Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenov byt

3 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kenov byt Empty Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 31, 2014 8:49 pm

Kenovo bývanie
I napriek tomu, že je Ken syn bývalého Raikageho, tak mal aj vlastný malý byt. Dá sa tu nájsť všetko možné, je to byt pre dve osoby, nie moc veľký. Všade je celkom moderné zariadenie a nič tu nechýba. Prvým poznávacím znakom je v celku neporiadok... Ale nie je tak veľký, len taký primeraný. Druhým znakom je veľká postel Kena. Ken dokáže spať na hocičom, ale najviac miluje svoju posteľ.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 31, 2014 9:08 pm

Ďalšie kroky po namáhavých dňoch viedli priamo k môjmu bytu. Odomkol som si a zatvoril. Topánky som pohodil, kam sa odkladali boty. Ani neviem čo sa to dialo posledných pár dní so mnou, jednoducho som sa cítil opustene. A potom čo som videl Rin dať rozkaz na zabitie toho človeka z Ame a dnes toho ďalšieho neznámeho ísť do väzenia. Ani som nemal potuchy, čo sa to tudialo, ale moc sa mi to nepozdávalo. Mal som z toho ťažkú hlavu, fyzická bolesť ma teraz ani netrápila. Mal som popáleniny, ktoré som si momentálne čistil v kúpeľni. Bolesť som ignoroval, len som si ľahol. Dúfal som, že zaspím konečne a že ak sa zobudím, všetko bude lepšie a nebudem sa tak blbo cítiť. Spánok však na mňa neprišiel. Nevedel som prečo ani ako, ale stále nič skúsil som si pustiť hudbu. Mal som tu niečo na upokojenie, a tak som si to teda pustil. Znova som si ľahol a počúval.

Zaspal som o pár hodín bezvládneho leženia na posteli a pri počúvaní tej hudby. Zobudil som sa s hlavou zaborenou do vankúšou a s menším három na hlave. Vôbec som nechcel vstávať, takú nechuť som nemal snáď nikdy. Moja depkárska nálada tu stále bola. A tak som ako taký zombík, ktorý nemal svoj deň šiel do sprchy. O chvíľku som vyšiel a obliekal som sa do čistého prádla.  Znova som však sklesnuto pristál na posteľ a zaboril som hlavu do vankúša. Stravil som tak bezhybne niekoľko minút, ale nabral som silu a niečoho som sa najedol. Ešte som sa mrkol na svoje zranenia, ktoré sa pomaly hojili. Nakoniec som ako ten spomínaný zombík vyšiel von a zamkol si byt. Nakoniec som odišiel. Pri odchode som však mal pocit, že už nemám takú depku. Stále bol krásny deň a oči som mal otvorené, pri prechode uliciami na mňa svietilo slnko a uź som sa prestal toľko mračiť.

Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Mar 14, 2015 5:15 pm

Netrvalo dlho a ja s Yunou v náručí som sa objavil pred mojim bytom. Šikovne som otvoril dvere, teda nebolo to jednoduché, ale nemohol som si dovoliť ju nejako prebudiť. Keď som vstúpil do bytu, len som zamieril do izby, nebol tu úkažkový poriadok, ale dovolil som si Yunu položiť do mojej postele. Keď spala, bola strašne kawai. Ešte chvíľku som ju pozoroval a potom som si pokojne vykročil smerom do obývačky, tam som si zhodil zo seba mikinu s tričkom a ležal som na gauči. Mohol som si ľahnúť aj vedľa Yuny, ale netušil som ako by na to zareagovala, preto som šiel na to radšej pomalšie, a pre tentokrát som spal radšej niekde inde. Nuž druhým dôvodom bolo, že som ju naozaj nechcel zobudiť, predsa len som mohol náhodou chrápať a tak ... Nad touto myšlienkou som sa pousmial. Chvíľku som sa pozeral len tak do stropu, ale čoskoro som zaspal. Už dlho sa mi však nestalo, že by som vo svojom vlastnom byte spal v obývačke.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Mar 14, 2015 9:04 pm

Pomaly som pootvorila oči. Podľa hodín na stene bolo osem hodín. Z ľahu som prešla do sedu a s takým rozospatým pohľadom sa rozhliadla. Niečo sa mi tu nezdalo.
Prehodila som nohy cez okraj postele a postavila sa. Poriadne som sa ponťahovala, zívla si a zamierila rovno ku skrini, ktorú keď som otvorila, ostala som v šoku, pretože tam bolo oblečenie skôr pre chlapov a po mojom ani stopy. V tej chvíli som si uvedomila, že nie som doma. Asi som zaspala a Ken ma priviedol sem. Usmiala som sa.
Kde však bol on? Nebodaj sa bál ku mne ľahnúť? Alebo už vstal? Rukou som si uhladila vlasy, nech vyzerám aspoň trochu normálne, keďže som ich mala strapaté a strčali mi na všetky strany.
Zamierila som do obývačky. Bol tam. Spal na gauči. Usmiala som sa. Vyzeral nádherne, tak nevinne. Pristúpila som k nemu, naklonila sa a pobozkala ho na čelo, jemne, aby sa neprebudil.
Zamyslela som sa nad tým, čo robiť. Čakať, kým sa Ken zobudí, sa neoplatí. Čo by však povedal, keby som mu urobila raňajky? Ani si neviete predstaviť, aká nadšená som touto myšlienkou bola. Nikdy som pre nikoho iného raňajky nerobila! Prudko som sa otočila a vybehla do kuchyne. Pozrela som sa do chladničky. Z toho, čo tam mal, som vymýšľala, čo by som mu mohla urobiť. Keď som ale na stole zbadala ešte neotvorený balík waflí, rozžiarili sa mi očičká. Z chladničky som vytiahla šľahačku a všetko možné ovocie, a nejak to naservírovala.Vyzeralo to asi takto.
Kenov byt Breakfast-09
Zároveň som mu urobila granko, neviem ako on, ale ja som ho priam milovala, a doniesla mu to na stôl. Sadla som si na sedačku a s úsmevom na perách som ho sledovala. Snáď sa zobudí skoro, nech mu to teplé granko nevychladne.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Mar 14, 2015 9:17 pm

Zobudil som sa na nejaké zvuky v kuchyni. Netušil som ani koľko bolo hodín a čo sa deje. Čoskoro však prišla do izby Yuna aj s raňajkami ? V živote mi nikto nespravil raňajky! Teda okrem toho, keď som bol malý. Keď prišla Yuna, už som bol prebudený, len som otvoril oči a pozrel sa na ňu. Ani som si neuvedomil, že som na sebe nemal tričko. "Dobré ránko." Povedal som s úsmevom a nemohol som si odpustiť dodať "Anjelik." Samozrejme som si spomenul na včerajší deň strávený s Yunou. Posadil som sa "To pre mňa?" Zaznela otázka, trošku som bol nadšený, vypadalo to naozaj chutne. "Na takéto prebudenie, by som si veľmi rád zvykol." Uškrnul som sa a hneď aj začal popíjať granko. Odhadla správne, že ho rád popíjam.
"Yosh a ako sa ti spalo?" Opýtal som sa, lebo ma to celkom zaujímalo, mal som fakt skvelú posteľ.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Mar 14, 2015 9:55 pm

Ani som si nevšimla, že sa prebudil. Až kým ma nepozdravil. Uhm, dobré ránko. Žiarivo som sa naňho usmiala, jeho kompliment ma samozrejme potešil. Od anjela mám ďaleko, ale keď si to myslí on, tak mu to nebudem brať. Presadla som si z kresla k nemu, pričom som "nenápadne" pokukovala po jeho hrudi. Ako vždy, keď som mala príležitosť.
Jasné, chvíľu som váhala, či nebudeš proti, predsa len sladké raňajky nemá každý rád. Ale tak, riskla som to a snáď ti to bude chutiť. Preplietla som si s ním prsty na jednej ruke, druhá mu snáď na jedenie stačila. Pokiaľ budeš chcieť, môžem u teba niekedy prespať, alebo ty u mňa, a môžeš si byť istý, že takýchto prebudení sa dočkáš trochu viac. Robila som to rada. Vždy som rada pre druhých varila alebo im pripravovala raňajky a tak, ale doma som k tomu príležitostí veľa nemala.
Hmmmm, fáááájn, aj keď radšej by som sa prebudila vedľa teba. Prižmúrila som naňho oči. Tebe sa isto na tomto gauči dobre nespalo, mohol si si ľahnúť ku mne, čo si si myslel, že ťa znásilním alebo čo? Zaškerila som sa naňho.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Mar 14, 2015 10:14 pm

Položil som granko a začal som jesť. "Dobre" Povedal som tak s poloplnými ústami. Naozaj mi to chutilo a sladké raňajky boli naozaj úžasné, hlavne od Yuny. Jedol som len jednou rukou, no druhou som držal jej ruku. "U mňa môžeš prespať hockedy." Pokrčil som ramenami a pokračoval v jedení. "Ty bývaš vo vašom sídle?" Opýtal som sa zvedavo, keď som dojedol aktuálne sústo. Spať u nej, znamenalo spoznať jej rodinku no a neviem či som do toho chcel ísť, ale podľa toho rozprávania, je to fajn rodinka.
"Nie nie, len som si myslel, že by ti to mohlo vadiť. Nabudúce už budem vedľa teba. " Usmial som sa, aspoň som si bol istý, že jej to nebude prekážať chodili sme spolu len jeden deň, takže preto som to neriskoval, keďže mi na tomto vzťahu záležalo.
Wafle pomaly mizli aj s ovocím z taniera a netrvalo dlho a všetko som to zjedol. Teraz som si uvedomil, že by som si mohol nájsť nejaké čisté tričko, preto som sa postavil a pustil Yunu. "Len sa oblečiem." Povedal som a zaliezol som do svojej izby, kde som sa obliekol. Nebol tu veľký neporiadok, ale zas to tu nebolo ani moc upratané, také neutrálne no... To mi vyhovovalo. "Vážne to bolo dobré." Povedal som, keď som vyšiel z izby s ďalším čiernym tričkom.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Mar 14, 2015 10:29 pm

Faaaaajn. Predstava, že by som spala s Kenom v jednej posteli bola úžasná. Cítiť teplo jeho tela po celú noc...to bolo niečo! Uhm, hai, bývam. Mám to tam rada, je tam taký pokoj. Usmiala som sa. Väčšinou som sa ani s ostatnými členmi klanu nebavila, ak som bola doma, buď som blbla s bratom na izbe alebo niekde vonku, alebo som len trčala sama v nejakej miestnosti. Väčšinou s knihou v ruke.
Ale no táááák, ja ťa nechápem. Ako by mi toto mohlo vadiť? Zavrtela som hlavou, ale tak...jeho strach bol oprávnený. Niektorým ľuďom to ozaj vadí, ale ja som sa medzi nich nepočítala. Bolo radosť dívať sa naňho, ako to všetko bez váhania je. Aspoň som mala istotu, že mu to vážne chutí. Jasné. Kývla som hlavou, keď mi oznámil, že sa ide prezliecť. Netrvalo dlho, než sa vrátil. Čierna na tebe vyzerá sexy! Vyhlásila som, keď som ho zbadala s tým čiernym tričkom.

Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Mar 14, 2015 10:53 pm

Musel som sa trocha uškrnúť sebavedomo, keď mi povedala, že som sexy v čiernom. Stále sedela, a tak som šiel až pred ňu a naklonil sa blízko k nej. "A ty vypadáš sexy vo všetkom." Pousmial som sa a potom som ju pobozkal, tentokrát to bol dlhší bozk a to o dosť, naposledy jej vadili tie moje krátke, a tak som sa chcel polepšiť. Samozrejme ako som ju bozkával som si už sadol vedľa nej a to mohlo spôsobiť, že sa musela trošku natočiť. Pravú ruku som len priložil k jej krku a ľavá, tá prechádzala po boku Yuny. Na sekundu som sa odtiahol. "Toto by ma bavilo stále. " Uškrnul som sa a dal jej ďalší bozk. Miloval som tie jej sladké bozky na mojich bezmocných perách.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Mar 14, 2015 11:10 pm

Heeeeej? Zakšerila som sa naňho. To by som sa ti páčila aj v nejakom vreci? Hm? Nevedela som sa v takomto niečom predstaviť. Vyzerala by som ako totálny dement. Pravdepodobne. Pobozkal ma. Tentoraz to trvalo dlhšie, konečne prestal do mňa podpichovať, aspoň podľa mňa to tak bolo. Rukou som mu pohladila tvár a bozky mu s radosťou opätovala. Ako tak mal ruku na mojom krku, mohol pocítiť, ako rýchlo mi bije srdce, čo mu mohlo naznačiť, že...no...som zamilovaná. Toto sa zvykne diať iba pri ľuďoch, ku ktorým ozaj niečo cítim.
Posadil sa vedľa mňa, musela som sa teda k nemu natočiť, ale to mi absolútne neprekážalo. Druhou rukou som mu vkĺzla do vlasov. Milovala som ten pocit, keď som sa ich dotýkala. Boli proste úžasné! Odtiahol sa. Na jeho poznámku, ktorá mu vykĺzla z úst, som chcela odpovedať, ale nevydalo mi to, pretože ma zase začal bozkávať. Páčilo sa mi to.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Mar 15, 2015 10:11 am

"Aj vo vreci." Uškrnul som sa, keď som sa na chvíľku od nej odtiahol, ale potom som znova pokračoval v predošlej aktivite. Cítil som ako rýchlo jej bilo srdce, tak isto to bolo aj u mňa, ale ja som sa sústreďoval skôr na bozkávanie práve v tejto chvíli, keďže sa mi to naozaj páčilo. Takto to nasledovalo niekoľko minút, až pokiaľ som sa neodtiahol od nej. "Čo plánuješ dnes robiť?" Spýtal som sa a len som sledoval jej tvár, už teraz som mal znova chuť na jej sladké bozky, ale musel som si počkať... Teda vedela sa naozaj dobré bozkávať a s ňou by ma to naozaj stále bavilo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Mar 15, 2015 7:17 pm

To vravíš teraz. Keby to tak ale naozaj bolo a ja by som si na seba navliekla vrece, kto vie, ako by si zachoval. Zaškerila som sa naňho. Nemyslela som to vážne samozrejme. Navyše, vrece na seba by som nenavliekla nikdy, ani keby mi za to ponúkali milión!
Zjavne sa bozkával rád, keď v tom opäť pokračoval. Nevadilo mi to, ba naopak. Bol to nádherný pocit. Doteraz som sa tomu vyhýbala, ale...možno práve Ken je ten...hmmm, pravý? Stále to ale bolo možno, veď sme spolu boli sotva jeden deň, nie? Uvidíme, ako to bude pokračovať.
Nad jeho otázkou som letmo pokrčila ramenami. Neviem, mám voľno, čiže asi nič. Zatiaľ. Ty snáď niečo v pláne máš? Svoju pozornosť som upriamila na jeho vlasy, nesmierne sa mi páčili. Je dosť pravdepodobné, že som sa stala vlasofilom. Alebo som ním už bola skôr, ale prejavilo sa to až teraz.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Mar 15, 2015 7:52 pm

"Nie, ja som zatiaľ voľný, pokiaľ si ma Raikage-sama nezavolá. No vlastne by som mal trénovať ako takmer každý deň." Usmial som sa, keďže som vlastne nemal dnes nič na práci, okrem tréningu. "A čo teda dnes budeme robiť?" Spýtal som sa, náhodou sa mi to, čo sme doteraz robili celkom páčilo. "Napadlo ma, že by sme mohli dať spoločný tréning. Mohli by sme ísť spolu na nejaké jedlo, ak sa ti teda chce." Pousmial som sa, čakal som ako zareaguje, chcel som s ňou stráviť nejaký ten čas. Samozrejme som ju do ničoho nechcel nútiť, mohla odísť, kedy sa jej len chcelo. Možno ani nebolo dobré, ak by som s ňou trávil príliš času, ale to sa ukáže časom. Mne sa to však zdalo, že nám to len prospeje.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Mar 15, 2015 8:13 pm

Jeho nápady neboli zlé. Náhodou boli celkom fajn, obe alternatívy sa mi páčili. I keď ten tréning...záležalo od toho, čo presne zač by bol. Tak fajn, predpokladám, že začneme tréningom asi, že? Usmiala som sa naňho. Ale bez použitia chakry. Dlho som nezažila taký klasický boj, trebárs s tyčou. Ako malá som s nimi sem tam trénovala s rodičmi a celkom som si to obľúbila. Neviem, ako na tom bol on. Kto vie, možno v živote poriadne takú palicu v ruke nedržal.
Ak to tak bolo, mohli sme nájsť niečo iné. Trebárs len obyčajný boj telo na telo. Čisté Taijutsu. Bolo mnoho možností, ktoré sme mohli využiť. A potom iste budeme obaja hladní, tak by sme niekam zašli na obed. Dodala som ešte.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Mar 15, 2015 8:32 pm

"No s tyčou som dlho nebojoval, ale môžeme to skúsiť." Usmial som sa, samozrejme som mal v pláne si zatrénovať si bez chakry, taký poriadny taijutsu súboj som dlho nemal. Taký súboj s tyčou, som tiež dlho nemal, ale vedel som aj dačo z tohto odvetvia. Najviac som však vedel z taijutsu. "Yosh potom isto budeme hladní. " Kývol som hlavou a zobral som zašpinený tanier a pohár, postavil som sa a šiel som to umyť. Chcel som to tu trošku držať v takom priemernom poriadku. "Ako sa ti tu zatiaľ páči? " Spýtal som sa na jej názor o mojom útulnom byte, rozhodne to tu nebolo veľké, predsa som nechcel platiť peniaze za niečo, čo by bolo zbytočné.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Mar 15, 2015 8:41 pm

Okeeeey! Vyzerala som úplne nadšene, ako malé dieťa, ktoré dostalo svoju vysnenú hračku. Bolo to pre mňa niečo ako návrat do detstva, síce to nebude súboj s rodičmi, ale s Kenom. Ale to mi vôbec neprekážalo, skôr som bola zvedavá na to, ako si proti mne poradí.
No, je to tu útulné, čo sa mi na tom páči. Nemám rada zbytočný luxus, ale skôr takú jednoduchosť. Preto bola moja izba oproti ostatným pomerne jednoduchá, tmavá, bola tam obyčajná posteľ, stôl, pár skríň a plagáty po stenách. Ani stopa po luxuse.
Asi tu budem chodiť častejšie. Uchechtla som sa.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Mar 15, 2015 9:01 pm

Hneď ako som sa zbavil špinavého riadu som sa vrátil z kuchyne naspäť k Yune do obývačky. Keď som ju tam videl sedieť, mal som chuť ju znova pobozkať, ale napadla ma jedna otázka. "Uhm, tie tvoje vlasy až po zadok. Sú fakt sexy, ale nerobí ti to náhodou občas problémy." Spýtal som sa skôr zo zvedavosti, lebo tie moje z ďaleka neboli veľké ako tie jej a občas mi robili teda problémy. "Uhm.. o takomto čase sa ešte váľam v posteli." Povedal som, keď som pozrel na hodiny, ale nebol som unavený. Ja som bol skôr ten typ človeka, čo si rád poleží. Tentokrát mi však neprekážalo, že som sa zobudil skôr. Yuna bola pre mňa dostatočný dôvod stávať skôr. "Teba by som tu zniesol aj každý deň, teda pokiaľ by si mi robila také skvelé raňajky do postele." Uškrnul som sa a ešte si sadol na gauč. "Vyrazíme hneď?" Opýtal som sa, bolo mi vlastne jedno či chce vyraziť hneď alebo si ešte trochu odpočinieme.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Mar 15, 2015 9:18 pm

No, robia. Stačí ich ale len zopnúť do chvostíka a problém je vyriešený. Možno by to mal skúsiť aj Ken. Páčilo sa mi, keď mal chlap vlasy zopnuté, proste to vyzeralo to sexy. A ďakujem. Jeho kompliment ma potešil, mohol si všimnúť aj jemnú červeň na líčkach.
Ja teda nie. Väčšinou dlho nespím, ostalo mi to ešte z ANBU výcviku. Síce už o šiestej ráno nevstávam, ale už sa akosi neviem prekonvertovať na režim predtým, kedy som spala do jednej obeda a ešte i to mi bolo málo. Čiže ak ti ich robiť nebudem, tak ma tu chcieť nebudeš? Nadvihla som obočie a s úsmevom zavrtela hlavou. Aj keby som nemusela, raňajky by som mu robila tak či tak. Už len preto, že tak rád spí dlhšie. Hai! Kývla som súhlasne hlavou a chytila ho za ruku. Nevedela som, kde presne sa jeho byt nachádza, čiže ma bude musieť viesť.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Mar 15, 2015 9:33 pm

Do copu by som si vlasy nedal, teda asi sa mi to moc nepáčilo."Viac ti to však sluší, keď ich máš takto rozpustené." Povedal som s úsmevom, mne sa naozaj páčili viac rozpustené vlasy.
Potom ako povedala, že by som ju tu nechcel,ak by nerobila raňajky, zaujal som k tomu skôr taký provokačný postoj. "No to sa ešte uvidí." Uškrnul som sa a vyplazil na ňu neposlušne svoj jazyk. Samozrejme som ju tu chcel, predsa len i keď sme spolu boli len chvíľu, poznal som ju dlhšie.
Keďže už chcela ísť, len som pokrčil ramenami, pevnejšie stisol jej ruku a smeroval som to k východu z bytu, kde som sa samozrejme aj s ňou obul a potom som otvoril dvere. Zobral som si aj mikinu, ak by bolo chladnejšie. Počkal som, kým prejde a potom som zamkol, kľúče som si zobral. Boli sme na chodbe. "Tak poďme." Vyceril som zuby do širokého úsmevu a šiel s Yunou na cvičisko. Samozrejme som ju držal aj za ruku, keďže mi to dávalo taký pocit šťastia, že je stále pri mne? Asi tak nejak to bolo. Presun
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Apr 08, 2015 7:44 pm

A znova sme prišli do môjho bytu. Okey, mal som ísť variť, snáď ma napadne niečo jednoduché, pretože variť som moc nevedel nejaké super jedlá. Mal by som sa to naozaj naučiť. Na dnes som si nedával veľké ciele. Nepodpáliť kuchyňu to bol môj cieľ.
Pri vstupe som odomkol dvere, otvoril a počkal, nech si Yuna vstúpi prvá. Čo to do mňa vošlo? Že by sa stával zo mňa gentleman? Blbosť, len som chcel zapôsobiť... Vyzul som svoje topánky, aby som tu zbytočne nerobil bordel a potom sa pozrel na Yunu. "Noo a nechceš mi rovno pomôcť s varením, veď vieš, aby to tu nevyhorelo." Navrhol som, ak by však nesúhlasila, možno by som uvaril... Uvaril by som párky, hej to by šlo nie?... Alebo čaj, uvaril by som čaj! Napadali ma skvelé nápady, moja tvorivosť bola na bode mrazu.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 08, 2015 7:54 pm

No, Ken sa správal ako Gentleman, páčilo sa mi to. Práve preto som ho obdarovala milým úsmevom, keď som okolo neho prešla do jeho bytu, kde som sa vyzula. Šak nebudem v čižmách behať kade tade po byte, nie?
Zamierila som okamžite do kuchyne, kde som sa oprela o kuchynskú linku a zamyslela sa. No, rada ti pomôžem, ale najprv by si si mal vybrať, čo dnes budeme večerať, nie? Výber bol teda na ňom. Mne to bolo úplne jedno, nemala som žiadne neobľúbené jedla, chutilo mi prakticky všetko. Vytiahla som z vrecka gumičku a zopla si vlasy do chvostíka, predsa len, keď už teda budeme spolu variť, tak snáď nedopustím to, aby sa moje vlasy váľali kade tade po jedle.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Apr 08, 2015 8:11 pm

Za môj malý kúsok hodný gentlemana, mi dala milý úsmev, ono to aj fungovalo a ženy si to všímali? Plánoval som v tom pokračovať, možno. "Ja netuším..." Chvíľku som sa zamyslel. "Dáme si mäso. Určite mäso a zeleninu!" Bola to prvotná myšlienka, nebola predsa zlá, určite som tu mäso skladoval a zeleninu som jedával dosť často. Teda najradšej som jedával ovocie, ale zelenina sa dala taktiež jesť, takže pohoda. Zopla si vlasy do gumičky, celkom som ju pozorne sledoval, tá vyzerala všade dokonale aj so zapnutými vlasmi v kuchyni. "Tak nejaké mäso." Pokrčil som ramenami, zamieril do chladničky, do spodnej časti, kde som mal zamrazené veci, vytiahol som najskôr kuracie mäso a položil ho na stôl. Umyl som si ruky, lebo sme šli pripravovať jedlo. "Dobrý začiatok nie?" Povedal som s úsmevom, troška s iróniou v hlase a vytiahol som zeleninu, teda veľa zeleniny, nebola stará, celkom čerstvá, ale nevedel som, čo presne použijeme. Preto som sa pozrel len na Yunu a čakal s úsmevom.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 08, 2015 8:42 pm

Typický chlap! Poznamenala som s úsmevom. Nevedela som si predstaviť chlapa, ktorý by chcel žrať aj niečo iné, než len mäso. Mať ho aspoň trošku v každom jedle...to je také mužské. Nenamietala som ale nič, sama som sa pristihla pri tom, ako som takmer slintala pri spomienke na fajné mäsíčko a čerstvú zeleninku.
Ukázala som mu zdvihnutý palec, keď vybral to mäso a nazval to dobrým začiatkom. Zatiaľ áno. Odlepila som sa od kuchynskej linky a uprela zrak na tú kuracinku. Rozbalila som ho a prezrela, vyzeralo dobre. Fajn. Táákže, pripravovať mäso vieš, že? Verím, že áno, ja sa zatiaľ postarám o zeleninku. Vytiahla som si drevenú dosku, nožík a pustila sa do rezania rôzneho typu zeleniny, ktorú budeme potrebovať.
Sem tam som mrkla na Kena, či mu s tým treba pomôcť alebo nie...Ale on to zvládne!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Apr 08, 2015 9:00 pm

*Takže pripraviť mäso, to bude určite jednoduché. Len si spomenúť, ako presne sa to robilo.* Hovoril som si v mysli a na Yunu som sa len priblblo usmieval. Takže, v prvom rade som šiel to mäso umyť. Našťastie nebolo tuho zamrazené. Boli to kuracie prsíčka. Takže jednoducho mňamka, samozrejme sa to muselo nejako pripraviť. Keď som mal mäso umyté, následne som ho položil na ďalšiu dosku, ktorú som tu mal. Jednoducho som to mäso pripravil na pečenie, osolil, nakorenil a podobné blbosti. Teda kto vie, čo všetko som do toho dal, ale rozhodne som musel pri tom vyzerať epicky! Nakoniec som sa usmial na Yunu a ukázal na pripravené mäso. "Asi to už bude?" Opýtal som sa pričom som sa pozeral na Yunu, ako rezala zeleninu. Šlo jej to rýchlo. Určite v tom mala vysoký skill, jednoducho profi krájač zeleniny Yuna Seishin v akcií. Ani neviem, prečo ma takto večer napadali takéto blbosti, ale čo už.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 12, 2015 8:35 pm

Nakrájala som zeleninu, zmiešala ju. Vyzeralo to celkom chutne. Následne som zapla rúru, aby sa nahriala na určitú teplotu, kým tam Ken vloží to kurča.
Škerila som sa ako mesiačik na hnoji, keď som videla, ako Ken okolo toho behá. Vyzeralo to komicky a ja som mala čo robiť, aby som sa na plné hrdlo nerozosmiala. Snažila som sa tváriť čo najvážnejšie, ale priznajme si to - nešlo to.
Fajn. Vyzerá to zatiaľ dobre. Venovala som mu milý úsmev, stále som sa ale musela premáhať, aby som sa nerozrehotala. Vzala som od neho to kurča a strčila ho priamo do nahriatej rúry. Uf! Vydýchla som si a otočila sa k nemu. Máme teraz pomerne dosť času, kým sa upečie. Čo budeme robiť? Naklonila som hlavu na stranu a prezrela si ho od hlavy po päty. Vykročila som smerom k nemu a natiahla ruku k jeho lícu, ktoré som pohladila. Roztomilý. Poznamenala som a postavila sa na špičky, aby som ho mohla pobozkať. Predsa len, bol o dosť vyšší odo mňa.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru