Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 18 z 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Naoki Utsushi Sat May 31, 2014 6:41 pm

Když ke mně bublinky přilétly zpátky, tak jsem se plácl do čela. A sakra, co jsem to zase provedl? Vstal jsem a šel směrem ke břehu za tou skupinkou lidí. Už z dálky jsem na ně zavolal: ,,Omlouvám se, jestli jsem udělal problémy, já jsem nedával pozor a stalo se tohle." pousmál jsem se nevinně a luskl prsty a bublinky zmizely. ,,Hmm omlouvám se, jestli jsem drzý, teda jestli do něčeho skáču, ale nevypadáte moc dobře." můj pohled byl na záhadné dívce, co se třásla. Mezitím jsem došel až k nim, takže jsem slyšel, co jí Kataro říká. ,,Vy jste senzibilka? Já se jmenuju Naoki. Moc rád vás poznávám." Nabídl jsem jí ruku. ,,Omlouvám se, jestli jsem vás vyděsil. Rozhodně jsem to neměl v plánu." povzdychl jsem si.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Ruko Terumī Sat May 31, 2014 6:54 pm

Na cvičišti se to začalo zalidňovat a já jsem usoudil,že je čas na odchod.
//přesun
Ruko Terumī
Ruko Terumī
Genin
Genin

Počet příspěvků : 54
Registrován : 02. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kaia Yoshino Sat May 31, 2014 7:53 pm

,,Genjutsu? Co je genjutsu?" zeptala jsem se. Nevím jestli Katara, nebo i toho druhýho kluka. Metsuko ho zmínila taky, ale já pořád nevěděla, co to je. Možná to, že se Metsuko rozpadla na prach. To už ale Kataro mluvil s tím černovláskem a na nás zavolal ten blonďatý kluk. Najednou tu bylo plno. Ten blonďáček mluvil na nás všechny, ale pohled upíral na mě. Červeň z mých tváří nezmizel a já stále více uhýbala pohledem. Na jeho otázku se sensibilkou jsem přikývla a když mi podal ruku, zvedla jsem se. On si všiml, že se třesu. Do nosu mě opět uhodila jeho silná chakra, nicméně třesoucí ruku jsem mu podala.
,,Já jsem...K-Kaia Yoshino." představila jsem se. Jemu i černovláskovi. Zakroutila jsem hlavou.
,,Nevyděsil." vyhrkla jsem. ,,Ty bublinky." zrudla jsem. ,,byly roztomilé. Opravdu." pousmála jsem se.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat May 31, 2014 8:16 pm

Bylo tu moc lidí a to, že se tu přidal další tomu zrovna nepomohlo. Nevěděl jsem jestli reagovat na Kaiu, toho genina a nebo se držet poblíž Kaii kvůli její povaze. Viděl jsem jak byla nervózní, ale víc jsem byl nejspíše já, protože se ve mě něco pohnulo když ji podal ruku. Nejdřív jsem však odpověděl tomu geninovi abych se pak mohl věnovat Kaie. " A o jakém tréninku přesně mluvíš. Je vás tu víc najednou tak si to potřebuju rozvrhnout. " Poté jsem se otočil ke Kaie a přišel trochu blíže abych ji viděl do tváře, ale zprva jsem se podíval na Naokiho. " Zdravím, my se nejspíš ješte neznáme. Já jsem Kataro Terumi. Co to bylo za techniku, kterou jsi nám tu ukazoval? " Snažil jsem se ho nějak odlákat od Kaii. Byla trochu rozrušená. Otočil jsem hlavu k ní a pověděl " Hned ti to všechno vysvětlím, jen je tu trochu rušno tak to nejdříve vyřešíme. Souhlasíš? " Usmál jsem se na ní.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Naoki Utsushi Sat May 31, 2014 8:46 pm

,,Jo, promiň, jmenuju se Naoki Utsushi. ,,Moc rád tě poznávám. A tahle technika, mno, jak bych to jenom řekl, spíš to byl dárek, jinak to není moje, mno, je to složitější. Netuším, jak bych to popsal." pousmál jsem se a koukl na holčinu. ,,Hmm Kaia-chan, pěkné jméno." pousmál jsem se. ,,A copak tady děláte? Jdete něco trénovat?" optal jsem se a koukal na Kaiu. Přemýšlel jsem. Když je senzibil, tak asi cítí Rokubiho mohutnou chakru a já jí dělám potíže. Sáhl jsem si do batůžku na boku, jestli něco nenajdu. Sakra, nechal jsem to doma, mno nic. ,,Mno vy jste Geninove?" koukl jsem na Kaiu a toho druhého kluka. ,,A ty Kataro jsi Jounin?" optal jsem se a koukl se na Kaiu, jestli by se jí něco dělo, že cítí moc chakry ze mě, tak bych odešel.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat May 31, 2014 8:54 pm

Postavil jsem se před Kaiu abych si mohl promluvit s Naokim. " Ano jsem Jounin. Abych se přiznal tak do nedávna jsem byl ještě u ANBU jednotek než jsem z vlastní vůle odešel. Myslíš, že by si mu mohl prosímtě nějak pomoc s tréninkem místo mě? Já zaučím mezitím Kaiu. Je tu nová tak jí všechno naučím a provedu. Doufám, že ti nevadí, že ti přidělávám práci. " Mluvil jsem slušně a zdvořile a doufal jsem, že to přijme. Kaia byla citlivá a v mé přítomnosti se po našem střetnutí začala cítit trochu lépe tak jsem ji chtěl učit já a seznámit se s ní trochu blíže.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kaia Yoshino Sun Jun 01, 2014 7:32 am

On mi taky pochválil jméno. Zčervenala jsem a usmála se. Začala jsem u Katara cítit, že se mu bouří chakra, když mluvil s Naokim. Postavil se přede mě, aby hodil Kisekiho Naokimu.
,,Proč?" Ozvala jsem se. ,,Říkal jsi, že mu s tréninkem pomůžeš?" namítla jsem. Naoki k tomu přišel jako slepý k holi, to nebylo pěkné. Když stál Kataro přede mnou, zacouvala jsem, abych se postavila vedle Kisekiho. Necítila jsem se momentálně vůbec klidná. Ačkoliv na sebe mluvili mile, cítila jsem ve vzduchu napětí a to se mi ani trošku nelíbilo. Doufám, že jsem něco nezpůsobila.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Naoki Utsushi Sun Jun 01, 2014 9:36 am

Pousmál jsem se, když Kaia řekla, že mu to on slíbil. ,,Hmm, když jsi mu to slíbil ty, tak já se nemohu do toho vnucovat, ale budu se na vás koukat. A to, že ji budeš učit základy, to nevadí, opakování je matka moudrosti, takže Kisekimu to pomůže." pousmál jsem se a pohled upřel na nebe. ,,Dneska je krásně, co říkáte?" optal jsem se a koukl na Kaiu. Trochu se červenala, to se mi libilo, ale co, budu se na ně koukat, jak trénují. Když tak jim pomůžu, kdyby si neveděli rady. Koukl jsem se na Katara. ,,Tak co chcete první trénovat?" opal jsem se a díval se na něj.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Jun 02, 2014 7:26 am

"Ja som Kiseki Mirakuru." Predstavil som sa aj ja, keď sa tu všetci predstavovali a bolo by to neslušné ak by som sa nepredstavil. Potom ako sa tam bavili som stál v úzadí a pomáhal im. Nevadilo mi, že sa ma asi chce zbaviť predsa len som  aj vedel, že asi otravujem a bol som na to zvyknutý byť nechcený. Našťastie som už mal Khairuniho, môjho verného spoločníka, ktorý bude vždy na mojej strane. "Ako som už povedal, ak nemáte čas nevadí mi to zariadim sa nejako inak... " Dodal som medzi rečou no potom sa nakoniec asi rozhodli, že sa trénovať bude preto som nakoniec dodal jednu vec o tom, čo by som chcel aj ja trénovať. "Ja som zameraný na boj pomocou fuutonu ale taktiež by som sa potreboval lepšie naučiť bojovať s katanou. Keďže som genin veľa toho ešte neviem." Odpovedal som a všetkých som ich letmo prešiel pohľadom. Stále som mal nestranný výraz. Byť samotárom je niekedy veľká nevýhoda, keďže je potom ťažké takto rozprávať s ľuďmi. V ten moment som si sám seba predstavil na lúke kde som sedel s týmito ľuďmi a usmiaty som sa s nimi zabával. To ale prerušil Khairuni lebo by som mal dávať pozor.Aj keď sú sny sami, vždy sa môžu stať skutočnosťou. Prehovoril ku mne Khairuni a potom dodal. Je možné, že to dievča vycíti aj mňa aj keď nemám chakru ale ovplyvnil som tú tvoju a preto môže byť odlišná ako uňho aj keď to je niečo iné.. Poukázal na toho blonďáka. Aj keď som nevedel o čom presne Khairuni rozpráva, začala ma to zaujímať. Ale nepozeral som naňho aby to nebolo nápadné.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jun 02, 2014 8:14 am

Povzdychl jsem si. " No tak dobrá, beru vás oba. Pohodlně se usaďte, našpicujte uši a dáme se do toho. " Když jsem však vyslechl jeho tak jsem nevěděl jak si s ní postarat. Já element větru neovládám a místo katany mám dvouruční meč. " Tak abych nějak začal. Já fuuton neovládám, takže v tomhle ohledu ti nebudu moct pomoc, ale v knihovně určitě najdeš nějaké poučné knihy, které ti pomůžou. Ohledně katany, no tak. Já spíš používám tento meč. " Poukázal jsem na meč na mích zádech a ucítil najednou něco zvláštního. Pak jsem se jim věnoval dále. " Můžu si s tebou dát klidně cvičný souboj, ale to jedině až potom. " Otočil jsem se směrem na Kaiu. " U tebe budeme muset probrat tři základní způsoby boje shinobi, což je Taijutsu boj z blízka beze zbraní, Genjutsu pomocí iluzí a nakonec ninjutsu, které zahrnuje to ostatní. Většinou se to používá pro elementární, ale i neelementární techniky. Samozřejmě existujou ještě pečetící techniky, lékařské, zakázané techniky a dále. Jenže to už je trochu pro pokročilé, kteří se něčím takovým chtějí zajímat. Pak ti i vysvětlím co znamená Hijutsu a Kekkei Genkai. Pokud si tedy připravena můžeme tedy začít. Taijutsu se nejlépe učí rovnou praxí. Postav se a zkus mě praštit. Neboj se, jen do toho. " Usmál jsem se a byl jsem zvědav jak to s její povahou zvládne.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kaia Yoshino Mon Jun 02, 2014 5:39 pm

Schovávala jsem se za Kisekim. Vůbec, ani trochu se mi ta atmosféra nelíbila. Raději jsem byla potichu a nevyjadřovala se. Oni se nakonec dohodli na tréninku. Zůstala jsem stát za Kisekim a poslouchala je. Kataro se mi snažil vysvětlit trochu základy, ale to bylo moc informací najednou.
,,Já se chci učit lékařské techniky, už jsem je zkoušela." ozvala jsem se nakonec, jenomže pak po mně Kataro chtěl divnou věc. Chtěl, abych ho uhodila. To jsem nemohla.
,,Nemůžu." zakroutila jsem hlavou. Zůstala jsem za Kisekiho zády a nehla se. Nemohla jsem uhodit Katara, teď už bych nemohla ani Naokiho nebo Kisekiho. A navíc..Nemohla jsem uhodit někoho, kdo má takto vysokou hodnost.
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Naoki Utsushi Mon Jun 02, 2014 6:13 pm

Pousmál jsem se, když řekla, že by mu ji nevrazila. Možná bych mu ji už vrazil já, ale radši ne. Posadil jsem se a řekl: ,,Mno, Kataro, Kaia je genin, tys byl u Anbu jednotky, jak jsi tu tvrdil, tak jak by tě mohla zasáhnout?" optal jsem se a koukl na Kaiu. ,,Kaio, ty umíš už něco léčit? Drobná zranění, menší zlomeniny?" optal jsem se. ,,Jestli ano, něco mě napadlo. Přeci jenom Kataro řekl, že si to musí vyzkoušet v praxi." A já se z nich nejrychleji hojím, což nevědí, ale to nevadí, pousmál jsem se a koukal na Kaiu.
Naoki Utsushi
Naoki Utsushi
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)
Jounin (Rokubi no Jinchuuriki)

Počet příspěvků : 166
Registrován : 09. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Mon Jun 02, 2014 6:39 pm

Nevedel som prečo, ale to ako som tam stál sa mi zdalo, že učiteľ by mal byť schopný naučiť genina niečomu užitočnému ale asi to vyzeralo tak, že knižnica bude teraz najlepšia voľba.
Predsa len vyzeral byť tiež dosť mladý tak som mu nemal čo zazlievať. "Tak ja by som si asi zašiel do tej knižnice sa pozrieť po nejakom svitku ale ten cvičný súboj by som rád skúsil aj keď viem, že proti vám veľa nezmôžem." Povedal som a potom som pozrel k Kaie, bolo naozaj zvláštne, že nechcela alebo ho nemohla udrieť, keďže ako shinobi to bude tak mať ťažké. Ale možno nejaký dôvod na to malo predsa len nepoznal som ju.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon Jun 02, 2014 7:09 pm

Podíval jsem se trochu zamračeně na Naokiho " Je to základní výcvik aby věděla o co jde. Nechtěl si náhodou jen sledovat ještě před chvílí? " Složil jsem pečetě a vytvořil vodní klon, který se postavil se svým mečem proti Kisekimu. " Neboj, klon bude přijímat tvé útoky a naučíš se postupně správně útočit. Ukaž co nejlepšího dovedeš, pak si prohodíte strany, ale žádné strachy. Nechci ti vážně ublížit. " Potom jsem šel ke Kaie blíž a položil ji ruku na rameno s podporujícím úsměvem. " Když to prozatím nedokážeš tak to necháme na jindy, ale jak mi to před chvíli Naoki vytrhl z úst. Co kdybychom zkusili takový malý experiment? Nevadí jak dlouho to bude trvat, ale jistě něco dokážeš. " Vyhrnul jsem si rukáv, kde byla ješte celkem čerstvá ranka z tréninku po říznutí. Krátce předtím jsem totiž trénoval s mečem a nehody se stávají. Nastavil jsem k ni ruku a řekl " Zkus si to na této malé rance. Nemusí se zahojit, stačí když se s ní něco stane, to bude důkaz že jsi na dobré cestě a můžeme pak společně na tom zapracovat. Co říkáš? Můžeš si klidně sednout pokud se tak budeš cítit pohodlně. " Mluvil jsem milejším tónem.

(Naoki jestli neumíš číst PM tak mi prosím napiš tvůj skype dík Smile)
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kaia Yoshino Mon Jun 02, 2014 7:39 pm

Proč na sebe mluví takto? Nechtěla jsem na sebe strhnout pozornost. Zčervenaly mi tváře. Pomalinku jsem začínala chápat, v čem je ten problém. Samozřejmě. Objevila se tu dívka, která nikoho a nic tu nezná. Jenomže to jsem nechtěla...Navíc když po mně Kataro chtěl, abych ho uhodila, hrklo ve mně. To jsem prostě nemohla. Vytasil se tedy na mě krvavou rankou. Polkla jsem. Byla jsem z toho všeho zaražená a vyjukaná, takže jsem neřekla ani slovo. Prostě jsem poslechla. Soustředila jsem chakru do dlaní, jako mě to kdysi učili v malé vesničce v horách. Soustředila jsem ji tak dlouho, dokud se mi v nich neobjevila zelená záře. V duchu jsem se povzbudila. Přiložila jsem hojivou chakru k té rance. Chvíli jsem neviděla nic, co by mohlo naznačit, že se to uzdravuje, potom se ale kousíček toho škrábance začínal uzavírat a jako by mizet. Pak jsem ztratila koncentraci. Povzdychla jsem si.
,,Gomenne." šeptla jsem. Třeštila mi hlava. Podívala jsem se na Katara a potom pomalu přesunula pohled na Naokiho. Skončila jsem už Kisekiho. Chtěl jít do knihovny. Byl to dobrý nápad..Uklonila jsem se všem.
,,Omlouvám se, potřebuji být chvíli sama." vysvětlila jsem jim v úklonu a potom se odtud rozeběhla pryč. Prostě jsem to všechno potřebovala rozdýchat. A třeba bych mohla udělat něco užitečného.
(Přesun)
Kaia Yoshino
Kaia Yoshino
Genin
Genin

Počet příspěvků : 42
Registrován : 27. 05. 14

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 1:04 pm

Po tom, čo som videl som ani nevedel, čo povedať. Preto som ostal chvíľu ticho a potom som prehovoril na klona. "Tak ... zabojujeme si teda? Pri tom boji mám používať len taijutsu alebo môžem čokoľvek?" Popravde som nevedel skoro žiadnu techniku ale aj tak som sa chcel opýtať.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 04, 2014 1:09 pm

" Říkal si že chceš boj s katanou tak bojuj s ní. Pokud dokážeš klona aspoň jednou škrábnout vyhrál si " Jedinou podmínkou je jen používání katany. Tak se do toho pusť " Klon byl připravený na trénink a aby se bránil před jeho údery.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 1:26 pm

"Dobre teda." Súhlasil som s podmienkami a vytiahol som katanu z pochvy. Uchopil som ju do oboch rúk a sústredil som do chodidiel chakru aby som bol ešte rýchlejší a vyštartoval som po tom klone. Na genina som bol naozaj rýchli.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 04, 2014 1:40 pm

Klon stál naproti jemu a ani o krok neustoupil. Byl připravený se vyhnout, přeci jen byl klonem originálu a měl stejnou rychlost. Avšak chtěl mu dát zároveň i šanci tak čekal s čím nakonec přijde. Vyčkával na tom samém místě s vytaseným velkým mečem a byl připraven mu čelit přímo.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 1:50 pm

Na chvíľu som prestal držať katanu dvomi ruakmi a hodil som mu smerom na hlavu kunai. Hneď v tom som už bol pri ňom a mal som zasa katanu v oboch rukách. V tedy som ňou zaťal zo spodu z ľavej strany smerom na jeho hlavu. Bude ťažké ho trafiť katanou. Prebehlo mi hlavou pri tom útoku.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 04, 2014 1:54 pm

Kunai uhnul klon snadno a když se na něj vyřítil a z levé strany po něm seknul tak udělal krok vpřed a sjel svým mečem po ostří jeho katany což vyhodilo jiskru, ale zároveň jsem trochu zatlačil a změnil směr jeho katany. Byl jsem teď přesně před ním a dotkl jsem se jeho vlasů " Zkus to znovu. "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 2:04 pm

Odtlačil na naozaj veľmi ľahko, keďže bol o dosť silnejší ako ja.
Budeš ho musieť nejako odlákať jeho pozornosť lebo ho len tak netrafíš. Prehovoril ku mne môj verný spoločník a mňa v tedy niečo napadlo. Odskočil som smerom na bok po tom, čo sa dotkol mojich vlasov. "Však už idem na to." Povedal som a urobil som výpad priamo smerom na jeho hruď. Lenže to nebolo to, čo som chcel urobiť. Ak by to chcel vyblokovať svojím mečom ja by som katanu stiahol k sebe, urobil by som otočku smerom do prava a pri tom by som sekol smerom na jeho telo z boku. Keďže je jeho meč ťažší mal by byť pomalší a nemal by to stihnúť. Teda aspoň taká bola moja teória.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 04, 2014 2:11 pm

Stalo se jak předpokládal. Ubránil se jeho přímému útoku a on pak zaútočil z boku. Jenže netušil, že i když je ten meč těžký tak já mám taky pořádnou sílu. Pootočil větší silou zápěstí a meč se protočil do strany a odrazil hrot meče Kisekiho. Vyzvedl mu ho nahoru. A než stihl něco udělat položil mu meč na rameno, ale nesekl ho. " Máš se ještě co učit, ale to častým tréninkem dohoníš. Jen neztrat svou cestu "
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kiseki Mirakuru Wed Jun 04, 2014 2:18 pm

"Ja svoju cestu nemám ako stratiť, keďže som predurčený k niečomu, kvôli čomu som sa narodil." Nepovedal som presne čo, lebo som ani nemohol alebo som skôr nechcel. Tentoraz ma napadlo ešte niečo posledné, čo by mi mohlo dať výhodu. Ustúpil som a ukázal, že som pripravený zaútočiť. Jednu ruku som mal za chrbtom. Pri tom som spravil výpad smerom na jeho nohu z pravej strany. V ten istý okamih som vyhodil shuriken smerom na jeho rameno ale na tú ruku v ktorej drží svoj meč. V tedy som ešte nedokončil svoj výpad a zmenil som trajektóriu z jeho nohy na jeho druhé rameno. Nebol som príliš silný ale bol som naozaj obratný.
Kiseki Mirakuru
Kiseki Mirakuru
Genin
Genin

Počet příspěvků : 279
Registrován : 23. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed Jun 04, 2014 2:24 pm

Klon se jen pousmál nad tím výpadem a uhnul shurikenům, ale nechal se zasáhnout mečem schválně. Chtěl mu dopřát poziviní motivaci, která mu poskytne vůli stát se silnějším když vidí že to jde. To byl už od začátku můj plán. Klon se před zmizením usmál. Když však zmizel přišel jsem ke Kisekimu. " Gratuluji, jde ti to dobře. Stačí ti trénovat a víc se zapojovat do bojů kde s ebudeš zlepšovat. Potřebuješ zkušenosti. " Domluvil jsem a čekal co bude dál. Sice klon použil tak 5% své síly, ale i tak jde vidět že se Kiseki snažil.
Kataro Terumi
Kataro Terumi
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 531
Registrován : 08. 08. 13
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 18 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 24 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru