Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horké prameny

+5
Goku
Anbu
Junka
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
9 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Horké prameny

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:22 pm

First topic message reminder :

Horké prameny - Stránka 3 Svag
Místo relaxace po náročném dni. Horké prameny zklidňují jak mysl, tak tělo.
Lázně jsou oddělené, zvlášť pro ženy, zvlášť pro muže. Přejí-li si být páry spolu, je tu ještě jeden bazének, ovšem menší oproti těm dvěma.
Stačí se jen nahlásit na recepci.

První hodina koupání je zdarma.
Za každou další hodinu se platí 75 Ryo 
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Sep 07, 2013 11:56 pm

Vyliezol som von z vody, vzal som Samehadu a ticho nadávajúc na prítomnosť tých blbov som sa vybral do šatne. Prezliekol som sa, vlasy som si znova nechal mokré, bez vysušenia, načo som vyšiel na chodbu aj s kľúčikom. Ale to som si akurát všimol, ako Junka padla na zem. Prekvapene sa mi rozšírili zrenice v očiach a hneď som k nej pribehol, aby som ju okamžite skontroloval. Bola mimo. Eh, žeby z toho... Zažmúril som, cítil som sa previnilo, mohlo to byť aj z toho, čo sa proste stalo po tom rozhovore. Povzdychol som si, kľúče som odovzdal, zaplatil som a Junku som vzal do náruče. Musel som sa pousmiať nad tým, ako vyzerala, taká roztomilá. S hlbokým výdychom som teda odtiaľto zmizol preč, zanechajúc po sebe ale iba obláčik dymu, ktorý v miestnosti zmizol. Heh, snáď si nebudem za chrbtom ťahať ANBU, aby mi špehovali dom a neviem čo! Takto som sa vyparil bez stopy a mohli si ma hľadať kde chceli, keď vôbec zistia kedy sme odišli... no ak by nás našli, tak by ma už fakt naštval. Nie ANBU, ale ten, kto ich tu tak šikovne vyslal.
~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Mon May 05, 2014 11:07 am

Odpočívať, naozaj to bolo to jediné, čoho som bol teraz schopný? Sedel som pri okraji mužskej časti lázní a len som sa vo vode opieral o kamennú stenu. Bolo to možno trocha zvláštne, ale mal som pri sebe obe katany. Aj keď boli opreté o drevenú stenu a nijak som ich neponáral do vody predsa len.. nebol som blázon. Nech už som si však hovoril čokoľvek. Musel som uznať že mi odpočinok robil dobre. Až ma desilo to, aký som teraz zraniteľný. V podstate som bol úplne uvoľnený a sám som sa takmer ani nevedel pohnúť z toľkej.. no nebola to práve lenivosť.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Mon May 05, 2014 9:47 pm

Akoby samotný osud riadil Toujove kroky a zaviedol ich práve na toto, vodou naplnené stredisko. Lenže v jeho prípade a dosť nanešťastie pre jednu zo strán, nebol jediný kto sa uchýlil k horkým prameňom aby v nich nechal oddýchnuť telo a zregenerovať späť energiu ktorá sa po namáhavom tréningu zmenila v únavu. Totižto, cez vstup do oblasti kde sa nachádzal aj náš malý hrdina tohto úchvatne spracovaného minipríbehu sa dostal aj iný Shinobi, rovnakého ranku akým bol Toujou samotný. Hideaki, taktiež Genín pokročilej úrovne, ktorý po dlhom tréningu svojho špeciálneho kenjutsu tak špecifického pre jeho klan, prišiel si odpočinúť. To však nevedel že tu narazí na starého "priateľa" s ktorým si má toho naozaj dosť veľa povedať.

"Ale, ale, ale koho to tu máme? Žeby to bol náš Toujouík? Užívaš si pokojného odpočinku?" Úlisný hlas ktorý Hideaki predviedol bolo pre neho zjavné znamenie k čomu sa to bude zase schyľovať. Predsa to bol len jeho nie príliš dobrý ex spolužiak z akadémie ktorý veľmi rád šikanoval všetkých ktorý ho nepovažovali za Boha, medzi ktorých patril aj Toujou, avšak jediný ktorý sa nedal len tak ľahko zmlátiť jeho partou namakaných ale bezmozgových blbcov ktorých však teraz pri sebe nemal. A už len jeho prítomnosť katany po jeho boku, a to ako podivne sa usmieval, zdalo sa že využil príležitosti aby si vybavil nevybavené záležitosti práve s ním.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Mon May 05, 2014 9:54 pm

Sedel som v horkých prameňoch s rukami za hlavou a zatvorenými očami. Započul som hlas, hovoril na mňa. Aspoň som to usúdil s tej podivnej prezývky. Pootvoril som obe oči a pozrel som sa na týpka, ktorý mi bol úplne uprdele. Len som znova zatvoril oči a mimovoľne som zívol.
"Poznáme sa?" Spýtal som sa no, bolo ťažké určiť, či som ho nespoznal, alebo ho ignorujem, alebo provokujem. Možno to bolo z každého niečo.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Mon May 05, 2014 10:13 pm

V túto chvíľu by sa mu nedorazal do krvi nikto z prítomných ľudí, a to by sa malo brať v potaz že farbou práve túto spomínanú krv pripomínal. Nie len že bol jedným slovom extrémne ponížený, ešte mu aj pokazil tak epický príchod do lázní. Predovšetkým to tu bolo zase, vždy bol bossom a kto nesúhlasil tak dostal do držky, on bol jediný na celej akadémii kto to neriešil a dokázal jedným slovom podkopať celú jeho reputáciu. Možno práve z tohto dôvodu ho tak nenávidel a práve to bol dôvod prečo mal stále katanu po boku a neodložil ju pri vstupe do lázní.

"BAAAAKA! Som Hideaki! Viem že som sa zmenil ale to že ty máš tak zlú pamäť som nečakal! A tiež som ten kto bude pre teba od teraz nočná mora!" Bolo zjavne jasné ako ľahé bolo vyprovokovať ho, už práve on mal tú moc ho ponížiť na takú úroveň že pri ňom strácala červená farba svoj zmysel. Horko ťažko bolo sledovať ako sa farbil pomaly do svojej pôvodnej farby, a zjavne dlho mu trvalo než sa zase ukľudnil aby dokázal bez trasúcich rúk priložiť ruku ku katane a pomaly sa blížiť k nemu.
"Pýtal som sa, čože si tu tak polehuješ. A vôbec že sa nepostavíš keď vojdem. Rád by som si užil túto návštevu, takže by si mohol ty aj tá tvoja prítomnosť ísť obsmrdať niekde inde.." Prehovoril znova svojím namysleným hlasom akoby mu patril celý svet, pričom sa nevyhol mnohým nadávkam čo napovedalo o jeho strašne vysokej inteligencii. Možno si ani sám neuvedomoval, akej úrovne je jeho blížiaci sa oponent, ale to nesmel podceňovať jeho ani Toujou. Jeho zbraň bola jeho život, a keďže sa s ňou úplne zosúladil, bude to pre Toujoueho dosť ťažký krok ak by sa ho pokúsil Hideaki napadnúť.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Mon May 05, 2014 10:24 pm

Stále mal nejaký problém. Stále to viac menej bolo o tom istom. ja som mal v podstate poźiadavku od Mizukageho oddychovať, to sa najlepšie robilo tu. Niekto ako on mi to mohol ťažko vyvrátiť či nejak znechutiť. Vlastne mi bol úplne uprdele. Keď sa predstavil, znova som pootvoril jedno oko a premeral som si ho od hlavy po päty. Predsa len sa trocha zmenil. Jeho trasúce sa ruky napovedali o hocičom, čo som si o nich mohol domyslieť. Nemyslel som si, že je dobrých užívateľom Kenjutsu. Nechal sa tak ľahko vyprovokovať.. Následne som však plánoval použiť niečo, čo som v sebe objavil len prednedávnom.. alebo možno až o trocha neskôr.
"Ani to neskúšaj Higokimi, nemáš šancu." Odpovedal som mu, na čo som znova len zatvoril oči a pokúsil som sa ho znova ignorovať. Aké krásne ticho, keď si človek odmyslel jeho hlas.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Tue May 06, 2014 8:32 am

Sám nemal ani samotný Toujou poňatia čo v tento okamih dokázal, a to vyprovokovať ho na takú úroveň, pri ktorej sa ukľudnil. Ruky ktoré sa mu triasli na pošve meča sa ukľudnili a pomalým pohybom vybrali meč z puzdra pričom si ho vložil do pravačky a pomalými krokmi sa začal približovať k Toujouovi ktorý stále nepreukazoval nejaký ten záujem o to že sa ho Hideaki snaží donútiť odísť aj za použitia hrubej sily. Tentoraz ale nebol červený ako paradajka, jeho tvár mala možno stále odtieň červenej farby ale pomaly sa ukľudňoval a pomalým pohybom prisunul ostrie meča, jeho čepel, hrot priamo k hrdlu svojho oponenta.
"Zjavne sme si neporozumeli. A to buď odídeš po svojich nohách, alebo ťa odvezie záchranka už bez nich.." Toto bolo zjavné varovanie o tom, čo sa chystá Hideaki uskutočniť. Bolo nadmieru jasné že sa tentoraz boju Toujou nevyhne, a keďže mal pri sebe obe svoje katany, Hideaki nepotreboval nejako preukazovať súperovy česť pri prvom ťahu boja, keď mal Toujou šancu sa brániť. Pretože čepel meča začala škrabať Toujove hrdlo.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Tue May 06, 2014 11:00 am

Stále so zatvorenými očami, som len počúval ako sa ten týpek približuje. Krok za krokom. Počul som tasenie katany a na tvári sa mi objavil celkom ľahostajný výraz. Hideaki mohol pocítiť, ako všetko v okolí ako keby stíchlo.. ako keby sa všetko zastavilo. Dokonca aj voda po ktorej chodil sa nai len nerozvírila. Nepoćul svoj vlastný dych a všetko v okolí začali naberať fialového odtieňu. "Opakovať sa.. nebudem." Šepol som, po čom som pootvoril obe oči a zadíval som sa do tých Hideakiho. V tom mohol pocítiť môj "úmysel", konkrétne úmysel zabiť. Bola to jedna z častí Kekkei genkai, ktorú som v sebe prednedávnom odhalil. Zatiaľ som to ale skúšal len na zvieratách, takže som bol zvedavý, ako to bude pôsobiť na ľudí. Lenže ľudia mali zložitejšiu myseľ a preto aj viac pocítili strach zo svojej vlastnej smrti. V podstate to v jeho očiach mohlo vyzerať, ako keby sa do jeho tela a mysle oprela podivná vlna samotného strachu, ktorá mu zabraňovala v pohybe. Je som len prstom odsunul katanu z môjho hrdla bokom.
"Keď to ale naozaj myslíš vážne.. môžme začať. S tvojimi gorilami by to ale bolo zaujímavejšie. Aspoň by si nejakú tú šancu mal." Prehovoril som, pri čom som stále sedel a čakal, kedy sa z toho pocitu otrasie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Tue May 06, 2014 11:25 am

Predovšetkým bolo jasné, že sa jednalo o sráča ktorý veľmi rád buzeroval malé deti a sám nedokázal v živote nič. Teda aspoň takto ho určite videli všetci ostatný, spolu aj s Toujouom. Niekedy však je dobré pohliadnúť pod povrch, nie len hľadieť na obal knihy. Všetko to pravé je totiž vždy ukryté hlboko v srdci, ešte neobjavené a nepreskúmané. A to bol prípad samotného Hideakiho, ktorý v tento okamih zmeravel. Pocítil strach z techniky ktorú na neho použil Toujou a nebol schopný sa je brániť, pretože strach zo smrti bol v nás zakódovaný už od narodenia a nešlo sa ho zbaviť. Hideaki zmeravel, strachmi sa rozklepal a zdalo sa že už len táto technika ho pošle na pár dní do nemocnice, avšak..

"V tom prípade.. Šiahni po zbrani.." Hideaki bol zadýchaný a určite šlo vidieť na ňom ako ho striaslo po šoku, avšak vôľu mal silnejšiu ako sa na prvý pohľad zdalo a tak sa z toho prebral na Toujove prekvapenie strašne rýchlo a nie len to. Trvalo ešte rýchlejšie kedy sa z šoku dostal, tentoraz stál vzpriamene nad Toujom, v rukách držaic svoju katanu o krok ustúpil aby mu dal šancu vziať si katany. Šlo vidieť, ako až neuveriteľne rýchlo zmenil osobnosť, a z blbca ktoréh šlo ľahko vyprovokovať, sa stal pokojný šermiar, pevne držiaci svoju zbraň v útočnej pozícii, vyčkávajúci na pozdvihnutie katán.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Tue May 06, 2014 11:32 am

Na chvíľku som zatvoril oči. Z toho čo zo mňa cítil, mu muselo prísť jasné že ak sa náš boj započne, jeden z nás zomrie. Keď som sa po ňom znova pozrel, na tvári uvidel niečo, čo za celý čas v akadémií nemal ako zbadať.
"Donúť ma.." Vyzval som ho, no stále som len sedel vo vode a pozeral sa. Neplánoval som zaútočiť ako prvý, vtedy by som mohol mať problémy, ak mu ublížim. On však na mňa vytasil katanu. Keď ho teraz zabijem, budem v "práve" páč to bude v sebaobrane. Bol som ľahostajný ale zomrieť sa mi ešte naozaj nechcelo.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Tue May 06, 2014 11:56 am

Znášal to naozaj lepšie a to šlo poznať ihneď. Nie že by sa nebál smrti a nerád by videl keby tu niekto z nich zomrel, avšak krvavá mlžná nemala svoju prezývku len tak a ak si tu chcel niečo dosiahnuť, musel si obvykle platiť tou najvyššou sumou, sumou krvi. Toto bol jeden z tých prípadov, kedy si mlžná len pripíše svojej prezývke ešte väčšiu hodnotu, preto dokázal Hideaki lepšie znášať pocit ktorý práve pocítil. Práve tým kde vyrástol a ako bol vycvičený mu dávalo možnosť lepšie znášať túto chuť na zabíjanie, ktorú zo seba Toujou vyžaroval.

"Nemienim bojovať s neozbrojeným, to by bola prílši ľahká výhra. Ako kedysi na akadémii, aj tu by som ťa veľmi ľahko dostal, a tak chcem aby si mal aspoň nejakú výhodu ak už máš prehrať a zomrieť.." Hlas mal pevný a rozhodný, úplný opak toho čo doteraz sa zdalo že Hideaki je. Cítil to okolo seba, tú nevôľu ale odporoval jej na počudovanie samotného Toujoua. Nebol to len tak obyčajný Genín s ktorými sa mohol stretávať, toto už bol iný kaliber, niečo čo sa tak moc cenilo v mlžnej ako ešte nikdy. Jeho schopnosť bezcistnosti. Spojenú s jeho samovražedným kenjutsu sa z neho stane určite plnohodnotný člen Kirigakure, a práve teraz Hideakimu stojí v ceste len jeden človek. Toujou, pri ktorom sa na hladine objavil podivný lístok ktorý by už bol isto premáčaný, avšak pod vplyvom čakry bol stále suchý. Priblížil sa a vzplanul..
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Tue May 06, 2014 12:09 pm

Nie že by som mu práve stál v ceste. Sedel som vo vode s rukami stále opretými o hladinu a ľahostajným pohľadom, ktorým som sa na neho pozeral.
"Mysli si čo chceš. Nezájem" Pokrčil som ramenami a trocha pohodlnejšie som sa oprel o teplé skaly za mnou. Nevedel som v ktorom storočí žil. Vlastne som ani tak úplne nechápal jeho slová. Nevadilo mi to však. Ignoroval som horiaci lístok a len som sa pozeral, či sa k útoku odhodlá, alebo nie.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Tue May 06, 2014 12:33 pm

Niekto by nepochopil prečo. Možno to bola naozaj len rivalita z akadémie, ale by zašla až na takúto úroveň by nečakal nikto. A nebolo to len tým, to už bolo hneď jasné, bolo v tom niečo oveľa viac. Pravdou boli Toujove a Hideakiho takmer až identické schopnosti, ktoré by mohli viesť k nesúlade pri výbere mlžných šermiarov, ku ktorým sa isto boli by obaja hlásili. Možno práve z toho dôvodu napadol Hideaki Touja, aby si presvedčil vlastné schopnosti a odstavil tak potencionálnu hrozbu.

"V tom prípade.. Zomri.." Prehovoril potichu keď lístok dohorel a čakra sa uvolnila. Ignoroval to, jeho chyba a práve v ten okamih vyšla čakra z lístku do vody kde sa priplietla s Hideakiho elementárnou čakrou. Ten už ale nestál na vode ale vyskočil, a vďaka tomu sa vyhol raitonu. Ten v tento okamih zmenil malé priestranstvo vody na vražednú kombináciu vody a blesku a tak spálil čokoľvek a kohokoľvek kto ostal vo vode ignorujúc upozornenia ktoré sa mu dostali predom.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Tue May 06, 2014 12:55 pm

Pozorne som ho sledoval. Vypočul som jeho slová, ktoré mi na tvári znova vykúzlili iba ľahostajný úsmev. Na prvý pohľad som sa ani len nepohol. Aj keď pohľad na mňa značne sťažovala elektrina a para, ktorá sa z horkých prameňov ponášala. Hideoki mohol započuť tasenie katany v okolí šatní. Keď tam namieril svoj pohľad, stál som tam. Mal som na sebe klasické čierne kimono a mokré vlasy mi zakrívali pohľad do očí. V pravej ruke som držal moju novú katanu, popri čom som si prezeral jej čepeľ. Na mieste, kde som pred tým sedel sa nachádzala ohorená drevená stolička, ktorá by mala pôvodne taktiež byť niekde pri vchode do šatní. Mohol vydedukovať že som použil Kawarimi. Voľnou rukou som si na čelo zaviazal čelenku Kirigakure a len som sa na neho úplne ľahostajne pozrel.
"Za zločini spáchané proti Kirigakure no sato vás vyzývam, aby ste zložili zbraň a vzdali sa. Ak sa budete snažiť brániť, budem nútený použiť silu na vaše dolapenie." Popravde som čakal len na chvíľu, kedy to budem môcť povedať. On ma predsa len napadol, a ja som teraz vystupoval ako "činiteľ" alebo tiež "shinobi" z Kirigakure no sato.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Tue May 06, 2014 1:11 pm

Nešlo ani dokonale popísať, ako vtipne zazneli Hideakimu jeho slová a jeho hlasný smiech ktorý sa ešte dlho ozýval po stredisku mu dosť jednoznačne naznačoval kde má Toujov príkaz. Už z toho šlo usúdiť, že jeho nový súper už neberie v ohľady právne a iné následky voči Krigakure ktorá bola týmto zanedbaným systémom príliš známa a takéto úkony boli na dennom poriadku. Bol prekvapený z rýchlosti ktorú využil na Kawarimi jeho súper, avšak ani to mu nestačilo aby nezhodil na zem zvitok a na malý okamih nezmizol v oblaku dymu. Dlho netrvalo, a objavil sa avšak už mal niečo nové. Dym nebol pre efekt, ale práve kde nedávno stál Hideaki s katanou, teraz stál Hideaki s 4roma katanami, 2 v každej ruke, 1 v ústach a jednu držal v podivne naklonenej nohe, presne na druhej strane jabĺčka.

"Ak ich chceš, poď si po ne!" Ozval sa mrazivý smiech, teraz nebojoval démon proti druhému ale dvaja démoni si šli stretnúť svoje sily na svojej navjyššej úrovni. Možno to boli Geníni ale obaja mali už mnohé za sebou, boli tvrdo vycvičený a určite mali aj pokročilú silu. A práve pomocou nej sa v neuveriteľnej rýchlosti odrazil Hideaki jednou nohou od zeme a dostal sa takmer na pár centimetrov od Toujoua, kde však namiesto útoku doslova akoby zastavil vo vzduchu a roztočil sa okolo svojej osi tvoriac podivné tornádo z mečov a statickej elektriny ktorú týmto pohybom vytváral, snažiac sa súpera pred sebou rozsekať..
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Tue May 06, 2014 1:34 pm

Jeho útok bol celkom ľahko predvídateľný aj bez toho, aby som sa pokúsil využiť jednu z mojich techník. Navyše išiel priamo. Stačilo spraviť pár rýchlych krokov do hocijakej strany, aby sa tomuto priamemu útoku niekto vyhol. ja som konkrétne vybral stranu ľavú. Útočiť na neho, keď sa takto točil, nemalo žiadny zmysel. Prebehol som popri ňom a presunul som sa znova už na upokojenú vodnú plochu, na ktorej som sa zastavil. Pár krát som sa zhlboka nadýchol, vydýchol a následne som katanu zasunul do puzdra. Otočil som sa k nemu a po poskladaní pečatí som vyvolal lastovičku, ktorá bola obalená podivnou modrou aurou. Tá len začala lietať nad nami a zatiaľ nič nerobiť.
Nad našimi hlavami sa pomaly znova začalo zaťahovať. Nikdy som ho popravde nepodceňoval. Len mi bol celkom ukradnutý a tak som sa k nemu aj tak správal. Ruku som položil na rúčku na katanu a čakal som, na jeho ďalší výpad.


Naposledy upravil Toujou Tanaki dne Wed May 07, 2014 4:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Tue May 06, 2014 2:04 pm

Len čo sa k nemu ale dostal, nečakal na to kým sa súper stihne zorientovať alebo dokáže nejako využiť jeho útok ako proti útok. V jeho kenjutsu šlo aj okrem iného, o neustále dorážanie na súpera a takmer nemožné pauzy ktorým sa veľmi ťažko uhýbalo. A práve vďaka tomu v momente ako vyvolával lastovičky, sa prestal točiť na mieste avšak meče neostali v jeho rukách ale v rýchlych a teraz už nepredvídateľných intervaloch vyleteli z rotujúceho tornáda ako šípky smerujúce na Toujua, ktorý teraz musel myslieť na svoju obranu a nie na vyvolávanie ďalších techník.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Tue May 06, 2014 2:58 pm

Keď oproti mne vyhodil svoje meče, vyrazil som veľkou rýchlosťou priamo oproti nim. Hodil na mňa všetky štyri meče, čo som považoval za zbytočnosť pretože.. viac ich už nemal. Navyše niekoho ako mňa projektilmi nedostane. Vlastne som stále len išiel rovno, no vždy pred tým, než by do mňa nejaký meč vrazil, ho Jutari (Lastovička) odklonil z mojej dráhy svojim telom. Jemu techniky či fyzické zranenia nič nerobili. Hrot katany som ponoril asi centimeter pod vodu, pri čom som stále bežal priamo na môjho súpera. Následne som sa len s rukou, v ktorej som držal katanu natiahol a tým som z vody čepeľ vytiahol. Voda ju vśak doslova "následovala".
Shajiku no Ame! Pri výpade, teda bodnutí smerom vpred sa okolo čepeľe, a vlastne clekovo predo mnou, rozkrútila voda do niečoho ako vodného tesáku, pod ktorého hrotom následovala presne moja katana. Mieril som tomu týpkovi do stredu hrude.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Wed May 07, 2014 10:33 am

Zdalo sa že už je vlastne koniec. Predovšetkým súper, v tomto prípade Hideaki stál nad vodnou hladinou vo vzduchu kde sa len pred malou chvíľkou dotočil, takže vlastne nemal možnosť nejako ustúpiť. Taktiež k jeho prehre dosť nasvedčoval istý faktor, a to že nemal po ruke žiadnu svoju zbraň ktorú odkláňala nejaká podivná lastovička. Hideakimu bolo jasné že súper proti ktorému ide je naozaj výnimočný a taktiež excelentne vytrénovaný na tú najlepšiu úroveň ktorú môže jeho rank dosiahnuť, ale ani samotný Hideaki nebol úplne blbý aby sa nechal takto ľahko a hlúpo poraziť. Čo si ale Tanaki nemohol všimnúť, boli pre ľudské oko takmer až neviditeľné lanká ktoré boli pripevnené ako na jeho telo, tak na každý koniec katany. Preto v okamihu kedy ponoril katanu do vody, stačilo Hideakimu trhnúť katanami ktoré sa v obrovskej rýchlosti vracali k pánovi. Teraz buď sa vyhne ale bude nútený svoj útok odvrátiť, ale neuhne a väčšina mečov ho poprepichuje, zatiaľ čo jeden z nich letel Hideakimu priamo do ruky. Ten už ale vedel že tanec bude nútený vyvolať. Tento súper, bol naozaj silný, silnejší než niekto doteraz.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Wed May 07, 2014 10:47 am

Pri asi treťom kroku, ktorý som spravil smerom k nemu som zaregistroval podivný odlesk a následné svištanie vzduchom. Bolo však už neskoro na to, zastaviť ma. Katanu som však prechytil len do jednej ruky, aj keď sa vodný "vrták" predo mnou stále nemenil. Bodol som smerom k jeho hrudi, pri čom som sa však natočil do strany a voľnou rukou som priložil prst k vodnej hladine. Katany už boli naozaj blízko, stačilo len pár sekúnd ale.. 
"Sakamaku no ame." Šepol som s chladným pohľadom, pri čom som rukou śvihol smerom do vzduchu. Môj kenjutsu štýl bol výnimočný aj v tejto jednej záležitosti, vôbec som k nemu nepotreboval katanu, aspoň k niektorým jeho postojom a úderom nie. Predo mnou sa do vzduchu zodvihla vodná vlna, ktorá zmietla katany z ich dráhy a odhodila ich niekam bokom. Keď opadla, stále som držal katanu, dúfal som že už zabodnutú v jeho tele. Ak som sa trafil, nemieril som na smrteľné body. Popravde som ho stále zabiť nechcel, dokázal som svoje chute ovládať dokonale. Aj tak by to však bolo zranenie, ktoré by ho pravdepodobne ako genina zložilo k zemi. Pozrel som sa jeho smerom, či som sa trafil, alebo či sa nejakým spôsobom vyhol.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Wed May 07, 2014 12:13 pm

V tom momente, by sám pocítil ako vyhrál. Zranenie ktoré by svojmu súperovi uštedril by bolo tak vážne, že by znamenal koniec tochto súboja. Bol to snáď taký rýchly koniec Hideakiho? Z klanu ktorý sa preslávil svojim šermiarskym umením až za hranice sveta? Tu bola ukážka toho ako hrubo podcenil Tanaki svojho súpera. Samozrejme, odklon mečov sani samotný Hideaki nečakal, ale boj na blízko bol vždy v strete dvoch šermiarov extrémne nebezpečný preto sa snažili vždy oblafnút. Tanaki bol silný, silnejší než Hideaki, ale ten mal lstivosť. Meč prešiel hruďou ako nôž maslom, avšak neznamenal koniec. V tom momente, kedy sa spŕška vody ustála, na mieste kde by mal stáť Hideaki padala k vodnej hladine katana. A samotný Hideaki v tom momente stál s katanami v ruke, útočiac na slepý bod na Toujovom chrbte.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Wed May 07, 2014 12:40 pm

Mohol len hádať, ako som dokázal tak precízne zablokovať jeho katany, ktoré mi mieril do slepého bodu. Naozaj som ho nemal ako vidieť. Voda bola rozvírená a tak odraz z nej nepripadal v úvahu. Navyše ani jeden z nás neovládal tiché zabíjanie, čím si mohol byť istý, keďže to vyučujú len šermiarov a Anbu. Aj tak som pre neho neznámym spôsobom, dokázal katanu kvázi zasunúť na chrbát a zablokovať tak jeho útok. Stále som sa však pozeral pred seba.
Mohol si všimnúť, ako sa ku čepeľe mojej katany nahromaďujú kvapky vody, ako keby ich privolávala. Ak sa tým však nechal vykolajiť či zaujať, pravdepodobne ho zmietla ďalšia vodná vlna, alebo skôr vodný val, ktorý som vytvoril švihnutím katanou spoza chrbta. Švih pri tom opísal 180 stupňový oblúk a ešte viac rozvíril vodu predo mnou. Znova som využil techniku Sakamaku no ame, čo vlastne vyzeralo ako práve vodná vlna, ktorá by ho, keby že sa neuhne, zmietla k zemi, možno aj pod hladinu.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Wed May 07, 2014 12:57 pm

V tom okamihu už ani Hideaki netušil čo sa to vlastne deje. Ako dokázal jeho útok na slebý bod chrbta zaznamenať a ešte tak precízne vyblokovať spojené s tým že dokázal dokonca zasadiť protiútok na úrovni, kedy vlastne ani samotný Hideaki nemal šancu ho nejako ľahko zablokovať. Už sám si teraz uvedomil že proti nemu stojí naozaj skúsený a dosť dobre vycvičený súper, preto odrezal všetky svoje okovy ktoré mal pri útočení a urobil niečo, čo si sám zakázal kvôli nebezpečnosti techniky..

"Raiton.." Bolo to len šepnutie ale to už muselo Toujovi stačiť aby zmizol. Krehká vrstva blesku na čepeli totiž prechádzala vodnou vlnou ako nôž po másle, rezala vodu na dve vlny všetky smerujúce čo najďalej od Hideakiho a práve znova na jeho chrbát mieril meč. Meč, plný Raiton čakry. Meč ktorý pri svojej rýchlosti a ladnosti by dokázal preťať samotného Tanakiho na 2 časti. Ale než sa meč dotkol chrbta, ozvala sa rana. Raiton čakra vyburcovaná na maximum vyletela zo všetkých strán od meča a ako silové pole, alebo Chidori Nagashi, plošne brala všetko čo videla.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Goku Wed May 07, 2014 1:20 pm

Nebol som blázon, aby som po odrazení jeho útoku ostával na rovnakom mieste, ešte k tomu jemu chrbtom. Spravil som rýchly kotuľ v pred, pri ktorom som sa pretočil a ostal som na jednom kolene, s katanou pripravenou k obrane. Nechápal som, ako môže genin ovládať techniku takého ranku.. podceňoval však "vodu". Blesk bol síce element, ktorý mal najväčšiu prieraznosť, na takom princípe ale voda nefungovala. Žiadne kenjutsu, či fyzický útok, posilnený hocičím, sa valcovaní vode nemohol rovnať. Bolo to práve kvôli zavaleniu. Vodnú vlnu, ktorú som pred tým vytvoril, tá nemala len odraziť jeho katanu, mala ho pohltiť a zhodiť z nôh. Každopádne po použití jeho techniky bolo dosť možné, že dostane bleskové šoky sám od seba kvôli vode, ktorá elektrinu viedla a ktorá sa do jeho tela taktiež oprela. Stál som, teda skôr čupel dosť ďaleko na to, aby som momentálne neschytal žiadnu bleskovú ranu z tých výbojov, ktoré sršali z jeho tela. Aj keď som na ľavej ruke pociťoval, že ju mám paralizovanú, zistil som o tejto technike jednu maličkosť. Nemohla niekoho zabiť. Bolo to kvôli koncentrácií ktorú užívateľ rozmiestnil do celého svojho tela. Slúžila skôr na "odpudenie" nepriateľa, paralizovanie či popálenie. Nechcel som ale riskovať, že sa postaví aj po tom, ako sa pravdepodobnetechnikou zasiahne sám kvôli mojej vode. Priamo do kostrče mu vo veľmi veľkej rýchlosti vrazil Jutari (Lastovička). Bol to jeho slepý bod a vďaka pasívnym vlastnostiam Jutariho, na neho neplatili žiadne ninjutsu či podobne. Ten útok ho pokojne mohol na pár hodín, ak nie týždňov ochromiť. Pochyboval som, že tú ranu čakal.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Shinobi Wed May 07, 2014 3:05 pm

Hrubo podceňoval svojho súpera, ktorý ale túto techniku predviedol na úplne inej úrovni ako sa očakávalo. Áno, obyčajná technika Raitonu ako ju používal Hideaki by vodu nemohla preraziť, avšak rezavým spôsobom akým ho používal práve on, mu dovolilo urobiť to pri čom musel udivene ostať stáť aj samotný Toujou. Pretože v momente kedy sa zdalo že ho voda pohltí, roztočil sa na mieste. Práve v tom okamihu lanká nadobudli spolu s mečmi podivný výboj, avšak keby sa pozornejie zahľadel na čakru akou koncentroval do meča, zistil by že to skôr vyzerá na spojenie Fuutonu a Raitonu, aj keď to tak nebolo. Sám si mohol všimnúť že jeho Kenjutsu bolo vysokej úrovne a však určite nie tak, ako keby sa zamieriaval na čisté Kenjutsu. On sa špecializoval na svoje špeciálne, NinKenjutsu kedy Raitonová čakra spolu s mečmi a lankami vytvorili tanec, ktorý teraz valec v podobe vody rozsekol na obrovský počet častí. Už to bolo jasné, ten chlapec proti ktorému Toujou bojoval ho mieni zabiť. Videl aké popáleniny má na rukách a nohách kedy sa neuvážene nechal zasiahnuť svojou technikou avšak nenechal sa už zasiahnuť lastovičku ktorá cez stenu z blesku prejsť mohla len po častiach, už len z dôvodu tanca ktorý prevádzkoval práve Hideaki, pomaly už strácajúci koncentráciu avšak tím viac zbesnetejší a viac pripravený zabíjať.
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Horké prameny - Stránka 3 Empty Re: Horké prameny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru