Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo klanu Kaguya

2 posters

Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Sun Apr 27, 2014 7:10 pm

Sídlo klanu Kaguya 800px-Nura_House_zps5ace9a81

Sídlo klanu Kaguya nie je nijak veľké na pomery ostatných sídiel veľkých klanov, no stále je schopné pojať kapacitu celého klanu a ešte tam aj ostanú niektoré voľné miestnosti. Rozlieha sa na okraji Otagakure no sato a jeho "hradby" sú prepojené s tými v Oto. Teda lepšie povedané s kryštálovou stenou ktorú tak nejak hradbu Oto nahradila. Sídlo sa skladá z hlavnej budovy v ktorej sa nachádza spoločenská miestnosť a izby členov. Z vedľajśích budov a domkov ktoré taktiež patria členom. Jednej veľkej tréningovej budovy pripomínajúcej telocvičňu a rozsiahlym areálom kde sa nachádza už len zeleň, niekoľko stromov a v istých miestach aj umelo vytvorené jazierko.
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Sun Apr 27, 2014 7:24 pm

Kráčal som po jednom z kamenných chodníkov vo vonkajších priestoroch nášho sídla a na tvári sa mi objavovali obavy.. pohľad som upieral na kryštál ktorý tak trocha zatieňoval oblohu. Bolo to ako.. väzenie. Klan Kaguya bol slobodný a aj keď mal územie v Otogakure no sato, nemal som rád čo i len myšlienku toho že tu uzavretý sme. Keby že som hlavou klanu ako môj otec, išiel by som svoje starosti pravdepodobne podať Otokagemu. Ochrana bola jedna vec ale.. toto.
Po ceste späť k domku v ktorom som býval zo sestrou som stretol niektorých členov. Väčšina z nich bojovala medzi sebou, ako.. tréningovo, alebo som v to aspoň dúfal. Tento klan mal dosť agresívnu povahu aj čo sa v našeho jadra týkalo a tak bolo dobré mať sa na pozore. 
Prešiel so okolo jazierka, až som vystúpil na terasu nášho domku a otvoril som zasúvacie dvere. U nás niečo ako klúčky neexistovalo. Kráčal som potichu, nechcel som predsa zobudiť moju milovanú sestričku. 
Znova sa vo mne.. objavila taká tá starostlivá stránka. Keďže som ju včera neustriehol, tak som si dával za vinu, že by dnes mohla mať opicu.. a o to sa trebalo postarať.. Zobral som z mojej špeciálnej skrýši flašku najsilnejšieho Saké, akého tu len poznali a odlial som jeden poldecák, ktorý som následne vylial do čajovej šálky. Následne som flašku znova schoval. Spravil som čaj do rovnakej šálky, kde už bol vyliaty ten poldecák a začal som kuchtit nejaké.. raňajky. Nebolo to nič ťažkého, bolo ráno aj a som si na stravu naozaj dbal. Čo sa mojej sestry týkalo tak to bolo dvojnásobné. 
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya Sun Apr 27, 2014 7:40 pm

Jako vždy jsem spala ve svém pokoji jak zabitá do skoro odpoledních hodin. Ne, fakt se mi nechtělo vstávat, nejradši bych v posteli zůstala napořád, ale hlad mi to nedovoloval.
Když jsem uslyšela vrzání parketů na chodbě, došlo mi, že se bráška nejspíš vrátil domů. Otevřela jsem jedno oko, abych se podívala kolik je hodin a pak ho zase zavřela. Vzala jsem si polštář a přetočila se na záda s tím, že jsem si ho položila na obličej. Ne, fakt se mi nechce odkrývat duchnu. S povzdechem jsem ze sebe polštář sundala, sedla si a protáhla. ucítila jsem vůni čaje se sakém a to mě hned donutilo vstát. V tomto domě bylo cítit snad skoro všechno.
Hodila jsem přes sebe župan a šla směrem do kuchyně, odkud vycházela vůně. S rukami nad hlavou jako protažením jsem vešla a zívla.
"Dobré ráááno nii-san." Usmála jsem se na něj už skoro plně energeticky a opřela se o linku.
"Hmmm...hezky to voní." Nakukovala jsem přes jeho rameno. Ten čaj fakt nádherně voněl!
Kaori Kaguya
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Sun Apr 27, 2014 7:56 pm

To čo som krájal boli vlastne kúsky horkej čokolády, ktoré som následne dal aj s malou hrudkou masla na menšiu panvicu ktorú som následne položil na šporák.  Maslo tam bolo z dôvodu, aby mi tam tá čokoláda neprihorela. Zrovna keď som šľahal zmes na palacinky, tak sa prebudila Kaori a pri jej dobrom ráne som sa na ňu trocha pobavene pozrel. Na mojej zvyčajne vyrovnanej tvári sa v kútikoch mihal úsmev a v očiach sa mi mihalo pobavenie.
"Ráno sestrička ?" Prehovoril som a len som ďalej pokračoval v miešaní. Vyzeralo to tak, že je prebudená a plná energie, čo bolo fajn aj keď, kto by nebol. Vždy spala ako zabitá, buď kým neodpilo pomaly poludnie, alebo kým som ju z tej postele nevytiahol ja. Tiež som však mal srdce a tak som ju zväčša nechával spať, ako dnes.
"To som rád, je totiž pre teba." Ponúkol som jej ho, aj keď len slovne, keďže som mal ruky zaneprázdnené niečím iným.
"Ako si sa vyspala?" Spýtal som sa, na čo som začal lúpať ovocie ako mandarinky a strúhať jablká, zatiaľ čo sa na inej panvičke tvorili.. palacinky !!
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya Sun Apr 27, 2014 9:18 pm

S pohledem upřeným na pánvičku mi bylo jasné co dělá. Spokojeně jsem se usmála a sedla si na linku. Dala si nohu přes nohu a ukradla mu jeden měsíček jablka. Prohrábla jsem si vlasy a pak se zakřenila.
"Děkuji ti mnohokrát skvělý bratře." usmála jsem se do široka a rozžvýkávala jablko. Při jeho otázce jsem se zamyslela.
"Skvěle, dneska mám energie na rozdávání, i když bych teda ležela skoro pořád. Co ty? Odkud jsi vůbec přišel? Počkej...budu hádat. Je v tom holka! No tak, přiznej se!" Ukázala jsem na něj s ukousnutou půlkou měsíčku jablka a podezíravě na něj koukala. Pff, holky musí projít nejdřív přeze mě a ne že ne. Mě bylo jasný že určitě dřív nebo později něco, ale i tak. Kdo by mi pak dělal ty skvělé palačinky!
Kaori Kaguya
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Sun Apr 27, 2014 9:29 pm

Tento krát som sa musel zasmiať. Aj keď to bolo len jemne a potichu, predsa len som sa zasmial.
"Pre teba čokoľvek Kaori. Ale moc si na to nezvykaj.. nie je to na raňajky moc.. zdravé.." Po tom som si vlastne uvedomil, čo som povedal a len som si voľnou rukou prehrabol vlasy.
"Čo to trepem.. ty už si si zvykla.." Dokrájal som jablko, ako aj došúpal mandarinky a tak som sa pustil do vytvárania palaciniek ako .. hmotných a jediteĺných palaciniek. Bolo to jedno z mála jedál ktoré som vedel uvariť so šikovnosťou hodnou nejakého šéf-kuchára.. za to mohla ale prax, keďže to bolo jedno z jej obľúbených jedál.
"No, čo ja viem. Možno v tom predsa len nejaké dievča bude." Žmurkol som na ňu, aj keď som to samozrejme nemyslel vážne. Obratne som jednou rukou rozmiešal už roztápajúcu sa čokoládu ktorá tiež celú kuchyňu zamorila úžasnou arómou.
"Teda, ak sa ráta aj otec a jeho.. politické a diplomatické veci.. " Dodal som už trocha suchším hlasom. Čo dodať, bola o naozaj nuda.
"Pýtal sa ma kde si." Znova som sa len pousmial a prehodil som ďalšiu várku palaciniek. Následne som sa oboma rukami oprel o linku a len som sa naklonil ku sestričke. 
"Mala by si mi začať písať nejaké výhovorky, začínajú mi dochádzať."
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya Sun Apr 27, 2014 9:54 pm

S rozesmátím jsem zakroutilahlavou.
"Nezdravé...kdyby jsme měli jíst pořád zdravé věci, nedožijeme se druhýho dne." Na prs jsem si kapla čokoládu a olízla. Jo, fakt to měl vynikající jako vždy. Při oznámení, že tožná děvče, ďábelsky jsem se na něj podívala a nadzvedla s pousmátím obočím.
"Že by chlapec konečně dospěl do fáze vztahů a srdce lámajících lásek?" Trošku jsem si s rozesmátím podpíchla a při oznámení že se ptal opět otec kde jsem byla mi usměv zmizel. Slezla jsem z linky a pokrčila rameny.
"Jsme plnoletí. Už jsem mu říkala, že se nemusí starat. I když to vypadá pořád beznadějně. Ale jsem si jistá, že ty si poradíš, máš na to hlavinku, viď?" Usmála jsem se, poplácala ho po zádech a utíkala se převlíct a zlidšti. Netrvalo mi to vůbec dlouho a hned jsem byla zpět s tím, že jsem se napila toho skvělého čase se saké a čekala na palačinky.
"Byl jsi dneska u Otokageho? Slyšela jsem nějaké rány u brány, ještě včera večer."
Kaori Kaguya
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Sun Apr 27, 2014 10:11 pm

Zamračene som sa na ňu pozrel.
"To sa nerobí, ostane ti menej na palacinky." Pokarhal som ju, ako vždy, keď niečo takéto spravila. Bolo to ale milým hlasom a myslel som to dobre, aj keď trochu provokačne. Uchechtol som sa štýlom, ako keby veta že by som dospel do fázy nejakého... balenia ženských, v mojom prípade nezmysel. Čo viac menej aj bol. Za prvé by ma otec asi zabil, teda nezabil keďže som začínal mať pocit že začínam byť pomaly ale isto silnejší než on, pri čom som bol stále chuuninom. Za druhé.. preboha, bol som to ja.  Jediná žena na ktorej mi záležalo vyžierala čokoládu určenú na jej vlastné palacinky.
"To by sa muselo stať veľmi veľa, veľmi divných vecí Nee-chan." Povzdychol som si, keď skĺzla z linky a vybrala sa smerom k jej izbe.
"On sa nestará Kaori, očakáva od nás že povedieme klan. Spolu." Pozrel som sa k nej, aj keď som tak nejak tušil že moje slová k nej.. nepreniknú, aspoň teda význam nie. Musel som sa ale pousmiať. Aspoň jeden z nás bol nezáväzným týpkom ktorého absolútne nič netrápilo a niečo ako starosti v podstate neexistovali. Bolo to aj pre mňa také antidepresívum či podobne.
Počas jej prezliekania, aj keď jej to trvalo len chvíľku, palacinky boli rýchlejšie a už ju čakali na stole. Ja som si len sadol oproti nej a s už vlastným čajom som rozmýšľal nad jej otázkou. 
Pokrútil som hlavou. 
"Celú noc som riešil vnútorné záležitosti klanu. Človek by sa až divil koľko .. diplomatických problémov dokáže byť v klane, kde sa ľudia riadia heslom silnejší prežije." Uškrnul som sa z nepríjených spomienok, hádok ba dokonca až vyhrážiek.
"Kto vie čo sa dialo, keby to ale bolo niečo vážne, Kage by nás povolal." Uistil som ju no aj tak ma predsa len jedna vec zaujímala.
"Ty si niečo počula ? Nejaké.. drby, alebo tak .." 
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya Sun Apr 27, 2014 10:47 pm

Uškrnula jsem se a pak si sedla k palačinkám i s šálkem kafe se saké.
"Jo, vést klan je jedna věc. Ale zajímat se o naše mimo klanové aktivity druhá. Co by mu to tom mělo být. A ty se ho taky neboj, bez tak jsi už dávno lepší než on." Řekla jsem rovnou a začala jíst palačinky. Bylo to vynikající, jako vždy. Já měla k palačinkám velkou slabost, takže asi tak. Když jsem poslouchala, co zase všechno řešil, povzdechla jsem si.
"Heh, silnější přežije...Na tom ale něco bude." Usmála jsem se a pak si dala další sousto do pusy, které jsem si vychutnala.
"Ne, jen jsem slyšela rány. Pá lidí mi řeklo, že Reina se pustila do boje. Opravdu lituju že jsem se zřídila tak brzo, mohlo to být lepší než kino." Zasmála jsem se a napila se čaje. No co ,byla to pravda. Tolik vzrůša za jednu noc a já jsem namol...
Kaori Kaguya
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Mon Apr 28, 2014 3:02 pm

Chvíľku som sa na ňu pozeral a ešte dlhšiu chvíľu som neprehovoril jediné slovo. Trápili ma moje vlastný myšlienky a to, že som na zlomok sekundy pocítil chuť začať sa s ňou o klanových záležitostiach hádať. To som ale určite nechcel.. vlastne, prečo som sa s ňou rozprával práve o tomto, mal som toho dosť za celú noc. 
Pomaly som si odpil z čaju a na chvíľku som zavrel oči. Musel som zahnať menšiu bolesť hlavy, ktorá však bola v štádiu "strácania" sa. Táto noc bola.. náročná.
"Nechceš sa ísť prejsť? Môžme sa spýtať Otakageho čo sa včera stalo." Navrhol som jej.. chcel som odtiaľto aspoň na chvíľku vypadnúť.
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya Sun May 11, 2014 6:22 pm

Dojedla jsem a nádobí dala do myčky. Napila se vody a pohlédla na bratra, který vypadal, že mu není moc dobře. Při zmínce o procházce jsem se usmála a kývla hlavou.
"Dobře, to by bylo fajn. Stejně jsem odtud chtěla už dýl vypadnout." Usmála jsem se, skočila si pro mikinu a zase se vrátila zpátky k němu a čekala, jestli půjde.
Kaori Kaguya
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kazuki Kaguya Sun May 11, 2014 6:28 pm

"Yep." Potvrdil som s menším úsmevom, na čo som sa len pozeral na sestru, až kým mi nezmizla z výhľadu. Sám som dopil čaj, šálku som hodil do myčky, teda nie tak úplne hodil, to by sa rozbila. Zopol som si vlasy do jednoduchého, voľného copa a následne som len počkal, kým sa vráti. 
Prišla už aj s mikinou na sebe. Premeral som si ju od špičiek až po hlavy a sám som sa musel trocha uškrnúť. Bol to taký divný pohľad na mojej tvári, keďže som bol zväčša tým vážnejším typom.
"To sa Kageho snažím zbaliť?" Podpichol som ju, po čom som však spolu s ňou vyšiel z domu.
(presun)
Kazuki Kaguya
Kazuki Kaguya

Počet příspěvků : 16
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Kaori Kaguya Sun May 11, 2014 6:37 pm

Když se konečně vypravil a došel ke dveřím, kde jsem se ještě upravila v zrcadle, nadhodil svou poznámku. Zrudla jsem a plácla ho do ramene.
"Určitě budu balit někoho, komu nejde skoro ani vidět do xichtu, to víš že jo." Zasmála jsme se a vyšla hned za ním.

Přesun
Kaori Kaguya
Kaori Kaguya

Počet příspěvků : 13
Registrován : 27. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo klanu Kaguya Empty Re: Sídlo klanu Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru