Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shiniko Azurashi [JŌNIN]

3 posters

Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Sun Dec 07, 2014 6:10 pm

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Fmnytj

Jméno a příjmení
Azurashi Shiniko


Hodnost
Jounin

Vesnice
Konoha

Věk
19

Narození
24.12.

Pohlaví
Mužské

Klan
///

Elementy
Fuuton
Suiton

Hijutsu
Aoi Kaze - tetování větru
Tetování, které zbarví vzduch do světle modré. Dokáže také vytvářet daleko větší vzdušné techniky. Tetování posiluje všechny Fuuton techniky vlastníka, ale pouze při užití. Užití tetování vyčerpává vlastníka. Co se týče zlepšení tak je to o rank nahoru, u S-rank technik to nelze, ale pouze to přidá buď sílu či rychlost technice. .

Sensei
///


Charakter
SECRET (haha, zjistěte ingame :> )


Techniky

S-rank
Reika no jutsu 
A-rank
Aoi Kaze: Ao no Ha (V.T)
Suiton: Daibakufu no Jutsu
B-rank
Kage Bunshin no Jutsu
Fūton: Shinkūha
Fūton: Shinkūgyoku
Fūton: Shinkū Renpa
Fūton: Shinkū Taigyoku
Fūton: Atsugai
C-rank
Fūton: Daitoppa
Fūton: Reppūshō
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu
Suiton: Mizurappa
Suiton: Takitsubo no Jutsu
Suiton: Mizuame Nabara
Suirō no Jutsu
Mizu Bunshin no Jutsu
D-rank
Shunshin no Jutsu
Magen: Narakumi no Jutsu
Dainamikku Entorī
Konoha Reppū
Konoha Senpū








Životopis


Kapitola I. - Zkouška života, Bolest


Byl to temný den, blesky bičovali zem a kapky deště dopadali jedna za druhým, tento den se nezdá být nějak pěkný, ale přesto udělal radost jedné rodině. Tato rodina nesla název Shiniko, nejednalo se o žádný klan, dokonce neměli ani Kekkei Genkai a počet členů se tímto dnem zvětšil na tři. Prvním členem byl Akito Shiniko, mladý otec Kangaeho a jeho žena Miyako. Oboum bylo dvacet let, když se jim narodil syn Azurashi. Žít v horách za těžkých podmínek nidky nebylo moc lehké, ale této rodince to jaksi vyhovovalo po dobu pěti let.


Po těch pěti letech se stala jedna věc, na kterou Azurashi nikdy nezapomene, temné mraky roztrhal sluneční svit a vzbudil celou Azurashiho rodinu. Jakožto dítě se Azurashi rozběhl za matkou do kuchyně, protože slunce moc často nezažil. S jasným úsměvem se nasnídal a poté vyrazil pomoct na pole svému otci. Azurashi byl velice pracovitý a usměvavý, takže do toho vždy dal všechno. Při takovém teplu práce trvala asi o dvě hodiny déle než normálně a Azurashi s otcem se vraceli domů až k večeru. Jejich oči zaplnili slzy, když viděli dům v plamenech. Akito se samozřejmě rozběhl zachránit Miyako, ta však byla mrtvá, ležela před prahem domu ubodaná katanou. Byla to vražda? Ano. Pro Azurashiho štěstí byl Akito zodpovědný a nenechal se nějak pohltit, Miyako pochoval a s Kangaem se dal na cestu.

Víš, Azurashi-kun, nikdy se nenech něčím zlomit, ať to bolí sebevíc, maminka bude vždy při tobě, jasné? To platí u mě, kdykoliv budeš v nesnázích, vzpomeň si, že máš nás, i když maminku už neuvidíš. Teď přestaň brečet, musím ti něco říct. Máma ti vždy říkala pohádky o skvělých schopostech nazývající se Ninjutsu, že ano? Víš, zatím jsme ti nechtěli říkat, ale i já ovládám toto úmění. Tvá maminka se specializovala na Genjutsu, tedy iluze a já na Ninjutsu. Abych byl přesnější tak ovládám element větru.


Azurashiho oči byli celé zaslzené, ničemu nechtěl věřit, nevěděl proč mu to otec říká, taky že v pěti letech ztráta jednoho z rodičů není pěkná záležitost. Tohle vedlo ke změně jeho chování, více začal přemýšlet nad vším špatným a uzavíral se do sebe. Samozřejmě si toho Akito všiml a chtěl mu pomoct, proto na cestách po celý rok učil Azurashi ho jak správně používat chakru a bojovat s katanou. Bohužel Azurashi byl příliž mladý na používání jutsu a něčeho pokročilého. I přes to všechno hodně trpěl, máma mu hodně chyběla a po dvou letech s otcem na cestách si uvědomil jednu věc. Proč vlastně nebojuje a nepomstí svou maminku? S tímto se jednou v noci vykradl z chýše, kde zrovna přebývali a vydal se na vlastní pěst do lesů poblíž.

V dětském věku to nemohl víc přemýšlet, neuvědomil si následky, ale byl přepaden, ano přepaden bandity, chtěli po něm peníze a katanu, kterou měl za pasem. Tři již dospělí bandité proti sedmiletému dítěti? Tohle mohl být fatální konec.


Kapitola II. - Zkouška života, Obětování


Co znamenalo tehdy pro Azurashi ho žít? Kdo ví, šel si za svým velice naivním cílem s tím, že pomstí svou rodinu, našel pomstu? Spíš ne, bandité ho pořádně zmlátili, zlomili mu obě ruce a přivedli do stádia komatu. Následně ho obrali o vše co měl a vzali ho sebou jako zajatce. Co s ním měli za záměry, to netušil nikdo, tedy, Kangae se to později dozvěděl, během noci se probudil, byl připoután ke kůlu provazy a zaslechl rozhovor dvou banditů sedících u ohně.

Hey ty víš Rentaro, měli by jsme si kořist vzít jen my dva a Hijikatovi nenechat nic, odstranit ho, víš jak? Přeci jen za toho malého spratka dostaneme na trhu takových 10 000 ryo minimálně a chtěl bys raději něco přes 3000 nebo 5000? Trochu musíme myslet dopředu.


Ano, ani tito bandité nebyli nějak sjednocení, ale Azurashi už tušil, že bude prodán na trh. Čas na rozhodování nebyl, ale on se nemohl skoro hýbat, byl vydán na pospas osudu, ve veškeré beznaději dopadla na zem před Azurashi ho kouřová bomba, která po vybouchnutí udělala obrovský dým. Někdo Azurashi ho rozvázal a tím spustil boj s bandity. Po rozplynutí dýmu leželi odva bandité mrtví na zemi, ale třetí najednou zmizel. Ten kdo ty dva zabil, nebyl nikdo jiný, než Akito. Po jeho otočení zpět ke Kangaovi se stala jedna nehezká věc. Tělem Akita projela čepel třetího bandity a srazila Akita na kolena. Z úst mu začala stékat krev a oči se pomalu zavírat. Bandita to tedy ignoroval, ale už neměl další důvod nechat Azurashi ho žít. Chtěl sejmout i jeho a to se mu povedlo. Azurashi ho hrdlo bylo proseknuto a ten do dvou vteřin zemřel. Byl tohle konec? Pro některé ano, ale bylo známo, že Akito ovládal jednu techniku, velice zajímavou a tou byla výměna života. Pomocí síly vůle se zvedl a prosekl třetího z banditů, dopadl přímo před Azurashi ho a přiložil na něj ruce.


Baka, baka, baka! Nikdy nezapomeň, že já i tvá maminka budeme vždy při tobě, jasné? Asi jsi neměl zrovna nejlepší dětství, na poli, ale přenechávám ti svou katanu a vůli. Vždycky jsem snil o pěkném světě, nechám to tedy na tobě!


Následně složil pečetě a padl na zem. Azurashi ho rány byli zahojeny a byl v pořádku, tedy aspoň fyzicky. Jeho průzračně modré oči však vydávali chlad, jeho pravá ruka sáhla po otcově kataně a následně se Azurashi zvedl. Právě touto katanou prosekal mrtvá těla banditů a jejich srdce nabodal na tyče. V hlavě mu začal znít podivný hlas, takový dost tichý, ale strašidelný, naháněl Azurashi mu strach.

Kapitola III. - Porozumění, Smrt


Hlasy v Azurashiho hlavě zněli hůř a hůř, dokonce se mu zjevovala podoba nějakého muže, který mu chladným hlasem něco pořád našeptával.


Azurashi-kun, musíš se stát silnějším, musíš zabíjet, musíš pít krev svých nepřátel, musíš se vyžívat v jejich bolesti, roznášej bolest tak, jako to všichni dělali tobě, budu tvým nejlepším přítelem, mé jméno je..

V tu chvíli se Azurashi tozběhl pryč z toho místa, vzdoroval tomu hlasu, nechtěl ho už slyšet ve své hlavě, taky proč by chtěl? Bylo mu pouze 7, ztratil rodiče, byl sám. Co by jste v této situaci dělali vy? To mohla být Azurashiho otázka, ale ani on nevěděl co bude následovat. Osamocen se potuloval po lesích, neměl se kde schovat ani před deštěm, či sněhem nebo bouřkami. Jedl ovocné plody co našel po cestě a pil vodu z řek. Ano, tohle ho po chvíli začalo přivádět na menší šílenství, tedy než dorazil do menší vesnice. Těsně před bránou spadl na zem a upadl do komatu.


Při jeho probuzení leže v posteli jednoho z domů a vedle něj byla dívka, přibližně 15 let. Zrovna mu přišla dát láhev vody a polévku. Za což byl Azurashi velice rád, dlouho si nedal pořádné jídlo, takže tohle do něj padlo během pár minut. Poděkoval a teprve až pak si uvědomil, kde je.

Um, ahoj. Jak se jmenuješ? Víš, dostal si se k naší vesnici a místní pekař tě sem dostal, tak jsem ti něco málo uvařila, aby ti bylo lépe, pokud chceš zůstat, tak můžeš, mé jméno je Tenchi, těší mě.


Zmatek v Azurashiho hlavě byl opravdu veliký, sice byl konečně najezený a po dlouhé době se i dobře vyspal, ale co měl odpovědět? Nikoho neměl, nikomu nemohl věřit, tak proč tedy mu chtěl někdo pomoct? Jeho ruka se rozklepala a on sáhl po své kataně, Tenchi od sebe odstrčil a okamžitě vyrazil ven. Dal se sice na útěk, čímž Tenchi vytvořil slzy na tváři, ale nyní byl hostem této vesnice, pekařův syn ho okamžitě chytil a chtěl ho odvést zpět.


Kapitola IV. - Já jsem Kagetane


Chce ti ublížit Azurashi! Bojuj, zabíjej, prolívej krev!

Zaznělo v Azurashiho hlavě a katana projela tělem pekařova syna. Všichni z vesnice se nyní zděsili nad Kangaem, popadli zbraně a ikdyž nebyli schopní používat chakru vyrazili proti dítěti jménem Azurashi. Nyní započal boj o Azurashiho přežití, chtěl to snad takhle Akito? Určitě ne, tohle byla vůle někoho jiného..

Zabíj je, poslechni mě, nikdo na tomto světě ti nebude nikdy blíž než já, víš jmenuješ se Shiniko Azurashi, víš kdo jsem já? Jsem tvá druhá část, jedině já ti rozumím jsem Kagetane! Teď je zabij všechny, hned!

Ano, opravdu tohle vedlo k jatkům, Azurashi sice přišel k újmě na zdraví, ale byli to lehké rány, nic co by ho uvedlo do stavu smrti, avšak to se nedalo říct o zbytku vesnice. Přeci jen s noži a vidlemi proti kataně nebylo moc chytré vyjít. Nikdo, kromě Azurashiho to nepřežil, tedy když nepočítám ještě Kagetaneho, ale to byla pouhá mysl. Co mělo následovt dál? Naštěstí pro něj ho po pár dnech našlo pár shinobi z Konohy. Nikoho by nenapadlo, že vražil on, proto to vzali sebou do Konohy.


Kapitola V. - Akademie, Genin – Chuunin - Jounin?


Tak nějak začalo období, kdy se i Azurashi musel vzchopit, akademii dodělal v 8mi letech s nejlepšíma výsledkama ze všech. Většina ani nevěděla jak to dělá, ale hlas v hlavě mu radil. Neměl nic krom touhy někoho zabít a proto se stal Geninem tak rychle. Což možná mohl být též problém. Genin se schopnostma stroje na zabíjení nikdy nebylo nic pěkného, netrvalo dlouho a Azurashi vyměnil několik týmů. Většinou byl solista, takže tím, že nespolupracoval, spousta členů jeho týmu umíralo.


Nezáleží na tom, kolik lidí zabiji, záleží na tom, abych se mohl nazývat smrtí.


Tohle bylo něco co Azurashi opravdu chtěl. Problémy nenastali ani při Chuuninské zkoušce, udělal ji velice rychle a hned na poprvé. Jakožto Chuunin se rychle dostal i na Jouninské zkoušky, říkalo se o něm, že je velice talentovaný. Ano, nyní je Jounin pracující pro Konohu, měl by dostat i tým, jak si s tím poradí? Kdo ví..




Avatár
Shiniko Azurashi [JŌNIN] 2cnjdc1

Body
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 2
Genjutsu -3
Inteligence - 4
Síla -  3
Rychlost -  5
Chakra - 4
Ruční pečetě - 4


Naposledy upravil Azurashi Shiniko dne Tue Mar 22, 2016 8:07 pm, celkově upraveno 8 krát
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai Mon Dec 08, 2014 2:29 pm

Techniky patří do vlastních technik. Manipulaci s vlhkostí ve vzduchu Ti nepovolím, obzvláště když nemáš suiton ani jako podstatu. Dále urči to, co znamená, že tetování techniky zesílí (představoval bych si to například tak, že technice zvýší rank etc... to záleží pouze na Tobě... ovšem S rank zvýšit na K rank nelze, už jenom proto že Kčko neexistuje, takže si to nějak sepiš).
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Mon Dec 08, 2014 2:48 pm

Etoo, takže to tetování jsem upravil. Techniky nechápu proč do vlastních, když všechny z nich jsou oficiální z Naruta Smile Většinu používal Danzo/ Sora a tu S-rank přítel Tsunade, Dan Smile
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Dec 09, 2014 3:10 pm

Azurashi Shiniko napsal:
Etoo, takže to tetování jsem upravil. Techniky nechápu proč do vlastních, když všechny z nich jsou oficiální z Naruta Smile Většinu používal Danzo/ Sora a tu S-rank přítel Tsunade, Dan Smile

Omlouvám se... moje chyba, ale pak nechápu, proč existující techniky popisuješ... Rolling Eyes U Reika no Jutsu si dovolím Ti omezit pobyt v něčím těle na 2 posty, což je více než dost. Dále pokud Tě někdo zabije v těle, které si posedl, umíráš... pokud se Ti to nelíbí, změň si tuto techniku.
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Tue Dec 09, 2014 3:17 pm

Popsal jsem to, kdyby se někdo díval, tak ať ví, co to je ^^
S Reika no jutsu na dva posty souhlasím, přeci jen stačí natáhnout ruku a prudce švihnout proti sobě xD Pak šup do starého těla a mezitím se enemy probodne :C :DD Snad nezemřu jako Dan :C Very Happy Takže, souhlasím Smile
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Hokori Mai Tue Dec 09, 2014 3:24 pm

PODMÍNĚNĚ POVOLENO
Hokori Mai
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Fri Nov 13, 2015 6:30 pm

Pokračuji :<
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Azurashi Shiniko Tue Mar 22, 2016 7:45 pm

Hotovo :>
Azurashi Shiniko
Azurashi Shiniko
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 69
Registrován : 07. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Goku Wed Mar 23, 2016 9:45 am

neviem či sa mi páči myšlienka toho tvojho tetovania pretože, nedáva moc zmysel Very Happy už Reika no Jutsu sa dá považovať za dosť nepríjemnú techniku a spôsob boja. A ranky techník sa len tak zvyšovať nedajú a úprimne to už vôbec nedáva zmysel.
Goku
Goku
Nukenin (A-rank) *ADMIN
Nukenin (A-rank) *ADMIN

Počet příspěvků : 781
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Shiniko Azurashi [JŌNIN] Empty Re: Shiniko Azurashi [JŌNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru