Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště č. 3

+24
Akuma Saito
Rin Saito
Bijuu
Kataro Terumi
Kaia Yoshino
Kiseki Mirakuru
Goku
Ruko Terumī
Yoko Terumi
Kashike
Kairi Utsushi
Daisuke Utsushi
Naoki Utsushi
Hikari Momochi
Totsuki
Asuka
Kioshi Hoshigaki
Emilia Akatatsu
Faito Dansaku
Akio
Shin
Hirin
Yuuki Botan
Hitomi Yamada
28 posters

Strana 23 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hitomi Yamada Sat Jul 13, 2013 8:17 pm

First topic message reminder :

Cvičiště u vody. Je dobré pro ty, kteří mají vodní podstatu ^^
Hitomi Yamada
Hitomi Yamada
Hachidaime Mizukage
Hachidaime Mizukage

Počet příspěvků : 849
Registrován : 13. 07. 13
Age : 30
Location : Litvínov

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Hirin Fri Aug 28, 2015 7:33 pm

Nerušeně jsem koukala na jejích souboj. Byla jsem dost překvapená, že jsou oba tak silní. Škoda, že Kairi neuměla Katon měla by to lehčí,ale její Led mě dost překvapil a ti její pavoučci. No byla jsem ráda, že jsem byla daleko od nich. Nelíbili se mi, doufala jsem že se mi nějací takový nebudou potulovat u mně doma. Kisekiho síla byla neuvěřitelná. Asi bych neřekla, že je genin. Tenhle souboj mi řekl jedno a to že musím zesílit jinak mě mladí překonají. To by mě uvrhlo do těžkých depresích.
Pousmála jsem se,když Kairi využila mužskou slabinu. Bylo to podlé a zákeřné. Byla jsem překvapená, že její kop se zastavil ve "vzduchu." "On má absolutní obranu. Jak? " pomyslela jsem si. Málokdo tohle se tímhle může chlubit. Zajímalo by mě jak to udělal. Fuuton? Chakra? Přemýšlela jsem nad tím. Mé myšlenky se vrátili zpět ke Kairi. Kiseki mezitím odešel. Vstala jsem s přišla jsem k Kairi. "Příště vyhraješ" pověděla jsem a ze široka jsem se na ní usmála. Já jsem tomu věřila a ona by měla taky. "Půjdeme domů?" zeptala jsem se jí a podala jí ruku.
Hirin
Hirin
Jounin (S-rank)
Jounin (S-rank)

Počet příspěvků : 739
Registrován : 08. 08. 13
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kairi Utsushi Sun Aug 30, 2015 12:57 pm

Nechápala som ako bolo možné že ten môj kop zastavil. Však som bola taká zlatá a nevinná a on ma furt považoval za hrozbu? Ah.. Celkom ma to sklamalo. Kývla som mu na pozdrav keď odchádzal a o chvíľku už ku mne podišla Hirin. Ja som si zatiaľ oprášila oblečenie od kúskov ľadu a snehu a následne som nechala ľad, ktorý sa už vytvoril, rozpadnúť. Presda len bol naozaj studený a v jeho okolí klesla teplota pod bod mrazu, dokonca sa aj molekuly vody menili na sneh. 
Porela som sa na Hirin s takým slabším úsmevom. Bolo vidieť že som zo seba trocha sklamaná, no po jej slovách som sa len ušrnula a ukázala som jej palec nahoru.
"Yosh! Nabudúce mi neunikne." Vyhlásila som rozhodne a podišla som ku Hirin trocha bližšie, aby som ju mohla chytiť za ruku. Mohlo ju prekvapiť akú ju mám studenú no samej mi zima nebola.
"Uhm, čo budeme robiť doma?" Bol to súhlas no otázka zároveň, aj keď som očakávala že mi o tom povie už po ceste.
(spoločný presun?)
Kairi Utsushi
Kairi Utsushi
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 273
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Tue Sep 08, 2015 4:10 pm

Mini filler pro techniku:
Raiton-Saishin Fue (B-rank)


Došla jsem na cvičiště během svého volna mezi tréninky a začala jsem vymýšlet novou techniku.Netušila jsem co bych mohla využít a neměla jsem ani žádné extra nápady, nicméně jsem asi potřebovala trochu něco vymyslet, přecejenom jsem nic nevymýšlela už  věky.Posadila jsem se do tureckého sedu a během chvíle začala bouřka.Ta mi vnukla nápad, jakou techniku bych mohla vymyslet.Chtěla jsem udělat tupý blesk.Tak jsem začala s tréninkem.Svou chakru jsem soustředila mezi své dlaně a pak jsem jí přeměnila na raitonovou a jak byla chakra nashromážděná, tak se vytvořil blesk, jenže problém byl v tom, že jsem ani při nejmenším neovládala trasu výstřelu.Trénovala jsem několik hodin, ale nic se nezlepšilo.Pak jsem šla domů a musela jsem si dát pořádnou sprchu a namazat si ruce, protože jsem měla spálené dlaně od všeho toho raitonu.Doma jsem se pořádně najedla a šla spát.Další den jsem vyšla brzy ráno, abych měla na trénink co nejvíce času.Dojdu na cvičiště, kde je klid, jsem tu úplně sama, možná to je tím, že je teprve takto brzy ráno.Se vším začnu znovu.Trénuji dlouhé hodiny, ale výsledky jsou úplně stejné.Po dnešním asi osmém pokusu mi dojdou nervy.Vyzkouším verzi se surovou chakrou.Povedlo se mi to na třetí pokus.Tento úspěch mi vnuknul nápad.Co kdybych až do poslední chvíle nechala chakru v surové formě a až na poslední chvíli jí přeměnila.Takto jsem zkoušela, nicméně se mi nedařilo být přesná na více než 3 metry, což nebylo dobré.Stále jsem se snažila dál a dál.Na cvičišti jsem strávila téměř celý den.Tedy až na pauzy na oběd a večeři.Kdy jsem si na oběd zašla do nedaleké restaurace, kde výborně vaří ryby.Pošmákla jsem si, ale ryby jím nerada, nicméně mi maminka říká, že bych měla jíst minimálně jednu týdně.Strašně mi chutnají, ale nesnáším ty kosti.Nesnáším to, jak pomalu je musím jíst, je to pěkná otrava.Na večeři jsem zaplula do již vzdálenější, ale o to pro mě přátelštější putiky, kde jsem se najedla za polovinu ceny jako král.Měla jsem velký kus masa s omáčkou a několika knedlíčky a k tomu ještě půlku kachny se zeleninou.Najedla jsem se do sytosti a už se mi vůbec nechtělo na ten trénink, ale nakonec jsem se přinutila.Můj trénink, ale nepřinášel žádné změny.Tak jsem naštvaná došla domů a tam jsem padla do postela ani jsem si nedala druhou večeři ani jsem se nevysprchovala.Brzy ráno vstanu a dám si sprchu.Dojdu ke knihovně, kde jsem plánovala něco zjistit.Doufala jsem, že najdu pomoc zde.Pročítám si několik knížek, které by mi mohly pomoct.Čtu dlouhé hodiny a víceméně jsem nic nezjistila.Pak když jsem si pospojovala několik odstavců z různých knih, tak mi to vše došlo.Knížky jsem nechala na stole a vyběhla jsem z knihovny.Doběhla jsem na odlehlou část cvičiště a začala jsem.Svou chakru jsem soustředila do dlaní a začala jsem jí za rotace smršťovat.Takto jsem ji smrštila do malé kuličky velikosti hopsakoule a pak jsem přešla na raiton.Kulička se zvětšila, ale já se snažila o to samé jako se surovou chakrou.Takto sem soustředěně stále několik sekund a následně jsem vše vystřelila.Bum, přesná trefa na několik desítek metrů.Mířila jsem doprostřed jezera na jeden kámen, který vyčuhoval ven z vody.Techniku jsem měla téměř naučenou po několika pokusech, ale snažila jsem se jí ještě víc a víc zdokonalit.Během svého tréninku jsem byla schopna zkrátit trvání střádání chakry o 2 sekundy a následný výboj změnšit pro koncentrovanější sílu.Takto jsem trénovala ještě několik dalších dnů, které přinesly pokrok a svou techniku jsem dostala na hranici svých schopností.
Konec
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 7:20 pm

Rychlým klusem doběhnu na cvičiště u vody. Začnu si protahovat svaly jeden po druhém a po rozcvičce se postavím doprostřed prázdného pole s vytaseným mečem. Začnu si opakovat základní techniku pro dlouhý meč, od nejzákladnějších seků a krytů..
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 7:26 pm

Během cesty si jentak pobrukuju a zpívám si, jak to dělám ráda.Přemýšlím o všem, co by se mohlo stát.Snad mě nevyzve na souboj, ale já.Nejsem zrovna ta nejsilnější.
Uvidíme jak se to vyvine, aspoň poznám konečně i nýnějšího Mizukageho a třeba si ho oblíbím stejně jako Faita.Jenže nastal první problém.Nevěděla jsem u jakého cvičiště máme sraz, což byl docela problém, tak jakmile jsem si to uvědomila, tak jsem se dala do běhu a oběhla jsem všechny cvičiště po jednom, bohužel mě čekal až na tom posledním.
Doběhla jsem zadýchaná k němu a byl ke mně postaven zády.S hlasitým dýcháním jsem ze sebe vydala pouze:,,Gomen, Pane Mizukage, že jsem se zpozdila.'' a sklopila jsem svůj pohled v pokleku.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 7:28 pm

Otočím se za hlasem a spustím zbraň k zemi. To nic děvče, vstávej. Koukám že rozehřátá jsi, tak se pořádně protáhni a pak se pustíme do cvičení. Jsem upřímně zvědav, co v tobě je. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 7:32 pm

Na jeho pokyn se postavím a se sledováním se začnu protahovat.Byla jsem velice ohebná, takže jsem se protáhla patřičně.Začala jsem s vnitřky stehen, pak zadní strany a takto jsem si protáhla celé tělo.Zpětně jsem si vybavovala tón jeho hlasu, byl tak hedvábný.
Chtěla jsem ho slyšet znovu, ale musela jsem být klidná, teď to není jen můj nadřízený, ale i trenér, takže musím být uctivá a když budu naštvaná, tak všechny nadávky musím polykat.
Takže jsem se doprotáhla a stoupnu si vzpříma přímo naproti němu a jednu ruku si položím na rukojeť kordu a jen zlehka pronesu:,,Můžeme začít.'' ještě rychle mrknu očima a pak z něj už nespustím pozornost.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 7:35 pm

Skvěle... usměji se a ustoupím o dva kroky vzad. Jelikož jsem nikdy neměl tu čest bojovat po tvém boku v bitvě, nemám představu kam sahají tvé dovednosti. Proto si u tebe udělám pro začátek stejnou zkoušku jakou jsi viděla včera. Souboj čistě na meče, žádné další techniky, jen čistokrevný šerm. Souhlasíš?
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 7:39 pm

Jeho hlas. Takový jsem ještě neslyšela. Byl tak krásně jemný, ale nesmím se rozptylovat sakra. Svůj meč tasím a chytnu ho nervózně do dvou rukou, aby mi ho hned nevyrazil s ruky, to by byla ostuda.Takže se trošku rozkročím a svůj pohled směřuji k němu.Trošku jsem ho předběhla, možná jsem to už čekala, bylo mi jasné, že on není ten, kterej by mě vodil za sukýnku, takže začne hned z ostra. Poslechnu si celou jeho promluvu a jen odřeknu: ,,Hai'' a kývnu hlavou.Naprázdno polknu a očekávám jeho první pohyb, nechci to uspěchat.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 7:42 pm

Když uchopí kord obouruč, povyjede mi obočí nahoru v němé otázce.. ale co, když je to její styl. Zaměřím se na ní svýma očima a udělám krok k ní, s již připravenou zbraní. Jelikož toho chci o tobě poznat co nejvíc, jedeme jen na první zásah... dodám, udělám další krok a rovnou svůj pohyb protáhnu do lehkého seku ze zápěstí, kterým mířím na její levé rameno.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 7:52 pm

Vidím jeho pohled, trochu jsem se styděla, achjo.Nikdy to s mečem nebudu umět jako sestřička.Ale teď tady nemůžu truchlit, nesmím jí hlavně udělat ostudu.Pak povykročí a můj postoj se prohloubí a postavím se na špičky.Pak ale začne mluvit tak ho poslouchám, ale stále sleduji, kdyby se náhodou rozhodl k překvapivému útoku.
,,Dobrá, takže kdo zasáhne první vyhrál?'' hlasitě se nadechnu a kord si dám do pravé ruky.Zavřu oči a ještě jednou se nadechnu.Otevřu oči a najednou vidím jeho první výpad.
Neměla jsem dost času blokovat, tak jsem jen uhnula do strany, aby mě nezasáhnul a snažím se ho bodným způsobem trefit jeho pravé stehno.Byl to poměrně nebezpečný manévr, ale svojí rychlostí jsem svá zranitelná místa chránila.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 7:59 pm

Nechám sek proletět do úrovně pasu, kde k držení přidám i levou ruku. Nohy mezi tím udělají půlkrok doleva, čímž se dostanu jak z jejího bezprostředního dosahu, tak se opět vyrovnáme čelem k sobě. To ušlo... utrousím a lehce změním postavení meče, takže místo aby hrot směřoval nahoru k nebi, míří Shirui přímo na krk. 
Posta Longa:
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 8:05 pm

Můj útok mu směřuje přímo na stehno, už si říkám, že jsem vyhrála, když v tu chvíli se najednou pohne z mého pohledu doprava a já minu.Postavíme se opět čelem k sobě.On trošku změnil postoj, ale toho jsem si tolik nevšímala, můj zůstal stále neměnný.Dívala jsem se mu přímo do očí a během toho jsem přeostřovala na hrot jeho dlouhého meče.Nadechla jsem se a tentokrát jsem vyrazila vpřed já.Bleskově jsem se objevila vedle něj.Přesněji vedle jeho levého boku a snažila jsem se ho kolenem udeřit přímo doprostřed stehna, abych značně omezila jeho hybnost.Můžeš být sebelepší shinobi, ale když dostaneš koňára, tak budeš sotva chodit i jako ten nejlepší z nejlepších.Během tohoto jsem měla meč zdvižený nad hlavou a směřovala jsem ho směrem k jeho ramenu, ale zatím jsem neútočila, čekala jsem spíše na zablokování jeho útoku.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Sun Oct 04, 2015 8:15 pm

Moc blízko... bleskne mi hlavou, když se ke mě vrhne a chce mě kopnout do stehna. Její útok byl logický a zásah do cíleného místa je velmi nepříjemná záležitost, protože šok z úderu ochromí svaly na noze. Ovšem stačí nohu jen lehce vytočit a už se kýžený efekt nedostavuje. 
Ve snaze otočit svůj střeh tak, abych k ní znovu byl čelem, ukročím levou nohou dozadu. Tím jí dostanu mimo dosah jejího kopu, který mě sice zasáhne, ale až do vnitřní strany pravého stehna, kde je spousta svaloviny která úder pohltí. Jelikož se do otáčky dává celé tělo, varianta pro protiútok se přímo vybízí a tak ve chvíli, kdy jsem ucítil dopad jejího kopu, už směřuje hruška mého meče na její solar, aby jí připomněla že se nemá cpát tak blízko. Do toho úderu už vložím veškerou svou rychlost, aby děvče vědělo, že jí nešetřím.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Sun Oct 04, 2015 8:24 pm

Svou nohu natočil tak, že jsem ho zasáhla jen do boku stehna, takže mu to neudělalo prakticky nic, nicméně tento jeho pohyb mě vyvedl z rovnováhy a já se převážila dozadu.Pak jsem si všimla jeho protiútoku.Bylo zvláštní útočit touto částí meče.Bylo to tak rychlé, že jsem se ani nestačila promyslet, co bych mohla udělat.Dala jsem ruce před sebe, které jsem skřížila a onu hrušku jsem mezi nimi zablokovala.Mezitím jsem dopadla na zadek.Této situace jsem ale využila a po jemném poodstrčení on jeho meče jsem svou nohou přejela po zemi tak, že se začal vířit prach, který mě mohl částěčně zakrýt.Levou rukou jsem vzala do ruky hrst písku a tu jsem hodila směrem k jeho očím.Pak jsem střemhlav vyběhla proti němu s kordem nesouc si přímo před sebou.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 05, 2015 6:30 am

Hned po dopadu hrušky do jejích rukou provedu krok vzad asi o půl metru. Potřebuji znovu získat prostor abych mezi nás dostal svou čepel. Ona se na mě ale vrhne. Skloním hlavu, aby mě neoslepil vržený bordel a obloukovým krytem vyklidím prostor před sebou od její zbraně. Celý svůj protiútok zakončím krokem vpřed a skluzem po její čepeli, kdy využívám svou sílu a fakt, že držím zbraň obouruč abych jí položil meč ke krku.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Mon Oct 05, 2015 9:20 am

Nicmoc jsem si od toho rozptýlení neslibovala, ale svůj účel to částečně splnilo.Ke střetu mečů doběhlo, když jsem byla v pokrčené poloze.Byl velmi silný, takže jsem se s ním nemohla přetlačovat.Meče ma sebe narazily kolmo.Pokusil se po něm sjet a trefit mě do ramene.Já ale jeho meč sjet nechala, jen jsem ho odklonila a posunula jsem se kolem něj a stála jsem za jeho zády.Pokud jsem byla dost rychlá, tak jsem takto vyhrát.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 05, 2015 9:46 am

Začla mě obcházet. Pořád jsme se motali u sebe až moc blízko, což je daleko nevýhodnější pro ní a její kord než pro mě. Nepřeruším kontakt čepelí, abych si nad její zbraní udržel kontrolu a když se mi pokusí dostat za záda, uštědřím jí silný úder ramenem na hrudník, popřípadě obličej... kam jen se dostanu. Ať už můj úder byl nebo nebyl úspěšný, okamžitě po provedení se dlouhým skokem stáhnu pryč a přeruším kontakt. Už jsme se zamotali až moc.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Mon Oct 05, 2015 9:57 am

Bohužel se mi můj výpad nepodařil.Zasáhl mě ramenem přímo do krku a srazil mě na lopatky.Stále jsem před sebou měla meč aby mě nemohl zasáhnout mečem, ale on odskočil.Těžce jsem se postavila na nohy a sotva jsem stála.Dýchalo se mi těžce.Ještě aby ne, když jsem uštědřila takový úder přímo do ohryzku.Dojdu pomalu k němu, ale onen úder byl vážnější než se mohlo zdát, tak jsem padla na kolena lapajíc po dechu.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 05, 2015 10:05 am

Když přede mnou padne na kolena, jen jí lehce ťuknu plochou čepele po rameni a pak se k ní sehnu. Mlčky jí jemně prohmátnu krk a uvolním jí stažené svaly na krku. Dýchej zhluboka a v klidu, za chvilku to přejde... 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Mon Oct 05, 2015 11:01 am

Nechtěla jsem přijmout prohru, ale musela jsem.V tomto stavu jsem nebyla schopna mi čelit a dopadla bych akorát ještě hůř.Bylo by to zbytečné.Sice mě štvala prohra, ale musela jsem ji přijmout.Postavím se ukloním se mu.Prohmatám si krk a pořádně se nadechnu.Stále se mi dýchalo špatně, ale už to bylo lepší.Očekavála jsem nějakou hanlivou promluvu, tak jsem zklopila zrak a čekala jsem na jeho promluvu.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 05, 2015 11:04 am

Nechám jí aby se vzpamatovala a taky se postavím. Úklonu jí oplatím, tak jak je mezi partnery při treninku zvykem. 
Není to zlé. Jen se nesnaž cpát tak blízko. Vzdálenost a dosah tvé zbraně je to, co tě chrání od podobných ran jako byla ta ramenem. Tím že ses snažila dostat blízko jsi mi vlastně ušetřila práci. 
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Mon Oct 05, 2015 11:28 am

Stojím a očekávané nadávání se nedostavilo a místo toho přišla menší pochvala a rada.Pousmála jsem s krátce jsem odpověděla:,,Hai" kývla jsem hlavou a podívala jsem se na něj s celý souboj jsem si opět promítnula v hlavě.Měl pravdu, snažila jsem se být příliš blízko a on toho využil, takže to byl jediný důvod mé prohry.Štvalo mě to, ale nedalo se nic dělat.,,Takže... Co teď?." Řeknu a jednou rukou si hodím vlasy, aby byly rovné a nebyly od prachu.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Kashike Mon Oct 05, 2015 6:53 pm

Co teď... teď máš šanci si to opravit. Pojedeme znovu úder na první zásah s tím, že odpadají limity. Použij cokoliv, abys mě zasáhla. Otázky? odpovím jí na dotaz a nahodím vlídný úsměv.
Kashike
Kashike
Juudaime Mizukage *MOD
Juudaime Mizukage *MOD

Počet příspěvků : 905
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Shirui Tue Oct 06, 2015 3:40 pm

Poslechla jsem si jeho nabídku k druhému souboji, kterou jsem přijmula.Byla jsem jedna z nejsilnějších ve vesnici co se volného stylu týče, takže jsem si celkem věřila.Nevěděla jsem co je v něm, ale hodlala jsem to toho dát vše abych se mu ukázala jako vhodný adept na Hiramekarei.
,,Tak dobrá tedy, dáme se do toho.''
Neměla jsem připravenou žádnou extra taktiku, ale věděla jsem, že jsem pravděpodobně nejlepší uživatel Suitonu této vesnice, takže nejlepší bojiště pro mě bude na samotné hladině.Skočím na hladinu a zapomocí chakry se držím na hladině.Složím pečetě na Oboro Bunshin a objeví se kolem mě asi patnáct mlžných klonů, které se nedokáží pohybovat a já stojím někde mezi nimi.
Shirui
Shirui
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 104
Registrován : 21. 07. 15

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště č. 3 - Stránka 23 Empty Re: Cvičiště č. 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 23 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru