Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travnatý prostor za tréninkovou halou

+4
Kaori Kaguya
Kazuki Kaguya
Uchiha Madara
Reina Kana
8 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Reina Kana Wed Feb 26, 2014 8:43 am

First topic message reminder :

jeto spíše louka, dříve se používala jako paseka pro dobytek a jiná zvířata.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 7:13 pm

Koutek úst mi cukl nahoru, když si vytvořila taky Mizuki Bunshin. Měli jsme zatím stejné techniky, což se mi na jednu stranu líbilo. Jenže jsem postřehl jak klon skládá pečetě. Stále jsem stál a ve chvíli, kdy se mě má snoubenka rozhodla propíchnout, jsem se otočil na špičce, do které jsem střádal chakru, abych se protočil rychleji. "Karamatsu no Mai." Pousmál jsem se a ve chvíli, kdy se její Katana přiblížila, jsem jí nabral kostmi u hrudníku. Moje kosti byly jistým způsobem nezničitelné. Proto se buď mohlo stát, že jsem katanu odhodil někam pryč, nebo jí zlomil, pokud by nebyla nějak extra kvalitní, že by s ní pracovala skoro vždycky při boji. Můj cíl ale nebyla teď ona, ale právě její klon. Stále jsem se motal dokolečka a při tom se pohyboval po poli. Objel jsem vedle ní, abych jí nijak zvlášt nezranil ostrými kostmi a namířil si to až ke klonu, na který mířila má ramenní kost, která se ještě víc vysunula, aby na něj dosáhla dřív, než se vůbec dostatečně přiblížím.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Aug 21, 2015 7:28 pm

Pri útoku sa Tatsuya začal točiť, odskočila som od neho, strhlo to aj katanu, ale to mi bolo úplne nevadilo, lebo som ju pustila a skončila znova na zemi. Všimla som si, že mňa nechal na pokoji a vybral si to práve proti klonu, ktorý skladal pečate. Normálne by môj klon mal pri sebe výbušne lístky, keď sa k nemu blížil nepriateľ, aby sa odpálil a spôsobil tak nepriateľovi nejaké tie škody, tentokrát som to však nechcela, ešte by sa niečo stalo Tatsuyovi. Klon bol úspešné zničený Tatsuyom, no popravde ja som nestrácala čas tým, že by som sa na Tatsuyu len pozerala. Naopak už som skladala ja pečate, teda stačila jedna pečať hada. "Suiton: Bakusui Shōha" Vtedy som vytvorila celkom slušnú vlnu vody, ktorá mierila práve na Tatsuyu, nebola nijak nebezpečná, predsa len nebol tu vodný zdroj a ja som nedokázala také obrovské množstvo vody vytvoriť len tak, takže som vytvorila menšiu vlnu vody, vysokú maximálne dva metre. No ak by ho to zasiahlo nestalo by sa mu asi ani nič, len by ho to zhodilo na zem.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Fri Aug 21, 2015 9:39 pm

Byl jsem překvapený, že Mizukin klon se nechal jen tak zničit. Musel jsem se jenom pousmát, ale úsměv mi zmizel ve chvíli, kdy se na mě řítila ta velká vlna. Asi by měla vědět jednu a to tu, že já nedokážu až na moc dlouho zadržet dech! "Suiton: Seibun Houfutsu." Techniku jsem však nepoužil na Mizuki, ale na sebe. Bylo to něco jako bublina, akorát byla vytvořený z vody, proto mě to chránilo před tím, abych se náhodou nenalokal. Ve chvíli, kdy mě ta velká vlna zasáhla, tak jsem sjel pod vodu a vyskočil z ní. Nebyl jsem ale mokrý díky technice, kterou jsem použil, ale na sebe. Díky chakře v chodidlech jsem ještě po vodě chodit dokázal, jenže bylo možné, že ta se dřív nebo později vsákne do půdu, což by pro mě bylo výhodně. "Krásné, opravdu. Mohl jsem se utopit. Ale zvládáš to skvěle." Pousmál jsem se a tentokrát udělal jednu věc. Vyjely mi z ruky kosti. Tři na každé ruce a ostatní, co jsem měl po těle, tak zalezly. Rozhodl jsem se s ní hrát. Vypadal jsem skoro uplně jako Wolverin, protože tři kosti vystouplé u kloubů byly na obou rukou. Jen jsem se na ně podíval a pohled upřímil na Mizuki s úsměvem. "Ukaž mi, co v tobě je." Zazubil jsem se do široka a chakru měl stále nahromaděnou v chodidlech.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 22, 2015 9:07 am

Keď Tatsuya vystrel tie jeho drápky, trošku som sa pousmiala. Hladina vody okamžite klesla na minimum. Ja som si vytiahla dva kunaie a vzala som ich do rúk. Očakávala som to, že si chce najskôr zabojovať na blízko. Nič som mu neodpovedala a pomaly som šla k jeho smeru. Pomaly som zvýšila tempo až som bežala jeho smerom. Začala som útokom s kunaiom, snažila som sa ho porezať na ramene a druhou rukou som mu chcela vraziť kunai do brucha, bolo mi jasné, že jeho drápy sú schopné zablokovať moje kunaie pomerne jednoducho.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Aug 22, 2015 2:34 pm

Pousmál jsem se, bylo dost očividně, že Mizuki nejela naplno, ale jako rychlá ranní rozcvička jsem to bral. Čekal jsem jenom až se ke mě přiblíží a uhnul jsem dozadu, aby mě její kunai neprobodnul. Samozřejmě, kdybych chtěl, vyhnu se i tomu, co mi mířil na rameno, ten jsem ale nechal, aby mě zasáhnul. Trošku mi stekla krev po rameni a já jsem se podíval zpět na ní. Odrazil jsem se od země opět s chakrou a mířil jí pravou rukou a zároveň i tou levou na hrudník do tvaru X.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 22, 2015 2:58 pm

Na rannú rozcvičku to bolo celkom dobré. Naviac sa Tatsuya nechal zasiahnuť jedným z mojich kunaiov, síce sa tomu mohol vyhnúť. No nespravil tak. Nebolo mi ho ani tak ľúto, skôr som sa škodoradostne uškrnul, vtedy znova vyrazil proti mne s tým, že ma so svojimi drápmi zasiahne. Už ma to nebavilo sa tu s ním len tak pohrávať...
Vyhodila som kunaie do vzduchu a postavila jednu pečať. Stála som na takom istom mieste až do poslednej chvíle, keď ma mal Tatsuya zasiahnuť. Vypadalo to, že sa tak aj stane, lenže pri zásahu sa na mojom mieste objavil len kúsok prachu. Kunaie nad ním zmizli a ešte v tom istom momente som stála už v tesnej blízkosti za Tatsuyom a držala mu kunai pri chrbáte, tak že mohol cítiť špičku na jeho chrbáte. "Jinton v celej kráse." Šepla som mu do ucha zozadu. Vypadalo to, že som vyhrala. Teda samozrejme som vedela, že by ma momentálne mohol celú skrz celé moje telo prebodnúť svojimi kosťami, predsa len predtým som mohla vidieť, že ich mal všade v tom svojom bojovom móde..
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Aug 22, 2015 3:15 pm

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Giphy
Když jsem se víc a víc přibližoval, opravdu jsem chtěl zastavit, protože Mizuki se z místa ani nepohla kdyby v ten okamžik nezmizela, nejspíš bych do ní jenom tak vrazil. Jenže ona už tam nebyla. Pohledem jsem zamířil za sebe a udělal to samé co na gifu. Kdyby byla chlap, který by mě chtěl zabít, mohla čekat mé kosti rovnou s páteří, ale jenom jsem se usmál. "Jojo, jsi skvělá, toto jsem fakt...nečekal!" Řekl jsem nadšeně, když jsem zjistil, že ovládá Jinton rychlosti. Kosti na rukou jsem zase zasunul zpět, vzal jí ruku kunaiem a podkopl jí nohy. Ale před tím než by spadla, jsem jí těsně u země chytl levou ruku za hlavu a tou druhou pod kolenama a vzal jí do náručí. "Tsubaki no hone." Vyslovil jsem název techniky a ze zad mi vyjely lopatky, které se zformovaly do křídel. Vyskočil jsem spolu s ní do vzduchu. Byly jsme několik metrů vysoko. "Hele, jen tak teoreticky, kdybych tě teď pustil dokážeš tu techniku využít i ve vzduchu?" Nadzvedl jsem vážně obočí. No co, chtěl jsem si hrát. Porazila mě, tak jsem musel nějak provokovat.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Aug 22, 2015 3:38 pm

Tatsuya zrejme nechcel pokračovať, teda myslela som si to, nakoniec mi však podkopol nohy a už som sa pripravovala na pád, keď v tom ma chytil nad zemnou a vyletel so mnou. On dokázal lietať pomocou kostí, čo bolo celkom zaujímavé. Mňa osobne to prekvapilo. Po jeho otázke som sa však zamračila. "Nedokážem pomocou tej techniky lietať ty trdlo! Viem len mnohonásobne zvýšiť rýchlosť svojho pohybu. Niečo ako shunshin, lenže rýchlejšie a nemusím sa pohybovať v priamkách. " Dovysvetľovala som mu a pre istotu som sa mu pevne chytila okolo krku, aby ho nenapadla blbosť ma pustiť, to by ma bolelo! No i keby to spravil, tak by som sa ho držala ako kliešť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Aug 22, 2015 6:45 pm

Její odpověď byla fajn, jediné co jsem z toho zaznemanal bylo, že nejspíš, kdybych jí pustil, tak by dopadla opravdu tvrdě. No jo, jen jsem se podíval dolů a chytal jsem jisté závratě, tuto techniku jsem popravdě nesnášel, ale dočkal jsem se toho. Bála se! "Chááááápu." Pokýval jsem vysoce inteligentně hlavou a křídla složil podél svého těla, což mělo za následek pád dolů. Opravdu rychlý a asi kilometrový. Když už jsme byli skoro u země, opět jsem je roztáhl a letěl těsně nad zemi s Mizuki v náručí, při čemž jsem se smál. Docela nenormálně, vlastně jsem chytl tak trošku záchvat smíchu, že už jsem se neudržel a padl na záda při letu. Ještě jsme jeli pár metrů a za náma byla pěkná hlíněná čára, ale já se pořád smál. Mizuki jsem držel pevně, takže se jí nic nestalo. Jen já jsem se nemohl nějak vzpamatovat. "Že mě tato technika nenapadla před třemi lety na tyto věci pro boha! Dokážeš si představit, že bych byl třeba Kage?" Toto byla jediná věta, kterou jsem byl teď schopnej vůbec říct.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Aug 23, 2015 4:00 pm

Tatsuya povedal, že chápe.. no hneď na to sme začali padať a ja som začala kričať. No jop nechcela som skončiť so zlomeninami. Nakoniec tesne nad zemou tie svoje krídla opäť roztiahol a leteli sme tesne nad zemou. On sa normálne smial! No a ja, ja som sa bála, teda nie tak moc tušila som, že to robí schválne, no môj krik to nepotvrdil. "Toto mi nerob!" No on sa len smial a v tom sme sa dotkli zeme a Tatsuyu to strhlo na zem a prešli sme po zemi pár metrov, mne nič nebolo. Za nami bola hlinená čiara. Po jeho otázke som vedela presne čo povedať. "Nedokážem." Uškrnula som sa a vyplazila som naňho jazyk. No naozaj by to bolo podivné, ale to by sa naozaj nemohlo stať...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Aug 24, 2015 2:33 pm

Mizuki začala při pádu dolů křičet a pištět, je dost možné, že můj záchvat smíchu vyburcovalo i toto, ale to už byla jiná kapitola. Pomalu jsem se začal uklidňovat a pak jsem jenom zhluboka vydechl, abych dostal svůj dech do normálního tempa. Pohledem jsem sklouzl na Mizuki a pinkl jí do čela. "Fóóóreček." Zazubil jsem se a pomalu si sedl. Měl jsem poněkud odřená záda, ale to mě nijak nevadilo, vlastně to ani tolik nebolelo. Zatáhl jsem své lopatky zpět a oprášil si kalhoty. "Dalo by se přemýšlet o tom, že v boji na ostro to přežiješ...ALE...i přes buď opatrná." Zazubil jsem se a postavil se s rukou nastavenou k Mizuki, abych jí pomohl si stoupnout. To mi právě připomnělo tu misi s Nefrit, opravdu jsem jí splnil a proto jsem se rozhodl to ani dál neřešit. "Co kdyby jsme vypadly? Na nějakou dobu z Oto?" Napadlo mě při pohledu do dálky, zajímalo mě, jaký na to bude mít právě názor Mizuki.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Aug 24, 2015 3:05 pm

Tatsuya ma pinknul do čela a ja som sa naňho pozrela, toto sa mi moc nezdalo ako fóreček... "Ty trdlo." Povedala som s nahnevaným tónom v hlase. "Vždy som opatrná." Odpovedala som mu už trošku milším tónom a keď mi nastavil ruku na postavenie, tak som toho aj využila. Postavila som sa na nohy a trocha oprášila taktiež. Tatsuya vypadal, že je v poriadku. V tom dostal taký celkom bláznivý nápad. Neviem, čo som mu mala odpovedať. Jeho nápad sa mi zdal dosť bláznivý ani neviem prečo, no a to sa mi na tom páčila. Vždy som bola mimo dedinu len kvôli misiám, no nikdy som nešla mimo dedinu sa len tak zabaviť... No a kúsok zo mňa to túžilo vyskúšať. "Ja.. ja som za.. Ale musíš to povedať Reine a Tetsuyovi. Naviac on nevie ešte o našej novinke." Jemne som sa pousmiala a ukazala prstenník na ktorom som mala ten nádherný prsteň od Tatsuyu. Netušila som ako zareaguje Tetsuya, no dúfala som, že mi nebude vyčítať zmenu Tatsuyu. On sa ani toľko nezmenil, len som v ňom prebudila trošku lásky a to iste aj on vo mne.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Aug 24, 2015 9:37 pm

Při její poznámce o něčem podobném jako je pako, ale zformovala to jako trdlo, jsem se jenom zamračil, uražený jsem nebyl, věděl jsem, že to nemyslí vážně, navíc to bylo docela roztomilé. Jen jsem pokýval hlavou a zasmál se nad její poznámkou o tom, že je opatrná. "Kdyby jsi opravdu byla opatrná, nezačínáš si s někým jako jsem já. Kdo ví, čeho jsi schopna v boji, trdlo." Zazubil jsem se do široka a když zmínila, že to budu muset říct Reině a bráchovy, jen jsem zbledl. Od hlavy až dolů, vlastně i kvůli té druhé informaci. Toto ale nebylo fér, proč bych to měl všechno říkat já? Rozhodl jsem se tedy následovně. "Já to řeknu Tetsuyovi. Ty Reině, ať to máme rozdělené fifty-fifty." Hned na to zvedl prstík s prstýnkem, jen jsem se tomu pousmál a došel k ní. Políbil jsem jí a zamyslel se. "Brácha to nejspíš nevezme moc s klidem." Nervózně jsem cukl koutkem a sklopil pohled dolů. Vždy jsem věděl že je poblíž a na tom mi taky záleželo, ale s Mizuki jsem měl možnost na nový život, Tetsuyu jsem z toho nehodlal oddělit. Přejel jsem jí dlaněmi po pasu do objetí. "Ale, řeknu mu to nějak nežně, stejně neodcházíme navěky, no ne?" Zazubil jsem se do široka.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Aug 24, 2015 10:09 pm

Videla som tú jeho reakciu o tom, že to bude musieť povedať tým dvom osobám, nebola práve pozitívna, zbledol. No a nakoniec sa chcel podeliť a mne dal na starosť Reinu... No moc som sa netešila, keď jej to budem oznamovať. Na druhú stranu som chcela skúsiť ísť mimo dedinu nepracovne. "Okey, tak ja to poviem Reine." Prikývla som na to a Tatsuya sa znova nebezpečne priblížil a pobozkal ma. "Tvoj brat to zvládne..." Povzbudila som ho a svoje ruky som presunula za jeho krk a tam ich spojila do objatia. "Yosh." Kývla som hlavou na jeho poznámku, že neodchádzame na veky.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Seina Akane Tue Aug 25, 2015 1:40 pm

Klon

U Tatsuyi a Mizuki se objevil můj klon, který vylezl ze země. Iwagakure no Jutsu...Jen jsem si je oba dva přeměřila pohledem, nebylo moc těžké detekovat jejich chakru, zvlášť po jejich boji, kdy byla cítit na kilometry daleko. Jen jsem ten sladký páreček přeměřila pohledem a pak se zhnuseně usmála. Byli až moc sladcí, to se mi opravdu zrovna dvakrát nelíbilo. Jejich zranitelnost byla až příliš všem na očích.
"Ihned se dostavte...oba dva do kanceláře. Jsem nová zástupkyně Otokage, radím Vám to udělat hned." Mile, až mírně arogantně jsem se na ně pousmála a čekala, než se konečně dostanou tam, kam jsem potřebovala a potřebovala to i Reina. Ta tu očividně neměla příliš autority, já jsem si jí každopádně hodlala vybudovat hned na první setkání.
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Aug 25, 2015 1:49 pm

Koutek úst mi cukl nahoru a pokýval jsem hlavou na souhlas. Byl jsem rád, že s tím neprotestovala. Jediné čeho jsem se bál byl jsem možná já sám. Neměl jsem ani takový strach o bratra, věděl jsem, že on to nějakým způsobem zvládne, možná jsem měl strach o sebe, že jsem bez něho tak nějak nic, stejně ale jako bez Mizuki. Bylo to těžké, ale byl jsem rozhodnutý to udělat. Mizuki byla moje budoucnost. "Dobře, mám pocit, že tobě nijak odporovat nebude." Zazubil jsem se do široka a chytla mě kolem krku, za kterýma své ruce sepla. Celou dobu jsem se na ní díval, než ze země nevylezla ta ženská. Nikdy jsem jí tu neviděl a její příchod byl stejně tak šokující, jako Reinini hologramy. Jak já nesnášel, když nás rušily v tu nejlepší chvilku! "Očividně si musíte rozumět, obě dvě vždycky strkáte čumáky do těch nejlepších chvilek." Prokoulil jsem očima. Nechápal jsem, proč jsme tam měli jít oba, pokud čekala, že znovu půjdu hledat Nefrit, byla kráska hodně na omylu, protože ta mise už byla splněná. "Tak to očividně oznámíme oba dva." Řekl jsem to poněkud zklamaně, protože právě Reina na mě reagovat nebude, proto jsem se rozhodl mluvu nechat jenom na Mizuki, já tam budu jenom jako doprovod. Ta ženská se mi nelíbila, ale já nereagoval na její rozkaz, stejně jsme tam chtěli zajít, takže jsem to dělal čistě z vlastního zájmu. Chytl jsem Mizuki za ruku a odešel směrem ke kanceláři, míjíc tu osobu, která mi fakt nebyla nepříjemná. Ale neměl jsem v plánu zjišťovat ani jméno, nestála mi za to rozčílení.

Přesun


Naposledy upravil Tatsuya Kaguya dne Tue Aug 25, 2015 2:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 25, 2015 2:29 pm

Kukala som na Tatsuyu, keď v tom tá nová tvár Otogakure no Sato. Nejaká neznáma ženská prišla s tým, že je správe zástupkyňou Reiny a že sa máme dostaviť do kancelárie. Vypadala dosť arogantne a namyslene, no autoritu som v tom nehľadala. No na druhú stranu, bol to rozkaz a tak nejak to bolo vo mne vsugerované, že ja rozkazy plním. Naviac som tam musela ísť tak či tak...
"Hai." Kývla som na tú neznámu, mohla sa aspoň predstaviť, keď už bola zástupkyňa Reiny. Predsa len, ľudia vysoko postavení musia mať nie len rešpekt, ale aj výchovu... "Yo ale hovoriť budem ja, minule si nebol dvakrát milý k Reine." Trošku som sa zamračila a spoločne s Tatsuyom som šla za Reinou. Snáď to nebude misia, snáď nie práve teraz, keď sme sa chystali na chvíľu odísť z Oto.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sun Apr 03, 2016 9:10 pm

Abych byl upřímnej, už to byl nějakej ten pátek, co jsem tady nebyl. Všude příroda, stromy, které kdysi byly poničené, jsou očividně nové. Jako jo, udržovali to tady skvěle, dokonce líp, než Mizuki svou zahradu, na kterou jsem musel znovu najmout zahradníky. Jen jsem se nad totuo myšlenkou musel okatě pousmát, ale snažil jsem se to dát z hlavy.
Mikinu jsem si hodil k jednomu ze stromů a svlékl si košili, kterou jsem nechal vyset na svém pase a trošku se rozcvičil. "Normálně, už jsem vyšel mírně ze cviku. Ta výchova je ale mnohem větší fuška." Povzdechl jsem si a prokřupal si téměř zcela zbytečně všechny kosti, když si je budu za chvíli vydělávat přímo z těla...no jo. Chvíli jsem se na Mizuki jen tak díval s úsměvem, až jsem pohled sklonil trošku do země. "Hmm, víš co je zajímavé? Jsi rychlejší než bych chtěl. Ale v domácnosti to nevyužiješ a otázkou zní...proč?" Nadzvedl jsem obočí. Jako popravdě? Když mě začaly bolet záda, prostě jsem si vyndal páteř, thats all...ale ona, když něco nestíhala, svou sílu ani nevyužila, což jsem jakožto člověk, s takovým darem, kterým oplývala i ona-trošku z jiného soudku-moc nepochopil. Víte co, v určitých chvílíš by to bylo víc než zajímavý. Trošku jsem při té myšlence přimhouřil oči, což bylo zase až příliš okaté, ale ona mě znala, nejspíš jí to bylo jasné, takže jsem mohl jenom pokračovat ve svých růžových myšlenkách!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 04, 2016 2:15 pm

Ako vždy bolo to tu celkom pekné. Ja som to tu navštevovala možno aj častejšie ako Tatsu, dá sa tu kvalitne prebehnúť a podobne. "Z toho sa nedá výjsť, ver mi." Mierne som sa uškrnula. Nejak som sa neupravovala ako Tatsuya, zhodil zo seba oblečenie. Po jeho otázke som len kývla plecami.
"Už som ti raz hovorila, že v prvom rade sme ľudia, až potom shinobi." Asi preto som svoje KG používala maximálne v boji alebo v naozaj krízových situáciach, keď som niečo fakt nemohla stihnúť. Čo sa mi moc nestávalo....
Sledovala som na Tatsuyu a ten jeho výraz.. Na čo zas ten chlap myslí... Vytiahla som kunai, keďže som so silou na tom nebola lepšie než pred niekoľkými rokmi. Vedela som, čo používa Tatsuya k boji, tak isto vedel aj on, čo všetko dokážem. Preto to bol skôr už len tréning, ktorý sme v poslednej dobe spoločne nemávali často. "Už toľko nerozprávaj, aby sme dnes neskončili príliš rýchlo." Uškrnula som sa. Klasicky som si pukla kostičky na rukách a nahodila som taký voľný postoj.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Apr 04, 2016 5:02 pm

Její odpověď pro mě nebyla novinkou, docela jsem se bál toho, že jí znám aji líp jak sebe, ale měla pravdu. V první řadě jsme lidé, shinobi jsme teprve na bojišti, kde proléváme krev. Když jsem si na to vzpomněl, dřív mi to ani tak nevadilo. Teď pokaždý přemýšlím, jestli ten člověk má rodinu. Bože můj, já jsem teď hrubej jak hladká mouka. Dřív jsem byl větší tvrďas! Moje myšlenky zase kolovaly.
Mizuki si stoupla do takového volného postoje, pousmál jsem se pokývl hlavou. "Tse...tvé rychlosti se ani za mák nevyrovnám, uvidíme, zlatíčko." Mrkl jsem na ní. Zaujal jsem bojový postoj Yanagi no Mai, kdy mi z dlaní vylezly kosti, stejně tak jako z loktů, kolen a u lopatek. Věděl jsem o její rychlosti, mohl jsem použít rovnou Kamaratsu no Mai, ale to jsem si nechal až na pak. Jenom jsem se na ní pousmál a naklonil hlavu na stranu. "Tak co drahá, z jaké strany to půjde, hmmm?" Čekal jsem, jestli něco udělá. Její kunai v ruce vypovídal, že půjde z blízka. Jenomže ona mě znala, boj zblízka jsem ovládat víc než dokonale, protože jsem sám o sobě boží osobnost! Hmm, zleva, zprava nepůjde, pokud nebude mít nějakej super OP fígl, ze zadu pochybuji, když tam mám taky kosti. Takže jsem čekal útok spíš shora, nebo zdola, nebo prostě půjde klasika čelně. Jenom jsem se pousmál a byl připraven se bránit a poté na ní zaútočit!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 04, 2016 7:39 pm

"Hlavne sa neboj ma zraniť." Upozornila som ho, lebo ja som ho nemienila šetriť. Navyše ani ja by som sa nebránila nejakým povrchovým zraneniam. Naposledy som sa porezala nožom a to nebolo nič epického. Keď je raz človek ANBU, tak mu chýba ten adrenalín v krvi. No čo už... Naviac som vedela, že Tatsu dokáže svoj útok v sekunde zastaviť tak ako ja, takže som vedela, že mi nehrozí niečo viac, ale stále to bolo vzrušujúce.
"Z ľava." šepla som si a poskladala som prvú pečať, obyčajný shunshin. Po jeho strane to bolo napravo. Presne pri ňom som sa objavila, po jeho pravej strane. Tento útok mohol vypadať ako rýchly, ale v mojom ponímaní to ešte nebolo tak rýchle. Jeho bok bol jedna z najnebezpečnejších častí, prečo práve pri ňom som sa objavila? Tu otázku si mohol pokládať Tatsuya, mala som na to dôvod.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Apr 04, 2016 8:13 pm

"Neboj, nezraním tě." Pousmál jsem se na ní. Kdybych věděl, že nějaký z mých útoků by byl až příliš, zastavil bych se během sekundy. Právě teď jsem se ale začal soustředit na její tah. Netušil jsem, že hned ze začátku použije shunshin. Ale...byl jsem muž, její muž, sledoval jsem její tělo od hlavy po paty. Od rtů po její prsty. Artikulace, při které řekla z leva-i když jsem to neslyšel-mi napověděla. Jenom jsem se pousmál.
Bylo to ve vteřině, co se objevila u mě, po mé pravici-od ní levici. Mohl jsem si myslet, že to je jedna z těch stran.
Jakmile jsem ucítil závan, otočil jsem se ve chvíli po své pracivi, kde se objevila i Mizuki.
Tu jsem chytil za zápěstí a svou druhou rukou-ze které trčel kostnatý bodák, jsem namířil na její žebra. Moje strany nebyly tak nekryté, jako spodní, horní a čelní strana. Proto mě docela překvapila. V tom bude nějaký překvápko. "Tak se ukaž." Řekl jsem mezi tím, co jsem jí mířil na bok kostí a druhou rukou jsem jí držel. Mohl bych tu kost taky v tom stisku vysunout a propíchnout jí ruku. Měla by reagovat nejspíš rychle. I když...kecám, toto bych jí neudělal! Možná to mohla brát jako slabinu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 04, 2016 8:27 pm

V tom ako ma chytil za zápästie som mu buchla zo strany do ruky, aby mi ho nechytil. Vedel moju jedinú slabinu, že pokiaľ ma chytí pred tým ako aktivujem Jinton, tak som automaticky prehrala. Ja som to tiež vedela, preto som mu to nedovolila, ale bol to od neho slušný krok, ktorým by ma okamžite dostal a dnes by som zažila už druhú potupu...
Vypadalo to, že ma bodák zasiahne do rebra. Vlastne presnie tieto situácie sme zažívali s Tatsuyom pri tréningu, vypadalo to, že ma zasiahne. No hneď ako sa dotkol bodák mojej pokožky, moje telo sa akoby zmenilo na prach a ja som použila Kekkei Genkai, tak isto to bolo aj teraz. Tým, že mi nechytil zápästie, tak som bola schopná spraviť tu jednú pečať a použiť Kekkei Genkai. Bolo to len tak tak... alebo snáď nie? Keď sa moje telo akoby zmenilo na prach. Mohol Tatsuya len pocítiť ako som ho jemne kopla do ramena a v tom istom momente som už stála asi 10 metrov pred ním. "Hej! Zničil si mi tielko." Zamračila som sa naňho! Naozaj, keď som v poslednej chvíli pomocou jintonu ,,zmizla" Bola som síce rýchla ale neskoro som zareagovala a stihol mi prebodnúť tielko a jemne sa dotknúť mojej pokožky. Hodila som na zem dymové bombičky, jednu ku mne a druhú bližšie k nemu. Mala som pár sekúnd na to vytvoriť jedného klona, ktorý sa hneď na to rozbehol na Tatsuyu, síce on nemusel tušiť, že som to je klon, keďže som ja bola ešte zahalená v dymovej clone spôsobenej bombičkami.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Apr 04, 2016 8:40 pm

Tento krok očividně z poloviny zabral. Mizuki se nenechala chytit, čímž si vysloužila proklouznutí. Díval jsem se, jak se předemnou mění v prach a během chviličky byla několik metrů ode mě. Musel jsem se pousmát ve chvíli, když mi kopla do ramene. Nebyl to zrovna nejlepší krok, zvlášť když mi u ramene trčela jedna z mých tvrdých kostí. Jeden náklon vzad a propíchla by si nohu-i když popravdě? Byl jsem si jistý že ne, s jejím Kekkei Genkai byla téměř nedotknutelná.
I přes to se mi to ale povedlo? Muhahahahaa! Zasmál jsem se v podvědomí a na venek jsem na ní jenom mrknul a podíval se na její bok. "Opatrně." Vyplázl jsem na ní jazyk a opět si stoupl do své bojové pozice Yanagi no Mai. V tu chvíli taky praskly její kouřové bombičky. Co jsem udělal? Chtělo se mi brečet, nesnášel jsem tyto p*srané bombičky. Ale musel jsem se s tím smířit.
"Zatančíme si?" Pousmál jsem se, když jsem cítil, jak se ke mě něco blíží a rozběhl se přímo proti tomu. Každý krok a závan jsem plně vnímal. Mizuki se objevila předemnou-její klon, ale to jsem nevnímal-začal jsem se svým Yanagi no Mai. Moje kroky byly rychlé, stejně jako otočky. V momentě kdy se její klon objevil těsně předemnou, že bych ho mohl políbit, vypadalo to, jako bych se poklonil a moje kost na ramenou mířila přímo na její pas, který mohla přeseknout na půl. Mé ruce byly v pozici, že mohli kdykoliv zamířit jinam, stejně jako moje kolena, ze kterých taky trčely ostré kosti. Každý tréning s ní byl kouzelný-pro mě-na bojišti jsem si už to tolik neužíval, i přes to, že jsem mohl se svým kekkei genkai tančit. Teď to bylo ladné, bez krveprolití. Užíval jsem si to. "Nešetři." Pousmál jsem se, při tomto tahu.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Reina Kana Tue Apr 05, 2016 2:10 pm

Na co jsem potřebovala ochranku, když se stejně flákala na cvičišti. Zamířila jsem proto rovnou tam. Už z dálky bylo slyšet, že se tam poctivě bojuje. No poctivě...
Když jsem vstoupila do haly a tam byli jen shinobi, které jsem zahlédla vždy jen letmo, prošla jsem celým prostorem k zadnímu vchodu. Otevřela jsem a opřela se o rám dveří a pozorovala mě tolik známou dvojici. Miláčkové vesnice. Pomyslím si a usměju se. Rozhodla jsem je nerušit a jen se na ně dívat, jak bojují. Neuškodilo se podívat po dlouhé době zase na bojový styl Kaguyi, když Mizukage je stejně takový. A Mizuki? Co říct? Byla prostě dobrá.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 2 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru