Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Sabisu

+2
Kisuke Uchiha
Niboru no Kentaro
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Sídlo Sabisu Empty Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Jul 16, 2014 9:23 pm

Sídlo Sabisu
Sídlo Sabisu Cave_overpaint_by_Talros
Jedná se o místo, které se nachází pod budovou rady. Nově založený sbor jednotek Sabisu začal službu vesnici ve velkém, počínaje převzetím stráže radních. Toto rozhodnutí rady do značné míry pobouřilo jednotky anbu, které si ale vymohly neohlášené kontroly sídla. Někteří lidé chtějí mít jistotu, že rada nevyužívá svou moc k vlastnímu prospěchu. Jednotky nespadající pod Kageho velení, ale pod velení rady, totiž nejsou časté. Tyto poslední události rozdělily lidi na dvě skupiny. Zastánci současného Hokageho a nebo lidi respektující obavy rady, že je budoucnost Konohagakure no sato v nebezpečí, a proto je Sabisu potřeba. Prostory jsou na tak malý sbor jednotek až příliš velké, a tak se mnozí ptají, co skutečně rada zamýšlí? Co se bude odehrávat a nebo již odehrává pod budovou radních? Ještě více znepokojující je, že shinobim ze Sabisu byly uděleny privilegia, o kterých běžný shinobi  může pouze snít.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jul 22, 2014 1:50 pm

Dal jsem na rady Yaeko a vydal se do sídla rady. Hledal jsem snad všude až došlo na samotné sídlo Sabisu. Bylo hezké-velké a takové temné. Líbilo se mi tady, až najdu Kentara musím ho pochválit za jeho nápad. "Kentaro ?!" Zvolal jsem přes celou místnost.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Jul 22, 2014 2:22 pm

"Zdráv a přítomen." Ozvalo se před Kisukem. Místnost měla mnoho temných koutů, a Já se nacházel v jednom z nich. Vykročil jsem vpřed, aby mě Kisuke mohl lépe spatřit. Byl čas na podání hlášení. Podařilo se zničit jednu z hlavních složek zla v tomto světě? Pokud ano, smíme slavit velké vítězství v boji, ale ne ve válce. Plány na zničení Iwagakure no sato šly přesně podle plánu. Kirigakure no sato zahájila již svůj bod. Byla jen otázka času, kdy se do toho vloží i Kumogakure no sato. Pak už jen zasadit poslední ránu. Byli jsme v převaze už od samého začátku, a proto jsem se neuvěřitelně divil tomu, že aliance nebyla schopna zamést s Iwagakure no asto už dřív. Takhle jsme přišli zbytečně o dvě spojenecké vesnice Sungakure a Tsukigakure no sato. Za všechno může Hokage. Měl včas reagovat. Selhal ve své povinnosti a funkci Hokageho. Bylo absurdní, aby takový slabý článek pořád setrvával ve své funkci. Koho by se ale místo něj nasadilo? Já pro něco takového stvořený nejsem. Dávám přednost setrvávání v temnotě. Chtělo by to někoho spolehlivého, a hlavně někoho, kdo by si uvědomoval jisté neodvratné fakta. Dal jsem neříkal nic. Nebylo to potřeba. Kisuke smí a umí mluvit i sám bez vyzvání. 
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue Jul 22, 2014 3:10 pm

Zhluboka jsem se nadechl a spusil. " Dorazil jsem do Hoshigakure a jak ste říkal byla tam i Reina. Právě probíhal boj Uchihy Benjira a generala z Iwagakure který byl poražen. Bez obeznámení Reiny o mé misi jsem ji napadl. Udělala však to co umí nejlépe utekla. Do teď nechápu jakože můj Sharingan nezaznamenal že se chystá použít jakoukoli tachniku aby se dostala ze spáru mého Susanoo." Neomlouval jsem se, vysvětloval jsem jen jak to celé probíhalo. "Po jejím útěku z mého Susanoo se po ní i jejich vojácích slehla zem." Dodal jsem a čekal na jeho reakci, nečekal jsem že bude nadšený.
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Jul 22, 2014 5:48 pm

"Dobrá. Ne přijímáme jen dobré zprávy, ale i špatné. Minulost změnit nedokážeme, a proto se zaměřme hlavně na budoucnost." Minulost se nedalo napravit, ale své selhání Kisuke může odčinit v budoucnu. Nemohli jsme si dovolit ohlížet se za sebe, ale před sebe. Na světě je mnoho špatností, které potřebují nápravu, a to je Kisukeho úkol. V zájmu své vesnice tyto nepravosti napravit, neohlížejíc se na následky. Pokud docílíme uskutečnění zájmu Konohagakure no sato, bude se jednat o velkou věc, a takové velké věci si vždy vyžaduji velké oběti. "Rada se obává Nanadaime Hokageho. V jeho rukou je soustředěna příliš velká moc. Máme podezření, že se snaží vyvolat občanskou válku, která mu zajistí ještě větší vliv a moc. Jednou se mu to již téměř povedlo. Tedy se jednalo o Toru Vizslu, který vedl povstání v Hi no Kuni. Pak přišla na řadu Amegakure no sato. S jeho vedením nedosáhneme Té stability, která je nezbytná pro vytvoření míru. Kdo ví jaké pak bude další území, které bude chtít ovládnout? Nevede to diplomatickou cestou, ale přiklání se k bezdůvodnému použití síly." Nyní přišla řada na zadání dalšího úkolu, kterým Kisuke bude moci odčinit své předešlé selhání, aby si očistil svou čest. Jako budoucí hrdina Konohagakure no sato! My všichni, kteří jednáme v nejlepším zájmu Konohagakure no sato jsme hrdinové! Tohle se ale ztěží dalo říct o Assasinovi Senju, Nanadaime Hokagem. Jeho rozhodnutí vesnici působili pouze další problémy. Ne že bych Já všechno chtěl řešit nějakou diplomatickou cestou, ale v momentální chvíli tohle byl prostředek jak Hokageho házet do temného světla. Skutečně bránil Konoze v rozletu, a tak jsem se ho musel jaksi zbavit. Vše však má svůj čas. Pak na pozici Hokageho rada zvolí koho bude chtít, a bude nim někdo, kdo nejedná tak neuváženě. Příkladem Assainovy neuváženosti byla bitva v Hayashi no kuni. "Vesnice bude potřebovat, aby si v utajení dohlížel na úřad Hoakgeho. Bude nutné, aby rada věděla o jakémkoli jeho rozhodnutí. Pokud se skutečně chystá převzít veškerou moc, a způsobem jakým získal Amegakure no sato a Hi no kuni získávat další území, rada bude nucena zasáhnout, a to v zájmu Konohagakure no sato. Uděláš to tedy pro vesnici? Někdo na Assasina a jeho asistentku musí dohlédnout. Tebe navíc zná, a udělil Ti zde v Konohagakure no sato azyl. Jsi mu blízko jak jen málo lidí. Jakmile zjistíš nějaké důležité informace, kontaktuj Nás. Nechceme přece, aby Konoha vešla do další zbytečné války." Já dával přednost mnoha podlejším způsobům, jak přebrat někde vládu. Ačkoli Assasinovy záměry s Ame jsou úplně jiné, vrhá to na něj až příliš toho špatného světla. Hokage se stal postupem času slabým článkem této vesnice, a proto jeho eliminace byla prioritou, ale jak jsem napsal již dřív… nic se nesmí příliš uspěchat. Pokud budeme prozrazeni. Bude Nás čekat žalář, a tak rouhavě to budou nazývat spravedlností! 
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Jul 22, 2014 6:16 pm

Jeden ze shinobi, kteří ještě před chvílí hlídali kancelář, se objevil před sídlem organizace Sabisu a domáhal se vstupu pod záminkou důležité zprávy pro Kentara-sama.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Tue Jul 22, 2014 7:59 pm

Ono důležitá informace nebyla na tolik důležitá, aby mě vyrušila v mém rozhovoru, ale stačilo to k tomu, abych se o ní dověděl. Jeden z jednotek Sabisu mě přišel kontaktovat dolů do místností. "Jak je vidno... nejspíš máme návštěvu. Nebudu pohrdat Tvou přítomností, pokud chceš být svědkem konverzace s nějakým velvyslancem Hokageho nebo její asistentky." Neměl jsem, co skrývat před Kisukem. To co bv se Kisuke dověděl, nemohl stejně nikomu říct, protože byl jištěn pečetí, ale i tak byly některé věci, které jsem před nim skrývat nemusel, a však nebyly jemu určené. Nač tedy mu tak zatěžovat tu jeho hlavičku? Pouze bych víc zkomplikoval již dost komplikovanou situaci. Velvyslance členové Sabisu přemístili do jedné z místnosti budovy rady, ve které bylo až podezřele hodně vlajek a plakátu s znakem Konohagakure no sato.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Yaeko Uzumaki Tue Jul 22, 2014 8:03 pm

Pro jednoho ze strážných to tu bylo podivné. Spousta vlajek. Vlastenci až za hrob. Přemýšlet o tom ale nebylo jeho povinností ani právem a tak tyto myšlenky vytěsnil a počkal, až ho někdo bude poslouchat.
"Přišel jsem vás informovat o žádosti Yaeko-san jako zástupce Hokageho, abyste se postaral o její místo než se ona nebo Nanadaime Hokage vrátí," informoval prvního člověka, který se zde objevil. "Musela jako náš nejlepší senzibil naléhavě vypomoct na jedné krátké misi, do večera by měla být zpět, ale kancelář nesmí být prázdná."
Počkal, až daný člověk jeho zprávu vstřebá.
"A zároveň mám vyřídit, že pečeť na dveřích vedoucích do její pracovny vedle Hokageho kanceláře musí zůstat neporušená."
To bylo vše. Čekal pouze na souhlas.
Yaeko Uzumaki
Yaeko Uzumaki
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 303
Registrován : 29. 05. 14
Age : 37
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Wed Jul 23, 2014 12:41 pm

Přikývl jsem na znamení souhlasu se zadáním mise. "Nashledanou, budu vás informovat" Tahle mise mi přišla celkem vhod. Jelikož jsem se chystal dostat blíže k asistence Asasina mohl jsem to spojit. Ale jak ziskat zase Assasinovu důvěru ? Žebych si zahrál na dvojitého agenta ? No ještě uvidíme. (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 459
Registrován : 22. 07. 13
Age : 27
Location : Olomouc

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Jul 23, 2014 2:28 pm

Kisuke se nezdržoval, a ihned se pustil do plnění své mise. Neměl jsem mu to za zlé. Přeci jen povinnosti mají být Naší prioritou. Konverzace s vyslancem z Hokageho kanceláře by byla pro něj pouze ztráta času.
Za chvíli se otevřely dveře od místnosti, kde se nacházel posel. "Tak tedy, čím Vám mohu posloužit?" Zeptal jsem se okamžitě. Tu shinobi začal svůj monolog a mluvil, mluvil a mluvil. Kdyby mluvil méně zajímavě určitě bych u toho usnul. Jeho nabídka však upoutala mou pozornost.  "Místnost vedle Hokageho kanceláře musí být neporušená? Nikdo nesmí dovnitř?" Takové věci mají za následek, že dělám neobvyklé věci, které nemám v povaze. Navíc když se teď opět ukáži v době Assasinovy nepřítomnosti, opět es o mě svět dozví v tom dobrém světle. Navíc budu moci získat informace, které se ke mně nejspíš neměly dostat, ale vcházet přímo do pracovny vedle by bylo bláznovstvím. "Dobrá. Ujmu se toho, a to kvůli Konohagakure no sato. Nemyslete si, že přijímám, protože mě Yaeko-san žádala, i když to je vskutku půvabná a oslnivá žena." Jakmile jsem domluvil, vydal jsem se pryč. Žádné nahledanou nebylo potřeba, ačkoli mé heslo bylo: slušnost nade vše. Tento shinobi se taky neuráčil mě na začátku pozdravit.

Přesun
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Aug 07, 2014 8:10 pm

Budova radních, i když byla velmi důležitá, byla navštěvována zřídka. Nyní by se dalo i říct, že ještě méně než to minimum předtím. Není pochyb o tom, že za to můžou jednotky Sabisu s jejich izolací od okolního dění. Někomu by bylo smutno, ale přesně něco takového Sabisu potřebovalo pro svou práci. Pořád nikdo netušil k čemu jsou velké prostory pod budovo. Příliš lidí o tom ani nevědělo. Pouze její projektanti a nejvyšší špičky vesnice, které měly přístup k plánům budov v Konohagakure no sato. Ani v těchto záznamech však nebylo zapsáno všechno. Existuje pár prostor, o kterých neví ani špičky vesnice. Do jedné s takových místností mířila následující neobvyklá návštěva. Jednotky Sabisu danou osobu převzali již u brány, a tam na ní hodily bílý plášť, aby nevzbuzovala podezření. V místnosti, do které ji jednotky Sabisu zavedli, se nacházel jeden kamenný stůl s řadou křesel. Nejspíš se jednalo o přijímací místnost pro jinou třídu shinobi. Přeci jen posel Yaeko-san byl přijat v místnosti jiné, takové té silně vlastenecké. Pro jaké shinobi byla určena tato místnost s dalšími podrobnostmi se dozvíte za chvíli. Nakonec, když vše bylo již připraveno a host byl na místě, jsem do místnosti dorazil i Já ve svém obvyklém radním oblečení. "Zdravím Vás. Jaká pak byla cesta?" Otázal jsem se starostlivě osoby.Nechtěl jsem být nedobrým hostitelem. Docela jsem si dával vždy záležet na tom, abych působil jako vyrovnaný, spořádaný etc. člověk. Pouze takovým se dá věřit, a proto jsem tak i chtěl působit.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 07, 2014 8:29 pm

Dorazil jsem na místo. Na svou novou podobu si pořád zvykám, ale po dvou již absolvovaných přenosech to není nic těžkého. Nejhorší a zároveň nejtěžší, takže si budu muset dávat pozor, na tom je, že o sobě budu muset mluvit jako žena, nejspíš. To mi možná bude činit problémy, ale smýšlet budu pořád jako Já. Přeci jen i Orochimaru použil Fushi Tensei, aby se přemístil do ženské schránky, a stala se z něj žena? Ne. Důvod proč jsem zde byl byl jednoduchý, ostatně jako všechno v poslední době, alespoň tak mi to připadalo. Teď když již nejsem Tsuchikage, Shuuketsu ztratí svůj stálý přísun peněz, což znamená menší problém. Tato nepříjemnost však bude již brzy vyřešena. Zavedli mě do neútulné místnosti. Komu však ze zde přítomných záleží na pohodlí? Podobně byla zařízena i skrýš Shuuketsu s tím rozdílem, že Ona byla ve skále, tato místnost byla v podzemí. "Zdravím. Podařilo se vyhnout nepříjemnostem." Promluvil jsem, sundávajíc z mé hlavy kápi bílého pláště. Můj hlas zněl opět jinak, ale s tím jsem počítal, a toto byl nepatrný problém, který plynul s Fushi Tensei. Trápily mě jiné věci, ale když je zvládl i Orochimaru, proč ne Já? "Tak tedy dle dohody." Šel jsem přímo k věci a snažil jsem se ve větách nepoužívat mužský nebo ženský rod z pohledu mé osoby, ale dřív či později... bude to muset přijít.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Aug 07, 2014 8:50 pm

"Dle dohody." Přikývl jsem, a pak ji podal listinu, na které byly napsány různá jména. Většinou se jednalo o důležité osobností Konohagakure no sato. Nechtěl jsem špinit ruce Sabisu špinavou prací, a tak jsem ji chtěl nechat udělat někoho jiného. Proto jsem kontaktoval Shuuketsu. Bylo to poměrně snadné. Se vším, co jsem o nich od Tetsuyi zjistil. Špinavou práci jsem myslel tu opravdu špinavou. Něco takového by na Sabisu, kdyby se ukázalo, že s tím mají cokoli společného vrhlo špatné světlo. "Bude je třeba eliminovat všechny bez výjimky. Tady je slíbená počáteční částka." Když jsem tohle dořekl, dal jsem pokyn jednomu ze zde přítomných členů Sabisu, a On podal Hokori měšec zlata, dosti velký a hlavě těžký. "Co se týče časového omezení..." Tohle jsem nedořekl, protože jsem čekal na to, že mě samotná Hokori doplní. Velmi dobře věděla na co se narážím. Jejich eliminace pospíchala, i když vše najednou by bylo příliš podezřelé. Tohle muselo proběhnout nenápadně. Shuuketsu se údajně na podobné věci specializuje. Konec konců když dokázalo každé vesnici ukořistit kousek chakry téměř každého jinchuurikiho pro sebe, je na ně spolehnutí. Pro teď jsme nebyli nepřátelé. Někdy se stává, že lidi jejich zájmy spojují, i když se před tím šli dlouhou dobu po krku.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 07, 2014 9:25 pm

"Milý Kentaro. Něčí smrt nelze naplánovat, ale lze určit pravděpodobný skon, a to, jak jsme se dohodli, Vám Shuuketsu zajistí a dopomůže k němu." Chtěl jsem ho nějak ohledně toho uspokojit, ale při naplánování smrti nelze určit časovou lhůtu, to ví každý profesionál. Člověk čeká na vhodnou chvíli, aby zasadil poslední úder, a ta se nenaskytne okamžitě. Pokud to má být opravdu profesionální výkon, není jiné možnosti. Rozhodně to ale Shuuketsu protahovat chtít nebude. Čím dřív bude práce hotová, tím dřív dostane Shuuketsu zbytek peněz. Kentaro věděl, že Nás podvést by nebylo moudré, hlavně proto protože Naše služby nejspíš bude potřebovat ještě v budoucnu. Z toho co se mi doneslo... má na prázdniny vystaráno. Vzal jsem si listinu a přečetl si prvních pár jmen. Odhadem jich tam mohlo být něco přes patnáct. "Hatake Hideo? Už je to doba, co jsme měli do činění s někým ze slavnějších klanu. To ale na výsledku nic nemění. Budete nad míru spokojen Kentaro-sama." Bylo to tak ponižující oslovovat někoho -sama, ale Shuuketsu potřebovalo peníze a Kentaro byl hotová banka. Všechny úspory rady... určitě se nacházely někde v této budově. Rada by si neuložila peníze někde mimo svůj dohled, a o této budově se navíc proslýchá, že je nejstřeženější v Konohagakure no sato.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Thu Aug 07, 2014 9:40 pm

"Dobrá tedy... o pohybu jednotlivých složek Vás budu informovat." Samozřejmě není v mé pravomoci přesně určit jejich polohu, protože nejsem bůh, ale co smím, je se podívat do spisu, na jaké misi a kde se nachází, respektive kde je centrum plnění mise. A proč mi tak záleží na eliminaci některých, abych nechal poslat i pro Shuuketsu? Když se mi podaří odstranit potřebné lidi, na jejich funkce rada umístí své lidi, kteří budou podléhat pouze ní. O vše je postaráno, teď se jen zbavit některých. Že by se Sabisu pokoušelo o převrat? Ne... takto se totiž říká, když člověk vystupuje proti své vlastní vesnici, ničíc zavedený režim. Sabisu vystupuje v nejlepším zájmu vesnice, a proto to není totéž. Sabisu taky není jediná, kdo využil zločinecké organizace. V minulosti například Kirigakure no sato využilo akatsuki. Někdy to je přijatelnější řešení. Než nasazovat krk vlastních shinobi, a navíc čekat ty léta než se vytrénují, a stanou se z nich shinobi, kteří nepadnou v důsledku první S rankové technice nepřítele. "Doufám, že se v budoucnu můžeme opět obrátit na vaše služby a nyní mě omluvte. Pokud to je vše... tady pánové Vás vyprovodí v bezpečí z vesnice." Určitě nejeden se zajímal nad bližšími podrobnostmi ohledně toho, jak se mi podařilo kontaktovat Shuuketsu a ještě přimět jednoho z jeho členů, aby si osobně přišel na toto místo pro informace ohledně zakázky. Mé styky s podsvětí tohoto světa jsou na velmi dobré úrovni... o tom není pochyb. Tetsuya... nyní Shuuketsu. Kdo pak bude další?
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Hokori Mai Thu Aug 07, 2014 10:14 pm

"Kde Nás kontaktovat víte, takže zde nemusí nikdo z Nás déle ztrácet čas." Kentaro nevěděl o sídle Shuuketsu, ale my máme své zvědy téměř všudy, i když jich v poslední době ubylo. Nějaká místa, kde se objednávají zakázky mít musíme, ne? Jinak by nebyl žádný přínos, což znamená žádné peníze, a to řadu nepříjemnosti. O tom, že toto má zůstat v utajení nebylo třeba mluvit. Byl si toho vědom jak Kentaro, tak i Já. Kentaro toto musel uchovat v tajnosti kvůli zachování dobrého jména, a Já tradičně kvůli branži, ve které podnikám. Přeci jen Ti nejlepší vrazi bývají Ti, o kterých ostatní neví, v důsledku naprostého utajení. Toto činí klienta pokojnějším, takže se příliš nezabývá částkou, kterou je nucen zaplatit. Doprovod odmítnout by bylo bláznovstvím. Jen díky Sabisu jsem se dostal bez problémově do vesnice, a z ní bez jejich pomocí by to taky tak lehce nešlo. Nač si komplikovat život? "Na viděnou." Až se prosilo říct za tímto Kentaro-sama, ale dneska jsem se už kal dost. Stačilo, že jsem Kentara oslovil se -sama již jednou v průběhu tohoto dne. Dvakrát by těžko poskvrnilo mé ego. Opět jsem si nasadil bílý plášť s kápi, a s doprovodem jsem se vydal hezky pryč k bráně. Návštěva skončila. Byla krátká, ale přes to se v jejím průběhu stihlo odehrát pár velmi důležitých věcí. 

Přesun
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Sep 07, 2014 7:30 pm

Pomalým krokem jsem se blížil k budově rady. Nevím proč ale cítil jsem se velmi podivně, i když jsem chodil raději na tohle místo, než do Hokageho kanceláře. Připadalo mi to tu takové... Temnější a přitažlivější, zkrátka to připomínalo můj domov. S nepříjemným zamrazením v zádech jsem došel k budově rady a nesměle vkročil dovnitř. Nějakou dobu trvalo, než jsem našel Kentarovu 'kancelář'. Na okamžik jsem se zastavil před tím, než jsem hlasitě zaklepal na dveře.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Sep 07, 2014 7:36 pm

Budova byla dokonale střežena. Mnohým novinářům, kteří se snažili dostat dovnitř a něco zjistit to velmi komplikovalo práci. Nejednalo se však pouze o novináře, ale dokonce i špehy. Takru však procházel bez jediného přerušení. Jako by zde měl neomezený přístup. nebyl však neomezený, protože dolní podlaží byly bedlivě střežena, a tak se pohyboval pouze na přízemí a vrchních patrech. Tam také narazil na Kentarovu kancelář, respektive radní kancelář. Sdíleli ji totiž všichni členové rady. Teď se v ní nacházel ale pouze jeden, a tím jsem byl Já, Kentaro. "Vstupte." Pronesl jsem neutrálním tonem a čekal. Tušil jsem o koho by mohlo jít. Pokud by tomu bylo skutečně tak, jak jsem čekal. Dnešní den by se rázem změnil z toho "obyčejného" na něčím výjimečný.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Sep 07, 2014 7:49 pm

Ihned po zaklepání se ozval potiší, ale autoritativní hlas. Poslechl jsem a před tím, než jsem vešel do místnosti, jsem nahodil takový ten 'pokerface' aby na mě nic nepoznal. Jako kdybych všechny obavy nechal za dveřmi, které jsem za sebou zavřel. ''Děkuji za přijetí, Kentaro-sama'', řekl jsem úplně klidně a opřel se o pravé koleno v úklonu. Někomu jako je on se musela projevovat úcta, zvlášť pro bývalého člena ANBU byl radní přibližně ve stejném postavení jako Hokage. Místnost byla velká a bylo zde docela chladno, přesně tak jak jsem si představoval. ''Přál jste si mou návštěvu?'' Otázal jsem se a zrak nechal přišpendlený k zemi.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Sun Sep 07, 2014 8:01 pm

Pousmál jsem se, jakmile jsem Takera spatřil. Věděl, co to znamená projevit úctu v přítomnosti staršího a váženějšího člověka. S tímto přístupem se člověk sice příliš nezviditelní, ale často bývá pověřen věcmi, které ho nakonec proslaví. Příkladem může sloužit Uchiha Itachi. Stín o němž nyní každý mluví jako o legendě tohoto světa. "Zdravím. Ano, vyžádal jsem si Vaší přítomnost, a to vskutku kvůli nepříjemným okolnostem." Nepříjemné okolnosti se nijak přímo Takera netýkali, alespoň prozatím. "Víte Konohagakure no sato se potýká v této těžké době s mnoha nepříjemnostmi. Zaznamenán byl například nedávný boj u brány a zde zdaleka nekončíme. Taky byla zveřejněna jistá svědectví o tom, že Hokage plánuje převrat jenž mu umožní vládnout neomezeně celé vesnici. Nedávné předání moci Feudálovi mělo být jen na oko." Spoustu věci jsem si vymyslel a přibarvil, ale na obličeji jsem taktéž jak Takeru nedal nic znát. Vypadal jsem vážně a naprosto důvěřivě. Tohle mi šlo. Byl to můj dar, který snadno slouží k manipulaci ostatních. Tohohle jsem patřičně využil při manipulování zbytkem rady. "Právě kvůli toho jste zde. Mám v plánu proti tomuto zakročit. Prvně se Vás však musím zeptat, co pro Vás znamená tato vesnice?" 
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Sun Sep 07, 2014 8:28 pm

Pozorně jsem poslouchal každičké slovo, které Kentaro řekl. Jeho hlas byl příliš přátelský, až podmanivý. Doslova si říkal o to, aby se mu člověk se vším svěřil a důvěřoval mu. Přesně takový lidé jsou strůjci opravdového převratu. Nezískává své posluhovače násilně, všichni za ním jdou jak smyslů zbavení. Problesklo mi hlavou hned po první věte co Kentaro vypustil z úst. Ty informace o Assasinovi mě vcelku překvapili, i když jsem ho neměl moc v lásce díky tehdejším vztahům mezi Otogakure a Konohagakure, stejně to byl Hokage a mou úctu si zasloužil. Bylo mi jasné že Kentaro některé věci trochu přibarvuje, ale taktéž jsem věděl že něco z toho pravda určitě je. Má v plánu proti tomu zakročit? Proti čemu vlastně myslí... Proti nepokojům, nebo proti Assasinovi? Pomyslel jsem a svůj pohled stále nezvedal výš, než po Kentarovi kotníky. ''Tato vesnice je můj domov a vynaložím všechny své síly na to, abych zajistil její další existenci. Jsem připraven ji bránit jakkoli to bude možné a i kdybych se měl pro vesničany stát nepřítelem, i kdybych se měl stát Nukeninem, stále jí budu oddán. Kdyby zde nebyli lidé, kteří vykonají i ty nejodpornější věci pro dobro své vesnice, neexistoval by zde mír. to je můj názor, to je mé smýšlení o pravé podstatě vesnice. Každé světlo má také i svůj stín a já jsem ochoten kráčet v tomto stínu s hlavou zvednutou.'' Řekl jsem klidným, ale pevným tonem, aniž bych se pohnul. Opravdu je to tak, potřeboval jsem na to řadu let abych se dostal někam, kde se cítím jako doma. Koho by napadlo že to bude právě tohle místo...
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Sep 08, 2014 3:36 pm

Takerova reakce mě pouze ujistila v tom, že hodlám udělat správnou věc. "Možná že mi nevěříš z Nanadaime Hoakgem. Taky bych si nejraději nevěřil, a proto jsem pověřil jednoho člena z speciální jednotky, která koná v zájmu celé vesnice, nikoli pouze jednoho člověka, kterým je Hokage, pověřil, aby o tom zjistil víc. Taktéž bych se rád pletl." Takeru na sobě možná nedal nic znát, ale tohle jsem řekl preventivně. Předpokládal jsem, že o něčem takovým určitě uvažuje. Přeci jen se Assasinovi daří vodit za nos mnohé. Mé slova o tom, že Assasin jedná pouze ve svém zájmu, nebyla plácla pouze jen tak, ale měla pádné odůvodnění. Před několika týdny, možná to již bude měsíc, Assasin vyslal expedici na zachránění svého bratra. Ohrozil životy elitních shinobi z Naší vesnice, a to kvůli vlastním nutkáním, pomoct svému bratrovi. Z toho lze usoudit, že se řídí heslem, že kdo opustí své přátele je horší než Ti, kdo nedodrží pravidla. V tom případě se pro něj měl vydat ale sám. "Speciální jednotka nepodléhá příkazům Hokageho, ale pouze rady... takže ji nelze tak snadno zmanipulovat.  Řídí ji samí lidé, kterým jde pouze o blaho vesnice a jeden vzájemně druhého kontrolují, zda-li se nesnaží o něco nekalého." Pravda byla taková, že jednotky Sabisu již dávno byly zmanipulovány. Podléhali radě, ale rada tohle nechávala pouze svému nejvěrnějšímu členovi, kterým jsem byl Já. "Hokage pravděpodobně zastává absolutismus. Chci se plést. Nedokáži to však ověřit samotný a ani s počtem shinobi, kteří mi jsou k dispozici, a tak Ti chci učinit nabídku. Co pak bys řekl, že bys své vesnici posvětil víc než doposud, a to vstoupením do speciálních jednotek Sabisu?"
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 08, 2014 4:59 pm

Kdybych neměl hlavu skloněnou a mé vlasy netvořili jakousi 'clonu' na můj obličej, jistě by si všimnul pousmání. Slyšel jsem o téhle jednotce když jsem byl v ANBU, i když o ní nebyli skoro žádné informace, věděl jsem že podléhají pouze radě a mají vyjímečné postavení, pravomoci o kterých si řadový shinobi může nechat jen zdát. Tušil jsem že mi chce něco takového nabídnout, Kentaro je jako had, ale je dobré se ho držet a v mnoha věcech má pravdu, stejně jako se v mnoha věcech shoduje se mnou. Pravděpodobně bych nikdy nikomu neřekl o této vesnici, jak jsem to před chvilkou řekl Kentarovi, ale tohle byl můj tajný cíl, dostat se sem a také se mi to podle všeho podařilo. ''Rád bych vstoupil do speciálních jednotek Sabisu'', odpověděl jsem krátce, pevným hlasem. Věděl jsem že mu tahle odpověď určitě postačí. Ani nemluvil o žádné zkoušce... Takže musí vědět kdo jsem a znát mé schopnosti. Jak jsem si myslel, rada toho ví víc, než se na první pohled zdá. Pomyslel jsem a očekával co se bude dít dál.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Sep 08, 2014 6:44 pm

"Jedinou vstupní podmínkou je pečeť, kterou Ti umístím na jazyk. Jedná se o prevenci proti zveřejňování tajných informací." Toto bylo pochopitelné. Žádná skupina, která pracuje v utajení a podobně nechce, aby se informace, s kterými pracuje, a které se ji týkají nedostaly na denní světlo. Totéž podstoupil Kisuke, když jsem jej přijal do služeb Konohagakure no sato. "Pečeť bude zahrnovat pouze informace, které se dozvíš jako člen Sabisu a budou se jej týkat. Všude jinde máš volnou ruku." Tak úplně to nejspíš pravda nebyla, ale s věcmi, které jsem nezmínil ohledně pečetě, doufám, že se Takeru nebude muset setkat. Nepřineslo by to zisk mne, a On by taktéž nebyl nadšený. Pokud ale nebude dělat blbosti, jako že by se snažil převést někoho, jako jsem Já, mělo by se mu žít pokojně. "Poté Ti poskytnu nejbližší informace týkající se Tvé služby, která začne, jakmile přijmeš vstupní požadavky." Sabisu bylo opravdu výjimečné. Vstup do něj si nezasloužil každý. Byli do něj členové vybíraní, jak podle všeobecně známých výsledků, tak i podle schopnosti. O Té Takerove rada věděla. Vědělo o ní pouze málo lidí. Zda-li pak o ní věděl Hokage samotný? To že zde máme shinobiho se shotonem není k zahození a na správné straně může být velmi užitečný a proslavit se. Pokud tomu tak bude, o Sabisu se společně s jejich činy bude hovořit více... pro dobro Konohagakure no sato.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Takeru Kana Mon Sep 08, 2014 7:06 pm

Přesně jako Danzův ANBU root. Že bych se právě setkal s jeho nástupcem? Nezpozorovatelně jsem se ušklíbl a nepatrně pozvedl hlavu. ''S tím jsem počítal'', řekl jsem zřetelně a očekával jsem, co Kentaro podnikne dál. Přece jen jsem o této pečeti četl, ale netušil jsem jak se provádí a také jsem bohužel nevěděl jak se jí zbavit, pokud to vůbec jde. Každopádně to musí být velmi silné Fuujinjutsu, musí radě být jasné že se tu pečeť někdo bude snažit odhalit, ať už protivník prahnoucí po informacích o Sabisu, nebo onen člověk sám, který nebude chtít být ničím svázán. Mohl jsem jen doufat že pečet neslouží ještě k něčemu, kromě toho co Kentaro řekl. ''Chápu'', odpověděl jsem stroze, čímž jsem se vytrhl ze svých myšlenek a znovu procitl.
Takeru Kana
Takeru Kana
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet příspěvků : 59
Registrován : 06. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru