočil se na ostatní. Pak přiběhl ten pes. "Dluh splatíš jindy. Teď musím zmizet, ale nemysli si, že se z toho nějak vykroutíš." řekl mi, ale já ho neposlouchal. Pak se vypařil, stejně jako Katashiho vrány.
Raiki Senju
Raiki Senju
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 338
Registrován : 28. 07. 13
Age : 24

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Assasin Senju Thu Aug 29, 2013 8:04 pm

Dost dobře reagovala na mé jutsu, přestal jsem tedy s Mokutonovou technikou a proti zemnímu drakovi použil.."Suiton: Suiryuudan no jutsu!" vyplivl jsem draka vodního. Draci se střetli a sesypaly. Ve druhém okamžiku zachránila své studenty a společně s nimi zmizela.
I na druhé straně jsou pořád lidé, kterým záleží na svých podřízených, asi má ke svým studentům stejný vztah jako já.
Objevil jsem se při Katashim.
"Tato válka bude krutá, ale právě jsme mohli poznat, že nepřítel není jen vrah a agresor. Chránila své studenty, tak jako já, bych chránil Vás..Musíme ukončit tuto válku, Katashi, Raiki, Fuu.."řekl jsem zamračeně. Zas..Další válka, pořád jen další války..Nic víc, než války. Smrt..zoufalství. Dostali jsme se snad opět do období prvních třech válek? Je to naše chyba. Pohlédl jsem na soumrak. Je to naše chyba, nás pošetilců, to my jsme vytvořili takový svět plný válek..
"Jdeme tedy stavět.." se smutným výrazem jsem poskládal několik pečetí. "Mokuton: Jukai Koutan!" Zavřel jsem oči a držel pořád pečeť. Na tomto místě začaly vyrůstat ohromné stromy, které se neustále formovaly. Nejdříve jsem vytvořil kolem hradby, poté jsem začal tvořit domy, menší, větší, střední, shlukující se v ulice. Stvořil jsem také jednu větší budovu, kde měla sídlit Crystal. Bylo to vyčerpávající, ale část vesnice byla dostavěna.
__________________________________
"Mokuton: Renchuuka no jutsu!" použil jsem poslední techniku, která dokončila poslední čtvrť. Sora no sato stála na nohou.
Ze mě padaly kapičky potu, byl jsem vysílený, něco takového jsem už dlouho nepoužil. Vesnice nebyla nijak velká, ale byla to tvrdá práce.
Údolí Kukuřice - Stránka 2 The_imperial_city_by_reneaigner-d66drwj
spojil jsem ruku v poslední pečeť a se svými studenty zmizel.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Katashi Souta Fri Aug 30, 2013 3:18 pm

Vyslechl jsem senseie a vážně přikývl. Ta válka škodí oběma stranám...ale bez válek by jsme stále byli v jeskynních. Sdělil jsem svůj názor a pokrčil rameny, když tu náhle pode mnou vyrostl strom. S výkřikem jsem uskočil. Trochu ublíženě jsem se podíval na senseie, ale pak jsem pozoroval jeho dílo. Pěkné. Rychlé, levné, pěkné.
Katashi Souta
Katashi Souta

Počet příspěvků : 329
Registrován : 23. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Hyūga Fū Fri Aug 30, 2013 8:03 pm

Éééh... Nevedela som čo povedať, odrazu celí iwský tím zmizol na takom divnom golemovi. Sákra dudy mordy, no ja asi nezmlátim hubu nikomu! Založila som si naštvane ruky na hrudi, konečne poriadna šanca na boj a oni si utečú...Ešte sa nám aj tá harypyja vyhrážala, že nás vraj zabije neskôr. Silné slová, slabé skutky...
Otočila som sa na senseia, mal ako vždy pravdu. Nemala som k tomu veľmi čo povedať...Radšej som mlčala a sledovala, ako sensei tvorí novú dedinku. Bolo to úžasné! Skôr, než som ale stihla zaprotestovať (mienila som ísť späť do dediny peši), som spolu so senseiom zmizla...
Hyūga Fū
Hyūga Fū
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 391
Registrován : 18. 07. 13
Age : 26

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Nukenin Sat Jan 24, 2015 10:30 pm

Údolí Kukuřice, to bylo místo, kde skupinka Nukeninů utíkajících z Konohy nyní zastavilo. Tři B-Rankový Shinobi bez čelenek a jeden A-Rankový, jehož domovinou byla kdysi Konoha. Snad proto věděl, jak se dostat nepozorovaně do Konohy, archivu a také úspěšně utéct pryč.
Cestu však již urazili poměrně dlouho a je třeba brát v potaz energii vloženou do vykrádání archívu. A-Rankový stál a hleděl s rukama v bok směrem, odkud přišli, jakoby se díval, zda-li je někdo nesleduje. Na zádech měl upevněné svitky z archívu, jež Hokage-sama tak strašně chtěla zpátky. Tři B-Rankový doskákaly hned za něj a poměrně rychle vydýchávali. Vypadalo to, že tempo onoho vůdce této skupiny jim tak úplně nevyhovovalo.
Myslím, že si můžeme na chvíli odpočinout. Řeknu vám, až bude čas jít zase dál. Neděláme to přeci zadarmo... Řekl A-Rankový Nukenin a obrátil se ke svým lidem, aby s nimi něco prodiskutoval.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sat Jan 24, 2015 11:02 pm

Azurashi Shiniko

Se svým týmem dorazím až do údolí kukuřice, cesta byla rychlá, nějak jsem se snažil dostat co nejrychleji až sem, abychom splnili očekávání naší Hokage, která by byla nerada, kdybychom neuspěli. V hlavě mi vyjel plán a já byl připraven.  Ihned se porozhlédnu po okolí a kouknu se na všechny okolo.  První koho si všimnu jsou čtyři muži se svitky na zádech, z čehož si lehce vyvodím, že to je právě náš cíl. Naposledy se otočím ke svému týmu a vydechnu. "Takže, berte to vážně, když se nebudete snažit, zabijou vás, máme moment překvapení, nechte to na mě." Složím pečetě a spadnu na zem v důsledku techniky Reika no jutsu. Má duše je nyní v těle jednoho z nich, v tom kdo k nim promlouval, ale rozhodně to nebyl vůdce, ten si pravou rukou sáhne po kunaii a bodne si ho do krku. Mezitím se má duše přesune zpět do původního těla. Skoro jsem to aji nestihl. "Jeden dole. Teď do nich!" Zavelím a pravou rukou sáhnu po kataně. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Kenji Kurama Sat Jan 24, 2015 11:09 pm

A teraz začbe sranda*Poviem, keď Azurashi zmizne a jak nám povie, že do nich tak si vyberiem asi 4 kunaie z výbušními lístkami a hodím to medzi tých troch. Výbušne lístky explodujú takmer okamžite a ja sa zasmejem. Hneď na tú trojicu vybehnem ako prvý*Odvediem pozornosť vy sa ich zbavte potichu *Šeptnem vám tak aby to nukeniny nepočuli a potom si vyberiem dva kunaie a zakričím na nukeninov*Tak čo bude sranda hajzli!
Kenji Kurama
Kenji Kurama
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 06. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Sania Senju Sun Jan 25, 2015 11:27 am

*Rýchlym tempom drží s Azurashim krok. Nie, že by to bolo ľhké, ale ona je rozhodnutá nezaostávať. Je to jej prvá misia, možno moment, keď môže naozaj prísť o život... nie, že by tréningy s Hikarm a neskôr s Azuom neboli dostatočne zničujúce, ale tu je to naostro. Míňa jej známe časti v zemi ohňa, tie, ktorými sama prechádzala keď pred pár rokmi  pršla do Konohy ako sirota. Neskôr však už vychádza zo známej zóny a ocitá sa na nezámom mieste. Ešte tu nebola. Kebyže sa tu neocitá v taakomto čase a za takýchto okolností, možno by sa rozvalila do trávy, precítila tú chladnú rosu vo svojich dlaniach, vdychovala čerstvý, trochu ťažký vlhký horský vzduch a nechala si v ušiach vyhrávať melódiu, ktorú byy jej šepkal vietor. "Presne ako tedy..." Spomenie si na tú chvíľu, vtedy ju z horského pokoja vytiahli udalosti, tak strašné, že sa nedokázala ubrániť slzám ale teraz.. "Čas všetko vyhojí."  Uvedomuje si čím ďalej, tým viac a viac. Snád ju to trochu aj mrzí. Predsa len, jej rodičia.. Pri spomienke na nich pred dvoma rokmi ešte plakala, ešte má v pamäti tú veľkú hrču v hrdle ktorá sa zjavila s každou spomienkou na nicch. Teraz, teraz sa však na to díva viac s nadhľadom. Možno ju to mrzí, predsa len, sú to... boli to jej rodičia. Je to z jej strany teda zrada? V mysli jej poráva otázka, avšak v hĺbke duše cíti nádej, možno však len rozmar. Chce byť šťastná...
Stále nasleduje Azua, prešli nejakú trasu, nie šak privľmi ddlhú. Pocíti lýtko, na tvári však nedá nič poznať. Prechádz pohľadom po pláni.. Naozzaj je škoda, že je tu práve za takýchto udalostí. štyri postavy.. Menšia presila? Vypočuje si čo Azurashi hovorí. Navzdory toho, v akej sa nachádzajú situácii sa naňho ľahko usmeje. "Možno naozaj... snáď budem šťstná.." Pomyslí si pri pohľade naňho a v rdci cíti snáď nádej, možno prosbu. Sleduje, ako skladá pečate, vidí jeho padajúce telo. Možno sama by nečakala, že sa zachvá tak duchaprítomne. V momente jeho telo zachytila pod pazuchami a jemne ho pokladá na zem. Možno sa jej v kútiku duše mihol strach, avšak verí, že Azurashi vie čo robí. Čupne si vedľa neho a sleduje, čo sa deje. Udivene sa díva na to, ako sa jeden z nich sám podrezal. Sám si vrazil kunai do hrdla a ani pri tom okom nemihol. Možno to bol na ňu trochu pritvrdý pohľad. Sama nevie, či by niekoho podrezala... podrezala ako nejaké prasa.. Vždy sa jej viac pozdávali jemnejšie spôsoby zabíjania.. také čistejšie.. V momente, ako sa Azu znova preberie a zahlási to, si plne uvedomí, že tú jtku má na svedomí on. Nie, že by to predtým netušila, ale takto priamo povedané to na ňu trchu tvrdšie dopadne. Spomenie si na to, čo jej o sebe povedal.. A cez to všetko... "Cez to všetko ho milujem..." Uvedomí si. nevie, či to je správne, nevie či to je dobré, le vie, že je to tak. A vždy bude šťastnejšia, že to vykonal on, než by to mali vykonať jemu. Ruky zaborí do trávy a snáď pritvrdo ju prstami rozhrabne. Pod prstami cíti odpor zeme, keď ju rozráža, to však nie je teraz podstatné. Sleduje toho chlapca, ako sa bezhlavo vŕha medzi tých zvyšných troch. "On odvádza pozornosť... Aké milé.." pomyslí si ironicky. ten chlapec jej snáď pripomín Hideho. "Ale ako dlho to zvládne? Veď padne prvý...." Pmyslí si trochu nahnevane. "Nemá snáď rozum?"  Je znechutená nad jeho prístuom, ale rozhodnutá, že ho nenechá skapať.Ale ani seba. Sleduje jeho útok a taktiež to, čo sa bude diať. Je pripravená na čokoľvek. Vytihne ruky zo zeme, držiac ich v päsť ich zaborí do vreciek a vytiahne prázdne. Potom zasúva ruku do kapsičky na pravom stehne a napnutá sťa struna čaká čo sa bude diať, pripravená na všetko reagovať.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Nukenin Sun Jan 25, 2015 12:24 pm

Skupinka si nyní povídala o tom, jak by to Hokage slušelo, kdyby byla nahá připoutaná ke kůlu a jak by bylo zábavné, kdyby její tělo bylo terč. Vskutku nepatřili k jejím fanouškům, což se dalo poznat už z toho, že do Konohy vůbec páchli.
V polovině remcání však Bali, jeden z Shinobi B Ranku vzal kunai a bezdůvodně si zabodl kunai do krku. Celá skupina se se zděšením dívala, co se to vlastně děje, jen ten nejbystřejší však poznal, že se jedná o cílený útok a věděl moc dobře, o koho jde. Šlo však vidět, že Azurashi již nějakou dobu nebyl nucen tuto techniku použít, jelikož jeho zručnost v této technice ochabla. Brzy si mohl všimnout, že má na krku menší ranku, ze které stékala teplá krev. Byl pomalejší než kdysi.
"Shiniko Azurashi..." Řekl si v duchu vůdce této skupiny. Jak to však mohl vědět? Odpověď byl jednodušší než se zdálo. Azurashi vystřídal mnoho týmů a kvůli němu umřelo spousta skvělých Shinobi. Rád se chlubí, že zabil spoustu lidí, ale zapomíná zmínit, že lidé byli na jeho straně. Stalo se však, že někteří přežili a jedním z nich byl právě Asamir, vůdce této skupiny a bývalý Jounin z Konohagakure. Měl tu čest s ním být na jedné vyprošťovací misi, při které kromě hrdosti přišel i o svého bratra, Yaguru. Právě tato mise z něj udělala to, kým je dnes. Nukenina prahnoucí po pomstě.
Přeskupit! Zavelel Asamir a otočili se zády k sobě, čekajíc odkud nepřítel zaútočí. V tom přiletěly kunaie s výbušnými lístky a ohromná expoloze zakryla pole, kde předtím Nukeninové stály. Opravdu to nebyl moudrý krok a ještě hloupější bylo vylézt z úkrytu a řvát. Asi neuvědomoval, že toto už není tréninkové cvičiště, zde opravdu může přijít o život, aniž by si toho stihl všimnout. Podceňoval nepřítele a to se mu stalo osudným.
Řekne Asamir s uchechtnutím a podívá se na Kenjiho a potom na Ranmara, kterému kývne na souhlas, že proti němu může jít. Sám Asamir však mířil za Azurashim, měly spolu ještě nevyřízené účty...

Z poza kouře, který po výbuchu vznikl, vyletěly dva kunaie jež zasáhly naprosto přesně Kenjiho. Bylo nemožné se v jeho situaci a schopnostem vyhnout útoku A Rankového Shinobiho. Nebyly to však žádné smrtelné rány, které by jej dokázaly zabít a už vůbec nebyly nijak hluboké. Jeden zasáhl jeho pravé rameno a druhý pravou tvář jeho obličeje, nijak hluboké. Kde však byly ostatní Nukeninové...?
Díky Kenjimu dokázaly svoji současnou polohu perfektně skrýt, ale co když skrývaly ještě něco jiného? Něco mnohem lstivějšího? To se měli brzy dovědět i ostatní.
Azurashi mohl pociťovat elektrický proud, který procházel celým jeho tělem a paralyzoval ho. Jeho technika Iwagakure no Jutsu se vypnula a až nyní mohli ostatní vidět, co se to vlastně stalo. Jeden z B-Rank Nukeninů měl v Azurashim zabodnutý kunai, který do jeho těla přiváděl velké množství elektrické energie a znemožňoval mu pohyb. Pokud chtěli, aby se jejich sensei z tohoto dostal, museli přinutit onoho Shinobiho, aby musel od Azurashiho odstoupit.
Až nyní se objevil Asamir a vedle něho poslední zbývající B-Rankový Shinobi, kteří vyšli v oblouku kolem doutnajícího kráteru, který vznikl po explozi výbušných lístků. Oba se dívali s nelibostí na Azurashiho, ale ten vedle něj, říkejme mu Ranmaru, poté otočil zrak Kenjiho, očividně ho chtěl ještě vyškolit než ho usmrtí.
Dlouho jsme se neviděli, Azurashi. Myslím si, že Reika no Jutsu by jsi znova používat neměl, je-li Ti tvůj život milý... zatím.
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Jan 25, 2015 1:39 pm

Azurashi Shiniko

Kenji byl vážně idiot, sice jsem zavelil k útoku, ale rozhodně jsem neřekl naběhni tam a nech se zabít, jak to právě on pobral. Avšak jak se nakonec ukázalo, vůdcem těchto Nukeninů, byl můj starý známy - Asamir. Jeho bratr byl neschopný a tak jsem ho musel nechat umřít, abych neohrozil misi. Nyní však mé tělo pocítilo chlad. Kunaii projel mým tělem a já se přestal hýbat.  Mé tělo bylo pod vlivem paralýzy. Nemohl jsem již nic dělat, krom toho, než věřit v Saniu, či Kenjiho, který byl tak trochu, jak jen to říct k ničemu. "Věděl jsem, že tento den přijde, bohužel jak ses všiml, nejsem tak dobrý jako dřív a to už mluvím jak starej dědek. Chytrý tah mě vyřadit z boje, ale nepodceňuj ty dva." Dodám a ještě vykašlu trochu krve. Pomalu se zadívám do země, normálně bych již spadl, ale paralýza mi to neumožní. Zatnu zuby i pěst, což je na mě v tomto stavu velký výkon. Můj pohled se ze země dostane na oblohu, nacož se jen lehce pousměji. Zvedne se lehký vítr a mé rameno začne svítit. "Pojďme si to vyřešit jeden na jednoho." Mé Aoi Kaze, tetování větru bylo aktivováno, čímž se má chakra přizpůsobila posílenému Fuutonu a Raiton je odjakživa slabší, než právě můj Fuuton, paralýza tímto ustála, což B-rankový shinobi za mnou, čekat nemohl, ihned jsem se otočil směrem k němu a poměrně rychle složil pečeť. (Rychlost skládání pečetí 4 z 5, Chuunin to ani nevidí.)  Jednalo se pouze o B-rank jutsu, ale pokud bylo posíleno mým tetováním, byl to A-rank, velice mocná technika. "Aoi Kaze: Fuuton Kazekiri no jutsu!" Tyto větrné čepele rozsekali i přivolání Rinneganu, z metru, ještě k tomu posílená technika, by měla právě z tohoto B-rankového Nukenina udělat salát přímo k jídlu. "Vám dvoum nechávám toho druhého, já si vezmu jejich vůdce." V rychlosti (5 z 5) si vytasím katanu a objevím se před Asamirem, usmívám se, ale pořád jsem zraněn, takže budu muset doufat v to, že Sania s Kenjim srovnají toho jednoho a pomůžou mi. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Kenji Kurama Sun Jan 25, 2015 3:17 pm

*Trafia ma kunaie a mňa to trochu odrazí dozadu. Stále nevidím na nepriateľa a tak sa snažím v rýchlosti v dyme, tak aby ma nevidel prichystať pascu. Natiahnem pomocou kunaiov dráty s výbušnímy lístkami a hneď na to urobím bushin no jutsu a ja sa skryjem do krovia. Pomaly začnem robiť pečate a pripravovať sa na techniku. Neobzerám sa ako to ide Azurashimu a Sanii. Stále len dúfam, že to zvládnu a Azurashiho som vôbec nepočul. Sledujem okolie a celý čas si hovorím, ako to dopadne a snažím sa niečo vymyslieť. Ako sa pokúšam, tak ma nič nenapadá. Do riti! Bojujem o život Pomyslím si a potom stále pozorujem moje okolie. Pomaly stále pripravujem svoju techniku, aj keď asi nezapôsobí. Aj tak to musím skúsiť*
Kenji Kurama
Kenji Kurama
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 06. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Sania Senju Sun Jan 25, 2015 6:04 pm

*Dlho nemusí rozmýšľať nad tým, aké techniky použije. Ani nad tým, ako bude postupovať. Vytiahne ruku z brašne, drží v nej dymovnicu, ktorúľahkým hodom presúva kdesi až za prichádzajúceho shinobiho. Neujde jej tiež, že Azu má problémy. Skladá pečate. Baran, Had tiger. "Bunshin no jutsu." Povie si v duchu a spracuváva presnú polohu troch svojich klonov. Jeden sa otáča a ide priamou dráhou k shinobimu za ich chrbtami. Tomu zbabelému zmrdovi kedysi skrývajúcemu sa v skalách. Už skladá ďalšie pečate. "Moguragakure no jutsu!" Znova v duchu zvolá názov jutsu. Avšak sleduje okolie okolo seba. Upokojí ju, že klon bežiaci do zadu k tomu zbabelcovi zmizne hlasným PUF vplyvom Azuovej techniky. Je šťastná, že si s ním poradil. Ďalšie dva klony sa rozbiehajú dopredu, trochu zahnú a širším oblúkom obchádzajú príchodiacich shinnobi a prechádzajú priamo cez dym, takže Kenjimu a tomu druhému shinobi tam v predu sa môže sdať, že vychádzajú priamo z dymu. Vlastne pužíva presne to isté, čo predchvíľou oni. Rada to tak robila. Nechávala sa inšpirovať nepriateľom.. jeho vlastné zbrane proti nemu. Ona sama sa už vnára zo zeme a kím je shinobi pri nich, ona už je preč. Taktoo pod zemou ľahko prehrabáva pôdu a v niekoľkometrovej hĺbke somduje terén. Takto, z pod zeme vďaka technike vie presne, kde sa nachádza Azurashi, vie, že shinobi, ktorý po Azuovi hodil kunai je odstránený z hry a vie presnú polohu Kenjiho ale aj úplne presnú polohu toho posledného shinobiho. Ktorý ostal jej aj Kenjimu. Nedá jej to, musí sa uškrnúť. "Vyženieme myšku z diery.." Zatiahne v duchu a nechá svoje tieňové klony bežať priamo k tomu tretiemu shinobimu. Nie preto, aby ho ohrozili či zastrašili.. predsa len, sú to len ilúzie. Klony vyberajú kunaie. Taktiež len videné okom a keď ich delí len 20 metrov od shinobiho, hodia ich priamo naň. Čokoľvek kunaie trafili, ozvalo sa len hlasnú PUF. Tieto klony nemajú útčníka zničiť. Oni majú len ukázať Kenjimu jeho polohu. Ona sama sa prehrabáva hladkým pieskom a presúva sa na výhodnú polohu pre seba a svoj ďalší krok.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Nukenin Sun Jan 25, 2015 8:36 pm

Všechno vypadalo velice dobře pro skupinku Nukeninů, která nyní měla opravdu navrch. Stále byly v přesile a zbavili se jejich esa, Azurashiho. Na zbylé se dívalo spíše jako na takovou potravu pro nenasytnou touhu zabíjet. Bylo zbytečné říkat si že to tak není. Oni jsou jen odpadem, který je třeba zrecyklovat a poslat zpátky do vesnice.
Omoi, B-Rankový Nukenin jež držel kunai pevně zabodnutý do Azurashiho ramena jen s úšklebkem pozoroval, jak se jeho protivník svíjen v paralýze čupí a nemůže se nijak dále hnout. Je to skvělý pocit, když Shinobi jeho úrovně drtí protivníka silnějšího než je on sám. Navíc to byl Azurashi, Shinobi známý pro svoji debilitu a techniku vražednější než byla ebola.  Tak to je opravdu nemilé, že nám náš Azoušek uvízl ve smrtelné pasti co? Řekl Omoi provokativně a rukou zajel ještě hlouběji do Azurashiho ramene, takže mohl vidět část kunaie trčet ze svého prsa. Možná právě to byla ta chyba, kterou Omoi udělal. Aniž by věděl, co se stalo, Azurashi se nějak dokázal uvolnit z jeho paralýzy a co víc, okamžitě na to jednat! Větrný břit rozpůlil Omoie na dvě symetrické části, které dopadly na zem, Omoi však stále žil a jeho řev se nesl celý, bojištěm, dokud neumřel.
Nevypadalo to tak, že by to nějak s Asamirem a nebo s Ranmarem hnulo. Jakoby to byly stroje, které takovéto věci vůbec nevyváděli z míry. Jak si mohli zachovat takový klid v duši, když jejich společníci umírali před jejich očima? Byli odstrašujícím příkladem lidské společnosti.
Asamir se o hokusy pokusy Geninů nijak nezajímal. Ihned se k němu dostal Azurashi. Hleděl mu do očí s opovržením, ale zároveň nenávistí a co ho úplně rozzuřilo byl ten jeho ksicht, který musel opět sledovat. Nesnášel ho, nesnášel Konohu a nesnášel tu bolest, kterou mu smrt jeho bratra způsobovala.
Nemínil ani minutu čekat, než se tenhle rádoby hrdina z Konohy, jež způsobil největší ztráty své vesnici zorientuje. Pomocí svého mocného kopu zasadil Azurashimu obrovskou ránu, jež by jen s těží dokázal s Asamirovou rychlostí a silou ustát a pravděpodobně se dopadne na zem, ale i kdyby ne, neměl v plánu mu dát čas použít jakoukoliv techniku a nebo vytasit zbraň, nastal čas pro souboj taijutsu, jež neměl v tomto údolí dosud obdoby. Při svých útocích kombinoval útoky kopy a údery rokou a bylo vidět, že v nich je opravdu velmi dobrý. Navíc nedal svému soupeři ani chvíli pokoj, nenechal ho ani sáhnout po zbrani, ani složit pečetě. Azurashi byl přinucen bojovat po Asamirově stylu ať se mu to líbilo nebo ne a bylo jasné, že pokud to tak půjde dále, se svým zraněním, které utrpěl mu hrozí velmi VELMI vážné problémy... a to nemluvíme jen o zlomeninách a otřesech mozku.
Ranmaru měl mezitím na starosti Geniny, kteří by jednoho dne byli opravdu velice skvělými stratégy. To co jim však chybělo byli zkušenosti a schopnosti, jež zatím neměli. Pro takové pasti, jako udělali oni jsou Bunshiny neúčinné z mnoha důvody. První důvod je, že jsou to pouze iluze, takže i zbývající dým procházel skrz ně a zvednutý prach taktéž. Navíc nezanechávaly na zemi stopy a nevířily při svých pohybech prach a jejich klony taktéž nevrhaly stíny. Pro Ranmara nebylo vůbec složité poznat , že se jedná o techniku Bunshin no Jutsu. S úšklebkem sledoval, jak se pro němu rozbíhají dva tyto výtvory. Nijak je nebral v potaz, i když proti němu házely iluzorní kunaie. Chabý pokus odpadu, to se asi nikdy nezmění, zůstanete odpadem dokud nezemřete. Pak až budete vesnici užiteční, nebudete totiž ve vesnici zabírat postele užitečnějším! Zakřičel s notnou dávkou emocí Ranmaru a začal skládat pečetě. Obori Bunshin no Jutsu!! Zakřičel a po celém bojišti se objevilo nespočetné množství klonů. Tento počet klonů maskoval nejen pravou polohu Ranmara, ale navíc způsobil na bojišti dokonalý zmatek a mohl vyřizovat každého z nich po jednom, aniž by byl spatřen. Před klony nebylo skrýše na zemi...
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Tue Jan 27, 2015 2:26 pm

Azurashi Shiniko



Starý známý Asamir, skvělý uživatel Taijutsu, div jsem ho stíhal blokovat, díky tomu, že i já jsem býval jedním z nejrychlejších shinobi. Avšak nyní měl on trochu navrch, specializoval se právě na Taijutsu, což pro mě znamenalo jedno, můžu se bránit, ale nemůžu útočit. Uhýbání mi tedy nestačilo, nakonec mě chytla strašná bolest, po předchozím útoku a já polevil. Tohle byla šance, která mě mohla hodně stát, musel jsem vsadit na to, že prostě chci ochránit Saniu a ostatní. Nemohl jsem polevit.  Ne teď.. "Kage Bunshin no jutsu!" Rychle jsem vytvořil tři klony, dva na to, aby zdrželi právě Asamira a třetího, aby mnou hodil z jeho dosahu, což mi dalo menší čas. Jednoduše jsem potřeboval složit pečetě. "Rozumím všemu, co jsi zažil, smrt tvého bratra je mi líto, přeci jen, kdybych v té době jen slepě nedokončil misi, přežil by. V dobách války je však mise mnohem důležitější, tedy tak jsem si to myslel. Nyní tě však musím porazit, nedovolím ti dotknout se Sanii a Kenjiho." Má rychlost skládání pečetí je na 4 z 5 takže je poskládám poměrně rychle. Nadechnu se a na mém pravém rameni zazáří tetování. Přesněji tetování větru, tentokrát mě to stojí hodně chakry, už jen z důvodu, že vylepšuji A-rank techniku na S-rank.   "Fuuton: Shinku Taigyoku" Tato technika dala zabrat i Susanu při A-ranku, na S-ranku to zní dělalo velice vražednou techniku, která měla i skvělou rychlost a dosah. Víceméně jediné jak by se tomu dalo vyhnout by bylo Susanoo ve vysoké fázi či nějaké časoprostorové Ninjutsu, to však A-rankový Nukenin ovládat nemohl. Po této technice mě opět zabolela rána a já spadl na kolena, vsadil jsem hodně na tuto techniku, přestože tohle byla pouze B-rank mise. Z úst jsem vykašlal krev. "Přehnal jsi to Azurashi, vážně moc, ten to přežít nemohl." Zazní hlas v mé hlavě, když opět zakašlu krev, už mi toho moc nezbývá, kdyby náhodou se něco pokazilo vytáhnu kunai, na kterém mám připravený papír něčím napsaným, ten hodím směrem k Sanii, je to snad něco na rozloučenou? Kdo ví, ale kunai doletí až skoro před ní. Následně se usměji a složím pečetě. "Zesílil jsi, to se musí nechat, Asamire.." No, mohlo to vypadat, že jsem počítal s tím, že ho tato technika zabije, minimálně by ho měla zranit, ale já své soupeře nikdy nepodceňoval, obvzlášť ne jeho. 
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Kenji Kurama Tue Jan 27, 2015 3:13 pm

*Cítil som bolesť v ramene a na tváry. Nebola to až taká silná bolesť ako spočiatku, ale stále stačila na to aby mi čiastočne otupila zmysly. Bolo to hlavne preto, lebo som sa sústredil na tú bolesť. Neďaleko som videl, ako Azurashi dostáva cez držku Ak prežijem, tak sa mu pokúsim pomôcť ,poviem si v hlave. Saniu som však nikde nevidel. Napadlo ma, že je niekde v bezvedomý, alebo sa schováva, ale nebol to môj najväčší problém. Smrť sa blížila dosť rýchlo. Skôr alebo neskôr ma odhalí v tomto kroví a najhoršie je, že neviem čo by som mal robiť. Moja prvá skúsenosť na misii a už som skoro mŕtvy. Nečakal som smrť tak rýchlo, ale nemienil som sa vzdať. V hlave mi niečo hovorilo, že som na to sám. Započujem nejaký zvuk a na chvíľu stratím pozornosť, ktorá je už tak dosť nízka. Uvidím, že to Azurashi zvládol, ale padol na kolena. Chcel som za ním vybehnúť a pomôcť mu, ale to by ma odhalil môj nepriateľ a ja by som zomrel. Všimol som si ale jak letel kunai nejakým smerom? Nevedel som čo to má znamenať, ale tak chcel som žiť, tak som sa začal znova sústrediť, či môjho nepriateľa nebudem počuť. Znova som začal byť ostražitý. Teraz to bolo to jediné čo ma mohlo udržať nažive a ja som to vedel veľmi dobre. Sedel som v kroví potichu takmer bez pohybu a sledoval okolie. Rukou som si držal rameno, ktoré som mal dosť zranené. Musí byť nejaký spôsob jak ho poraziť predsa len som nechcel umrieť na takomto mieste. Nie to som proste nemohol. Neobnovil som ešte klan a cítil som v srdci voči tomu bolesť. Jednoducho by sa takto môj sen jednoducho rozplynul. Toto mi behalo v hlave. Pre mňa to bol boj o holý život, ale pre môjho nepriateľa to bola hra. Počúval som každý divný zvuk okolo mňa. Čo i len zašušťanie iného kríku pri mne by znamenalo, že sa blíži. Započul som šum kríku v mojom okolí. Tep sa mi zrýchlil. Začal som pociťovať strach a aj preto som veľmi pomaly siahol po mojej kapse s kunaimy. Pomaly, tak aby som nepohol moc kríkom som otočil hlavou smerom na ten druhý krík. Bol tam len vtáčik, ale to nepriateľ nemohol vedieť. Dúfal som, že sa tam pôjde pozrieť a preto som zacítil šancu zaútočiť. Stále aom počúval moje okolie a sledoval okolie kríku s vtáčikom. Sedel som v mojom kríku bezhybne, aby ma nepočul sa pohybovať v kríku. Nevedel som však, či to zvládnem ak áno a skočí na to, tak som mal vyhraté, ale ak nie tak som musel vymyslieť niečo iné, ale bol som si skoro na 100% istý, že sa tam pôjde pozrieť a mňa neodhlaí*
Kenji Kurama
Kenji Kurama
Genin
Genin

Počet příspěvků : 32
Registrován : 06. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Sania Senju Tue Jan 27, 2015 8:29 pm

*Stále reguluje chakru, rovnomerne ju vypúšťa snáď z každého kúsku svojej kože. Vďaka tréningom s Sore no Kuni sa naučila skvelo na svoj vek regulovať chakru a tu taktiež dostala podmienky na zlepšovanie sa, teda je táto technika nestojí toľké úsilie, ako by mohla stáť niekoho iného čo by chakrou zbytočne plýtval. Z podzeme presne vedela kto kde stojí. Keďže mala približný prehľad čo sa deje, vedela, že Azurashi vytvoril klony- tie hmotné. Klony toho B-éčka ani neregistrovala, nevenovala im pozornosť. Oni neboli hmotné. Z tejto pozície ju takáto fádna D-éčková technika nepomýli. Presunula sa na pre seba strategicky vhodné miesto.. snáď jej to Kenji odpustí, ale hneď na začiatku muselo byť všetkým jasné, koho pôjde zachrániť... prípadne za koho pôjde zomrieť. A Kenji to nebol. Celý čas sa zdržiavala okolo Azurashiho, keďže pod ním sa zahrabala a to B-éčko v kríkoch vyzeralo vcelku lenivo. Aspoň z tejto- krtkovej perspektívy. Priam akoby cítila- každým zmyslom kde sa pohybujú, prenos váhy z nohy na nohu bojujúcich mužov jej daroval presné informácie o ich polohe. Drží sa Asamirovi za chrbtom.  Stará sa, aby bola v dôkladne správnej pozícii, aby neminula. Keď cíti slabé pulzovanie chakry j Azuovom tele, keď jej chvenie cíti na porchu zeme, vie, že sa niečo chystá. Klony. Tri nové stupaje na zemi, ale tá pôvodná- originál-priam chrlil vo vnútri chakrou a tá pulzácia bola priam cítiteľná. A asi nie len pod zemou vplyvom jutsu. Za Azua sa bojí,, že má len jeden pokus. Vtedy reaguje aj ona. Zaborí ruku do hliny nad sebou. Ruka je možno len biednych 30 centimetrov pod povrchom a smeruje do nej oveľa viac chakry ako predtým. Čoho výsledkom- ňou vyvinutej techniky Himitsu no Chika Hozen sa vytvorí obrovský kôl, hrubý 30 centimetrov a prudko rastúci zo zeme do dĺžky niekoľko metrov. Hliny má dosť, kôl nehádže, takže ďalšie míňanie chakry nehrozí. Kôl vychádza z miesta neďaleko od Asamirovho chrbta a prechádza takým uhlom, v ktorom by sa mu mal krásne zapichnúť medzi driekovými stavcami, prechádzať brušnou tepnou cez pľúca a vyjsť snáď z krku, poprípade hlavy.. podľa toho, kde ju Asamir držal.Na celej ploche cíti pekelný nával, dokonca aj zem sa prehýbala pod silou Azuovho vetra a dúfa, že svojim krokom minimálne poistí Asamirovu smrť. Vietor bol strašný a ona cíti, že fúka smerom toho B-éčka. Keď už nič iné, verí, že aj to B-éčko rozbije ten tajfún na mastný fľak. Dáva si však stále pozor a v momente keď technika skončí sa vyhrabe na mieste za Asamirovim chrbtom (či už tam ten chrbát ešte existuje, alebo už nie xD) keď vystupuje nohami zo zeme, ruky má vo vreckách a z vlasov sa jej ešte sype piesok. Necháva si však poistku, stále je čiastočne v zemi, stále sa jej prsty na nohách vyčnievajúce zo sandál dotýkajú, a aj vysielajú chakru do zeme, v pprípade, žeby ten poskok čistou náhodou ešte nebol mastný fľak a chcel na ňu zaútočiťs z pomedzi možno ešte existujúcich klonov.*
Sania Senju
Sania Senju
Genin
Genin

Počet příspěvků : 70
Registrován : 04. 10. 14
Age : 28
Location : SVK

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Nukenin Tue Jan 27, 2015 11:14 pm

Jak se dalo čekat, Azurashi byl stále stejně slabý v Taijutsu oproti Asamirovi. I když rány dobře blokoval, Asamirovi rány byly dostatečně silné na to, aby mu způsobily modřiny a pravděpodobně středně poranili jeho ruce, navíc měl zraněné rameno, což mu v tomto boji ještě více ubíralo a vítězství bylo spíše na Asamirově straně než na Azurashiho. Azurashi však zvládl něco, s čím Asamir nepočítal. Dva klony se objevili a šli proti němu. To nebylo nic, co by však Asamir nezvládl. Když proti němu šel první, na nic nečekal a jedním tvrdým úderem do hrudi, který byl opravdu velice rychlý jej zničil. Toho však využil jeden z klonů a zasáhl ho svojí pěstí do obličeje, nijak to s Asamirem však nehnulo. Rána byla jak od jeho matky a rychle vytáhnutým kuniem přesekl hrdlo tomuto klonu. Kunai protočil pomocí kroužky a hodil ho i po posledním klonovi, který to byl. Azurashi však byl až příliš daleko na to, aby pro němu Asamirovo Taijutsu platilo...
Viděl, jak skládá pečetě a nemínil tu jen tak stát, proč by taky uprostřed boje stál? Navíc když je jeho specializací bylo Taijutsu? Sania asi s tímto nepočítala, proto jí plán nevyšel tak, jak zamýšlela. Mohla by se sice pohybovat pod zemí, ale odpor vzduchu, proti kterému běžel Asamir a odpor zjemnělého písku Sanji... byl to krapet rozdíl. Tyč však měla až několik metrů, tudíž se jí podařilo alespoň to, co z částí zamýšlela, zranila ho. Tyč zasáhla jeho levou paži, kde se částečně provrtala do jeho svalu, avšak nedostala se ani ke kosti a Asamir běžel jednoduše dál, čímž kůl vytáhl z rány. Již proti němu však letěla opravdu mocná technika, technika, jež by ho velice snadno zranila.
Nemám... na výběr... Procedí skrz zuby, zatímco běží proti oné technice vstříc. Proč? Co se to dělo? Nechybělo moc a technika by jej usmrtila... Bystré oko však mohlo něco sledovat. Jeho tělo se začalo rapidně měnit, kolem něho se drásala půda a jeho vlasy pod náporem chakry stály vzhůru. Byl to známý Hachimon, technika Taijutsu, jež je považována víceméně za Kinjutsu, neboť ubližuje svému uživateli. Asamir s ní byl však velice zkušený, což se dalo poznat, kdy zhruba dva metry před technikou zmizel tak rychle, že po něm zůstal jen stín, jež se brzy taktéž rozpustil a tato technika letěla přímo proti Ranmarovi...
Tohle ještě není konec Azurashi! Ozvalo se vedle Asamira a následovala tvrdá rána do obličeje, jež by nestihl v této rychlosti a síle vykrýt. Zásah byl natolik silný, že mu roztříštil pravou část boční čelisti a způsobil nejméně otřes mozku. Pod náporem této síly byl navíc nucen odletět a narazil do nejbližšího asi nebude schopen boje, pokud-li se z kómatu, ve kterém teď zcela jistě je, neprobere a i potom to bude jistě velmi obtížné. Tím však Asamir neskončil. Bylo mu jasné, že Azurashimu na Sanii záleží, tak stejně jako jemu záleželo na jeho bratrovi, chtěl mu tedy způsobit přinejmenším stejnou bolest, jakou způsobil Azurashi jemu než ho zabije. Sania mohla ucítit, jak jí rychlá a tvrdá ruka chytila za vlasy až u kořínků, vytáhla ji z jejího krtince úplně ven a vší silou s ní praštil o zem, načež jí ruce probodl kunaiem k sobě, aby s nimi nemohla hýbat. Ležela na břiše a levé koleno měl Asamir položené na Sanii. Mohl jí teď snadno zabít, ale ještě nechtěl.
Omlouvám se, ale dnes budeš muset zemřít, není to nic osob... no vlastně ano, je to osobní. Ještě se můžeš dívat na toho svého chudáka, kterému říkáš mistr, jak tam leží a tiše umírá. Já Tě mezitím budu pomalu, ale jistě mučit, dokud nebudeš prosit o smrt, dívenko... Poděkuj za to tomu svému Azurashimu! Zakřičel až mu z úst prskaly sliny, které dopadaly na Saniin krk. Mohla se dívat, jak Azurashi zaražený ve stromě umírá... nebo alespoň to si Asamir myslel. Mezitím začal Sanii strhávat oděv, tak aby měla holá záda, samozřejmě zbytek jí nechal. (Samozřejmě to koleno už tam v té době nebylo.) Byl to frustrovaný člověk toužící po ekvivalentní pomstě, nikoliv pedofil. Kunaiem jí začal dělat ranky na zádech, nijak hluboké, ale když jich takto uděláte třeba čtyřicet, určitě to zabolí a jizvy ponechá. Jediný, kdo ji nyní může pomoct je tak maximálně Azurashi, který však na to nyní nevypadá...
Na druhé straně bojiště probíhal jiný souboj, mezi Geninem a Chuuninem, jehož poloha byla dlouho skrytá. Ačkoliv se Kenji snažil skrýt, kloni byli všude a dostali se i do míst, kde se on sám schovával. Kdokoliv mezi nimi mohl být ten pravý, to bylo jasné, ale co když ten pravý mezi nimi není?
Stalo se něco, co ani Kenji nemohl čekat, Ranmaru po něm nešel. Zaujal totiž podobné postavení jako Sania, nejevil o něj zájem, nebo alespoň tak to vypadalo. Nyní se mu tedy nabízí bezpečná cesta pryč z boje, zpátky do vesnice. Nemusí riskovat život pro tyto lidi, je z nich všech nejslabší a nemá nic, co by proti svému nepříteli mohl použít. Je jim tu teď spíše na obtíž, protože mají nad jeho životem zodpovědnost. I tak by se měl však rozhodnout rychle, protože aniž by to věděl, protože byl schovaný v křoví, letěla i jeho směrem technika, jež vytvořil Azurashi. Jeho směrem byl totiž i Ranmaru, který šel blíž k bojišti Asamira a Azurashiho. Ranmara jakožto Chuunina (B Rank Nukenina) tato technika roztrhala na kusy, co asi dokáže udělat takovému Kenjimu, který je schován a techniku jen stěží vidí...? (PS: Sania má někdy i dobré nápady, jak zabít vlastní společníky. Very Happy ) 
Nukenin
Nukenin
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 356
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Wed Jan 28, 2015 1:16 pm

Azurashi Shiniko

Ačkoliv můj útok se zdál býti více efektivní jelikož zabil i Ranmara, což znamenalo jedno, zbyl pouze jeden - Asamir, z nich ten nejsilnější. Má technika letěla rychle, málo kdo by se jí vyhnul, avšak Asamir tohle obešel, technikou, která zraňovala i jeho. "Ten bastard, tak přeci jen to použil, je konec Azurashi, budeš muset obětovat svůj tým, aby mise byla úspěšná, tak jako kdysi." Řekl hlas v mé hlavě, na což jsem jen zatnul pěst a připravil se. Nikdo s mým Taijutsu se nemohl bránit proti síle Hachimonu.  Hachimon byl tedy otevřen a mě, ačkoliv jsem patřil k těm nejrychlejším shinobi, byla udělena rána, kterou jsem ani neviděl. Skončil jsem ve stromě, znehybněný, skoro mrtvý, bez sil. Nemohl jsem nic dělat, nereagoval jsem na okolí, tep mi klesal a zpomaloval. Z úst mi začala téct krev a mé oči se pomalu zavírali. "Je tohle opravdu konec? Teď?.." Povzdechnu si když ležím na nehybně na místě. Mé ruce dopadli podél těla a po mé tváři stekla slza. Mlhavě jsem si vybavil co se tehdy stalo, na ten den, kvůli kterému se vzdal Asamir sám sebe, kdy upadl do žalu kvůli bratrovi. V ten den byla válka, mise, kterou jsem měl vést měla zajistit, aby se zásoby pro nepřítele nedostali tam kam mají a tím nám dát velkou výhodu ve válce. Všechno se však zvrtlo a já jakožto kapitán se musel rozhodnout. V ten den můj tým byl tvořen mnou, Yagurou, Shuem a Akashim. Tohle rozhodnutí nadále ovlivnilo celou misi, padli jsme do pasti nepříteli, přičemž ani mé techniky nás nedokázali zachránit. Jediný způsob byl odlákat pozornost, tím však zahodit svůj život. Sám jsem však na to neměl, něco mi říkalo to nedělat. Co to bylo?..  No, to pro teď bylo jedno, čím dál více slz stékalo po mé tváři, než se nakonec objevil lehký úsměv. "Já půjdu, udělám to.." Pronesl v ten den Akashi, nemohl jsem dopustit aby člen mého týmu šel tak jednoduše na smrt, ale byla to jeho volba. Já, Yagura a Shu jsme se tedy připravili na útěk, ale.. Akashi si to nějak rozmyslel, místo toho, aby nám získal čas, chtěl o naší poloze informovat nepřítele. Pomocí mé vražedné techniky Reika no jutsu nic neprozradil, ale tím se odhalila poloha našich nepřátel. Mé tělo si vzal na rameno právě Yagura, který se mě snažil dostat pryč. Shu se mezitím sám postavil nepříteli. Já jsem ve své technice odstraňoval desítky A-rankových Jouninů, bez jakýchkoliv problémů. Shu tam však zemřel a já se byl nucen vrátit do svého těla. Zbyl jsem tedy jen já a Yagura, před misí, která měla zničit most, pro zásoby nepřítel. Bohužel všechny výbušniny na dálku měl Shu, který byl zabit, takže před tímto mostem jsem stál já a Yagura pouze s výbušnými lístky. Ty byli sice efektivní, ale museli jsme tam nějak proklouznout. Yagura byl ve skrývání expert, takže výbušniny položil vlastnoručně a já ho mohl pozorovat z dálky. Problém nastal ve chvíli, kdy se něco pokazilo, nepřátelé ho objevili a výbušniny deaktivovali. Yagura měl šanci utéct, ale to by znamenalo neúspěch. Mé ruční pečetě ho stáli život. Objevil jsem se v jeho těle a výbušniny ručně aktivoval, což způsobilo jedno. Yagura nestihl utéct a zemřel. "Omlouvám se, Sanio.. Kenji.. zachraň ji.." Tohle jsem tak nějak zamumlal než se mé oči zavřeli, měl to být můj konec nebo ne?.. To se ještě neví, jak se nyní zachová zbytek týmu? Kdo ví..
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Údolí Kukuřice - Stránka 2 Empty Re: Údolí Kukuřice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru