Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenov byt

3 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sat May 31, 2014 8:49 pm

First topic message reminder :

Kenovo bývanie
I napriek tomu, že je Ken syn bývalého Raikageho, tak mal aj vlastný malý byt. Dá sa tu nájsť všetko možné, je to byt pre dve osoby, nie moc veľký. Všade je celkom moderné zariadenie a nič tu nechýba. Prvým poznávacím znakom je v celku neporiadok... Ale nie je tak veľký, len taký primeraný. Druhým znakom je veľká postel Kena. Ken dokáže spať na hocičom, ale najviac miluje svoju posteľ.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down


Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Sun Apr 12, 2015 9:00 pm

Ja som si to všimol! Ten Yunin výraz, ktorý sa snažil byť tak seriózny, ale vnútri šla vybuchnuť smiechom. Toto mi rozhodne neušlo. "To som vážne až tak hrozný pri tom ?" Opýtal som sa s úsmevom, nedalo sa s tým nič viac robiť. Nakoniec Yuna zobrala to mäso a dala ho do rúry, takže sme mali čas. Videl som, ako sa ku mne blížila, na otázku čo budeme robiť som jej neodpovedal, len som počkal, ako prišla ku mne a dala mi ruku na líce. Potom sa postavila na špičky a ja som ju pobozkal, schválne som jej dal dlhší bozk na pery."Sexy." Povedal som jej asi toľko, teda ona mne povedala roztomilý, kto vie čo presne na mne bolo roztomilé. Nejako som nestrácal čas, jednoducho som si ju chytil a posadil som si ju na kuchynskú linku. Nasledovalo pár bozkov na pery a potom som ju začal bozkávať na krku. Teraz to bolo ideálne, bola v dostatočnej výške, aby sa nemusela staviať na špičky nôh. Takže mne to vyhovovalo a predpokladal som, že aj jej.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sun Apr 12, 2015 9:11 pm

Zahryzla som si do pery, ako som sa snažila nesmiať sa. Nieee, len si sa pri tom tak tváril, ako keby si sa snažil vytvoriť nejakú najmocnejšiu techniku sveta. Nakoniec som sa predsa len uchechtla, ale snažila som sa i naďalej držať na uzde. Bozk som mu opätovala. Samozrejme. Milovala som tie jeho pery, boli ako...mentosky. Dáš si jednu a chceš ďalšiu. Začervenala som sa pri tom jeho komplimente, dlhé roky som to od nikoho nepočula.
Z ničoho nič som sedela na kuchynskej linke. Kenovi teda sila fakt nechýbala, možno som bola prťavá, ale stále som nemala len 30 kíl a teda zdvihnúť ma takto by niekomu mohlo robiť problém.
Začal ma bozkávať na krku. Tak ma ten krásny pocit nabudil, že sa moje srdce prudko rozbúšilo, doslova ma to rozpálilo. Bolo to niečo, čo som dlho nezažila. Zaklonila som hlavu a hrýzla si do pery, nech tu nedajbože nevzdychnem. Proste som sa len usmievala ako mesiačik na hnoji, ako keby som snáď z toho bola úplne mimo.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 13, 2015 3:03 pm

Pokračoval som teda v tom, že som ju bozkával na krku. Yuna preháňala, predsa len nebola to až taká námaha ju trošku zdvihnúť na kuchynskú linku. Bolo to naozaj super, tieto chvíle som si užíval zo všetkého najviac. Srdce mi tĺklo o niečo rýchlejšie, to som dosť pociťoval. Trošku som očervenel a začalo mi byť teplo. Na chvíľku som prestal s bozkami na krku a zahľadel sa na Yunu. Trošku som naklonil hlavu na stranu a potom, potom som si dovolil jej znova dať bozky na pery. Zapojil som do toho aj jazyk, užíval som si tieto bozky, sekundou viac a viac. Rukou som jej pomaly zašiel pod oblečenie, teda ani som si to moc neuvedomil. Mal som studené ruky, čo bolo trošku čudné, keďže tu bolo pomerne teplo. Určite musela pocítiť moju studenú ruku, keď som sa ňou dotkol jej pokožky na boku.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Mon Apr 13, 2015 6:57 pm

Smiech ma prešiel. Nechcela som sa už smiať, len...len...si užívať ten nádherný pocit, ktorý mnou momentálne lomcoval. Keď s tým bozkávaním prestal a pozrel sa na mňa, mohol si všimnúť, aké mám zapýrené líčka. Prečo? No..možno to bude z tej horúčavy, ktorú som pociťovala, alebo som sa tak trošku hanbila...vlastne ja sama neviem, prečo to tak bolo.
Opäť začal bozkami. Teda nie priamo nimi, ale rovno francuzákmi, ktoré som ja osobne obľubovala. A Ken zjavne tiež, keď sa do toho takto po hlave pustil. Pritisla som sa úplne k nemu a nohy mu omotala okolo pása, pričom som prstami nahmatala okraj jeho trička. Avšak to už Ken mal svoje studené ruky na mojej holej pokožke. Mohol cítiť husiu kožu, následne som sa otriasla, avšak nevadilo mi to.
Odlepila som sa od neho a vrhla naňho vyzývavý pohľad, pričom som mu pretiahla tričko cez hlavu, čím sa mi naskytol pohľad na to jeho úžasné vypracované telo. Proste pastva pre oči. Nemohla som sa naň vynadívať.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Mon Apr 13, 2015 9:32 pm

So zapýrenými líčkami bola ešte viac kawai ako doteraz. Musel som sa pri tom usmiať, začalo to všetko naberať na obrátkach. Pritísla sa ku mne, nohy omotala okolo môjho pása. Vtedy som ju jedno rukou pridržiaval, len pre istotu, aby nespadla. Nečakal som však, že bude chcieť rovno moje tričko, nenamietal som a trocha som jej pomohol s tým, aby som si ho vyzliekol.
Videl som ten jej vyzývavý pohľad, musel som sa znova usmiať, tie jej kawai zapýrené líčka. Keďže naše tváre neboli od seba vzdialené, jednoducho som si svoje čelo oprel o to jej. "Za čo ťa vlastne mám?" Opýtal som sa nahlas skôr sám seba. Uvedomil som si, že Yuna sa mi dostala do srdca a tam ostane. Bol som naozaj rád, že som ju tu mal pri sebe. Pri nej som zabudol na všetky starosti, všetký problémy zo mňa opadli. Jednoducho v tejto chvíli som si uvedomil, že si ju musím vážiť ako najcennejšiu osobu v mojom živote. Ďalej som ju ani nepobozkal, skôr som sa stratil v myšlienkach a jednoducho som mlčal.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 12:37 pm

Zaplavila ma vlna nežnosti, dívala som sa do jeho modrých očí, keď si teda oprel čelo o to moje a jemne sa usmiala. Nepýtaj sa, za čo. Teš sa z toho, že to proste tak je. Odvetila som šeptom, pobozkala ho na líce a trochu sa od neho vzdialila.
Uvedomila som si, že tu predo mnou stojí polonahý, na čom sčervenala až po korienky vlasov a prudko hlavu sklopila, aby som nevidela nič, pričom som mu podávala tričko. Prepáč, nechala som sa uniesť. Hlas mi vyskočil tak vysoko, že som znela, ako keby ma niekto dusil alebo čo. Proste som sa cítila nehorázne trápne.
Asi by som mala skontrolovať...to mäso...Bola to úplná blbosť, keďže bolo jasné, že nebude upečené ani zďaleka, skôr som si chcela nájsť zámienku, ako sa z tejto trápnej situácie vymotať. Zoskočila som z linky a s červenou gebuľou som sa vybrala priamo sporáku, kde som akože poobzrela mäso, či je všetko v poriadku a následne som sa premiestnila do obývačky, kde som si ľahla na gauč na brucho a skryla si hlavu pod vankúš. To je trapáááááááááááááááááááás! Teraz si o mne pomyslí, že som úchyláčka. FAK, FAK, FAK!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 1:10 pm

Jej odpoveď sa mi zdala dostačujúca a ja som chcel pokračovať v tom, čo sme robili doteraz, ale zrazu zmenila názor. Podala mi tričko, ktoré som vzal do ruky a potom sa ospravedlnila za to, že sa nechala uniesť? Čo? Trošku som nechápal ženy, teda teraz som vôbec nechápal čo sa vlastne stalo. Ten jej hlas v tej chvíli, trošku som držal smiech v sebe, znelo to ako by sa hanbila alebo čosi také. Potom skontrolovala mäso, len som kývol hlavou a obyčajne sa usmial. V sebe som držal smiech, pretože mi to zrazu prišlo dosť vtipné. Sledoval som ju ako odišla na gauč do obývačky. Etoo... v takejto situácií som teda dlho nebol. Pomaly som prišiel za ňou do obývačky. Prišiel som ku gauči a zohol som sa nad ňu, dotkol som sa jej chrbátu a opýtal sa "Je niečo zle?" Vážne som nevedel, čo presne som spravil zle alebo čo sa stalo. Ruky som presunul na jej boky a pomaly ju tam začal štekliť, kto vie či bola šteklivá, ale tak za pokus to stálo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 1:28 pm

Vystrčila som hlavu spoza vankúša a uprela svoje prenikavo modré oči priamo naňho. On si asi neuvedomoval, o čo som sa snažila. Záchrana? Asi.
Ale kto vie. Možno to len hral. Možno si zo mňa strieľal. Na jeho otázku som len nesúhlasne kývla hlavou. Keď si to zrejme neuvedomoval, tak mu nebudem vykládať o tom, ako sa za seba a svoje správanie, hodné jeleňa v ruji, hanbím.
Začal ma štekliť. Nečakala som to, práve preto sa mi, či som už chcela alebo nie, objavil úsmev na perách, začala som sa hádzať zo strany na stranu a rehotať sa ako retard na entú. PRESTAAAAAAŇ! PROSÍÍÍÍM! Skríkla som pomedzi smiech, pretože sa to nedalo vydržať. Bolo to týranie! Snáď nebol škodoradostný...pretože by sa v tomto vyžíval asi ešte pekne dlho.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 1:46 pm

Kývla hlavou, že nie. Tak som nevedel, v čom videla problém. Teda napadlo ma možno to, že nebola zvyklá na to, že sa nechala takto uniesť. Mne to vôbec neprekážalo a ani som to nepovažoval za nejak zlé. Potom ako som ju šteklil, sa začala smiať. Prišlo mi to tu zábavné, tiež som sa usmieval, ale pokračoval som naďalej, keďže som bol škodoradostný, takže som pokračoval v šteklení a naozaj som si to užíval, ako ju tu týram! Našťastie netušila, že aj ja som šteklivý, takže to nemohla proti mne použiť. Teda dúfal som, že ju to ani nenapadne vyskúšať, nemal som rád, keď ma niekto šteklil na bokoch a podobne, naozaj to bolo ako týranie, ale na druhú stranu, keď som bol ja, ten kto šteklí, tak ma to bavilo.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 2:04 pm

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Neprestal s tým. Pokračoval v šteklení a ešte sa usmieval, no videla som mu na očiach, ako sa do toho vžíva! Asi mu to prišlo nesmierne vtipné! Ale čo som mala robiť ja? He? On stál! Nemohla som sa teda prevaliť tak, aby som bola nad ním a pre zmenu ho začala štekliť ja.
Niečo som ale urobiť musela, nedalo sa to vydržať. Doslova som ho od seba odkopla, nie príliš silno, ale dostatočne silno na to, aby aspoň na krátku chvíľu prestal so šteklením. Hneď na to som prudko vyskočila na nohy a vrhla sa naňho, pričom som ho začala štekliť. Ak bol šteklivý. Ak nie, tak by to bol asi fail storočia.
Nevadí. Našla by som si inú zábavu, s ktorou by som mu to mohla vrátiť trojnásobne minimálne.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 2:29 pm

Po chvíľke ma Yuna od seba odkopla, doslova, nie moc silne. Ustál som to, ale smial som sa poriadne. Potom sa postavila na nohy. *Ajej a je zle* Prešlo mi hlavou a ako som sa smial, sa ona na mňa vrhla a začala... robiť to isté. "Nie, prosím nieeee!" Hovoril som trocha hlasnejšie pri tom ako som sa smial. Zvalil som sa naspäť do gauča. "Prestaň!" Povedal som pri tom, ako ma naďalej šteklila. Teda skôr som zakričal, ale tenkým hlasom, lebo som sa pri tom smial ako idiot. Bože, mal som prestať, pokiaľ to bolo možné, teraz som bol ja ten, čo bol týraný. Nevedel som či mám plakať alebo sa smiať.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 3:05 pm

Šteklila som ho, až kým...ma nezačal prosiť, aby som prestala. Na chvíľu som s tým prestala, zabezpečila som si takú polohu, že ak by sa pokúsil ma nejako prevrátiť, nepodarilo sa mu to a zvedavo ho pozorovala. Čo za to? Opýtala som sa a vyplazila naňho jazyk.
Nemienila som mu dať pokoj len tak z ničoho nič. Proste niečo za niečo. Práve preto som sa naňho usmievala ako mesiačik na hnoji, nemohol si tú škodoradosť, ktorá zo mňa sálala, nevšimnúť. Povedala som si predsa, že mu to vrátim trojnásobne.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 3:22 pm

Neviem či si to Yuna uvedomila, ale ja som bol stále bez trička."Neviem, čo presne by si takého chcela?" Opýtal som sa a pozrel som sa jej do očí. Uvedomil som si, že sme obaja boli modrooký. Trošku som sa pousmial. Čakal som ako zareaguje mal som pripravený záložný plán, ak by nevyšiel presne tento a pokračovala by v mojom mučení. Teda plán bol taký, že spravím, čo chce. Teda pokiaľ to nebude nejaká sprostosť, teda sprostosť by som možno aj spravil, ale nejakú ponížujúcu vec nie!
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 3:31 pm

Hmmm...Zaškerila som sa naňho. No, niečo mi musíš navrhnúť ty, zlato...takto by to bolo jednoduché. Vyplazila som naňho jazyk a asi na 15 sekúnd som pokračovala v šteklení, potom som prestala a naklonila sa priamo nad neho, naše tváre boli od seba len na pár centimetrov vzdialené.
Tá tvoja hlavička bude musieť niečo vymyslieť, hmm...nemysli si, že ti to len tak prejde. Prstom som mu prešla po perách. Opäť som sa narovnala, zvedavá, čo z neho vypadne. Celkom som sa v tomto vyžívala. Ak si niečo vezmem do hlavy, proste to plním, no a tie moje pomsty...no, vždy všetko vraciam minimálne trojnásobne, nech si ten človek nabudúce rozmyslí, čo chce robiť. Aj keď u Kena...myslím, že toto ho neodradí od toho, aby ma niekedy inokedy začal opäť štekliť, keď je taký škodoradostný.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 3:45 pm

Jej odpoveď sa mi nepáčila a následovalo dlhých 15 sekúnd, čo ma zas mučila šteklením. Naklonila tvár priamo pred moju. Prstom mi prešla po perách, trošku ma to provokovalo. Teda teraz som si uvedomil, že to nebude také jednoduché, ale napadlo ma niečo. "Tak... čo povieš na to..." Chvíľku som spravil prestávku, aby som upútal jej pozornosť. "..aby sme pokračovali v tom, čo sme pred chvíľkou.." Robil som ďalšiu dramatickú prestávku a rýchlo jej chytil obe ruky za zápästie a zasmial som sa. "To je ale nemilá situácia. " Ja som jej držal ruky, ale nemohol som ju prevrátiť. Takže to bola dosť zaujímavá situácia.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 3:53 pm

Upútal moju pozornosť. To, čo povedal...vlastne mi chcel navrhnúť...No, tak ma to dostalo, že som trochu povolila v ostražitosti, on to využil a chytil moje ruky, takže som s nimi nemohla hýbať. Hej! To nie je fér! Prižmúrila som naňho oči a zamračila sa.
Takto ma oblafnúť! Človek mu začne veriť a on takto! Pche! Otočila som tvár na stranu a nadula urazene líca, nikto si takto zo mňa srandu robiť nebude. Ani som sa len nesnažila brániť, vymámiť ruky z jeho zovretia, proste som sa ani nepohla, len s nadutým výrazom pozorovala stenu. Ja mu ešte dám, darebák jeden vydžubaný. Však on ešte uvidí, že štvať Yunu Seishin sa neoplatí!
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 4:13 pm

"Si snáď nečakala, že sa nebudem brániť. " Usmial som sa, ale ona sa robila, že je urazená. No určite ja som nehodlal byť mučený, to rozhodne nie. Predsa len som si ju trošku pritiahol bližšie k sebe, aby naše tváre boli vzdialené len niekoľko centimetrov. Potom som jej pustil ruky, veril som jej a do jej líca som štuchol prstom. "Nemusíš sa hneď na mňa hnevať." usmial som sa a dal som jej pusu na líce. Tušil som, že sa neurazila nejak vážne, skôr som si myslel, že to tu na mňa hrá.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 5:42 pm

Naďalej som sa tvárila urazene, až tak dotknuto. Avšak...viete, nedá sa proste hnevať na človeka, ktorého milujete, a ktorý vám dá pusu na líce. Nedalo mi to. Proste som sa usmiala. Nedokážem sa na teba hnevať. Proste sa to nedá.
Pritiahla som si ho bližšie k sebe. Si trdlo, vieš o tom? Zastrčila som mu pramienok hnedých vlasov za ucho a opäť sa jemne usmiala. Perami som sa dotkla tých jeho, ale nepobozkala som ho...len som provokovala. Chvíľu to tak trvalo, potom som to už nemohla vydržať ani ja a prisala sa mu na pery.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 5:56 pm

Yune to dlho nevydržalo, našťastie. Našťastie sa na mňa nehnevala, takže to bolo všetko fajn. "Ja? No určite." Povedal som, keď ma nazvala takým detským názvom. Síce občas som sa správal ako dieťa, to je pravda. Len som čakal, čo ďalej a ona ma zas začala provokovať perami až nakoniec som dostal bozk. Bozky som jej vrátil. Znova mi začalo rýchlo tĺcť srdce a trošku som sa začal červenať, začalo mi byť teplo. V bozkoch som však pokračoval a opatrne som do bozkov znova zapojil jazyk. Takzvané francúzske bozky som si vždy užíval. Rukami som ju držal okolo pásu. Znova sme boli, tam kde pred chvíľou, ale mne sa to páčilo. Jednoducho tieto chvíle boli pre mňa neopísateľné.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Tue Apr 14, 2015 7:10 pm

Ale no tááák, priznaj si, že trdlo siiii! Rozhodla som sa ho ďalej presviedčať o tomto fakte, ale bolo jedno, či si to priznal alebo nie, jednoducho pre mňa trdlom bol.
Reakcia po tom, čo mi opäť dal francuzáka, bola rovnaká, ako tá jeho. Sčervenela som, srdce sa mi rozbúšilo. Tentoraz som sa ale nikam neponáhľala, len som mu opätovala bozky, sem tam som mu rukou zašla do vlasov. Vraj to muži majú radi. Či je to pravda, netuším, ale vzhľadom k tomu, že Ken nenamietal, som usúdila, že to asi tak v jeho prípade ozaj bude.
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Tue Apr 14, 2015 9:43 pm

Vôbec mi nevadilo, keď mi občas vošla rukami do vlasov. Pokračoval som v bozkávaní a o chvíľku som sa rozhodol, že jej jednoducho dám dole ten horný diel oblečenia ako na pred chvíľou zbavila mňa trička. Bolo to celkom jednoduché vzadu som tie chraniče uvoľnil a na chvíľku som sa odtiahol od Yuny. "Môžem?" Opýtal som sa a pomaly som jej jednoducho dával dole ten chránič aj s oblečením. Čím ďalej to tu bolo viac napäté a ja som pokračoval v bozkávaní. Teda... varenie s Yunou bolo veľmi zábavné... Pravú ruku som si dovolil presunúť na jej zadok. Mal som sto chutí ju zobrať do náručia a odniesť si do spálne, ale ešte sme varili, teda skôr sme čakali.
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Wed Apr 15, 2015 8:22 pm

Celkom ma prekvapilo, keď som pocítila jeho ruky na svojom chrbte, presnejšie vtedy, keď mi uvoľnil to moje...polotričko...ako to ja nazývam. Len som naňho vygúlila oči a tak, ako keby neprítomne, som kývla hlavou na súhlas. Trochu som mu s tým pomohla, inak by to asi dole nedal a žiarivo sa naňho usmiala.
Kým sa to mäso upečie...stále sme mali ešte dosť času, ono to totižto trvá pomerne dlho. Dlane som mu pritisla na hruď a jemne doňho strčila, čím som ho prinútila ľahnúť si. Viditeľne mi bolo jedno, kde sme. Bozky som mu opätovala, ale stále som ďalej nešla. Nechala som to na ňom, však je chlap, nie?
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Ken Hiashi Wed Apr 15, 2015 8:55 pm

Samozrejme po tom, ako som ju zbavil jej polotrička, tak mi pohľad skĺzol na jej ,,melóny" Som predsa muž nie a také veci si rád všímam. Potom som sa však znova pozrel na jej oči, keď ma prinútila si ľahnúť, tým menším odstrčením. Ľahol som si a pokračoval som v bozkávaní. Pravú ruku som presunul do jej vlasov a ľavú ruku som mal stále na jej zadku, trochu som jej ho pevnejšie zmačkol. Pokračoval som v bozkávaní až do chvíle, pokiaľ som sa neodvážil pravou rukou prejsť dole po jej krku až na chrbát, kde som jej mohol uvoľniť podprsenku. Táto chvíľa však ešte nenastala. Trošku som to naťahoval, dal som ruku naspäť do jej vlasov a vychutnával si jej bozky. To čo nasledovalo je však ukryté pred očami čitaťeľov! (xD Cenzúra f*ck xD)
Ken Hiashi
Ken Hiashi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 449
Registrován : 25. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Atsuka Sat Apr 18, 2015 5:16 pm

Sokol priletel ku bytu, kde sa nachádzal jeden z tých silnejších shinobi z Kumogakure no sato. Ken Hiashi. Odkaz ktorý niesol, bol mierený aj na jeho očividne momentálnu spolubývajúcu, Seishin Yunu. Nebolo na ňom napísané nič podstatné, len že sa majú dostaviť do kancelárie Raikageho. Predsa len práca volá.. človek si nevyberá kedy.. a ich si vybrala teraz.
Atsuka
Atsuka
Juudaime Raikage
Juudaime Raikage

Počet příspěvků : 267
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Seishin Yuna Sat Apr 18, 2015 7:12 pm

Zarmútilo ma, že nám sem prišiel klopkať na okno nejaký vták. S odkazom. Práca. Nahlas som si povzdychla a z ničoho nič z Kena zliezla. Mohol to byť tak úžasný večer. Rozviazala som ho a rýchlo sa obliekla. Bola som rada, že sem neposlali rovno nejakého človeka, ktorý by tu vykopol dvere a vletel do bytu ako tornádo. Asi by som sa od hanby prepadla po zem, keby ma tu videl niekto...polonahú...
Vstala som a pootvorila okno, čím som vtáka pustila dnu. Vzala som od neho tú správu. Ako som si myslela. Ozvalo sa mi v mysli, keď som ju prečítala. Bez slova som ju podala Kenovi a šla vypnúť rúru, nech tu nebodaj nezhoríme. To mäso sa zdalo byť upečené.
Asi by sme už mali ísť. Prehovorila som smerom ku Kenovi pomerne mrzutým tónom. Vedela som, že on za nič nemôže, napriek tomu som mala blbú náladu. Obula som sa a s rukami strčenými vo vrecku som zamierila k budove Raikageho. (presun)
Seishin Yuna
Seishin Yuna
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 439
Registrován : 16. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kenov byt - Stránka 2 Empty Re: Kenov byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru