Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Sabisu

+2
Kisuke Uchiha
Niboru no Kentaro
6 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 3 Empty Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Wed Jul 16, 2014 9:23 pm

First topic message reminder :

Sídlo Sabisu
Sídlo Sabisu - Stránka 3 Cave_overpaint_by_Talros
Jedná se o místo, které se nachází pod budovou rady. Nově založený sbor jednotek Sabisu začal službu vesnici ve velkém, počínaje převzetím stráže radních. Toto rozhodnutí rady do značné míry pobouřilo jednotky anbu, které si ale vymohly neohlášené kontroly sídla. Někteří lidé chtějí mít jistotu, že rada nevyužívá svou moc k vlastnímu prospěchu. Jednotky nespadající pod Kageho velení, ale pod velení rady, totiž nejsou časté. Tyto poslední události rozdělily lidi na dvě skupiny. Zastánci současného Hokageho a nebo lidi respektující obavy rady, že je budoucnost Konohagakure no sato v nebezpečí, a proto je Sabisu potřeba. Prostory jsou na tak malý sbor jednotek až příliš velké, a tak se mnozí ptají, co skutečně rada zamýšlí? Co se bude odehrávat a nebo již odehrává pod budovou radních? Ještě více znepokojující je, že shinobim ze Sabisu byly uděleny privilegia, o kterých běžný shinobi  může pouze snít.
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Sabisu - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Niboru no Kentaro Mon Oct 20, 2014 6:31 pm

Postavil jsem se ze židle, na které jsem doposud seděl, a odložil šálek čaje na stůl. "Víte... Daimyo-sama. Asi jsme se nepochopili..." Toto bylo snad prvně, co jsem s Crystal jednal nevraživým a nepříjemným tonem, jako bych skutečně něco nekalého plánoval. "... nejsme partneři a nebo cokoli tomu podobného. Vy činíte pouze to, co je dobré pro alianci. Já činím to,co je dobré pro Konohu. O Sabisu již všichni vědí, takže mi nemáte čím vyhrožovat, ale nevíte nic víc o Sabisu, což je důvod kvůli kterému by jste měla být nervozní." Crystal mne svou výhrůžkou nepobouřila, ale pouze přiměla hrát s kartami tak, jak jsou odhaleny. Tímto jsem ji dával najevo, že by příště měla vážit lépe slova a zároveň jsem ji nevyhrožoval tak, jak to dělala Ona mne. Očividně jsem byl lepší v takových to věcech než samotná Daimyo Sora no kuni, která byla mnohokrát zasvěcena do organizování srazů Kage."Sraz Kagů se konat bude, ale vše má svůj čas. O všem budete informována. Vašim shinobim jsem nabídl ve jménu rady útočiště. Nejsem typ člověka, který by měnil tak závažná rozhodnutí ze dne na den." Po těchto slovech jsem si upravil radní hábit. Trochu jej otřepal od prachu a opět se věnoval Crystal. "Pokud mne dovolíte, čeká mne práce. Pro Vás je Konohagakure no sato plně k dispozici. Nerad bych mezi Nás stavil nějaké překážky. Doufám, že to je oboustranné."
Niboru no Kentaro
Niboru no Kentaro
Mrtvý/á
Mrtvý/á

Počet příspěvků : 107
Registrován : 31. 07. 13
Location : Konohagakure no Sato

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Oct 20, 2014 7:10 pm

"Tak o tom jste měl uvažovat dřív, než jste mě požádal o výpomoc. Obcházení vesnic je podle mého jen záminka proto, aby jste mohl dále kout plány. O Sabisu nevím nic, ale ani Vy nevíte, čeho jsem schopná já." postavila jsem se a významně jsem se na něj podívala. Zapnula jsem si svůj kabát a vytáhla si z něj vlasy. Kupodivu jsem se nezalekla, jak bylo u mě zvykem. Pravdou je, že dlouho v sobě dusím konzervativnost a klid.
"Tyhle poslední položky naší konverzace budu dělat, že vůbec nebyly vyřčeny. Zítra odjíždím na pár dní pryč, obchodní schůzka. Mí medici vám jsou plně k dispozici." pronesla jsem.
"Až se vrátím budu se s Vámi chtít opět vidět...třeba u dobrého čaje. Dobře jsme si popovídali, na shledanou." kývnu na něj a odcházím z místnosti a následně i z jeho sídla.

(přesun)
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Sabisu - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Sabisu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru