Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prístav v okolí Otogakure no Sato

+4
Seina Akane
Nessai
Tatsuya Kaguya
Mizuki Netsu
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Wed Feb 25, 2015 6:01 pm

First topic message reminder :

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 2i1jkmc
Prístav sa nachádza v okolí Otogakure no Sato, je to v podstate menšia obchodná dedina, každý deň tu pristavý niekoľko lodí. Tak isto sa odtiaľto plavia aj väčšie lode smerujúce do vzdialenejších kútov sveta. Je tu dostatok barov a nejaké tie ubytovacie zariadenia. Takže ak vám nejde loď, je možné tu počkať a zároveň sa aj zabaviť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down


Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Feb 28, 2015 12:09 pm

Tatsuya sa spravil ako dotknutý a prekvapený po mojom geste. Ja som ho vlastne ani nebrala vážne. "Kto by sa prosím o teba uchádzal ? To ťa vážne baví ich využívať a odhadzovať ? Tie sprosté namyslené ehm... lacno zmaľované dievčatá?" Pokrčila som ramenami, môj názor bol jasný...
Začalo svitať, konečne. Dlhšie počúvať tie jeho príbehy by som asi nezvládla, takže konečne sme mohli už odísť, loď odchádzala ráno a to znamenalo, že nám to pôjde tak asi za hodinu..."Asi ti to pivo ide na mozog. Ja a Reina no isto ... " Zaprela som jeho teóriu a pomaly som sa postavila. Únava na mne nebola poznať, síce som nespala, ale plánovala som si pospať na lodi, keďže budeme cestovať nejaký ten čas, doprajem si spánok.
Pohla som sa a šla som smerom k brehu, kde sa dali kúpiť lístky na loď. Vybavila som si potrebný lístok behom pár minút a čakala som, kým spraví to isté aj Tatsuya, loď bola pristavená, mohli sme aj nastúpiť. Šlo o nákladnú loď, ale to nevadilo, aspoň nerobila zástavky a bola dosť veľká, takže to bolo v poriadku. Navyše nešli sme na výlet...
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Sat Feb 28, 2015 12:17 pm

Pokrčil jsem rameny. "No, jsem hold okouzlující, když chci, víš. A co se týká využívání a odhazování, jsem už prostě takový. Kdybych se zamiloval, všichni by věděli co je moje slabina, zrzko! To je snad logické, ne?" Nadzvedl jsem obočí a pomalu dopil pivo. Když už si koupila lístek, pomalu jsem došel za ní a udělal totéž. Naposledy jsem si potáhl z cigarety a nastoupil na loď, která se po chvilce rozjela.
"Yosh, takže až uvidíme mlhu, můžem se pomodlit, aby jsme přežili." Povzdechl jsem si a stoupl si k okraji lodi, úplně dopředu. I přes to že jsem ovládal techniku Kirigakure no Jutsu, neměl jsem rád, že se v ní dokáže orientovat i náš nepřítel.

Přesun (napiš někam první post ty)
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sat Feb 28, 2015 1:34 pm

Už som nič nehovorila, len som nastúpila na loď. Všimla som si, že Tatsuya stál v predu na okraji, bola som pri ňom. "Tssss... myslím, že to zvládneme, predsa sme na nákladnej lodi a je tu dosť ľudí, ktorý chodia tou istou cestou, takže by nám nemuselo hroziť nebezpečenstvo." Mala som chuť sa ísť prespať, a tak som ani nestrácala čas, len to oznámila Tasuyovi. "Yosh, idem do kajuty číslo 28, idem sa trochu prespať, ak by som nevstala a boli by sme pri Mizu no Kuni, tak ma prebuď." Informovala som ho a potom som šla dole do kajút a presne do kajuty 28 som sa Šla vyspať. Mala som to tam niečo ako zarezervované. Takže nebol problém.
(presun)
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 23, 2015 5:29 pm

Po dlouhé a kruté-opakuji KRUTÉ-cestě po moři jsme KONEČNĚ dorazili na pobřeží Otogakure no Sato. Během cesty jsem se snad 100x poblil, myslel jsem si, že zkapu, myslel jsem si, že si vyzvracím i žaludeční šťávy, což bylo poněkud nechutné, ale moje pocity to přesně vystihovalo. Doplazil jsem se po čtyřek na zem a lehnul si si.
"Už...už NIKDY více!" Pomalu jsem zvedal a opřel se o lampu. Společnost navíc nebyla zrovna nejlepší a k tomu toto?! A to navíc nebyl pátek třináctýho, tak za co jsem to sakra měl? Hodlal jsem to tý bloncce v kanclu pořádně okořenit.
Ale mezi tím...jsem si ještě sedl na obrubník a rozdýchával to.
"Nesnáším tě zrzko, nesnáším tě bloncko, nesnáším všechny!!!" Křikl jsem snad přes celou vesnici a rty mi začínali pomalu nabírat růžovější lidské barvy.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Mar 23, 2015 6:48 pm

Došli sme až na územie Otogakure no Sato, konečne. Konečne bola táto nudná misia za nami. Od Tatsuyu som si držala cielený odstup. Bolo mi ho trochu ľúto. Teda prvykrát po dlhom čase som pocítila ľútosť nad niekym, naposledy to bolo, keď som neposluchla rozkaz Otokageho a nezabila som cieľ. Užívala som si celkom plavbu, predsa som sa každý deň neplavila. Prišla som na súš, nevšímala som si Tatsuyu, pokiaľ nevykríkol, že ma neznáša. Musela som sa sama pre seba zasmiať. "Ale neplač ako nejaké dieťa..." Usmiala som sa naňho a nohou doňho tak nejak štuchla. Stála som nad ním, zatiaľ čo on sedel na obrubníku. "Tak poď." Natiahla som a podala mu priateľsky ruku.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 23, 2015 7:31 pm

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Tumblr_lldm9nnoAU1qh2559o1_500

Otrávený z této mise jsem pořád seděl na obrubníku a nadával do všemožných sprostých slov, nadávek a já nevím čeho. Cosi, co se odehrávalo v mé hlavě dokonce ani nedávalo smysl! Ale to vlastně nedává polovina věcí co dělám, takže mě to nijak netrápilo.
Když se přede mnou objevila zrzka s tím jejím milým úsměvem, kterýmu jsem nevěřil a bral ho jako výserský, sklonil jsem trošku hlavu a zapřemýšlel. I přes to že tato mise byla sakra nudná, dalo se to s ní přežít, ale do očí bych jí to nikdy neřekl a vlastně jsem si to přiznal jen v podvědomí. Moje hrdost na mou osobnost byla až moc velká.
A menším odfrknutím jsem se chytl její ruky a stoupnul si. Ještě chvilku jsem to rozdýchával a počkal, až sem dojdou ti dva.
"Nejsem díte, jasný? Neříkej mi tak. Nemůžu za to, že lodě jsou svině. Jsem Kaguya, jen tak něco mě nerozhodí. Ale kdybych teda měl upřímně bojovat na lodi..." Hned jsem si na to vzpomněl a zase se mi začínalo navalovat. Ale v klidu! Spolknul jsem to zpět!!
"Bloncce řeknem že prostě umřel smrdí kvůli potulným nukeninům. Jeho tělo bylo rozsra*kované, nechtělo se nám sbírat do pytle, tak jsme ho tam pohřbili a adie, ok?" Když jsem nad tím tak přemýšlel...byli jsme zase ve vesnici. A když jsem se nad tím zamyslel ještě víc, protože jsem sem sakra moc chtěl zpátky, přemýšlel jsem nad tím, co asi budu dělat. Brácha byl včudu a hledat se mi ho nechtělo, proto jsem se trošku ponořil do myšlenek, kde jsem kul nějaké pikle.
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Nessai Mon Mar 23, 2015 7:52 pm

Preprava loďou.. no, nejak som to našťastie ani nevnímal. Sledovať znudené tváre a Tatsuyu, ktorý bol doslova hotový z tejto cesty.. to človeka rýchlo omrzelo, mňa presnejšie už po pár minútach. Potom som musel asi zaspať alebo čo, pretože mám z ďalšieho diania okno, no to mi absolútne nevadilo. Teraz, keď sme už dorazili, som vyskočil z lode, dopadol na pevninu a s neutrálnym pohľadom som sa vystrel, obzrel po okolí a následne na to som si nespokojne odpľul. Môj zrak sa potom pretočil k Nefrit, akoby som snáď čakal nejaký pokyn, ktorým by ma zachránila od nudy, ktorá ma čakala. Dá sa povedať, že oficiálne som bol len a len spoločníkom na tej misii, takže.. som dúfal, že nebudem musieť ísť za Otokage. A vlastne, jednoducho som bol rozhodnutý, že tam ani nepôjdem! A tak som len čakal, či dostanem i nejaký ten pokyn alebo ma má na háku a pôjde si s tou Mizuki niekde het. Ja som sa už pripravoval na túto možnosť a rozmýšľal som, že sa dám dole v bare, kde následne prespím aspoň jeden ďalší deň, nech mám pokoj..

...
Napokon som sa ale rozhodol kašľať na všetko a proste som vyrazil preč!
-Presun..


Naposledy upravil Nessai dne Sun Apr 05, 2015 8:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Nessai
Nessai
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 41
Registrován : 01. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Mar 23, 2015 8:11 pm

"Budem ti hovoriť ako chcem. Modrovlások." Povedala som skôr nadradene a potom som vyplazila provokatérsky jazyk. Otočila som sa k všetkým prítomním, teda Nessai a Nefrit. ""Fajn, tak sme to zvládli, sme na pôde Oto no Kuni." Pokrčila som ramenami, samozrejme to nebolo všetko, čo som mala na mysli.
"Takže ste všetci slobodní. Otokage-sama podám sama hlásenie." Navrhla som a vlastne som ani nečakala na súhlas, jednoducho som sa vydala smerom do dediny Otogakure no Sato. Len som pred odchodom pozrela Tatsuyu a naznačila mu hlavou, že môže ísť so mnou. Potom som však naňho nejak extra nečakala.
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Tatsuya Kaguya Mon Mar 23, 2015 9:20 pm

Cuklo mi oko, opravdu mi cuklo. Snad jsem jí už na začátku řekl, že se nebude povyšovat, ne snad?! Vrzl jsem zuby o sebe. Společnost těchto lidí bych rád nijak nekomentoval, byl bych rád kdybych vypadl, ale měl jsem v plánu té mrtvé blondýně pořádně nadat. Jsem Jonin, její ochranka a pravá ruka a ona mě pošle na tokovouto misi?! Ani náhodou!
Navíc bych sfoukl dvě mouchy jednou ranou. Osvětlit zrzce situaci a nadat mrtvolce!
"P-počkej, jak si jako představuješ mi říkat jak se ti zachce? ZRZKOOO~!" A běžel jsem rovnou za ní. Jestli si myslela že takto ukončí tento rozhovor, spletla se.

Přesun
Tatsuya Kaguya
Tatsuya Kaguya
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 396
Registrován : 08. 11. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Seina Akane Mon Jul 13, 2015 3:59 pm

Už jsem těch blbců měla po krk a proto jsem se vydala k okolí Oto sama. Byli pomalejší než šneci a já trpělivost zrovna na mě neměla dvakrát velkou. Když jsem dorazila až sem, jen jsem se zamyslela. Necítila jsem tu žádnou příliš velkou chakru, ale zatím jsem na to nebrala tolik ohled. Byla jsem sice skvělý senzibil, ale splést se může každý. Podívala jsem se na Mei, která šla hned za mnou i s tím divným člověkem, či co to bylo. Ty dva jsem za námi nikde neviděla, musela jsem si povzdechnout. "Tato mise mě opravdu nudí. Nikdy to neskončí, pokud se někam nepohnem. Půjdu to vyřídit sama, po svém." Povzdechla jsem si, vzala jsem si váček s věcmi, přes hlavu si přehodila kapuci od pláště a odešla k bráně.

Přesun
Seina Akane
Seina Akane
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 78
Registrován : 05. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Akuma Saito Tue Jul 28, 2015 9:13 am

Akuma Saito


Bohužel jsem zjistil, že toho luxusu, jako je knihovna se lidem v Oto nedostává. Nespokojeně jsem se tedy usadil na břeh moře a čekal, než pro mě někdo přijde, abych s něčím pomohl.. samozřejmě pouze na rozkaz Mizukageho. jinak jsem nehodlal pro Otogakure hnout ani brbvou.
Začal jsem si povídat s Yinem, aby mi to čekání rychleji uběhlo, už do mě celkem dlouho neryl, tak se s ním jdu kočkovat. Někdy se vyplatí mít dvě osobnosti. Nikdy nejsem sám.
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Akuma Saito Mon Aug 03, 2015 10:00 am

Akuma Saito


Promrhal jsem tu mnoho času, asi bych se měl vydat zpátky k bráně. Takový byl můj názor na můj delší pobyt v přístavišti. Urovnal jsem si myšlenky, zamyslel se nad budoucností a tak nějak jsem si uvědomil, že to co tady dělám, je jediná věc, která v mém životě skutečně dávala smysl. Sloužit pro vesnici bylo to jediné, pro co stálo umřít.
Vstal jsem, oprášil se a jakžto ANBU jsem beze stopy zmizel, mířil jsem k bráně. Už bychom měli odejít, vesnice nás postrádá.


//Přesun
Akuma Saito
Akuma Saito
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 390
Registrován : 09. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Tue Aug 11, 2015 6:35 pm

Z Otogakure no Sato do prístavu to nebolo ďaleko. Cez tento slnečný deň som sa vydala smerom k tomu prístavu skontrolovať nejaké zásoby, ktoré pre Oto mal poslať nejaký spojenec. Bola to dosť otravná misia, skôr pre genina ale nedalo sa nič robiť. Na sebe som nemala moc oblečenia, len krátke šortky, tielko a taktickú vestu. I tak mi bolo nesmierne horúco.
Po vstupe do prístavného mestečka som prechádzala cez poloprázdne ulice. Nebolo tu moc ľudí, asi kvôli tomu teplu. Keď som došla až k prístavu, prekvapil ma svieži vánok od mora (oceánu? xD) V tom momente som pravou rukou nahmatala po svojom pravom boku nádobu na vodu, ktorú som nosievala pripevnenú kúskom lanka o spodný lem vesty. Napila som sa, no voda nebola moc vychladená, dokonca sa počas tej cesty stihla trocha ohriať. I tak som bola rada, že som sa mohla napiť.
Začala som s plnením mojej misie. Vlastne som nevedela kde presne začať. Nuž nejako som si poradiť musela. Chvíľku som hľadala niečo ako vedenie prístavu, narazila som na malú budovu na okraji prístavu. Vypadalo to, že sa tam nachádza vedenie. Keď som prišla až k dverám do tejto menšej budovy. Pozdvihla som ruku a zaklopala. Otvoril mi starší asi 50 ročný chlap, celkom svalnatý a s fúzami ako Gandalf. "Dobrý deň, som tu na žiadosť od Reiny Kany skontrolovať zásielku " Pozdravila som a uklonila som sa na náznak úcty. Ten starý chlapík mi odpovedal následovne. "Yo.. viem o vás, tu mám zoznam a loď sa nachádza tamto." Pri tom ukázal na loď prstom a zoznam so zbraňami mi vrazil do rúk, potom zatvoril dvere a skôr než som povedala "Ďakujem a dovidenia." Už boli dvere zatvorené. Pomaly som šla k lodi, znova som siahla po mojom pravom boku na nádobu s vodou a napila som sa.
Prišla som k stráženej lodi, predstavila som sa a povedala som im, čo som zač. Chvíľu to trvalo, lebo mi nejako nechceli veriť a ja som sa nemala ako preukázať. Šli k tomu mužovi do tej kabínky a niečo tam s ním vykecávali. Po dlhšom čakaní na tomto slnku som myslela, že zhorím. Bola som rada, že ma nakoniec pustili do lode.
Vstúpila som do skladovného priestoru lode a otvorila som zoznam. Pri pohľade na ten zoznam mi prišli dosť slabo, teda skoro som dostala závrat vedela som, že tu strávim hodiny, kým to všetko skontrolujem. Teda neplánovala som to rátať po jednom, to by som tu bola večnosť, no a tak som začala kontrolovať koľko tu toho bolo, naozaj to trvalo veľmi dlho...
Trvalo to snáď večnosť, všetky tie zásoby skontrolovať, pozrieť stav zbraní a niektoré aj pre kontrolu prepočítať. Nuž po hodinke aj pol som sa na to vykašľala, lebo zatiaľ bolo všetkého presne toľko, koľko toho malo byť, preto som usúdila, že stráviť ešte raz toľko času práve tu, by bolo zbytočné...
Vyšla som teda z lode, znova som siahla po nádobe s vodou na mojom pravom boku a napila som sa. Prácu som tu mala hotovú a tak som sa pomaly vybrala naspäť do Otogakure no Sato. Pomaly sa začalo aj stmievať, ale nejak som sa nebála, že by ma niekto prepadol, predsa by chudák dostal sám na hubu..
Presun
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Reina Kana Sun Apr 03, 2016 7:12 pm

Když jsem opouštěla Otogakure, měla jsem zlý pocit, že ji tu nechávám bez ochrany. Ovšem pohled na ni mě bodalo u srdce. Změnila se. Podívala jsem se za sebe, alespoň jsou ostatní stále při mě. Loď bezpečně dorazila k přístavu a já se pomalu připravovala na pevninu, nikdy jsem lodě neměla ráda, ale potřebovala jsem si provětrat už beztak prázdnou hlavu.
Hned u mola na mě čekalo pár shinobi s nejnovějšími zprávami z vesnice. Nezajímalo mě to. Alespoň teď ne. Dala jsem jim jen pokyn, aby dali vědět ve vesnici, že jsem se vrátila z cesty. Slovo únava, jsem znala velice dobře, avšak notnou chvíli jsem ji už necítila.
"Přejete si doprovod?" zeptal se mě jeden muž. Podívala jsem se na něj.
"Ne." odpověděla jsem mu a vyrazila do vesnice pěšky.

(přesun)
Reina Kana
Reina Kana
Otokage
Otokage

Počet příspěvků : 906
Registrován : 19. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Sun Apr 17, 2016 12:32 pm

Tak ako nám Reina prikázala, tak som šla s Minatom do prístavu. Našťastie to nebolo ďaleko, svietilo slnko a bolo celkom teplo. Nie zas príliš, ale tak akurát. Vošli sme do tohto menšieho mestečka, za posledné roky sa tu toho moc nezmenilo. Keď sme zošli nižšie s Minatom až k samotným prístavom. "Náááh mne sa zdá, že Otokage dala trest aj nám!" Sťažovala som sa na túto naozaj nudnú misiu. Keď sme už došli k vode, len som sledovala tie väčšie lode so zásobami a taktiež loď Otokage-sama, odkiaľ sme mali vyzdvihnúť jej veci. "Mimochodom, čo si to hovoril o ockových časopisoch?" Opýtala som sa Minata, keď to vtedy spomínal, naozaj mi to bolo jedno, ale bola som zvedavá!
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Kaguya Minato Tue Apr 19, 2016 6:20 pm

No, ak si ocko myslel, že snáď budem naštvaný,  že nám babča Reina nedala nejakú OP bojovú ale túto ultra nudnú misiu, tak bol na omyle, pretože ja som bol vyslovene nadšený! Misia ako misia! Budem pro! Alebo nie? Možno nás niekto prepadne. Ale aj keby nie, nevadí. Pociťoval som zadosťučinenie pri predstave, že si práve niekde sadí trávu a maká na tom horúcom slnku. Uchechtol som sa. Tak mu treba.
"Ale mamiiii...je to zábava!" Snažil som sa byť optimistický, ale keď som sa na to díval s normálneho hľadiska, no...veľa zábavy sa tu nenašlo. Napriek tomu sa nadšenie z mojej tváre nevytrácalo.
"No. Boli tam holé ženské...veľa holých ženských. No. Pár z nich bolo kúpených minulý mesiac..." Pokrčil som  ramenami. Hold, nie že by som sa o ženské zaujímal, ale tak, rád som sa prehraboval v ockových veciach. Často krát som našiel veeeľmi zaujímavé veci, ktoré by mu mohli pekne uškodiť!
Kaguya Minato
Kaguya Minato
Genin
Genin

Počet příspěvků : 9
Registrován : 06. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Shinobi Tue Apr 19, 2016 6:25 pm

Lodě v přístavu byly opuštěné, mohlo vám být divné, že na to jaký je krásný den, tak nikde ani noha.
Obvykle hlavní loď se zásobami pro vesnici hlídá tucet strážců, ale kde ti byli?
Shinobi
Shinobi
Non-Player Characters

Počet příspěvků : 680
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Mizuki Netsu Mon Apr 25, 2016 8:45 pm

Minato vypadal naozaj nadšene. Čo ma trošku prekvapilo, skôr som očakávala trošku viac otrávenia, ale nie, vypadal, že je spokojný, teda aspoň zatiaľ. Áno boli sme pri tých veľkých lodiach so zásobami, ale neboli tu stráže. To sa mi začalo celkom pozdávať podzrivé, väčšinou tu naozaj boli stráže a to niekoľko párov stráži. "Uhm, ockové časopisy radšej nejdem riešiť. Áááále ty si na ne ešte príliš malý! " Uškrnula som sa na Minata a zároveň som vystrela prst na ruke a výstražne ho nadzdvihla...
Potom som sa okolo seba poobzerala, "Vypadá to, že sa stráže kdesi flákajú... Alebo je tu dačo zle... Dávaj si pozor." Povedala som smerom k Minatovi a pokračovala som v ceste k zásobovacej lodi, presnejšie som už pomaly šla na ňu. Bola som ostražitá, opatrnosti predsa nikdy nie je dosť.
Mizuki Netsu
Mizuki Netsu
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 425
Registrován : 03. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Prístav v okolí Otogakure no Sato - Stránka 2 Empty Re: Prístav v okolí Otogakure no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru