Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar ,,Kirin Nectar"

+16
Kiseki Mirakuru
Yumi Mia Hōzuki
Keigo Nakagami
Hine Kureta
Faito Dansaku
Kataro Terumi
Asuka
Kashike
Hirin
Kioshi Hoshigaki
Daisuke Utsushi
Totsuki
Akio
Yuuki Botan
Hoozuki Meizu
Hitomi Yamada
20 posters

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 7:31 pm

First topic message reminder :

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Qg4
Tento bar se specializuje na alkohol s názvem Kirin Nectar (jednorožčí nektar...BTW: podle naturopedie je to specialita Kirigakure, ale nikdo o tom neví nic bližšího xD). Doporučujeme ochutnat! Říká se totiž, že každému to chutná jinak - někomu sladce- někomu hořce... ^^ Sto lidí, sto chutí ^^
Je tu ale alkohol všeho druhu, stačí si jen vybrat ^^


Naposledy upravil Hitomi Yamada dne Fri Aug 23, 2013 8:31 am, celkově upraveno 1 krát
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 12, 2015 2:55 am

Hrál jsem s ní tedy na babu když chtěla. Pořád měla hodně energie jako já. Tenhle alkohol byl tak trochu palivo, která pak mělo drastické účinky. Viděl jsem jak odpadává, stihla to sice k altánku, ale usínala na zemi. Vzal jsem poslední zbytky sil abych jí zvedl a položil na lavičku pod altánek a dal ji pod hlavu alespoň podsedák co tam byl, aby neměla hlavu na tvrdém. Já jsem už ale pak neměl dostatek sil jít na tu vedlejší a tak jsem usnul vedle ní na zemi opřenej o tutéž lavičku na které ležela. Byl to dosti záživnej večer. Oba jsme nakonec skončili skoro bez všeho oblečení. Kalhoty nám naštěstí zůstaly. Nakonec jsem pomalu zavíral své oči a na závěr usnul.



Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Wed Aug 12, 2015 10:47 am

Spala bych asi klidně až do večera ale nějak mi to nedovolal ruch z ulice. Se zabručením jsem se protáhla a pootevřela oči. Jakmile jsem začala víc vnímat vystřelila obrovská bolest. Přesunula jsem se do sedu a chytla se za hlavu. Co to sakra.. Zaregistrovala jsem spícího Katara a pak i fakt, že jsme na ulici pod altánkem! Zamrzla jsem a zírala asi minutu na děcko co zíralo na mě. Celou naší akci jsem si pamatovala ale nijak mě to nezatěžovalo..až na to, že jsem sakra spala na ulici! No co udělala jsem v opilosti i horší věci. Povzdechla jsem si a pomalu a opatrně se protáhla. Ráda bych šla do sídla a dala se do kupy ale bylo mi blbé ho tu prostě nechat spát a tak jsem čekala.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 12, 2015 10:59 am

Tak a bylo tu ráno, nebo snad už odpoledne? Neměl jsem momentálně vůbec přehled o tom kolik je hodin, ale to co jsem věděl určitě je, co se vlastně stalo tu noc. Bylo to až k neuvěření kolik jsme toho udělali a co jsem já udělal. Navíc mě asi trefí šlak až uvidím účet od barmana. Ještě, že Shirui odpadla první, jinak by byl ještě daleko větší. Začal jsem se následovně rozhlížet kolem sebe a hlava se mi zastavila  při pohledu na Miu. "Ohayo " To bylo asi jediné co jsem momentálně ze sebe dostal. Nevěděl jsem jak se jí omluvit za ty roztrhané šaty, kterých jsem se zbavil při závěru. K ničemu jinému potom nedošlo, alespoň si to nepamatuji a ona zřejmě taky ne. Chytil jsem se za hlavu, připadalo mi jako bych se pořádně praštil do hlavy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Wed Aug 12, 2015 11:04 am

Po tom co se probral jsem mu mávla na pozdrav a dál se držela za hlavu. Na to bude potřeba dost prášků. Co se týká oblečení...no lepší bylo to neřešit. "Bože.." Vyklouzlo mi když jsem se s námahou postavila. A bude to chtít taky dost vody. Zamračila jsem se na dalšího procházejícího čumila a pak se koukla na Katara."Doufám, že to nemáš domů daleko." Zakřenila jsme se při představě, že se takhle vleče přes celou Kiri. Já naštěstí bydlela blízko a i kdyby ne bylo by mi to fuk.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 12, 2015 11:10 am

" No popravdě je to k sídlu přes celou vesnici, navíc nechci aby mě takhle naši viděli. To by byl ještě skandál a plno otázek. I když je člověk dospělej tak mu pořád raděj do života co smí a nesmí. " Pousmál jsem se nad tím a pokoušel se vstát. Trochu se mi podlamovala kolena, ale nějak jsem se na ty nohy dostal. " Co teď? " Zeptal jsem se poněkud zmateně. Stále jsme byli pod tím altánkem a kolem procházeli lidi. To musela být teda noc, snad to neviděl někdo z nadřízených, jinak mě deagradují.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Wed Aug 12, 2015 11:15 am

"Ah..no já bych si ráda dala sprchu a převlékla se." Prohodila jsem a sáhla si do kapsy, jestli mám peněženku a klíče. Naštěstí vše bylo na svém místě. "Tak jestli nechceš aby tě vaši viděli můžeš se dát do kupy u mě." Nabídla jsem mu a aspoň trochu si upravila vlasy. Klan Hozuki mě přímo sám pro sebe jednu čtvrť.
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 12, 2015 11:30 am

" Děkuju, rád takovou laskavost přijmu, ale nebude to tam nikomu vadit, že tam zavítá někdo z klanu Terumi? " Zeptal jsem se pro jistotu na tuto věc. Sice momentálně nvm jaké jsou klanové vztahy v Kiri, ale pro případ jsem se zeptal, navíc jsem tam ještě nebyl, tak to tam vůbec neznám i když patřím k Anbu. " Nebo jestli chceš tak jsem si vzpoměl, že můj druhý dům je tady hned za rohem. Máme to ještě blíž a nikdo tam není. " Navrhl jsem ještě alternativní možnost.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Yumi Mia Hōzuki Wed Aug 12, 2015 11:34 am

"V pohodě, v pohodě." Mávla jsem rukou a vydala se teda směrem ke čtvrti. Já se celkově o vnitřní politiku a o vztahy v kiri nestarala. A vůbec...to by někdo musel z našeho klanu být blázen aby se mi postavil! Unaveně jsem se šourala pryč a lidí okolo si vůbec nevšímala. V duchu už jsem se viděla ve sprše a nebo s velkou sklenicí vody. Mmmm Olízla jsem si rty a pokračovala.
-přesun-
Yumi Mia Hōzuki
Yumi Mia Hōzuki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 103
Registrován : 09. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Aug 12, 2015 11:41 am

" Tak dobře, půjdeme tedy k tobě. " Souhlasil jsem tedy s jejím rozhodnutím a vydal se společní s ní k jejich sílu. Musela jít první ona, jelikož já opravdu nevěděl kde to ve vesnici přímo je, takže bych se nejspíš asi ztratil a skončil ve vlastní ulici klanu. Byl to velký zážitek pro oba, i když ona vlastně říkala, že pije často, takže tohle je pro ni zřejmě normální rutina. Avšak s těma šatama nepočítala, se trochu přepočítala.

/přesun
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Toru Takeda Fri Aug 21, 2015 8:41 pm

Dorazil jsem do baru, rozvalil se na židli a objednal si raději rovnou dvě piva, ta mi byla v mžiku oka donesena, zastavil jsem číšníka a jedno z piv jsem vypil na ex, slastně si odfrknu a pravím číšníkovi "To si rovnou odnes... dík" oznámím pinglovi při odevzdávání právě vypité sklenice.

Spokojeně se protáhnu, přihnu si piva a pozoruji skrze okno cvrkot ulice, jak lidé pořád někam spěchají.... Neumí odpočívat... tím to je... pomyslím si při pohledu na tlustého obchodníka jak žene své pomocníky.
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Toru Takeda Mon Aug 24, 2015 10:29 am

Dopíjím pivo, tvářím se kysele, ale ovšem ne kvůli kvalitě zrzavého moku nýbrž nudě.
Dnes je tu živo jako o smutečním průvodu, všichni jen hledí na dno svých sklenic... poznamenám v duchu když mi poslední kapka piva sklouzává krkem do útrob mého těla.
Kývnu na číšníka který ihned přitancuje, odpočítám peníze s akurátním spropitným, zvednu zadnici a ženu se k východu.

"Na shledanou" zabručím při odchodu.

/Přesun/
Toru Takeda
Toru Takeda
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 22
Registrován : 18. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Sat Apr 02, 2016 8:41 pm

Netrvalo dlho, kým sme sa do tohto .. starého, zoschnutého baru. Kirigakure si mohla myslieť čokoľvek ale naozaj Kiri Nectar nestál za nič. Po mojich cestách vo svete ah.. sladký Tetsuya a jeho podniky.. a jeho alkohol. No každopádne sme sem zapadli celkom dobre. Sadol som si za jeden stôl a objednal som si pitie.  "Tak.. ako sa máš? Mal si peknú cestu?" Uškrnul som sa a začal som cucať. Obsluha tu bola celkom rýchla, fuckable.. ale tak, nemohol som to zas moc chváliť. Odniekadiaľ som položil na stôl kufrík a podal som ho Sadaovi. "Tak? Máš záujem? Stačilo by ťa trocha zaučiť a.. úprimne ?" Rozhodil som rukami a pohodlne som sa oprel o operadlo stoličky. "Môžme spraviť veľké veci.. veľké!" 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sadao Sat Apr 02, 2016 8:53 pm

Po ceste som len stále ostával ticho, zameriaval som sa na obzeranie Kiri, všetkých zmien a všetkých vecí, ktoré ostali nezmenené. Stále som ale mohol asi povedať, že nič nové tu nemali. Prešli sme už do spomínaného baru, posadil som sa pred môjho spoločníka a obe ruky som oprel o dosku stola, nejak veľmi sa neuvoľňujúc. Nebolo vhodné podceňovať situácie, ako som sa stihol naučiť za život. K pitiu som si neobjednal nič, skromnosť šetrí, pričom môj pohľad smeroval iba na Gokua. Sem tam len snáď pre kontrolu i na zvyšok ľudí v bare.
"Veci by mohli byť aj lepšie," poznamenal som na jeho otázku, ako sa mám. Možno ju ani nemyslel vážne, ale to je fuk. Po zmenách vo svete som na tom neostal práve najlepšie. Ale veci sa zrejme chceli zmeniť v lepšie, keď ku mne posunul kufrík a ja som len rýchlym nazretím dnu zistil, že jeho ponuka nie je vôbec zlá. Po toľkých rokoch som sa za tu dobu teraz prvýkrát pousmial, bola to súčasť mojej pozmenenej povahy.. alebo hry?
"Prezraď mi viac, čo potrebujem vedieť," poznamenal som prosto, keď som pohľad dvihol zas ku nemu. Očividne som mal veľký záujem, z istého pohľadu som vlastne možno ani nemal na výber. Tak či onak, chcel som v tejto chvíli vedieť viac.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Sat Apr 02, 2016 9:30 pm

Vedel som že ho oslovím. Každý sa dá kúpiť.. nie vždy peniazmi. Sadaovi som sľuboval istým spôsobom.. zázemie? No.. mohla to byť ešte sranda. Znova som sa oprel o stôl a hlavu som si podoprel rukou. Usmial som sa no.. trocha inak, tajomne. "Pracujem s istou.. skupinou ľudí. No nájsť niekoho kompetentného a niekoho na koho sa dá spoľahnúť to je.. naozaj.. ťažké." Znova som si odpil. "Skúšal som to aj vycvičiť ale.. môžeš si domyslieť ako to dopadlo. Vlastne celkom dobre len.. je to veľa práce." Trocha mi nálada klesla, no možno len tak na oko. "Ja.. ti ponúkam istým spôsobom.. preškolenie. Samozrejme mi je jedno čo používaš a o dosť veciach aj viem. Ale potreboval by som aby si sa naučil isté základy bez ktorých nebudeme vedieť.. spolupracovať. A pýtaš sa prečo?" Znova som sa na chvíľku zastavil a nechal si slová prejsť hlavou. "Pretože ma prestáva baviť starať sa o nekompetentných bláznov ktorý sú stále niečím posadnutý. Nie vážne. To žiadny superzloduch nemôže mať hlavu aspoň trocha v pohode?" Pozrel som sa Sadaovi priamo do očí. " Ty .. si v pohode že?" 
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sadao Sun Apr 03, 2016 1:29 pm

Kufrík som zo stola položil na zem k nohám, oprúc si ho o jednu z nich. Síce som pochyboval, že by sa tu niekto odvážil kradnúť, ale radšej som ho dal tak, aby som ho cítil. S rukami stále založenými na stole som teda znova upriamil pohľad na Gokua, ktorý začal rozprávať. Nereagoval som skoro na nič nijak počas toho, ako rozprával. Ako som si všimol, rád vždy povie veľa vecí a až pri tej poslednej očakáva nejakú reakciu, tu obzvlášť, keď mi vysvetľoval, čo už vlastne podnikol a ako to dopadlo. Zaujímalo ma, akým spôsobom myslel to preškolenie. Určite budem chcieť o tom počuť viac, pretože mu na tom zdá sa dosť záležalo. Pri tej jeho poslednej otázke, kedy sa na mňa tak zadíval, som sa teraz iba v duchu uchechtol. Nikto nikde nebol v pohode. Skôr sa mal spýtať, ako v pohode som bol.
"V rámci možností áno, mám ešte zdravé myslenie," uistil som ho. Netrpel som žiadnymi výbuchmi zlosti, psycho nápadmi, psycho krokmi a všetkým tým ďalším, čím sa iný ľahko dávali ovládať. Nikdy som to nechápal. S kľudom sa to dá vždy dotiahnuť ďalej než s nervami. Alebo.. tým ďalším v rade zbytočných pocitov..
"Keď už si spomenul toľko krát to preškolenie.. čo presne si mám pod tým predstaviť?" spýtal som sa trochu zvedavo. Stále totiž o tom nepovedal viac, tak som ho teda vyzval. A rovnako tak som chcel vedieť o zvyšných, ktorých už ako vravel trénoval. Koľko ich bolo, kto to bol a ďalšie aspoň základné veci. Bolo treba byť informovaný, u mňa obzvlášť šlo o dôležitý fakt.
Sadao
Sadao
Nukenin (S-rank)
Nukenin (S-rank)

Počet příspěvků : 115
Registrován : 31. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Sun Apr 03, 2016 2:01 pm

Čo som mu mal na to povedať. Skôr som tak chápavo pokýval hlavou a rukami som naznačil, že je všetko v miere.. normy. To stačilo. S tým som sa mohol uspokojiť a meh, no určite to stačilo. Kopol som do seba zvyšok tej alpy, nechal som na stole peniaze a pomaly som sa postavil. "Tu nie, ale neboj, čoskoro sa to dozvieš. Vlastne si môžme spraviť aj taký menší test predsa len. To je dôvod, prečo sme stále tu... proste.. poď poď." Mávol som rukou a s ďalším prapodivným úsmevom som sa z tohto miesta vybral. Chcel som mu ukázať aj iný spôsob, ako si zarobiť peniaze. Aj bez toho, aby vás podozrieval čo i len jediný človek. Teraz začala sranda a... že to bude srandy kopa.

(presun)
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Wed Apr 20, 2016 5:50 pm

Příšla jsem z domova do již známého baru. Oni znali mě a já znala je. A to moc dobře, aniž bych stihla pozdravit a obeznámit okolí o své přítomnosti se mi už na baru naléval panák skotské, měla jsem jí ráda z takových těch mohutných skleniček z tlustého skla s jednou velkou kostkou ledu, ale ten se tam většinou na moc dlouho nesvlažil, ale potom co jsem to do sebe kopla jsem si s ním hrála ve skleničce a později jinak. Někdy jsem ho prostě rozkousala nebo jsem ráda provokovala, že jsem ho hodila barmanovi za tričko. Byla jsem střelená, teda spíš jsem, ale ostatní si na to tak zvykly, že už to ani moc nepoznám. Ono být bláznem je super, on to o sobě člověk sám neví a štve tím akorát lidi kolem sebe, ale  ti jsou už buď zvyklí nebo velmi trpěliví. Sedla jsem si na své oblíbené místo a ponořila svůj zrak do svojí skleničky a jakoby se zastavil čas.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Wed Apr 20, 2016 6:23 pm

Kto by si pomyslel, že sem po tak krátkom čase znova prídem? Znova tento istý "bar". Znova tento istý shit.. znova kvôli rovnakému dôvodu. Kto vie, či to aj tak dopadne. S touto osobou som sa už stretol. nebolo to prvý krát, keď som sa Shirui pozrel do očí po tom, ako som si sadol pred ňu a s úsmevom som ju pozdravil. Nesnažil som sa nijak maskovať. Bol som ten Goku, ako na tom ostrove. Nebolo to úžasné? Toto krásne a úplne *náhodné* stretnutie. Kto vie, či ma zaujímala kvôli tomu, čo bola zač, alebo kvôli tomu meču, ktorý mala u seba. Predsa len, obe veci by sa dali predať za dosť, dosť.. dosť veľa peňazí.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Wed Apr 20, 2016 6:29 pm

Během mých líbezných pohledů do mého milovaného pití mě vyrušil vánek, který mi omyl mojí tvář. Někdo se nejspíš přiřítil, tak jsem jen uhnula nenápadně zrakem a viděla jsem nějakého nijak extra nápadného mladíka, tak jsem svůj pohled vrátila zpět k mému drinku ale když už jsem v sobě měla vše, tak jsem si to teprve uvědomila a podívala jsem se na něj. V tu chvíli jsem se neudržela a všechnu tu úžasnou whisku jsem na něj vyprskla a pak jsem celá zčervenala a pohledem uhýbala pryč. Byla jsem velmi překvapená a něvěděla jsem co dělat.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Wed Apr 20, 2016 6:48 pm

Ona sa sčervenala. No nič moc. Dúfal som, že sa mi bude vyhrážať a podobne. Bolo by to cool, mal by som lepšiu mienku. Ona však sčervenala. "Čo takto menší výlet?" Spýtal som sa jej s úsmevom. Plná hodnota týchto slov bola skrytá, no pravdepodobne si ju uvedomila. Určite som nemyslel výlet po Kirigakure a ani nikde po okolí. Už pred tým som išiel, buď po nej alebo po meči. No.. takto som jej dal aspoň hint na to, čo z týchto dvoch to .. boli. Mohla sa rozhodnúť, pokojne aj na mňa mohla zavolať strážnikov. Veril som však že to nespraví, a vlastne som aj vedel, asi tak sekundu pred ňou, ako sa rozhodne.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Wed Apr 20, 2016 6:54 pm

Po čase jsem zvedla svůj zrak k němu a vypadal pořád skoro stejně. Byl pořád stejně roztomilý a měl stejně nádherné modré oči, do kterých se dalo koukat celý den. Podívala jsem se do nich a v tu chvíli se na něco zeptal. Nějak to prošlo mojí hlavou a po pár vteřinách jsem se oklepala a jen jsem nepřítomně odpověděla. ,,Jojo'' a vlastně jsem ani nevěděla na co jsem odpověděla, tak jsem doufala, že na to nějak naváže a já se dostanu do obrazu na co jsem kývnula. Pak můj pohled sjel z jeho očí pryč a tak nějak jsem si ho prohlédla celého. ,,Gomen za to pití..'' omluvila jsem se mu a bylo mi jasné, že je na mě kvůli tomu určitě naštvaný, teda aspoň já bych byla a to dost.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Fri Apr 22, 2016 8:24 am

Možno by som si ani nevšimol, akým spôsobom sa na mňa pozerá. To by som však nemohol vedieť čítať v emóciách ako z otvorenej encyklopédií. Vlastne to mnou celkom otriaslo. Neznervóznel som, to nie.  Oklepal som svoju ruku od whisky a po tom som si ukazovák strčil do úst. Zatváril som sa.. znalecky. No nie, nechutilo mi to. Nikdy mi moc alkohol nechutil. Považoval som ho skôr za svojho nepriateľa, než spojenca, ktorému som mohol vykecať všetko.  "V pohode.." odvetil som a stále som z nej nespúšťal oči. No nech sa nenechá mýliť. Nepozeral som sa na ňu ako na roztomilé šteniatko. Luskol som prstami.. raz.. dva krát. Chcel som aby sa trocha spamätala.  "Si prítomná?" Uškrnul som sa a dobre, že som sa nerozosmial.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Fri Apr 22, 2016 11:15 am

Jeho lusknutí mě dostalo zpět mezi živé.,,Jsem..jsem"odvětím mu krátce.
Poté zapátrám v paměti a vzpomenu si, co vlastně řekl a celé si to zpětně uvědomím.
Vrátily se mi zpětně všechny zážitky s ním.,,Co ty tu vlastně děláš?!" zeptám se se zdůrazněním na "tu". Poté si uvědomím, že některé věci by nebylo nejlepší řešit v baru a tak jsem sáhla do kapsy a na bar jsem dala značně větší hodnotu než stál samotný panák a pak jsem jen stručně pronesla:,,Tak kam půjdeme?''Poté se zvednu a pomalu vyjdu k východu.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Goku Sat Apr 23, 2016 7:57 am

Crap.. vlastne som si spomenul čo všetko som tejto osobe vytáral. Všetko o tom kým vlastne som. Keby že to teraz vytára aj Kashikemu tak, by som mal pravdepodobne trocha problémy sa z dediny dostať. Našťastie to ale očividne nespravila. Ah tá moja ... pamäť. "Napríklad... Mitsu no Kuni?" Podvihol som obočie. Toto vlastne bolo perfektné miesto na rozhovor, aspoň pre mňa. Každý jeden človek sa dal podplatiť no hlavne, každý mal svoje problémy. Inak by tu nesedeli no nie? O nás sa aj tak nikto nezaujímal. Stále som ale nevstával. Potreboval som si najprv niečo.. overiť. Shirui bola šermiar, alebo respektívne.. mala meč jedného z legendárnyhc šermiarov. Bolo dosť možné že podobných ľudí Kashike necháva kontrolovať po tom,ako som utiekol ja.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Shirui Sat Apr 23, 2016 4:28 pm

Také se mi začali vracet všechny ty vzpomínky. Proč vlastně se někdo jako já zahazuje s někým jako je on, sice mi o jeho minulosti nestihl říct moc, ale už jen to málo stačilo k tomu, abych ho zadržela nebo se ho stranila, ale přesto on tu je zas a já vůbec nic nenamítám. Je to slabost? Nebo jen hloupá náhoda? Nebo jen má povaha? Na jeho návrh jsem jen kývnula a šla ven, kde jsem na něj čekala. Zajímalo mě, co po mně mohl chtít. Normálně bych se cítila v nebezpečí a byla připravena bojovat, ale měla jsem nějaký divný pocit bezpečí, bylo to zvláštní, nikdy jsem nic podobného nezažila. Možná jednou, naposled u toho byl zase on. Proč zrovna todle místo mě už ale moc zajímalo. Nebyla jsem pod ničím dohledem. Byla jsem Solo, nepotřebovala jsem ničí pomoc, ostatně dalo by se říct, že jsem byla velmi emancipovaná žena, teda aspoň v ohledu sama se ubránit. Ale je možné, že jsem byla někým sledována i z jiných důvodů..
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Bar ,,Kirin Nectar" - Stránka 15 Empty Re: Bar ,,Kirin Nectar"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru