Oga Takakui (Tooya)

Goto down

Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Thu Jan 29, 2015 10:37 pm

General skills / pasívne schopnosti

Krvný senzibil: 
Užívatelia "cítia" nepriateľov vo sovjom okolí pomocou krvi. Taktiež dokážu rozoznať jednotlivcov, ak ich už pred tým samozrejme niekedy stretli. Pomocou tejto techniky každopádne nevedia určiť úroveň nepriateľa či ľudí v okolí

Absorbovanie krvi / pretvorenie chakry na krv a naopak: Taktiež zložitejšia pasívna schopnosť KG, ktorá slúźi vlastne v absorbovaní krvi. Nenechajte sa však zmýliť. Užívateľ nedokáže ovládať krv vo vnútri živého organizmu (výnimky budú v technikách no tam to bude poriadne vysvetlené, teraz sa bavíme len o tomto). Môže teda absorbovať krv z mŕtveho tela, umeirajúceho tela či krv ktorá je “von” z tela. Napríklad krv z rán ešte živých ľudí (už vytečenú). Krv dokáže pomocou unikátnej stavby tela premeniť na chakru a naopak, svoju vlastnú chakru dokáže jeho telo pretvoriť na krv.

Pozn: Na techniky rovnako ako aj klan Kaguya, nepotrebuje pečate.

Meno: Chiton: Shi no Kuraudo
Rank: A
Zaradenie: Kekkei Genkai
Popis: Oga dokážesvoje telo zmeniť na krvavý “dym”. Teda jeho telo sa zmení na čiastočky krvi ktoré poletujú vzduchom a na prvý pohľad pripomínajú dym či “oblak”. Môže mať však podobu aj krvavej mláky, záleží už na ňom.
Účinok:
Technika slúži na posadnutie niekoho tela (trvalo) pomocou toho, že sa krvavý "prach" či "kaluž" dostanú do kontaktu s telom obete a on do nej následne "vlezie", potlačí jej osobnosť, až ju v následujúcom procese úplne "zabije" a obsadí jej miesto v hlave. Oga pri tejto technike získa len útržky spomienok. Neovládne techniky ani kekkei genkai danej osoby. Navyše proces "posadnutia" uvrhne danú osobu do kómy (proces sa odohráva vnútri tela) na nejaký čas. (Záleží od situácie, počas napríklad vojnových konfliktov by to nebolo skôr než by skončila daná bitka), počas "pokoja" záleží od role-play. Napríklad keď telo prenesú do nemocnice vzhľadom do kómy, tak tam napíšem post o "preberaní" a rovno sa tam aj zobudím. Keďže tam moc od poćtu postov na ničom nezáleží ani odo mňa nič nezávisí. Posadnutie funguje skrz "kožu" alebo akýkoľvek otvor (ranu) či napríklad ústa a podobne... 
Nevýhody: aj keď je v podstate v tomto stave (krvný prach) nezasiahnuteľný taijutsu či ninjutsu technikou, nedokáže nijak útočiť ani jednou shinobi zložkou, proste nijak. Prevtelenie môže využiť len na NPC postavy do ranku chunin (aj rank Chuunin). Trvá tridsať dní, kým môže prevtelenie použiť znova (teda ako počet dní potrebných na naućenie sa techniky ranku S, myslí sa 30 dní v real life ) Nemá prístup k technikám toho, koho ovládne, ani ku kekkei genkai. (Vzhľadom na to že Chiton "vytlačí" všetky tieto schopnosti originálneho tela.

 
Meno: Noroi no Chi: Ken
Rank: A
Zaradenie: Kekkei Genkai
Popis: Na prvý pohľad človek vytvorí jednoručný meč z krvi.
Účinok: Technika je zradná, pretože nevyzerá ako nič iné, než len vytvorenie jednoduchého krvavého meča. Každopádne Oga s radosťou hovorí o tom, ako meč roznáša “kliatbu”. V skutočnosti po každom úspešnom zásahu (stačí aj škrabanec), aplikuje svoju krv do nepriateľa a tá začne spomalovať jeho krvný obeh. To má za následky predčasnú únavu nepriateľa až kolabs organizmu.
Nevýhody: Nie je to tak, že by jedno seknutie znamenalo istú smrť. Človek skôr zomrie od prebodnutia dôležitého orgánu, než by ho táto technika mala zabiť. Každopádne únavu začne pociťovať už pri prvej menšej rane. Takteiž sa dá z techniky po boji zregenerovať, ak nie ste samozrejme mŕtvy. Priama nevýhoda techniky je vlastne celkom jednoduchá, nenechať sa trafiť. Taktiež sa jedná o jednoručný meč. Samotný meč nemá o nič viac prierazovú silu, než tá najkvalitnejšia katana. Preto proti tejto technike je lepšie vyhnúť sa boju z blízka a využívať techniky či taktiku na strednú a väčšiu vzdialenosť. Oga totiž meč musí drźať, aby mal daný účinok. Ak ho hodín, bude sa správať ako každá iná katana bez špeciálnej schopnosti.


Meno: Chiton: Suika no jutsu
Rank: B
Zaradenie: Kekkei Genkai
Popis: Na prvý pohľad to vyzerá tak, že je užívateľovo telo tvorené čisto z krvi. Môžu sa rozpadnúť na krv, znova sa z krvi poskladať, či sa prípadne aj len čiastočne rozpadnúť na krv.
Účinok: Je to vlastne celkom jednoduchá technika prebratá z klanu Houzuki a prevedená u klanu Tooya s využítím ich kekkei genkai Chitonu. Užívateľia sa dokážu aj regenerovať na základe od toho, koľko krvi je v ich okolí (ako vedel klan Houzuki z vody)
Nevýhody: Je ťažké popísať nevýhody krvi. Áno je vodivá, no na druhú stranu narozdiel od vody, človek dokáže krv spáliť katonom, ako aj raitonom. Spálené časti krvi sú skôr popol než krv, preto ich jeden nedokáže naďalej využiť na obnovu a podobne.

Meno: Chiton: Tekken
Rank: B
Zaradenie: Kekkei Genkai
Popis: Užívateľ svoje telo dokáže veľmi dobre a rýchlo “skvapalniť”, teda ho nechať rozpadnúť a podobne. Táto technika slúži presne opačne. “Posilňuje” štruktúru tela. Niektorej jej časti, konkrétne rúk.
Účinok: Pokožka sa pri tejto technike vlastne zmení na krvavé spevnené brnenie. Pripomína to rubín či krvavý kryštál, keďže je lesklá. Krv je na toľko odolná, že dokáže bez problémov udržať a odraziť sek s katanou či dokonca aj zadržať techniku ranku B. V tejto forme krv nie je vodivá a správa sa viac ako kameň, než ako krv ako taká.
Nevýhody: Keď taná obrana “praskne”, rozpadne sa na prach a Oga si ruky znova musí obnoviť pomocou Chiton: Suika no jutsu. Taktiež ju vie Oga vytvoriť len na rukách, preto sa to aj volá Tekken. Zvyšok jeho tela je inak zraniteľný.
Meno: Chiton: Kenjutsu
Rank: C
Zaradenie: Kekkei Genkai
Popis: Jedná sa o jednoduché vytváranie hocijakých zbraní, pomocou krvi.
Účinok: Zbrane majú rovnakú výdrž a prierazovú silu, ako zbrane v shinobi svete (každopádne tie naozaj kvalitné a naozaj nabrúsené). Môže vytvoriť od shurikenov, cez senbony, až po napríkla bojové palice, kladivá či meče.
Nevýhody: Zbrane sa pochopiteľne ako aj obyčajné zbrane dajú zlomiť a ich sila je taktiež úmerná v podstate obyčajným zbraniam

Meno: Chiton: Suiben
Rank: C
Zaradenie: Kekkei Genkai
Popis: Vytvorí lanká z krvi. Veľkosť a hrúbka je už na ňom.
Účinok: Lanká z krvi sú podobné technike suiton:suiben, teda sú “vodnaté” a dokážu viesť elektrinu.
Nevýhody: Dajú sa preseknúť či zničiť technikou/útokom vyššiom než je rank C.

Meno: Chiton: Bunpitsu
Rank: D
Popis: Toujou sa dokáže schovať v kaluži krvi.
Účinok: Je to podobná technika, ako technika z Kirigakure no sato, kedy sa shinobi schovajú v kaluži vody, len vodu nahradzuje krv.
Nevýhody: Je to maskovacia technika, každopádne tam kde nie sú mŕtvoli by nemala byť krv, takže sa dá pomerne ľahko prekuknúť.Meno: Chiton: Saishū
Rank: A
Zaradenie: Ninjutsu aktívno
Popis:
 Vynútené odobratie krvi. Oga k nejakej časti svojho tela začne privolávať krv. Funguje to vlastne ako magnet. Funguje na krv z okolia, mŕtvol či napríklad aj na krv, ktorá vyteká z rán nepriateľa. Každopádne toto funguje na veľkú vzdialenosť ktorá vśak nie je presne definovaná. Krv ktorá je priťahovaná k Ogovi, totiž priťahuje aj krv zo svojho okolia za sebou – ako keby sa stala samostatným “krvným magnetom”. Tento efekt neslábne, no ak je medzi jednou kalužou krvi a druhou kalužou krvi rozdiel väčší než sto metrov, tak tam dosah “končí”.
Nevýhody: je to práve tých 100 metrov, ktoré sú potrebné, aby krv pritiahnuť nemohol. (myslí sa 100 metrov od priťahovanej krvi k ďalšej krvi, nie od Ogi.)


Meno: Chiton: Haibu (Element krvi: Roj)
Rank: C
Zaradenie: Ninjutsu
Popis: Veľmi nepríjemná technika, pri ktorej dokáže svoju zbraň zmeniť na desiatky až stovky miniatúrnych ihiel, ktoré sa rozletia do všetkých strán.
Účinok: Zväčša to vyzerá tak, že Tatsumaki hodí po nepriateľovi napríklad krvavý bode. Tomu sa človek buď uhne, alebo sa ho posnaží zablokovať. V oboch prípadoch vie bodec zmeniť na desiatky až "stovky" miniatúrnych ihiel, ktoré sa rozletia do všetkých strán. Ihli sú naozaj malé, necelá polovica zo senbonov. Ich zásah nie je smrteľný no ak sa vám pozabodávajú do nervových bodov, či napríklad očí, tváre, rúk a podobne, veľmi vám to vie znepríjemniť zvyšok boja.
Nevýhody: Ihli neprejdú cez taktickú vestu, dokonca ani Anbu "masku" či chrániče, nie sú na to dostatočne dlhé.


Meno: Chiton: Sākuru (Element krvi: Kruh)
Rank: B
Zaradenie: Ninjutsu
Popis: Tatsumaki z krvi vytvorí kruhový tvar, ktorý začne nad jeho dlaňou veľmi rýchlo "rotovať". Následne to vie Tatsumaki "vypustiť" na nepriateľa.
Účinok: "Kruh" ktorý rotuje veľmi veľkou rýchlosťou, počas tvorenia "stvrdne" a tým pádom vytvorí veľmi nepríjemnú a silnú zbraň. Je dostatočne silný na to, aby prešiel prírodnými sklanatými vecami, betónom či napríklad Dotonovými technikami ranku B. 
Nevýhody: Dotonové techniky rovnakého ranku. Taktiež to nie je práve technika, ktoré by bola navádzaná. Funguje na podobnom princípe ako démonický shuriken, alebo ako shuriken s fuutonovou chakrou (nespomeniem si na názov techniky)

__________________ vyššie ovláda / nižšie neovláda-učí sa-bude sa učiť_______________

Meno: Chiton: Tenryugan (netuším preklad xD proste to znie cool)
Rank: S
Zaradenie: Kekkei Genkai, Ninjutsu
Popis: Oka na túto techniku ptorebuje veľmi veľké mnoźstvo chakry, alebo krvi.. alebo oboje. Jedná sa o zhromaždenie krvi do jeho blízkeho okolia a vytvorenie niečoho, čo by na prvý pohľad mohlo pripomínať lavínu krvi. Táto lavína začne mať podobu draka s otvorenou tlamou pri čom ho "obklopuje, až kým samotného Ogu nepohltí a on s ňou "nesplynie". Technika je dostatočne veľká a mohutná na to, aby dokázala zaplaviť niekoľko ulíc veľkej dediny. Následne už pomerne.. jednoducho techniku vyšle kupredu a naďalej sa uź nemusí starať, čo samotná technika spraví. Každopádne najsilnejšia je technika práve kvôli krvi, z ktorej je tvorená. nemá úžasnú prieraznú silu, ktorou zničí akúkoľvek obranu. Na druh´ustranu je veľmi ťažké zablokovať takej mase krvi v prieniku. Ak vás krv pohltí, môžte sa už len modliť aby sa vás nerozhodol zabiť. Dostanete sa totiž do kontaktu s jeho krvou ktorá vás môźe zabiť niekoľkými spôsobmi. "vycucne" z vás tú vašu, rozdrví vás, alebo sa dostane do vášho krvného obehu a zabije vás zvnútra. Ani jedna z týchto smrtí nie je práve príjemná. Krv aj po prevedení techniky nezmizne.
Nevýhody: Technika samá o sebe má asi takú prierazovú silu, ako také menšie vodné tsunami. Tým pádom by sa proti nej dalo obrániť pomerne dostatočne veľkou a silnou dotonovou technikou, ktorá vy vytvorila nejaký "wall".. a nie len dotonovo ale trebárs aj iného pevného elementu. Každopádne ak by niekto pouźil proti tejto technike suiton, príliš by si nepomohol.


Naposledy upravil Tatsumaki (Oga) dne Tue Aug 11, 2015 8:39 am, celkově upraveno 11 krát
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Feb 01, 2015 2:39 pm

Krvný senzibil-> Máš to sepsané formou doujutsu, i když to sám za doujutsu nepovažuješ. V této podobě (doujutsu) Ti to nepovolím. Bylo by ale možné toto upravit do podoby, pro Tvůj klan více typické. Krevní oběh etc. nevidíš, ale jsi schopný jej v člověku cítit, nikoli na styl klanu Inuzuka (čichovými buňkami), ale něčím na styl intuice (stejná oblast nevysvětlitelnosti lehkou formou definice, ale špatně zvolené slovo, nic lepšího mě nenapadá, prostě to cítíš, doufám, že chápeš).
Absorbovanie krvi / pretvorenie chakry na krv a naopak-> Mám podmínku, že absorpce krve z mrtvého člověka etc. vyžaduje fyzický kontakt, který musíš udržet po celou dobu absorbování, a nejedná se o minutovou záležitost (jistěže záleží na množství krve, které chceš absorbovat, ale obecně se jedná o zdlouhavější záležitost).
Chiton: Shi no Kuraudo-> Znehmotnění na styl schopnosti Obitova sharignanu nemá nic společného s krví, jelikož se jedná o časoprostorovou techniku. Pokud se jedná o něco podobného Suika no jutsu bude se jednat o rank B, a za znehmotnění to nelze považovat, spíše něco na styl zkapalnění. V tom případě by posednutí cizího těla nepřipadalo v úvahu, když to má také svůj obranný systém, nemluvě o tom, že bys do někoho herně nevešel zkapalněním (bylo by to zdlouhavé, takže kdyby bylo NPC ještě naživu, což pro toto musí být, kompletní provedení této techniky je nemožné, musel bys ho pořádně svázat, a teprve pak začít s provedením této techniky).
Noroi no Chi: Ken-> Jeden sek rozhodně nestačí na to, abys hned zapříčinil únavu nepřítelova těla (tvá krev se nedokáže přemístit do nepřítelova těla tak rychle, ovšem záleží na úrovni poškození). Takže to stanov nějakým větším poškozením, než je jeden sek, a nebo blíže urči to poškození, které máš na mysli.
Chiton: Suika no jutsu-> POVOLENO
Chiton: Tekken-> Hlava mi nebere, jak můžeš něco převedením do kapalného skupenství ještě zpevnit.
Chiton: Kenjutsu-> POVOLENO
Chiton: Suiben-> Lanka jsou ovladatelné uživatelovu myslí, nebo je je třeba používat na styl biče a tak?
Chiton: Bunpitsu-> Co se stane, když na Tebe nepřítel v tomto skupenství vstoupí? Čistě ze zvědavosti.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Sun Feb 01, 2015 2:59 pm

Krvný senzibil - upravil som to na požadovanú formu

Absorbovanie - ak sa jedná o absorbáciu tak dobre, ale ak by sa napríklad jednalo o využitie krvných techník, mohlo by sa to brať tak, že by krv z mŕtvol v okolí dokázal využiť na svoje techniky aj bez toho, aby krv musel najprv absorbovať ? (ako sa napríklad využíva sekundárny zdroj suitonu). Samozrejme by tento štýl využitia techník nijak nedoplnil jeho chakru, keďže by krv priamo využil na techniku a neprebral ju do svojho tela.

Chiton: Shi no kuraudo - hmm nechcel som aby to vyznelo ako Obitove znehmotnenie, každopádne som chcel znehmotnenie ako druhoradý efekt, popri ktorom by vetel prebrať telo inej osoby (keďže by nebolo fér použiť to voči hráčom, dal som to čisto na NPC). Zatiaľ som techniku neupravil lebo som si neni presne istý ako. Odpísal by som však možnosť čiastočného znehmotnenia s tým, že by ani celé znehmotnenie nemohol využíva´t z posta na post. Ak by to raz použil, musel by v tom stave dajme tomu pretrvať určité množstvo postov (ak by sa do nikoho neprevtelil) a ak sa znova zhmotní, taktiež by nemohol do znehmotneného stavu prejsť určité množstvo postov. Jednalo by sa v podstate o niečo ako Suika no Jutsu len s tým, že by sa jednalo o miniatúrne čiastočky krvi, ktoré by do obete vznikli cez pokožku. (samozrejme by prebratie trvalo nejaký čas, preto som tam dal, že by zatiaľ daný jedinec upadol na nejaký čas do kómy). Tak by som sa ťa možno spýtal na radu, čo by si navrhoval, príp či by to mohlo byť tak, ako som to teraz popísal.

Noroi no Chi: Ken - nemyslel som to tak, že by po jednom seku bola viditeľná únava u nepriateľa. Len by si začal uvedomovať, že s jeho telom niečo nie je v poriadku. Až po početných menších zraneniach či jednom väčšom (napríklad hlboká rana do ruky či podobne), by pocítil únavu, čo by znížilo jeho BOS na daný súboj 1 (rýchlosť-sila). Viacnásobné hlboké poranenia by samozrejme stále tento BOS znižovali, až kým by nepriateľ neodpadol od únavy. Z tohto stavu by sa dalo dostaŤ no až po súboji.

Chiton: Tekken - existujú suitonové techniky ktoré dokážu preraziť doton. Nešlo by o skvapalnenie, ale o spevnenie molekúl krvi na takú úrveň, źe by mohla pripomínať napríklad "kryštál"., diamant či nejaký tvrdý kov

Chiton: Suiben - lanká musí nejakým spôsobom ovládať ako napríklad kovové lanká či suiton: suiben. Nie mysľou.

Chiton: Bunpitsu - tak pocítil by to Very Happy ako Oga, ale zachovalo by sa to ako normálna krv, ak by ju aj niekto ochutnal, hcutila by ako normálna krv a Ogovi by to nič nespravilo (keďže by sa jednalo o zanedbateľné množstvo) samozrejme nejaká akcia ako odstránenie tej krvi, by ho prinútilo z úkrytu vyliezť.
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Feb 07, 2015 6:27 pm

Krvný senzibil-> Neupravil si to na požadovanou formu. Ty to nevidíš etc. ... myslel jsem to tak, že (konečně mě napadá vhodné přirovnání) že to cítíš jako svou vlastní nohu (nemusíš ji vidět a víš, že tam je). Chápeme se?
Absorbovanie-> Proti tomu nic nemám.
Chiton: Shi no kuraudo-> Ono pořád, alespoň na mě, to působí, jako Obitova technika, takže co tak to chápat stejně jako Suika no jutsu, respektive Chiton: Suika no jutsu? Tato technika by však zahrnovala to posednutí NPC, které by proběhlo přes jakýkoli otvor v nepříteli (poranění ale také přirozené otvory jako ústa etc.). Může být?
Noroi no Chi: Ken-> PODMÍNĚNĚ POVOLENO
Chiton: Tekken-> Existují, to nepopírám. Je to však u suitonových technik neobvyklé, jelikož většinou fungují na styl množství použité vody, čím se určuje jejich síla, ale dobrá.... POVOLENO. Prvně máš však napsáno, že jej lze použít na kterékoli části, například rukou, a ke konci máš napsáno, že pouze na rukou.
Chiton: Suiben-> POVOLENO
Chiton: Bunpitsu-> Kaluž krve se je schopna pohybovat?

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Sat Feb 07, 2015 6:48 pm

krvný senzibil - moja chyba, zabudol som vymazať prvý riadok =.=" vlastne som to nejak úplne O_o" uhm neviem asi som vymazal niečo iné alebo omylom prekopíroval to isté sorry Very Happy
Chiton: Shi no Kuraudo - keďže by som vymazal to čiastočné "znehmotnenie" tak áno, bola by to technika ktorá by čisto slúžila na posadnutie tela niekoho iného (NPC max ranku Chuunin), Každopádne Či cez rany alebo cez ústa, myslel som to tak, že cez "póry" na pokožke (predsa len sú to naozaj miniatúrne čiastočky krvi), ale ak sú vhodnejšie ústa-nos-uši rany či proste hocičo "otvorené", tak s tým nemám problém.
Chiton: Tekken - moja chyba, malo tam byť len rúk
Chiton: Bunpitsu - nie

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Sat Feb 07, 2015 7:01 pm

Krvný senzibil-> POVOLENO
Chiton: Shi no Kuraudo-> Tak tedy to dáme jako Suika no jutsu s možností posednutí, ať už skrze kůži nebo jakýsi otvor v těle?
Chiton: Bunpitsu-> POVOLENO

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Sat Feb 07, 2015 7:10 pm

Chiton: Shi no Kuraudo - pozmenil som to snáď do dobrej formy 
/dodal som že to nemusí byť len dym, ale aj mláka 

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Feb 08, 2015 2:49 pm

Chiton: Shi no Kuraudo-> Pokud se nepletu, předtím tam bylo napsáno i to s těmi technikami, že nemáš přístup ke nepřítelovým technikám, ale pořád pouze ke svým vlastním. Jakmile to tam zpátky dopíšeš povolím Ti to, a to i na ranku A.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Sun Feb 08, 2015 3:10 pm

edit, vzhľadom na ten A rank som tam pridal ešte jednu A-rankovú techniku

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Feb 08, 2015 3:17 pm

Chiton: Shi no Kuraudo-> POVOLENO
Chiton: Saishū-> Tu pasívní složku si odstraň, a nech tam pouze tu aktivní. Pasivně něco takového opravdu ne... navíc něco podobného máš u absorpce, takže bys neměl být nějak extra poškozen.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Sun Feb 08, 2015 3:23 pm

done

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Sun Feb 08, 2015 3:38 pm

Chiton: Saishū-> PODMÍNĚNĚ POVOLENO, to tomu, že neomezit Ti to možná nebyl nejlepší nápad.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Wed Feb 11, 2015 11:19 am

pridané tri techniky /na konci

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Feb 18, 2015 9:50 pm

Chiton: Haibu-> Nerad bych viděl duplikáty něčeho, co na NSku je s jiným názvem, takže Ti doporučím kontaktovat Kayu a přečíst si schopnost jejího Kiregirechi. Není problém zařídit, abys vlastnil meč se stejnou schopností, ale musíte se jaksi dohodnout. Pokud by se Ti nedařilo s ní zkontaktovat, pomůžu Ti na skype.
Chiton: Sākuru-> Mám to tedy chápat, že vypuštěný kruh již není Tebou ovládaný?
Chiton: Bunshin-> Něco na styl Bunretsu Ti nepovolím (klony, kde je každý originálem, takže to tvé rozdělení).

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Wed Feb 18, 2015 10:13 pm

Chiton: Haibu-> chápem čo chceš povedať, ale ona má katanu, ktorá je schopná niečoho podobného, čo moja technika. Ale.. vzhľadom na to že to je krv, a ja mám krvný element, funguje na ten štýl že danú krvnú zbraň využije ako zdroj krvi k útoku daných krvavých ihlíc.. techník ktoré vytvoria "roje" senbonov, nie je síce veľa, no nie sú ani ojedinelé. Toto nie je meč či nejaká vec ktorá by mala rovnakú schopnosť ako jej Kiregirechi, ale technika ktorá daný objekt vytvorený krvou, využije ako práve "zdroj" ktorý roztriešti a úlomky v podobe ihlíc vystrelí do všetkých strán. Je nutné to s ňou preberať? Nemyslím si že je to až tak originálna schopnosť. Existujú aj zbrane čo vedia spraviť niečo podobné : - napríklad pri boji Sasuke vs Itachi, keď v lete Sasuke pomocou ocelových laniek "uvoľnil" démonský shuriken, ktorého časti sa rozleteli na strany a zasiahli Itachiho do nohy.
Chiton: Sākuru-> Nie je, je to niečo na štýl démonského shurikenu. Proste to hodí a nechá to ísť svojim smerom no v lete to už neovláda. Len je to silnejšie pochopiteľne.
Chiton: Bunshin-> ouk vymažem

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Feb 18, 2015 10:36 pm

Chiton: Haibu-> Omlouvám se, přehlédl jsem to, že se jedná o variaci Chitonu. V tom případě se to ale logicky bude vztahovat pouze na katany vytvořené z krve. Pak POVOLENO.
Chiton: Sākuru-> Pak tomu dej tedy B rank. Ten průraz nech do ranku B a Ačko neprorazí, a tak ani nerozbije. Okey?

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Wed Feb 18, 2015 10:38 pm

Hotovo

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Feb 18, 2015 10:54 pm

Chiton: Sākuru-> POVOLENO plus si dovolím ti zde dát link na tu fuutonovou techniku, kterou pravděpodobně myslíš (ke konci ji zmiňuješ).

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Tatsumaki (Oga) za Tue Aug 11, 2015 8:39 am

pridaná posledná technika-

_________________
Ninjutsu: 5, Taijutsu: 4.5,  Genjutsu: 2.5, Inteligencia: 4, Rýchlosť: 5, Sila:  5, Chakra: 3.5, RP: 0.5,

Inv: množstvo dymovníc a desiatka kunaiov + ocelové lanko a + krvné pilulky
avatar
Tatsumaki (Oga)
Nukenín (A-rank)
Nukenín (A-rank)

Počet příspěvků : 93
Registrován : 15. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Hokori Mai za Wed Aug 12, 2015 7:04 pm

Chiton: Tenryugan-> POVOLENO, ale dej tomu rank A.

_________________
avatar
Hokori Mai
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN
Kanrisha (Tsukikage) *ADMIN

Počet příspěvků : 1243
Registrován : 19. 07. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Oga Takakui (Tooya)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru