Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

+5
Goku
Anbu
Junka
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Horké prameny

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:22 pm

First topic message reminder :

Horké prameny - Stránka 4 Svag
Místo relaxace po náročném dni. Horké prameny zklidňují jak mysl, tak tělo.
Lázně jsou oddělené, zvlášť pro ženy, zvlášť pro muže. Přejí-li si být páry spolu, je tu ještě jeden bazének, ovšem menší oproti těm dvěma.
Stačí se jen nahlásit na recepci.

První hodina koupání je zdarma.
Za každou další hodinu se platí 75 Ryo 
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Wed May 07, 2014 3:36 pm

Položil som na katanu aj druhú ruku a trocha som sklonil hlavu. Voda podo mnou sa zrazu rozvírila, rovnako ako vzduch v mojom okolí. Mohol to pocítiť, ten podivný, ťažký pocit vo vzduchu. Aj keď sa dalo povedať, že je môj súber v štádia berserkeru, takže bolo dosť možné že pocítil úplné nič. Zaťahovalo sa však. Nebola to ale prírodná búrka či mraky. Tváril som sa úplne pokojne, až ľahostajne. Ako keby sa predo mnou nenachádzal súper, ktorý značne využíval techniky a štýly, ktoré nepatrili do rúk geninom. Lenže oni nepatrili do týchto rúk schválne. Aj keď to boli vyššie úrovňové techniky, stále nebol fyzicky pripravený na to, aby ich mohol využívať. To niekto ako on nemohol pochopiť.
Rozpršalo sa. Dážď začal padať najprv v malom množstve na naše hlavy, no následne sa zmenil na úplný monzúm, ktorý ho mohol ubíjať. Ten dážď na neho pôsobil naozaj zvláštne. Proste ho stále bombardoval. Kvapky vody ktoré do neho búchali veľkou rýchlosťou, do celého jeho tela. Voda po ňom neustále stekala, ako keby sa stále len vynáral a vynáral. Samozrejme som bol príčinou práve ja. Pochyboval som, že by som dokázal pri tom jeho tancy udržať krok s odrážaním úderov. Preto som ho potreboval spomaliť a dezorientovať. Dážď mu mal zamedziť výhľad a neustále mu padať a stekať do očí. Bol som naozaj zvedavý koľko toho vydrží. Pod našimi nohami sa dokonca začala vytvárať hmla.
"Keď si praješ ukončiť svoj život, splním ti tvoje prianie." Nastavil som hrot katany smerom k nemu a vyčkával som, kedy na mňa zaútočí.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Wed May 07, 2014 4:08 pm

Tento krok Toujovi naozaj vyšiel. Sila týchto útokov bola v ľahkosti a ladnosti, a práve tú narúšal svojím dažďom ktorý nie len spomaľoval Hideakiho pohyby, zamedzoval mu v pohybe a k tomu mu bránil v 100 percentom výhľade pred seba. Už vďaka tomu sa útoky začali spomaľovať avšak čakra prúdiaca v mečoch začala nabíjať na sile. Zdalo sa že sa predsa len k niečomu chystá, ak už aj sám upustil od zbesilého útoku a sám sa dal do tvrdej obrany odskakujúc čo najďalej od Toujoua. A cítil to aj Tanaki keď videl že čakra v mečoch ostrela, začala tvoriť výboje ako slnčené erupcie na povrchu slnka a rovnako aj oči sa zmenili. Doteraz pohľad plný zbesilosti sa zmenil na niečo, čo ani on sám nedokázal identifikovať, pretože to bolo príliš rýchle nato aby to bolo možné. Oči sa ukľudnili, napriek tomu že jeho srdce bilo ako o závod v očiach nachádzal pokoj a kľud. Zvláštne, a práve z toho dôvodu možno aj samotné techniky prestali mať na účinnosti, napätie ktoré ale vytváral bolo až enormné.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Wed May 07, 2014 4:15 pm

Bolo jedno, či ustupoval, uskakoval.. alebo sa upokojil. Dážď to nijak nezmenilo. Zatiaľ čo do mňa narážal len minimálne, jeho stále kvapky bićovali, ako keby ho nejakým spôsobom priťahoval. Spravil som jeden pomalý krok smerom k nemu. Áno.. jeho techniky vyzerali enormne a úžasne ale, ako som už vydedukoval pred tým. On zatiaľ nebol dosť schopný na to, využívať ich. Po ďalšom kroku som len ako keby prepadol trocha dopredu a rozbehol som sa na neho veľkou rýchlosťou. Vlasy mi viali popri tvári a oči som mal pevne zabodnuté na ňom. Prestal som sa hrať. Nastal čas na seriózny útok.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Wed May 07, 2014 4:32 pm

Bol koniec. Aj keď sa zdalo že tento súboj prichádzal do momentu kedy to len začne byť vážne, bol koniec. Bolo to jednoduché. Hideaki nedokázal poraziť Toujoua ktorý pre neho záhadným spôsobom, mal po celý čas po celý tento súboj navrch. A tak sa Hideaki pokúsil použiť techniku ktorú nie len že nedokončil, ale nemal pri svojich schopnostiach možnosť ju zvládnuť, a tak sa otočila proti nemu. Vo výsledku to malo rozkrájať celú budovu aj so všetkými ich obyvateľmi, avšak namiesto toho aby búrkové mraky zoslali blesk do jeho mečov a pomocou nich tú techniku vytvoril, blesk trafil práve Hideakiho v takej sile, pri ktorej mu roztrhlo väčšinu svalstva a spálilo telo v také poranenia kde nebolo možné povolať lekára aby mu zachránil život. Neumrel ale, padol na kolená kedy iskrenie prestalo, iskrenie ktoré to spôsobilo a zabránilo aj Toujovi sa priblížiť k nemu, a vtedy keď to ustálo, videl mladý Tanaki telo svojho súpera čupiace na hladine avšak stále žijúce, teda dožívajúce. Ak by ho takto nechal, dal by Hideakimu pomalú a strašne bolestivú smrť. Hideaki na neho hľadel, v očiach mal strach a nevôľu, nechcel zomrieť a zdesil sa toho čo sa stalo. Volal očami o pomoc, pretože nedokázal povedať kvôli utrpeniu ani slova, okrem výkriku ktorý sa mu dral z hrdla. A sám pomaly začal klesať pod hladinu. Tanaki mohol urobiť ešte jednu vec, čestnú pre súpera. Vziať mu život.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed May 07, 2014 7:45 pm

Do místnosti vpadli 2 ANBu a správce lázní.
"Proboha! Co se tu stalo?" začal naříkat stařičký správce a chopil se mopu, aby celou místnost vyčistil od krve, vody a mýdla.
ANBu se mezitím chopili všech přítomných a odvedli je do vazby.
...
Když Hideaki dostal potřebnou péči, ke všemu se přiznal a Toujou byl propuštěn. Hideaki si ještě chvíli posedí v chládku a následně bude pracovat v lázních jako podavač ručníků.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 04, 2014 9:47 am

Když jsem se procházela vesnicí tak mě napadlo, že bych se mohla umýt. Dlouho jsem si nedopřála příjemnou horkou koupel. Koukla jsem se na Oinina. " Na chvíli si tam zaskočím, ale nešmírovat prosím. " Přišla jsem dovnitř a zaplatila předem. Přičemž jsem pokračovala do šatny kde jsem se svlékla a vzala si jen ručník. V koupelích nikdo nebyl takže jsem tu byla sama. Mohla jsem se uvolnit. Než jsem vkročila do vody tak jsem si sundala ručník. Pára poskytovala dobré krytí, takže dobře maskovala mé nahé tělo ve vodě. " Ách, to je paráda. To mi chybělo "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Jun 04, 2014 11:07 am

Oinin neříkal nic, na chvíli se otočil a pak kontroloval prostředí. Vypadal trochu jinak, než tradiční Oinini z minulých let. Měl poněkud kalhotovější oblečení, jeho plášť a kápě měly šedočerné maskování místo tradiční bílé, Kolem rukou a nohou měl kožené chrániče a v masce měl nejspíš dýchací zažízení, jako mají masky plynové. Taktéž maska se změnila z obyčejného kocourka na poněkud hrůzostrašněji vyhlížející. Vypadá to, že tu někdo obnovil program Oininů v plném rozsahu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 5:02 pm

Prišiel som sem a namieril som si to do prezliekarní. Boli blízko seba ale to až tak nevadilo. Celú cestu tam som bol ale zamyslený a pozeral som k zemi ani som poriadne nevnímal okolie. Chcelo by to nejakú dobrú techniku, ktorá mi pomôže pri boji s blízka a bude rozptyľovať toho, kto bude proti mne bojovať. Tak by som mohol ... Pokračoval som v kráčaní až som si uvedomil, že som na konci chodby u dverí prezliekarne do ktorej som vliezol ale nevšimol som si, že je to dievčenská prezliekareň, kvôli mojej nepozornosti. Predsa len som bol teraz v svojich predstavách s ktorých ma bolo ťažké dostať. Ako som tam už bol začal som sa vyzliekať a pri tom som ďalej pokračoval v mojích myšlienkových pochodoch. Úplne ľahko zasiahnuť cieľ ... aj keď je pravda, že Jounina len tak ľahko netrafím ale niekto na mojej hodnosti, to je niečo iné. Prebehlo mi zasa hlavou. Dal som okolo seba uterák a mieril som pomalým krokom k dverám. Chcel som si trocha oddýchnuť vo vode.
Takých 20minút a pôjdem do knižnice si vybrať nejakú vhodnú techniku.
Ak tam teda nájdeš takú, lebo pre teba bude ťažké nájsť nejakú, ktorá sa ti bude hodiť. Prehovoril ku mne môj spojenec.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 04, 2014 5:10 pm

Byla jsem tu nějakou dobu a bylo načase odejít. Potřebovala jsem si před cestou do vesnice odpočinout abych měla dostatek sil na cestu zpět. Vylezla jsem proto z vody a dala si kolem sebe ručník. Mé nohy mě zavedli až ke dveřím, které jsem následně otevřela. Těsně před otevřením jsem však zavřela oči a oddychla si. Aby mé oči nedostali šok tím světlem, kvůli změně prostředí.
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 5:26 pm

Predo mnou sa zrazu otvorili dvere a mňa to vyviedlo z mieri a preto som dal pred seba ruku. Ani som si neuvedomil, čo sa poriadne deje ale v ruke som cítil niečo naozaj mäkké. Pomaly ale iste, ako som zdvíhal svoj zrak od zeme smerom hore mi dochádzalo, čo sa asi deje a začal som červenieť ako keby som mal vybuchnúť. Doslova som strnul keď som sa pozeral pred seba a akosi som sa nedokázal pohnúť.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 04, 2014 5:40 pm

Když jsem chtěla vejít do šatny se převléct něco se dotklo mích prsou, nebo bych spíš měla říkat někdo. Když jsem otevřela oči byl to nějaký kluk. Momentální situace nevypadala moc dobře. Ani můj pohled. " Ty......Ty.......Ty úchyle!!!!!! " Následně mu vrazila takovou facku, která ho odhodila. Ještě jsem s ním neskončila, ale když jsem po něm švihla, zavadila jsem prudce rukou o zavázanej ručník, který se rozbalil a spadl ze mě. Když jsem si to uvědomila zrudla jsem a snažila jsem se ručník dát na sebe. " Proč'!!!!? "
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 6:26 pm

Aj keď ma neudrela plnou silou vďaka technike, ktorá je stále aktívna a tá zmiernila úder s predu aj zo zadu. Keď jej padol ručník dole z nosa mi vystrekla krv a rukou som si ho chytil. "Gomenasai! Gomenasai! Gomenasai!" Naozaj som bol vykoľajený aj ja sám lebo som bol v tom, že som prišiel do mužských šatní ale pravda bola opakom. Vstal som a pozeral som už k zemi, otočil som sa a rýchlo som utekal preč z onsenu. Vo mne sa mi smial môj drak, ktorý asi vedel, čo sa stalo. Predsa len som bol zamyslený, nedával som pozor a takto to dopadlo.
(presun)
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shiranui Heiwa Wed Jun 04, 2014 6:31 pm

Byla jsem celá rudá. Musela jsem se však obléct když utekl. Opravdu jsem byla vykolejená, tohle bych opravdu nečekala. Když jsem se oblékla, dotkla jsem se prsu kterého se dotkl i on a ještě víc jsem zrudla. Vyšla jsem z šaten a prošla kolem Oinina s zrudlým obličejem a zamířila si to přímo k bráně. (přesun)
Shiranui Heiwa
Shiranui Heiwa
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 512
Registrován : 31. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 4 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru