Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 6:51 pm

"Tak smiať hm?" Pokýval som hlavou, zároveň na ňu kuknúc s takým spýtavým výrazom.
"Tvoja istota začína byť otravná... veď uvidíš..." Zamrmlal, poriadne sa zaškeril a natiahol ruku po pohárik, do ktorého mu sama naliala. Ten podvihol a pozrel sa na ňu.
"Nikdy som nebol pripravenejší." Poznamenal som, cinkol som jej pohárom o pohár, načo som to na ex hodil do seba.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 6:59 pm

Žmurkla som naňho. Vraj to pridáva na mojej roztomilosti. Povedala som zo smiechom a potom som prekvapene sledovala ako obsah pohárika len tak exsol. Takže natvrdo? Okay!
Urobila som presne to isté ale to už som sa naťahovala po fľaši a liala som ďalej. Tentokrát som si s ním cinkla ja, usmiala som sa a saké v poháriku som do seba hodila bez mihnutia oka.
Zdá sa že ty a Faito-sama sa veľmi nemusíte... kto vie čím to je.. Nadhodila som.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 7:05 pm

"No, neviem či je potrebné ešte na tom pridávať, ale rád sa o tom presvedčím." Vyslovil som tak menšiu lichôtku, po ktorej som sa uškrnul a chvíľu ju sledoval. Nakoniec sa na tvrdý spôsob dala, čomu som bol iba rád. Keď už bola aj stávka, tak nech je to aj pitie na úrovni! Hoc možnosť, že by som v pití prehral proti babe... no radšej som si chytil pohár, keď už bol znova plný a po cinknutí som do seba zas saké hodil. Potom sa ozvala o osobe, ktorú som ozaj nemusel.
"Nieje to snáď jasné? On veľký inteligent by nemohol predsa vychádzať s typom človeka, ako ja." V hlase mi znela menšia ironická dávka, ale v podstate to tak bolo. Vždy tieto druhy mali problém zas s takými, ako ja. Ale ja som to mal na háku, mohol sa len postaviť do rady ľudí, ktorý ma nemuseli. Prestal som nad tým rozmýšľať a znova som nám obom dolial.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 7:11 pm

Toto je podvádzanie vieš? Povedala som no usmiala som sa. Eh, dnes tie komplimenty a lichôtky padajú... asi to bude naozaj pravda že som tak krásna a úžasná no. Povedala som zo smiechom a vypila som pohárik ktorý mi nalial, potom som nám obom naliala ja.
Veľký inteligent? Nuž... srší z neho autorita ale... eh, prečo proste nemôžeme byť veľká šťastná rodina? TSE! Aspoň že sa objavila ďalšia žena, sama by som to s vami nezvládla... Zo smiechom som povedala a vypila som pohárik. A aký typ človeka si? Podľa mňa si v pohode... Povedala som nevinne a usmiala som sa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 7:27 pm

"Podvádzanie? Ale to je ako možné?" Nadvihol som obočie, v prekvapenom výraze. Nato som jej vetu o komplimentoch a tak podobne len viac-menej odignoroval, vlastne som sa tomu iba zasmial a to je tak všetko. Hodil som do seba obsah pohára a počkal som, kým mi znova doliala.
"Veľká šťastná rodina? Prosím ťa, niesme v rozprávke." Pokrútil som pobavene hlavou, načo som si hrkol ďalší pohárik.
"V pohode?... no, poznáš ma len krátko." Uškrnul som sa, pričom som nám dolial a rovno som si znova hrkol.
"Aký typ... nestarám sa o vážne veci, neberiem vážne situácie tak, ako sa brať majú, robím si čo chcem, a nejak tak." Trochu som sa jej priblížil, ale vlastne videla moje vystúpenie v kancelárii nedávno, tak to aspoň trošku tušiť mohla...
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 7:35 pm

Nehovor mi nepriamo že som roztomilá keď pijem, dobre? Potom som v citovom rozpoložení! Zasmiala som sa.
Ale mohli by sme sa k sebe správať kúsok normálne a nie na seba 'tsk-ať' a mrmlať.. či? Spýtala som sa zo smiechom a sledovala som ako do seba pekne hádže poháriky. Eh! Veď sa opije skôr než ja!
Vzala som fľašu a naliala som si hneď dvakrát po sebe no hneď ako som to vypila tak sa mi zazdalo že je akosi trošičku bližšie než predtým. Eh? Žeby to na mňa už pôsobilo...?
Robíš čo chceš...? Spýtala som sa a v momente som nevedela kam presne pozerať. Ako to myslíš? Povedala som a naliala som mu do pohárika.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 7:45 pm

"Oh, tak to aby som zvážil každé svoje vety skôr, než ich vypustím z úst." Poznamenal som pobavene a vypočul som si jej poznámku, či skôr otázku.
"Mohli... ale to sa nestane, Yuukí-chan." Pobavene zakončil vetu jej menom, načo si oprel hlavu rukou o bar, a tak na ňu teraz mohol kukať aj furt, bez toho, aby musel ešte nejako držať hlavu jedným smerom, čo sa po dávke alkoholu nie vždy darí. Chytil pohár a zas si hrkol, načo objednal ďalšiu fľašku.
"Myslím to tak, že je mi jedno, čo robím či nie, aj keby porušujem pravidlá. Keď sa mi niečo nepáči, proste to neurobím, nech je to aj rozkaz, či povinnosť tváriť sa vážne pri príchode nejakého dávneho nepriateľa pri bráne, kedy som ho pozval do klubu." Uškrnul som sa, škoda, že to neprijal. Doniesli nám ďalšiu fľašku a sám barman nám dolial, načo fľašu nechal pri nás a zas odišiel.
"... vtedy si Faito neudržal jazyk za zubami a mal pripomienku." Ešte som ju informoval, fakt, že sa vôbec vyjadroval... k takej hovadine... no, radšej som to znova zapil.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 7:54 pm

Heh, Kiri bola vždy zvláštna dedina. Povedala som a usmiala som sa na Meiza. Ah a ľudia sa divia že rada cestujem a nežijem na jednom mieste! HA! Smiala som sa teraz viac. Usmiala som sa na barmana načo som ho videla vyťahovať dango z popod pultu. Arigato, dobrý muž! Uklonila som sa a posunula som tanierik smerom k Meizuovi. Alkohol mi už začal stúpať do hlavy a on to mohol vidieť ale bolo mi to už fuk.
Faito je jednoducho takýýýý.... veď si videl ako reagoval keď som len navrhla aby si vzal Shiho za študenta.... myslela som že ma prepáli pohľadom! Zhrozene som povedala a exla som pohárik, potom som si zas naliala.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 7:59 pm

"Nieje zvláštna každá?" Pobavene som sa spýtal, dolial som a znova si hodil celý obsah pohárika. Ten som položil na bar a trošku som sa snažil zaostriť na Dango, ale fakt, že to už tak parádne nešlo, ma usvedčil, že už som trošku pripitý. Ale čo už, tomu faktu som sa aj usmial a objednal som už tentoraz tú špecialitu, ktorá bola ozaj vynikajúca a navyše aj silná tak akurát.
"Každý je nejaký... ale niet dôvodu sa hneď znížiť na urážky." Odfrkol som si a pritiahol k nám fľašku tej dobroty, ktorú som nám nalial a takmer som aj prelial poháre, ale našťastie som to dal akurát tak, aby bola tekutina zarovno s okrajmi pohárov. To som si hneď túto pochúťku hodil do úst a vlastne hneď aj prehltol. Nato som sa spokojne a trochu priblblo uškrnul.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 8:17 pm

Ale--ale Kiri je to najdivnejšie miesto! Vyhlásila som a banda opilcov vzadu v bare sa zasmiala a ja s nimi. Otočila som sa zas na Meiza a usmiala som sa. Heh, je možné že sa ti podarí vyhrať! Ale ja aj tak... nebudem mať ráno opicu! Alebo aspoň nie tak hroznú ako ty! Šťuchla som ho do ramena a zasmiala som sa. Alkohol v poháriku som vypila a poprosila som si o menšiu fľašu Kirin nectaru, pohárik som už neudržala tak radšej budem piť z fľaše!
Ah, no to netreba! Ale vieš aký sú ľudia-- nie? Radšej obviní milión ľudí okolo seba než aby uznal že ani on nie je dokonalý! A z týmto som si cucla z fľaše, ale nie príliš veľa.
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 8:29 pm

"Ako povieš." Uškrnul som sa a rozhodol som sa už tiež vynechať pohár. Uchopil som fľašu a poriadne z nej odpil, načo som strelil letmo pohľadom k tej bande, zažmúril som na nich a otočil sa zas k nej.
"Hmh? Hádam sa nechceš vzdať, či?" Prekvapene som zamrkal, toľko rečí a zrazu povie toto! Pfe!
"Hej héj, to už pomaly každý je taký." Zamrmlal som a znova si odpil, pričom som si podoprel hlavu už oboma rukami a čelom som sa oprel aj o otvor fľaše.
"Stráátili sme tému mmmilá Yuu." Vyhlásil po chvíli, kedy jeho ruka vyletela s prstom vystrečným k plafónu hore, a on sa zatiaľ znova napil, načo aj kukol na ňu.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 8:36 pm

Hééé? Bola aj téma! Tak nahoď ďalšiu nie? Udivene som sa ho spýtala a napila som sa znova. Pozrela som sa hore na plafón a potom znova na Meizua. NIE, nevzdávam sa! NIKDY! Vyhlásila som a napila som sa z fľaše znova.
Keď sa mi prestalo točiť v hlave a zaostrila som pohľad na Meiza tak som sa spýtala. A... čo ty? Vzdávaš sa?
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Sat Aug 10, 2013 8:47 pm

"Ále nie! Nebóla, to sa ti len zdá!" Pokrútil som hlavou a znova si poriadne odpil z fľaše, načo som ju položil na bar a ďalej ju sledoval.
"Fáájn, tak pijeme ďalej." Pokýval som spokojne hlavou a znova si odpil, potom som sa ale začal trochu dusiť, keď mi oplatila tú otázku. Keď to prešlo, trochu červený som na ňu pozrel.
"To nečakaj ani vo sne." Odsekol som s úsmevom a vyhrnul som si rukávy, aby mi nebolo až také teplo.
"Moméént... čo je vlastne v stávke?" Spýtal som sa zvedavo.
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yuuki Botan Sat Aug 10, 2013 9:00 pm

Zasmiala som sa na jeho reakcií no potom som sa zastavila. Počkať.... MI PIJEME LEN TAK!? Po tomto zistení som fľašu položila na bar no neodhadla som silu a tak trošičku praskla. No nič! Nabudúce si to zopakujeme Meizu! Je s tebou sranda! Povedala som mu ešte a priateľsky som ho rýchlo objala. Zaplatila som polovicu toho čo sme si objednali a pri dverách som ešte zvolala. Snáď zajtra nebudeš mať opicu! Brú noc a krásne sny! Smerovala som domou.

(Presun)
Yuuki Botan
Yuuki Botan

Počet příspěvků : 463
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hoozuki Meizu Mon Aug 12, 2013 6:33 pm

Poškrabal som sa vo vlasoch a trochu dezorientovane som zostal hľadieť smerom, ktorým už dávno odišla. Po tom objatí, ktorým ma ešte aj zarazila, keďže no... objatie som dostával iba za istej okolnosti xD..., som totiž následne rovno zas zadriemal s hlavou na bare, pretože mi zas prišla do cesty nuda a s ňou som nevedel čo spraviť. A tak tomu bolo aj teraz, hoc, nakoniec som sa, s ľahšou bolesťou hlavy, odtiaľto odrepkal preč...

~Presun~
Hoozuki Meizu
Hoozuki Meizu
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 457
Registrován : 22. 07. 13
Location : Kirigakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Thu Aug 22, 2013 4:01 pm

Při vchodu mě praštil do čumáku oblak kouře, který šel od nejbližšího stolu. Chladným pohledem jsem sjel toho chlápka s cigaretou. Asi se dost lekl když uviděl moji čelenku a cigaretu uhasil. Přišel jsem k baru a sedl si tak abych byl dál od ostatních. Mávl jsem na barmanku a za chvíli ke mě přišla. "Dejte mi ten Kirin nectar!" rozkázal jsem a trochu jsem se uvolnil, ale zároveň jsem cítil jak mi ostatní lidi probodávají záda pohledem. 
Když mi to donesla tak mi udělala čárku na tvář a přívětivě se na mě usmála. Tenhle Kirin nectar to mám poprvé, vypadá to opravdu divně. Tak jsem to do sebe kopnul celé, a chutnalo to fakt dobře. Čárky na tváři přibývali a přibývali. Přemýšlel jsem o tom koho jsem dneska poznal, co jsem se naučil, co jsem se dozvěděl. Jenže myšlenky se mi pletli a před očima se mi jen míhal úsměv té barmanky, začala mi připadat víc a víc přitažlivá. Ale já jsem se už nezmohl ani mluvit. Pomalu jsem se odpotácel z baru, nechal jsem tu většinu svých peněz.

/přesun
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Thu Aug 22, 2013 8:40 pm

Zase jsem tady, pomyslel jsem si když jsem otevřel dveře. Vypadalo to že je tu úplně prázdno Yukatta,.. . "Totsuki-san, co myslíte že by mi v nemocnici řekli kdybych tam přišel s tím že mám strašnou kocovinu?" usmál jsem se. Podíval jsem se rovnou k baru a byla tam ta stejná barmanka jako předtím a zdravila mě už od dveří. Přišel jsem k baru zase na stejné místo a otočil jsem se na Totsukiho "A jinak, jmenuju se Akio" uvědomil jsem si že jsem se nepředstavil.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Thu Aug 22, 2013 8:50 pm

Vešel jsem krátce po něm. "No, tak to teda nevim." zasmál jsem se jeho větě, kterou řekl krátce co jsme přišli. Rozhlédl jsem se po místnosti. Inu, ta barmanka je skutečně překrásná. Bar byl prázdný a to bylo celkem dobře. "Konichiwa." pozdravil jsem barmanku a sedl si vedle Akia.
"Těší mě." odpověděl jsem mu na jeho představení. "Chceš nějakou určitou kávu, např.Cappuccino nebo Espresso, nebo normální kávu?" zeptal jsem se ho a u toho jsem přemýšlel, co si dám já.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Thu Aug 22, 2013 8:58 pm

Seděl jsem u toho baru a Totsuki mi něco říkal, poslouchal jsem ho tak na půl. Sledoval jsem tu barmanku, věděl jsem že přes ty černé brýle nepozná co sleduji. Ale když se otočila zrudnul jsem a sklopil zrak. Asi jsem se prozradil! Ksó! Ona se na mě jen koukla a začala se smát. A já zrudnul ještě víc. "Dám si pořádnýho turka" prohlásil jsem a praštil jsem do toho baru, ale zvuk který to vydalo můj bolehlav pěkně podráždil. "Můžete prosím zatáhnout?" šeptl jsem na tu barmanku,..
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 7:38 am

Pozoroval jsem ho a trochu se i u toho smál. "Dobrá, tak tedy 2 pořádný turky prosím." řekl jsem barmance a ta je začala servírovat.
Otočil jsem se znovu na Akia. "Ty by ses chtěl stát legendárním šermířem?" zeptal jsem se ho. Celkem mě to zajímalo, neboť měl také meč a většina lidí z Kiri co rádi šermují, chtějí být jedni z legendárních šermířů.
Mezitím nám už servírka donesla dvě kávy.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Fri Aug 23, 2013 8:49 am

Podíval jsem se na Totsukiho a lehce se ušklíbl. "Doneste ještě jeden Kirin Nectar, tady pro kamaráda!" trochu mi spadli brýle na nos tak jsem si je upravil. Otočil se na něj "Však platíte" a sarkasticky jsem se ušklíbl.
Jeho otázce jsem se trochu pousmál, přece jen jsem už potkal pár lidí co se chtějí stát šermíři a taky i jednoho šermíře. Tak vím jací jsou. A navíc moje kenjutsu? hmm,.. "Já a šermíř? Kdyby mě tehdy napadla nějáká pečeť tak použiju nějáké ninjutsu" zasmál jsem se a přitom se škrábal ve vlasech. "Proč se ptáte? Moje kenjutsu je spíš obrana".
Podíval jsem se na něj, všiml jsem si že taky nosí meč. A přemýšlel jsem že začnu nosit něco jiného, takové neoriginální - meč. Ksó!
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 9:08 am

"Hej" řekl jsem, ale už bylo pozdě a barmanka mi přinesla ten Kirin Nectar. Chvíli jsem si ho prohlížel. Takový nápoj jsem v životě neviděl. "No dobrá, ale dám si jen jeden." řekl jsem nejspíš sám pro sebe a na ex ho vypil. Musím uznat že nebyl špatný.
"No jen tak." trochu jsem zalhal při jeho otázce. "Poslyš, ty už máš nějaký tým?" zeptal jsem se ho a napil se své kávy.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Fri Aug 23, 2013 9:34 am

Tým? Zamyslel jsem se nad tou otázkou. Dlouho jsem uvažoval nad týmem se kterým bych mohl plnit víc nebezpečný mise. V duchu jsem se usmál nad svojí myšlenkou. Ale taky jsem se chtěl stát Jouninem,.. "Tým nemám" tiše jsem šeptl a srkl si to kafe. "Ale rád bych" ta myšlenka mě opravdu nabudila.
Podíval jsem se jak do sebe klopí ten Kirin Nectar "Dobrý co?" šibalsky jsem se usmál. Ale pěkně drahý. Zavadil jsem pohledem o mojí peněženku.
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Totsuki Fri Aug 23, 2013 9:42 am

"To tedy jo." odpověděl jsem a kývnul jsem nad jeho otázkou. Přemýšlel jsem jestli si mám dát další, ale nechci dopadnout jako on. Chvíli jsem tam se sebou bojoval a nakonec jsem se ovládl.
"No víš, sháním nějaký tým a ty se mi celkem líbíš. Nechtěl bys patřit do mého týmu?" zeptal jsem se ho. "Alespoň dočasně než budou Jouninské zkoušky." dodal jsem ještě. Já jsem se jako Genin nemohl dočkat až budou Chuuninské zkoušky a poté jako Chuunin Jouninských. Myslím že on na to neni o moc jinak.
Totsuki
Totsuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 83
Registrován : 16. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Akio Fri Aug 23, 2013 10:15 am

Trochu jsem se zamyslel,... "Hmm,.. abych mohl být Jounin musím splnit ještě dost misí" usmál jsem se "a navíc to musíte domluvit s Mizukage-sama, jen nevím jestli by tým o dvou členech povolila" dopil jsem to kafe a mávl jsem na barmanku. "Dvakrát Kirin Nectar" když už je to zadarmo tak proč ne? 
Akio
Akio
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 212
Registrován : 11. 08. 13
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 2 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru