Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenov byt

3 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 31, 2014 8:49 pm

First topic message reminder :

Kenovo bývanie
I napriek tomu, že je Ken syn bývalého Raikageho, tak mal aj vlastný malý byt. Dá sa tu nájsť všetko možné, je to byt pre dve osoby, nie moc veľký. Všade je celkom moderné zariadenie a nič tu nechýba. Prvým poznávacím znakom je v celku neporiadok... Ale nie je tak veľký, len taký primeraný. Druhým znakom je veľká postel Kena. Ken dokáže spať na hocičom, ale najviac miluje svoju posteľ.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat Apr 18, 2015 7:28 pm

Všetko prebiehalo dokonale, keď v tom som začul klopkanie. Našťastie mi Yuna rozviazala ruky a ja som si dal šatku dole. Obliekol som sa... "Skvelé načasovanie, dva týždne nič nerobím a práve teraz!" Bolo jasné, že ma to nepotešilo. Nemal som však na výber. Keď som sa obliekol, zobral som si výbavu. Neuniklo mi, že je Yuna mrzutá, ale nedalo sa nič robiť. Obul som sa, skontroloval pre istotu či je všetko vypnuté a šiel som za ňou potom som ju dohnal a šiel vedľa nej. "Náááh zákon schválnosti .." Poznamenal som a usmial som sa. Musel som mať predsa ne svet pozitívny pohľad, nech sa deje čokoľvek aj keď toto ma nepotešilo, stávali sa aj horšie veci.
(Presun)
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 21, 2015 1:33 pm

Prišiel som domov, najedol som sa a pripravil si veci na ďalší deň a výlet... zobral som si celkom dosť veci, nezmestilo sa mi to do tašky, tak som to musel dosť zredukovať. Čas dosť rýchlo ubehol a ja som unavene spadol do postele. Samozrejme som myslel na Yunu, neviem prečo nemohol som prestať na ňu myslieť...
Na druhý deň som vstal dosť skoro, bolo to viac menej nepríjemné. Znova som sa najedol, šiel som sa osprchovať. Dal som si studenú rýchlu sprchu na prebratie, studenú vodu som zvládal celkom obstojne. Potom ako som sa celkom prebral som si obliekol čisté veci. Do kúpeľne som sa ešte párkrat vrátil, kvôli pár veciam... Pozrel som sa na to, koľko je hodín, uvedomil som si, že by som si mal pohnúť, aby na mňa pri bráne nečakali. Zobral som si tašku, celú výbavu, zamkol som bytu a vykročil som. V tom som mal blbý pocit, že som niečo zabudol. Vrátil som sa späť do bytu a skontroloval som či je všetko v poriadku, vypnuté spotrebiče a podobne. Všetko bolo fajn. Stále som mal ten blbý pocit, keď v tom som si spomenul, že som mal Yune priniesť náhrdelník. Našiel som ho v tých nohaviciach, ktoré som mal včera. Následne som si ho zobral do ruky a zamkol byt tentokrát som si bol istý, že všetko je v poriadku a šiel som smerom k bráne.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Aug 05, 2015 11:09 am

Cestu sem som si pamätala, nebolo to tak dávno, keď som tu bola naposledy. Počkala som, až Ken odomkne dvere, následne som sa okamžite narvala dnu a vyzula si topánky. Nebudem mu tu snáď behať po kobercoch v topánkach ako nejaký nevychovaný spratok. Tak čo teraz, zlato? Nie si hladný? Opýtala som sa ho pre istotu. Ak by bol, pokojne by som mu niečo navarila, nech mi tu chudák nehladuje. 
Stála som tak ako taký ypsilon a čakala, čo z neho vlastne vypadne. Kto vie, možno hladný nebol a mal nejaký iný nápad, čo robiť. Nom, nechávala som to na ňom. 
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Aug 05, 2015 12:59 pm

Došli sme sem, odomkol som dvere a počkal si, nech sa dnu nasačkuje Yuna. Za ňou som zatvoril dvere a vyzul sa. Keď sa ma opýtala na jedlo, akurát som prechádzal okolo nej a smeroval do kuchyne. "Jedlo môže počkať." Odpovedal som a zobral som si jablko, ktoré som hrýzol. Znova som prišiel k stojacej Yune s jablkom v ruke. "Aj tak tu nič nemám, takže variť nemá zmysel." Dodal som a znova si odhrýzol z jablka. "Ak máš veľký hlad, môžem po niečo skočiť." Navrhol som, pri čom som jablko dohrýzol a ohryzok som hodil priamo do koša. Čakal som, čo odpovie, aby som sa prispôsobil situácií.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Aug 05, 2015 1:23 pm

Pousmiala som sa. No dobre, ako chceš. Pokrčila som ramenami. Bolo mi divné, že nebol hladný, keďže je chlap, ale možno...možno mu postačí na nasýtenie to jablko, ktoré si z kuchyne doniesol. Nie, nie, nie som hladná. Zavrtela som hlavou a jemne sa usmiala. Nepotrebovala som veľa jesť, vystačila som si fakt s minimom, a aj to som väčšinou jedla šaláty a takéto veci, občas nejaké mäso. 
Taaaak, a čo teraz, hm? Priblížila som sa k nemu, pričom som ruky presunula na jeho ramená a usmievala sa k tomu ako mesiačik na hnoji.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Aug 05, 2015 1:41 pm

Takže ani jej sa nechcelo nejak jesť, len som sa tomu pousmial a po jej otázke som len naklonil hlavu jemne doprava. "To snáď vieš nie?" Odpovedal som a usmial som sa. Jednu ruku som presunul na jej bok a druhá mi znova skĺzla na jej pozadie, ktoré som zmačkol. Potom som si šiel po ďalší bozk. Dúfal som, že nás dnes nevyruší niekto ako naposledy.
Yuna bola proste neodolateľná a dnes som si nevedel pomôcť, veľmi ma priťahovala a nič by ma neodradilo. Snáď by som ignoroval aj správu od Raikage.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Aug 05, 2015 5:56 pm

Pozrela som sa mu priamo do očí. Nemusel mi nič vravieť, aby som zistila, o čo mu vlastne ide. Chcel si zopakovať to, čo sme predtým kvôli náhlej práci nedokončili. A keďže ja som nebola tak pobožná a takéto veci si neodopierala, skôr ich uvítala, nemala som proti tomu absolútne nič, pretože som sa v tej chvíli začala cítiť podobne ako Ken. 
Hai, ty môj drak. Usmiala som sa naňho a bozky mu opätovala, pričom som ho začala jemne tlačiť do spálne, kde som ho postrčila do postele a sama som sa nad ním rozkročila, pričom som sa nad neho naklonila a vlepila mu rovno francuzák. Okrem toto som ale zatiaľ nerobila nič iné. 
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Aug 05, 2015 7:25 pm

Na sekundu som sa od nej odtiahol. "Naah, nehovor to, znie to čudne." Poznamenal som a pokračoval v bozkávaní, až pokiaľ sme neprišli do spálne. Strčila ma na posteľ a rozkročila sa nadomnou. Hneď mi dala ďalší bozk, tentokrát zapojila aj jazyk. Spravil som to isté. Pocit to bol úžasný, znova sa mi rozbúchalo srdce a ja Chvíľu to pokračovalo. Ja som ruky presunul na jej chrbát a tam som uvoľnil tie jej chrániče na hrudi. Bozky som stále oplácal a pokračoval som vo vyzliekaní jej hornej časti, teda až na spodné prádlo, toho som sa ešte nechytal.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Thu Aug 06, 2015 7:25 pm

Neznie, takže ti tak budem hovoriť, koľko chcem a ty mi to jednoducho nezatrhneš. Zaškerila som sa naňho provokatívne, bolo mi jedno, či sa mu to páči alebo nie. Ruky mi vlastne behali po celej jeho hrudi, nižšie zatiaľ nešli, kým som Kena bozkávala. Následne som ale prestala a presunula sa k jeho krku, kde som v bozkávaní pokračovala. 
Pocítila som, že sa mi snaží dať dole to moje "polotričko" s chráničom, ako som to ja nazývala. Trochu som mu dopomohla, musela som sa však na chvíľu Kenovho krku vzdať. Keď som ho úspešne zobliekla, vrátila som sa k svojej predchádzajúcej činnosti. A ďalšie veci, detičky, sa bohužiaľ, nedočítate, pretože budú pred vami skryté xD. Takže...Pomodliť sa, vyčúrať a spať!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Aug 22, 2015 5:37 pm

Bolo to krásne, to som si musela priznať. Nádherné prežité chvíľky len s ním. Bolo to niečo, čo nás spojilo ešte viac, vytvorilo sa medzi nami pevné puto, aspoň tak to bolo z mojej strany.
"Trdlo." Pobozkala som ho jemne na líce, pričom som sa k nemu jemne túlila a užívala si jeho blízkosť. Dlho to tak však neostalo, pretože sa priamo pred našou posteľou v obláčiku dymu objavil ANBU.
"Čo to...?! OKAMŽITE VYPADNI!" Zvreskla som naňho, pričom som sa zakryla s paplónom snáď až po bradu. Že sa nehanbil sa tu objaviť pred holou ženskou! Úchyl jeden.
"Ospravedlňujem sa, že som tu len tak vtrhol, ale mám pre vás oboch povolávacie príkazy a zdá sa, že sú neodkladné." Podal nám obom listy a následne zmizol. Roztvorila som teda ten svoj.
"Zničenie Oto?" Nadvihla som jemne obočie a pohľad stočila ku Kenovi. Nestačila som sa diviť, sotva Atsuka zasadla na miesto Raikage a už dedinu hrnula do vojny.
"Zdá sa, že práca v tomto nepočká." Povzdychla som si, pričom som sa natiahla po svoje oblečenie a rýchlo sa obliekla. Vlasy som si zopla do jednoduchého chvostíka.
"Stretneme sa na bojisku, láska." Naklonila som sa k nemu, pričom som ho pobozkala jemne na pery a rovnako ako ANBU predo mnou, i ja som zmizla v obláčiku dymu.


-PRESUN-
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Aug 23, 2015 9:25 pm

Bolo mi s Yunou skvele, pritúlil som sa k nej a užíval si to tu s ňou. Samozrejme ako bolo zvykom, niekto nás vyrušil. Yuna zareagovala dosť agresívne a ja som sa začal trošku smiať. Prišlo mi ironické, že nás znova niekto musel vyrušiť. Vzal som list a prečítal som si ho. ANBU zmizol, potom čo som prečítal list som trošku ostal prekvapený. Útok na Oto? Atsuka sa toho kágovania moc nebála, ale bol to rozkaz a ja som mal povinnosť ho splniť.
"Asi nepočká." Pokrčil som ramenami a začal som sa obliekať, tak ako Yuna. Ona bola už hotová a ja som si vychutnal jej bozk, predtým než odišla, teda zmizla v obláčiku dymu. Ja som sa doobliekal, najedol a tiež som odišiel z bytu..
Presun

Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 11, 2016 3:41 pm

Dorazili sme domov. No, prakticky sme bývali spolu, ale pravdou bolo, že aby ma moja rodina neobviňovala z toho, že som sa na nich vyprdla, sem tam sme žili aj v našom klanovom sídle.
"Ach...konečne doma." Pousmiala som sa na Kena, ktorý stál hneď za mnou. Vyzula som si topánku, svoj kabátik hodila na vešiak, následne som vošla do obývačky, kde som sa usadila na gauč.
"Čože si to spomínal? Film? Chceš si pozrieť nejakú komédiu? Alebo snáď Horror?" Zaškerila som sa. Pravdou bolo, že odkedy som podstúpila ANBU výcvik, horrory ma tak nestrašili ako kedysi. Nebála som sa. Nemali na mňa absolútne žiaden vplyv, preto som vylúčila, že by si chcel pozrieť niečo z tohto žánru. Naznačila som mu, aby si sadol vedľa mňa. Mienila som mu ošetriť všetky tie odreniny, kým bude vyberať, čo si pozrieme. Mne to bolo jedno, mala som rada všetky žánre. Okrem romantických. Na tie som bola akosi alergická.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 11, 2016 5:59 pm

Konečne sme boli u nás doma. Vlastne ani sa to nedalo moc nazývať domov... Proste sme bývali v tomto byte, ktorý som mal... Občas sme zašli k Yune na pár dní, aby sa jej rodičia nesťažovali, že ich nenavštevujeme. Nevadilo mi to, keď to tešilo Yunu, nemal som proti tomu nič. Niekedy jej matka dokázala byť milá inokedy vedela chytiť poriadný rage..
"Yosh, konečne doma." Poznamenal som ako ona pri vstupe, vyzul sa a hodil mikinu na vešiak. Yuna hneď začala s filmom, popravde mi to bolo jedno. Horrory, nuž nebál som sa, ale niektoré Jumpscary boli vážne nepríjemné... Ono najhoršie je, aspoň u mňa, keď to človek očakáva a ono to vážne na vás skočí... Nie to by som nechcel aby videla Yuna... Posadil som sa vedľa nej, keď mi to naznačila. "Uhm, mne je to jedno. V pohode tam daj aj nejakú komédiu, vyber si nejaký film. " Odpovedal som pomerne jednoducho. "Len nie romatický..." Uhm, toto sme mali s Yunou rovnaké. Nastavil som k nej pravú ruku, na ktorej som mal tie odreniny, nič vážne, ale keď bola tak ochotná, tak why not?
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 11, 2016 6:27 pm

"No jasné, výber zase padol na mňa." Zaškerila som sa naňho. Rozmýšľala som nad tým, čo by sme si mohli pozrieť. No. Bolo tu vážne veľa možností, a ženy sú známe tým, že si akosi vybrať nevedia. Nechala som to teda zatiaľ tak a jemne sa dotkla Kenovej ruky. Yep, odreniny nie sú nič vážne, ale za to moc pekne nevyzerajú. Moje ruky obalila zelená medická chakra, s pomocou ktorej v priebehu pár minút neostala po odreninách ani len stopa.
"Som dobráá, nie? Občas premýšľam...čo by si ty bezo mňa robil?" Prisunula som sa k nemu trochu viac, natiahla sa a dala mu pusu na líce.
"Trdlo nešikovné." Odtiahla som sa od neho.
"Ale ja neviem, aký film si pustíme...meh. Vieš, že si nikdy neviem nič vybrať!" To musel poznať hlavne na tom, keď sme šli...trebárs na rande alebo niekam na večeru, že trvalo dobrú polhodinu, než som si vybrala, čo si obliecť. No čo, ženské!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 11, 2016 6:46 pm

Yuna sa dala do práce, pomaly mi začala liečiť rany. Behom pár minút som bol ako nový a po jej poznámke som kývol plecami. "Tiež občas premýšľam, čo by som bez teba robil. Ale asi by som viacej pil... alkohol " Uškrnul som sa, po tých ranách nebola naozaj ani stopa. "Ďakujem, a čo tvoje rany?" Opýtal som sa, o Shōsen no Jutsu som toho veľa nevedel. Vždy som to videl použiť len niekoho na niekom ale nie na sebe... Síce bola by blbosť, ak by to nefungovalo na seba.
Tú jej poznámku ,,trdlo nešikovné" som si nenechal...
"No neviem ktoré nešikovné trdlo dnes prehralo." Vyplazil som na ňu jazyk. Musel som si ešte trošku rýpnuť do nej. Toto sa nestáva predsa len každý deň, tak som využíval situáciu.
Potom sa ozvala, že nevie čo si pustíme. Ach tie ženy... "Ale, veď na tom nie je nič zložité." Postavil som sa, naozaj jednoducho zapol televízor a behom pár sekúnd som tam zapol prvú komédiu, ktorú som tam videl. Bol to Macík Ted 2. Pokojne som si sadol k Yune, tak bližšie. Čakal som či náhodou nebude chcieť ona pomôcť s tými odreninami alebo niečo podobné, niekedy malá potenciu simulantky a trošku som sa tu o to musel viac starať! Vážne si nevymýšľam, ale zdalo sa mi to tak!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 11, 2016 7:00 pm

Áno, bol ako nový. Vypraný v Perwolle.
"Och, ty alkoholik. Ale tak, musel by si si nájsť novú spoločnosť, pretože Nao má dokonca aj deti!" Uchechtla som sa. Vždy keď som ho videla s deckom, musela som sa zasmiať. Ono, vyzeralo to hrozne komicky, že človeka, ktorý sa vždy snažil pôsobiť ako nejaký badass bezcitný chlap, zlomilo umrnčané, uplakané a usraté decko. Nie, fuj, nemám rada deti.
"Aaaale, to je v pohodičke. To níííííč." Mávla som rukou, ale v duchu som kričala - k*rva, však mi to ošetri!!!, no, bola som v tomto...trochu simulantka. Teda, teraz konkrétne nie tak úplne, ale schválne som si sama svoje odreniny neošetrila, aby sa mi o ne postaral on. A čo?! Zbožňovala som, keď sa o mňa staral. Bolo to také...úúúú...cítila som sa ako princeznička.
"Ja viééém, ja viééééééééém, ale však ma poznááš. Horrorom sú pre mňa hlavne filmy s viac časťami, pretože si neviem vybrať, ktorú pozrieť. Meh." Nakoniec si predsa len vybral. Macík Ted 2. To som ešte nevidela, ale vzhľadom k tomu, že prvú časť áno, vedela som, že o zábavu máme postarané.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 11, 2016 7:18 pm

Yuna mala pravdu, keďže Nao mal deti, nesedávali sme už tak dlho v bare.. teda vyhovovalo mi to. Človek tam zbytočne zabíjal čas. Raz za čas sme sa naozaj opili, už nejaký ten čas nie, ale určite niekedy zas zavolá...
Sedel som tak vedľa Yuny, film sa začal, no nepáčili sa mi tie jej rany na rukách a kto vie kde ešte. Hrala, že nič ale nebolo to len tak. Pozrel som na ňu. "Naozaj nechceš niečo spraviť s tými odreninami ? Nevypadá to pekne... Ja sa ti o to postarám!" Mierne som sa uškrnul a postavil som sa. O pár sekúnd som prišiel s dezinfekciou a menšími obväzmi, na niektoré väčšie odreniny. Položil som to na stôl. Stále som jedným okom sledoval tú komédiu...
"Ukáž mi tu ruku." Povedal som jej, keď som si k nej sadol a dal som jej pusu na líce. Keď tak spravila, vydezinfikoval som jej rany na jednej ruke. Určite ju to trošku zaštípalo. Pomedzi to som sledoval film. "Povedz ak by som robil niečo zle, nie som odborník ako ty." Dodal som a pokračoval som vo svojej lekárskej pomoci. xD
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 11, 2016 7:34 pm

Zavrtela som hlavou.
"Nieee, vážne nemusíš, však to nič nie je, zahojí sa to." Snažila som sa rôznymi spôsobmi prekrývať to, čo som vážne chcela. Keď povedal, že sa mi o to postará, sťažka som si povzdychla, ale v duchu mi začali vybuchovať ohňostroje, poníky srať dúhu, prehnalo sa tam asi desať nyan mačiek. Hotová oslava. S hranou neochotou som mu podala ruku a keď sa nedíval, nahodila som ultra mega super xicht *le obrázok.

Kenov byt - Stránka 3 Maxresdefault

O, áno, Ken, ide ti to skvele...o áno, rozmaž to, rozmaž to všade, Ken, rozmaž tu sračku! Že som vyzerala jak čistý úchyl, to ma akosi netrápilo, avšak keď sa náhodou Ken náhodou na mňa kukol, začala som si pískať a tváriť sa, že ja nič, ja muzikant, pričom som obzerala obrazy na stene.
"Na amatéra ti to celkom ide." No, viac menej som ho podpichla, ale nemyslela som si, že niečo také ho bude štvať, keďže on nebol taký ten medický typ. Film som zatiaľ veľmi nevnímala, pretože som si akosi veľmi užívala tú Kenovu starostlivosť. Až príliš, povedala by som, to sa dalo poznať podľa toho môjho psycho xichtu.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 11, 2016 7:51 pm

Šťastie, že som sa pri práci nepozeral na jej creepy face, lebo by som asi zobral nohy na ramená a zdrhol, čo najrýchlejšie odtiaľto preč, veľmi ďaleko... Ale naozaj...
Jej poznámka mi nejak nevadila, skôr som to bral ako pochvalu, lebo som bol amatér, radšej som veci ničil, než ich spravoval. Použil som len menší kúsok obväzu, aby som jej jedno väčšie zranenie obviazal. O chvíľku som si presadol na druhú stranu a tam som jej pár rán len vydezinfikoval, nebolo toho veľa... Obväz som použil len raz. "Nič iné ťa neboli? Nemáš nič na nohách?" Opýtal som sa, trošku som si znel ako nejaký lekár... Dúfal som, že som jej nejako nepoškodil povrchovo nohy, lebo na Yune to bola naozaj pohľadná časť, navyše keď si dala opätky a sukňu tak som bol K.O. z nej... Ale to asi vedela ona sama... Preto by som bol nerád pre nejaké nepekné rany na nohách aj keď, milovať ju budem stále takou aká je... Plus tú boli medici, ktorí mali zázračné ruky a dokázali odstrániť naozaj aj horšie zranenia.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 11, 2016 8:05 pm

No. Štípanie pri dezinfekcii mi nevadilo, pripadala som si ako nejaké vydržiavané prasiatko. Ktoré majú všetci radi. Aspoň ono má ten pocit a pri tom tu ide úplne o niečo iné. Ale to je jedno, narozdiel od toho, ma mal Ken rád! Nie, on ma mal viac než rád!
"Nie, ďakujem." Pohladila som mu líce a venovala mu krátku pusu na pery. Už som sa netvárila ako psycho úchyl, takže sa nemal čoho ľakať, no. Ešte to by mi chýbalo, aby zdrhol a už sa nevrátil! Ajajajaaaaaaj! Tie rôzne lekárske veci, ktoré tu priniesol som odstrčila nabok. Niečo ma napadlo. Plán, ktorý sa viazal na sľub, ktorý som mu dala. Rozmýšľala som, či teraz...alebo až po filme. Asi po bude lepšie. Pritúlila som sa ku Kenovi a takto som sa dívala na toho Macíka. Smiala som sa pomerne často, pretože tam bolo dosť...hm...trochu...neslušných vtipov, hlášok, rôznych scén. No, a to som mala vážne rada!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 11, 2016 8:28 pm

Tak, moja práca bola na dnes hotová, teda čo sa týka ošetrovania. Len mi dala letmú pusu na pery a potom dala tie veci k ošetrovaniu nabok. Yuna sa ku mne pritúlila, no ja som jej dal len tak pusu do vlasov. S filmom som bol spokojný, a zrejme padol aj Yune, pomerne sa smiala, takže som naozaj bol spokojný. Jednou rukou som si našiel cestu k tomu, aby som ju objal okolo pása tá druhá si len našla tú jej ruku a vyplnil som tak medzeru medzi prstami. "Tieto chvíle... mi chýbali.. než som ťa spoznal." Ani neviem, na čo som to hovoril, ale napadlo ma to hlavne pri tom, ako som si spomenul na jej otázku ohľadom toho, čo by som bez nej robil... Sám neviem, teraz to nebolo predstaviteľné...
Ale akože už som začal byť fakt romantický a to začalo byť fest nebezpečné, snáď sa čoskoro zmením na Kena z cukru ? Alebo Kena z barbie rozprávky? Nie! Musel som hneď spraviť niečo chlapské. Najlepšie ísť do kúpeľne, dať si pár klikov a ísť po kladivo a niečo opraviť... Ale keď som bol v takej príjemnej polohe. Fuck it! Zahnal som tieto absurdné myšlienky a radšej som sa pozeral na film...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 11, 2016 8:55 pm

Pousmiala som sa, keď ma objal a preplietol si so mnou prsty. Jeho slová vo mne vzbudili predstavu, čo by som robila, nebyť jeho. Najskôr by som bola stále stratená, zdeptaná a hlavne by som sa cítila sama. To Ken bol tým, ktorý mi pomohol sa z toho dostať. A zároveň dôvodom, vďaka ktorému som bola šťastná.
"Napriek tomu si ma musel vidieť takmer nahú k tomu, aby si sa k niečomu odhodlal, nie?" Narážala som práve na Onsen, kde sa mi Ken kedysi...pred niekoľkými rokmi vyznal. Iste ma očumoval!
"Aaaale nie, som rada, že sa to vôbec stalo. Yep. Práve prežívam najlepšie roky svojho života..." Natočila som sa k nemu. Trocha romantiky nezaškodí. Ken sa nemusel báť, že by sa snáď "cukrovatel" alebo tak niečo...pretože o chvíľu to už Ken z cukru veruže nebude. Je pravda, že film ešte neskončil. Ale...dopozerať si ho môžem inokedy.
"Budem ťa čakať v kúpeľni, miláčku." Šepla som mu do ucha, následne som vstala, vzala som si dve poháre, fľašu vína a zmizla som v kúpeľni, kde som si napustila vaňu, vyzliekla sa a vošla rovno do nej. Naliala som vínko do oboch pohárikov, jeden som si vzala a po trošičku si popíjala, kým sem príde Ken. Nebála som sa zatiaľ toho, žeby niečo uvidel, bolo tu toľko peny, že mi zarkývala celé telo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 12, 2016 3:10 pm

"Stále lepšie, než by som sa k tomu odhodlal v krčme nie?" Uškrnul som sa, neviem prečo práve v Onsenu.. No proste to tak bolo, ja som to neriešil...
"Yo, lepšie som si ich nevedel predstaviť. " Potvrdil som len čo povedala. Sledoval som film, dokedy mi nepovedala, že ma bude čakať v kúpeľni. Potom som sledoval ju, ako odchádza z miestnosti. Natiahol som ruky k stropu a vyhupol som sa na nohy. Počul som ako si Yuna napúšťa vaňu. Medzi to som si hodil do úst žuvačku a ešte chvíľku som sledoval televízor ako som stál. Nakoniec som ho vypol, to už som nepočul tečúcu vodu v kúpeľni. Zhodil som zo seba tričko a poškrabal som sa vo vlasoch. Vyrazil som do kúpeľne. To už Yuna ležala vo vani s vínom... Dnes mala naozaj zaujímavú náladu. Vďaka bohu, že som si tu dal tak veľkú vaňu. Zhodil som zo seba nohavice a potom som vkĺzol k Yune do vane... Zobral som si do rúk pohar vína. "Na tých bublinkách si si dala záležať." Poznamenal som, keďže ich tu bolo naozaj celkom dosť. Odpil som si vína. "Dnes si čisté prekvapenie." Dodal som a fúkol som do bubliniek len tak...
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 12, 2016 4:54 pm

Nečakala som dlho. Ken sa tu čoskoro objavil, tak, ako som chcela. Bez trička. Ommm. Ako som ja milovala dívať sa na tú jeho vypracovanú hruď. Nespustila som z neho oči, ani keď sa začal vyzliekať a prakticky som od jeho tela odtrhla zrak, až keď zmizol v tej kope peny, ktorú som tu urobila.
"Hmmm...snáď si si nemyslel, že sa ti rovno ukážem nahá." Vyplazila som naňho jazyk a odpila si z vína, pričom som sa mu dívala do očí. Mierne vyzývavo, ale inak som nerobila absolútne nič. Zatiaľ. Možno som čakala na to, až urobí niečo on. Alebo som ho chcela trochu ponaťahovať. Mohol si to vysvetliť ako chcel.
"No, ja svoje sľuby plním. A dávam si záležať na tom, aby to stálo za to." Zaškerila som sa naňho.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 12, 2016 7:28 pm

"Tak, bolo by to jednoduchšie." Uškrnul som sa a zas som si odpil z vína. Nahodila ten vyzývavý pohľad, presne taký, že som mal chuť po nej okamžite skočiť. Nie akože doslova, ale chápete...
Jednoducho ma zas provokovala! Toto dokázala vždy véééľmi dobre spraviť. Jej trpezlivosť bola proste z ocele.
"Vieš, vždy ma zaráža..." Pomaly som sa napil z vína, aby som spravil dramatickú pauzu. "... ako dokážeš byť až tak evil!" Mierne som sa pousmial, no nemal som pravdu? Yuna bola až moc íííííívl [evil]!!!! Ona sa v tom isto vyžívala, ako sa na mňa pozerala vyzývavo, vedela že som proti nej bezmocný, a presne preto ju to bavilo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 3 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru