Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travnatý prostor za tréninkovou halou

+4
Kaori Kaguya
Kazuki Kaguya
Uchiha Madara
Reina Kana
8 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Reina Kana Wed Feb 26, 2014 8:43 am

First topic message reminder :

jeto spíše louka, dříve se používala jako paseka pro dobytek a jiná zvířata.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Apr 05, 2016 6:23 pm

Počula som jeho slová, zatiaľ čo ja som bola v dyme a môj klon bol už pri Tatsuyovi. Len som sa trošku uškrnula sama pre seba. Pri prvom útoku na klon, sa klon nechal zasiahnúť, rozpadol sa na vodu a vo vzduchu lietal nejaký papierik... výbušný lístok, ktorý sa aktivoval. Presne tak, bol to proste ,,YOLO" klon. Poslala som ho tam za tým účelom, Tatsuya predsa povedal, aby som nešetrila a takéto povedzme nepríjemné taktiky som začala používať. Bolo otázne, či zasiahol tento menší výbuch Tatsuyu, pokiaľ si to dostatočne skoro všimol, mohol nejakým spôsobom sa vyhnúť výbuchu. *Hoops!* Prešlo mi mysľou na to, aké to tu bolo celkom upravené a ja som im tu trošku vypálila trávu. Navyše vznikol tu dym, cez ktorý nebolo tak ľahko vidieť, čo mi dávalo ďalšiu výhodu. "Kanchi no Jutsu." Šepla som si pre seba, aby som pomocou svojich senzibilských schopností vedela zamerať, kde sa nachádza Tatsuya. Zároveň som objavila aj prítomnosť Reiny, o ktorú som sa však momentálne nezaujímala.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Apr 05, 2016 6:34 pm

Osobu, kterou jsem tefil byl její klon, který mi trošku svlažil vlasy, spíš jenom konečky. Jenom jsem se pousmál. Když jsem se však otáčel, z klonu vypadl výbušný lístek. Moje reakce byla rychlá, mé ruce, ze kterých trčely kosti, přesekly lístek napůl dřív, než se aktivoval. V té rychlosti jsem však ztratil rovnováhu a odlítl pár metrů přes záda, až na nohy a rukou se musel ubrzdit. Začal jsem se jenom smát. "Pffff, to máš od Minata?! Dětský fóreček." Křikl jsem podpichovačně a doufal, že jí trošku nahajpuju, muhahaha! No co, když se naštve, fakt jde do toho se vší kuráží. Samozřejmě, sebevrah jsem nebyl, proto jsem se o to ani nepokoušel...možná!
Zůstal jsem jenom stát na místě a trošku jsem se oprášil a prokřupal jsem si krk. Nebylo tu zrovna dvakrát viditelno, ale mě to nevadilo. Byl jsem uživatel Kirigakure no Jutsu. Moje smysli pro tuto techniku byli přizpůsobené. Aby to ale nebyl až taková nuda, kdy má výhodu jenom ona, rozhodl jsem se udělat akci. Vběhl jsem bezhlavě přímo do této mlhy. Pokud mě Mizuki uviděla, mohla postřehnout, že mé kosti na dlaních se zasunuly zpět do těla. Mohlo to naznačovat jednu věc-složil jsem pečetě? Možná, měla by to každopádně rychle zjistit. "Schovávat se předemnou není dobrý nápad." Řekl jsem mezi tím, co jsem obíhal jí samotnou v tomto dýmu, když jsem zjistil její polohu. Samozřejmě, už dřív jsem si všiml Reiny, se kterou jsem měl po tomto tréningu v plánu mluvit. Musím jí nějak přemluvit, aby si vzala Minata na výcvik. No co už! Chtěl jsem potrestat oba dva a jestli by spolu skončili jako genin a sensei...hmmm, to je dostatečné potrestání pro oba dva.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Apr 05, 2016 6:53 pm

Škodáááá.. Ten lístok nevybuchol dostatočne rýchlo. Takže lúka to nakoniec prežila. Nabudúce som to plánovala lepšie načasovať, dokonca aj pri tréningu sa človek vie zdokonaliť. Jeho rýpanie mi nevadilo, bola som naprosto pokojná. Vedela som presnú pozíciu Tatsuyu, bezhlavo sa rozbehol do dymu z guličiek. Vedela som, že sa hýbe, zohla som sa a na niečo som stúpila, potom som sa narovnala. Ani som sebou nepohla, v naprostom pokoji som držala len jednu jedinú pečať. Netušila som, ktorý bude jeho ďalší krok. Bála som sa niektorých jeho techník, ktoré by ma mohli zastaviť. Preto som čakala na vhodnú chvíľu, kedy použiť zas svoje Kekkei Genkai.
Zatiaľ to všetko prebiehalo celkom dobre. Hrala som sa na schovávačku s Tatsuyom, nedokázala som proti nemu bojovať v Taijutsu, bol jednoducho silnejší, a jeho Kekkei Genkai bolo nebezpečné, síce som mala svoju rýchlosť... S Ninjutsu som nechcela bojovať, minula by som veľa chakry, keďže tu nebolo moc vody. Takže som zvolila takúto taktiku, zatiaľ to ako tak fungovalo a už som to proti nemu pri tréningu použila parkrát.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Apr 05, 2016 7:00 pm

Mizuki nijak nereagovala, což mě překvapilo. Jenom jsem se musel pousmát. Někdo by si řekl, že musí být lehké bojovat proti někomu, koho znáte. Já to však bral jako těžší záležitost. Sice jsem věděl, čeho je schopná, ale každý můj krok musel být o to promyšlenější, protože ona taky můj styl boje už znala.
Občas jsem prolétl tak, že jsem Mizuki spatřil. Měla složenou nějakou pečeť. Musel jsem jí vylákat ven z toho dýmu, takto jsem totiž neviděl, co dělá! V tom běhu jsem hodil salto a hodil na ní čelně kunaie a shurikeny. Měl jsem však na prstě drátek, co to znamenalo? Kunaie a shurikeny, které jsem na ní hodil nezasáhli jí, ale měli se kolem ní obtočit, já potom jenom zatáhnu a všechno by se zapíchlo do ní. Nemělo jí to ublížit, i když by mohlo, kdyby nezareagovala. Chtěl jsem jí dostat z místa, z toho dýmu, nalákat jí do své pastičky. Vlastně...já měl pastičky teď dvě! Muhahahahaha!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Apr 05, 2016 7:20 pm

Čakala som skôr fyzický útok, ktorý by momentálne vyhovoval o niečo viac. Ani som nečakala, aby ma niečo zasiahla, použila som druhýkrát svoje Kekkei Genkai a už som bola mimo dym. Najskôr ma tam chcel dostať a vlastne, ani som sa tomu nebránila. Zatiaľ som Jinton používala na uhýbanie a nie v plnej kráse pri útokoch a úderoch. Ktovie či to mohol Tatsuya zaregistrovať, ale na mieste, kde som stála ostal výbušný lístok, lenže neexplodoval, bolo by to tu zbytočné pre mňa ničiť. Možno by som ho tým trocha zmiatla, ale nespravila som to. Začala som hrať jeho hru a čakala, čo ma na mňa prichystané...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Apr 05, 2016 7:28 pm

Udělala přesně to, co jsem chtěl. Byla pryč. No co už, bylo to buď a nebo. Buď to se nechá polapit a já pak budu fňukat jak malá holka, že jsem jí ublížil a budu jí hojit rány a nebo bude tvrdohlavá a udělá přesně toto-unikne. Jenom jsem se ďábelsky pousmál. Dým stejně v závanu větru začal ustupovat a já už jí plně viděl. Pousmál jsem se a mrkl na ní z dálky.
Proč jsem chtěl, aby vyběhla ze své pozice? Eazyyyy, použil jsem na ní její vlastní lest! Když jsem pobíhal okolo, po poli jsem naskládal výbušné lístky, které byly propojené tím stejným drátkem-proto jsem měl ruce v pečeti, když jsem na tom pracovat. Držel jsem drátek v obou prstech a dával jí dojem, že tvořím pečetě. Jenže ne-eee.
"Boom." Zazubil jsem se do široka, když dopadla na pevnou zem po použití svého Kekkei Genkai. Její rychlost byla dokonalá, ale zbývala mi otázka-dokáže ho použít hned ve vteřině po sobě? Měla by si dávat pozor, protože její okolí tím bylo téměř posypané. Mohl jsem cuknout za drátek a bouchly by všechny najednou, ale to jsem nechtěl, nechal jsem si to, jak bude reagovat, jestli si je aktivuje sama, nebo budu muset já. Mé kosti z těla stále trčely pevně, kdyby se náhodou rozhodla dostat ke mě.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Apr 05, 2016 8:04 pm

Hneď po presune von som videla množstvo výbušných lístkov, pekný trik. Ani som nečakala, že to tu chcel celé vyhodiť do vzduchu, vlastne ani by mu to nepomohlo. Po aktivovaní pečate som sa mohla presúvať na určitý čas, neuveriteľne rýchlo. Najskôr som sa dokázala vyrovnať Raiton no Yoroi a možno som bola v rýchlosti len tesne za Hiraishinom s tým rozdielom, že som sa dokázala presúvať ľubovoľne. Nikdy som nehovorila o Jintonu nikomu, ani Tatsuyovi.. ten však mohol za tie tréningy odsledovať ako ho používam. Málo kedy ma dostal do takejto situácie, že som ho musela použiť naplno. Reina by voľným okom asi videla len to ako som sa objavila mimo dymu a zrazu som tam zas nebola. Skôr než Tatsuya dopovedal Boom, stála som už za ním s tasenou Katanou. "Vieš, že keď to odpáliš, Reina ťa zabije a dá ti zaplatiť renováciu tej lúky? Čo znamená aj celkové zatrávnenie a to nie je lacná záležitosť, keďže si tu nahádzal snáď celý azernál na odpálenie samotnej budovy, kde ma Reina kanceláriu. " Mierne som sa uškrnula a pokračovala. "Yosh nehovoriac o tom, že asi nasledujúci mesiac by ma po večeroch bolela hlava a bola by som unavená... a veď to poznáš čo to znamená." Vyplazila som naňho jazyk. "Myslím, že na dnes to bude remíza..." Dokončila som a dávala som pozor, ak by niečo zamýšľal.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Tue Apr 05, 2016 8:22 pm

Tento laciný trik očividně nezabral. Abych byl upřímný, nikdy jsem neviděl Mizuki použít svou rychlost takovémto měřítku a jenom mě to zaujalo. Dokonce jsem jí ani necítil za mnou, když jsem řekl své boom. Nejspíš proto, že mé uši byly zaujaté mým hlasem! Jenom jsem se pousmál a drátek křečovitě držel hned po tom, co řekla svůj proslov. Slil mě vodopád potu. Abych vyhrál, mohl jsem se jenom protočit na Karamatsu no Mai a vzít jí na ostny, ale to jsem neudělal. Proč? Kdybych to udělal, aktivoval bych celé toto minové pole. Ale tak sakra, s tím se může počítat, když tu má člověk tréning ne? I taky mě její slova hodně znervóznily. "Remíza, beru, beru, beru. Moudré řešení." Zazubil jsem se a jak jsem byl zvyklý, že při své nervozitě se poškrabu ve vlasech, věc, na kterou jsem právě myslel nejvíc-drátek, lístky, boom-mi uplně vypadlo z hlavy já ruku, kterou jsem ten drátek držel právě přemístil na své temeno hlavy a poškrabal se. Najednou začal obrovský výbuch po celém tomto poli.
Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Tumblr_inline_npydbsUJEO1rdz96l_500
Po tom, co jsem si to uvědomil-až skončil výbuch a vypadalo to tu jako jeden velkej kráter, jsem nasadil reakci *le gif. Opravdu jsem toto nečekal! "Jááááj." Řekl jsem mírně potichu, když jsem se na to podíval. Následovně jsem musel něco vymyslet, plán, nějakej super plán! Otočil jsem se aktivně na Mizuki a ukázal na ní prstem. "Za to můžeš ty! Kdyby jsi mě neznervóznila, nic takového by se nestalo!" Hned na to jsem si jako drsňák založil ruce do sebe a kýval hlavou na to, že mám pravdu. I když uvnitř své mysli jsem byl totálně faded a dead, vyřízenej, psychicky zničenej.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Reina Kana Wed Apr 06, 2016 6:42 pm

Pobaveně jsem se usmívala celou dobu, sledovat je bylo jako sledovat zábavnou reality show. Něco co má člověka pobavit a nakonec i otrávit. A tu otravu způsobil výbuch na konci.
Zamrznul mi úsměv na rtech a přemýšlela jsem, jak mám reagovat. Mám ho zabít teď? Potom? Nechat to na Mizuki? Realizovat Mizuki návrh? To by si musel brát mise i za geniny, aby to splatil než půjde do důchodu a ještě si otevřít krámek s ramenem, aby pokryl nájem té chatrče, až ho vystěhuju z baráku. Nádech....výdech. Je to jen louka.....za několik milionů ryo... to zvládneš. Nový prostor bude.....ne to si frajer odpracuje!!! zatla jsem pěsti, ale stále mlčela a dělala, že jsem naprosto v klidu.
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 06, 2016 6:59 pm

Keď Tatsuya súhlasil, celkom ma to upokojilo. Ono to tak ani nebolo celkovo tréningovi priestor, to kde sme teraz boli, bola trávnatá lúka za ním... Toto tu ani tak nejak nebol tréningoví priestor... Nááášťastie to Tatsuya vzdal a tak sme mohli pokojne ísť naspäť domov, ale nie... On ... ja neviem čo.. ON TO ODPÁLIL !! ON TO PROSTE ODPÁLIL, KEĎ SA POŠKRABAL VO VLASOCH ?! Najprv som sa rukou chytila za hlavu a znova nahlas vydýchla. To by som vstrebala. Neodpálil to naschval, teda to tak vypadalo ale verila som mu, že je taký idiot a zabudol na to... Predsa len ten sľub v dobrom aj v zlom.. Na čo som sa to pred rokmi dala?! Ale bola som v pohode, dokázala som to absorbovať.
Pokiaľ na mňa neukázal prstom a neobvinil ma, to si ale pekne pos*al! Ja som bola akože všeobecne pokojný človek, ale teraz...
Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Original
Som bola naprosto nas*aná a pozrela som sa naňho vražedným pohľadom, začala som k nemu robiť pomalé kroky.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 06, 2016 7:15 pm

Toto jsem nechtěl, opravdu ne, jen mi to prostě ujelo, všechny mé představy a myšlenky se zhroutili. Co jsem dělal? Nejdřív jsem se podíval na Reinu, které ztuhl pohled v úsměvu. Dost dobře jsem si dokázal představit její myšlenky! A když nic neříkala, bylo to ještě děsivější!
V tom ale přišlo něco mnohem horšího...Něco, co jsem viděl párkrát v životě, většinou v situaci svého syna a jeho matky. Křečovitě jsem se otočil na Mizuki, která si to ke mě mířila. Její vlasy vlály při té chůzi. Její žíly na rukou byly pěkně vyditelné, stejně jako její žilka u hlavy.
Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Cc8978ec
Špatný, špatný, špatný!!! Nejspíš jsem si to fakt posral tou větou. Když já nevěděl co udělat! Byl jsem nervózní jako malé dítě! Chtěl jsem udělat cokoliv, aby vina nepadla na měěě! Já nechtěl makat pro zaplacení tohoto. Jediné co mě v tu chvíli uklidňovalo byl rodinnej sejf! Do kterého jsem měla zakázaný hrabat, ale když je teď rezidence moje, můj je i sejf! Jasný! Záchrana! Jo! Řeni k*rva že máme doma sejf, tak to řekni! Nestůj tam, pokud to neřekneš ty hlupáku, tak bude pozdě, ona tě zabije, zabije tě! Božeeee! Ještě jsem ani nesepsal závěť, takto dostane veškerej majetek, je to dobře? Špatně? Poslední slova pro bráchu a rodinu, neuvidím jak Minato roste, neuvidím jak se Reina usměje až zase budeme pít, teď jí uvidím v křečích řvát! Takový konec jsem si nepředstavováááál! Klekl jsem si na kolena, úplně uvolněně a k*revsky vyčerpaně. Co si myslíte, že jsem udělal? Poklonil se jí? Chytl jí za nohy do objetí a omlouval se?...Těsně vedle. Vytáhl jsem krabičku cigaret a dal jsem si do pusy dvě, které jsem si následně zapálil a jednu jsem nabídl i Mizuki a druhou jsem pinknul Reině. Popravdě? Obě mohli vidět, že já jsem se ve svých myšlenkách dělal už sám, už to nemělo ani cenu mě nijak mlátit!
"M-..," potáhl jsem si "..,máme sejfn...," vydechl jsem kouř a opět si potáhl ",..máme sejf s penězma na úhradu." Nasadil jsem faded výraz a pokýval si hlavou, mezi čímž jsem kouřil. "Hmm, no, ještě že tu není Minato, nešel bych příkladem, co myslíte?" No co sakra! Tak jsem se snažil odlehčit situaci! A měl jsem pravdu ne?! NEBO SNAD NEE?! Já jsem už ani moc nepřemýšlel, teď by mi pomohl buď to spánek, sex, jídlo a nebo celá krabička nikotinu, já si zvolil tu poslední možnost. Proč? Mizuki vypadala že by mi ho nejradší uřízla, jídlo jsem u sebe neměl a ta krabička, jojooo, ta tu pro mě byla i v těchto pekelných situací!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Apr 06, 2016 8:04 pm

Neustupoval, len si kľakol na kolená. Pokračovala som vo svojich krokoch, pokiaľ som k nemu neprišla... *gif DOKONCA SI VYTIAHOL CIGARETU?! Ponúkol ma ? vážne? Nemala som proti tomu nič, ale teraz ma to možno ešte viac nas*alo.

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Tumblr_nevsc34IzZ1sksz96o1_500

Vypadalo to, že ho idem udrieť, mala som prichystanú päsť, hovoril niečo o rodinnom sejfu. Bolo mi to jedno, obviniť ma z toho, že som to tu odpálila ja ? že ja za to môžem bola chyba.. Jeho chyba! Nemal to robiť...

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Tumblr_nevsc34IzZ1sksz96o2_500

Už som ho šla udrieť, plná hnevu, no keď spomenul Minata, uvedomila som si, že ani ja by som mu teraz nešla skvelým príkladom, naozaj že tu nebol v sekunde som sa akoby upokojila. Teda áno, bol vo mne hnev, mala som sto chutí ho tu zmlátiť, ale pri spomienke na Minata som si uvedomila, že by to nebolo práve ukážkové. "Heh, asi ani ja by som nebola ukážkovým príkladom." Uškrnula som sa. Preto som zrazu uvoľnila päsť, Tatsuya si mohol myslieť, že je za vodou. Ále aj tak sa mýlil, namiesto toho som mu dala facku. Predsa len, nemohol obísť naprázdno z toho, čo sa tu stalo! Nešlo mi o peniaze alebo tu trávu! Na mňa nikto nebude hádzať vinu!
Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Tumblr_nevsc34IzZ1sksz96o3_500
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Wed Apr 06, 2016 8:46 pm

Myslel jsem si že to zachráním? Možná! Povedlo se mi to? Ne! Myslel jsem si, že mám šanci? No poloviční, vlastně jsem se ani nezamyslel, jestli to fungovat bude! Mizuki totiž neztrácela ani špetku své n*sranosti, což mě donutilo k tomu, že jsem zapomněl tahat cigaretu a jenom mi tak trčela z pusy. Měl jsem tu pusu pootevřenou, btw...
V tom se přiblížila ke mě a já dal před svůj obličej ruce, bylo mi jasný, že mě chce zmlátit! V tom se ale zastavila a já svůj obličej odkryl, abych se na ní podíval. Rozmyslela si to? Řekl jsem si v duchu...Než!!! Pozor, než jsem se ale stihl zamyslet nad tím, jestli to je v pohodě, pocítil jsem obrovský nátlak na mém obličeji, její dlaň na své tváři. Odlétl jsem během chviličky několik metrů od ní a hlavou jsem skončil zarytý do země.
Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Naruto_shocked
Během tohoto letu jsem ale přemýšlel, ano i to bylo v mém případě možné. Kdyby to šlo, mohli by jste se na mě dívat ve slow motion, jak jsem se během letu myšlenkama zastavil. Toto je ďábel... Pomyslel jsem si a dopadl několikrát o zem, než jsem se zastavil. Vzpomínal jsem i na to, jak se uklidnila. Já si opravdu myslel, že je po všem, potom ten její úsměv! Dneska nemám...dobrej den... Pořád jsem na té zemi ležel. Celej modrej od toho, jaké salta jsem házel, bylo mi z toho šoufl, plus ten šok, který jsem protrpěl!
Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 433411-naruto_216_1_super
Ležel jsem tam nemluvně na zemi. Díval jsem se před sebe, na stromy, které se udržely mimo dosah výbuchu. Potom jsem hlavu převrátil na druhou stranu a viděl černou hlínu. Trošku jsem zvedl hlavu a podíval se před sebe na Mizuki, načež jsem hlavu tvrdě položil na zem a díval jsem se do nebe. Docela dýl, než jsem čekal, protože jsem u toho dokázal usnout...Až k neuvěření že? Právě jsem dostal takový dělo, jako nikdy a ležíc na zemi, na kterou jsem dopadl, jsem tvrdě usnul!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Kaguya Minato Thu Apr 07, 2016 8:27 am

Z domu som bežal až sem. No, zas ma nechali spať celý deň, nie že by ma zobudili, že trénovať idú, oni sa na mňa komplet vyprdli! Však ja im ukážem! Oni uvidia, čo to je mať doma nasraté decko! Sotva som ale dorazil. No, naskytol sa mi pohľad na mimoriadne naštvanú mamku. Nevidel som ju v takom stave často, preto ma to prekvapilo. A čo okolie? Úplne zdemolované. Zničené.

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Tumblr_o2wx0mPz5b1t0cun2o1_500

"Fíííí, ocko si zase zavaril...!" Uškrnul som sa. No, mama mu vlepila jednu cez papuľu, takú, že si ešte aj zalietal. Asi sa jej začnem báť, taká sila v tak malej, na prvý pohľad slabej ženskej! Nespôsobila mu otras mozgu? Och, asi nie. Alebo ho rovno zabila! Radšej som ale mlčal, a len sa tak tupo díval na polomŕtveho oca. Neodvážil som sa niečo povedať, pretože by som takú po papuli dostal aj ja. Ešte to by mi chýbalo, pred očami našej drahej Otokage, ktorú som s radosťou, poza jej chrbát, nazýval babčou. Keby o tom vedela, najskôr by som inkasoval druhú kres papuľu. Ale keď...Ja som sa to všetko naučil od ocka! Za to ma nemôžu obviňovať!
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Reina Kana Thu Apr 07, 2016 2:56 pm

Drahá Mizuki to udělala za mě, i když já si také potřebovala ventilovat vztek.
Hezky dáváš příklad svému synovi jen co je pravda. pomyslela jsem si. Narovnala jsem se a podívala se ještě jednou na tu spoušť. Za mnou už stál celý regiment našich shinobi, kteří si mysleli, že vesnice byla opět napadena. Otočila jsem se na ně.
"Představení skončilo, zpět do práce a vy rodinko, za hodinu v mé kanceláři!" pronesla jsem klidným hlasem, ovšem Tatsuya pokud ještě vnímal věděl, co za tím klidným hlasem bude....průšvih. Pohladila jsem malého Minata po hlavě a s plnou parádou odcházela ze cvičiště.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 07, 2016 4:38 pm

Asi som to trošku prehnala? Véééď ja som nezamýšľala mu dať takú facku, že odletí, náááh tak ako som sa dobre cítila, keď som mu dala poučnú, tak som sa začala blbo cítiť, keď o niekoľko metrov tam Tatsuya ležal. Kukla som sa naokolo *Huh?* Bol tu aj Minato, to som si predtým ani neuvedomila... Vypočula som si povel od Reiny a len som kývla hlavou. Na Minata som sa len milo usmiala a pomalými krokmi som šla za Tatsuyom. Ani som sa nezohla... "Vstávaj..." Videla som, že spí, čo bolo naozaj podivné, ale tak vypadal, že je v pohode ... Ak má niečo zlomené, tak pri najhoršom si tú kosť nanovo spraví... Nečakala som, že sa stane dnes niečo takéto, ja som naozaj nechcela! Bola som pokojná a milá osôbka, ale keď on ma tak vytočil!... Nakoniec asi mal šťastie, že som mu dala len facku?
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 07, 2016 5:05 pm

Po chvilce jsem otevřel oči, vlastně ve chvíli, co promluvila Reina, chvilku jsem si říkal. Jsem usnul, nebo omdlel? Je v tom rozdíl? Ano, začal jsem polemizovat nad strašnýma blbostma. V tom se nade mnou objevila Mizuki, na kterou jsem se jenom vystrašeně usmál. Nejdřív jsem si sedl a o zapření kolena jsem vstal.
Předemnou byl i Minato. To tu byl ten malej hajzlík celou dobu?! Ne, to určitě ne. Právě teď ale viděl, jak mi jeho milá maminka dala výprask, to jsem nemohl dopustit!
Chytl jsem Mizuki kolem pasu a políbil jí na čelo. "Vedla sis skvěle, zlato." Zazubil jsem se do široka. Samozřejmě, před Minatem bych nedal najevo, že to udělala pro to, že jsem něco p*sral...pokazil, zničil. Někdo zničí vázu, hrníček, já zničím celé pole. Heh, talent od přírody, co dodat!
Doufal jsem však, že Mizuki na toto nebude reagovat zase nijak přehnaně, proto jsem se na ní pootočil pohledem a usmál se, upřímně, na znak omluvy, mohla to poznat, tento pohled jsem měl pokaždé, když se něco semlelo, ale nechtěl jsem říkat Gomen...
Následně jsem Minata chytil pod krkem a začal mu dělat ořecha na hlavě.
"Zase chrápeš skoro do oběda a ještě si ze mě děláš srandu?!" Křikl jsem na něj s úsměvem a po chvilce jsem s tím přestal.
"Jen počkej, až budeš před nějakou holkou a já jí budu říkat, jak ses počůrával a že jsi podělanej u hororů a brečíííš! Tato odplata je super. Co myslíš, drahá?" Usmál jsem se do široka a otočil jsem se společně s Minatem, který jsem mou ruku kolem krku-čelem k Mizuki. No jo, pokud se on vysmíval mě, čekal jsem na tu chvíli, kdy zažije pořádné peklo. Což bude v přítomností nějaké z žen. Hmm, ale jsou ty i ty nejhezčí chvilky. Řekl jsem si v duchu a cukl na Mizuki tak šibalsky obočím. Byla prostě sexy, když byla naštvaná. Cítil jsem se provinile? Možná trošku, vůči ní, ne vůči tomu poli...
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Kaguya Minato Thu Apr 07, 2016 5:35 pm

On si vážne myslel, že ja mu na tú hru naletím? Díval som sa naňho pohľadom - "Really, oci, really?" Iste ma mal za debila, ale musím povedať, že toto by ani s jeho majstrovskými hereckými výkonmi neuhral. Veruže nie! Dvihol som do vzduchu prst a s mimoriadne inteligentným výrazom som sa chystal niečo povedať, ale v tom začal robiť niečo, čo som neznášal. A KURNIK ŽE SOM TO NEZNÁŠAL!
"Nieeeeee!" Zvrieskol som znepokojene a začala sa hádzať, ako sa dalo, div som mu zuby nevybil. Ale tak čo, on už na to bol zvyknutý! A mlátiť som ho mohol koľko chcel, kosti si napraviť vedel, tak čo?
"Tak ti treba, to preto, lebo sem chodíš s mamou natajno. Už mi rok sľubuješ, že ma naučíš nejakú ultra mega tajnú super OP techniku!" Prižmúril som naňho podozrievavo oči *le obrázok.

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Anigif_enhanced-30906-1415225290-6

"Že ty ma len ťaháš za nos, aby som o tom mame nepovedal?" Preniesol som veľmi podozrievavým pohľadom. Áno, určite to tak bolo! Podplatil ma niečím, čo vie, že nesplní, pretože žiadnu takú techniku nepozná! ON JE LUHÁR!
"Pffff, tak poviem našej milovanej susede o pornografii, ktorú si mal skrytú pod posteľou! POVIEM!" Že by som sija nechal skákať po hlave? Kde že! Nikto sa mi nebude vyhrážať! A dievčatá? No fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj, nikdy, bleh. Radšej by som pobozkal koňskú riť, než nejakú ženskú. Pane bože, veď to sú satanove diela, viď. moja matka, keď sa naserie.
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Thu Apr 07, 2016 7:24 pm

Tatsu sa zrazu prebral, WAT ? A ja som to vlastne pochopila, tváril sa, že sa nič nestalo, pred Minatom... Ale zrejme ho tak ľahko neoblbol. Navyše Tatsu na mňa hodil ten ospravedlňujúci pohľad a to isté som spravila aj ja. Nechcela som ho tak silno udrieť, teda vlepiť mu facku, naozaj nie! Potom sa už zameral na Minata a tí dvaja sa začali doberať... Potom ako začal hovoriť Tatsuya o nejak odplate. "Nie.." Odpovedala som jednoslovne, napravovala som si svoje oblečenie a počula som o nejakej pornografií alebo čo ... Začala som k ním kráčať a pri tom som si pukla kostičky v rukách... Znova len ten hlasný výdych. Zastavila som sa pri nich a obaja dostali pohlavok. "Už prestaňte." Povedala som trošku pokojne a obom som im dala pohlavok. Zas som chytala nervy, božééé ako ten deň krásne začal, takto som si ho moc nepredstavovala. "Musíme ísť za Otokage-sama, takže sa upokojne... " Povedala som celkom vážne, takže som dúfala, že aj oni to tak budú brať. Inak si asi precvičím svoje fyzické násilie na členoch rodiny znovu. "Minato! Dúfam, že si mal raňajky!" Nezabudla som pripomenúť, veď raňajky bolo základné jedlo v dni.. "Takže, teraz ako slušní ľudia pôjdeme za Otokage-sama a žiadne hádky!" Upozornila som ich, otočila som sa a šla som preč, dúfajúc, že pôjdu za mnou.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 07, 2016 7:45 pm

Bylo mi jasný, že se ten hajzlík bude vzpírat! Období puberty mu škubalo. Už jsem jenom viděl v jeho hlavě postavičky, co pokaždé, když příjde vhodná chvíle, zmáčknout červený tlačítko s názvem PUBERTA! Opravdu jsem toto období "milovat". Škubal sebou jak kapr na porážku!
Jenom jsem se na něj zamračil a pustil ho. Byl jsem docela dodělanej od Mizuki a on se ještě začal vzpírat? N*srat!
Založil jsem si ruce do sebe a povzdechl. Hned na to jsem se k němu otočil s šíleným pohledem, když dokončil svou první větu!
"Taky abych nechodil tajně, tebe se člověk na chvilku zbavit, to je zázrak. Ale to pochopíš, až budeš velkej. Stejně jako ty OP techniky, musíš dospět, kdyby ses je naučil teď, uděláš velký škody." Já věděl o čem mluvímj! Povzdechl jsem si vyřízeně a sledoval Mizuki, když ten parchant vzpomenul ty časopisy! Bože, to je takovej...kdyby tu teď nebyla, pěkně o schytá! Od Mizuki jsem dostat po hubě znovu nechtěl, proto jsem jí jenom sledoval a očividně to hodila za hlavu a já se na toho malýho rošťáka podíval, tak výsměšně. "To ti trošku nevyšlo. Navíc, kolikrát ti mám říkat, že ty časáky nejsou moje, ale Tetsuyi. Já když to chci vidět, stačí abych si řekl." V tom jsem se trošku zastavil nad tím, co jsem vlastně řekl a připadal si jak BOSS! Jenomže, pohled na Mizuki a docela mi spadl hřebínek. "No, spíš když má dobrej den." Toto jsem si fakt řekl ultra potichu, když kolem nás prošla.
Muhahah, konečně jsem to nebyl jenom já. Když Mizuki vzpomenula snídani, jenom jsem jí přitakával a pokyvoval hlavou, s očkem, které padlo na Minata. Rozcuchl jsem mu vlasy a přikrčil se k jeho výšce. "Přesně tak, náš malinký Minato musí hodně papat, aby byl velký a silný, jako jeho taťka." Miloval jsem ty chvilky, když jsem s ním mluvit totálně výsersky a dělal si z něho srandu. Moc dobře jsem věděl, jak nesnáší, když se k němu chovám jako k malému dítěti. Když on byl pro mě vždycky jenom malej prcek, kterýho jsem choval, když ještě ani nemluvil. Hezké to časy....KDY JEŠTĚ NEMLUVIL!
Mizuki už byla kousek před náma, málem bych zapomněl na ten pohlavek. Kterej jsem měl zase kvůli Minatovi, ale už jsem si zvykl, tak jako tak, nemohl bych ho nemilovat, no ne? "Před Reinou se chovej hezky, aspoň kvůli mamce, ok? Dneska má náročnej den." Mrkl jsem na něj už s normálním úsměvem. Čapl jsem ho za ruku a doběhl jsem až k Mizuki. Chytl jsem jí za pas a Minatovi naznačil, ať Mizuki vezme za ruku a omluví se sakra! Toto jí budem oba splácet ještě dlouho! Za jejími zády jsem mu dával pokyny, dost jasné na to, aby je pochopil a udělal a pokud by nechtěl? Hmm, řekněme, že jsem si dal svou druhou ruku ke krku a naznačil mu, že pokud na Mizuki a Reinu nebude hodnej, ze srandovního taťky se stane poučnej, zlej a fakt hodně starej taťka, kterej mu dá slovní proslov o tom, jak by se měl chovat. Bylo to k neuvěření. Ale když jsem se jednou fakt naštval, šel ze mě respekt!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Kaguya Minato Thu Apr 07, 2016 8:22 pm

No ja mu dám. Že na tú techniku musím dospieť? Vážne? Veď mám 11 rokov! 11 ROKOV! Nie som vyspelý už dosť? Podľa neho zrejme nie. Často svojho ocka prirovnávam k Ficovi, sľúbi, sľúbi, hovno splní. Takto to býva, krutý svet, ale keby som to mame povedal...nie, nechám ho v napätí. Navyše, mamča vyzerala, že každú chvíľu dostane druhú vlnu rageu, a to by som asi neprežil ani ja...ani ocko.
"Jasné, jasné. Priznaj sa, že nič také neovládaš. Nie je to fér! Ja som sa tak tešil na to, že budem ovládať niečo, čo hentí spratkovia nie!" Založil som si urazene ruky na hrudi. No čo no, bol som v takom veku, kedy ma zaujímalo len to, ako vyzerám pred ostatnými. Preto som nenávidel, keď sa ku mne začali správať ako k malému dieťaťu. Ktorým som nebol. Keď ocino spomenul to, že vraj on tú pornografiu neptorebuje, že vraj stačí, ak si to povie, dostal som najprv tyk do oka, potom som čudne zmodral, následne farba mojej tváre prešla od žltej až po modrú, proste všetkými farbami dúhy, pretože som veľmi dobre vedel, čo tým asi myslí. No. Nepotreboval som to vedieť.
"Za toto mi zaplatíš, teraz kvôli tebe nebudem spať!" Chytil som sa za hlavu. Vyzeralo to, že prežívam nejakú traumu.
Nie, nie, nie! Mama s ockom robia čudné veci! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Prečo mi to urobil? Prečo? Kvôli raňajkám do mňa hučať budú, ale že sa nasledujúce dni nevyspím, to ich netrápi. Tá predstava...tá predstava...ma psychicky týrala. A ešte k tomu začal do mňa podrypovať. Jemu to nestačilo. Zhlboka som sa nadýchol, nahodil som ultra nasratý mega face, kopol som ho do píšťaly s celou silou a zdrhol k mame, nech mi to nemôže vrátiť, pričom som naňho vyplazil jazyk. Mamu som za ruku nechytil, no...keby ma niekto videl. Ojojojojojojojoj, to by bola haaaaanba ako svet. Nemohol som si nič také dovoliť! Na maminu otázku ohľadom raňajok som nereagoval, no. Dúfal som, že na to zabudla, pretože som nezjedol nič. Nemal som rád raňajky! Oni ma nútili ich jesť!
"Dooobre, dobre, dobre..." Zamrmlal som. Nepáčilo sa mi, že sa musím správať slušne, nechcelo sa mi veľmi, ale stačil jeden pohľad na mamu a spomienka na facku, ktorú dala ocinovi za to, že jetaký nevychovaný a nešikovný, ma donútila na to pristúpiť. Predsa len, nechcel by som to zažiť na vlastnej koži. Všimol som si, čo mi oco ukazoval za chrbtom mamy, asi by som mu ukázal prostredníka ak by to šlo, ale to by mama asi zbadala a problémy som teraz veruže nechcel, preto som len naštvane prižmúril oči a šiel za nimi bez jediného slovka.
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Thu Apr 07, 2016 8:39 pm

Povzdechl jsem si vyčerpaně. Ten kluk mě totálně dokázal vyždímat během minuty! MINUTY! Říkal jsem si, jak je možné, že se mu něco takového dokáže dařit. A hned na to jsem si řekl. PROČ...za co? Za ty roky tahání po barech a bráchem, milostné hrátky každý večer s jinou? Za toto to bylo?! Vždyť to dělal každej svobodnej chlap! Jo, ale já už nebyl svobodnej, měl jsem dítě, rodinu, s tím přicházeli problémy, žádná svoboda, pravidla, poučky a především...VÝCHOVA! Na kterou jsem vůbec nebyl ani tehdy připravenej a věděl jsem, že pohořím a taky jo!
Když mě Minato kopl mezi nohy. Jenom jsem pootevřel pusu a mírně se přikrčil. Chtěl jsem po něm hrábnout a takovou mu natáhnout, že by týden nepromluvil, ale on se šel schovat k Mizuki! Spratek malej, podělanej. Já mu dám takový dělo až nebude na dohled Mizuki! Ty vole, to si sežere, se p*sere! Ten jeho face mě ještě víc dokázal vyprovokovat. Až bolest přešla, já celý rudý od vzteku jsem k nim doběhl, chytl Mizuki kolem pasu a vypustil páru. Musel jsem se uklidnit, udělat něco špatnýho, nebo podezřelýho, proletím se znovu.
Každopádně, byl jsem víc než šťastný za to, že jsem mu tímto způsobil psychické trauma! Kdyby tu byla sociálka, asi mě zavřou a Minato půjde do děcáku, protože Mizuki taky nebyla tak úplně normální! Ale na něj toto platilo. Žádný servítky! Tvrdě jsem na něj šel, ať pozná svět už když je-podle něho-DOSPĚLEJ! Každopádně, já si nenechám nic od malého skrčka líbit! Vůbec, neexistovalo, musel jsem mít odplatu!
První krok? Usmířit se s Mizuki, což šlo docela dobře. Při chůzi jsem jí jenom políbil na tvář a podíval se na Minata, nic jsem nenaznačil, protože by to Mizuki zjistila. "Každopádně, drahá. Minato svou snídani opět nesnědl a ještě jeden velice zajímavý poznatek...Bráchovi časáky-ne moje. A pokud se našemu synovi podíváš pod postel, možná jich tam taky pár uvidíš. Hmmm a abych nezapomněl...Byl na tebe drzý ve tvé nepřítomnosti a že to byla listina sprostých slov..." Řekl jsem s naprosto s klidem a chodil tak trošku...divně...jo, bolelo mě to. Třeba si právě zařídil to, že nebude mít sourozence, jeho problém, jeho chyba! Toto jsem však Mizuki neříkal, toto jsem si hodlal vyřešit sám! Ze mě moje vlastní dítě nebude dělat otroka a kopačák!
Pootočil jsem svůj pohled na Minata.
"Za toto, co jsi před chvílí udělal, máš zatrhnutý peníze. Stejně tak jako playstation, počítač, televizi, okulus, xbox, wii, psp a další elektronický chujoviny této doby. Jo a abych nezapomněl...Rozluč se s čokoládou nejméně na měsíc." Mile jsem se na svého synka usmál. Myslel jsem to vážně! Opravdu nebylo dobré mě nasrat, i já dokázal pomstu a v této roli jsem měl vyšší pravomoce, on se mi musel podřídit ať chtěl nebo ne. No a pokud nezabere ani toto, půjde to po staru. Jak ve středověku. Vezmu bič, švihnu ho po zádech a bude se mi klanět před svými spolužáky, což by nedal! To jsem si byl jistej, že on se svým egem by skončil, toto by byla KONEČNÁ ZASTÁVKA!!!
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Mizuki Netsu Fri Apr 08, 2016 2:28 pm

Tak, nevedela som či zjedol Minato tie raňajky alebo nie... Neriešila som to, pri chôdzi sa ma pokúsil Tatsuya pobozkať. Ja som mu len pred pery dala vystretý prst, nech to tu na mňa neskúša. Už tak som mala na dnes dosť ešte aby som riešila tresty pre Minata a Reinu v kancelárií budem musieť riešiť a nehovoriac o tom, že pokiaľ Minatovi niečo zakážem, bude sa nudiť a bude robiť ešte väčší bordel s Tatsuyom ako doteraz.  "Správaš sa akoby on odpálil ten priestor za tréningovou halou... A naviac si pekný bonzák, práskač" Vyplazila som naňho jazyk a pokračovala som "...a čo sa týka časopisov, je mi to jedno či sú tvoje alebo Tetsuyové... Ja ich nikomu nezakazujem." Odpovedala som Tatsuyovi a zastála som sa Minata... Náááh stále to bolo moje dieťa, ktoré som vychovávala a nesmierne som ho mala rada, pokiaľ nerobil bordel. Vlastne Tatsuyu som milovala tiež, pokiaľ nerobil bordel... "Poďte už, lebo vás tam aktuálne dokopem ja sama!" Zavelila som im pokračovala v kráčaní. Mala som pocit viny, že som udrela Tatsuyu, len na chvíľu už to pominulo...
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Kaguya Minato Sat Apr 09, 2016 3:17 pm

Áno, cítil som sa dobre po tom, čo som svojho otca kopol tam, kde si to aj zaslúžil. Aspoň podľa mňa. A urobil som dobre, pretože akonáhle sa objavil pri mame, vytarákal jej všetko možné, čo sa dalo, myslel si, že mi zavarí? Mama sa teda netvárila veľmi tak, že by jej to nejako vadilo, dokonca ho nazvala bonzákom! Áno, to bol! Tiež som mohol byť sviňa a povedať mame o tej váze z dynastie Ming Čing Hun spred tisíc rokov, ktorej zadnú časť rozbil a "opravil" sekundovým lepidlom. Mamu by asi porazilo, pretože patrila jej mame a mala veeeľkú cenu.
"Keď myslíš." Zaškeril som na svojho otca, keď tu vymenoval celý zoznam vecí, ktoré mám zakázané. Skôr či neskôr mi to povolia, pretože sa vážne nudiť budem. A čo znamenalo to, že sa nudím? No. Bol som priveľmi hyperaktívny, otravoval som ich každú chvíľu, nedal im pokoja, pokazím, čo sa dá. No. Ako chce. Ak chce vojnu, bude ju mať! Poza mamin chrbát som na ocka vyplazil jazyk, jajajajajajajaja, ale dostal od mamyyyyy. Viac som už ale nehovoril nič, len som sa usmieval ako mesiačik na hnoji a kráčal popri mame, tam som bol v bezpečí. No, mal som pocit, že mi oco naloží, len čo mama nebude v dohľade. Ups. Dnes a mi ho podarilo riadne vytočiť! Yosh, rekord!

-PRESUN-
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Apr 09, 2016 4:16 pm

S povzdechem prohry jsem si založil ruce do kapes a prokoulil očima. Opět to tady je, ten malej hajzlík mě vyprovokuje a pak to schytám ještě já. Cítil jsem se v tomto opravdu víc jako děcko, než nějakej dospělej. Což jsem musel urychleně změnit!
Museli jsme ještě ke všemu jít za Reinou, což mě taky extra netěšilo, ale měl jsem plán. Měl jsem skvělej plán, kterým potrestám právě Minata. A že to byl plán! To byl lepší plán než mají muslimáči! To si sakra pište, jak já jsem se těšil...
Samozřejmě, bylo mi jasné, že pokud mu zakážu všechno, bude to k nevydržení, ale on bude trpět taky, což mě víc než uspokojovalo...ježiš, bylo moc špatný, když jsem chtěl, aby moje dítě trpělo? Hmm, když jsem se nad tím vlastně zamyslel, bylo to naprosto normální, v této rodině ano.
"Yosh...chovat se mile, Minato. Mile." Řekl jsem ještě jednou svému synovi. Moc dobře jsem věděl, čeho je Reina schopná, když se naštve, je to jak Mizuki, až na to, že Reina tě uvede do polomrtvého stavu a nemá ani výčitky...kruté to časy s bráchem a s ní.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Travnatý prostor za tréninkovou halou - Stránka 3 Empty Re: Travnatý prostor za tréninkovou halou

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru