Naruto Stories: Go on - Revival
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+14
Hana Ichiro
Lucy Shiro
Anbu
Hikaru Hyuuga
Killunia
Crystal Takaishi
Tobiru Senju
Raiki Senju
Katashi Souta
Orochimaru
Daisuke Utsushi
Seito Senju
Hitomi Yamada
Assasin Senju
18 posters

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Sat Jul 13, 2013 8:25 pm

First topic message reminder :


Senju Čtvrť




Senju čtvrť - Stránka 6 477991304f_86304037_o2
Hokageho dům:

Místnosti domu:
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down


Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Tobiru Senju Sun Aug 25, 2013 9:10 pm

Nakoukl jsem do tátova pokoje. Zřejmě spal, Crystal se o něj starala vážně dobře.
"Já si zkusím jaké to je být Hokage!" ušklíbl jsem se opravdu ďábelsky. Vytáhl jsem z tátovi skříně plášť a oblékl si ho.
Senju čtvrť - Stránka 6 Tumblr_m65v9cwqVZ1ronqv2o1_500
Seběhl jsem dolů po schodech a obouval si boty. Vydal jsem se do kanceláře.
Tobiru Senju
Tobiru Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 284
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Sun Aug 25, 2013 9:15 pm

"No...to teda nevim jestli je to dobrý nápad." pronesla jsem dost zaskočeně, ale už byl pryč. Ale poprvé jsem se upřímně usmála. Pohladila jsem ASsasina po vlasech a šla jsem mu uklidit kuchyň a uvařit nějaké jídlo pro ostatní.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Sun Aug 25, 2013 10:46 pm

Neměla jsem ponětí, kde se nacházím. I bez alkoholu jsem neměla zrovna dobrou orientaci, natož v momentě, kdy jsem se nacházela v podnapilém stavu. Takže jsem si klidně nakráčela do čtvrti klanu Senju bez toho, aniž bych se pozastavovala nad tím, kde jsem a co tu vlastně mám v plánu dělat. Chvíli jsem postávala, pak jsem se vydala do hlavní budovy. Při vchodu do ní jsem si stihla zout boty, pak jsem se bosa potulovala po domě. Jelikož měl alkohol určitý vliv i na Killuniho, dalo by se říct, že to sdílíme (díky tomu mě tolik vodky najednou nepřipravilo o mozek). Takže se zdál také takový uvolněnější. Proházela jsem místnostmi jako zombík. Když jsem pak narazila do zdi, zatočila jsem se o 360° a s prapodivným úsměvem a rudou barvou zalitou tváří jsem dopadla na zem. Ani jsem necítila žádnou bolest, rána se však rozlehla po celém domě. Pokud by byl Killuni střízlivý, podotkl by, že by asi probudila i mrtvolu. Zavřela jsem své zelené oči a nějak jsem tam začala usínat.
Třeba mě do rána nikdo nenajde... pochechtávala jsem se v duchu. A pak jsem se odebrala do říše snů, v mém případě šlo o další z šílených snů.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 26, 2013 9:10 am

Zrovna jsem dovařila kung pao s rýží, když jsem uslyšela hlasitou ránu v domě. Lekla jsem se, ale chakra vypovídala, že to není nikdo nebezpečný. Prošla jsem chodbou a uviděla dívku. Dřepla jsem si  k ní a prohlédla si jí. Jemně jsem jí pootevřela víčka. Už jen to že páchla, bylo jasné, že pila. 
"Holka proboha kolik ti je!" podotkla jsem trošku naštvaně, dokázalo mě vytočit vidět mladý jak pijou. Vytvořila jsem jeden klon a společně jsme jí dostali do jednoho pokoje a nechali ji spát. Pak jsem jí ještě přinesla lavor před postel. Douklidila jsem dům a vrátila se k ASsasinovi do ložnice a sedla si k oknu. Dívala jsem se ven a najednou to na mě všechno padlo.Byla jsem ráda, že spí, mohla jsem to ze sebe dostat slzami...
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 10:15 am

Probudil jsem se z dlouhého spánku. Pořádně se protáhl, udělal pár cviků a šel se osprchovat. Cestou jsem si sundal obvazy. Rána byla zahojená. S úšklebkem jsem si prozpěvoval Bachikoi.
 
Sprchování dokončeno. Usušil se a oblékl do čistého oblečení. Ještě že nám pere ta hodná stará paní od naproti. Musím ji zase jít pro nákup. Ustlal jsem si a vyběhl z domu. Ucítil jsem známou vůni..Kung pao! Mé oblíbené jídlo!! seběhl jsem do kuchyně.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 26, 2013 10:24 am

Musela jsem na chvíli usnout, že mě probudilo až pobrukování nějaké melodie. Pracně jsem se zvedla, ještě by mi nějaký spánek bodl. ASsasin v ložnici nebyl, nejspíš si mě nevšiml. Setřela jsem si slzy a šla dolů do kuchyně a opřela jsem se o futra sledujíc, jak se rozjímá nad kung paem. To mě trochu pobavilo.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 10:49 am

Došel jsem do čtvrti a zamířil rovnou domů. Když jsem se objevil přede dveřmi, pomalu jsem je otevřel a vešel. Ucítil jsem nějakou vůni z kuchyně, tak jsem se vydal tam. Uviděl jsem Crystal a pak Assasina, který jedl. ,,Zdravím. Nerad vás oba ruším, ale slyšel jsem nějaké zvěsti o tom, co se stalo. Byl bych rád, kdybych věděl něco víc." podíval jsem se na ně a čekal, jestli budou mít vůbec náladu o něčem mluvit.
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 11:10 am

"Crystal, děkuji moc za to jídlo a za vše, starala ses o mě viď? Cítil jsem to," usmál jsem se na ni.
Pak přišel Seito.
"Ahoj, no...Čím začít. Tsuchikage je zrádce. Snažil se mezi kage rozsévat nedůvěru. Jeho Madara nebo spíše Yoshiro Uchiha, můj bývalý student se za něj vydával. Zaútočil na Sraz Kage, měl rinnegan, věčný mangekyo sharingan a Mokuton. Stejné schopnosti jako měl on. S Chibaku tensei zničil celou Sora no Kuni, zatímco jsem si zaletěl pro Kunaie a oko sem." na chvíli jsem se odmlčel. "Přišel jsem právě včas, aby jsem svým mokutonem zachránil kage a pár vyvolených. Pak začal boj. Tsuchikage utekl a pronásledovala ho naše ochranka. Madara měl celou dobu navrch. Používali jsme nejsilnější útoky a ani jsme ho neškrábli. Přivolal Meteorit a Kazekage se obětoval. Vymyslel jsem jednu techniku Rasen Senkō Chō Rinbu Kōsan Shiki s klony, když jsme mu rozbili Susanoo s kombinovanými útoky. Přežil to. Zaútočil na Crystal, zachránil jsem ji. Málem zabil Raikageho, nebýt Crystal je mrtvý. Jedním pohledem odstavil Hitomi. Zbyli jsme jen já a Tsukikage Ayame. Tsukikage ho zabila svou technikou, použil Izanagi. Pak jsem vyvolal svou poslední čakru a použil Hiraishin lvl 2, zabil jsem ho, ale použil mokuton. Ohromné větve mě probodly skrz na skrz. Kdybych nebyl Senju, je po mě. Byl jsem stále při vědomí, což bylo nejhorší. Nemohl jsem se ani svléknout z kůže. Přivolal jsem Shiho, ten šel pro Sakuru. Objevili se právě včas. Sakura použila všechnu svou čakru, na to, aby nás zachránila s Katsuyu. Zestárla..Pak jsme se vrátili do Konohy ,ostatní kage také. Přežili jsme to, ale naše hrdost, čest je pryč. Sora je pryč.." řekl jsem aniž bych se jen podíval na Crystal.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 11:17 am

Zůstal jsem stát zaražený a nezmohl se skoro ani na slovo, když jsem to slyšel. Něco jsem slyšel, ale že to bude tak hrozné, to jsem nečekal. Ještě chvíli jsem je pozoroval a pak se konečně na něco zmohl. ,,Vypadá to, že mají teď hodně navrch. Musíme začít taky konat. Taky jim zasadit nějaké rány, nebo nás postupně zničí."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Crystal Takaishi Mon Aug 26, 2013 11:22 am

Mlčela jsem, když jsem to slyšela od něj, přišlo mi to snad ještě víc líto. Nejen že jsem si přišla strašně slabá, ale ještě ufňukaná. Přesto jsem se otočila a vyšla z kuchyně a šla jsem rovnou do koupelny, kde jsem se zavřela a šla si omýt obličej od slz. Musím se přesto přenést. Doufejme, že někdo ze Sory z mích nejlepších lidí přežil. Musím být silná aspoň pro ně. Poprvé jsem snad měla chuť si dát panáka. Opírala jsem se o umyvadlo a dívala se do něj.
Crystal Takaishi
Crystal Takaishi
Daimyo (Sora no Kuni)
Daimyo (Sora no Kuni)

Počet příspěvků : 559
Registrován : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 11:31 am

"Ale co? Zničíme Iwu, její potomci se naštvou a zničí Konohu. My se budeme chtít pomstít a zničíme je. Koloběh nenávisti znovu započne. Musíme proniknout do jejich řad, rozvrátit morálku a získat je na naši stranu. Samozřejmě že nepůjdou všichni, ale něco dělat musíme.." zamračeně jsem vstal a začal pochodovat sem a tam.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 11:46 am

,,Ale koho chceš získat? Když na nás zaútočili stoupenci Iwy, byli jak posedlí. Chtěli to tu zničit za každou cenu. Ale možná máš pravdu, možná se někteří najdou, co s tím nesouhlasí." na chvíli jsem se odmlčel a pozoroval Asassina. ,,Ale kdo porazí toho Yoshira, nebo Madaru? Málem jste umřeli a to jste s ním bojovali všichni. Navíc tu je ještě Hebi a Tsuchikage. Čekají nás těžké časy, možná těžší než byly."
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 11:48 am

Behem nejake chvilky jsem byl v Senju ctvrti a hledal Hokaheho domecek. Nakonec jsem nasel jedinou budovu kde by mohl zit Hokage. Po chvili jsem zaklepal na dvere. A cekal na odpoved nebo jestli me nekdo otevre.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 11:54 am

"Všichni s kým jsme bojovali byli jouninové, musíme získat chuuniny a geniny, podlomit jejich morálku. Yoshiro je pravděpodobně mrtvý..Nevím, zmizel. Možná nějaká technika, kterou aktivoval po smrti. Bez Sharinganu se to těžko zjišťuje. Musíme zesílit, Tsukikage a Mizukage musí trénovat bijuu, já musím pokročit v..." nadechl jsem se, možná je načase to říct. "V senjutsu tréninku," dodal jsem s úšklebkem. Kam zmizela Crystal? Asi bude lepší, když ji nechám..musí si srovnat myšlenky..
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 11:59 am

,,Senjutsu trénink? Zajímavé...Ano, musíme všichni zesílit." ušklíbl jsem se a podíval se na něj. ,,Já dokončil Hiraishin. Ale i tak bude těžké podlomit morálku v Iwagakure." pak někdo zaklepal, ale zatím jsem tam nešel. ,,Něco co můžu udělat?"
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 12:07 pm

"Orochimara," zašeptal jsem. "Přiveď Orochimara.." napadlo mě. Je to náš nejsilnější ninja, když tu Itachi není, navíc by mi mohl pomoci se Senjutsu on.
"Ano, Iwagakure má kamennou vůli, to bude těžké,. Musíme jim ukázat, že jdou špatnou cestou..a že jejich Tsuchikage je šmejd.." ozvalo se klepání.. Achjo, nemám rád práci doma..Doma je doma, práce je v kanceláři..
Šel jsem ke dveřím a otevřel je. "Ahoj Hikaru, děje se něco?"
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Seito Senju Mon Aug 26, 2013 12:10 pm

,,Dobrá. Přivedu ho." šel jsem za Assasinem ke dveřím a když jsem viděl Hikara, kývl jsem na pozdrav a prošel dveřmi ven. Zamířil jsem do Anbu centrály.(přesun)
Seito Senju
Seito Senju
Jounin
Jounin

Počet příspěvků : 770
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 12:17 pm

Kdyz se otevrely dvere uklonoil jsem se. a pote pozdravil.
"Zdravim Hokage-Sama, Doslechl jsem se ze Sora no Kuni byla znicena. Jsem Rad ze jste vporadku. Vim ze se to asi sem nehodi ale chtel bych se zeptat co chcete delat. Nejde jenom tak sedet a nic nedelat. Priste to muze byt i Konoha." Prece jen jsem doufal ze mi Hokage rekne co se deje nebo co planuje. Vedel jsem o Madarovi a taky jsem s Hokagem byl na celkem blbe pozici v Hlavnim meste. "Pokud je neco co muzu udelat a zabranit tomu udelam cokoliv bude v mych silach." Rekl jsem pevnym a odhodlanym hlasem. A Cekal na Hokageho reakci.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 12:33 pm

Vydechl jsem a zavřel oči. Přemýšlel jsem, proč se mě na to každý ptá? Asi proto že jsem Hokage.. "Tady se taky nic neutají," ušklíbl jsem se a otevřel oči. Nic mě nenapadlo, "Konoha samotná nic nezmůže, musíme čekat na vyjádření ostatních Kage..Vznesl jsem návrh na spojení našich sil."
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 12:39 pm

Kdyz mi Hokage rekl jeho odpoved o spojeni sil. V mysly jsem premital. Potom jsem si na neco vzpomel i kdyz jsem si nebyl jisty zda je to moudra myslenka. Ale mel jsem napad i kdyz byl velice riskantni a pak by uz nebyla cesta zpet.
"Hokage-Sama vas napad je dobry ale muze to stacit k porazeni M. Mel bch napad ale nerad bych to probiral mezi dvermi. " Doufal jsem ze mu dojde ze jde o Madaru. A ze to nebudu muset rikat prece jen cas od casu tady nekdo prosel.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 12:43 pm

"Problém je v tom, že to nebyl Madara, ale můj bývalý student Yoshiro, kterého se nám podařilo zabít.." poodstoupil jsem, aby vstoupil.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 12:49 pm

Vstoupil jsem do Hokageho domku. " Tak podle me je to jenom otazkou casu, urcite je v tom dost veci a lidi kteri jsou v tom zapleteni. Vim co Udelal Kdysy Itachi ze vyvrazdil temer cely svuj klan a pak pusobil v Akatsuki, Ale stale chranil vesnici. Po posledni bitve jsem si jisty ze v tom ma Iwa prsty take." Co jsem si myslel jsem rekl. Ma zminka o Itachim by mela zminovat to ze jsem byl ochoten zajit hodne daleko i zdrejmne do extremu.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Killunia Mon Aug 26, 2013 12:56 pm

Probrala jsem se. A první, co jsem pocítila, byla neuvěřitelná bolest hlavy a zamlžené vzpomínky. I když jsem nebyla úplně opilá, nepamatovala jsem si asi nic. Když jsem otevřela oči, praštilo mě do nich světlo, což bolest ještě zesílilo.
No super, pomyslela jsem si ironicky. Zkusila jsem své zelené oči otevřít znovu, tentokráte pomaleji. Zafungovalo to. Pomalu jsem se posadila. Když se můj zrak zostřil, rozhlédla jsem se kolem. Byla jsem v nějakém pokoji v nějakém domě. A vedle postele byl kyblík či lavor, neuměla jsem to rozpoznat přesně. Najednou se zdál vhodný, udělalo se mi totiž dost špatně od žaludku. Takže jsem vyprázdnila své útroby od zbytků alkoholu ze včerejška a rozhodla jsem se prozkoumat to tu. Kde to vlastně vůbec jsem? ptala jsem se sama sebe, když jsem se pohybovala neznámou budovou. A jak jsem se sem dostala? Narazila jsem na nějakou koupelnu, takže jsem ji ihned zneužila ke svému zkulturnění. Byla jsem úplně zmatená. Co si naposled pamatuji, byly potoky slz na hřbitově kvůli rodičům. Znovu se mi chtělo brečet. Pak se mé vzpomínky ztrácejí.
"Asi... Asi jsi šla pít..." ozval se unaveně Killuni. "A trošku jsme se opili..." Vylekala jsem se.
"COŽE?!?" V životě by mě nenapadlo se takhle zlít. Ale když přihlédnu ke všem důkazům, ukazovalo to jen na tuto záležitost. Chytla jsem se za hlavu, zatímco jsem scházela ze schodů do dolního patra. A u toho jsem pěkně kňučela. "Ne, ne, ne, ne! Já byla opilá! A ještě jsem se dostala někam, kam jsem neměla!" Bála jsem se. A když jsem zabloudila do kuchyně, málem jsem umrzla a má ubohá lidská duše málem opustila tento svět. Hokage! Začala jsem se třást strachy. I když ke mně stál zády, nebylo to dobré.
Ne! On mě zabije! Schovala jsem se za roh a snažila jsem se uklidnit svůj rozdivočený srdeční tep. Musím odtud vypadnout. A to dřív, než někdo zjistí, že jsem tu. Bez povolení. Chtěla jsem vzít nohy na ramena, ježe tělo neposlouchalo ani v nejmenším. Jako by mi nohy přirostly k zemi. Nedokázala jsem udělat ani krok.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet příspěvků : 500
Registrován : 15. 07. 13
Age : 28
Location : Helsinki, tož to je jasné, ne?

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Assasin Senju Mon Aug 26, 2013 1:10 pm

Přikývl jsem. "Sám se k tomu přiznal..Zatracený Tsuchikage.." zamračil jsem se a chtěl ještě něco říct, ale slyšel jsem chůzi po schodech. Zítra mi bude 33, ale sluch mi slouží pořád stejně dobře. Myslel jsem si, že to je Tobiru otočil se a uviděl nezvaného hosta.
"Myslím, že jeden z nás zabloudil," založil jsem si ruce na hrudi a ušklíbl se.
Assasin Senju
Assasin Senju
Hachidaime Hokage *ADMIN
Hachidaime Hokage *ADMIN

Počet příspěvků : 1603
Registrován : 13. 07. 13
Age : 43
Location : České Budějovice

https://nsgo.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Hikaru Hyuuga Mon Aug 26, 2013 1:13 pm

"to neni dobre pokud v tom hrajou roly tyhle osoby tak je to spatne" Rekl jsem a pak jsem take zaslechl jak jde nekdo po schodech. I kdyz se snazila schovat za rohem jiz bylo pozde cekal jsem az se objevi nezvany host.
Hikaru Hyuuga
Hikaru Hyuuga
Buntaichō
Buntaichō

Počet příspěvků : 894
Registrován : 14. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť - Stránka 6 Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru