Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Tue Oct 06, 2015 8:04 pm

Zatímco se ona přesouvá na hladinu, já sáhnu k opasku a nasadím si na obličej kostěnou masku, která mi tam visí. Tím zakryju používání obou dvou svých doujutsu. 
Když vytvoří klony, pomalu k nim vykročím s taseným mečem. Místo abych se zaměřil přímo na ní, seknu po prvním klonu jako bych nevěděl a chtěl je řešit postupně. Během útoku si ale udržuji kompletní přehled o situaci a bedlivě jí sleduji.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Tue Oct 06, 2015 8:28 pm

Věděla jsem o jeho doujutsu.Má kirigan a sharingan.Takže mě rozpozná od klonů.Takto jsem jen chtěla zdržet čas, než vymyslím.Ještě na souši si nasadí masku.Pak jde pomalu k vodě a začne útočit na klony po jednom, dělá jakobych nevěděla co jeho oči umí.Když sekne do jednoho z klonů tak rychle použiji Shunsin a tím se dostanu asi 5 metrů za něj a použiji techniku Suiton Suigadan.Začne se pod ním točit voda a odemě vyletí tesák rotující vody směřující přímo na něj.Nečekala jsem, že to vyjde, ale mohlo mi to určitě do budoucna pomoct.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Tue Oct 06, 2015 8:39 pm

Když se voda roztočí, instinktivně uskočím stranou, čímž se vyhnu i útoku ze zad. Zatím mi pořád ještě nevadí, že s ní vedu boj v jejím prostředí, přeci jen jsem chtěl hlavně vidět co dokáže. Ale já si jí potřebuju dostat blíž, takže tentokrát použiji Shunshin já a stejně rychle jako předtím ona se přesunu k ní, abych mohl zaútočit mečem.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Tue Oct 06, 2015 8:57 pm

Stihnul se vyhnout tak rychlému útoku, který mu šel ještě do zad.Nestal se Mizukagem jentak pro nic za nic.Čekala jsem co se bude dít a najednou se objevil předemnou.V tu chvíli nebyl čas na otálení.Kdybych byla moc pomalá, tak nejspíš prohraji, že mě zasáhne mečem.Takže jsem blesku rychle dala nohy k sobě a zahučela do vody tak rychle, že neměl šanci k reakci.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Tue Oct 06, 2015 9:04 pm

Pod vodu jí pronásledovat nemíním, takový hlupák nejsem. Místo toho se několika rychlými skoky přesunu z vodní hladiny pryč, zpátky na pevninu.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Wed Oct 07, 2015 2:42 pm

Již během toho, co jsem měla ponořenou teprve část těla, tak odešel pryč z vody.Asi mu došlo, že toto není to nejlepší místo, kde by se se mnou mohl měřit.Nicméně jsem se nechal potopit do vody a začala skládat pečetě pod vodou a použila techniku Suiton: Daibakufu no Jutsu a pak se najednou začala vířit voda všude kolem mě.Tato technika má zničující následky  i když se použije na místě bez vody a co teprve, když je voda všude okolo.Zdvihl se kolosální vír mířící směrem na pevninu.Sice Kashikeho pravděpodobně nezasáhl přímo, ale vody tam bylo dostatek, aby byl minimálně po pas ve vodě.Během přesunu té obří masy vody na pevninu jsem poskládala další pečetě a použila techniku Suiton: Goshokuzame objevil se první velký žralok, ale jelikož jsem měla méně chakry, tak další žraloci museli být menší.Z důvodu spousty chakry kolem mě, tak si Kashike této techniky mohl všimnout velmi těžce, mohl vědět, že jsem něco udělala, ale tím to tak končilo.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 24 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru