Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

+5
Goku
Anbu
Junka
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Horké prameny Empty Horké prameny

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:22 pm

Horké prameny Svag
Místo relaxace po náročném dni. Horké prameny zklidňují jak mysl, tak tělo.
Lázně jsou oddělené, zvlášť pro ženy, zvlášť pro muže. Přejí-li si být páry spolu, je tu ještě jeden bazének, ovšem menší oproti těm dvěma.
Stačí se jen nahlásit na recepci.

První hodina koupání je zdarma.
Za každou další hodinu se platí 75 Ryo 
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Aug 08, 2013 12:47 pm

Cestou sem som ešte stihol navštíviť obchod, kde som si kúpil niekoľko nových obväzov a teraz s menšou kôpkou v rukách som kráčal tu, k prameňom, kde som hodlal zalomiť. Pri recepcii som si vyžiadal kľúčik od skrinky a presunul som sa do šatne, kde som namiesto toho dotrhaného oblečenia na seba hodil iba uterák, ktorý som uviazal na svojom páse. Následne som si cez plece znova prevesil Samehadu, a zároveň som si vzal aj všetky tie obväzy. Presunul som sa k  vode, sadol som si na kraj, do vody namočiac len nohy a Samehadu som si položil na nohy.
"No, je čas ťa zas trochu schovať." Zamrmlal som a začal som obväz na ňu obmotávať...
Po nejakej dobe už bola celá zas schovaná pod obväzom, takže som ju položil vedľa seba a skĺzol som do vody až po krk, načo som si pravda aj osviežil celú hlavu, načo som začal relaxovať... po tomto sa bude spať lepšie, snáď opäť na nejaký týždeň...

O nejakú pol hodinu som mal už dosť, vzal som Samehadu a vypadol som z vody, smerujúc rovno do šatne, kde som sa poutieral, hodil som na seba veci a kľúč som odovzdal pri recepcii. Následne som vyrazil opäť ktovie kam...

~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hitomi Yamada Wed Aug 14, 2013 5:42 pm

V zamyšlení jsem došla až sem. No, proč ne? Rozhodla jsem se zde tedy na chvíli zastavit. Usmála jsem se na recepční a vstoupila do šatny. Kupodivu byla dneska prázdná. Svlékla jsem se, vzala si ručník a vlasy si sepla do zvláštního drdolu.
Nerešit, jak je to kreslený, prosím xDD Už je to pár let xD:
Opatrně jsem vstoupila do vody. Hned jsem cítila, jak mnou prostupuje příjemné teplo. Ponořila jsem se do vody až po ramena. Ručník jsem si položila na břeh bazénku. Zavřela jsem oči a přemýšlela.
,,Čeho se pořád bojíš?" ozvalo se mi v hlavě. Hrozně jsem se lekla. ,,Co jsi tak vyplašená?" ozvalo se znovu, tentokrát pobaveně.
,,Na..nabi?" zkusila jsem opatrně. Kolem nás najednou bylo černo. Pohltila mě tma.
,,Co se to stalo?" roztřeseně jsem se rozhlížela kolem sebe, nic jsem ale neviděla. Najednou se objevila záře a přede mnou odbrovská vážka.
,,Baf." bafnul na mě. O dva kroky vzad jsem ustoupila. ,,Nemusíš se mě bát. Získala jsi to nejlepší, cos mohla." Kdyby mohl, tak by se na mě zazubil.
,,Jak to...myslíš?" zeptala jsem se.
,,No...Jsem přece šťastná sedmička!" ozval se naposledy a já otevřela oči. Byla jsem stále v horkých pramenech, Nanabi nikde.Potopila jsem se až po bradu.
,,To bylo...divný...Mluvila jsem s Bijuu..." zabublala jsem do vody. Narovnala jsem se, otočila. Rukama jsem se opřela o břeh bazénku a na ruce složila hlavu. Zavřela jsem oči.
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hitomi Yamada Thu Aug 15, 2013 1:58 pm

Prudce jsem otevřela oči. V první chvíli jsem nevěděla, kde to jsem. Horké prameny..Musela jsem usnout.. Zvedla jsem se a zabalila se do ručníku. V šatně jem se oblékla a rozpustila si vlasy. Doplatila jsem přebývající hodiny, které jsem tu strávila a zamířila opět do kanceláře. Stejně mě nepostrádá... Povdzychla jsem si a sklopila hlavu. (Přesun)
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Thu Sep 05, 2013 12:03 pm

Tak to nakoniec dopadlo inak. Skončil som tu, v jednom zo súkromných bazénov, keďže som nemal chuť na nikoho spoločnosť. Dokonca ani na ženy!... Fajn klamem, tie by som kľudne mal pri sebe, ale takú možnosť som nemal, to by ma odtiaľto vykopli skôr, než by som do ich bazéna stihol vôbec preliezť. Hoci, mohol som sa ukryť vo vode... nezbedne som sa usmial ale radšej som tieto myšlienky nechal uležať v hlave, nechcel som už vyliezať z vody, v ktorej som sa už mimochodom nachádzal aj so Samehadou, ktorá len tak opretá o kraj bola vedľa mňa. Mal som zavreté oči, ponorený som bol až po krk a hlavu som si opieral o kraj bazéna, načo som len pomaly a spokojne vydychoval. Toto mi chýbalo...
Strávil som tu dlhú chvíľu, možno až príliš dlhú, ale proste som si to zaslúžil po tom tréningu! Nakoniec som už len zas vyliezol z vody, vzal so aj Samehadu, šiel som sa prezliecť a následne som hneď aj vyrazil niekde preč.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 5:52 pm

Dorazil som sem opäť, tentoraz ale už konečne nie sám. Sám som tu aj tak totiž len zadriemal, síce to bol relax, ale žiadna zábava. Zastavil som sa pred vchodom a otočil sa na Junku.
"A sme tu." Zaškeril som sa na ňu a rukou som gentlemansky spravil gesto k dverám, aby šla ako prvá. Bola i tak návšteva, takže ju mohlo celkovo zaujímať to, ako to tu vlastne vyzerá.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 6:01 pm

"Wohó!!"
Nadšeně jsem vešla a prohlížela si halu.
Sugooiii!
Pak jsem se otočila na svého průvodce, protože mi došlo, že jeho jméno už sice znám ale on nezná moje.
"Jinak, já jsem Junka."
Zakřenila jsem se a vydala se k recepci. Vzala jsem si klíček a pomalu se šourala do šaty, chtěla jsem si to tu všechno pořádně prohlídnout protože lázně Kirigakure každý vychvaloval.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 6:13 pm

Pobavene som vošiel za ňou a ostal som stáť pri recepcii, len tak slabo sa usmievajúc. Junka... heh, zlaté. Usúdil som a pozoroval som, ako zmizla niekam do šatní. Ostal som stáť a dívať sa na recepčného, ktorý ma prepaľoval spýtavým pohľadom. Spomenul som si na svoje vlastné slová, ktoré ma prisudzovali až k inej orientácii, keďže som sa prestal správať v poslednom čase tak, ako som zvykol. A to ma aj donútilo vykročiť do iných šatní, po vzatí si kľúča, keď som krátko nato vyliezol už len v uteráku von a vybral som sa za chakrou, aby som Junku našiel. Správne, Samehadu som vláčil so sebou. Mohlo sa stať niečo zlé, navyše, tento meč som potreboval mať pri sebe, bol akoby taký môj spoločník, ktorého môžem hocikedy použiť, keby sa niečo zlé stalo.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 6:34 pm

V šatně jsem do skřínky nacpala batůžek a svoje věci, okolo sebe jsem si omotala ručník a sepnula si vlasy nahoru. Trvalo mi to všechno strašně dlouho, protože ve stavu v jakém jsem byla to bylo obtížné. Nakonec jsem se vydala z šatny pryč. Objevila jsem se ve společným prostoru a opatrně přišla ke kraji.
Když  jsem postřehla, že se blíží Meizu sledovala jsem ho a i jeho meč.
Fíha..
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 6:46 pm

Čoskoro som prešiel k spoločnému priestoru, kde som sa hneď zošuchol do vody po stehná a Samehadu som položil ku kraju. Následne som kukol na Junku a usmial som sa.
"No poď! Užívaj si!" S úškrnom som sa odrazil nohou do vody, otočený k hladine chrbtom, takže som rovno aj trochu odplával po chrbte k stredu bazéna a zas som sa začal vracať. Pritom som Junku stále sledoval s tým istým úškrnom.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 6:52 pm

"Hmpf.."
Přidržela jsem si ručník a udělala pár kroků dozadu.
Pak jsem se zakřenila a s rozeběhem skočila do vody.
"Nyah" Vynořila jsem se z vody celá rozzářená a spokojeně se křenila.
"To je tááák příjemné."
Libovala jsem si a přivřela oči.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 7:04 pm

Pozoroval som, ako si to skočila a začal som sa potichu smiať. Z toho by vznikla parádna momentka! Ale foťák som nemal, ale aspoň som si to zas vedel predstaviť v hlave. Len s úškrnom som sa prisunul k nej bližšie vo vode a ruku som pod vodou nenápadne posunul takmer nad hladinu.
"Že jo? Také by chcelo aj doma!" Usúdil som s humorom a tou rukou som ju nakoniec trochu ošpliechal, len nevinne... na tvár... tak trošičku, úplne malinko xD...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 7:15 pm

"Um.."
Dál jsem měla přivřené oči a spokojeně si to užívala.
Když mi šplouchl vodu do obličeje překvapeně jsem sebou trhla a otevřela oči. Probodla jsem ho pohledem a přimhouřila oči.
"TY!!"
Vykřikla jsem výhružně a oplatila mu to...a pořádným šplouchancem.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 7:27 pm

Zaklipkal som prekvapene očami, keď ju to asi trošku, no, naštvalo. Preto som sa aj rozhodol skryť sa pred jej hnevom pod vodu, kedy som sa ponoril, aj keď mi vlasy trafila. Ale to bolo jedno, aj tak som si ich celé následne namočil. Chvíľu som tak zostal, než som z vody vykukol.
"Niekto byť nerád ošpliechaný?" Provokačne som sa zaškeril a neodpustil som si frčku na hladinu vody, ktorej kvapky vody vyleteli rovno na Junku.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 7:41 pm

"Aww"
Nafoukla jsem tváře a stoupla si, dala jsem mu ruce na ramena a celou svou vahou ho znova zastrčila pod vodu.
Potichu jsem se smála a sledovala jeho vlasy pod hladinou.
Lidi v Kiri nebudou zas tak špatný..
Usoudila jsem nakonec, to že mě ten chlap s kolíkem naštval neznamenalo, že jsou všichni stejní.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 7:50 pm

Prekvapila ma, keď sa čo i len pohla ku mne. Tým som bol na krátko mimo, takže bolo celkom jednoduché ma teraz ponoriť. Stihol som aspoň zadržať dych a už som len trávil moment pod vodou. Otvoril som oči a kukal som sa jej len tak s rozmazaným pohľadom na nohy, ešte som si totiž nezvykol na vodu, takže na to to chcelo trochu času. Nakoniec som, aj za toho rozmazaného pohľadu, odhodlal vystrieť ruky a za nohy ju stiahnuť tak isto pod vodu. Keď už ma potopila, chcelo to odplatu!
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 7:59 pm

Ještě chvíli jsem se chichotala než jsem ucítila něco na nohou. Než mi došlo, že to jsou jeho ruce už mě stáhl pod vodu. Děkovala jsem bohu, že jsem se aspoň trošičku nadechla.
Zůstala jsem pod vodou a s přimhouřenýma očima jsem mžourala pod hladinou abych aspoň něco viděla.
Nehodlala jsem se hned vynořit..
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 8:08 pm

Zvláštne, myslel som, že sa hneď vynorí a nechá ma nejako sa udusiť, ale zostala ponorená. Ja som už ale narozdiel od nej bol zvyknutý na to pozeranie pod vodou, takže som na ňu už celkom zreteľne kukal so stále zatajeným dychom. Takto pod vodou som si ju obzrel a nevinne som sa v duchu usmial, pričom som jej nohy pustil a nechal som ruky voľne sa vznášať popri tele.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 8:12 pm

Měla jsem nafouknuté tváře a našpulenou pusu abych vydržela co nejdéle. S přimhouřenýma očima jsem sledovala jeho obrys a zůstávala pod vodou. Nakonec jsem usoudila, že gumička nemá cenu a pod vodou jsem si rozpustila vlasy. To že jsem zatím nevěděla, kde je hotel a kde budu spát jsem neřešila...právě teď jsem chtěla zůstat pod vodou déle než on!
Rozhodně neprohraju!
Založila jsem si pod vodou ruce na prsou a dál ho sledovala, teda jeho siluetu.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 8:19 pm

Mierne som žmúril očami a pozoroval ju. Bola trošku smiešna s tými nafúknutými tvárami, ale zasmiatie by znamenalo prehru, takže som udržoval pokoj. Nakoniec si rozpustila vlasy, čo som sledoval, keďže sa jej pomaly a uvoľnene rozpustili do strán. Mierne som sa pousmial a vlastne som prehltol nič, cítiac, že dlho dych už nezvládnem držať. Ale bol som Hoozuki, takže som mal poistku! Mehehé! Síce to nebolo fér, ale... vlastne, napadlo mi niečo, ako jej pomôcť vyhrať, ale to by bolo možno ešte viac nefér, síce neviem oproti komu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 8:23 pm

Určitě jsem začala rudnout, protože mi docházel dech. Pod vodou to ale asi nebylo vidět. Nešťastně jsem se zamračila a nakonec se rychle vynořila abych se mohla zhluboka nadechnout.
Fuuuuu!! to není fér.
Než se ale stačil vynořit on zase jsem mu dala ruce na ramena a svou vahou ho tlačila aby byl pořád dole.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 8:30 pm

Vyhral som nakoniec aj bez toho, aby som musel podvádzať! Úžasný pocit! Aj by som sa bol tiež vynoril, keďže mne dych tiež došiel, ale niečo mi v tom zabránilo. Tlak na ramenách. Ja som to vedel! Prižmúril som oči a síce som sa snažil dostať sa hore, kvôli vode aj už žiadneho dychu som na to nemal akosi dostatok sily. Preto som nakoniec spravil to, čo som chcel aj pri hre. Junka mohla pocítiť, ako sa jej doslova moje ramená rozpadajú pod rukami a akoby miznú, rovnako ako aj moje celé telo, okrem hlavy, ktorou som sa nakoniec bez problémov vynoril a zas som sa začal vytvárať naspäť.
"Toto ti nevyjde, Ju-." Vyplazil som jazyk a nechal som si provokačný úškrn.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 8:38 pm

Pochechtávala jsem se a přemýšlela za jak dlouho ho pustím.
Jenže najednou jsem ztratila oporu a zahučela do vody.
Co to sakra je?!
Vynořila jsem se a zmateně ho sledovala.
"Jak jsi to udělal?!"
Byla jsem zmatená a v šoku, tohle jsem fakt nečekala.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 8:45 pm

Pobavene som na ňu kukal a vracal som pritom svoje telo zas do pôvodného a celého štýlu.
"To je kúzlo!" Uškrnul som sa a keď sa mi obnovila pravá ruka, natiahol som ju a šťuchol som ju ňou.
"Milé prekvapenie, že?" Poznamenal som provokačne a akoby nič som sa zas ponoril až po krk. Hoozuki klan bol celkom známy, ale pre niektorých pravdaže nie, tak som bol zvedavý, či ju niečo také napadne alebo ju dnes niečo aspoň naučím nové.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Junka Sat Sep 07, 2013 8:58 pm

Když mě šťouchl nijak jsem nezareagovala, protože jsem pořád přemýšlela nad tím jak to udělal. Zamyšleně jsem se ponořila po ramena a sledovala ho.
"No táák řekni mi to."
Nasadila jsem pohled štěňátka, které prosí o pohlazení.
"Prosíím." Zahuhňala jsem a párkrát zamrkala.
Junka
Junka

Počet příspěvků : 176
Registrován : 21. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru