Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:27 pm

Když jsem se probral.
Ahoj !
Zakřičím přes celý bar. Pořád jsem se usmíval ,ale přes obvaz to nebylo vidět
Chceš taky? Zeptám se ho teď už normálně.Zaplatím si další saké ,které vezmu do ruky.
Na zdraví!
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Asuka Wed Aug 28, 2013 8:31 pm

"Postavil jste se ocasému démonovi?" hledím na něj v úžasu. Pak ucucnu sake a vzpomenu si na kompliment o zářících očích. Mrknu na něj.
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 8:35 pm

Myslel jsem, že mě vomejou když se na mně usmál s tím chlastem v hubě. " Kámo ty budeš mít ráno vopici. Nechceš jít radši domů? Nechci aby tu někdo přišel k úrazu a aby sis neudělal ostudu. Jsou tu přece lidi. " Připadal jsem si jako otec, který má přivést syna z baru k rozumu a vlastníma rukama ho donést domů. Zatřesu s ním a řeknu " Už žádnej alkohol, už máš dost. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:41 pm

Na lidi kašlu co pro mě udělali? Já nikam nechci mě je tady hezky.
Když semnou zatřesl řekl jsem.
Poslední flaštičku andělíčku strážníčku. Ne kecám můj andělíček se zastřelil
Řeknu a zasměju se..
Viděl jsi ji tu v kanclu? Tu s černými vlasy a modrými oči? Usmíval jsem se pořád na něj.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Wed Aug 28, 2013 8:42 pm

Kashike

Neměl jsem na vybranou. Vracel jsem se z mise. Byl jsem doručit smlouvu o neútočení do Písečné vesnice. A když se vrátím, tak je brána v troskách a tady lítá obří bůhví co. Jsem v téhle vesnici sice krátce, ale vím co je mou povinností.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 8:50 pm

" Viděl no, neříkej mi, že si se do ní hned zbláznil, a proto piješ. Víš kolik je takových ženskejch na světě? Ani ji neznáš a ona si tě určitě ani nevšimla a pokud ano tak ne moc v dobrém světle když ses snažil všechno dát jen na sebe. Říkám ti, chlast to nevyřeší. Když chceš tak za ní běž a řekni jí to, ale nedělej problémy v hospodě. Kdybych sem nedošel sám od sebe tak by tě odvedli ANBU a měl by si průšvih. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 8:55 pm

Chlast to vyřeší aspoň zapomenu. A blázníš? Co bych ji řekl?Ty jsi moje babička? Nebo brácha?
Zeptám se a díval se na něj. Z toho množství alkoholu jsem zapomněl na chvilku na vše zapomněl.
O čem se bavíme?
Zeptám se a škytnu. Přitom jsem vytáhl peníze a hodil je na pult ,aby mi donesli další lahev saké.

Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:09 pm

Podíval jsem se trochu hrůzostrašně na barmana a řekl " Už nic nebude. Dal vám dost na zaplacení všeho co propil? Určitě usoudíte, že má dost. Dělal by akorát problémy a určitě nechcete mít od něj zdemolovanej podnik. " Pak jsem se podíval jemu do očí výhružným pohledem. " Znám tě krátce, ale pod mým dohledem a v práci nebudeš chlastat jak duha. Dělej mizíme odsud. Vstaň! "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:12 pm

Vstal jsem
Ty jsi na mě zlej ! Ještě mě zabíj ať ti nestojím v cestě. Řekl jsem něco co jsem ani říct nechtěl nebo spíš jsem ani nevěděl co mluvim.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed Aug 28, 2013 9:19 pm

Faito

Přišel jsem do baru a měl jsem náladu na to někoho zabít. Když jsem ale viděl toho chlapíka svíjejícího se u baru v opilosti, řekl jsem si, že přeci jen opít se do němoty nic nevyřeší. I tak jsem došel až k baru (cestou jsem celkem neohrabaně a nekompromisně nacpal ramenem pár lidí), sedl jsem si k baru a objednal si silné saké.  Ještě jenou jsem si změřil ty dva chlapíky a pak jsem se podíval na toho na zemi. "Vypadni, nebo jim tu ještě pobleješ podlahu a to je to poslední, co tu chci dneska mít..." řekl jem chladným, nenávistným tónem. Pak jsem si všiml Kashikeho a té slečny. I přes to všechno jsem ze sebe vydal lehký úsměv a radši zaryl oči do sklenky saké.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:32 pm

" Neříkej dvakrát " Následně se rozesměju, protože tomu se dalo jedině zasmát v tuhle chvíli. Potom jsem ho čapnul za bundu a popostrčil ho ke dveřím ať už jde. Páchlo to tu chlastem a já zrovna tenhle druh alkoholu neměl rád. Chtěl jsme odsud zmizet co nejrychleji.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:36 pm

Šel jsem teda dál motavou chůzí.
Viděl jsi ji tu v kanclu? Tu s černými vlasy a modrými oči? Začal jsem se z ničeho nic opakovat.
Heh on nemá ani páru ,že doma je chlastu taky dost. řeknu si v hlavě a pomalu a motavě jdu ke dveřím.
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 28, 2013 9:43 pm

Vykopal jsem ho až ke dveřím a na ulici. Zatímco já čekal za dveřmi než se zmátoří a půjde za mnou. Neztrácel jsem ho z očí. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kioshi Hoshigaki Wed Aug 28, 2013 9:44 pm

(přesun)
Kioshi Hoshigaki
Kioshi Hoshigaki

Počet příspěvků : 109
Registrován : 25. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Faito Dansaku Thu Aug 29, 2013 8:01 am

Faito

Když ti dva odešli, kopl jsem do sebe kalíšek a vzal si zbytek lahve s sebou. "Kdybys mě hledal, budu u sebe..." řekl jsem Kashikemu a pousměju se na slečnu. Pak se ale Kashikemu podívám do očí a chytím ho do genjutsu. Tak mám naprostou jistotu, že nás nikdo jiný neslyší.

"Všechno úsilí je v háji. Začíná válka a je v ní pár...našich starých známých. Nemůžu ti říct víc, domysli si to sám."

 Pak jsem ho z genjutsu propustil a odešel jsem k sobě do sídla.
Faito Dansaku
Faito Dansaku
Kyuudaime Mizukage
Kyuudaime Mizukage

Počet příspěvků : 1130
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Thu Aug 29, 2013 8:09 am

Kashike

Nejdřív jen přikývnu ale pak mě kapitán chytí do genjutsu. Občas to dělával, tak mě to moc nevyděsilo... ale to co mi řekl mi vzalo krev z tváře. Když mě propustil, byl jsem bledý jako stěna. Sice jsem si vědom toho, že je těžké mě zabít, ale minule jsem to sotva přežil. Podruhé takové štěstí mít nebudu, tím jsem si jist. Musím se rychle stát jouninem... zašeptám sotva slyšitelně.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 11:16 am

Rozrazil jsem dveře a vítězoslavně jsem se rozhlédl po baru. Připadal jsem si cool, ale všichni na mě čuměli jak na blba. Skvěle se mi dařilo zvládat nové techniky a tak jsem si to musel okořenit nějákou flaškou pořádnýho chlastu. Frajerským krokem jsem si to vykročil k baru a koukal jsem kolik mám ještě peněz. Nóó! Budu se muset spokojit s flaškou nějáký levný frašky. Posadil jsem se na mou oblíbenou židli mávl na barmanku "Dejte mi flašku saké" sykl jsem trochu smutně. "A k tomu jednoho panáka" když mi to přinesla, hned jsem do sebe dva panáky obrátil a bylo mi hned líp...
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Asuka Thu Aug 29, 2013 11:18 am

Než Faito odejde, opětuji mu úsměv. Pak se ale otočím na bledého Kashikeho. "Co se stalo? Můžu Vám nějak pomoci?" optám se starostlivě.
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 29, 2013 11:23 am

Přišel jsem do baru a už po třetí se rozhlédl kolem. Konečně jsem ho našel. Akorát trochu opitého. "Akio, no konečně. Hledal jsem tě snad úplně všude. Mám pro tebe misi." řekl jsem mu a sedl si vedle něho. Doufám že se mu bude chtít, protože jinak jsem zbytečně ztrácel svůj čas.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Thu Aug 29, 2013 11:25 am

Kashike

Stal se malér. Nemůžu vám říct víc, ale připomenu to co je zjevné. Chystá se válka... hrozná válka. Dovětek z mých úst vypadne těžký jako kovadlina. Celá ta představa mě děsí. Jako člen speciální jednotky pod Kapitánovým velením jsem si toho zažil už moc. I svou vlastní smrt... nemám žádnou chuť to dělat znovu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Asuka Thu Aug 29, 2013 11:27 am

Úsměv mi strne v hrůze. "Válka?" zopakuji. "Boj mi nikdy nešel" povzdychnu si smutně. "Co můžu udělat?"
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Thu Aug 29, 2013 11:29 am

Kashike

Podívám se na ní a trošku se uklidním. To, co vám jde nejlépe. Pomáhat ostatním, tišit jejich bolest, zahánět utrpení. Pokud chcete udělat něco hodně prospěšného, tak buďte ostrovem naděje pro nás, kteří budeme muset tu válku vybojovat. Buďte oázou klidu, kterou my budeme ochotní bránit i za cenu svých životů...
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Asuka Thu Aug 29, 2013 11:32 am

To co řekne, mne dojme. "To udělám, pane. To Vám slibuji." řeknu rozhodně. "A vy?" zajímá mě co bude dělat, znám ho teprve pár hodin, ale už teď vím, že mi na něm záleží, mám o něj strach. Musím vypadat ustaraně.
Asuka
Asuka
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 126
Registrován : 18. 08. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Thu Aug 29, 2013 11:34 am

Už jsem obracel čtvrtého panáka, ale ve flašce bylo stále dost. Najednou mě oslovil nějáký chlápek, trochu překvapeně jsem se na něj otočil "Ááá,.. Totsuki-san" usmál jsem se na něj, křikl jsem na barmanku aby donesla dalšího panáka. Naplnil jsem ho a přisunul jsem ho k Totsukimu. Už jsem byl trochu v náladě, tak si mohl všimnout mého neustálého úsměvu. Ale moje smysly fungovali pořád víc než dobře.
Mise, hmm,.. "A co to bude za misi?" zvědavě jsem se zeptal a obrátil jsem dalšího panáka. Vytáhl jsem zbytek peněz a hodil je na bar. Svojí flašku jsem si schoval v kapse na kunaie a zvedl se z té barové židle."Pojdte, povíte mi o tom na tržišti. Musím to dojíst" přiblble jsem se usmál a rukou jsem ho pobízel at mě následuje,..
/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kashike Thu Aug 29, 2013 11:35 am

Kashike

Já budu dělat to co umím nejlíp... i když... teď mě napadlo něco, co jsem nikdy před tím nedělal. Momentík. Otočím se k ní zády a něco dělám na úrovni svého břicha. Trvá mi to dobrých pár minut, než se k ní otočím a v ruce držím malou sošku. Vypadá jako když je ze slonoviny a představuje Asuku. To je pro vás.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 6 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru